Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Fleener egyetlen értékelhető megmozdulása eddig, hogy nem Painter-hajjal jelent meg a campbenEscalade
Megnézvén a Steelers meccset kicsit alaposabban, Fleenernek is volt 3 szép elkapása + az első touchdown-nál Brown a Justice/Fleener kombó blokk mellett futott be.
Úgyhogy én nem vagyok annyira pesszimista vele kapcsolatban.
Mindazonáltal Allen jobbnak tűnik.
Erős mint a bivaly. Csomó blokk helyzetben láttam hogy egyszerűen a földbe döngölt egy-egy D-back-et, egyszer még a tackle-t is.
Elkapni is tud, gyors is, ritka "allround" kölyök.
Nem is értem hogy csúszott le a 3. körig.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egyébként egyre többen pedzegetik, hogy Whalen robbanthat idén slotban, miután ha Collie nem játszik, akkor Avery kerül ki szélre, és Paganoéknak nagyon tetszik eddig Whalen, állítólag nagyon okos, remekül vágja az offenset, és Luckkal ugye elég jól ismerik egymást.
Akkor meg, ha még Avery is sérül, amire azért valljuk be, sajnos nagy az esély, végképp odaférhet.Stez
Nincs sok hely rá...
Elvileg Wayne, Collie, Hilton, Brazil és Avery jól állnak a versenyben. 6 WR kicsit soknak tűnik, bár az Avery/Collie kombó bármikor "felszabadíthat" egy helyet.Escalade
Igen, de manapság Whalen is képbe került, nagyon dícsérik, és hát ugye pont azt mondtam én is, hogy Collie úgy is sokat lesz sérült sajnos, az mínusz egy, és Avery is üveg. Így simán odaférhet a slotba, és ha már 3-nál több WR lesz a pályán, akkor még bőven robbanthat egy remek szezonnal.
Jó, ez nem készpénz, de azért mindenképp jó hallani, hogy ismét képbe került egy WR, amivel már sérülés/sérülések esetén is akár ütőképes lehet az O#. De mondjuk a legjobb az volna, ha a Collie-Avery duó nem sérülne, akkor viszont rettentő erős offenseünk lenne szerintem ahhoz képest, hogy mennyi rookie, illetve új érkező van.Stez
A falon kívül (ami persze ritka fontos) szerintem ez egy nagyon is használható támadósor. Tetszenek a fiatal WRek, ha másba nem is, atletikusságban kiemelkednek; TE poszton is illene jónak lenni (bár Allen eddig sokkal jobb benyomást tesz - Fleener egyetlen értékelhető megmozdulása eddig, hogy nem Painter-hajjal jelent meg a campben); és a RB csapatban is van 1-2 extra momentum, jó gyorsaság/erő kombinációt mutatnak. Nyilván az egésznek az alapja a falnak kéne lenni, de én már annak is örülnék, ha nem ölnék meg Luckot.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként egyre többen pedzegetik, hogy Whalen robbanthat idén slotban, miután ha Collie nem játszik, akkor Avery kerül ki szélre, és Paganoéknak nagyon tetszik eddig Whalen, állítólag nagyon okos, remekül vágja az offenset, és Luckkal ugye elég jól ismerik egymást.
Akkor meg, ha még Avery is sérül, amire azért valljuk be, sajnos nagy az esély, végképp odaférhet.Stez
Nincs sok hely rá...
Elvileg Wayne, Collie, Hilton, Brazil és Avery jól állnak a versenyben. 6 WR kicsit soknak tűnik, bár az Avery/Collie kombó bármikor "felszabadíthat" egy helyet.Escalade
Igen, de manapság Whalen is képbe került, nagyon dícsérik, és hát ugye pont azt mondtam én is, hogy Collie úgy is sokat lesz sérült sajnos, az mínusz egy, és Avery is üveg. Így simán odaférhet a slotba, és ha már 3-nál több WR lesz a pályán, akkor még bőven robbanthat egy remek szezonnal.
Jó, ez nem készpénz, de azért mindenképp jó hallani, hogy ismét képbe került egy WR, amivel már sérülés/sérülések esetén is akár ütőképes lehet az O#. De mondjuk a legjobb az volna, ha a Collie-Avery duó nem sérülne, akkor viszont rettentő erős offenseünk lenne szerintem ahhoz képest, hogy mennyi rookie, illetve új érkező van.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egyébként egyre többen pedzegetik, hogy Whalen robbanthat idén slotban, miután ha Collie nem játszik, akkor Avery kerül ki szélre, és Paganoéknak nagyon tetszik eddig Whalen, állítólag nagyon okos, remekül vágja az offenset, és Luckkal ugye elég jól ismerik egymást.
Akkor meg, ha még Avery is sérül, amire azért valljuk be, sajnos nagy az esély, végképp odaférhet.Stez
Nincs sok hely rá...
Elvileg Wayne, Collie, Hilton, Brazil és Avery jól állnak a versenyben. 6 WR kicsit soknak tűnik, bár az Avery/Collie kombó bármikor "felszabadíthat" egy helyet.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként egyre többen pedzegetik, hogy Whalen robbanthat idén slotban, miután ha Collie nem játszik, akkor Avery kerül ki szélre, és Paganoéknak nagyon tetszik eddig Whalen, állítólag nagyon okos, remekül vágja az offenset, és Luckkal ugye elég jól ismerik egymást.
Akkor meg, ha még Avery is sérül, amire azért valljuk be, sajnos nagy az esély, végképp odaférhet.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megy a vita hogy mi legyen Collie-val.

Álláspont 1:
A Colts döntsön helyette, azonnal cut-olja és ne hagyja hogy egész életére esetleg (???) kiható további agyrázkódásokat szenvedjen.

Álláspont 2:
Ez csakis és kizárólag Collie és az orvosok dolga, felnőtt ember, tudja mit kockáztat... majd Ő dönt.

Szerintetek?szf61
Majd saját maga eldönti, hogy mit akar. Meg persze az orvosai, hogy engedik-e játszani.
Ha játszani akar, akkor hiába basszuk ki, szabadügynökként úgy is eligazol valahová, ha a dokiktól engedélyt kap rá.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Megy a vita hogy mi legyen Collie-val.

Álláspont 1:
A Colts döntsön helyette, azonnal cut-olja és ne hagyja hogy egész életére esetleg (???) kiható további agyrázkódásokat szenvedjen.

Álláspont 2:
Ez csakis és kizárólag Collie és az orvosok dolga, felnőtt ember, tudja mit kockáztat... majd Ő dönt.

Szerintetek?szf61
szerintem most már ne játsszon előszezon meccsen, csak az alapszakaszban. aztán majd kiderül, hogy ez a szezon mit mutat. ha megint ugyanaz, akkor lehet, hogy magától is abbahagyja

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megy a vita hogy mi legyen Collie-val.

Álláspont 1:
A Colts döntsön helyette, azonnal cut-olja és ne hagyja hogy egész életére esetleg (???) kiható további agyrázkódásokat szenvedjen.

Álláspont 2:
Ez csakis és kizárólag Collie és az orvosok dolga, felnőtt ember, tudja mit kockáztat... majd Ő dönt.

Szerintetek?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bezony, és a Manning-Wayne páros is nagyon előkelő helyen van.

Érdekesség egyébként, hogy Manning élete legelső NFL passza is ugyanúgy TD lett, mint Lucké. 😊 (Ugyanúgy preseasonben.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
a nemrégiben bemutatott
Top 10 Passing Combination,
az NFL-történelem lejobb QB-WR párosait bemutató film részlete, azaz utolsó blokkja, az első helyezett kettős, amely nem más mint...

 indavideo.hu/video/Top10_Passing_Combination_Manning_to_Harrison__1-9

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
valamilyen 2014-es pickért jön, nagy biznisz 😀Farky
Ha az a pick nem magasabb mint 7, akkor egye fene.
Több a meccsrutinja, mint a legtöbb corner-nek nálunk.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
valamilyen 2014-es pickért jön, nagy biznisz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valami pickért megszereztétek Josh Gordy világklasszis cornert.Schleck
Grigsonnak ezek a kisded üzletei 😀

tavaly 9 meccsen kezdett a Rams-ben, ez máris komolyabb rutin, mint amit a mieink fel tudnak mutatni. Azt nem tudom Kitóhoz képest upgrade-e, de ha tudta a főnök, hogy el tudja hozni Gordy-t és ezért bizniszelte le a 2 eagles linebackert, akkor nagy tanár 😂

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valami pickért megszereztétek Josh Gordy világklasszis cornert.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nose tackle Josh Chapman was placed on the non-football injury list.[/i]Farky
azt hittem meghibbantam mikor kiírták az egyik támdásunknál (!) hogy #61 false start. Mondom miafasz, Chapman bement fullbacnek? 😀 őt is írták ki.

Persze Hayworth Hicks is 61-essel tolja, így az NBC is megzavarodott

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért Smitht TBD-nek minősíteni több, mint kedves... 😀Escalade
Szerintem meg korrekt, miután végre volt normális edzője, egész jó szezont tolt, ha innentől így tolja, annyira nem lesz gáz. Az a szerencsétlen Elisha is elég fasza lett 😛

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Még Júl 28-án írták:

Offensive tackle Justin Anderson and linebacker Tim Fugger were placed on the physically unable to perform list. Nose tackle Josh Chapman was placed on the non-football injury list.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és Chapmannel mi újság? (arról is lemaradtam, hogy milyen sérülése van)kristof
Még tavaly elszakadt az ACL-je, azóta tudtommal abból épülget fel.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
és Chapmannel mi újság? (arról is lemaradtam, hogy milyen sérülése van)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Collienál hivatalosan is kimutatták az újabb agyrázkódást. Habár azt mondja, hogy teljesen jól érzi magát, Pagano azt mondta, hogy elsődleges a játékos biztonsága, és habár pár nap alatt felépül, de nem fog játszani az előszezonban már. Rossz nyelvek szerint az alapszakasz első hete is nagy kérdés lesz.
Közben viszont Avery megerősítette, hogy a csípősérülése javul, és a harmadik előszezon meccsen játszani fog, gondolom kezdő is lesz, Collie hiányában.
Míg Mathisnél a vállsérülés nem tűnik komolynak, Reddingnek az MCL-je sérült meg a Steelers ellen, de a hírek szerint az első héten, de akár már az utolsó PS meccsen is bevethető lesz. De remélem, csak regularban fog ismét játszani, fölösleges volna erőltetni.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már szóba jött Peyton: Megnéztem a legutóbbi meccsüket, ahol játszott egy teljes félidőt. Annak ellenére, hogy papíron sz*rul teljesít - eddig nincs TD-je és három picket is összeszedett -, ránézésre sokkal jobb, mint amit ennyi kihagyás és a sok "armstrength" miatt aggódó komment után gondoltam. Ha kiküszöbölik a meglevő timing problémákat és az elkapók nem játszanak dropbajnoskágot, akkor az ellenfelek vért fognak pis*lni, hogy megállítsák azt a no huddle O#-t a Mile High-ban...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azért Smitht TBD-nek minősíteni több, mint kedves... 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudom már késő bánat, de Leonhard lehet ideális megoldás lett volna a safety pozícióra.aztec
injury prone arcnak felesleges hozzánk igazolnia. Meg aztán az se véletlen, hogy csak pár hete van csapata

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tudom már késő bánat, de Leonhard lehet ideális megoldás lett volna a safety pozícióra.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
és még ez is ránk tartozik


Otthonom MisColts