Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan





Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szombaton úgyis Luck vs RG3 "csata" leszFarky
nem tudom Wmitty róluk is berakja-e a screenshotot, de furcsa volt látni, hogy Luck majdnem háromszor annyi passzkísérlettel áll, mint Griffin III. kíváncsi vagyok, hogy majd a nagy showdownon mennyit jegelik 😀

A meccs tetszett nekem is, sikerült végignéznem és megérte mert Whalen 2 nagy 3rd down elkapása belelkesített. Harnish nem volt valami jó éppenséggel, így különösen szép munkát végzett.

Luck pick6 is jókor jött, kellenek a turnoverek, hogy lássuk miként kezeli a sikertelenséget, és jelesre vizsgázott nálam.

Ja és Wayne újra úton van a 100 elkapás felé egy év alatt 😀

Colliera meg nem tudok mit mondani, szomorú és balfasz dolog egyszerre ami vle történik.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért jó volt látni, hogy Wayne és Luck azért megtalálja egymást a pályán.Amikor húzós lett a helyzet jó volt az öreg a háznál. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Csak hát sérülések....Escalade
most olvastam az e heti MMQB-ban: "I think one way to look at my camp trip, defensively, is this: 21 camps, zero tackles. I didn't see one live tackling drill, and I doubt I'll see one today in Houston or Tuesday when I see the Cowboys and Chargers practice together. For as much as coaches want to work on tackling fundamentals, they're too scared of injury to do it."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az utolsó field goal kísérletnél ezen a play-en beszartam.
Majdnem sikerült nekik.
szf61
Ne is mondd, azon én is néztem, hogy átugrott a fal közepén a két védőjátékos az OL-eken, az durva volt. 😀 És meg is volt a blokk, de bevágódott. Mondjuk én imádkoztam, hogy menjen be, nem szeretném, ha itt brillírozás lenne pre seasonban, és akkor meg mindenki elkiabálja itt a csapat 6-8, vagy akár több győzelmét is, és azt se, hogy rögtön mindenki nagy robbanást várjon. Van elég baja a csapatnak, van elég teher Luck vállán így is, nem kell még a fölösleges hype is, én személy szerint örülök, ha Luck nem kerül rivaldafénybe, hanem inkább a drafthoz hasonlóan RG3-on csüng mindenki. Stez
Meg különben is, olyan jól megy már a szopásért imádkozás nektek 😀

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
én személy szerint örülök, ha Luck nem kerül rivaldafénybe, hanem inkább a drafthoz hasonlóan RG3-on csüng mindenki. Stez
Szerintem is jó ez így,
Sajnos a jövő héten a skins ellen nem ússzuk meg a média őrületet.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
szombaton úgyis Luck vs RG3 "csata" lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az utolsó field goal kísérletnél ezen a play-en beszartam.
Majdnem sikerült nekik.
szf61
Ne is mondd, azon én is néztem, hogy átugrott a fal közepén a két védőjátékos az OL-eken, az durva volt. 😀 És meg is volt a blokk, de bevágódott. Mondjuk én imádkoztam, hogy menjen be, nem szeretném, ha itt brillírozás lenne pre seasonban, és akkor meg mindenki elkiabálja itt a csapat 6-8, vagy akár több győzelmét is, és azt se, hogy rögtön mindenki nagy robbanást várjon. Van elég baja a csapatnak, van elég teher Luck vállán így is, nem kell még a fölösleges hype is, én személy szerint örülök, ha Luck nem kerül rivaldafénybe, hanem inkább a drafthoz hasonlóan RG3-on csüng mindenki.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Még egy érdekes adat:
Drew Stanton has more touchdown passes this preseason than Tebow and Mark Sanchez combined. 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az utolsó field goal kísérletnél ezen a play-en beszartam.
Majdnem sikerült nekik.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pickek és hibák ellenére nem volt rossz meccs egyáltalán. Az egyetlen aggodalomra okot adó dolog Collie esete. Tény, hogy szerencsétlen megint durvát kapott, de így nem tudom lehet-e más vége a történetnek, mint az idő előtti visszavonulás. 😕

Amúgy Luck jól nyomta, azt kell mondjam, hogy jobb még annál is amit vártam. Ez a gyerek tényleg felkésztültebb, mint bármelyik rookie akit eddig életemben láttam. Már most franchise QB "érzetet kelt", egyáltalán nincs az a "jaj csak ez is sikerüljön" érzés a snapek előtt. Úgy néz ki tényleg megfogtuk az isten lábát. A csapat többi része is jól alakul a körülményekhez képest. A hinyosságokat tudtuk, meg is vannak, de egyáltalán nem érzem a liga 32. csapata bélyeget rajtunk. Alakul ez. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Jerry Hughes megtáltosodott 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/dyrrl1knhcxqjwuvhcwm
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lehet, de féltem Luckot 😀
pl. feltűnő volt, h Olsen-en többször is úgy jöttek át 1 az 1-ben, hogy a play végén a seggén ült. Tény, h a Steelers D# nem rossz, de azért nfl szinten illene legalább egy picit "lelassítani" az érkező emberkét.Farky
Nyilván mindenki félti Luckot. De abba gondolj bele, mi lenne, ha egy nyakműtét után visszatérő PM lenne a fal mögött? 😊
Egyébként most nem azért, de ennél az Olsennél jelenleg még McGlynn is jobb, és a tegnapi meccsen egyedül Ő az, akit mondjuk azonnal le tudtam volna zavarni a pályáról. A többiek nem voltak rosszak most. Collieról, hááááááát.... Én kurvára nem várok sokat sajnos, ez az agyrázkódás szindróma egyszerűen elkerülhetetlen, így is a kevesebb ütközés miatt raktuk ki szélre, de ennél jobban már nem tudjuk Őt óvni. Csak nem tehetjük be egy kalitkába, hogy senki se érjen hozzá. Esküszöm, Jahvid Best 2.0, kurvára kelleni fog jövőre egy jó elkapó, idén meg imádkozzunk, hogy Avery tud játszani, mert Ő szélen és slotban is egyaránt jó, Collie hiánya így annyira nem érződne.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Node babàk a first D csak húszpercig volt fenn, nem a teljes első félidőt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
lehet, de féltem Luckot 😀
pl. feltűnő volt, h Olsen-en többször is úgy jöttek át 1 az 1-ben, hogy a play végén a seggén ült. Tény, h a Steelers D# nem rossz, de azért nfl szinten illene legalább egy picit "lelassítani" az érkező emberkét.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tényleg biztató meccs volt egy minőségi ellenfél otthonában. A védelem is jobban szerepelt (az első TDtől eltekintve, ami olyan Classic Colt, mint maga Marvin Harrison).
Kicsit örültem Luck kezdeti döcögésének, ilyen szituációkban mutatkozik meg, mennyire lehet rá számítani egy éles meccsen.

Csak hát sérülések.... Reddingé nem hangzik annyira súlyosnak, mint látszott, és Mathis is ott ácsorgott a pálya szélén, azonban Collie elvesztésével a levesbe is menne egy tisztességes szezonra való esély. Foote egy utolsó köcsög, de meg kell mutatnia, elbírja ezeket az ütközéseket heti rendszerességgel, különben addig érik ezek a "cheap shotok", amíg 26 évesen vissza nem vonul.

Justice-ról pedig az eddigi véleményemet Greg Cowan foglalta legjobban össze:
One has to wonder: what blocks better, Winston Justice, or a 6th-round pick. I'm not referring to an OL drafted in the 6th round, but the actual note card you write that 6th-round pick's name on.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annak azért örülök, h Luck túl van az első pick sixén és láthattuk h nem zuhant össze, sőt.
Ballard nekem is nagyon tetszett, az eddigiek alapján simán ott lesz Brown mögött.
Viszont ebből a falból pár embert már most elzavarnék, ha lenne helyette kevésbé szar megoldás.Farky
Túlságosan ki vagy hegyezve a falra szerintem.
Egyre jobbak, és azért évekig ilyen fos falunk volt, és PM rekordokat döntögetett, és MVP szezonokat hozott le. TUlajdonképpen a különbség, hogy volt egy elit centerünk, de most is van egy jó centerünk, Castonzo sem rossz. 😀 Sajnos viszont mivel ismét lesérült a fal fele már a TC-re, így nem nagyon tudunk mit okoskodni, de én az OL-el kapcsolatban is pozitív vagyok, mert javuló tendenciát mutatnak. Főleg Justice, aki egy amúgy egy vicc, most még a futásoknál egész korrekten tudott takarítani, és mondom, 3-4 drive után azért egyre inkább megvolt az ideje Lucknak, de azért ne várjuk, hogy majd 10-15 másodperce lesz.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Annak azért örülök, h Luck túl van az első pick sixén és láthattuk h nem zuhant össze, sőt.
Ballard nekem is nagyon tetszett, az eddigiek alapján simán ott lesz Brown mögött.
Viszont ebből a falból pár embert már most elzavarnék, ha lenne helyette kevésbé szar megoldás.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
"notable Colts no longer with team"

 indavideo.hu/video/notable_Colts_no_longer_with_team

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
nekem abszolút tetszett, amit láttam, felülmúlta a várakozásaimat (és annyi év után az eredmény se néz ki rosszul, ha számít, ha nem)

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Whalen stanfordi arc, talán elcsíphet egy roster helyet, főleg, miután minden meccsen, meg edzésen megsérül egy elkapónk. 😊

Ez a hajnali most nem volt véeszes szerintem, a kezdeti szar után belejött Luck, és a WR-ek is egyre jobban el tudtak szakadni a védőiktől. a fal is egyre korrektebben mozog, a meccs elején szintén lófasz, majd utána 3-4 drive után egészen korrektül megvédték Luckot, de még jól is takarítottak futásoknál. Aki számomra pozitívum, az Fleener, amilyen szánalmasan blokkolt, annyira gyorsan fejlődik, ezen a meccsen több kulcs blokkja is volt, és jött 1-2 szép elkapás is, fontos pillanatokba. Regularra belejön. 😊
Az első pick nagy Luck hiba volt, de a második... Ha ez a szerencsétlen Hilton nembalfaszkodja el, simán besétálhatott volna TD-re. Mondjuk azt mondom, inkább most legyenek ilyen hibák, mint alapszakaszban. Reméljük, ez így is lesz. Egyébként nekem Whalen mozgása nagyon tetszett slotban, talán ki lehetne próbálni, luckkal mire megy a srác. Mondjuk úgy látom, nem valami gyors, ráadásul én robbanékonyságot sem vélek nála nagyon felfedezni, de azért egy próbát megérne, ha úgy is sérült a WR banda fele.
Ballard igen jó, már az eredménykövetőbe is írtam, de szerintem már idén is simán #2 RB lesz, Carter pedig elbúcsúzhat a carryktől.
A védelem oldaláról annyit, hogy Powers továbbra is évről-évre rohamosan fejlődik, ez az éve elég jó lehet, ha nem sérül, és hát Bethea szokás szerint ismét remek volt. Mindenhová elsőnek ért oda, jól olvassa a playeket, igazi vezére a védelemnek. Zbikowski viszont egyelőre nem nagyon tud megbarátkozni a kezdő SS poszttal, látszik rajta, hogy annyira nem érzi ezt, nem is olvassa jól a játékot, ha meg Ő ér oda, nem érzem, hogy berobban, mint mondjuk Bethea. Mondjuk gondolom Paganoék megértetik vele, hogy mikor mi lesz a dolga, de ha nem fejlődik, akkor ez a poszt nagy lyuk marad az évben. Mathis továbbra is korrekt az új sémában, egyre jobban belejön, Freeneyn meg továbbra is azt látom, hogy elszenved minden egyes playnél, amikor pass rushra kell mennie, mondjuk többször is leduplázták. Antonio Johnson a meccs elején elég ramaty volt, látszott, hogy egy jobb center ellen még kevés az ereje, de hát Redding kidőlése utána falnak annak az oldalán is átfutottak. Conner jó kis ILB lesz, Hengererrel zúzni fognak középen, de így egy cserével az ILB sorban... Valami jó ILB-t gyorsan szedni kéne, amíg Hengerer nem játszhat, mert ebből lesznek még nagyon szar meccsek így.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360

Hát, nagy vonalakban ennyi...Escalade
Szerintem is, csak a kép hiányzik.szf61
Pedig tényleg jó kép volt szegény irányítónkról 😀
Whalennek mennyi az esélye, hogy rosterre kerüljön?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.

Hát, nagy vonalakban ennyi...Escalade
Szerintem is, csak a kép hiányzik.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison