Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Karim lol 😀 a draft okozta kéjmámor miatt ezen is csak vihogni tudok
😊 nem így értem, csak nem tudok eléggé angolulwmitty
claim: jön
Waive: megy

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
😊 nem így értem, csak nem tudok eléggé angolul

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Biztos valami jöttment 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
ez mi? jött vagy ment?

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Colts claimed former Jaguars RB Deji Karim off waivers. by Schefter

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Chris Polian Atlantában lett scout. Elkezdhetjük énekelni a 'sose lesztek bajnokok' kezdetű rigmust.Höri
További híreink Atlantából:
A városban zavargások törtek ki, mert a helyi szurkolók felháborodva az utcára vonultak, tiltakozván a Maffia túlzott befolyása ellen a futball életben. 😉

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chris Polian Atlantában lett scout. Elkezdhetjük énekelni a 'sose lesztek bajnokok' kezdetű rigmust.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Már James Aiono, DT, Utah, is UDFA a Coltsnál

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Indianapolis Cardinal? 😀 Jövőre jöhet Stepfan Taylor és ha megjavul és egészséges lesz, akkor Skov is.Bár tudom Höri nem kedveli 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Whalen obligát húzás 😀

A többiek közül Fenelusból, Pellerinből és tán Galippóból lehet kerettag, de ha 32. lesz a defense, engem az se érdekel.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
eddigi UDFA-k

Micah Pellerin CB, Hampton
Jabin Sambrano, WR, Montana
Cameron Chism, CB, Maryland
Buddy Jackson, CB, Pitt
Chris Galippo, LB, USC
Matt Merletti, S, North Carolina
Griff Whalen, WR, Stanford
Antonio Fenelus, CB, Wisconsin
Jason Foster, OL, Rhode Island
Brian Stahovich, P, San Diego State
Hayworth Hicks, OL, Iowa State
Steven Baker, OL, East Carolina
Kevin Eagan, DE, Endicott

Milyen jófej ez az Andrew idehozatta az egyetemi szobatársát is 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát kíváncsi vagyok Höri véleményére, hogy az elérhető CB-k közül kivel érdemes tárgyalni.
szerk.
Colts forum szerint Micah Pellerin az egyik esélyes

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beírtam draft előtt, hogy idén blockbuster lesz a Colts draftja. De örülök hogy igazam lett...
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Harnish pff. Lucknak igyekeznie kell 😀 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Beszarok, tényleg QB-t húztunk, de nem Keenum-ot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Kééész. 😀
Itt az idő az UDFA piacra hangolódni.Talán prioritás a CB.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem húzzuk be akkor már Keenum-ot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ebből nem lesz CB draft, lett volna elég lehetősége a csapatnak egy jobbat húzni. A Falconsnál viszont Travianozni fognak 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez igaz. Meg az is igaz, hogy 14 évig teljesen feleslegesen fizettünk volna egy jobb backup QB-t, 1 évig pedig jól jött volna. Én szerintem ez utólag is vállalható helyzet.

Kiment Trevin Wade is. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nah, Wade is kiment, de még van bent használható CB. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Pats nem azért húzott előrébb, mert az eredményeiből ez következett. Jól kezelte a draft-ot, az FA-t, a trade-eket stb.tomi-tomi
Na, ezt nem fogom. Hogy lehet "jól kezelni" draft pozíciókat? A pozíciót az eredmény után osztják, és nincs az az FO, amelyik átlagban képes lenne ezt akár csak 1-2 hellyel is előrébb tornászni, mert amit itt leadsz azt másut megnyered. A trade-ben nem az átlagos pozíciót nyered, hanem azt az embert akiért adsz vagy veszel...

A Pats a saját future HoF QB-ja nélkül 11-5-ös idényt hozott össze. (Steelers dolgaiban nem vagyok otthon, de hasonlókat tudnának ott is emlegetni.)tomi-tomi
Ja. Egy olyan 11-5-öt, ahol ha jól emlékszem, egyetlen pozitív mérlegű csapatot sem győzött le. 😊 És azért a Pats csere irányítója ha nem is volt HOF, de nem is egy Painter/Orlowsky kaliber. 😊

De nem akarok számháborúba bocsájtkozni, főleg azért, mert egyet is értek veled, a problémák tényleg nem tavaly kezdődtek. De ez szerintem nem érvényteleníti azt, amit írtam.peterk2005
Trade alatt értem például, hogy BigSey-ért első kört kaptunk (ebből lett Solder). Tehát a draft pozíciódat nemcsak az elért eredmény határozza meg. Ezen kellett volna a FO-nak dolgoznia.
Azért nem fogok elnézést kérni, hogy Cassel nem Painter, illetve, hogy a Pats FO még TB mögött is komolyan veszi a backup QB szerepét. Még Ti is tudtátok, hogy Painter-t nem szabad NFL meccsen pályára engedni. (Be is bizonyította) A Colts FO éveken keresztül 2nd string backup-ként tartotta roster-en. Semmi nem akadályozta meg a Polian családot, hogy Cassel kalibert tartson tartalékban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Pats nem azért húzott előrébb, mert az eredményeiből ez következett. Jól kezelte a draft-ot, az FA-t, a trade-eket stb.tomi-tomi
Na, ezt nem fogom. Hogy lehet "jól kezelni" draft pozíciókat? A pozíciót az eredmény után osztják, és nincs az az FO, amelyik átlagban képes lenne ezt akár csak 1-2 hellyel is előrébb tornászni, mert amit itt leadsz azt másut megnyered. A trade-ben nem az átlagos pozíciót nyered, hanem azt az embert akiért adsz vagy veszel...

A Pats a saját future HoF QB-ja nélkül 11-5-ös idényt hozott össze. (Steelers dolgaiban nem vagyok otthon, de hasonlókat tudnának ott is emlegetni.)tomi-tomi
Ja. Egy olyan 11-5-öt, ahol ha jól emlékszem, egyetlen pozitív mérlegű csapatot sem győzött le. 😊 És azért a Pats csere irányítója ha nem is volt HOF, de nem is egy Painter/Orlowsky kaliber. 😊

De nem akarok számháborúba bocsájtkozni, főleg azért, mert egyet is értek veled, a problémák tényleg nem tavaly kezdődtek. De ez szerintem nem érvényteleníti azt, amit írtam.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Persze 10 éven keresztül alul draftolni sem öröm, de azért volt egy pár csapat aki ezt is megoldotta és jóval rosszabb QB-vel is folyamatosan playoff esélyesnek számít hosszú évek óta.szf61
Mondj egyet. 😊 A Steelers átlagosan több, mint 10, a Patriots pedig átlagosan 8 hellyel húzott hamarabb az elmúlt évtizedben, mint mi. Minden évben, minden körben... Van másik csapat? 😊

Nem akarom védeni Poliant - szerintem is jobb, hogy váltottunk -, de az az érzésem, hogy átestek a ló túloldalára. Nem tudok egyetlen - hangsúlyozom egyetlen! - olyan NFL csapatot sem mondani jelenleg, ahol elit irányító játszik, és ha ő nem lenne, playoff esélyesek lennének. Se a Steelers, se a Patriots, se a Saints, se a Packers - de a Giants sem - nem lett volna tavaly sehol, ha nem az elit irányítójuk irányít. A legjobb amit elérhettek volna az egy "tisztes" csoport-végeredmény. Sőt, abban is biztos vagyok, hogy mondjuk a Patriots vagy a Saints a komoly rebuildinget se úszná meg, ha hirtelen elvesztené az első számú irányítóját.

Szóval, ahogy egy játékos vagy edző felett, úgy az FO felett is eljárhat az idő, elkezdhet szarul működni, és akkor váltani kell. De a játékosnál se az utolsó szar évére emlékezünk, hanem a fényes éveire. A volt FO is megérdemli ugyanezt.peterk2005
A Pats nem azért húzott előrébb, mert az eredményeiből ez következett. Jól kezelte a draft-ot, az FA-t, a trade-eket stb. A Pats a saját future HoF QB-ja nélkül 11-5-ös idényt hozott össze. (Steelers dolgaiban nem vagyok otthon, de hasonlókat tudnának ott is emlegetni.)
Nekem sokkal inkább az az érzésem, hogy a régi FO-tok felett nem tavaly járt el az idő, hanem már évekkel korábban. A raktárosból is PB WR lesz nálunk Manning zsenije, az FO meg tépkedjen ruhát, hogy éveken keresztül erre kényszerítik PM-et. PM zsenijének fényéből loptak maguknak, ahogy nem volt a fedélzeten, kiderült, hogy a saját területükön Patyomkin-falut építettek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tud valaki róla valamit ?
Lusta vagyok guglizni 😊szf61
a legjobb DT idén Chapman.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem tudom, hogy mi a nagy gond Minnifielddel és Wade-del, de ha nem kellettek senkinek a 7.körben se, akkor valami magatartásbeli gond is lehet náluk.

A Jégember győz, nem beszél.