Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Ránéztem a rosterre és nagyon komoly nevek vannak rajta 😀 kb a feléről azt sem tudom h kiFarky
a 90 fős keret szépségeiHöri
csak a D# mélysége miatt sanszos, hogy jó pár ilyen emberke itt is marad idénre, de leszarom csak csináljanak valami értelmeset.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ránéztem a rosterre és nagyon komoly nevek vannak rajta 😀 kb a feléről azt sem tudom h kiFarky
a 90 fős keret szépségei

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Ránéztem a rosterre és nagyon komoly nevek vannak rajta 😀 kb a feléről azt sem tudom h ki

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Latarrius Thomas leigazolva. Milyen safety lehet belőle?aztec
sose hallottam róla, de látom Eastern Michigan. Örökre elfelejtheted ezt a nevet.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiváncsi vagyok hogy Karim után nem probálja-e meg a Colts Colemant is begyűjteni.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Latarrius Thomas leigazolva. Milyen safety lehet belőle?
Nem Dwayne Allen verbális képessége lesz a fény az éjszakában.Elég érdekes vele a riport a Colts oldalán. 😀 😀
Josh Chapman, Dwayne Allen és Fleener már mennek táborozni. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Jenkinst a Dallas próbálja elpasszolni, valami 5-6. körért neki is örülnék, azért nagy upgrade lenne a CB sorba
bár erre nem nagyon van esély, de azért hátha 😊Stez
pff, ugyanúgy halálra szopatja akárki, mint egy rookiet.Höri
Jenkinsnek eddig volt egy baszott jó éve, egy fos éve és tavaly meg sérült volt sokat, de mikor játszott, nem volt abszolut tré, Newmant szopatták szanaszét inkább Dallasban
egy szaros late-round pickért meg miért ne?
bár mondom, ez csak saját kívánságom, egyébként semmi érdeklődés nincs felé a csapattól 😀Stez
Newman lelassult, azért esett vissza, Jenkinsnek viszont sose voltak olyan jó ösztönei, hogy biztos pontnak hívhassuk. Szerintem emiatt újoncként el is érte a teljesítőképessége csúcsát, és nem is lesz jobb. Amit lehet, azt atletikussággal megoldja, de itt vége.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mike Jenkinst a Dallas próbálja elpasszolni, valami 5-6. körért neki is örülnék, azért nagy upgrade lenne a CB sorba
bár erre nem nagyon van esély, de azért hátha 😊Stez
pff, ugyanúgy halálra szopatja akárki, mint egy rookiet.Höri
Jenkinsnek eddig volt egy baszott jó éve, egy fos éve és tavaly meg sérült volt sokat, de mikor játszott, nem volt abszolut tré, Newmant szopatták szanaszét inkább Dallasban
egy szaros late-round pickért meg miért ne?
bár mondom, ez csak saját kívánságom, egyébként semmi érdeklődés nincs felé a csapattól 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mike Jenkinst a Dallas próbálja elpasszolni, valami 5-6. körért neki is örülnék, azért nagy upgrade lenne a CB sorba
bár erre nem nagyon van esély, de azért hátha 😊Stez
pff, ugyanúgy halálra szopatja akárki, mint egy rookiet.Höri
de legalább futás ellen is szar
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Jenkinst a Dallas próbálja elpasszolni, valami 5-6. körért neki is örülnék, azért nagy upgrade lenne a CB sorba
bár erre nem nagyon van esély, de azért hátha 😊Stez
pff, ugyanúgy halálra szopatja akárki, mint egy rookiet.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mike Jenkinst a Dallas próbálja elpasszolni, valami 5-6. körért neki is örülnék, azért nagy upgrade lenne a CB sorba
bár erre nem nagyon van esély, de azért hátha 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk szerintem van bennük lehetőség, csak még egy kicsit fejlődniük kellenedugo1993
Powers is évről-évre jobb azért, még szerintem Ő is fejlődni fog, csak legyen egészséges
de azt mondom, hogy Thomasnak illene kiharcolnia a kezdőt, bár nála is a sérülés lesz kérdéses inkább

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Mondjuk szerintem van bennük lehetőség, csak még egy kicsit fejlődniük kellene

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
majd küzdhetnek a starter helyért TC-ben

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Off: Pont gondolkodtam, hogy ha nem lett cb pick, Lacey elment, akkor ki lesz a másik kezdő Powers mellett? Thomas? Rucker?

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A legjobb megközelítés szerintem, hogy egy pass heavy NFL környezetben, szénné draftoltuk magunkat offensive playerekkel, annak ellenére, hogy minenki a defense-ért sírt. Nagyon helyesen tettük.szf61
Teljesen egyetértek. Egyrészt legalább érdekes lesz Colts meccset nézni, ha már nem nyerhetünk annyit mint régen, másrészt ez volt a logikus is. HOF reménységű QB-t, pro-bowler kaliberű, fiatal TE-ket nem könnyű draftolni, FA-ról meg bődületes pénzbe kerülnek. Ha a lehetőség adott, ezt kell húzni, főleg rebuilding idején. A védelmet sokkal inkább rendbe lehet rakni FA-ról is.... És ehhez lesz egy valag pénzünk is nem mellékesen.peterk2005
Ez is nagyon fontos .. azt az idei szerény 30 (harminc!!) millió dead cap-et mindig elfelejtik a fikázók megemlíteni.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meccs vadászat közben egy ilyenre akadtam: Super Bowl XLI Colts x Bears És persze hogy megnéztem (megint). Gondoltam hátha valaki szeretne nosztalgiázni. Ha nem, bocs az előfordulásért. (Egy ügyes progival le is lehet tölteni.)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legjobb megközelítés szerintem, hogy egy pass heavy NFL környezetben, szénné draftoltuk magunkat offensive playerekkel, annak ellenére, hogy minenki a defense-ért sírt. Nagyon helyesen tettük.szf61
Teljesen egyetértek. Egyrészt legalább érdekes lesz Colts meccset nézni, ha már nem nyerhetünk annyit mint régen, másrészt ez volt a logikus is. HOF reménységű QB-t, pro-bowler kaliberű, fiatal TE-ket nem könnyű draftolni, FA-ról meg bődületes pénzbe kerülnek. Ha a lehetőség adott, ezt kell húzni, főleg rebuilding idején. A védelmet sokkal inkább rendbe lehet rakni FA-ról is.

És azt se feledjük, hogy a védelem szinte érintetlen maradt, az ászok itt maradtak, azok akiket elküldtünk döntően IR huszárok voltak, alig voltak a csapat segítségére. Logikus, hogy nem ide húztuk a súlypontos pickjeinket, még ha mindenki tudja is, hogy komoly need-ek vannak. Ráadásul éppen séma- és filozófia váltás van, és nem tudni pontosan, hogy aki a régi rendszerben jó vagy rossz volt, az az új rendszerben mennyire lesz képes feltalálni magát. Könnyen lehet, hogy lesznek olyan játékosok, akiket tavaly mindenki szívesen kint látott volna a csapatból, most pedig jól fognak teljesíteni, és fordítva. Jövőre már ezt is tudni fogjuk, és ennek megfelelően fogunk tudni erősíteni. És ehhez lesz egy valag pénzünk is nem mellékesen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy is kiírják kapunyitásnál, hogy kik vannak ott.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg azt olvastam valahol, hogy alapbol csak juniusban csatllakozik a csapathoz, de majd valaki pontosit, aki tudja

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Gondolom azért gyorsan aláírja a szerződését.Elvileg az utolsón nem venne részt a vizsgái miatt.Ha jól olvastam azok június 8-tól 13-ig tartanak.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Sokat tököl Mr. Irrelevant kiszorítja kezdőből!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért remélem, hogy Luck késői csatlakozása nem fog visszaütni és így is össze tud szokni rendesen a csapattársakkal

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem akiknek nincs aláírt szerződése, az nem edzőtáborozik. szóval csak az undraftedok egyelőre

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Höri linkelte be az NFL csevegőbe az edzőtáborokat, de csak ide másolom a topikot leginkább érintőt. 😀


Indianapolis Colts: OTAs: May 15-17, May 22-24, June 4-7; Mini-Camps: May 4-6 (rookies), June 12-14

Luck akkor csak az utolsón nem tud részt venni a vizsgái miatt?Fleener nincs ilyen hasonló helyzetben a Stanfordon?

A Jégember győz, nem beszél.