Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem tudom, hogy mi a nagy gond Minnifielddel és Wade-del, de ha nem kellettek senkinek a 7.körben se, akkor valami magatartásbeli gond is lehet náluk.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Még bent van 2-3 jobb CB, talán behúzza a Colts az egyiket.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Trevin még nem ment ki, róla nagyon jókat olvastam a Combine után...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze 10 éven keresztül alul draftolni sem öröm, de azért volt egy pár csapat aki ezt is megoldotta és jóval rosszabb QB-vel is folyamatosan playoff esélyesnek számít hosszú évek óta.szf61
Mondj egyet. 😊 A Steelers átlagosan több, mint 10, a Patriots pedig átlagosan 8 hellyel húzott hamarabb az elmúlt évtizedben, mint mi. Minden évben, minden körben... Van másik csapat? 😊

Nem akarom védeni Poliant - szerintem is jobb, hogy váltottunk -, de az az érzésem, hogy átestek a ló túloldalára. Nem tudok egyetlen - hangsúlyozom egyetlen! - olyan NFL csapatot sem mondani jelenleg, ahol elit irányító játszik, és ha ő nem lenne, playoff esélyesek lennének. Se a Steelers, se a Patriots, se a Saints, se a Packers - de a Giants sem - nem lett volna tavaly sehol, ha nem az elit irányítójuk irányít. A legjobb amit elérhettek volna az egy "tisztes" csoport-végeredmény. Sőt, abban is biztos vagyok, hogy mondjuk a Patriots vagy a Saints a komoly rebuildinget se úszná meg, ha hirtelen elvesztené az első számú irányítóját.

Szóval, ahogy egy játékos vagy edző felett, úgy az FO felett is eljárhat az idő, elkezdhet szarul működni, és akkor váltani kell. De a játékosnál se az utolsó szar évére emlékezünk, hanem a fényes éveire. A volt FO is megérdemli ugyanezt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A fene, Dennardot behúzta a Pats...ha sikerül embert kovácsolniuk belőle, akkor még steal is lehet. :/ Ide vártam

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
DE miota Chris Polian volt az agytroszt nezd vegig mifele rostermenedzsmentet rendezett le az ember, ujraigazolasokkal es drafttal egyutt. Ha neked az hianyzik es nem feludito h evek ota eloszor kepesek vagyunk rendesen draftolni, akkor en kerek elnezest ...Fake
Azért még korai egyértelmű ítéletet mondani. 1/1-ünk Manning óta nem volt, az utóbbi 12 évben - néhány hely eltéréssel - kb. onnan tudtunk draftolni, ahonnan idén a második pickünket kezdtük. Ha lehúzod Luckot, akkor a maradékra ki mernéd jelenteni, hogy lényegesen jobb csapat, mint mondjuk a tavalyi vagy azelőtti? Kétlem. 😊

A roster menedzsmentet is meglátjuk majd. Az elmúlt egy év története különleges történet volt Manning miatt. Nem volt normális holtszezon, nem volt normális szintű backup QB-nk, pszichés okok, és - igen, ez is számíthatott - Luck várható megjelenése a mostani drafton mind befolyásolta a teljesítményt. Más körülmények között a régi roster se azt a teljesítményt nyújtotta volna, amit, és ha nincs rebuild, akkor is lehetett volna belőle egy jó közepes csapat, egy jó közepes irányítóval. A körülmények és a lehetőségek azt diktálták, hogy legyen full rebuild, ráadásul - megint csak Manning miatt - egy különlegesen drasztikus. Különleges körülmények között pedig törvényszerűen vannak ordítónak tűnő problémák/hibák, mert különleges helyzetekre nem lehet rostert építeni.

Mindezzel együtt, én is kimondottan optimsta vagyok, a draft számomra is azt bizonyította, hogy az FO-nak van egy határozott elképzelése, és ennek megfelelően választ. (Luckon kívül is.) Már csak egy kis szerencse kell, hogy sérülés, mentális és egyéb okok, illetve a - időnként bizony - megjósolhatatlan bust faktor ne csessze szét a jól indult kísérletet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
elszállt a chat-em, ott már nem tudom követni az eseményeket.csak azt láttam, hogy JJ lol-ozik, Höri meg szitkozódott 😊aztec
7. korben a szakerto urak biztos instant all-prot huznanak. ja nem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fugger-ről mit tudni?Farky
Amit most olvastam rola, az alapjan egy rettenetesen nyers de fizikailag tehetseges olbrol van szo.
4.5 korul rohan, es 29szer pattintotta ki a 225 fontot pro dayen, vmint biztatoan mozgott a fordulekonysagot mero gyakorlatoknal, falemberkent es linebackerkent egyarant. 6'4 magas 250 font sulya melle. Az nem hangzik rosszul h a nyomorult Vandy vedelemben bika ellenfelek ellen csinalt tavaly 7 szekket es 13.5 tacklet a los mogott, ami a legtobb volt a csapatban. Ez sztem teljesen oke pick, mondjuk Anderson ellenben elegge meglepo volt. Semmit nem talaltam rola a neten 😀
Semmit 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hoppá, Fleener 6'6, az nem rossz, nem rossz. 😊 Azt hittem "csak" 6'4 körül van. Két kérdésem van. Ér Lavornak hívni majd Lavont? Fuggert pedig...? 😀
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
elszállt a chat-em, ott már nem tudom követni az eseményeket.csak azt láttam, hogy JJ lol-ozik, Höri meg szitkozódott 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Fugger-ről mit tudni?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lavonn Brazill, WR (Ohio)
lassan kész az O#Farky
mondjuk furcsa h o is ugyanolyan torpe mint hilton vagy avery
reggie sztem a legdromedarabb wrunk ezzel 😀
http://www.youtube.com/watch?v=dFMT3ahxXD0Fake
viszont van 2 magas TE-nkFarky
van alacsony TE is az nflben ? 😊 az osszes legalabb 6'2 tehat allen azert nem kiemelkedoen magas.
nem mondom h feltetlen hianyolom a lepegeto exkavator wrt mert eddig sem volt a csapatban es hilton meg david stilusa nemigazan hasonlit.
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Kedvenc filmem - Gilliam Brazilja.

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Lavonn Brazill, WR (Ohio)
lassan kész az O#Farky
mondjuk furcsa h o is ugyanolyan torpe mint hilton vagy avery
reggie sztem a legdromedarabb wrunk ezzel 😀
http://www.youtube.com/watch?v=dFMT3ahxXD0Fake
viszont van 2 magas TE-nk

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lavonn Brazill, WR (Ohio)
lassan kész az O#Farky
mondjuk furcsa h o is ugyanolyan torpe mint hilton vagy avery
reggie sztem a legdromedarabb wrunk ezzel 😀
http://www.youtube.com/watch?v=dFMT3ahxXD0
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Lavonn Brazill, WR (Ohio)
lassan kész az O#

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Ezt a Ballard picket nem igazán értem, de remélem rámcáfol

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ha neked az hianyzik esFake
Épp ellenkezőleg! Pár hete néztem végig 2006 utáni draftjainkat részletesen, és hüledeztem, hogy mennyi olyan emberre áldoztuk a drága pickeket, a legutóbbi pár évben, akikből nemhogy nem lett semmi,de zömében már nem is emlékszem (szinte) rájuk! Alig akartam elhinni, pedig amikor aktuálisan követtük, én is, ahogy nyilván mind, bizakodtunk.
Főleg offense falemberek... egek.

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Én is örülök, hogy jónak tűnik az új menedzsment tevékenysége, de ez nem ragadtat arra, hogy hirtelen elkezdjem úgy látni, a korábbié csak oda tudta "süllyeszteni" kedvenc csapatomat, hogy az utóbbi pár évben két SB-szerepléssel kellett "szégyenkezni", egy gyűrűvel, állandó PO-val és esélyességgel, stb.wmitty
Én meg úgy látom Polianék ( különösen Chris "senkiházi" Polian) tevékenységük utolsó 3-4 évében folyamatosan rontottak a csapat helyzetén és elfecsérelték Manning karrierjéből ezt az időt.
Csak Manning zseniének köszönhető hogy eddig tartottuk magunkat.
Persze 10 éven keresztül alul draftolni sem öröm, de azért volt egy pár csapat aki ezt is megoldotta és jóval rosszabb QB-vel is folyamatosan playoff esélyesnek számít hosszú évek óta.
Mi ehhez képest voltunk az Indianapolis "Mannings", akiknek nem kell csapatépítés, nem kell free agency, elég a szar védelem, mert ott van neki a GOAT QB.
A mostani menedzsment friss vér, ami nagyon kellett már.
A draft is tetszik eddig nagyon.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én is örülök, hogy jónak tűnik az új menedzsment tevékenysége, de ez nem ragadtat arra, hogy hirtelen elkezdjem úgy látni, a korábbié csak oda tudta "süllyeszteni" kedvenc csapatomat, hogy az utóbbi pár évben két SB-szerepléssel kellett "szégyenkezni", egy gyűrűvel, állandó PO-val és esélyességgel, stb.wmitty
Igen valoban a csolatasnak is megvannak a maga elonyei. Amig Polian a hulyegyereket nem vette maga melle es tette GMme addig remek draftjaink voltak es valoban egy jo csapatot sikerult osszeallitani, DE miota Chris Polian volt az agytroszt nezd vegig mifele rostermenedzsmentet rendezett le az ember, ujraigazolasokkal es drafttal egyutt. Ha neked az hianyzik es nem feludito h evek ota eloszor kepesek vagyunk rendesen draftolni, akkor en kerek elnezest ...
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Na, halljuk, ki az a Vick Ballard!?

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ami a konkrétumokat illeti: természetesen elolvastam eddigi választottjainkról a bowl.hu-s leírásokat, kedvezőnek tűnnek. Mindazonáltal ha bármelyikőtöknek van plusz információja, vagy akár csak személyes mondandója, a nevekről avagy az általuk megjelenített koncepcionális tanulságokról, ne habozzon megosztani!
Szomjazom a híreket, mint mindig, ha pezseg az élet!

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Úgy értem, nem akarom úgy látni-láttatni a jelenlegi biztató helyzetet, mint amikortól "végre lehet őszintén drukkolni az Indynek" - mer' akkor eddig mit csináltam?

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Én is örülök, hogy jónak tűnik az új menedzsment tevékenysége, de ez nem ragadtat arra, hogy hirtelen elkezdjem úgy látni, a korábbié csak oda tudta "süllyeszteni" kedvenc csapatomat, hogy az utóbbi pár évben két SB-szerepléssel kellett "szégyenkezni", egy gyűrűvel, állandó PO-val és esélyességgel, stb.

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amugy az a parhuzam jutott eszembe h kis tulzassal teljesen ugyanolyan jellegu csapatot adunk Bandi keze ala,
mint ami tavaly Newtonnak volt, csak kicsit gyengebbet. Futokbol egyertelmuen szarabbak vagyunk, WR kb egalnak erzem, 2 TE pipa es szarabb a falunk mint a Panthersnek tavaly. Mondjuk en ez utobbit nagyobb problemanak latom, mint a d hianyossagait igy szezon elott. Chapman nagy franko pick ! Virulok mint az allat tegnap ota, most h vegervenyesen bebizonyosult h Grigson es az uj FO megerik a penzuket es nem az van, h kaptunk a nyakunkba egy ujabb Chris Poliant : )))))