Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Toler elit ne szidjatok. Amugy meg Baltimorebol tartok epp ny -ba ahol megnezem a tnf-t 😛
Ha hazamegyek Mindent kiirok magambol ne feljetek 😊
Miska84
Engem nem tudsz feltekennye tenni.
| ugyanis szombaton megyek a szabadkai piacra 😀 |
dugo93
Csereljuuunk 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
| ugyanis szombaton megyek a szabadkai piacra 😀 |
dugo93
Majd nézz már szét...Toler szintű CB-t ott is találni 😊 A Vaughn polcon lesz.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Toler elit ne szidjatok. Amugy meg Baltimorebol tartok epp ny -ba ahol megnezem a tnf-t 😛
Ha hazamegyek Mindent kiirok magambol ne feljetek 😊
Miska84
Engem nem tudsz feltekennye tenni.
| ugyanis szombaton megyek a szabadkai piacra 😀 |

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Hori leszel TVben? Nem nyomunk egy elo bejelentkezest? 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Toler elit ne szidjatok. Amugy meg Baltimorebol tartok epp ny -ba ahol megnezem a tnf-t 😛
Ha hazamegyek Mindent kiirok magambol ne feljetek 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nem igazán értek hozzá, ezért megkérdezem, hogy egy ilyen veserepedés mennyire tud 100százalékosan rendbe jönni?
Nem e veszélyezteti a további karrierjét?
mukijoe
Tekintve, hogy nem igényel műtétet, azt gondolom 100%-os Luck térhet vissza.Bár elnézve a gyenge csoportot én nem nagyon erőltetném már az alapszakaszban, több mint valószínű, hogy Hassie-vel is meglesz, nem kéne nekünk is elcsesznünk a franchise irányítónkat, mint sikerült az a Washingtonnak.


Amúgy én ezt a sérülést inkább Luck figyelmébe ajánlanám. Aggasztó, hogy elkezdett lesérülgetni, ráadásul rendszeresen. Ez az "összetöretjük" dolog egy hülyeség. Minden QB kap, sok QB előtt van rossz fal, és jó fal mögött is le lehet sérülni. Egyszerűen vannak akik megtanulnak vigyázni magukra, vannak akik meg nem. Nem véletlen, hogy Manning, Rivers, Eli, Brady igen ritkán sérülnek le, Rodgers, Romo, Big Ben, stb. meg szinte minden évben összeszednek valamit. Pedig mindhármuk előtt kiváló fal van.peterk2005
Azért az ,hogy 3 év alatt egy meccset sem hagyott ki, az elég OP eredmény tőle, mindezt úgy, hogy bőszen futkározott korábbi éveiben is Luck.Az általad felsorolt kevésbé sérülékeny irányítók mind 30+ játékosok akik köré valszeg egy olyan playbook-ot próbálnak kialakítani, hogy minél hamarabb szabaduljon meg a labdától.Sok rövid passz,screen játékok, ez valószínűleg így lesz Hasselbeck-el is.

Szerkesztette: szampi#33

több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Nem igazán értek hozzá, ezért megkérdezem, hogy egy ilyen veserepedés mennyire tud 100százalékosan rendbe jönni?
Nem e veszélyezteti a további karrierjét?
mukijoe
Miles Austinnak volt hasonló tavaly decemberben, őt kórházba is vitték a meccsről, idén meg vígan focizgat.

szakanyag  ajs.sagepub.com/content/36/1/85.abstract
Höri
THX!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem igazán értek hozzá, ezért megkérdezem, hogy egy ilyen veserepedés mennyire tud 100százalékosan rendbe jönni?
Nem e veszélyezteti a további karrierjét?
mukijoe
Miles Austinnak volt hasonló tavaly decemberben, őt kórházba is vitték a meccsről, idén meg vígan focizgat.

szakanyag  ajs.sagepub.com/content/36/1/85.abstract

Szerkesztette: Höri

több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Nem igazán értek hozzá, ezért megkérdezem, hogy egy ilyen veserepedés mennyire tud 100százalékosan rendbe jönni?
Nem e veszélyezteti a további karrierjét?
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Hát eddig is utáltam a Broncos - Colts meccseket, de ezek után nézni se fogom ha netán lesz még. 😕 Eleve fura Peyton ellen játszani, erre tavalyelőtt Reggie karrierje fejeződött be kb. a meccsen, most meg ez a Luck sérülés. 😕

Amúgy én ezt a sérülést inkább Luck figyelmébe ajánlanám. Aggasztó, hogy elkezdett lesérülgetni, ráadásul rendszeresen. Ez az "összetöretjük" dolog egy hülyeség. Minden QB kap, sok QB előtt van rossz fal, és jó fal mögött is le lehet sérülni. Egyszerűen vannak akik megtanulnak vigyázni magukra, vannak akik meg nem. Nem véletlen, hogy Manning, Rivers, Eli, Brady igen ritkán sérülnek le, Rodgers, Romo, Big Ben, stb. meg szinte minden évben összeszednek valamit. Pedig mindhármuk előtt kiváló fal van.

Luck egyszerűen túl sokat vállal, fizikailag is. Jó lenne, ha megtanulná kicsit jobban védeni magát, nem beleállni mindenbe mint egy linebacker. Többet ér egészségesen és 1-2 sackkel többet benyelve, mint két plusz wow futással vagy passzal, de kiüttettve magát. A game winning drive-ban bedobja magát az még oké, de meccs közben inkább puntoljunk, mint, hogy bevetődgessen.
peterk2005
De valahol nem ez volt az elvárás? Vagy legalábbis a kommunikáció az arról szólt (amennyire figyeltem), hogy Luck nem jó, tőle kéne több, miért nem veszi nyakába a csapatot stb.. (Kb mint amilyen kritikát kap Manning nálunk)
Meg meccsen nekem nagyon feltűnő volt, hogy plusz elkapóért Luckhoz sokszor érintetlenül ért oda védő.

Rogers falát meg a legutóbbi két meccs után... inkább nem dícsérném 😊
levaisw3
Igen, de amivel leginkabb baj volt iden Lucknal, hogy pontatlan volt es erthetetlen dolgokat csinalt, azt is rosszul. A futasai eddig is rendben voltak. Igaz nem volt beloluk ennyi.

Ezen a meccsen nagyon latszott rajta az akaras es hogy mindent bevallal, hogy bizonyitson. Sajnos ez lett belole.

több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Hát eddig is utáltam a Broncos - Colts meccseket, de ezek után nézni se fogom ha netán lesz még. 😕 Eleve fura Peyton ellen játszani, erre tavalyelőtt Reggie karrierje fejeződött be kb. a meccsen, most meg ez a Luck sérülés. 😕

Amúgy én ezt a sérülést inkább Luck figyelmébe ajánlanám. Aggasztó, hogy elkezdett lesérülgetni, ráadásul rendszeresen. Ez az "összetöretjük" dolog egy hülyeség. Minden QB kap, sok QB előtt van rossz fal, és jó fal mögött is le lehet sérülni. Egyszerűen vannak akik megtanulnak vigyázni magukra, vannak akik meg nem. Nem véletlen, hogy Manning, Rivers, Eli, Brady igen ritkán sérülnek le, Rodgers, Romo, Big Ben, stb. meg szinte minden évben összeszednek valamit. Pedig mindhármuk előtt kiváló fal van.

Luck egyszerűen túl sokat vállal, fizikailag is. Jó lenne, ha megtanulná kicsit jobban védeni magát, nem beleállni mindenbe mint egy linebacker. Többet ér egészségesen és 1-2 sackkel többet benyelve, mint két plusz wow futással vagy passzal, de kiüttettve magát. A game winning drive-ban bedobja magát az még oké, de meccs közben inkább puntoljunk, mint, hogy bevetődgessen.
peterk2005
De valahol nem ez volt az elvárás? Vagy legalábbis a kommunikáció az arról szólt (amennyire figyeltem), hogy Luck nem jó, tőle kéne több, miért nem veszi nyakába a csapatot stb.. (Kb mint amilyen kritikát kap Manning nálunk)
Meg meccsen nekem nagyon feltűnő volt, hogy plusz elkapóért Luckhoz sokszor érintetlenül ért oda védő.

Rogers falát meg a legutóbbi két meccs után... inkább nem dícsérném 😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát eddig is utáltam a Broncos - Colts meccseket, de ezek után nézni se fogom ha netán lesz még. 😕 Eleve fura Peyton ellen játszani, erre tavalyelőtt Reggie karrierje fejeződött be kb. a meccsen, most meg ez a Luck sérülés. 😕

Amúgy én ezt a sérülést inkább Luck figyelmébe ajánlanám. Aggasztó, hogy elkezdett lesérülgetni, ráadásul rendszeresen. Ez az "összetöretjük" dolog egy hülyeség. Minden QB kap, sok QB előtt van rossz fal, és jó fal mögött is le lehet sérülni. Egyszerűen vannak akik megtanulnak vigyázni magukra, vannak akik meg nem. Nem véletlen, hogy Manning, Rivers, Eli, Brady igen ritkán sérülnek le, Rodgers, Romo, Big Ben, stb. meg szinte minden évben összeszednek valamit. Pedig mindhármuk előtt kiváló fal van.

Luck egyszerűen túl sokat vállal, fizikailag is. Jó lenne, ha megtanulná kicsit jobban védeni magát, nem beleállni mindenbe mint egy linebacker. Többet ér egészségesen és 1-2 sackkel többet benyelve, mint két plusz wow futással vagy passzal, de kiüttettve magát. A game winning drive-ban bedobja magát az még oké, de meccs közben inkább puntoljunk, mint, hogy bevetődgessen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Broncos drukkerként jobbulást és minden jót Lucknak. Szerencsétlen hatalmasat játszott, de úgy tűnik ez már sok volt neki.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most akkor vesezúzódás meg mellizom szakadás is?
ZoliZoltán
ha elszakadt volna mellizma, már IR-en lenne, helló.
A hasizma fáj.

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most akkor vesezúzódás meg mellizom szakadás is?
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Latjatok, ha Pep meg itt lenne, ebben a playben tuti Gore futott volna 😀

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem ér Grigsont szidni, Hasselbecket is ő hozta 😀

Bye után Atlanta, Tampa, Pittsburgh, Jacksonville, Houston. Az a vicc, hogy lehet megnyerünk ebből 3-4 meccset.

több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 628 — Patriot
Jobbulást Lucknak!
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ettől a veséje nem nagyon volt veszélyben. (Btw egy veserepedés iszonyú fájdalommal jár, abból nem áll fel csak úgy a delikvens.) Legfeljebb a hasizomsérülést okozhatta ez a játék.

Gyógyuljon meg!
tomi-tomi
Nem volt veszélyben? 😀 nemár, először kapott egyet elölről Trevathan-től telibe sisakkal a hasába, majd legyalulta hátulról a 138 kilós Walker. Ha nem ebben playben sérült meg akkor mindenki nyugodjon meg makk egészséges.

Aki valaha játszott bármilyen kontakt sportot, az tudja, hogy a fájdalom igen árnyaltan érződik meccsnapon .Az a töménytelen adrenalin ami még az emberben van nem ad valós képet egy sérülés súlyosságáról.(Repedt csigolyával csak másnap mentem orvoshoz amikor nem tudtam kikelni az ágyból)

Steznek igaza van ,teljesen mindegy mikor sérült meg a lényeg ,hogy Hasselbeck folytassa a remek szériáját beugróként, szabaduljon meg a labdától átlag 1 másodperc alatt és futtassuk többet Gore-t.

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
simán meglesz a PO így is a csoport miatt...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még szerencse, hogy idén a csere QBtok jobb, mint a kezdő.
több mint 8 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ettől a veséje nem nagyon volt veszélyben. (Btw egy veserepedés iszonyú fájdalommal jár, abból nem áll fel csak úgy a delikvens.) Legfeljebb a hasizomsérülést okozhatta ez a játék.

Gyógyuljon meg!
tomi-tomi
Pedig felállt. Tekintve, hogy az utolsó pár játékban futottunk, Luck pedig ütést akkor már nem kapott, így nem tudni, mikor sérült meg, de az tuti, hogy pár playt minimum lenyomott még repedt vesével. De lehet tippelgetni, melyik játéknál sérült meg, csak soha a büdös életben nem derül ki egyébként, tök fölösleges. Engem például hidegen hagy, mikor kapott olyan ütést, a lényeg, hogy megkapta, a veserepedés pedig súlyos sérülés.

Egyébként a meccs után ő nagyon csekély fájdalomra panaszkodott csak, ezután vizsgálták meg, és derült ki mind a vese, mind a mellizom-szakadás.
Stez
Jah, azt irtak,hogy a tegnapi kicsit szarul vagyokbol mara mar eleg szarul vagyok lett, ezert vizsgaltak meg jobban...tegnap elvileg meg nem vettek eszre meg a repedest ami eleg nagy blama lenne, mert vegzetes is lehet...

több mint 8 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Akkor jo. Mert az szerintem mutet es IR.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem Stez elírta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Mellizom is szakadt?