Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Biztos h jól jönne egy havas meccs egy dome csapatnak? Pláne, hogy az ellenfél a Pats és Tom Brady 😊FViktor93
A Colts nem dome csapat. 😊

Egyébként ez a tyúk vagy tojás esete. Szerintem nem a rossz idő a Pats barátja, hanem a Gillette, ahol történetesen gyakran van rossz idő. Általánosságban viszont a rossz idő a védelmeknek előnyös a támadósoroknak meg hátrányos, és mi jobban járunk, ha a védelmünket segítik az elemek, és az offense-ünket gátolják.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Biztos h jól jönne egy havas meccs egy dome csapatnak? Pláne, hogy az ellenfél a Pats és Tom Brady 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minél rosszabb az idő, annál inkább kiegyenlíti az esélyeket. Én nagy havat szeretnék. 😊

Cribbs vs elkapás: Ez jó kérdés, nem tudom return elkapásnál mi a szabály, van-e defenseless player rule. Tippem szerint nincs, mert van fair catch lehetőség amivel az elkapó élhet. Ha nem él, akkor elvileg tisztában van a helyzetével, ugyanúgy mint egy futó. Ha nem felejtem el, meg fogom nézni a rulebookot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
csak a megszokott...  twitter.com/AndrewLucksHead/status/555945196308164608JSanyo
Eső és plusz pár fok :-P Még jó nem az északi sarkon kell nyomni :-P
Eső jól jöhet nekünk. Megvan a spori is: Walt Anderson

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
csak a megszokott...  twitter.com/AndrewLucksHead/status/555945196308164608

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Tegnap néztem a Trashtalkot, szerintetek is zászlót kellett volna dobni Cribbs 2. ütközésére???
Mert Gyula szerint az szabálytalan volt mivel nem fejezte be az elkapást az ütközés előtt.
Stev85
Örüljünk annak, hogy miénk maradt a labda. Hozzáteszem szerintem ez jogos ítélet volt, mert lehet h már nem volt magánál, mégis úgy tűnt, hogy birtokolja a labdát a földet éréskor. Szóval a lényeg, hogy az én véleményem az, hogy jó döntést hoztak a sporik.dugo1993
A labda mindenképpen a mienk kell hogy legyen, a kérdés az hogy hagyott e elég időt az elkapáshoz..Stev85
Szerintem ez hülyeség, hogy "hagyni kell időt az elkapáshoz". Ha hozzáért a labdához, akkor lehet támadni az embert. Ha nem lehetne, azzal az egyik leglátványosabb elemet vennék ki a védekezésből. Nincs jobb (és eredményesebb), mint amikor a védő a labda érintés pillanatában ér oda és üti meg a támadót.dugo1993
Van benne valami, de ez pontosan olyan mint a "védtelen elkapó" szabály. (Lehet már törölték, passzolom..) És az egyetemi szabályal példáloztak, hogy ott x távolságon belülre nem lehet menni.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Tegnap néztem a Trashtalkot, szerintetek is zászlót kellett volna dobni Cribbs 2. ütközésére???
Mert Gyula szerint az szabálytalan volt mivel nem fejezte be az elkapást az ütközés előtt.
Stev85
Örüljünk annak, hogy miénk maradt a labda. Hozzáteszem szerintem ez jogos ítélet volt, mert lehet h már nem volt magánál, mégis úgy tűnt, hogy birtokolja a labdát a földet éréskor. Szóval a lényeg, hogy az én véleményem az, hogy jó döntést hoztak a sporik.dugo1993
A labda mindenképpen a mienk kell hogy legyen, a kérdés az hogy hagyott e elég időt az elkapáshoz..Stev85
Szerintem ez hülyeség, hogy "hagyni kell időt az elkapáshoz". Ha hozzáért a labdához, akkor lehet támadni az embert. Ha nem lehetne, azzal az egyik leglátványosabb elemet vennék ki a védekezésből. Nincs jobb (és eredményesebb), mint amikor a védő a labda érintés pillanatában ér oda és üti meg a támadót.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Tegnap néztem a Trashtalkot, szerintetek is zászlót kellett volna dobni Cribbs 2. ütközésére???
Mert Gyula szerint az szabálytalan volt mivel nem fejezte be az elkapást az ütközés előtt.
Stev85
Örüljünk annak, hogy miénk maradt a labda. Hozzáteszem szerintem ez jogos ítélet volt, mert lehet h már nem volt magánál, mégis úgy tűnt, hogy birtokolja a labdát a földet éréskor. Szóval a lényeg, hogy az én véleményem az, hogy jó döntést hoztak a sporik.dugo1993
A labda mindenképpen a mienk kell hogy legyen, a kérdés az hogy hagyott e elég időt az elkapáshoz..

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Tegnap néztem a Trashtalkot, szerintetek is zászlót kellett volna dobni Cribbs 2. ütközésére???
Mert Gyula szerint az szabálytalan volt mivel nem fejezte be az elkapást az ütközés előtt.
Stev85
Örüljünk annak, hogy miénk maradt a labda. Hozzáteszem szerintem ez jogos ítélet volt, mert lehet h már nem volt magánál, mégis úgy tűnt, hogy birtokolja a labdát a földet éréskor. Szóval a lényeg, hogy az én véleményem az, hogy jó döntést hoztak a sporik.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
Ő most honnan gyütt egyébként? Pizzát árult, vagy a PS-ben volt?peterk2005
PSStev85
Akkor legalább a csapattal gyakorolt eddig is. Mondjuk ettől még elejtheti a labdát. 😊peterk2005
Amíg nem akar hős lenni addig ok, de szerintem Paganoék max akkor engedik labda közelébe ha Cribbs meghalt...
Tegnap néztem a Trashtalkot, szerintetek is zászlót kellett volna dobni Cribbs 2. ütközésére???
Mert Gyula szerint az szabálytalan volt mivel nem fejezte be az elkapást az ütközés előtt.

Pats Injury Rep: Stork még mindig nem edzett, a többiek mind limitáltak voltak. Ők játszanak Stork nem valószínű...

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
Ő most honnan gyütt egyébként? Pizzát árult, vagy a PS-ben volt?peterk2005
PSStev85
Akkor legalább a csapattal gyakorolt eddig is. Mondjuk ettől még elejtheti a labdát. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jackson/Walden Full
Davis/Toler Limitált No problemo )

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
biztos heckofaplayer
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
Ő most honnan gyütt egyébként? Pizzát árult, vagy a PS-ben volt?peterk2005
Mindkettő.

Jött egy fiú a PS-be, de nem jegyeztem meg a nevét.Höri
Valami DE, anno nálunk volt a TC ben. Aztán el, és most vissza.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
Ő most honnan gyütt egyébként? Pizzát árult, vagy a PS-ben volt?peterk2005
PS

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
Ő most honnan gyütt egyébként? Pizzát árult, vagy a PS-ben volt?peterk2005
Mindkettő.

Jött egy fiú a PS-be, de nem jegyeztem meg a nevét.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
Ő most honnan gyütt egyébként? Pizzát árult, vagy a PS-ben volt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
Yasss, akkor egy TD garantalt😊

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
szerintem a fehér stanfordi srác tette az egészet, hogy bemártsa a szegény katonát, végül elfoglalja a kiadó rosterhelyet.
#hollywood #oliverstone

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-banHöri
Érthető, ismeri az ST-t, amíg nem akar visszahordani addig ok 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Griff Whalen foglalta el McNary helyét az 53-ban

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A kinti oldalak egy az egyben elítélik és kivágatnák a csapatból Mcnaryt...
Nem értem én ezt... Közben a klub még mindig hallgat.Stev85
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Colts have requested Roger Goodell place LB Josh McNary on the League’s Commissioner Exemption list with charges against him pending.empty taxi
Ez normális döntés, eljárás van ellene de messze nem 100% hogy bünős!

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A kinti oldalak egy az egyben elítélik és kivágatnák a csapatból Mcnaryt...
Nem értem én ezt... Közben a klub még mindig hallgat.Stev85
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Colts have requested Roger Goodell place LB Josh McNary on the League’s Commissioner Exemption list with charges against him pending.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mcnaryhez: Egy tulaj aki piás vezetésért kivágta 1 óra alatt D'ricket, ha elhinné Mcnary megtette nem vágná ki azonnal?? Dehogynem. Ők tuti tudják ártatlan. Főleg a csaj rábökött egy képre hogy ő volt. Nálam ez nonsense..Stev85
Na igen arrafele minden katona hõs szoval ha csak golddigger a nõ akkor nem jo alanyt valasztott.Höri
A kinti oldalak egy az egyben elítélik és kivágatnák a csapatból Mcnaryt...
Nem értem én ezt... Közben a klub még mindig hallgat.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
aláírásba valakinek esetleg?  twitter.com/AndrewLucksHead/status/555195161006059521JSanyo
bobi0092-nak tökéletesen passzolna az avatarjához. 😀iktriad
neked meg mehet Szöszi 😀  kissingsuzykolber.uproxx.com/2013/09/all-32-quarterbacks-as-their-team-name.htmlJSanyo
Már nem aktuális. 😀