Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Újabb remek szösszenetekkel lettünk gazdagabbak tegnap óta. Szerintem ennyi alapján megtisztelve érezhetjük magunkat, hogy egyáltalán kiáll ellenünk a New England egy ilyen hírverő meccsre, ahol csak az a kérdés, hogy 20 vagy 30 lesz közte. Sajnos ilyen a Colts-féle szegény klubok élete. Egyáltalán ne éljük bele magunkat, hogy nyerhetünk, mert jönni fog egy okosabb ls megmondja hogy nem.Höri
De most komolyan, csak azért is kenjétek már el a szájukat! 😛

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Újabb remek szösszenetekkel lettünk gazdagabbak tegnap óta. Szerintem ennyi alapján megtisztelve érezhetjük magunkat, hogy egyáltalán kiáll ellenünk a New England egy ilyen hírverő meccsre, ahol csak az a kérdés, hogy 20 vagy 30 lesz közte. Sajnos ilyen a Colts-féle szegény klubok élete. Egyáltalán ne éljük bele magunkat, hogy nyerhetünk, mert jönni fog egy okosabb ls megmondja hogy nem.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pagano nagyon fogadkozik, hogy most végre majd megállítjuk a Pats futást. 😊

Őszintén szólva engem hidegen hagy, hogy 200 yardot futnak és Brady 180-at passzol mellé, vagy 80 yardot futnak és Brady passzol 300-at. Ami zavar (és zavart), hogy a RZ-ban és a goal line-on sem tudtuk megtartani a futást, ill. egyáltalán semmit. 😊 Pagano összességében jó munkát végez a defense-el, kreatív, jól pótolja a hiányosságokat, stb., de a RZ defense-en még nagyon sokat kell javítani. (Idén tökutolsók voltunk sokáig, és ha a végére talán el is kerültünk onnan, akkor is a sor végén kullogunk valahol.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ez az egész vita egyértelműen Peterk hibája, Ejected from the game, meg egy 8752 $-s büntetést is kiírunk neki! 😀Borbinho
mármint hasonló végösszegű számlát hozunk neki össze közös meccsnézésen valamikor 😉

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ez az egész vita egyértelműen Peterk hibája, Ejected from the game, meg egy 8752 $-s büntetést is kiírunk neki! 😀Borbinho
olyan hideg volt hogy nem érezte az ujjait, és fogalma se volt h milyen billentyűket ütött le
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Random drog teszt alanya ma:
Hasselback. Nekem is gyanús volt😀Stev85
látszik rajta, hogy az ukrán IGFtől meg tesztótól kopasz

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
ez az egész vita egyértelműen Peterk hibája, Ejected from the game, meg egy 8752 $-s büntetést is kiírunk neki! 😀Borbinho
Enyhítésért fellebbezek! Véletlenül történt.peterk2005
Dobd be a Challenge-t kívételesen megengedjük, a lihga majd dönt 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ez az egész vita egyértelműen Peterk hibája, Ejected from the game, meg egy 8752 $-s büntetést is kiírunk neki! 😀Borbinho
Enyhítésért fellebbezek! Véletlenül történt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ez az egész vita egyértelműen Peterk hibája, Ejected from the game, meg egy 8752 $-s büntetést is kiírunk neki! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
(Ha a "H" kezdőbetűjű és i végű élő NFL statisztika almanach volt a bűnös, akkor üzenem neki, hogy szerencséje, hogy mindent gyorsan elfelejtek. 😉 )peterk2005
Én voltam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jelentem én innentől csendben hallgatok és mulatok. 😀

Egyébként is, éjjel ismét meglátogatta a profilom beállításait a Krampusz és gonosz módon lecserélte az avataromat. A sigemet már korábban elbirtokolta, már az avatarom sem az enyém, a nevekkel nickekkel meg konstans bajom van, a sajátomra sem emlékszem időnként helyesen, úgyhogy teljesen meg vagyon hasonulva. Csoda, hogy be tudtam loginolni. 😀

(Ha a "H" kezdőbetűjű és i végű élő NFL statisztika almanach volt a bűnös, akkor üzenem neki, hogy szerencséje, hogy mindent gyorsan elfelejtek. 😉 )peterk2005
Kavintonon még nem gondolkodtál el? :-P Ha már mindent elfelejtesz 😀Stev85
Mond, hogy mondod ... már sokszor eszembe jutott .... de aztán mindig elfelejtettem.peterk2005
Amíg nem annak a kedves német uriembernek a neve az addig no para 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jelentem én innentől csendben hallgatok és mulatok. 😀

Egyébként is, éjjel ismét meglátogatta a profilom beállításait a Krampusz és gonosz módon lecserélte az avataromat. A sigemet már korábban elbirtokolta, már az avatarom sem az enyém, a nevekkel nickekkel meg konstans bajom van, a sajátomra sem emlékszem időnként helyesen, úgyhogy teljesen meg vagyon hasonulva. Csoda, hogy be tudtam loginolni. 😀

(Ha a "H" kezdőbetűjű és i végű élő NFL statisztika almanach volt a bűnös, akkor üzenem neki, hogy szerencséje, hogy mindent gyorsan elfelejtek. 😉 )peterk2005
Kavintonon még nem gondolkodtál el? :-P Ha már mindent elfelejtesz 😀Stev85
Most, hogy mondod ... már sokszor eszembe jutott .... de aztán mindig elfelejtettem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jelentem én innentől csendben hallgatok és mulatok. 😀

Egyébként is, éjjel ismét meglátogatta a profilom beállításait a Krampusz és gonosz módon lecserélte az avataromat. A sigemet már korábban elbirtokolta, már az avatarom sem az enyém, a nevekkel nickekkel meg konstans bajom van, a sajátomra sem emlékszem időnként helyesen, úgyhogy teljesen meg vagyon hasonulva. Csoda, hogy be tudtam loginolni. 😀

(Ha a "H" kezdőbetűjű és i végű élő NFL statisztika almanach volt a bűnös, akkor üzenem neki, hogy szerencséje, hogy mindent gyorsan elfelejtek. 😉 )peterk2005
Kavintonon még nem gondolkodtál el? :-P Ha már mindent elfelejtesz 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jelentem én innentől csendben hallgatok és mulatok. 😀

Egyébként is, éjjel ismét meglátogatta a profilom beállításait a Krampusz és gonosz módon lecserélte az avataromat. A sigemet már korábban elbirtokolta, már az avatarom sem az enyém, a nevekkel nickekkel meg konstans bajom van, a sajátomra sem emlékszem időnként helyesen, úgyhogy teljesen meg vagyon hasonulva. Csoda, hogy be tudtam loginolni. 😀

(Ha a "H" kezdőbetűjű és i végű élő NFL statisztika almanach volt a bűnös, akkor üzenem neki, hogy szerencséje, hogy mindent gyorsan elfelejtek. 😉 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
tényleg jól mentetek vasárnap, ti vagytok a legjobb csapat, semmi esélyünk sincs, csak ha szerencsénk lesz.
például ha nem blokkoljátok a GWFG-t. vagy berúgjuk 30-ról.
ha 20-szal nyerünk akkor is szerencsénk lesz, mert rossz napot fogtok ki. de ha ti nyertek "42:20? 43:21? 59:24?" -re akkor az tök reális, és megméri a csapatok közötti különbséget.
meg ha vezetünk és ezért 4&2-re field goal rúgunk és így csak 25-20-ra nyerünk nem 29-20-ra akkor szar az offense. amúgy jó lenne.
érted h egy csapat ha végig vezet akkor nem vállal be felesleges dolgokat? érted ezt a sportot? csak azzal méred meg az offenset h 24 pontot csináltunk?????? ember!!!! láttad a meccset? közük nem volt a támadásainkhoz. ha kell a végén is megcsináltuk volna a td-t, de inkább az órát öltük. nem passzoltunk csak futottunk 8 pont előnynél. vagy 28 jó lett volna? mondjuk nem lett fumble mert szerencsések vagyunk. ja az is kevés lett volna mert 35 pontot csináltatok. bocs

mondjuk persze h 2 NE fumble-ből kettő visszapattant egy ki-ki meccsen az nem szerencse, gondolom BB erre is tart edzést. mert ti vagytok a patriots!!!!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jó, a Pats a fasza, minden másik csapat fos, menjetek dolgozni, vagy rendezzétek le privátban...engem rohadtul nem érdekel, hogy mennyire király a csapatotok, sőt egyenesen leszarom. Majd megnézem, hogy Brady és BB után, ha vergődni fogtok hány Colts drukker fog a topicotokba járni szemetelni, szerintem egy sem. Pont ez a különbség köztünk és köztetek. Csodálkoztok, hogy néhány Colts szurkoló odaszól? Persze, ha fikázod a csapatát valószínüleg meg fogja védeni...kérlek szépen, ha tényleg szükségetek van erre, akkor azt egymás között rendezzétek le. Köszönöm!FearTomi
szerintem is gáz amit ő ide beírt, ugyanakkor ne legyen már ilyen, hogy " Pont ez a különbség köztünk és köztetek". Minden csapatnak vannak jó és nem jó arc szurkolói.
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Azért a kevés pontos győzelmeink mellett szóljon: ha te vezeted a meccset kvázi végig (Bengals,Broncos ellen is ez történt ugye) akkor nem biztos, hogy a nyomassuk felfele a pontokat a táblára a lényeg, ergo minél hosszabban vezetsz egy driveot akár 3 ponttal is a végén annál jobb vagy, az idő neked kedvez. A Kansas ellen a tavalyi Colts offense erősebb volt csak mert felnyomtunk 45 pontot a táblára? Nem hiszem, mert előtte/közben 44-et benyaltunk és téptünk át a pályán ahogyan kell, és ahogyan tette ezt a Brady vezette offense a Ravens ellen. -14-nél nem fogsz 8 perces driveot vezetni a -7-ért, +3-nál vagy +7-nél meg egyértelműen igen.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
azért az rendben van h kiemelsz olyan tényeket, melyek valóban rajtunk kívül álló szerencsés esetek, lásd manning sérülése stb. de ez pont annyira demagóg, mint általában a magyar média pártállástól függetlenül. mert ha meg azt emelem ki h a hetek óta parádés futójátékot gyilkoltuk meg 1-2 yardon legtöbbször, akkor semmi köze nem volt a szerencséhez, vagy talán cj anderson is tixmixűűűt? 😊
ugyanez megtörtént a másik meccsen, dalton vak, rendben. az elején ott is ment a futás,de aztán már az sem. képesek voltunk meccsen belül javítani.
meg hogy ki melyik csoportot nyeri meg azt hagyjuk. a ti csoportotok is egy vicc 15 éve. 1-1 éves leszámítva. pont mint a miénk. mikor cj2k fut 2ezer yardot akkor mindegy ki van a csoportban, oktattak. ahogy nektek is volt ilyen, de összességében SZERENCSÉS mindkét csapat a csoportjával.
meg mi játszottunk egy olyan csoporttal is ahogy végül csak 1 csúszott ki a 0,500-ös mérleg alá, és 3-1-gyel végeztünk. szóval bizonyítottuk h képesek vagyunk a csoporton kívül is duplavékre.
de nem vitázni akarok, nagyon nyomorult a csoportunk, és jó párharcok voltak a PO-ban is, amit legalább annyira mi érdemünk is.
csak egy pats szurkolótól mindig plafonrepesztő ilyen hallani, főleg a szombati vergődés után..Miska84
"Szombati vergődés..." 😊 Ez jó. 35 ponttal, gyak. futás nélkül, 5 TD, 2 INT és egy zseniális forced fumble egy JÓ csapat (bocsánat: jól játszó ellenfél) ellen. Briliáns meccs volt mindkét részről mind a coaching mind a játék tekintetében. Te vak vagy testvér vagy még nem láttál NFL meccset, sorry 😀

Majd vasárnap jön a "vergődés". Lol -), nagyon tetszik a kifejezés! Mi szeretnének az étlapról: 42:20? 43:21? 59:24? 😊 Meglephettek minket egy jó gameplannel, (bár nem hiszem, hogy Pagano BB-t meg tudná lepni, a két HC más kategória) és ahogy a Denver ellen, itt is lehet nem várt eredmény. De ha ennyire underdog lennék, inkább várnék a nagy arccal az esetleges siker utánig.

A csoportot illetően igazad van, azért is írtam azt, hogy hasonló az East, mint a South, bár 2009-10-ben a Jets volt jó és játszott AFC döntőt, most szerintem a Bills kezd komoly játékerőt képviselni, a Miami is egyre jobb, el is kaptak minket idén. Annyira reménytelen két csapat egy csoporton belül mint a Jags és a Titans, nincs jelenleg több az NFL-ben (Bocs Jags és Titans drukkerek.) A Texans pedig a legjobb konstellációból is képes volt mindig rosszul kijönni, ezzel kifejezetten szerencsétek van. Úgyhogy ma könnyebb megnyerni a South-t, mint az Eastet, egyik sem egy West vagy pláne North.Burkus
Jó, a Pats a fasza, minden másik csapat fos, menjetek dolgozni, vagy rendezzétek le privátban...engem rohadtul nem érdekel, hogy mennyire király a csapatotok, sőt egyenesen leszarom. Majd megnézem, hogy Brady és BB után, ha vergődni fogtok hány Colts drukker fog a topicotokba járni szemetelni, szerintem egy sem. Pont ez a különbség köztünk és köztetek. Csodálkoztok, hogy néhány Colts szurkoló odaszól? Persze, ha fikázod a csapatát valószínüleg meg fogja védeni...kérlek szépen, ha tényleg szükségetek van erre, akkor azt egymás között rendezzétek le. Köszönöm!

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Mi szeretnének az étlapról: 42:20? 43:21? 59:24? 😊 Burkus
Ezt nagyon nem kellene.

Colts nem hiába van itt a főcsoportdöntőben, teljesen megérdemelt eredmény ez tőlük. Nagyon jó csapatot alkotnak és nem szabad egy pillanatra sem lebecsülni őket.
Jó meccs lesz, remélhetőleg Pats győzelemmel, de nem kell a magas lóról beszélni, mert onnan lehet nagyon nagyot esni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Mi szeretnének az étlapról: 42:20? 43:21? 59:24? 😊 Burkus
ezt aztán odamondtad!
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Igazából akár abba is lehetne hagyni a faszméregetést. Legalábbis ezekkel a szakmaiatlan hozzászólásokkal. Semmi komolyabb érv, csak szidjátok egymást. Ezt majd hétvégén eldöntik a fiúk, de itt ez már kurvaunalmas.dugo1993
Majd a hétvégén összemérik a fiúk a pályán!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Igazából akár abba is lehetne hagyni a faszméregetést. Legalábbis ezekkel a szakmaiatlan hozzászólásokkal. Semmi komolyabb érv, csak szidjátok egymást. Ezt majd hétvégén eldöntik a fiúk, de itt ez már kurvaunalmas.

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem hiszem, hogy a Pats fanok, csak kötekedni járnának ide..Ez barokkos túlzás..Szerintem a mi topicunkba több Colts-os hozzászólás van, mint itt Pats-es, és néha mosolyogni is lehet azokon is..Nem kell ezeket komolyan venni, s akkor nem húzza fel magát az ember.. 😀
Na de a meccsről..Messze nem,lesz olyan, mint novemberben..
A védelmetek lényegesen jobban játszik..1-2 kulcsember helyre jött, s lényegesen stabilabb a D-line-otok.. Nagy segítség, hogy Arthur Jones egészséges, s sokat segít futások ellen..Nagyobb nyomást helyeztek az irányítóra, s a LB blitzek, rushok is működtek Manning kifejezetten erős fala ellen is..Freeman, Jackson,Newsome kifejezetten erős, jó játékos.. Én tartok ettől picit..Mivel jobban működött a nyomás elől, ezért a secondary lényegesen stabilabban tudott játszani hátul..Haraptak, ütöttek..Davis elit, Adams is kezd azzá válni, Brown, Butler is oda tudja tenni magát..(Reméljük, most nem lesz szájkarate Gronkkal.. 😀 ) Szerintem a védelmetek jobb, mint novemberben volt..A futást kifejezetten szépen megfogtátok, s nagyobb nyomást tudtok helyezni az irányítóra..Ez ellenünk, akár elég is lehet..HA minden működik..
Luck előtt a fal kifejezetten stabilan játszott..A Broncos DE sora, front7-je lényegesen erősebb, mint a mienk, mégsem volt szinte semmilyen nyomás rajta..Van egy elit és két kifejezetten jó WR nálatok, 2 kifejezetten erős TE, s úgy látszik, hogy a PO-ra tudtok futni is Herron révén...Van itt minden, ami egy igazán jól működő támadógépezethez kell..Luck kifejezetten tehetséges, kivételes irányító..Szerintem jobb, mint Flacco..Ha Ravens meccset kielemzitek rendesen, akkor domináns játékra is lehet képes..Főleg a dupla TE-es játékokal..Mert szerintem azok ellen mi szenvedünk idén..Úgy gondolom, hogy Allen és Fleener sok fejtörést fog okozni hétfő hajnalban..
Lehet, hogy underdogok vagytok a fogadóirodáknál, de szerintem kifejezetten erős, jó csapatotok van..Persze, mint Pats drukker, úgy gondolom, hogy a mi emberanyagunkkal meg kell oldanunk a meccset..Ha nem tudjuk, akkor semmi keresnivalónk nincs Arizonában..De nem lesz egyszerű meccs ez..Amennyiben nem fog ellenetek működni a futás, s nem veszünk nagy rajtot az elején, akkor lehet ugyanolyan nyögvenyelős, mint a Ravens ellen..Habár azért az ő védelmüket, azért erősebbnek tartom a titekénél.. Legyen egy jó meccs..Ennek drukkolok.. Na meg a Pats-nek! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mondjuk a vasárnapi vergődést én sem értettem, de azt hittem, Stev a fórumra gondol, nem a meccsre.winston
Nem is velem van gondja, de kicsit nagy az arca.. Na majd meglátjuk 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mondjuk a vasárnapi vergődést én sem értettem, de azt hittem, Stev a fórumra gondol, nem a meccsre.