Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Random drog teszt alanya ma:
Hasselback. Nekem is gyanús volt😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. peterk2005
na azért ennyire ne heroizáljuk magunkat.
A rebuild az 2011 volt, ha 3 évvel később is még építés van, akkor valaki nagyon rosszul dolgozik.Höri
Az említett playoff meccs meg 2012-ben. Pagano első tényleges évében.peterk2005
dog, túl sokat írsz, ezt korábbi hsz-ből idéztem 😀 és az idei csapatra írtadHöri
Arra már nem is emlékszem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahhoz van köze amire én utalok. Egy csapatot sem lehet könnyű schedulal vádolni. Főleg nem azt amelyik állandóan kivívja a hazai pálya előnyét. Azt kellett megverniük aki szembe jött. Erre írtam balanszként,mielőtt a trollok rákapnak, hogy ennyi erővel nektek instant csoportgyőzelem, mert a tiétek az AFC leggyengébb csoportja. Ne értésétek félre, mi jutottunk már negatív mérleggel is szezonba 😊undisputedly
A kontextus az volt, hogy idejött Burkus (egy Pats drukker), és közölte, hogy szerencsések vagyunk. Erre válaszoltam, hogy nézze vissza a saját csapatuk AFCCG-ig vezető elmúlt bő fél évtizedes történetét, és utána szerencsésezzen. Ennyi és nem több. 😊 Ha úgy érzed nem volt igazam, akkor menj be a Pats topicba, írd be, hogy milyen szerencsések, mert a Colts-on át vezet az útjuk a SB-be, bezzeg a Seattle-nek a Packers jutott. Aztán gyere vissza és meséld el a tapasztalataidat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. peterk2005
na azért ennyire ne heroizáljuk magunkat.
A rebuild az 2011 volt, ha 3 évvel később is még építés van, akkor valaki nagyon rosszul dolgozik.Höri
Az említett playoff meccs meg 2012-ben. Pagano első tényleges évében.peterk2005
dog, túl sokat írsz, ezt korábbi hsz-ből idéztem 😀 és az idei csapatra írtad

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A gratulációt köszönjük - bár az érdem nem a miénk. 😀peterk2005
dehogynem, én legalább 17 mérföldet futottam a nagyszobában.Höri
Jobb vagy mint T-Rich, PS be beférsz 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. peterk2005
na azért ennyire ne heroizáljuk magunkat.
A rebuild az 2011 volt, ha 3 évvel később is még építés van, akkor valaki nagyon rosszul dolgozik.Höri
Az említett playoff meccs meg 2012-ben. Pagano első tényleges évében.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A gratulációt köszönjük - bár az érdem nem a miénk. 😀peterk2005
dehogynem, én legalább 17 mérföldet futottam a nagyszobában.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
@peterk:

Ahhoz van köze amire én utalok. Egy csapatot sem lehet könnyű schedulal vádolni. Főleg nem azt amelyik állandóan kivívja a hazai pálya előnyét. Azt kellett megverniük aki szembe jött. Erre írtam balanszként,mielőtt a trollok rákapnak, hogy ennyi erővel nektek instant csoportgyőzelem, mert a tiétek az AFC leggyengébb csoportja.

Ne értésétek félre, mi jutottunk már negatív mérleggel is szezonba 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. peterk2005
na azért ennyire ne heroizáljuk magunkat.
A rebuild az 2011 volt, ha 3 évvel később is még építés van, akkor valaki nagyon rosszul dolgozik.
Mondjuk most biztos vitatkoznának velem szerencsétlenebb managmentű csapatok drukkerei egy átépítés hosszának lefolyásáról.

Amire te gondolsz és egyet tudok érteni, hogy sok játékosunk még nem érte el a tudása maximumát. Moncrief, Newsome, Herron?, Fleener de vannak akik már nagy léptekkel közelítenek a csúcskategóriához mint TY vagy Luck. Igazából aki már nem igen lesz ennél jobb az Vontae, Castonzo vagy Freeman a top embereink közül, de egyik se öreg.

Mindenesetre ez a Manning-verés igen nagy fegyvertény az Irsay-Grigson-Pagano vonal szempontjából, végleg kihúzhatják magukat, hogy jó döntés volt beküldeni a dózert 3.5 éve és elküldeni 45 játékost.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencséje volt a csapatotoknak mind a Cincyvel, mind a tegnapi állapotú Denverrel. Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.Burkus
Majd akkor mondom, hogy szerencsések vagyunk, ha hatszor egymás után úgy jutunk majd AFCCG-be, ahogy a Pats. Hogyan? Hát otthon játszva olyan csapatokat kellett kiverniük, mint sorolom: Jaguars, Jets, ismét Jaguars, (Tebow's) Denver, (T.Y. Yates-el felálló) Texans, (fiatal, épülgető) Colts.
Na, egy ilyen sorozat után a hetedik alkalommal egye fene, jöhet majd egy Ravens is. 😀peterk2005
Azért ugye azzal tisztában vagy hogy az általad oly lesajnált Jaguars és Texans a ti csoportotokban van, ahol semmi tényszerű verseny nincs az első helyért. Vagytok ti, aztán hatalmas szakadék.undisputedly
Tisztában vagyok, igen. És te tisztában vagy azzal, hogy annak amit leírsz semmi köze ahhoz, amire reagáltam? 😊

A gratulációt köszönjük - bár az érdem nem a miénk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Szerencséje volt a csapatotoknak mind a Cincyvel, mind a tegnapi állapotú Denverrel. Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.Burkus
Majd akkor mondom, hogy szerencsések vagyunk, ha hatszor egymás után úgy jutunk majd AFCCG-be, ahogy a Pats. Hogyan? Hát otthon játszva olyan csapatokat kellett kiverniük, mint sorolom: Jaguars, Jets, ismét Jaguars, (Tebow's) Denver, (T.Y. Yates-el felálló) Texans, (fiatal, épülgető) Colts.

Na, egy ilyen sorozat után a hetedik alkalommal egye fene, jöhet majd egy Ravens is. 😀peterk2005
Azért ugye azzal tisztában vagy hogy az általad oly lesajnált Jaguars és Texans a ti csoportotokban van, ahol semmi tényszerű verseny nincs az első helyért. Vagytok ti, aztán hatalmas szakadék.

Amúgy gratulálok a győzelemhez, egy Colts-Hawks SB-t tudnék díjazni 😊undisputedly
Simán elfogadnánk az Sb jóslatod 😀
Arról pedig nem tehetünk 3 ekkora ergya csapat van a csoportban.
De gondolom arra gondolt egyik sem verhetettlen kategória, sőt nehéznek sem nevezném.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerencséje volt a csapatotoknak mind a Cincyvel, mind a tegnapi állapotú Denverrel. Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.Burkus
Majd akkor mondom, hogy szerencsések vagyunk, ha hatszor egymás után úgy jutunk majd AFCCG-be, ahogy a Pats. Hogyan? Hát otthon játszva olyan csapatokat kellett kiverniük, mint sorolom: Jaguars, Jets, ismét Jaguars, (Tebow's) Denver, (T.Y. Yates-el felálló) Texans, (fiatal, épülgető) Colts.

Na, egy ilyen sorozat után a hetedik alkalommal egye fene, jöhet majd egy Ravens is. 😀peterk2005
Azért ugye azzal tisztában vagy hogy az általad oly lesajnált Jaguars és Texans a ti csoportotokban van, ahol semmi tényszerű verseny nincs az első helyért. Vagytok ti, aztán hatalmas szakadék.

Amúgy gratulálok a győzelemhez, egy Colts-Hawks SB-t tudnék díjazni 😊
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Bődületes underdogok leszünk vasárnap, de Denverben is azok voltunk. Meg úgy általában minden szakíró leírt bennünket már december eleje-közepe óta. Szóval a helyzet ismerős, megszoktuk már. 😀

Egyébként remélem mindenki beírta a saját kis Colts annalesébe, hogy megvan Luck első AFCCG-je. 😊 Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. Ha még nem írta be, akkor tegye meg - és figyeljen rá, hogy hagyjon ki alatta egy jó nagy üres helyet is. Lesz még mit alája beírni a következő években. 😊

Vagy ki tudja ... lehet, hogy még idén. 😊peterk2005
Mark Sanchez már az első szezonjában AFC főcsoportdöntőt játszott, sőt a második évében megismételte a teljesítményt. Ezek szerint jobb mint Luck 😊

Szerencséje volt a csapatotoknak mind a Cincyvel, mind a tegnapi állapotú Denverrel. Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.Burkus
És ha a Baltimore szerencsésebb, ti nem vagytok sehol... Hmm de szép lett volna😀Stev85
Hogy ilyen beszólások minek kellenek... Én tényszerű voltam. Két aznap gyenge formában csapat ellen játszottatok és középszerű teljesítménnyel nyertetek (ami bőven elég volt). A Baltimore pedig nem szerencsétlen volt,hanem elszúrta.

Mindegy, jövő hétfőn már a Kóc nem lesz sehol 😊Burkus
Meglátjuk, de nehogy nagy pofást nyomjatok, mert akkor megyünk röhögni a Pats topicba 😀

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Bődületes underdogok leszünk vasárnap, de Denverben is azok voltunk. Meg úgy általában minden szakíró leírt bennünket már december eleje-közepe óta. Szóval a helyzet ismerős, megszoktuk már. 😀

Egyébként remélem mindenki beírta a saját kis Colts annalesébe, hogy megvan Luck első AFCCG-je. 😊 Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. Ha még nem írta be, akkor tegye meg - és figyeljen rá, hogy hagyjon ki alatta egy jó nagy üres helyet is. Lesz még mit alája beírni a következő években. 😊

Vagy ki tudja ... lehet, hogy még idén. 😊peterk2005
Mark Sanchez már az első szezonjában AFC főcsoportdöntőt játszott, sőt a második évében megismételte a teljesítményt. Ezek szerint jobb mint Luck 😊

Szerencséje volt a csapatotoknak mind a Cincyvel, mind a tegnapi állapotú Denverrel. Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.Burkus
És ha a Baltimore szerencsésebb, ti nem vagytok sehol... Hmm de szép lett volna😀Stev85
Hogy ilyen beszólások minek kellenek... Én tényszerű voltam. Két aznap gyenge formában csapat ellen játszottatok és középszerű teljesítménnyel nyertetek (ami bőven elég volt). A Baltimore pedig nem szerencsétlen volt,hanem elszúrta.

Mindegy, jövő hétfőn már a Kóc nem lesz sehol 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencséje volt a csapatotoknak mind a Cincyvel, mind a tegnapi állapotú Denverrel. Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.Burkus
Majd akkor mondom, hogy szerencsések vagyunk, ha hatszor egymás után úgy jutunk majd AFCCG-be, ahogy a Pats. Hogyan? Hát otthon játszva olyan csapatokat kellett kiverniük, mint sorolom: Jaguars, Jets, ismét Jaguars, (Tebow's) Denver, (T.Y. Yates-el felálló) Texans, (fiatal, épülgető) Colts.

Na, egy ilyen sorozat után a hetedik alkalommal egye fene, jöhet majd egy Ravens is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Állítólag PM Az utolsó hónapban "torn right quad" al nyomta....
Schefter most tweetelte..Stev85
Dec14 szakította el SD ellen, MRI igazolta a szakadást...
Zsenik..

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Állítólag PM Az utolsó hónapban "torn right quad" al nyomta....
Schefter most tweetelte..

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Itt pofára mi már csak akkor eshetünk feltörlik a padlót velük Bostonban. De erre nem látok esélyt...Stev85
Akkor sem. A legjobb 4 csapat között vagyunk, for god's sake. Még Höri se mert bennünket iyen magasra rakni idén egyszer sem. 😀peterk2005
Menetelés alatt vagy az ellen legjobbjai estek ki vagy fogalmatlan üzemmódba kapcsolt a vezér...
Azért én a patsesek helyében tartanék 😀 😀 :-P

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt pofára mi már csak akkor eshetünk feltörlik a padlót velük Bostonban. De erre nem látok esélyt...Stev85
Akkor sem. A legjobb 4 csapat között vagyunk, for god's sake. Még Höri se mert bennünket iyen magasra rakni idén egyszer sem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
inkább nem írunk, nehogy ide találjanak a pats fanok 😀shady
Jinxes mocsok 😀

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Bődületes underdogok leszünk vasárnap, de Denverben is azok voltunk. Meg úgy általában minden szakíró leírt bennünket már december eleje-közepe óta. Szóval a helyzet ismerős, megszoktuk már. 😀

Egyébként remélem mindenki beírta a saját kis Colts annalesébe, hogy megvan Luck első AFCCG-je. 😊 Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. Ha még nem írta be, akkor tegye meg - és figyeljen rá, hogy hagyjon ki alatta egy jó nagy üres helyet is. Lesz még mit alája beírni a következő években. 😊

Vagy ki tudja ... lehet, hogy még idén. 😊peterk2005
Mark Sanchez már az első szezonjában AFC főcsoportdöntőt játszott, sőt a második évében megismételte a teljesítményt. Ezek szerint jobb mint Luck 😊

Szerencséje volt a csapatotoknak mind a Cincyvel, mind a tegnapi állapotú Denverrel. Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.Burkus
És ha a Baltimore szerencsésebb, ti nem vagytok sehol... Hmm de szép lett volna😀

több mint 9 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.Burkus

Ha ennyire össze akarsz hozni velük, mért nem léptetek félre az útból? 😀
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Bődületes underdogok leszünk vasárnap, de Denverben is azok voltunk. Meg úgy általában minden szakíró leírt bennünket már december eleje-közepe óta. Szóval a helyzet ismerős, megszoktuk már. 😀

Egyébként remélem mindenki beírta a saját kis Colts annalesébe, hogy megvan Luck első AFCCG-je. 😊 Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. Ha még nem írta be, akkor tegye meg - és figyeljen rá, hogy hagyjon ki alatta egy jó nagy üres helyet is. Lesz még mit alája beírni a következő években. 😊

Vagy ki tudja ... lehet, hogy még idén. 😊peterk2005
Mark Sanchez már az első szezonjában AFC főcsoportdöntőt játszott, sőt a második évében megismételte a teljesítményt. Ezek szerint jobb mint Luck 😊

Szerencséje volt a csapatotoknak mind a Cincyvel, mind a tegnapi állapotú Denverrel. Ha a Ravens került volna a csapat útjába, szerintem már a postseasonnel lennétek elfoglalva.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Amúgy ez a topic általában a szószátyárok gyűjtőhelye, a legtöbb Colts fan imádja szórni ide az agymenéseit (velem együtt). Mi van az isten történt, józadonik mindenki? 😀peterk2005
Szerintem attól félünk, hogy nehogy a Bengals meccs utáni effekt jöjjön elő. Csúcs meccs, mindenki ujjong, aztán pofára esés.uatu
Itt pofára mi már csak akkor eshetünk feltörlik a padlót velük Bostonban. De erre nem látok esélyt...

több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Amúgy ez a topic általában a szószátyárok gyűjtőhelye, a legtöbb Colts fan imádja szórni ide az agymenéseit (velem együtt). Mi van az isten történt, józadonik mindenki? 😀peterk2005
Szerintem attól félünk, hogy nehogy a Bengals meccs utáni effekt jöjjön elő. Csúcs meccs, mindenki ujjong, aztán pofára esés.