Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ki lesz a szakkommentár Ricsi mellett ezen a meccsen, azt lehet tudni?Minitron
Szerintem Márk, de ez csak tippStev85
vagy Sanyi. de szerintem is Márk.Fucu
Buktuk 😀 Sanyi lesz a Coltson 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Még egy rekord:
ESPN Stats & Info @ESPNStatsInfo
Andrew Luck's 1,438 passing yards are the most by any QB in his 1st 4 postseason games.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ezt miért nem a pecc vagy a csevegő topikba írjátok? Rohadtul nem akarok a peccről olvasni, ezért nem is nézem a topikjukat, de h itt is ezt kelljen látniFarky
mi volt ez a förtelmes offolás itt? peterk megérdemli a fegyelmit.Höri
Bocsesz. 😀

Csak arra reagálva írtam, hogy meg lett említve, hogy a Pecc semmit nem futott csak passzolt, és nekünk nem lenne éppen rossz a korábbi meccsinken történtek alapján - ha esetleg oda jutnánk. A Belichick-es részt pedig azért írtam, hogy Pagano-nak észnél kell majd lenni, és jobban reagálni, mint múltkor 6 falemberes futásra, mert BB-nek mindig vannak ilyen húzásai. A többit ne az én nyakamba varrjátok. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
mi volt ez a förtelmes offolás itt? peterk megérdemli a fegyelmit.

pats meccset más topikban szádra ne vedd! alap szabály.Höri
Elkapta a hév, és erre járt Smeagol Pats fan képében.. 😀
És zokon vette a drágasszág említését 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi volt ez a förtelmes offolás itt? peterk megérdemli a fegyelmit.

pats meccset más topikban szádra ne vedd! alap szabály.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Reggie Wayne will play in his 20th career postseason game today. That breaks a @Colts franchise record with Peyton Manning and Jeff Saturday


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
2 órás hír:
Broncos not optimistic about Brandon Marshall's status vs. Colts

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Twitter-en azt írják Pep valószínű marad jövőre 😊

több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Bocsi, itt láttam feljönni a témát. Akkor újra: Ma hajrá Colts!winston
ezt nem csak neked írtam, de h egy olyan meccsről megy itt a szájtépés, amihez a Coltsnak köze sincs, az picit zavar, bár lehet csak engem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bocsi, itt láttam feljönni a témát. Akkor újra: Ma hajrá Colts!
több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
ezt miért nem a pecc vagy a csevegő topikba írjátok? Rohadtul nem akarok a peccről olvasni, ezért nem is nézem a topikjukat, de h itt is ezt kelljen látni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én úgy olvastam, hogy időben jelezve lett a Ravens kispadnak, hogy Vereen a nem megjátszható elkapó. Mármint persze cserélni már nem tudtak volna, de időt kérni igen - sok trükkös felállás azért arra is rámegy, hogy az ellen elbizonytalanodjon és elégessen egy időkérést. Szóval azért ha lehet, ne úgy legyen beállítva, hogy "a Baltmore ne értesülhessen róla". Arra volt idő, hogy mérlegeljenek és időt kérhessenek.
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Ellenben félelmetes hogy ilyen módon kihasználtak egy kiskaput pedig ez az eligible - ineligible dolog nem tegnap került a rule bookba.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem pedig azért nyert a Pats, mert több pontot szerzett.

több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Hát ja, Belichick nem hülye. Ez ellen a BAL dline ellen kb. annyi esélyük volt futni, mint a teknősnek maratont nyerni. A porózus secondary-t viszont gyors passzokkal meg tudták verni.

Ha már Belichick. A tegnapi meccs is eklatáns példája volt annak, hogy BB nem rest felkutatni és feszegetni a szabályok határait, és ki is használni mindent amit csak lehet. Tegnap pl. lényegében azzal nyertek - azzal tudták pályán tartani az offense-t több drive-ban is -, hogy kulcs playeknél egy csomót trükköztek azzal, hogy ki az eligible receiver. Mozgatták és előre- hátraléptették az "alternatív" elkapóikat (Hómanó, Amendola, Vereen), és mindig csak az utolsó pillanatban a bírónak jelentették be, hogy a Baltimore ne értesülhessen róla. Ezzel persze szembe mentek az NFL szokásjoggal (általában ezt jó előre be szokta minden csapat jelenteni), de a szabályokkal nem. Belichick ilyen. Nem szimpatikus - részben ezért is rühellik annyian -, DE EREDMÉNYES. Az ellenfelek meg kitörölhetik utólag azzal, ha az offseasonban ilyesmik után pontosítják a korábban nem egyértelműen fogalmazó szabályokat.

Szóval nem nyafogni kell ahogy Harbaugh tette a meccs után, hanem reagálni rá. Megpróbálni meggátolni (hasonló trükkökkel), vagy pedig kitalálni mást és azzal visszavágni. Ez a játék felnőttek sportja, és amíg nem dirty, aljas (rugdalás, verekedés, szembe nyúlás, stb.) és a szabályokon belül marad addig ez is része, és ebben is jobbnak kell lenni.peterk2005
Hát ha szerinted tegnap ezzel nyertünk, akkor nem láttad a meccset. Ekkora hülyeséget régen olvastam, vazze. 😊 Azzal nyertünk, hogy a Flacco és az edzői kar azt hitte, hogy megkapják a szokásos DPI-t a hosszú passzra egy nekik várhatóan kedvező matchupból, ehelyett meg interceptiont sikerült dobnia. Jó hogy nem Edelman passzával kapcsolatban írsz ilyen butaságokat 😊Burkus
Szerintem az ekkora hülyeséget rész az utána következő pár mondatra vonatkozik, mert úgy áll is a mondat igazságtartalma.
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Hát ja, Belichick nem hülye. Ez ellen a BAL dline ellen kb. annyi esélyük volt futni, mint a teknősnek maratont nyerni. A porózus secondary-t viszont gyors passzokkal meg tudták verni.

Ha már Belichick. A tegnapi meccs is eklatáns példája volt annak, hogy BB nem rest felkutatni és feszegetni a szabályok határait, és ki is használni mindent amit csak lehet. Tegnap pl. lényegében azzal nyertek - azzal tudták pályán tartani az offense-t több drive-ban is -, hogy kulcs playeknél egy csomót trükköztek azzal, hogy ki az eligible receiver. Mozgatták és előre- hátraléptették az "alternatív" elkapóikat (Hómanó, Amendola, Vereen), és mindig csak az utolsó pillanatban a bírónak jelentették be, hogy a Baltimore ne értesülhessen róla. Ezzel persze szembe mentek az NFL szokásjoggal (általában ezt jó előre be szokta minden csapat jelenteni), de a szabályokkal nem. Belichick ilyen. Nem szimpatikus - részben ezért is rühellik annyian -, DE EREDMÉNYES. Az ellenfelek meg kitörölhetik utólag azzal, ha az offseasonban ilyesmik után pontosítják a korábban nem egyértelműen fogalmazó szabályokat.

Szóval nem nyafogni kell ahogy Harbaugh tette a meccs után, hanem reagálni rá. Megpróbálni meggátolni (hasonló trükkökkel), vagy pedig kitalálni mást és azzal visszavágni. Ez a játék felnőttek sportja, és amíg nem dirty, aljas (rugdalás, verekedés, szembe nyúlás, stb.) és a szabályokon belül marad addig ez is része, és ebben is jobbnak kell lenni.peterk2005
Hát ha szerinted tegnap ezzel nyertünk, akkor nem láttad a meccset. Ekkora hülyeséget régen olvastam, vazze. 😊 Azzal nyertünk, hogy a Flacco és az edzői kar azt hitte, hogy megkapják a szokásos DPI-t a hosszú passzra egy nekik várhatóan kedvező matchupból, ehelyett meg interceptiont sikerült dobnia. Jó hogy nem Edelman passzával kapcsolatban írsz ilyen butaságokat 😊Burkus
A roppant szakmaiatlan Fűzővel kifelé weboldal egy hosszabb cikket közölt a rég olvasott hülyeségről...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ki lesz a szakkommentár Ricsi mellett ezen a meccsen, azt lehet tudni?Minitron
Szerintem Márk, de ez csak tippStev85
vagy Sanyi. de szerintem is Márk.Fucu
Sanyi majd az Nfc védelmekre fókuszálhat😀

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ki lesz a szakkommentár Ricsi mellett ezen a meccsen, azt lehet tudni?Minitron
Szerintem Márk, de ez csak tippStev85
vagy Sanyi. de szerintem is Márk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ki lesz a szakkommentár Ricsi mellett ezen a meccsen, azt lehet tudni?Minitron
Szerintem Márk, de ez csak tipp

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ki lesz a szakkommentár Ricsi mellett ezen a meccsen, azt lehet tudni?

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Richardsont első körért hoztuk, tehát ennyit ér. Őt most, vagyis az első körünket továbbadjuk a Patsnek Belichickért. Adjuk Paganót is, ja meg Manuskyt. Belichick kurva nagy forma szerintem, elélveznék, ha egyszer nálunk lenne edző. 😀 És ez ugye a következő szezonban lesz esedékes, Kraftnek is tetszeni fog ez a Pagano+Manusky+Trent for Belichick csere.

És ja, ma kikapunk 3-2-re.

több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
szerintem kikapunk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
megálmodtam a mai meccset, és egy elég csúnya/fájó zakót "láttam" 😀 remélem hogy nem lesz belőlem Nostradamus és nyerünk idegenben is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ha szerinted tegnap ezzel nyertünk, akkor nem láttad a meccset. Ekkora hülyeséget régen olvastam, vazze. 😊 Azzal nyertünk, hogy a Flacco és az edzői kar azt hitte, hogy megkapják a szokásos DPI-t a hosszú passzra egy nekik várhatóan kedvező matchupból, ehelyett meg interceptiont sikerült dobnia. Jó hogy nem Edelman passzával kapcsolatban írsz ilyen butaságokat 😊Burkus
Flacco a második félidőben kb. azt a két deep-et dobta összesen, amiből mindkettőből INT lett. (Meglepne, ha lett volna azon kívül egyáltalán - akár egy- másik deep kísérlete is.) Abból a 2INT-ből meg először egy 3&out-ot sikerült kihozni, másodszor meg ha nem INT, hanem TD lett volna netán akkor is lett volna bő másfél percetek egy FG-ra, 2 timeout-al. Úgyhogy a deep passzoknak kb. ennyi jelentőségük volt a meccs második felében. De az egész meccsen is az egyetlen Revisre befújt DPI volt ilyen játék.

Ezzel szemben amit leírtam, abból nyomtatok legalább 10-15 playt. Például a 14-28 utáni első drive-ban kettő ilyen passz is ment Hómanónak. A másodiknál pl. Vereent jelentettétek be ineligible-nek és Hómanó lett így eligible. A Ravens linebackerek ezért szaladgáltak át a másik oldalra, teljesen üresen hagyva Hómanót. Harbaugh is ezért rohant be a pályára tiltakozni - mert nem értette, hogy Hómanó hogy kaphatott passzt. Ekkor kapta a büntit is. Ügyes trükk volt, amit még jópárszor eladtatok.

Úgyhogy Flaccozás meg DPI-zés helyett nézd meg inkább majd még egyszer a meccset, kevésbé feszült idegekkel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Hát ja, Belichick nem hülye. Ez ellen a BAL dline ellen kb. annyi esélyük volt futni, mint a teknősnek maratont nyerni. A porózus secondary-t viszont gyors passzokkal meg tudták verni.

Ha már Belichick. A tegnapi meccs is eklatáns példája volt annak, hogy BB nem rest felkutatni és feszegetni a szabályok határait, és ki is használni mindent amit csak lehet. Tegnap pl. lényegében azzal nyertek - azzal tudták pályán tartani az offense-t több drive-ban is -, hogy kulcs playeknél egy csomót trükköztek azzal, hogy ki az eligible receiver. Mozgatták és előre- hátraléptették az "alternatív" elkapóikat (Hómanó, Amendola, Vereen), és mindig csak az utolsó pillanatban a bírónak jelentették be, hogy a Baltimore ne értesülhessen róla. Ezzel persze szembe mentek az NFL szokásjoggal (általában ezt jó előre be szokta minden csapat jelenteni), de a szabályokkal nem. Belichick ilyen. Nem szimpatikus - részben ezért is rühellik annyian -, DE EREDMÉNYES. Az ellenfelek meg kitörölhetik utólag azzal, ha az offseasonban ilyesmik után pontosítják a korábban nem egyértelműen fogalmazó szabályokat.

Szóval nem nyafogni kell ahogy Harbaugh tette a meccs után, hanem reagálni rá. Megpróbálni meggátolni (hasonló trükkökkel), vagy pedig kitalálni mást és azzal visszavágni. Ez a játék felnőttek sportja, és amíg nem dirty, aljas (rugdalás, verekedés, szembe nyúlás, stb.) és a szabályokon belül marad addig ez is része, és ebben is jobbnak kell lenni.peterk2005
Hát ha szerinted tegnap ezzel nyertünk, akkor nem láttad a meccset. Ekkora hülyeséget régen olvastam, vazze. 😊 Azzal nyertünk, hogy a Flacco és az edzői kar azt hitte, hogy megkapják a szokásos DPI-t a hosszú passzra egy nekik várhatóan kedvező matchupból, ehelyett meg interceptiont sikerült dobnia. Jó hogy nem Edelman passzával kapcsolatban írsz ilyen butaságokat 😊Burkus
Rohadtul szükség volt megint erre.flzoli
Biztos uncsi már a Pats topic...Stev85
Már el sem olvassa szerintem a hozzászólásokat...csak ír valamit, mert biztosan fikázás. És múltkor még engem hívott üldözési mániásnak😀