Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem hiszem, hogy a Pats fanok, csak kötekedni járnának ide..Ez barokkos túlzás..Szerintem a mi topicunkba több Colts-os hozzászólás van, mint itt Pats-es, és néha mosolyogni is lehet azokon is..Nem kell ezeket komolyan venni, s akkor nem húzza fel magát az ember.. 😀
Na de a meccsről..Messze nem,lesz olyan, mint novemberben..
A védelmetek lényegesen jobban játszik..1-2 kulcsember helyre jött, s lényegesen stabilabb a D-line-otok.. Nagy segítség, hogy Arthur Jones egészséges, s sokat segít futások ellen..Nagyobb nyomást helyeztek az irányítóra, s a LB blitzek, rushok is működtek Manning kifejezetten erős fala ellen is..Freeman, Jackson,Newsome kifejezetten erős, jó játékos.. Én tartok ettől picit..Mivel jobban működött a nyomás elől, ezért a secondary lényegesen stabilabban tudott játszani hátul..Haraptak, ütöttek..Davis elit, Adams is kezd azzá válni, Brown, Butler is oda tudja tenni magát..(Reméljük, most nem lesz szájkarate Gronkkal.. 😀 ) Szerintem a védelmetek jobb, mint novemberben volt..A futást kifejezetten szépen megfogtátok, s nagyobb nyomást tudtok helyezni az irányítóra..Ez ellenünk, akár elég is lehet..HA minden működik..
Luck előtt a fal kifejezetten stabilan játszott..A Broncos DE sora, front7-je lényegesen erősebb, mint a mienk, mégsem volt szinte semmilyen nyomás rajta..Van egy elit és két kifejezetten jó WR nálatok, 2 kifejezetten erős TE, s úgy látszik, hogy a PO-ra tudtok futni is Herron révén...Van itt minden, ami egy igazán jól működő támadógépezethez kell..Luck kifejezetten tehetséges, kivételes irányító..Szerintem jobb, mint Flacco..Ha Ravens meccset kielemzitek rendesen, akkor domináns játékra is lehet képes..Főleg a dupla TE-es játékokal..Mert szerintem azok ellen mi szenvedünk idén..Úgy gondolom, hogy Allen és Fleener sok fejtörést fog okozni hétfő hajnalban..
Lehet, hogy underdogok vagytok a fogadóirodáknál, de szerintem kifejezetten erős, jó csapatotok van..Persze, mint Pats drukker, úgy gondolom, hogy a mi emberanyagunkkal meg kell oldanunk a meccset..Ha nem tudjuk, akkor semmi keresnivalónk nincs Arizonában..De nem lesz egyszerű meccs ez..Amennyiben nem fog ellenetek működni a futás, s nem veszünk nagy rajtot az elején, akkor lehet ugyanolyan nyögvenyelős, mint a Ravens ellen..Habár azért az ő védelmüket, azért erősebbnek tartom a titekénél.. Legyen egy jó meccs..Ennek drukkolok.. Na meg a Pats-nek! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mondjuk a vasárnapi vergődést én sem értettem, de azt hittem, Stev a fórumra gondol, nem a meccsre.winston
Nem is velem van gondja, de kicsit nagy az arca.. Na majd meglátjuk 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mondjuk a vasárnapi vergődést én sem értettem, de azt hittem, Stev a fórumra gondol, nem a meccsre.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
azért az rendben van h kiemelsz olyan tényeket, melyek valóban rajtunk kívül álló szerencsés esetek, lásd manning sérülése stb. de ez pont annyira demagóg, mint általában a magyar média pártállástól függetlenül. mert ha meg azt emelem ki h a hetek óta parádés futójátékot gyilkoltuk meg 1-2 yardon legtöbbször, akkor semmi köze nem volt a szerencséhez, vagy talán cj anderson is tixmixűűűt? 😊
ugyanez megtörtént a másik meccsen, dalton vak, rendben. az elején ott is ment a futás,de aztán már az sem. képesek voltunk meccsen belül javítani.
meg hogy ki melyik csoportot nyeri meg azt hagyjuk. a ti csoportotok is egy vicc 15 éve. 1-1 éves leszámítva. pont mint a miénk. mikor cj2k fut 2ezer yardot akkor mindegy ki van a csoportban, oktattak. ahogy nektek is volt ilyen, de összességében SZERENCSÉS mindkét csapat a csoportjával.
meg mi játszottunk egy olyan csoporttal is ahogy végül csak 1 csúszott ki a 0,500-ös mérleg alá, és 3-1-gyel végeztünk. szóval bizonyítottuk h képesek vagyunk a csoporton kívül is duplavékre.
de nem vitázni akarok, nagyon nyomorult a csoportunk, és jó párharcok voltak a PO-ban is, amit legalább annyira mi érdemünk is.
csak egy pats szurkolótól mindig plafonrepesztő ilyen hallani, főleg a szombati vergődés után..Miska84
"Szombati vergődés..." 😊 Ez jó. 35 ponttal, gyak. futás nélkül, 5 TD, 2 INT és egy zseniális forced fumble egy JÓ csapat (bocsánat: jól játszó ellenfél) ellen. Briliáns meccs volt mindkét részről mind a coaching mind a játék tekintetében. Te vak vagy testvér vagy még nem láttál NFL meccset, sorry 😀

Majd vasárnap jön a "vergődés". Lol -), nagyon tetszik a kifejezés! Mi szeretnének az étlapról: 42:20? 43:21? 59:24? 😊 Meglephettek minket egy jó gameplannel, (bár nem hiszem, hogy Pagano BB-t meg tudná lepni, a két HC más kategória) és ahogy a Denver ellen, itt is lehet nem várt eredmény. De ha ennyire underdog lennék, inkább várnék a nagy arccal az esetleges siker utánig.

A csoportot illetően igazad van, azért is írtam azt, hogy hasonló az East, mint a South, bár 2009-10-ben a Jets volt jó és játszott AFC döntőt, most szerintem a Bills kezd komoly játékerőt képviselni, a Miami is egyre jobb, el is kaptak minket idén. Annyira reménytelen két csapat egy csoporton belül mint a Jags és a Titans, nincs jelenleg több az NFL-ben (Bocs Jags és Titans drukkerek.) A Texans pedig a legjobb konstellációból is képes volt mindig rosszul kijönni, ezzel kifejezetten szerencsétek van. Úgyhogy ma könnyebb megnyerni a South-t, mint az Eastet, egyik sem egy West vagy pláne North.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Na ne máár, hogy itt is megy a modoros f@szméregetés. Most nem akarok jönni a Luck névvel való béna viccelődéssel, de ennyi szerencséje van a coltsnak max. amikor megverték az említett csapatokat, akik úgy néztek ki, mint akiknek rossz napja van, az szerintem inkább az outcoach-outplay esete volt, ai elég lúzer képet mutathat egy vesztes csapatról akkor. a 24-26 pont meg azért nem rossz egy offensetől, főleg ha szinte mindig hozza.winston
Ömlik egymás felé a szeretet 😀
Mondjuk magán vélemény de rajtad kívül a Pats fanok csak kötekedni járnak ide.😀
Szerencse vagy nem? Nem qrva mind1? Aki itt van annak is mindegy aki meg nem annak meg főleg.Stev85
😀 😛

winston
Denver ellen ugyanez volt, sehol nem adtak egy fikarcnyi esélytsem... Legyen a vége ugyanaz 😀Stev85
Amúgy azt hiszem ez tavalyi kép, legalábbis már tuti láttam régen is. Ez a meccs simán kétesélyes, csak gondoltam kipróbálom a trollkodás dolgot, mi benne a jó 😊winston
Tuti mert idén már az ősember szakáll a menő nála 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Na ne máár, hogy itt is megy a modoros f@szméregetés. Most nem akarok jönni a Luck névvel való béna viccelődéssel, de ennyi szerencséje van a coltsnak max. amikor megverték az említett csapatokat, akik úgy néztek ki, mint akiknek rossz napja van, az szerintem inkább az outcoach-outplay esete volt, ai elég lúzer képet mutathat egy vesztes csapatról akkor. a 24-26 pont meg azért nem rossz egy offensetől, főleg ha szinte mindig hozza.winston
Ömlik egymás felé a szeretet 😀
Mondjuk magán vélemény de rajtad kívül a Pats fanok csak kötekedni járnak ide.😀
Szerencse vagy nem? Nem qrva mind1? Aki itt van annak is mindegy aki meg nem annak meg főleg.Stev85
😀 😛

winston
Denver ellen ugyanez volt, sehol nem adtak egy fikarcnyi esélytsem... Legyen a vége ugyanaz 😀Stev85
Amúgy azt hiszem ez tavalyi kép, legalábbis már tuti láttam régen is. Ez a meccs simán kétesélyes, csak gondoltam kipróbálom a trollkodás dolgot, mi benne a jó 😊
több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
de ennyiből a Patsnek is szerencséje volt, h a Ravens kétszer is leadott 14 pontos előnyt, a végén meg hívtak egy tök értelmetlen, mindenféle szempontból rossz passzjátékot...
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Na ne máár, hogy itt is megy a modoros f@szméregetés. Most nem akarok jönni a Luck névvel való béna viccelődéssel, de ennyi szerencséje van a coltsnak max. amikor megverték az említett csapatokat, akik úgy néztek ki, mint akiknek rossz napja van, az szerintem inkább az outcoach-outplay esete volt, ai elég lúzer képet mutathat egy vesztes csapatról akkor. a 24-26 pont meg azért nem rossz egy offensetől, főleg ha szinte mindig hozza.winston
Ömlik egymás felé a szeretet 😀
Mondjuk magán vélemény de rajtad kívül a Pats fanok csak kötekedni járnak ide.😀
Szerencse vagy nem? Nem qrva mind1? Aki itt van annak is mindegy aki meg nem annak meg főleg.Stev85
😀 😛

winston
Denver ellen ugyanez volt, sehol nem adtak egy fikarcnyi esélytsem... Legyen a vége ugyanaz 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Na ne máár, hogy itt is megy a modoros f@szméregetés. Most nem akarok jönni a Luck névvel való béna viccelődéssel, de ennyi szerencséje van a coltsnak max. amikor megverték az említett csapatokat, akik úgy néztek ki, mint akiknek rossz napja van, az szerintem inkább az outcoach-outplay esete volt, ai elég lúzer képet mutathat egy vesztes csapatról akkor. a 24-26 pont meg azért nem rossz egy offensetől, főleg ha szinte mindig hozza.winston
Ömlik egymás felé a szeretet 😀
Mondjuk magán vélemény de rajtad kívül a Pats fanok csak kötekedni járnak ide.😀
Szerencse vagy nem? Nem qrva mind1? Aki itt van annak is mindegy aki meg nem annak meg főleg.Stev85
😀 😛

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Na ne máár, hogy itt is megy a modoros f@szméregetés. Most nem akarok jönni a Luck névvel való béna viccelődéssel, de ennyi szerencséje van a coltsnak max. amikor megverték az említett csapatokat, akik úgy néztek ki, mint akiknek rossz napja van, az szerintem inkább az outcoach-outplay esete volt, ai elég lúzer képet mutathat egy vesztes csapatról akkor. a 24-26 pont meg azért nem rossz egy offensetől, főleg ha szinte mindig hozza.winston
Ömlik egymás felé a szeretet 😀
Mondjuk magán vélemény de rajtad kívül a Pats fanok csak kötekedni járnak ide.😀
Szerencse vagy nem? Nem qrva mind1? Aki itt van annak is mindegy aki meg nem annak meg főleg.

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Na ne máár, hogy itt is megy a modoros f@szméregetés. Most nem akarok jönni a Luck névvel való béna viccelődéssel, de ennyi szerencséje van a coltsnak max. amikor megverték az említett csapatokat, akik úgy néztek ki, mint akiknek rossz napja van, az szerintem inkább az outcoach-outplay esete volt, ai elég lúzer képet mutathat egy vesztes csapatról akkor. a 24-26 pont meg azért nem rossz egy offensetől, főleg ha szinte mindig hozza.
több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Egyébként meg Mathis egész szezonban nem játszott, tehát a többi csapatnak is szerencséje volt h nem lettek szarrá sackelve, ugye??

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ahhoz van köze amire én utalok. Egy csapatot sem lehet könnyű schedulal vádolni. Főleg nem azt amelyik állandóan kivívja a hazai pálya előnyét. Azt kellett megverniük aki szembe jött. Erre írtam balanszként,mielőtt a trollok rákapnak, hogy ennyi erővel nektek instant csoportgyőzelem, mert a tiétek az AFC leggyengébb csoportja. Ne értésétek félre, mi jutottunk már negatív mérleggel is szezonba 😊undisputedly
A kontextus az volt, hogy idejött Burkus (egy Pats drukker), és közölte, hogy szerencsések vagyunk. Erre válaszoltam, hogy nézze vissza a saját csapatuk AFCCG-ig vezető elmúlt bő fél évtizedes történetét, és utána szerencsésezzen. Ennyi és nem több. 😊 Ha úgy érzed nem volt igazam, akkor menj be a Pats topicba, írd be, hogy milyen szerencsések, mert a Colts-on át vezet az útjuk a SB-be, bezzeg a Seattle-nek a Packers jutott. Aztán gyere vissza és meséld el a tapasztalataidat. 😀peterk2005
A kontextus az volt, hogy azért vagytok szerencsések, mert az alapszakaszbeli forma alapján mind a Cíncy, mind a Denver vonatkozásában underdogok voltatok és mindkét csapat szignifikánsan jobb csapat - a Cincy esetében a védelem - a Kócnál. Ehhez képest mind a két csapat borzasztó formát fogott ki (mondjuk én nem értem, hogy Dalton esetében milyen fantáziát lát benne a GM, én nem tartom jó játékosnak) és viszonylag simán, közepes játékkal is megvertétek őket. (Lássuk be, egy offense ,amelyik 26, illetve 24 pontot csinál, nem átütő.) Szerencsések vagytok azért is, mert az AFC south még gyengébb csoport mint az East, a csapatnak még könnyebb rájátszásba jutni mint nekünk , a 6 csoportbeli győzelem a Texans töketlenkedése okán szinte garantált. (A többi csoportból a csapat jelenlegi teljesítményével max. wildcard helyet szereznétek, ha a Denver nem a vasárnapi formájában játszik.) Visszanézve 2001-ig az eredményeket, egyáltalán nem látom, hogy nekünk olyan nagy szerencsénk lett volna, általában szoros meccseken győztünk. (Jó, néha jött egy-egy gyenge ellenfél és ellene egy elsöprő győzelem, mint például 2004-ben egy 20:3-as siker... ) Ezen túl az a tény, hogy a Pats általában 1st vagy 2nd seed, eleve determinálja (elvileg) az ellenfelek erejét.

Ahogy a mondás tartja, csak jó csapatnak van szerencséje és a Kóc minden tekintetben megérdemelte, hogy főcsoportdöntőt játsszon, másrészt ebben a játékban a szerencsefaktor szerintem fontosabb tényező mint bármely másik csapatsportban. (Ld. Sterling Moore mozdulatát és Cundiff rúgását 2009-ben.) De ez nem változtat azon, hogy szerencsétek volt azzal, hogy a két csapat, aki az utatokban állt, ilyen ratyi teljesítményre volt képes. Majd vasárnap kiderül, hogy ellenünk mire vagytok képesek, de az eddigi teljesítménnyel sem ellenünk, sem a Ravens ellen nem jutott volna tovább a csapat.Burkus
Tehát ha valaki nyer egy esélyesbb(?) csapat ellen az csak szerencse lehet. Gratulálok 😀
Nem akarsz egy blogot indítani ahol megosztanád a szakérteseidet a nagyközönséggel?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
azért az rendben van h kiemelsz olyan tényeket, melyek valóban rajtunk kívül álló szerencsés esetek, lásd manning sérülése stb. de ez pont annyira demagóg, mint általában a magyar média pártállástól függetlenül. mert ha meg azt emelem ki h a hetek óta parádés futójátékot gyilkoltuk meg 1-2 yardon legtöbbször, akkor semmi köze nem volt a szerencséhez, vagy talán cj anderson is tixmixűűűt? 😊
ugyanez megtörtént a másik meccsen, dalton vak, rendben. az elején ott is ment a futás,de aztán már az sem. képesek voltunk meccsen belül javítani.
meg hogy ki melyik csoportot nyeri meg azt hagyjuk. a ti csoportotok is egy vicc 15 éve. 1-1 éves leszámítva. pont mint a miénk. mikor cj2k fut 2ezer yardot akkor mindegy ki van a csoportban, oktattak. ahogy nektek is volt ilyen, de összességében SZERENCSÉS mindkét csapat a csoportjával.
meg mi játszottunk egy olyan csoporttal is ahogy végül csak 1 csúszott ki a 0,500-ös mérleg alá, és 3-1-gyel végeztünk. szóval bizonyítottuk h képesek vagyunk a csoporton kívül is duplavékre.
de nem vitázni akarok, nagyon nyomorult a csoportunk, és jó párharcok voltak a PO-ban is, amit legalább annyira mi érdemünk is.
csak egy pats szurkolótól mindig plafonrepesztő ilyen hallani, főleg a szombati vergődés után..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ahhoz van köze amire én utalok. Egy csapatot sem lehet könnyű schedulal vádolni. Főleg nem azt amelyik állandóan kivívja a hazai pálya előnyét. Azt kellett megverniük aki szembe jött. Erre írtam balanszként,mielőtt a trollok rákapnak, hogy ennyi erővel nektek instant csoportgyőzelem, mert a tiétek az AFC leggyengébb csoportja. Ne értésétek félre, mi jutottunk már negatív mérleggel is szezonba 😊undisputedly
A kontextus az volt, hogy idejött Burkus (egy Pats drukker), és közölte, hogy szerencsések vagyunk. Erre válaszoltam, hogy nézze vissza a saját csapatuk AFCCG-ig vezető elmúlt bő fél évtizedes történetét, és utána szerencsésezzen. Ennyi és nem több. 😊 Ha úgy érzed nem volt igazam, akkor menj be a Pats topicba, írd be, hogy milyen szerencsések, mert a Colts-on át vezet az útjuk a SB-be, bezzeg a Seattle-nek a Packers jutott. Aztán gyere vissza és meséld el a tapasztalataidat. 😀peterk2005
A kontextus az volt, hogy azért vagytok szerencsések, mert az alapszakaszbeli forma alapján mind a Cíncy, mind a Denver vonatkozásában underdogok voltatok és mindkét csapat szignifikánsan jobb csapat - a Cincy esetében a védelem - a Kócnál. Ehhez képest mind a két csapat borzasztó formát fogott ki (mondjuk én nem értem, hogy Dalton esetében milyen fantáziát lát benne a GM, én nem tartom jó játékosnak) és viszonylag simán, közepes játékkal is megvertétek őket. (Lássuk be, egy offense ,amelyik 26, illetve 24 pontot csinál, nem átütő.) Szerencsések vagytok azért is, mert az AFC south még gyengébb csoport mint az East, a csapatnak még könnyebb rájátszásba jutni mint nekünk , a 6 csoportbeli győzelem a Texans töketlenkedése okán szinte garantált. (A többi csoportból a csapat jelenlegi teljesítményével max. wildcard helyet szereznétek, ha a Denver nem a vasárnapi formájában játszik.) Visszanézve 2001-ig az eredményeket, egyáltalán nem látom, hogy nekünk olyan nagy szerencsénk lett volna, általában szoros meccseken győztünk. (Jó, néha jött egy-egy gyenge ellenfél és ellene egy elsöprő győzelem, mint például 2004-ben egy 20:3-as siker... ) Ezen túl az a tény, hogy a Pats általában 1st vagy 2nd seed, eleve determinálja (elvileg) az ellenfelek erejét.

Ahogy a mondás tartja, csak jó csapatnak van szerencséje és a Kóc minden tekintetben megérdemelte, hogy főcsoportdöntőt játsszon, másrészt ebben a játékban a szerencsefaktor szerintem fontosabb tényező mint bármely másik csapatsportban. (Ld. Sterling Moore mozdulatát és Cundiff rúgását 2009-ben.) De ez nem változtat azon, hogy szerencsétek volt azzal, hogy a két csapat, aki az utatokban állt, ilyen ratyi teljesítményre volt képes. Majd vasárnap kiderül, hogy ellenünk mire vagytok képesek, de az eddigi teljesítménnyel sem ellenünk, sem a Ravens ellen nem jutott volna tovább a csapat.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Kubiak az egészsége miatt mondta vissza, és kérdéses, hogy fog-e még HC állást vállalni valaha, úgyhogy szerintem őt el lehet felejteni a csapatoknak egy ideig, aztán ki tudja.dande
A Texans nem menne rá a te egészségedre is? 😀

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Foxot kirúgta a Denver. Nem félő, hogy megkörnyékezik Hamiltont? Úgy tudom, hogy a Mercedesszel hosszabbít, de jó lenne ha maradna, legalább tuti lenne idén egy világbajnokunk.dugo1993
Állítólag Kubiak az esélyes, Hamilton nevce ott nem merült fel, Oaklandben és asszem aznSF nél volt esélyes, de mind2 helyen lemondtak róla, 95% h. Marad 😀Stev85
Azt tudom, hogy őket visszadobta, de Denver sokkal csábítóbb lehet a keret miatt.dugo1993
PM ben van max 2 év, ha egyáltalán visszajön... Aztán vagy draft vagy "kukáznak" egy qbt..
Pepnek jó itt! 😀 + Denverben kemény szerződéseket kell idén kötni, meghatározó játékosokkal.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kubiak az egészsége miatt mondta vissza, és kérdéses, hogy fog-e még HC állást vállalni valaha, úgyhogy szerintem őt el lehet felejteni a csapatoknak egy ideig, aztán ki tudja.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Foxot kirúgta a Denver. Nem félő, hogy megkörnyékezik Hamiltont? Úgy tudom, hogy a Mercedesszel hosszabbít, de jó lenne ha maradna, legalább tuti lenne idén egy világbajnokunk.dugo1993
Állítólag Kubiak az esélyes, Hamilton nevce ott nem merült fel, Oaklandben és asszem aznSF nél volt esélyes, de mind2 helyen lemondtak róla, 95% h. Marad 😀Stev85
Azt tudom, hogy őket visszadobta, de Denver sokkal csábítóbb lehet a keret miatt.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Denveri 3 jelölt: Oc Gase
Seahawks DC Quinn
És Kubiak.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Foxot kirúgta a Denver. Nem félő, hogy megkörnyékezik Hamiltont? Úgy tudom, hogy a Mercedesszel hosszabbít, de jó lenne ha maradna, legalább tuti lenne idén egy világbajnokunk.dugo1993
Állítólag Kubiak az esélyes, Hamilton nevce ott nem merült fel, Oaklandben és asszem aznSF nél volt esélyes, de mind2 helyen lemondtak róla, 95% h. Marad 😀

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Foxot kirúgta a Denver. Nem félő, hogy megkörnyékezik Hamiltont? Úgy tudom, hogy a Mercedesszel hosszabbít, de jó lenne ha maradna, legalább tuti lenne idén egy világbajnokunk.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Megúsztuk a Denvcer meccset sérülés nélkül. Herron vállát egész meccsen ellenőrizték. Üres az Injury Report 😀 Jó jel, eddig. 😀Stev85
Erről jut eszembe, hogy Davis mit szedett össze az első félidő végén? Arról lemaradtam. Mondjuk nem lehet vészes, ha visszajött a másodikra, ráadásul kurvajó is volt. | legyen má' MVP 😀😀 | dugo1993
Vagy az esésnél verte be valamilyét, de valószínűbb a labdára eshetett és a bordája fájt.
A veszélyes az volt a feje kb 1 centire ment el a kamera állvány mellett, ha megstukkolja 100% a concussion.. Postseason statokban szinte mindenhol vezetünk 😀

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Megúsztuk a Denvcer meccset sérülés nélkül. Herron vállát egész meccsen ellenőrizték. Üres az Injury Report 😀 Jó jel, eddig. 😀Stev85
Erről jut eszembe, hogy Davis mit szedett össze az első félidő végén? Arról lemaradtam. Mondjuk nem lehet vészes, ha visszajött a másodikra, ráadásul kurvajó is volt. | legyen má' MVP 😀😀 |

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Megúsztuk a Denvcer meccset sérülés nélkül. Herron vállát egész meccsen ellenőrizték. Üres az Injury Report 😀 Jó jel, eddig. 😀