Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Érdekelne hogy ti hogy látjátok, offense defense oldalon a match upokat. Illetve hogy Andrew hogy bírja a nyomás pszichológiailag?DeX
Kérdés az tudtok e nyomást generálni rá..
De szerintem a fő prioritás a futás megállítása, és persze Gronké.
Majd Hétfő hajnalban meglátjuk. Méretes underdogok vagyunk, viszont nyomás meg nincs rajtunk.Stev85
Igen, eléggé behalt a fal két széle nálunk, nem sok siettetés vagy sack jön onnan az utóbbi időben...bár lehet hogy ebben közrejátszik, hogy CJ nemrég jött vissza, illetve hogy Ninko horror snapszámot kap.
Pszihológiai nyomásban pedig arra gondoltam, hogy ha úgy alakul hogy hátrányból kell jönni, akkor Luck mennyire törhető meg, de tavaly a Chiefs ellen eléggé rácáfolt 😀 Brady hajlamos a leolvadásra (bár múlthéten összekapta magát), így kitudja, ha a Colts szerzi meg a vezetést, -amire gyanúm van...- akkor mennyire tudunk hajtani...

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Érdekelne hogy ti hogy látjátok, offense defense oldalon a match upokat. Illetve hogy Andrew hogy bírja a nyomás pszichológiailag?DeX
óvodás kora készítették fel rá, hogy be kell jutni a Super Bowlba, szerintem megszokta 😀

meg hát rutinosan 3 éve mindig szar OL-t rakunk elé, nehogy elkényelmesedjen!

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyébként milyen következménye van annak, ha valaki lebukik a drogteszten? Teszem azt mondjuk nyerünk/vesztünk 31-28-ra Vinatieri/Gostkowski utolsó másodperces 55 yardos field goaljával, nyomják a címlapot hogy Super Bowl Colts/New England - Seahawks/Green Bay Arizonában, aztán Vinatieri/Gostkowski megbukik?bobi0092
Anno mikor Landry lebukott akkor sem törölték a tacklejeit, gondolom annak sem lenne, csak a karrierjüket tennék tönkre 😊
És valószínű élete végéig eltiltanák őket 😊

több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Egyébként milyen következménye van annak, ha valaki lebukik a drogteszten? Teszem azt mondjuk nyerünk/vesztünk 31-28-ra Vinatieri/Gostkowski utolsó másodperces 55 yardos field goaljával, nyomják a címlapot hogy Super Bowl Colts/New England - Seahawks/Green Bay Arizonában, aztán Vinatieri/Gostkowski megbukik?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Érdekelne hogy ti hogy látjátok, offense defense oldalon a match upokat. Illetve hogy Andrew hogy bírja a nyomás pszichológiailag?DeX
Szerintem Bradyt vállalható szinten tudjuk tartani a széleken, a sec tagjai képesek lehetnek 1-1ben megfogni az elkapókat. Sőt arra is jó esélyt látok, hogy a futással sem lesz nagy gondunk. Az utóbbi hetekben, főleg a rájátszásban azért pofás lett ez a védelem. Viszont ami a legvalószínűbb, hogy nekünk is lesz bőven gondunk Gronkkal. Főleg, ha Landryt állítja rá Pagano, aki most JT-t fogta vasárnap és akadt vele bőven gondja. Persze más meg nem nagyon van, de ez kb az egész ligára elmondható, hogy nincs emberük rá.

A pszichológiai nyomáskezelés pedig szerintem az egyik legnagyobb erénye Bandinak. Hihetetlen, ahogy vissza tud jönni a pályára 1-1 INT után.dugo1993
Landry is csak az első sorozatban volt sz*r, utána levette JT-t (jó, amennyire lehetett), a gond az Gronk 15 fonttal több. ergo Landry benyomhatna +1 adag tápot, és imádkozzunk ne hívják tesztre 😛

És ami nagy kérdés, a sérülések.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Érdekelne hogy ti hogy látjátok, offense defense oldalon a match upokat. Illetve hogy Andrew hogy bírja a nyomás pszichológiailag?DeX
Szerintem Bradyt vállalható szinten tudjuk tartani a széleken, a sec tagjai képesek lehetnek 1-1ben megfogni az elkapókat. Sőt arra is jó esélyt látok, hogy a futással sem lesz nagy gondunk. Az utóbbi hetekben, főleg a rájátszásban azért pofás lett ez a védelem. Viszont ami a legvalószínűbb, hogy nekünk is lesz bőven gondunk Gronkkal. Főleg, ha Landryt állítja rá Pagano, aki most JT-t fogta vasárnap és akadt vele bőven gondja. Persze más meg nem nagyon van, de ez kb az egész ligára elmondható, hogy nincs emberük rá.

A pszichológiai nyomáskezelés pedig szerintem az egyik legnagyobb erénye Bandinak. Hihetetlen, ahogy vissza tud jönni a pályára 1-1 INT után.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Érdekelne hogy ti hogy látjátok, offense defense oldalon a match upokat. Illetve hogy Andrew hogy bírja a nyomás pszichológiailag?DeX
pont alattad lévőben ott a válasz
"It's usually my mom who gets on me about my facial hair. I can't grow a good mustache, so I guess it's just a neck beard. I just have trouble growing up there."
Andrew Luck 😀 😀bobi0092
ahogy pedig a dicséreteket osztja, szerintem az anyukáján kívül pedig nem hiszem, hogy más piszkálódását felveszi 😊

matchupokról röviden: BB megrakja gameplanben Paganót, Gronkot pedig nem tudjuk fogni, ha meg rááll 3 ember, akkor szétfuttok. a többi csak a szokásos lózung.

több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Érdekelne hogy ti hogy látjátok, offense defense oldalon a match upokat. Illetve hogy Andrew hogy bírja a nyomás pszichológiailag?DeX
Kérdés az tudtok e nyomást generálni rá..
De szerintem a fő prioritás a futás megállítása, és persze Gronké.
Majd Hétfő hajnalban meglátjuk. Méretes underdogok vagyunk, viszont nyomás meg nincs rajtunk.Stev85
A várható időjárás miatt szerintem is a futás lesz a döntő, de mind a 2 oldalon. Nem csak a megtett jardok tekintetében. Ami döntő lehet, az a RZ defense/offense. Ebben gyenge jelenleg a Colts. Szerintem mindkét csapat végig tud menni a pályán, de minden FG-ra TD-t fogunk kapni.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Vasárnap estére szeles, esős időt jósolnak Foxboroughba.
És olyan pokoli hideg sem lesz. Legyen máár Vasárnaappp!!!!

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Érdekelne hogy ti hogy látjátok, offense defense oldalon a match upokat. Illetve hogy Andrew hogy bírja a nyomás pszichológiailag?DeX
Kérdés az tudtok e nyomást generálni rá..
De szerintem a fő prioritás a futás megállítása, és persze Gronké.
Majd Hétfő hajnalban meglátjuk. Méretes underdogok vagyunk, viszont nyomás meg nincs rajtunk.

több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Érdekelne hogy ti hogy látjátok, offense defense oldalon a match upokat. Illetve hogy Andrew hogy bírja a nyomás pszichológiailag?

több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
aláírásba valakinek esetleg?  twitter.com/AndrewLucksHead/status/555195161006059521JSanyo
bobi0092-nak tökéletesen passzolna az avatarjához. 😀iktriad
"It's usually my mom who gets on me about my facial hair. I can't grow a good mustache, so I guess it's just a neck beard. I just have trouble growing up there."
Andrew Luck 😀 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
aláírásba valakinek esetleg?  twitter.com/AndrewLucksHead/status/555195161006059521JSanyo
bobi0092-nak tökéletesen passzolna az avatarjához. 😀
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
aláírásba valakinek esetleg?  twitter.com/AndrewLucksHead/status/555195161006059521

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Tény, hogy idén szürkébb volt, mint tavaly, viszont az elmúlt 2 hónapban azért elég jó meccsei voltak. Teljes mértékben elégedett lennék ha megtartanánk a két jelenlegi ILB-t. Jól kiegészítik egymást.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sokat nem érdemes neki adni. Freeman a tipikus tackle gyár ILB, aki ráadásul meglehetősen egyoldalas, futás ellen kimondottan rossz, coverage-ben meg jó. Legalábbis így, ahogy használjuk. Pont fordítottja Jacksonnak, de nála is egyoldalasabb. Szerintem jobban járnánk egy Mayo, Irving féle nem kiemelkedő de mindenben jó/korrekt kezdő szintű ILB-vel, de bőven van ennél nagyobb need is, úgyhogy....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
apropó freeman. rfa lesz. csak rárakNÁK egy 2. körös tendert. 2 millió vagy mennyi, annyit csak megért.
eredeti körös nála mit jelent? 😀 1/1 volt asszem canadában 😊Miska84
megadjuk neki ugyanazt a fizetést, mint anno AngerernekHöri
Az szerintem kevés lesz, Angerer 4 év 3,14M et kapott.. Van space, kéne neki egy 3 éves szerződés.

több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Végigolvasva a szájkaratét, "gratula" mindenkinek aki benne volt, függetlenül csapattól...Szánalmas, ahogy egy kicsikart győzelem után elszáll az agya a szurkolónak, és egyből már az SBbe képzeli magát...függetlenül csapattól mondom, nem akarok személyeskedni. De pl Pats oldalon (jómagam is Pats szurkoló lennék) a múltkor cseten is olyanokat olvastam a Ravens elleni meccse előtt, hogy ugyan kivel játszuk az SB-t...Azért gyerekek...volt egy Ravens, amit fantasztikus meccsen sikerült búcsúztatni, most meg van egy rendkívül lendületes Colts, élükön a következő korszak meghatározó QBjával. Mégha most Luck játéka nyers is, és "szórja" az int-eket, én a következő elit QB-t látom benne (most még "csak" 😀 azt mondom hogy nagyon jó, picit csiszolgatni kell rajta)
A Ravens meccsen 60-40re mondtam a Hollók esélyeit, most kicsit bátrabb vagyok, így azt mondom 60-40 a Patsnek. De ehez meg kell állítani Hiltont, Luckot, és a többi srácot, ami rohadtul nem lesz könnyű. Megtanultam, hogy minden ellenfelet tisztelni kell, függetlenül hogy épp milyen múlt van mögötte, épp gödörben van, vagy nem, minden meccsen tud villanni mindenki. Annyira nuanszokon múlik ez a sport, hogy aki előre megmondja hogy XY csapat bejut, az egyszerűen nem ért hozzá eleget.
Lehet kicsit semmit mondó lett a poszt, de gondoltam beböfögök egyet ide is 😊 Győzzön a jobb hétvégén, és persze hajrá Pats! Peace

több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jó, a Pats a fasza, minden másik csapat fos, menjetek dolgozni, vagy rendezzétek le privátban...engem rohadtul nem érdekel, hogy mennyire király a csapatotok, sőt egyenesen leszarom. Majd megnézem, hogy Brady és BB után, ha vergődni fogtok hány Colts drukker fog a topicotokba járni szemetelni, szerintem egy sem. Pont ez a különbség köztünk és köztetek. Csodálkoztok, hogy néhány Colts szurkoló odaszól? Persze, ha fikázod a csapatát valószínüleg meg fogja védeni...kérlek szépen, ha tényleg szükségetek van erre, akkor azt egymás között rendezzétek le. Köszönöm!FearTomi
szerintem is gáz amit ő ide beírt, ugyanakkor ne legyen már ilyen, hogy " Pont ez a különbség köztünk és köztetek". Minden csapatnak vannak jó és nem jó arc szurkolói.winston
"Köztetek" azokat a Pats szurkolókat értettem akik általában a Colts meccsei alatt kötelességüknek érzik a megállás nélküli fikázást, esetleg a meccs előtti keménykedést. Múltkor is írtam, hogy tisztelet a kivételnek, most lefelejtettem. Szóval tisztelet az értelmes Pats szurkolóknak😉

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Újabb remek szösszenetekkel lettünk gazdagabbak tegnap óta. Szerintem ennyi alapján megtisztelve érezhetjük magunkat, hogy egyáltalán kiáll ellenünk a New England egy ilyen hírverő meccsre, ahol csak az a kérdés, hogy 20 vagy 30 lesz közte. Sajnos ilyen a Colts-féle szegény klubok élete. Egyáltalán ne éljük bele magunkat, hogy nyerhetünk, mert jönni fog egy okosabb ls megmondja hogy nem.Höri
Ez megint olyan, hogy "azokanagyképűpatsdrukkerekmegmondták-osszukkiőket" helyzet, amikor egy ember jött ide, aki valóban nagyképű volt, mások nem. A többi pats drukker is csendre intette őt, aki beírt ide. Mintha Flacco5-ből indulnánk ki a Ravensnél, komolyan..
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
apropó freeman. rfa lesz. csak rárakNÁK egy 2. körös tendert. 2 millió vagy mennyi, annyit csak megért.
eredeti körös nála mit jelent? 😀 1/1 volt asszem canadában 😊Miska84
megadjuk neki ugyanazt a fizetést, mint anno Angerernek

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
apropó freeman. rfa lesz. csak rárakNÁK egy 2. körös tendert. 2 millió vagy mennyi, annyit csak megért.
eredeti körös nála mit jelent? 😀 1/1 volt asszem canadában 😊Miska84
Nem járnátok rosszul vele 😀 De NFL-ben UDFA volt, szóval kompenzáció nélkül távozna, ha nem adnátok meg neki azt a fizetést, amelyet egy másik csapat ajánlWyatt
igen de talán 2.kört nem adnának érte, ha meg igen akkor remélem a tampa, vagy a titans 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
apropó freeman. rfa lesz. csak rárakNÁK egy 2. körös tendert. 2 millió vagy mennyi, annyit csak megért.
eredeti körös nála mit jelent? 😀 1/1 volt asszem canadában 😊Miska84
Nem járnátok rosszul vele 😀 De NFL-ben UDFA volt, szóval kompenzáció nélkül távozna, ha nem adnátok meg neki azt a fizetést, amelyet egy másik csapat ajánl

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
apropó freeman. rfa lesz. csak rárakNÁK egy 2. körös tendert. 2 millió vagy mennyi, annyit csak megért.
eredeti körös nála mit jelent? 😀 1/1 volt asszem canadában 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ne máár, hogy itt is megy a modoros f@szméregetés. Most nem akarok jönni a Luck névvel való béna viccelődéssel, de ennyi szerencséje van a coltsnak max. amikor megverték az említett csapatokat, akik úgy néztek ki, mint akiknek rossz napja van, az szerintem inkább az outcoach-outplay esete volt, ai elég lúzer képet mutathat egy vesztes csapatról akkor. a 24-26 pont meg azért nem rossz egy offensetől, főleg ha szinte mindig hozza.winston
Ömlik egymás felé a szeretet 😀
Mondjuk magán vélemény de rajtad kívül a Pats fanok csak kötekedni járnak ide.😀
Szerencse vagy nem? Nem qrva mind1? Aki itt van annak is mindegy aki meg nem annak meg főleg.Stev85
Hé, én egyszer sem kötekedtem 😀 Én csak Luckra utaltam, hogy persze, hogy Szerencsétek van, 2012-ben draftoltátok 😀

Megúsztuk a Denvcer meccset sérülés nélkül. Herron vállát egész meccsen ellenőrizték. Üres az Injury Report 😀 Jó jel, eddig. 😀Stev85
Erről jut eszembe, hogy Davis mit szedett össze az első félidő végén? Arról lemaradtam. Mondjuk nem lehet vészes, ha visszajött a másodikra, ráadásul kurvajó is volt. | legyen má' MVP 😀😀 | dugo1993
Vagy az esésnél verte be valamilyét, de valószínűbb a labdára eshetett és a bordája fájt.
A veszélyes az volt a feje kb 1 centire ment el a kamera állvány mellett, ha megstukkolja 100% a concussion.. Postseason statokban szinte mindenhol vezetünk 😀Stev85
És az sem kizárt, sőt, majdhogynem biztos, hogy egy csomóban fogtok is a kövi meccs után, mert az összes többi csapatnak eggyel kevesebb meccse lesz, ami azért nem árt 😊
De én örülnék, ha Freemannek lenne 15 tackle-je, de mind first down után :A: