Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 901 — No es importante
Kaep pistolos, Romanék 2010 nyarán tanulmányozták a Nevada támadójátékát és jártak a kampuszon, egyelőre csak bizonyos elemeket ültettek át a saját játékukba (és nem is fognak ennél tovább menni egy decemberi interjúja alapján)

De jobbat mutatok egy wikis linknél:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A Pistol Offense | Bowl.hu
Visszatérő cikkünkben egy olyan offense-t mutatunk be, amely egészen friss


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ahogy nézem a GB-SF meccs ismétlését, arra gondoltam ha netán Roman-t elcsábíttanánk akkor a drafton ha QB-t húzunk gondolom én spread option-os lenne (Kaepernick is az ?)Vagy tévedek?m-bryo
pistol  en.wikipedia.org/wiki/Pistol_offenseHöri
Köszi,akkor tévedtem...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ahogy nézem a GB-SF meccs ismétlését, arra gondoltam ha netán Roman-t elcsábíttanánk akkor a drafton ha QB-t húzunk gondolom én spread option-os lenne (Kaepernick is az ?)Vagy tévedek?m-bryo
pistol  en.wikipedia.org/wiki/Pistol_offense

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ahogy nézem a GB-SF meccs ismétlését, arra gondoltam ha netán Roman-t elcsábíttanánk akkor a drafton ha QB-t húzunk gondolom én spread option-os lenne (Kaepernick is az ?)Vagy tévedek?
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nekem mindegy ki jön, csak végre legyen egy normális Onk.
Normális QB mondjuk nem tudom lesz-e. Caldwell azt mondta, hogy lehet FARől és draftról is hozunk QBt, és teljesen nyitott a posztért folyó küzdelem.

Mellesleg miért lenne jobb nekünk McCoy mint Roman? iktriad
 www.youtube.com/watch?v=Mn6pitrnQnUHúsrágó
Pontossan....ennyi ido után már rég tudom hogy mit várjak ezektol a fórumozóktól (spéci ezektol)
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nekem mindegy ki jön, csak végre legyen egy normális Onk.
Normális QB mondjuk nem tudom lesz-e. Caldwell azt mondta, hogy lehet FARől és draftról is hozunk QBt, és teljesen nyitott a posztért folyó küzdelem.

Mellesleg miért lenne jobb nekünk McCoy mint Roman? iktriad
 www.youtube.com/watch?v=Mn6pitrnQnU
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem mindegy ki jön, csak végre legyen egy normális Onk.
Normális QB mondjuk nem tudom lesz-e. Caldwell azt mondta, hogy lehet FARől és draftról is hozunk QBt, és teljesen nyitott a posztért folyó küzdelem.

Mellesleg miért lenne jobb nekünk McCoy mint Roman?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elnézve a két mai (tegnapi) PO meccset, a JAX-nak egyértelműen McCoy kell, nem Romanjjncaa
Roman+Collin Klein kombó, kezében a pisztollyal túl szép lenne, így valószínűleg McCoy lesz, aki egy évig szopik Gabberttel. 😛

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 901 — No es importante
elnézve a két mai (tegnapi) PO meccset, a JAX-nak egyértelműen McCoy kell, nem Roman


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb HC jelölt - A Jags megpróbál beszélni Mike McCoyal, a Broncos OCjével.

Jason LaCanfora on CBS the Jaguars will try to interview Mike McCoy if the Broncos lose today.
Roman és a 49ers továbbjutott, kíváncsi leszek, hogy tudunk-e vele beszélni a jövő héten vezetőedzőügyben.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Thomas Dimitroff nagyon ajánlgatja egykori beosztottjának egy másik beosztottját, Keith Armstrongot HCek. Joe DeCamillis legalább volt itt ST edző, valahogy nem hiszen, hogy bárki is nagyon rajongana az ötletért, hogy egy viszonylag ismeretlen ST coachból csináljunk vezetőedzőt.
iktriad
There's a guy with the same story, named John Harbaugh.empty taxi
Tudok róla, de Armstrongnak van olyan jó rezüméje, mint anno Harbaughnak? iktriad
98-zól 07-ig volt ST coord John mielőtt HC lett, Armstrong 97 óta az.
Mindkettőjüknek van poziíció edzős múltja mind2 oldalt:
- Harbaugh anno volt TE edző a Pitt Panthersnél és uccsó Eagles-ös évében ő volt a DB coach
- Armstrong anno az Akronon volt WR edző és a 90-es évek közepén ő is foglalkozott a secondaryvel a Falconsnál

szvsz nincs jelentős különbségempty taxi
Nagyon köszi az életrajzot!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
És Thomas Dimitroff nagyon ajánlgatja egykori beosztottjának egy másik beosztottját, Keith Armstrongot HCek. Joe DeCamillis legalább volt itt ST edző, valahogy nem hiszen, hogy bárki is nagyon rajongana az ötletért, hogy egy viszonylag ismeretlen ST coachból csináljunk vezetőedzőt.
iktriad
There's a guy with the same story, named John Harbaugh.empty taxi
Tudok róla, de Armstrongnak van olyan jó rezüméje, mint anno Harbaughnak? iktriad
98-zól 07-ig volt ST coord John mielőtt HC lett, Armstrong 97 óta az.
Mindkettőjüknek van poziíció edzős múltja mind2 oldalt:
- Harbaugh anno volt TE edző a Pitt Panthersnél és uccsó Eagles-ös évében ő volt a DB coach
- Armstrong anno az Akronon volt WR edző és a 90-es évek közepén ő is foglalkozott a secondaryvel a Falconsnál

szvsz nincs jelentős különbség


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Thomas Dimitroff nagyon ajánlgatja egykori beosztottjának egy másik beosztottját, Keith Armstrongot HCek. Joe DeCamillis legalább volt itt ST edző, valahogy nem hiszen, hogy bárki is nagyon rajongana az ötletért, hogy egy viszonylag ismeretlen ST coachból csináljunk vezetőedzőt.
iktriad
There's a guy with the same story, named John Harbaugh.empty taxi
Tudok róla, de Armstrongnak van olyan jó rezüméje, mint anno Harbaughnak?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
És Thomas Dimitroff nagyon ajánlgatja egykori beosztottjának egy másik beosztottját, Keith Armstrongot HCek. Joe DeCamillis legalább volt itt ST edző, valahogy nem hiszen, hogy bárki is nagyon rajongana az ötletért, hogy egy viszonylag ismeretlen ST coachból csináljunk vezetőedzőt.
iktriad
There's a guy with the same story, named John Harbaugh.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bryan Anger személyében volt 1 azaz egy all-pro szavazatunk idén:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xdlfjwbkojpeem7q2ofe
All-Pro Team headlined by Adrian Peterson, J.J. Watt
The All-Pro Team is the best way to see what players stood out in a season. The 2012 All-Pros were announced Saturday morning and Gregg Rosenthal provides a position-by-position breakdown.

"Punters are people too!"

Jay Gruden(Benglas OC, nem a kedves tesó, Mr. Overrated HC/"Gabbert playing scared") jön HC interjúra LaCanfora szerit.

És Thomas Dimitroff nagyon ajánlgatja egykori beosztottjának egy másik beosztottját, Keith Armstrongot HCek. Joe DeCamillis legalább volt itt ST edző, valahogy nem hiszen, hogy bárki is nagyon rajongana az ötletért, hogy egy viszonylag ismeretlen ST coachból csináljunk vezetőedzőt.

Mojo-nak is tetszett a GM válasza arra a kérdésre akarja e TT a csapatba:
"That's big, especially for our quarterbacks. First question out of the mouth of a reporter is: What do you think about Tim Tebow? You know, he's not on our team. You want to focus on the guys you have in your locker room. For him to come out and be direct and forward with where we're going, that's one of the greatest things I've seen at a press conference in a long time."m-bryo
Lásd még 6 hsszel ez előtt...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mojo-nak is tetszett a GM válasza arra a kérdésre akarja e TT a csapatba:
"That's big, especially for our quarterbacks. First question out of the mouth of a reporter is: What do you think about Tim Tebow? You know, he's not on our team. You want to focus on the guys you have in your locker room. For him to come out and be direct and forward with where we're going, that's one of the greatest things I've seen at a press conference in a long time."
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
hát nem egy offseason alatt oldódik meg a Jaguars összes gondja, az biztos

Top prioritás a passrush, mert az már időtlen idők óta gond. Nagyon kell ember a O falba is. Valami RB a 5-7. körök egyikében. CB. LB. A QB kérdést sajnos nem Tebow oldja meg, de majd meglátjuk, hogy az új stáb mennyi fantáziát lát Szösziben, elég-e hozzá, hogy még 1 esélyt kapjon kezdőként. QB coach személye/kvalitásai is döntőek lehetnek. Esetleg ha az új HC támadási felfogása jobban illeszkedik Szöszi képességeihez.

Szóval sok ez egyetlen offseasonre, de ráérünk, a Jaguarsnak szurkolunk, tudunk várni-hinni-reménykedni 😀 😀 😀
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Tradelelni nem akarnék érte (legalábbis nem egy magas picket), max. ha nagyon olcsón jönne (5.-7. kör) vagy FAként. Akkor megkínálnám Caldwell helyében egy olyan ajánlattal, amiért idejönne.
Egyébként csak mondom, Caldwell csütörtöki sajtótájékoztatója alapján Gabbertnek valós esélye van visszaszerezni a kezdő QB posztját! Ő is örül, hogy elég tré az idei rookie és FA QB felhozatal.
Én inkább egy egész O-line-t vennék Free Agency-n. Mert a jelen felállás egy nagy nudli. Alex Smith se az az ultramobil irányító, kivernék belőle a szuszt is. Gabbertről én továbbra se mondanék le + Draft pick QB és ennyi elég is lenne, fiatalok kellenek a csapatba, Smith-szel se mennénk sokra, több a luk a rosteren, mint amennyit Smith kompenzálni tudna a fantasztikus képességeivel.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mularkeyval ellentétben az új HCt Khantól függetlenül választhatja ki Caldwell.

Shao:
"I think you'll have to talk to him, and I think he'll have a list," Khan said when asked who Caldwell will want as head coach. "Frankly I haven't even seen the list, and then he will narrow it down and then like we did with Gene a year ago probably the final two, three candidates I'll kind of sit in because I think they're going to be the face of the Jacksonville Jaguars. I think I want to render an opinion on it, but he will lead the search."
Vajon ha Roman lesz a HC - jön vele Alex Smith is?
 www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/are-roman-smith-jacksonville-bound
Tradelelni nem akarnék érte (legalábbis nem egy magas picket), max. ha nagyon olcsón jönne (5.-7. kör) vagy FAként. Akkor megkínálnám Caldwell helyében egy olyan ajánlattal, amiért idejönne.
Egyébként csak mondom, Caldwell csütörtöki sajtótájékoztatója alapján Gabbertnek valós esélye van visszaszerezni a kezdő QB posztját! Ő is örül, hogy elég tré az idei rookie és FA QB felhozatal.

HC jelöltek listája:
 www.bigcatcountry.com/2013/1/11/3866392/jaguars-coaching-staff-rumors-news
Tucker nincs rajta, de ő nem komoly jelölt(Rooney rule miatt hallgatják meg, mint tavaly).

Ik, pihenj egy kicsit, úgy néz ki kimerített a hírvadászat 😊 Csak nem gondolod komolyan, hogy amit írtam azt komolyan gondoltam? Támogatólag írtam a postodra reagálva, a 3. körös QB is egy kicsit cinikus célzás volt a szurkolói divat-széljár időnkénti értelmetlenségeire. 😊peterk2005
OK.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
3-4: 2 fontos kezdő Babin és Poz sem illik be a 3-4be, utóbbi a védeleme szíve jelenleg. És bár 2011ben túlteljesítette a D, de semmi gond nem volt a 4-3al, sőt az utolsó fordulóig Top 5s D volt total engedett yardokban. Tehát müködhet a dolog a mostani rendszerben is.

Ami meg a 3. körös QBt illeti - asszem 25 kezdőirányító volt az utolsó fordulóban akit az 1. körben vittek el. Van 1-2 sikeres ellenpélda persze (Brees, 2. kör, Brady 6. és Romo UDFA - Daltont Kaerpernicket és Wilsont még nem sorolnám ide), de azért az 1. körös QBkak van a legjobb siker/kísérlet mutatója. Ahhoz hogy eből trend legyen a 3 fiatal QBnak kéne folyamatosan sikeresnek lennie, plusz 2-3 embernek be kell állnia a következő 1-2 év draftjairól, hogy trendről beszélhessünk.iktriad
Ik, pihenj egy kicsit, úgy néz ki kimerített a hírvadászat 😊 Csak nem gondolod komolyan, hogy amit írtam azt komolyan gondoltam? Támogatólag írtam a postodra reagálva, a 3. körös QB is egy kicsit cinikus célzás volt a szurkolói divat-széljár időnkénti értelmetlenségeire. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mark Long Tucker HC esélyeiről.
Zero shot at job.
MJD pénteken egy rádióműsorban beszélt pár Jagsel kapcsolatos dologról. Elmondta, hogy idén nem tervez holdoutot. Mint mondta, megpróbálta, de nem jött be. A szerződéshosszabbításra továbbra is nyitott a csapattal. Arra viszont kíváncsi lesz, hogy a fontosabb szabadügynökeinkkel mit csinál a csapat dén(Cox, Darly, Greg Jones, Knighton).

“Well, first of all, the holdout situation, we did try to negotiate. It didn’t, obviously Mr. Khan and Gene Smith felt differently. So this year, I went to them last year. It didn’t work out. I’m not going to reach out to them because, you know, I just feel like I tried that last year [and] it didn’t work. If the Jaguars want to do a new deal I’m more than open to talk. I’m not going to say I don’t want to go there. I’ve grown up there. This is where I started. I want to win a championship there. That’s what I want to do. Now, I’m in the last year of my deal. Once again, people hate this word, but it’s part of the business. You know, it comes and it goes. This past year we have Derek Cox, Terrance Knighton, Daryl Smith, Greg Jones, guys that have all played pretty much their whole career in Jacksonville, this was their last year. Now, will they be re-signed? We don’t know. It’s just how it is.”
Tebow ügyben nagyon tetszett (neki is) Caldwell válasza a kérdésre.

"You know, he’s not on our team. You want to focus on the guys you have in your locker room. For him to come out and be direct and forward with where we’re going, that’s one of the greatest things I’ve seen at a press conference in a long time.”
Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani.senkise
Manapság divattá vált a 3-4, mert 1-2 csapatnak bejött. Pedig nyilván nem ezen múlik.

Ha esetleg idén is húzna valaki a 3. körben egy Russell Wilsont, akkor pár évig a szurkolók arra lennének rákattanva, hogy felesleges az első körben QB-t húzni. 😀peterk2005
3-4: 2 fontos kezdő Babin és Poz sem illik be a 3-4be, utóbbi a védeleme szíve jelenleg. És bár 2011ben túlteljesítette a D, de semmi gond nem volt a 4-3al, sőt az utolsó fordulóig Top 5s D volt total engedett yardokban. Tehát müködhet a dolog a mostani rendszerben is.

Ami meg a 3. körös QBt illeti - asszem 25 kezdőirányító volt az utolsó fordulóban akit az 1. körben vittek el. Van 1-2 sikeres ellenpélda persze (Brees, 2. kör, Brady 6. és Romo UDFA - Daltont Kaerpernicket és Wilsont még nem sorolnám ide), de azért az 1. körös QBkak van a legjobb siker/kísérlet mutatója. Ahhoz hogy eből trend legyen a 3 fiatal QBnak kéne folyamatosan sikeresnek lennie, plusz 2-3 embernek be kell állnia a következő 1-2 év draftjairól, hogy trendről beszélhessünk.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani.senkise
Manapság divattá vált a 3-4, mert 1-2 csapatnak bejött. Pedig nyilván nem ezen múlik.

Ha esetleg idén is húzna valaki a 3. körben egy Russell Wilsont, akkor pár évig a szurkolók arra lennének rákattanva, hogy felesleges az első körben QB-t húzni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mel Tuckert is meghallgatjátok a HC posztért.empty taxi
Kíváncsi vagyok, Tucker marad-e nálunk. Rendes dolog tőlünk, de sok esélye szerintem nincs.
Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani. Azt vettem észre, hogy abszolút nem toleránsak. Fontosabb a cirkusz, meg a hype, mint a megfontolt döntések, ami nem szenzációhajhász ugyan, de hatékony.
Ugyanez vonatkozik Gabbert-re amiért nem lett ProBowler 1,5 év alatt, MJD-re, mert szerintük meglovagolta a sérülését, hogy ne is kelljen játszania...

Nekem nincs bajom a 4-3-mal, azt is lehet okosan használni, például emlékszem, hogy az első Titans elleni meccsen hoztak egzotikus CB, SS blitzeket.senkise
Pontosan. És ezt veszem észre. Sokszor van erről vitám is emiatt nemcsak Alfie Wiseassel, hogy ezt most miért kell erőltetni. Most azért mert a Texans bejött a dolog? Sokan mondják, hogy több a 3-4es jó játékos mostanság, de a Seattle a jó példa rá, hogy össze lehet egy remek 4-3as védelmet is.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Mel Tuckert is meghallgatjátok a HC posztért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...
Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani. Azt vettem észre, hogy abszolút nem toleránsak. Fontosabb a cirkusz, meg a hype, mint a megfontolt döntések, ami nem szenzációhajhász ugyan, de hatékony.
Ugyanez vonatkozik Gabbert-re amiért nem lett ProBowler 1,5 év alatt, MJD-re, mert szerintük meglovagolta a sérülését, hogy ne is kelljen játszania...

Nekem nincs bajom a 4-3-mal, azt is lehet okosan használni, például emlékszem, hogy az első Titans elleni meccsen hoztak egzotikus CB, SS blitzeket.