Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gyújtsátok fel az arcom.Maka
Kábé ugyanezt érzem. Felejtsük el ezt a meccset kurva gyorsan, nincs mit elemezni rajta. Attól, hogy gyúrjuk a szart, csak átalakul, de nem változik.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyújtsátok fel az arcom.Maka
Azt hittem azt már megtették a Jags játékosai.
Ez van. Jövő héten remélhetőleg jobb lesz. Addigra hátha visszajön Britton, Cox és Daryl is.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Gyújtsátok fel az arcom.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új franchise low total yardokban - 117. A régit 8 éve ugyanúgy otthon hoztuk össze a Texans ellen (126).

Szöszi is megsérült(bár nem tűnik komolynak).

Azt hiszem, jövőre is Top 10/5s pickünk lesz...

Ez van. Jövő héten Indy. Remélem az szorosabb lesz...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD 75. TDje - eléggé muris, még el is esett az elkapás előtt.

Scobee az extra pontjával a Jags történetének legeredményesebb pontszerzője lett.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars Inactives: Derek Cox , Rashad Jennings, Daryl Smith, Eben Britton, Cameron Bradfield, George Selvie, Austen Lane

Szóval se Britton, se Cox. Daniel Baldridge viszont akítv.

Ha Ross megint szar lesz, a 2. félidőben beküldjük őt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kropog is sokat volt nálunk... Az este folyamán elküldtük, és az égi messzelő (6' 8"") magas Daniel Baldridge lett felhozva az 1. csapathoz a P squadból.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Az
Szevasz! Nagyon megy Jacksonville-ben a fogadkozás és bár ez csoportmeccsek előtt megszokott, minden előfordulhat. Szerintem sajnos túl sok lesz nekünk a védelmetek. Az O-falunk lyukas, mint egy jobbfajta ementáli. A D-ből meg szintén túl sok kulcsemberünk sérült.
Azért persze remélem, most nektek varázsolunk 2006-ot 😉
Nekünk jó lesz, a Texans-nak nem, Te viszont legalább nyersz némi pénzt 😀
N-Drew
Azt azért nem mondtam, hogy nyerjetek, csak tegyétek szorossá 😀
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ha megállítjátok a futást, és nem csináltok buta turnovereket, akkor mindenképp pariba lehettek. Az O falunk nekünk is messze van a tökéletestől.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Mi a helyzet cicusok? Mit gondoltok, szoros lesz a meccs ellenünk? Remélem összekapjátok magatokat és szokásos kiélezett meccs lesz (tettem rátok egy kis pénzecskét +7,5-en) 😊DC
Szevasz! Nagyon megy Jacksonville-ben a fogadkozás és bár ez csoportmeccsek előtt megszokott, minden előfordulhat. Szerintem sajnos túl sok lesz nekünk a védelmetek. Az O-falunk lyukas, mint egy jobbfajta ementáli. A D-ből meg szintén túl sok kulcsemberünk sérült.
Azért persze remélem, most nektek varázsolunk 2006-ot 😉
Nekünk jó lesz, a Texans-nak nem, Te viszont legalább nyersz némi pénzt 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a helyzet cicusok? Mit gondoltok, szoros lesz a meccs ellenünk? Remélem összekapjátok magatokat és szokásos kiélezett meccs lesz (tettem rátok egy kis pénzecskét +7,5-en) 😊DC
Igyekszünk azzá tenni. Futhatnátok olyan hatékonyan mint a múlt héten tettétek(a 2 Foster TD nélkül persze). 😊
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Mi a helyzet cicusok? Mit gondoltok, szoros lesz a meccs ellenünk? Remélem összekapjátok magatokat és szokásos kiélezett meccs lesz (tettem rátok egy kis pénzecskét +7,5-en) 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Múlt héten beraktuk? Ha nem, meg is van a vereség oka.
Maka
A tavalyi inkább sikertelenség miatt nem erőltettem a múlt héten.
Köszi.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Múlt héten beraktuk? Ha nem, meg is van a vereség oka.

1) Stop the run. This is a must any week. It’s particularly big against the Texans, one of the few teams in the NFL that can consistently reel off big-play runs. The Texans didn’t finish the game as well on the ground in the opener against Miami as they usually do. They’ll want to reestablish this area Sunday. Don’t let them.

2) Tackle better. This has become an ongoing theme. It started in the preseason. It continued in the opener, and cost the Jaguars significantly. This team tackled well last season. It needs to start doing so again this season, and needs to start Sunday.

3) Forget last week. The loss to Minnesota hurt. It’s over. The Jaguars are 0-1. If they slip to 0-2, they’re two games behind. If they’re 1-1, they’re tied for first and last week is forgotten.

4) Sack Schaub. This is easier if the Jaguars accomplish No. 1. The Jaguars’ pass rush was better last Sunday than many – including this senior writer – initially thought. It has to be even better Sunday. The Vikings can “sort of hurt you” through the air. The Texans can put you away in a hurry.

5) Survive up front. The Jaguars’ offensive line, even as injured as it is, can be effective. There are enough good, experienced players up front to do it. That’s true if it doesn’t sustain any more injuries. If another lineman or two get injured, it’s a crisis.

6) Stay diversified. Blaine Gabbert correctly got a lot of credit for how he played in the opener. But as important as his yards and touchdowns was that he got a lot of receivers involved. That’s smart, because – unlike last year – there are a lot of players playing well enough to be involved. Cecil Shorts. Mike Thomas. Laurent Robinson. Justin Blackmon. Marcedes Lewis. All can contribute. Let them.

7) Run Jones-Drew. He was good last week with no work in the preseason. He should only get better. The Jaguars threw more than expected in the opener, and that’s good. You have to do that in the modern NFL, but Jones-Drew can turn four-yard gains into eight. Keep taking advantage of that.

8) Get Blackmon going. He played OK last week, and had one very impressive play early. He can play better, and will play better as time goes on. Sunday is a good time to start it. He needs to become the go-guy sooner rather than later.

9) Thrive off the crowd. By kickoff, the fans at EverBank Field will have long forgotten the opener. This is about now. This crowd will be ready. Take advantage of it.

10) Close the deal. Make the plays. The Jaguars had their hands on several passes defensively Sunday. They didn’t get an interception. Those types of plays turn games. Against a veteran team that believes in itself, which the Texans are, you must make big plays. There will be opportunities Sunday. Take advantage. Find a way.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A másik gondolat: Két éve volt két elképesztő csúnya vereségünk a szezon elején (Chargers, Eagles), amiután jött a híres Scobee 59 yardos Colts verés. Tisztán emlékszem, hogy mindenki körbeszopkodta a csapatot. Na én most mondom, hogy minden várakozás ellenére szerintem meg lehet verni a Texanst (úgyis szeretnek Jacksonville-be járni, úgy hallottam...), viszont ha így lesz, akkor a most hőzöngők ne kezdjenek el ódákat rebesgetni mindenkiről, mert az nagyon ass to mouth lesz... 😊Maka
tavaly a rams verte a saintset, ettől nem oldódott meg minden gondjuk, de csak ezért, mert a kritikus rams drukkerek örülni merészeltek a váratlan a győzelemnek... bezzeg ha elkussoltak volna
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daryl, Jennings, Bradfield, Selvie és Lane out besorolást kaptak. TALÁN jó hír, hogy Cox és Britton meccs előtti döntés lesz, tehát van valamennyi eséyl a játékokura. Nwaneri és Mike Harris játszani fog vasárnap. Uche legalább is biztos.

A pracitice squadba érkezett Mike Mohamed, a Broncos tavalyi 6. körös pickje (a California egytemről...). Tavaly 2 meccsen játszott. Joshua Jones lett elküldve hogy helyet csináljanak neki.

Draft 2013:

Gene scoutot küldött a héten a BYU - Utah állami rangadóra, a Florida Atlantic - Georgiára és a Pittsburgh - Virginia Tech meccsre.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai injury report ugyanaz mint tegnap.
Bradfield, Britton, Jennings, Lane, Selvie & Smith DNP, Derek Cox limitált, Mike Harris és Uche teljes.

Jó lenne, ha legalább Cox vállalná a játékot, de nem nagyon valószínű.

Bár már írtam párszor, hogy Monroe leszedte a pályáról Allent, Pete Prisco itt azt is megmuttatja hogyan és miért:
 www.cbssports.com/nfl/story/20171487/after-further-review-jaguars-monroe-has-his-way-with-sack-machine-allen
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegnap megnéztem a meccseteket, és szerintem egész jó volt. Komolyan, Gabbert egész NFL QB formát mutatott. Nem fosott be, ha jött a nyomás, és homály, beszarós passzai nem is voltak. Kimondottan jól irányított. Az más kérdés, hogy egyelőre olyan, mint az igyekvő kisiskolás, akit udaküldenek a LOS mögé, hogy csináld ezt pajti, és az minden erővel, gondolkodás nélkül neki is áll megcsinálni. Azaz, gondolkodni, védelmet olvasni még nem nagyon tud (vagy mer), de legalább már az alapok látszanak, van honnan tovább lépni.

A meccs meg egész egyszerűen azon ment el, hogy 20mp alatt nem szabad FG-t engedni a végén. Szegény Szöszi megcsinálhatta volna az első GWD-ját, ami neki is óriási lelki pluszt adhatott volna, erre jött a végén a bénázás. Mintha a mi 2010-es Jets elleni PO meccsünket láttam volna. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt vannak a Defense játékosai snapszámai:
DEFENSE (59 snaps)

DL: Andre Branch 52, Tyson Alualu 44, Jeremy Mincey 59, D’Anthony Smith 7, Terrance Knighton 40, C.J. Mosley 27, Aaron Morgan 8.
Knightont majdnem minden plankél fent kéne hagyni. Ahhoz képest, hogy Branch ilyen sokat fent volt, nem sokat tudott tenni Kalil ellen. Az meg, hogy Aaron Morgan (mint egyedüli igazi DE csere)csak 8 snappet volt fent, nem túl bölcs dolog. Többet is lehetett volna használni. (és ezen a héten ugyanez lesz a helyzet.)

LB: Paul Posluszny 59, Russell Allen 55, Kyle Bosworth 40, Julian Stanford 1.

Stanford de sokat volt a pályan. Marshall meg még annyit se... Boswortnek és Allennek jobban kell játszania ezen a héten!

DB: Dawan Landry 59, Dwight Lowery 59, Aaron Ross 58, William Middleton 39, Kevin Rutland 19, Rashean Mathis 19, Chris Prosinski 4.

Sokat pihentek a kezddő safetyk(1 playt se - de akkor hogy került Prosinksi, a csere S; egyátalán pályára?). Remélem Mathis tud kezdeni vasárnap, jó lenne. Prosinski 4 play volt fent, ebből 2 elég emlékezetes volt. 1szer volt egy tiszta pickje, amit elejtett, a meccs végén pedig Aromashodu mellette (is) kapta el azt a hosszú passzt ami miatt a Minnesota megpróbálhatta az 55 yrados FGt....

Megjöttek az MRI eredmények.
A jó hír, hogy semmi nagyon komoly sérülést nem mutattak.
A rossz hír, hogy Bradfield egyelőre nem lesz harcképes kb. 2-3 meccs erejéig(= Whimper kezd RTben...).
Jenningsre 2 hét pihit mondanak, valószínű Montell Owens lesz MJD fő cseréje addig RBben. Britton, Cox és Daryl pedig valószínűleg jövő héten már bevethető lesz.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Olyan jó némi racionalitást és másfajta perspektívát is olvasni itt. 😊 Köszi Maka!

Meghallgatva a Jaguars This Weeket, úgy tűnik, hogy Coxal bezárólag mindenki pihen majd a sérültek közül. Lagemanék elemezték a Jags O fal - Texans D fal párharcot, kábé ugyanannyira nem voltak tőle optimisták, mint én (Whimper Reed vagy Barwin ellen - brrrr. De Brewsternek se lesz könnyű dolga, sőt.).
Jeff szerint a Texans D csak még jobb lett, mert a secondaryben Kareem Jackson szerinte fejlődött, viszont azt is mondta, hogy offense szerintem gyöngült, és ha a Jags úgy meg tudná állítani a futás, mint a 'Phins D(Daryl nélkül nem lesz könnyű....)1 az a passzjáték eredményességét is befolyásolná (mivel Kubiak sokat használja a play actiont). A Texans O-falának jobb oldalán (ahol valószínű Mincey és Knighton lesz) ,egzavarható a Houston, és talán ezáltal Schaub is.iktriad
Ik szóval senki más csak ti ketten (Maka és Te) vagytok racionálissak??Lehet, én soha se mondtam magamról hogy jobban értek hozzá mint itt akárki kozuletek, de nekem az a véleményem hogy(foleg) az O fal nagyon gyenge volt és még mindig az mert ahányszor Gabbert vagy még anno Garrard próbálta eldobni a lasztit gondja volt vele mert lerohanták otet mint a darazsak a nyalókát!Ilyenkor csak szisszegek és már azt látom hogy végén sack lesz.Nemtehetek róla de engemet még annyi ido után se gyoztek meg hogy kozépmezonyben lennénk.Lehet nektek más mert ti megéltétek a csapat aranykorát ( remélem hogy nemvolt az és még lesznek olyanok vagy jobbak!)de sajnos én még ebbe nemrészesultem 😕 bízom benne hogy még megérem (biztos).Nemtudom mi a titok nyitja de arra van ott a stáb.Szebb jovot és SB-t!!!!GO JAX Duváááááááál.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olyan jó némi racionalitást és másfajta perspektívát is olvasni itt. 😊 Köszi Maka!

Meghallgatva a Jaguars This Weeket, úgy tűnik, hogy Coxal bezárólag mindenki pihen majd a sérültek közül. Lagemanék elemezték a Jags O fal - Texans D fal párharcot, kábé ugyanannyira nem voltak tőle optimisták, mint én (Whimper Reed vagy Barwin ellen - brrrr. De Brewsternek se lesz könnyű dolga, sőt.).
Jeff szerint a Texans D csak még jobb lett, mert a secondaryben Kareem Jackson szerinte fejlődött, viszont azt is mondta, hogy offense szerintem gyöngült, és ha a Jags úgy meg tudná állítani a futás, mint a 'Phins D(Daryl nélkül nem lesz könnyű....)1 az a passzjáték eredményességét is befolyásolná (mivel Kubiak sokat használja a play actiont). A Texans O-falának jobb oldalán (ahol valószínű Mincey és Knighton lesz) ,egzavarható a Houston, és talán ezáltal Schaub is.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ami még eszembe jutott:

Az első negyed elején neki kellett volna menni negyedikre is egy yardról. MM beérte a field goallal, én viszont nagyon húztam a számat, ha Ponder csinált volna válaszként egy 99 yardos driveot, akkor le a kalappal. Ha nem, ha nem, eladja vagy elpuntolják (nem beszélve a safety esélyéről), akkor a fasz jó oldalán lettünk volna. Az előtte lévő playben (vagy second downra?) jött az árnyék passz a tök üres Blackmonnak, gondolom ezért nem mentünk neki, hát pedig épp ezért kellett volna újrapróbálkozni. Inkább ezen múlt, mint a blokkolt extra ponton.

A másik gondolat: Két éve volt két elképesztő csúnya vereségünk a szezon elején (Chargers, Eagles), amiután jött a híres Scobee 59 yardos Colts verés. Tisztán emlékszem, hogy mindenki körbeszopkodta a csapatot. Na én most mondom, hogy minden várakozás ellenére szerintem meg lehet verni a Texanst (úgyis szeretnek Jacksonville-be járni, úgy hallottam...), viszont ha így lesz, akkor a most hőzöngők ne kezdjenek el ódákat rebesgetni mindenkiről, mert az nagyon ass to mouth lesz... 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Fájdalmas olvasni a kommenteket. Maka
Hát igen, fájdalmas, én csak kb. 3éve szurkolok a Jax-nak olvasom itt a komenteket és csak sóhajtozok 😕 fájdalmas.m-bryo
Na, akkor vegyük át. Mi az, hogy mikor áll össze a csapat? Meg hogy egyik évben a védősor jó, másikban meg a támadósor?

Nincs semmi a baj a védelmünkkel, annyi, hogy sajnos a játékosok sérültek. Két stabil kezdő LB, Smith és Session out, helyettük két nagyon lelkes, ám tesiből anno valszeg felmentett fehér srác próbálkozott nagy lendülettel. Aztán ott van Cox, aki ha tetszik, ha nem, a legjobb cornerünk. Knighton a nyáron megvakult, ráadásul Mathis is úgy játszott, hogy az egyik kezéből még lógott ki az infúzió. Ehhez képest az első félidő legvégén szerezték meg az első pontjaikat, ráadásul a hosszabbítással együtt kapott 26 pont sem egy tragédia. Meg persze caináltak egy fumble-t is, amit össze is szedtek, de ez kit érdekel.

Tény, az utolsó driveban két kulcsfontosságú passzt is beengedtek, de szerintem jobban fosott Mularkey egy hail mary TD-től, így inkább engedték a rövidebb passzokat. Lássuk be, senki nem gondolta volna, hogy Walsh beküldi 55-ről.

A támadósor első két driveján örömömben körülbelül olajat pisiltem. Aztán ahogy Jennings kivált (akinek amúgy ugyanaz a térde sérült meg, ami tavaly egész évre a pálya mellett tartotta - fuck) elkezdtünk laposodni. Shorts 15 snapet volt a pályán és csinált 4 elkapást? Ebből kettőt a "majdnem győztes" driveban? Hát igen, ennyi a különbség közte és Thomas között, akinek 40 snap alatt sem sikerült semmi. Tegyük hozzá, hogy a faszi teljesen egy Báder Márton-fejű unott elkapó lett, direkt figyeltem, a két pontos után mintha még frusztrált is lett volna, hogy nem ő, hanem Blackmon kapta a labdát.

Támadófal, hát igen, szarból itt sem lehet várat építeni. Ez a Whimper gyerek nekem olyannak tűnik, aki a cipőjét is csak segítséggel tudja megkötni, hát ha a falban van még egy undrafted rookie is, akkor you, sir, are fucked. És mégis, a 200 milliószor leírt Gabbert pick és halál nélkül megúszta az estét, amik mellett olyan passzokat villantott, amikről tavaly álmodni se mertünk. A fumble meg Meester hibája volt, lehet, hogy saját segglyuka helyett az irányító kezébe kéne adni a labdát.

Jobbak voltunk a Vikingsnál, nekik jött ki jobban a lépés. Szerény személyem százszor jobban néz ilyen meccseket, mint a tavalyi szezon bármely meccsét. És épp ezért nem értem ezt a vénasszonyokra emlékeztető nyivákolást, ami oldalak óta folyik itt...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett Troy Kropog, a Titans 4. körös OL pickje, 2009ből. Vasárnap még játszott a Pats ellen. Josh "nagyon elégedettek vagyunk vele" Beekman lett kitéve, hogy helyet csináljunk neki. Kropog tud guardot is tacklet és játszani.

Injury report - nem túl biztató:
Nem edzett Bradfield, Britton, Jennings, Lane, Selvie & Smith. Limitált volt Cox, Mike Harris és Uche végigedzették a napot.

Ha a DNPsek közül egyik se lesz hadrafogható, olyan mismatcheink lesznek, hogy ihaj...
Bosworth Arian Foster Allen, Whimper Barwin, Reed vagy JJ Watt ellen... jaj, nem is folytatom.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pesszimistáknak - A PFT adatai alapján a Jags O-fala volt a 2. legrosszabbul passzblokkoló egység az első héten (köszi Whimper...).
Szöszi ennek ellenére karriercsúcsot állított fel passzolt yardok, sikeres átadások, és QB rating kategóriákban, úgy hogy Blackmont alig használta! Mivel ahhogy szokták kint mondani ez egy "QB driven league" ez több mint biztató. Ja és azt felfogta minden peszipista hogy Monroe gyakorlatilag leszedte egyedül a pályáról a tavalyi év sackkirályát? Nem szolva arról, hogy idén 5-6 célpont közül (Marcedes, Robinson, Shorts, Blackmon, M-80 és a 2 RB (MJD/Jennings - ha bevethető lesz).

A Dből hiányzott a "legjobb védő" (Poz mondta ezt Darylről), a legjobb corner, és a 2. legjobb(Mathis) még limitálva volt. Lesz még jobb is a D idén.

Igazi jó hír:
Mark Lamping a Jags elnöke ma bejelentette, idén NEM LESZ BLACKOUTUNK!!!! A Jags azt is megcélozza, hogy idén legyen 1-2 tényleg sellout (= minden jegy kelljen el).
 www.bigcatcountry.com/2012/9/12/3322014/jaguars-blackouts-2012-mark-lamping

2 hét múlva a Cincy meccs szünetében Fred lesz Ring of Honor tag. Ezen a héten pedig Sanya Richaards Ross számára lesz valami meglepi a szünetben!
 www.bigcatcountry.com/2012/9/12/3321004/jaguars-to-honor-sanya-richards-ross-at-halftime

Hogy ne csak jó hírem legyen, Jennings úgy tűnik nem játszik vasárnap, szóval Mojo most bebizonyíthatja, hogy sok benya van még a tankban (múlt héten nem volt, rossz, de azért el sem voltam ájulva a teljesítményétől - ezen a héten remélem lesz 1-2 nagy futása).