Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Fájdalmas olvasni a kommenteket. Maka
velem lehet a baj, de Szöszi fejlődése és a feljavított elkapógárda nem elég a boldogságomhoz. A top 10-be vár D felszippant 400 yardot, AP 5 yardot átlagol...
Alkeszre vagyok igazán kíváncsi, remélhetőleg egyre több labdát kap.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szerintem most rosszkor óbégat mindenki,most nem volt szerencsénk,a támadósorunk meg évek óta a legjobb képet mutatta,a D a végére elfáradt,és mégegyszer mondom,sokszor voltunk szerencsések,most nem,de legalább van rá esély hogy jó csapat legyünk,talán nekünk is van/lesz egy normális irányítónk,akiben örömünket lelhetjük!!-fel a fejjel,grat a Vikes-nak,honnan nyerték meg!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Fájdalmas olvasni a kommenteket. Maka
Hát igen, fájdalmas, én csak kb. 3éve szurkolok a Jax-nak olvasom itt a komenteket és csak sóhajtozok 😕 fájdalmas.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Fájdalmas olvasni a kommenteket.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Most akkor nincs jól osszerakva a csapat, ez a gond.Azért viszont a GM a felelős és a gyenge skautok is gondolom én.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Már nagyon kiváncsi lennék mikor lesz végre osszerakva ez a csapat???Egyik éven a Defense jó a Offense szar aztán meg lassan megfordul a kocka! a secondary-ról inkább nem is beszéllek.Nem igaz hogy nincs a padon olyan játékos aki tudná pótolni ha valki kidol!Mire néztem a Bengal Ravens meccset?,Lesz valaha nekunk olyan csapatunk mint a Baltimore-é??? 😕m-bryo
Velünk van a baj, mert össze vissza kapcsolgatunk és megnézünk mindenféle meccseket. Hatalmas hiba volt részemről is megnézni 49ers majd a Ravens meccsét. Mindig lelomboz, ha jól működő csapatokat látok 😀 😉
Én amúgy a Friscos jövőképre voksolnék: tavalyig volt egy középgyenge csapatuk egy gyengécske divizóban, 8-8-nál jobb mérleget nem tudtak így se elérni a megelőző 4 évben. Aztán jó draft és jó játékospolitika és egy eltemetett irányító megfelelő rendszerbe történő behelyezésével minden helyrebillent, és most legitim SB esélyes csapatként emlegetik őket. Garrard idején lehetett volna SF-hoz hasonló offense, ami sokat fut, és középtávolinál messzebb nem passzol. Csak akkor nem volt fal, és a védelem is sírnivaló volt.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Lehet hogy akkor még jó volt a csapat, de ahogy látom nagyon nagy benyomást nemkeltettek mert ma szerintem csak lúzernak számíttunk, olyan gyenge(inkább negatívnak mondanám a médiában és a szurkolók között) a reklámunk hogy akármilyen jó lenne a játékunk mindig több negatímuvot gyártanak.Lehet hogy rosszul látom és nagyon tévedek.Azért az a peszimizmus nálam a meccs nézés közben 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már nagyon kiváncsi lennék mikor lesz végre osszerakva ez a csapat???Egyik éven a Defense jó a Offense szar aztán meg lassan megfordul a kocka! a secondary-ról inkább nem is beszéllek.Nem igaz hogy nincs a padon olyan játékos aki tudná pótolni ha valki kidol!Mire néztem a Bengal Ravens meccset?,Lesz valaha nekunk olyan csapatunk mint a Baltimore-é??? 😕m-bryo
Volt már ilyen 96 és 99 között(és a 2000es évek közepén a Dnk éveken keresztül kitűnőnek számított). Reméljük hamarosan újra lesz. Ha Gabbert így fejlődik, akkor talán az offense jó lehet hosszú ideig.

Az O-line snap countja a Vikingss meccsen:
 www.bigcatcountry.com/2012/9/11/3313567/jaguars-offensive-line-snap-count
Monroe és az öreg Meester fent volt minden snapnél. Nwaneri is csak 2t hagyott ki, a félidő végén.

Ahogy olvasható Brewster UDFA rookie C létére 56 snapnél volt fent G poszton (és játszott szerintem egész jól!). Whimpert meg nem lehet ennyi snapre bevetni.
Bosellit nem lehetne valahogy visszafiatalítani?...

Itt a többi offense játékos snapjainek száma:
QB: Blaine Gabbert 78.

RB: Maurice Jones-Drew 47, Greg Jones 33, Rashad Jennings 18, Montell Owens 15, Jalen Parmele 2.

TE: Marcedes Lewis 52, Zach Potter 13, Guy Whimper 2 (as an eligible receiver).

WR: Justin Blackmon 74, Laurent Robinson 73, Mike Thomas 40, Cecil Shorts 15, Kevin Elliott 5.

A defenseben Mincey, Poz és Landri ott volt minden playnél.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Már nagyon kiváncsi lennék mikor lesz végre osszerakva ez a csapat???Egyik éven a Defense jó a Offense szar aztán meg lassan megfordul a kocka! a secondary-ról inkább nem is beszéllek.Nem igaz hogy nincs a padon olyan játékos aki tudná pótolni ha valki kidol!Mire néztem a Bengal Ravens meccset?,Lesz valaha nekunk olyan csapatunk mint a Baltimore-é??? 😕
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiraktuk Clohertyt 😕 és Robiskiet is!
Jött a helyükre a TE Stephen Spach az OT Herb Taylor.
Spech UDFA , 2005 óta van ligában, és tavaly 10 meccset játszott a St. Louis játékosként.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/czjy710hzuvlnvzuomak
Stephen Spach Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Stephen Spach including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Herb Taylor a Kansas 6. körös pickje volt 2007ben,18 meccset játszott itt. ZTvaly a GBben volt, de nem lépett pályára.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cecil Shortsé a hét elkapása az NFL.com szerint! 😊 Kár hogy nem game winning lett. 😕
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap1000000060339/Week-1-Top-5-catches?module=HP11_content_stream
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes video!még ha nemértettem sokat belolle, de jó volt!!Megnéznék tobb ilyesmit....m-bryo
Akkor nem maradna titkunk a végére. Szerintem a Patsnél épp most kockázzák ki a videót a titkaink miatt. 😊

Rossz hír úgy néz ki Daryl nem lesz a Houston ellen se. Mularkey még várja az MRIt Jenningsről és Bradfieldről. Uche valószinű játszik, de Britton és Bradfield lehet 1-2 hetet ki kell hogy hagyjon("Baj van, nagy baj van...")
Cox limitált lesz szerdán, de sanszos, hogy ő visszatérhet, ami elnézve Aaron Ross tegnapi játékát megváltás lenne...
Brewster MM szerint remekül megoldotta a G posztokat, és szerinte Whimper is jól játszott(utóbbi ordas nagy kamu - Robison azt csinált vele, amit akart).
Ha Bradfield és Britton se lesz, akkor 6 azaz hat egészséges OLnk lesz a Texans meccsre - és Whimper kezdeni fog RTben! Barwin, Mercilus és ha játszik Brooks Reed már nyalogatja az ujjait.
Még szerencse, hogy JJ Watt jóban van szöszivel, különben biztos összetörné vasárnap...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Anger azért jól kezdett - 53.5 yardot átlagolt 4 puntból. Az nagyon rendben van.
A PFT megdicsérte Monroet és Gabbertört, a secondaryt már nem annyira:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/10/re-focused-jaguars-vikings-week-1/


És egy nagyon ajánlott videó nem csak Jaguars fanek számára - így készül a Jaguars game planje!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Exclusive-Making-of-a-game-plan/4d5ccfd0-7da8-43ad-9192-58eb783e625eiktriad
Érdekes video!még ha nemértettem sokat belolle, de jó volt!!Megnéznék tobb ilyesmit....
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anger azért jól kezdett - 53.5 yardot átlagolt 4 puntból. Az nagyon rendben van.
A PFT megdicsérte Monroet és Gabbertört, a secondaryt már nem annyira:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/10/re-focused-jaguars-vikings-week-1/


És egy nagyon ajánlott videó nem csak Jaguars fanek számára - így készül a Jaguars game planje!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Exclusive-Making-of-a-game-plan/4d5ccfd0-7da8-43ad-9192-58eb783e625e
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.Húsrágó
Azért az a D-Line nagyon sok mindenkit fog még így terrorizálni, kvázi ennyi a védelmünk + Greenway. Allent végig kettőztétek, Robinson idén emiatt is csillogni fog ott van még Williams is, meg Guion aki rohadt erős,csak hülye 😀.
Végig gondolom 2 mozzanaton múlt, hogy nyerhettünk, a blokkolt XP és az, hogy míg mi a labdaeladást TD-re váltottuk, ti csak FG-t rugtatok belőle.
Gabbert tényleg jobbnak tűnik, majd ha kevésbé kergetik ki is fog jönni.Toca
Legalább mi írjuk helyesen Robison nevétgyalu
Nevek sose mennek ,de igazad van 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért az a D-Line nagyon sok mindenkit fog még így terrorizálni, kvázi ennyi a védelmünk + Greenway. Allent végig kettőztétek, Robinson idén emiatt is csillogni fog ott van még Williams is, meg Guion aki rohadt erős,csak hülye 😀.
Végig gondolom 2 mozzanaton múlt, hogy nyerhettünk, a blokkolt XP és az, hogy míg mi a labdaeladást TD-re váltottuk, ti csak FG-t rugtatok belőle.
Gabbert tényleg jobbnak tűnik, majd ha kevésbé kergetik ki is fog jönni.Toca
A blokkolt XPt kiváltottuk, mikor 2 pontost csináltunk a "túl korai Hail Mary TD" után.
Viszont az igaz, hogy Robinson kicsinálta Whimpert, mikor bejött Bradfield helyett. És a TD/FG dolog is remek észrevétel.

Viszont Monroeék 0 tackleön és sacken tartották Allent(csak hogy legyen egy kicsi örömünk).
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.Húsrágó
Azért az a D-Line nagyon sok mindenkit fog még így terrorizálni, kvázi ennyi a védelmünk + Greenway. Allent végig kettőztétek, Robinson idén emiatt is csillogni fog ott van még Williams is, meg Guion aki rohadt erős,csak hülye 😀.
Végig gondolom 2 mozzanaton múlt, hogy nyerhettünk, a blokkolt XP és az, hogy míg mi a labdaeladást TD-re váltottuk, ti csak FG-t rugtatok belőle.
Gabbert tényleg jobbnak tűnik, majd ha kevésbé kergetik ki is fog jönni.Toca
Legalább mi írjuk helyesen Robison nevét

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.Húsrágó
Azért az a D-Line nagyon sok mindenkit fog még így terrorizálni, kvázi ennyi a védelmünk + Greenway. Allent végig kettőztétek, Robinson idén emiatt is csillogni fog ott van még Williams is, meg Guion aki rohadt erős,csak hülye 😀.
Végig gondolom 2 mozzanaton múlt, hogy nyerhettünk, a blokkolt XP és az, hogy míg mi a labdaeladást TD-re váltottuk, ti csak FG-t rugtatok belőle.
Gabbert tényleg jobbnak tűnik, majd ha kevésbé kergetik ki is fog jönni.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.Húsrágó
Picit másként látok 1-2 dolgot.
Futójáték - Azért a Vikings run D tavaly 8. volt, és Jennings (akire több feladat várt volna) hamar lesérült, így MJDnek kellett végigjátszania onnantól, és azért ő meg csak 1 hete edz a csapattal és még ismerkedik az új offenseel. Ennek ellenére így is elértünk 123 futott yardot ami önmagában jó teljesítménynek számít(az eddig pályára lépett 28 csapat közül ez a 13. legtöbb volt - kb ugyanott vagyunk ezzel, mint tavaly).

Nem, nálam az igazi probléma a D volt(amiről már a game previewmban is írtam B & Tn). Se a futást, se a passzt nem tudtuk megfogni. A passzra még úgy-ahogy lenne kifogás (Cox nem játszott, Mathis meg limitált, Aaron Ross meg tényleg maximum csak nickel CBnek jó, bocsi Sanya és mondjuk Prosinksi is csinálhatott volna valami emlékezeteset, ha megtartja a labdát annál a sima picknek tűnő Ponder dobásnál az 1. félidőben...), de a Run Dre nincs semmi mentség. Valaki komolyan magyarázza már meg hogy CJ Mosley miért kezd DTben?
Az se tetszett hogy egy idő után alig volt pass rush. Az elején még Mincey üldözgette Pondert, de később az is elmaradt. Knighton sack + FFje szép volt. Viszont a két kezdő Mosley (aki miért is kezdő?) és Alualu(aki a statisztika szerint valahogy összehozott egy sacket, de nem emlékszem mikor...) halvány teljesítményt nyújtottak. Alualu kezd egyre jobban aggasztani egyébként. Nem tudom, hogy nem sikerült túl jól a térdműtétje, vagy mi van. A rookie szezonjában sokkal jobb volt, mint eddig a 3.. évében...
És bár tudom a D csinál egy 3 & out a TDnk előtt, de utána produkáltak (2×), az 2010et idézte... A Vikings ellen.
Nagyon, nagyon kéne hogy Daryl és Cox tudja vállalni a játékot vasárnap a Texans ellen.

Ennél is nagyobb probléma az O-line. A preseasonban elveszettünk 3 G-t. Most Nwaneri(bár ő a meccs végén visszatért) és Britton is megsérült (hogy mennyire komolyan arról talán ma lesz infó). És mellé Bradfield is lesérült. És Whimperrről megint kiderült, hogy nagyon játékos. Ja nem...
Még szerencse, hogy Brewster az Ohio Staten elég tapasztalatot szerzett, mindkét G poszton játszott, elég sokat.
Ő és a STben Antwon Blake jól mutatkoztak be az UDFA rookiek közül.

Kiváncsi leszek mennyire komoly a 4 új sérült(Jennings, Nwaneri - valószinű nem annyira komoly- , Bradfield, Britton miattuk viszont nagyon aggódom. Főleg Eben miatt, ha ő kiesik, komoly szarban vagyunk...).

Viszont, szöszi a 2 hibája(1 drive végén egy biztos TDt hagyott ki azzal, hogy nem passzolt jól Blackmonnak, és a fumble se volt szép, bár nem tudom abban Meesternek mennyi szerepe volt) ellenére is jól játszott. És aki azt mondja ez után, hogy fél a zsebben a passrushtól, arról biztosan állíthatom, hogy nem nézte a Jags meccsét. Ebben (is) nagyon sokat fejlődött. És az a drive a 4. negyed végén. Kár hogy a D elkúrta 20 mp alatt, amit Shorts és ő összehozott.
Az elkapóknál örülök, hogy Robinson és Lewis ennyit lett foglalkoztatva, Marcedes minden felé dobott labdát (5) elkapott! Ez biztató. Nos és Shorts TD elkapása is. Thomas mondjuk kicsit eltűnt tegnap a preseasonhoz képest.

Mindezek mellett sajnos, szinte biztos vagyok a 0-2es rajtban, a Texans túl erős lesz ennek a csapatnak, még ha a sérültek nagy része játszhat is vasárnap. Ha viszont közel ilyen szoros lesz az is,
az már szép teljesítmény lesz.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
reméljük semmi komoly,pocsék szezon lesz ez is sajnaJanek
Nem biztos. HA a D sérültjei felépülnek, ebből szép dolgok is kisülhetnek. Gabbert egyre bíztatóbb, és ez a lényeg. És ma alig használta Thomast és Blackmont!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
reméljük semmi komoly,pocsék szezon lesz ez is sajna

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönöm .Igen nem is értettem miért nem lett kezdő...Janek
Nincs mit. Rohadtul kell vissza.

Nwaneri, Britton és Bradfield is csizmával a lábán hagyta el az öltözőt. Ha csak egyikük is komolyan hosszú időre kiesik(netán IRre kerül), nagy szarban vagyunk. Jenningrről sem tudni még, hogy mennyire komoly a sérülése.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm .Igen nem is értettem miért nem lett kezdő...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daryl Smith-el mi van? mennyire komoly a sérülése?Janek
Nem tudom. Sajna ugyanarra sérült rá(ágyék) az edzésen, ami miatt kihagyta a preseasont is. Remélem jövő héten már lesz, mert nagyon hiányzott a Dből.