Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Na pont akartam írni, hogy nekem itt senki ne sírjon azért, mert egy csapat pickjére a nap végéig vár, aztán kitrade-el a csapata 😀 😀 😀
Wyatt
Ez itt OFF, de most van annyi muníciója BB-nek, ami mellé szvsz felesleges lenne még idei extrapickeket gyűjteni, szal sztem most kivételesen a feltrade vszínűbb, mint a letrade. Utóbbi számomra akkor lenne érthető, ha jövő évi pickeket is kap cserébe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a hagyomány folytatódhat is akár 😊 A bleacher ma reggel már megírta, hogy a kör végén idén is nagy káosz várható, több csapat akar feljönni az első kör végébe.
peterk2005
Pl. mi esetleg Irv Smithért, ha nem Hockenson lesz a pick 1/7-re. #Justsayin


Na pont akartam írni, hogy nekem itt senki ne sírjon azért, mert egy csapat pickjére a nap végéig vár, aztán kitrade-el a csapata 😀 😀 😀
Wyatt
Ez az ára, ha valakinél ott van Belichick és Brady. 😛
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na pont akartam írni, hogy nekem itt senki ne sírjon azért, mert egy csapat pickjére a nap végéig vár, aztán kitrade-el a csapata 😀 😀 😀

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!
Stoki
Hát még, ha cserét...
kristóf17
LOL, az kellemes tud lenni. Főleg, a lista végén, ha az ember csapata kitradel az első körből 😊
peterk2005
A Pats fanok akkor lepődnek meg, ha NEM ez történik velük.
iktriad
És a hagyomány folytatódhat is akár 😊 A bleacher ma reggel már megírta, hogy a kör végén idén is nagy káosz várható, több csapat akar feljönni az első kör végébe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!
Stoki
Hát még, ha cserét...
kristóf17
LOL, az kellemes tud lenni. Főleg, a lista végén, ha az ember csapata kitradel az első körből 😊
peterk2005
A Pats fanok akkor lepődnek meg, ha NEM ez történik velük.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!
Stoki
Hát még, ha cserét...
kristóf17
LOL, az kellemes tud lenni. Főleg, a lista végén, ha az ember csapata kitradel az első körből 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
iktriad
A Sport TV-s közvetítésben asszem tavaly is volt a Jags picknél.
empty taxi
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!
Stoki
Hát még, ha cserét...
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 415 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
iktriad
A Sport TV-s közvetítésben asszem tavaly is volt a Jags picknél.
empty taxi
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
iktriad
A Sport TV-s közvetítésben asszem tavaly is volt a Jags picknél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 415 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Varjú infói szerint a DT Corey Liuget volt nálunk viziten tegnap.

Itt van újabb 2 ok Jonah Williams mellett és Jawaan Taylor ellen.
 twitter.com/BCBCouch/status/1121062937119133697

Egyébként pedig egyre hangosabbak azok a hangok, hogy a Jags idén olyasmit tehet az 1. körben, amit általában szinte soha se szokott: kiválaszt egy jó játékost le fog tradelni. Ha a Giants pl nem QB-t húz és/vagy Haskins bent lesz, a Jags ideális célpont arra, hogy tradeljen vele egy QB-ra pályázó csapat. Olyasmit is hallani, hogy a Falcons feljönne Ed Oliverért, ha még bent van(és Caldwell meg Dimitroff ugye nagy spanok). Utóbbi esetében én mondjuk vinném Olivert, de ez én vagyok. Egy kisebb letrade esetén is valószínű, hogy Williams vagy Taylor még bent lesz ahová lemennénk, szóval lecsaphatunk az emberünkre, és begyűjthetnénk egy extra 2.körös picket mellé.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin figyelmeztetést kapott a ligától a "mindenkinek itt kéne lennie" megjegyzésért.
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1121078943451234304
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
 twitter.com/BCBCouch/status/1120756047357124615
iktriad
Yannick ügynöke meg el kell magyarázza otthon, hogy a túl egyértelmű folt a nadrágon csak egy, a twitter olvasgatás közben bekövetkezett spontán magömlés eredménye, semmi köze hozzá az új asszisztensének...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom mikor akarjuk újraigazolni (vagy legalább megpróbálni) Yannickot, de egyre drágább mulatság lesz...
 twitter.com/RapSheet/status/1120752542986559490
Pl. emiatt:
 twitter.com/BCBCouch/status/1120756047357124615
És ő is tudja, hogy hamarosan nagy lóvé áll a házhoz,
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1120767797603315712
Már csak az a kérdés, hogy tőlünk vagy mástól...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Félreértettél. Ha Grier a 3.körben jó, akkor az elsőben is jó. Te arra válaszoltál, hogy miért éri meg jobban a 3.ban, ha szar. A franchise QB annyira ritka és értékes, hogy bárhol megéri behúzni. Ha nem franchise QB, akkor nyilvánvalóan be se kéne húzni.
Sobri Jóska
Minden játékos draftolásakor kockázatot vállalsz, mert előre nem tudod, hogy milyen lesz. Utólag Wilsont is megérte volna akár 1/1-en kihúzni, de nem most draftoljuk, hanem 2012-ben draftolták. Akkor egy rizikós vállalás volt, ami vagy bejön, vagy nem jön be, és a rizikó faktor akkora volt, amit az első körben nem érte meg bevállalni, a harmadikban meg igen. Griernél sem éri meg az első körben, az biztos. A harmadikban már megérheti.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félreértettél.
Ha Grier a 3.körben jó, akkor az elsőben is jó.
Te arra válaszoltál, hogy miért éri meg jobban a 3.ban, ha szar.
A franchise QB annyira ritka és értékes, hogy bárhol megéri behúzni.
Ha nem franchise QB, akkor nyilvánvalóan be se kéne húzni.
Sobri Jóska
Egy development QB, -mint ami úgy tűnik Grier is lesz- kvázi olyan, egy kis kockázatú befektetés és a legtöbb csapat hoz ilyen QB-t(3. körben vagy lejjebb) minden 2.-3. évben. Ha nem válik be, nem probléma, alig keres valamit, nem került sokba, megrohadhat a cserepadon/cutolva lesz 1-2-3 év után. Ha jó, akkor vagy el lehet passzolni (mint Coughlin tette egy 1. körért Rob Johnsonnal) vagy kezdő lesz az adott csapatában. Utóbbira volt példa nálunk David Garrard, akit pont erre a szerepre hozott Coughlin a 4. körben az első korszaka utolsó draftján(2002), aztán máig a 2. legjobb franchise QB-nk. Nagy ritkán bele lehet nyúlni a szarba, és találni Wilson, Cousins, Prescott vagy ne adja ég Brady típusú franchise vagy már-már franchise kaliber QB-t. Apropó Foles is valami ilyesmi projekt volt az Eaglesnél. Elég jól bejött végül az a befektetés a Philynek, ha tett is BDN pár kitérőt, míg sosem látott magasságokba repítette aaz Eaglest.
Na, Grier is ilyen kis kockázatú befektetés lehet.

Arról nem is beszélve, hogy a Jaguars csere QB posztja minden, csak nem erős. És Foles még nem játszott 16 meccsen egy szezonban se, pedig már a ligában van egy ideje...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az esély megvan benne, hogy jó lesz, de nagyobb az esélye annak, hogy nem. Egy 3. kört simán bekockáztatsz érte, mert van irányítód, ha nem jön be, na bumm. Egy 1/7-et, amikor az FA-piac legdrágább emberét hoztad el, miközben amúgy sem fényes a caphelyzet, annyi kockázattal, ami benne van. Annyit már nem. Metcalfet is simán megéri behúzni 1-2. kör határán, mert óriási lehetőségek vannak benne, de top 10-ben botorság lenne, mert ott sokkal nagyobb a kockázat.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
ha Grier mondjuk lecsúszik a 3. körbe, vihetnénk.
iktriad
Magyarázz el valamit légyszi.
Ha pl. Grier jó irányító a 3. körben, akkor az elsőben nem az?
Pl. Wilson nem attól jó, hogy hátul húzták (pont a 3. körben), hanem attól, hogy rendelkezik mindazon skillekkel, hogy jó irányító legyen.
És mondjuk Gabbert vagy Bortles se attól rossz, hogy első körben jöttek, mivel ha a 6.ban jönnek, akkor is ugyanazt a produktumot nyújtják.
Egy LB-nél vagy a játékra kevésbbé kiható posztnál valóban nem mindegy, hogy hol húzzuk be, de egy irányítónál tök mindegy.
Egyetlen franchise QB sincs, akinél felmerült volna, hogy túl hamar került kihúzásra, és ha egy QB nem jön be, keveseket vigasztal az, hogy "úgyis csak hátsó körös volt".
Sobri Jóska
Ha Griert a 3. körben viszik, és szar lesz, na bumm, az első kör legelején és a második körben még jöhet franchise player, ha a 3. kör elmegy, előfordul. 1/7-en viszont illene olyat vinni, aki első évétől kiemelkedő lehet. Ha x elérhető valszeg a 3. körben, akkor inkább ott viszi az ember, és beszerez mellé két nagyobb tehetséget
Wyatt
Félreértettél.
Ha Grier a 3.körben jó, akkor az elsőben is jó.
Te arra válaszoltál, hogy miért éri meg jobban a 3.ban, ha szar.
A franchise QB annyira ritka és értékes, hogy bárhol megéri behúzni.
Ha nem franchise QB, akkor nyilvánvalóan be se kéne húzni.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha Grier mondjuk lecsúszik a 3. körbe, vihetnénk.
iktriad
Magyarázz el valamit légyszi.
Ha pl. Grier jó irányító a 3. körben, akkor az elsőben nem az?
Pl. Wilson nem attól jó, hogy hátul húzták (pont a 3. körben), hanem attól, hogy rendelkezik mindazon skillekkel, hogy jó irányító legyen.
És mondjuk Gabbert vagy Bortles se attól rossz, hogy első körben jöttek, mivel ha a 6.ban jönnek, akkor is ugyanazt a produktumot nyújtják.
Egy LB-nél vagy a játékra kevésbbé kiható posztnál valóban nem mindegy, hogy hol húzzuk be, de egy irányítónál tök mindegy.
Egyetlen franchise QB sincs, akinél felmerült volna, hogy túl hamar került kihúzásra, és ha egy QB nem jön be, keveseket vigasztal az, hogy "úgyis csak hátsó körös volt".
Sobri Jóska
Ha Griert a 3. körben viszik, és szar lesz, na bumm, az első kör legelején és a második körben még jöhet franchise player, ha a 3. kör elmegy, előfordul. 1/7-en viszont illene olyat vinni, aki első évétől kiemelkedő lehet. Ha x elérhető valszeg a 3. körben, akkor inkább ott viszi az ember, és beszerez mellé két nagyobb tehetséget

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
ha Grier mondjuk lecsúszik a 3. körbe, vihetnénk.
iktriad
Magyarázz el valamit légyszi.
Ha pl. Grier jó irányító a 3. körben, akkor az elsőben nem az?
Pl. Wilson nem attól jó, hogy hátul húzták (pont a 3. körben), hanem attól, hogy rendelkezik mindazon skillekkel, hogy jó irányító legyen.
És mondjuk Gabbert vagy Bortles se attól rossz, hogy első körben jöttek, mivel ha a 6.ban jönnek, akkor is ugyanazt a produktumot nyújtják.
Egy LB-nél vagy a játékra kevésbbé kiható posztnál valóban nem mindegy, hogy hol húzzuk be, de egy irányítónál tök mindegy.
Egyetlen franchise QB sincs, akinél felmerült volna, hogy túl hamar került kihúzásra, és ha egy QB nem jön be, keveseket vigasztal az, hogy "úgyis csak hátsó körös volt".

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt én is üdvözölném. Vagy Ed Olivert, ha még bent van. Vagy Jonah Williamst. Ha ebből a 3-asból jönne valaki péntek hajnalban, akkor egy időre hajlandó vagyok elhinni, hogy Coughlin nem is olyan szar GM.
iktriad
És mennyi az az idő?? 😊
Az első L-ig? 😊
Stoki
2. kör/nap. 😊
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 415 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azt én is üdvözölném. Vagy Ed Olivert, ha még bent van. Vagy Jonah Williamst. Ha ebből a 3-asból jönne valaki péntek hajnalban, akkor egy időre hajlandó vagyok elhinni, hogy Coughlin nem is olyan szar GM.
iktriad
És mennyi az az idő?? 😊
Az első L-ig? 😊