Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a 16. név a 30-ból, az Idaho State(és "'FIng") után az Idahoról is meghívtunk 1 embert.
 twitter.com/TomPelissero/status/1118510681651855360
Elliss "Fing-gel" ellentétben elég sok csapatnál megfordult és 4. -5. körös picknek mondják a szagértők.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, akkor Chad Reuter mockja tetszeni fog, nála Oliver a picketek:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027100/article/chad-reuter-2019-sevenround-nfl-mock-draft-round-1
peterk2005
Olvastam, a többi pickje is tetszik (Deionte Thompson és Ronnie Harrison újra együtt - yes please!. Foster Moreau a 3. napon? Szintén .Bár nem hiszem, hogy addig várnánk a TE poszt feljavításával. Főleg,. hogy a héten Foles elmondta, hogy neki nagyon fontos poszt ez.


A héten a CBS-nél is volt egy live draft, és Prisco is Olivert húzta hozzánk, mire a kollegái zajos booooo-zásba kezdtek. Erre egy számunkra régi ismerős arc vette a védelmébe.
 twitter.com/coachdelrio/status/1118980201977982976

Az én big boardom valami ilyesmi péntek hajnalra:
Oliver/Quinnen Williams/Nick Bosa (ha bármelyik bent van a 3-ból 1/7-en, hezitálás nélkül válasszuk ki)
Josh Allen
Hockenson
Jonah Williams
Sweat
Jawaan Taylor
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, akkor Chad Reuter mockja tetszeni fog, nála Oliver a picketek:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ux4y418wy9jp9pwcfnoe
Chad Reuter 2019 seven-round NFL mock draft: Round 1
From pick No. 1 (Oklahoma QB Kyler Murray) to No. 254 (Kentucky CB Derrick Baity), Chad Reuter reveals his seven-round mock of the 2019 NFL Draft, which includes five first-round trades.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 napja ugyebár azt írtam, hogy szerintem Sweat lesz a Jags idei 1. körös pickje. Nos ehhez képest lehet, hogy ő lesz az idei Myles Jack(mármint azért, mert sokat csúszik, nem azért, mert ő lesz a 2. pickünk)
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
A fene, meg kell kezdenem barátkozni a gondolattal, hogy megint viszünk egy embert az 1. körben a Floridából, akinek "baromi nagy az upside-ja"*. Hacsak mondjuk nem visznek ki 2 QB-t, meg Devin Whiteot és bent hagynak valakit nekünk a Quinnen Williams, Josh Allen, Ed Oliver hármasból...


*de mi azt sose tudjuk belőle kihozni(lásd Reggie Nelson, Derrick Harvey, Dante Fowler -és legalábbis eddig- Taven Bryan).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönöm a választ. A top 30-as vizit jellege miatt érdemes belelátni többet, mint egy combine/pro day-es vizitbe? Mennyire törvényszerű, hogy innen kerülnek ki a pickek, főleg az első körösök? Ezzel nem szoktak taktikázni a csapatok, hogy elhívnak pár olyan játékost, akit valószínűleg nem fognak kiválasztani? Más csapat top 30-as listájáról nincs hír? Sajnos ilyen összeszedetett, mint a Jags-es én nem láttam.
Baltimore Ravens
A jags utóbbi években pl. mindig elhívta az 1. körös pickjét vizitálni. De olykor használják arra is ilyen viziteket, hogy végképp kizárjanak valakit a lehetséges pickek közül.
Plusz a Jagsnél (és gondolom ez más csapatoknál is így lehet) mindig van pár ismeretlenebb játékos(ilyen pl idén a listánkon Jeff Smith, Michael Dogbe, vagy Brian "Fing" Fineanganofo), akik aztán 6. -7. körös pickeként kerülhetnek elő a draft 3. napján.
több mint 5 éve
bowI 143
Újabb DL jön Top 30-as vizitre vizitre, viszont "Fing"-hez hasonlóan ő se első 2 napos prospekt
 twitter.com/ADiCeccoNFL/status/1113874653179719680
Megjegyzem általában az ilyen arcokat el szoktuk vinni 6. vagy a 7. kör tájékán. Pl Bowanko vagy Neal Sterling is volt nálunk Top 30-as viziten anno pár éve. Szóval jegyezzük meg a nevét. Tavaly az Owlsban 7 sackje és 12,5 TFL-je volt, 5. éves senior.
Ha mondjuk a 6. körben jönne, és a szintén Temple-ös Knightonhoz hasonló játékos válna belőle nálunk (Pot Roast állandó súlyproblémái nélkül persze), az fasza lenne.

Ja és az már tudott volt, hogy Scobee jelenti be a 3. körös pickjeinket, de az is kiderült, hogy Freddie T fog majd megjelenni a pódiumon a 2.-körben minket képviselve. Amikor a múltkor ő jelentett be Jags választást, akkor Myles Jack érkezett hozzánk. 😊
iktriad
Ezt a Top 30-as vizit lista fellelhető a csapatokkal kapcsolatban, vagy különböző hírmorzsákból, tweetekből lehet összerakni őket? Különbözik ez a fajta vizit egy combine/pro day-estől és ha igen, miben?
Baltimore Ravens
Itt több idő van elbeszélgetni az illetővel/tesztelni az adott játékost. És igen, általában ezt össze kell csipegetni, és sokszor nem is derül ki a teljes lista. Az általunk elhívottakat itt lehetett nyomon követni.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2019-nfl-draft-jaguars-pre-draft-visits-and-workouts-tracker/
iktriad
Köszönöm a választ. A top 30-as vizit jellege miatt érdemes belelátni többet, mint egy combine/pro day-es vizitbe? Mennyire törvényszerű, hogy innen kerülnek ki a pickek, főleg az első körösök? Ezzel nem szoktak taktikázni a csapatok, hogy elhívnak pár olyan játékost, akit valószínűleg nem fognak kiválasztani? Más csapat top 30-as listájáról nincs hír? Sajnos ilyen összeszedetett, mint a Jags-es én nem láttam.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb DL jön Top 30-as vizitre vizitre, viszont "Fing"-hez hasonlóan ő se első 2 napos prospekt
 twitter.com/ADiCeccoNFL/status/1113874653179719680
Megjegyzem általában az ilyen arcokat el szoktuk vinni 6. vagy a 7. kör tájékán. Pl Bowanko vagy Neal Sterling is volt nálunk Top 30-as viziten anno pár éve. Szóval jegyezzük meg a nevét. Tavaly az Owlsban 7 sackje és 12,5 TFL-je volt, 5. éves senior.
Ha mondjuk a 6. körben jönne, és a szintén Temple-ös Knightonhoz hasonló játékos válna belőle nálunk (Pot Roast állandó súlyproblémái nélkül persze), az fasza lenne.

Ja és az már tudott volt, hogy Scobee jelenti be a 3. körös pickjeinket, de az is kiderült, hogy Freddie T fog majd megjelenni a pódiumon a 2.-körben minket képviselve. Amikor a múltkor ő jelentett be Jags választást, akkor Myles Jack érkezett hozzánk. 😊
iktriad
Ezt a Top 30-as vizit lista fellelhető a csapatokkal kapcsolatban, vagy különböző hírmorzsákból, tweetekből lehet összerakni őket? Különbözik ez a fajta vizit egy combine/pro day-estől és ha igen, miben?
Baltimore Ravens
Itt több idő van elbeszélgetni az illetővel/tesztelni az adott játékost. És igen, általában ezt össze kell csipegetni, és sokszor nem is derül ki a teljes lista. Az általunk elhívottakat itt lehetett nyomon követni.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2019-nfl-draft-jaguars-pre-draft-visits-and-workouts-tracker/
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Újabb DL jön Top 30-as vizitre vizitre, viszont "Fing"-hez hasonlóan ő se első 2 napos prospekt
 twitter.com/ADiCeccoNFL/status/1113874653179719680
Megjegyzem általában az ilyen arcokat el szoktuk vinni 6. vagy a 7. kör tájékán. Pl Bowanko vagy Neal Sterling is volt nálunk Top 30-as viziten anno pár éve. Szóval jegyezzük meg a nevét. Tavaly az Owlsban 7 sackje és 12,5 TFL-je volt, 5. éves senior.
Ha mondjuk a 6. körben jönne, és a szintén Temple-ös Knightonhoz hasonló játékos válna belőle nálunk (Pot Roast állandó súlyproblémái nélkül persze), az fasza lenne.

Ja és az már tudott volt, hogy Scobee jelenti be a 3. körös pickjeinket, de az is kiderült, hogy Freddie T fog majd megjelenni a pódiumon a 2.-körben minket képviselve. Amikor a múltkor ő jelentett be Jags választást, akkor Myles Jack érkezett hozzánk. 😊
iktriad
Ezt a Top 30-as vizit lista fellelhető a csapatokkal kapcsolatban, vagy különböző hírmorzsákból, tweetekből lehet összerakni őket? Különbözik ez a fajta vizit egy combine/pro day-estől és ha igen, miben?
Baltimore Ravens
Ha jól emlékszem Empty-nek / @empty taxi / van egy jó linkje. Abban csapatonként le van bontva, hogy milyen formàban talàlkoztak a jàtékosokkal.
Kerestem, de nem találtam hova tette be.

több mint 5 éve
bowI 143
Újabb DL jön Top 30-as vizitre vizitre, viszont "Fing"-hez hasonlóan ő se első 2 napos prospekt
 twitter.com/ADiCeccoNFL/status/1113874653179719680
Megjegyzem általában az ilyen arcokat el szoktuk vinni 6. vagy a 7. kör tájékán. Pl Bowanko vagy Neal Sterling is volt nálunk Top 30-as viziten anno pár éve. Szóval jegyezzük meg a nevét. Tavaly az Owlsban 7 sackje és 12,5 TFL-je volt, 5. éves senior.
Ha mondjuk a 6. körben jönne, és a szintén Temple-ös Knightonhoz hasonló játékos válna belőle nálunk (Pot Roast állandó súlyproblémái nélkül persze), az fasza lenne.

Ja és az már tudott volt, hogy Scobee jelenti be a 3. körös pickjeinket, de az is kiderült, hogy Freddie T fog majd megjelenni a pódiumon a 2.-körben minket képviselve. Amikor a múltkor ő jelentett be Jags választást, akkor Myles Jack érkezett hozzánk. 😊
iktriad
Ezt a Top 30-as vizit lista fellelhető a csapatokkal kapcsolatban, vagy különböző hírmorzsákból, tweetekből lehet összerakni őket? Különbözik ez a fajta vizit egy combine/pro day-estől és ha igen, miben?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várható volt, Ramsey nem vette jó néven Coughlin csütörtöki "mindenkinek itt kéne lennie" kritikáját.

Ahogy Ramsey ügynöke sem.
 twitter.com/DavidMulugheta/status/1119313840322371589
Jalen picit később folytatta
 twitter.com/jalenramsey/status/1119315496002883586

Egyet Coughlin ezzel elintézett. Ha itt akarjuk tartani a csapat legjobb (fiatal) játékosát, az biztos hogy ezek után extra milliókba fog kerülni. (Úgy is olyan sok a cap spaceünk. Ja nem.) Ha itt tudjuk tartani egyáltalán. Mert a hiénák már megjelentek.
 twitter.com/jalenramsey/status/1119351759217016832
Persze jöttek a TC-t védő megnyilvánulások, hogy ő mindig is ilyen volt, és ez tette olyan sikeressé, amilyen.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1119232043106406401
 twitter.com/PriscoCBS/status/1119232262581755905
De azért tény, hogy az öregnek nem kéne kiakadnia, hogy egyesek az önkéntes szó alatt nem azt értik, hogy kötelező. Főleg, hogy Ramsey egész biztosan nem punyad otthon.

Mindeközben Coloradóban...
 twitter.com/ryanohalloran/status/1119318969754603520
(Kb a fizetés mellett a 2 fő indok, hogy elment a két most kvázi veszekedő fél volt...)

A másik hiányzó egyelőre nem nyilvánult még meg. De ha azt vesszük, hogy tavaly milyen gyenge éve volt, és elméletileg ő a D kapitánya (Calais mellett) az ő távolléte már nekem is fejvakarósabb Jalennél. Ja meg emiatt is.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1119232386447835138
Ráadásul Jake Ryan személyében hoztak valakit, aki akár játékidejére is veszélyes lehet. De Telvin tudja.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(NAGYON) ritkán játszunk otthon hazai meccsen, de akkor mindig nyerünk.

iktriad
Itt vmi nem ok. 😊
empty taxi
Próbálja tagadni, de már ő is érzi, hogy London az igazi otthon.

Örülök, hogy minden idők legjobb TNF-párharca idén is újabb fejezettel bővül.
Kampman
Londonban 3-3 a mérlegünk....
iktriad
Jó, hát amikor én is néztem a londoni meccseiteket, akkor mindig nyertetek 😀
Kampman
Beleolvastam a tavalyi londoni Jags - Eagles eredménykövetőbe, ahol aktív voltál, tehát nézted, mi meg akkor kikaptunk. Remélem az orrod most megnőtt kedves Pinokkió minimum 4 & 43-ra. 😊
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
(NAGYON) ritkán játszunk otthon hazai meccsen, de akkor mindig nyerünk.

iktriad
Itt vmi nem ok. 😊
empty taxi
Próbálja tagadni, de már ő is érzi, hogy London az igazi otthon.

Örülök, hogy minden idők legjobb TNF-párharca idén is újabb fejezettel bővül.
Kampman
Londonban 3-3 a mérlegünk....
iktriad
Jó, hát amikor én is néztem a londoni meccseiteket, akkor mindig nyertetek 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ami a State of the Franchise gazdasági részét illeti, Shad és Lamping is felemlegette, hogy a 1995 óta csak a Bills és a Jags nem kapott új stadiont/nem költözött új stadionba/nem volt hatalmas(=300 millió dollárt meghaladó) renoválás a stadionban ez idő alatt. Shao felvetette, hogy lassan legalább az ötletelés szintjén el kell kezdenie a Jags front officenak és a városvezetésnek (a mostani -Lenny Curry- és az őt megelőző -Alvin Brown- polgármester is jelen volt) beszélni egy nagyobb átalakításról, hogy 4-5 év múlva lehessen ebből valami. Ahogy ki lehetett venni Lamping és Khan szavaiból, inkább egy alapos korszerűsítést szeretnének, mint új stadiont.
Lamping kiemelte, hogy a legrosszabb helyeken tartózkodók kondícióit szeretnék jobbá tenni, hogy ne kelljen 100 fokban aszalódik az embereknek szeptember-október környékén az 1 órás meccseinken a tűző napon. Lehetséges, hogy valamiféle tetőszerkezet lehet/lesz erre a megoldás, de Lamping szerint más verziókra is nyitottak a vezetésben. Pl. Shao felvetette, hogy akár pl. drónokkal(!!) lehetne hűteni a nézőteret azokon a napokon, amikor szükség van rá(valami ilyesmit terveznek/terveztek Katarban is a soccer VB-re). Mint mondta, tudja, hogy ez elég futurisztikusan hangzik, de költséghatékony lenne.
A Tax Slayer (leánykori nevén Gator) Bowlt is jobban a szárnyai alá fogja venni a Jags a jövőben (jegyárusítás, üzemeltetés stb.).
London most is előkerült, mint (nagyon) jelentős bevételi forrás (pl. egy telekommunikációs londoni cég jelentős összeget invesztál be idén majd Jacksonvillebe és a Jagsbe), de 1 meccsnél többet továbbra sem akarunk ott játszani.
Mint Shao elmondta, amikor megvette a csapatot, sokan kérdezgették, hogy mikor és hova viszi el a csapatot, most pedig ez fel sem merül senkiben (maximum Jason LaCanforában...). Mint elmondta a Jags az elmúlt 7 év gazdasági munkájának köszönhetően stabil lábakon áll Jacksonvilleben, (és kis részben Londonban).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sweatnek szerintem jó esélye van itt kikötni(1 héttel a draft előtt most őt mondanám fő esélyesnek hozzánk). A másik kettőből Gatyt tavaly draftoltuk Taven Bryan néven, azzt hiszem őt ismered. Ha meg OT jön, akkor jöjjön Jonah Williams,
iktriad
GM játékban az utóbbi 4 évben Jermey Parnell volt a jöbb tekölöm, múlt szombaton pedig Williamset húztam első körben, utódként. Érdekes lenne, ha IRL is pont ez a két játékos adná egymásnak a kilincset. 😊
peterk2005
Én támogatom az ötletet.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sweatnek szerintem jó esélye van itt kikötni(1 héttel a draft előtt most őt mondanám fő esélyesnek hozzánk). A másik kettőből Gatyt tavaly draftoltuk Taven Bryan néven, azzt hiszem őt ismered. Ha meg OT jön, akkor jöjjön Jonah Williams,
iktriad
GM játékban az utóbbi 4 évben Jermey Parnell volt a jöbb tekölöm, múlt szombaton pedig Williamset húztam első körben, utódként. Érdekes lenne, ha IRL is pont ez a két játékos adná egymásnak a kilincset. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
We're FUUUUUUCKED
 twitter.com/phillip_heilman/status/1118923221938638848

Shao szerint január óta Folesra gerjedt ő és a front office is január óta (így már érthető miért kapott olyan szerződést, amilyet...).
 twitter.com/phillip_heilman/status/1118924820656336898
 twitter.com/phillip_heilman/status/1118906054765686784
Shao optimista, mert szerinte minden needünket befoltoztuk.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1118920624708169728
Nem tudom hogy van vele, de én RT és TE poszton két szép nagy lyukat látok. Különösen az utóbbi helyen. (És még tudnék mondani pár posztot, amire ráférne komolyabb erősítés (RB, RG, WR)
Shao a 2019-es elvárásokról.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1118921530480713728

Közben a játékosszakszervezet -bár nem megemlítve minket- szépen visszaszólt a ma ebben az ügyben játékosat kritizáló Coughlinnak.
 twitter.com/NFLPA/status/1118960899560226817


(NAGYON) ritkán játszunk otthon hazai meccsen, de akkor mindig nyerünk.

iktriad
Itt vmi nem ok. 😊
empty taxi
Próbálja tagadni, de már ő is érzi, hogy London az igazi otthon.

Örülök, hogy minden idők legjobb TNF-párharca idén is újabb fejezettel bővül.
Kampman
Londonban 3-3 a mérlegünk....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
(NAGYON) ritkán játszunk otthon hazai meccsen, de akkor mindig nyerünk.

iktriad
Itt vmi nem ok. 😊
empty taxi
Próbálja tagadni, de már ő is érzi, hogy London az igazi otthon.

Örülök, hogy minden idők legjobb TNF-párharca idén is újabb fejezettel bővül.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így néz ki a jubileumi logónk idénre(ez lesz a Jaguars -és a Panthers- 25. szezonja az NFL-ben).

Itt megy a State of the Franchise:
 www.jaguars.com/sotf
Coughlin már be is szólt Telvinnek és Jalennek, hogy itt kéne lenniük a többiekkel...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1118887226413322240

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(NAGYON) ritkán játszunk otthon hazai meccsen, de akkor mindig nyerünk.

iktriad
Itt vmi nem ok. 😊
empty taxi
Lemaradt a "szezonzárót". Pótoltam.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
(NAGYON) ritkán játszunk otthon hazai meccsen, de akkor mindig nyerünk.

iktriad
Itt vmi nem ok. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(NAGYON) ritkán játszunk otthon hazai meccsen szezonzárót, de akkor mindig nyerünk.
 twitter.com/TDickman89/status/1118671535399510017
Nem jó előjel a Coltsnak....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk Garyben jobban benne van a strong side end szerep, amivel kísérleteztetek Bryannél kevesebb sikerrel. Williams nem jöhet, nem volt interjún :d
Wyatt
Majd utólag azt mondjuk, hogy volt. (Amúgy lehet, hogy volt is -lásd Bryan esete tavaly-, csak nem szellőztette meg senki az infót.)

Gary meg ne jöjjön, ha Michigan DE kell, vigyük inkább Vinovichot 1 körrel később.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Garyben jobban benne van a strong side end szerep, amivel kísérleteztetek Bryannél kevesebb sikerrel. Williams nem jöhet, nem volt interjún :d

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor felkészül Gary, Sweat vagy Taylor? 😊
Wyatt
Sweatnek szerintem jó esélye van itt kikötni(1 héttel a draft előtt most őt mondanám fő esélyesnek hozzánk). A másik kettőből Gatyt tavaly draftoltuk Taven Bryan néven, azzt hiszem őt ismered. Ha meg OT jön, akkor jöjjön Jonah Williams,
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor felkészül Gary, Sweat vagy Taylor? 😊