Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oriasi arc xD
kivancsi vagyok, meddig turik az allando balheit.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oh Leonard...
 twitter.com/SBrownReports/status/1116444675156729856

Ehhez meg külön gratula. Ugyanaz a rendőr állította most meg, mint tavaly. És pont ugyanazzal a szöveggel próbált meg mentegetőzni nála, mint akkor...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1116446475075108864

Ez egy elátkozott hely 1. körös pickeknek.
 twitter.com/MadeByTim/status/1116420520264728577

😊 😊 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/1116445090690543624

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1116437624904921093
peterk2005
Még több csere falember. Helyes. Kell a depth. Reméljünk nem úgy vezet, mint Fournette,

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1116437624904921093


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1116417725688156160
Negritis
Csak nem fizetett be egy gyorshajtási büntetőcédulát
 www.bigcatcountry.com/2019/4/11/18306646/leonard-fournette-arrested-for-an-unpaid-traffic-ticket
Már kiengedték azelőtt, hogy a tweet kijött volna, hogy letartoztatták. 😊

Tanulság: Ha gyors-hajtasz(15 km/órával a megengedett határ felett, szóval nem száguldozott szerencsére) és lebuksz, fizesd be a büntetést.

Holanpra elfelejtjük.
iktriad
De en azt olvasom, hogy a jogsijat is bevontak mar, errol o tudott is, aztan ezt leszarva vezetett most is.
Stez
Mostantól Coughlin viszi mindenhová személyesen, ha már az ő sara, hogy Curtis Enis 2.0 egyáltalán nálunk van. Mindkettőjük ez lenne a méltó büntetés.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1116417725688156160
Negritis
Csak nem fizetett be egy gyorshajtási büntetőcédulát
 www.bigcatcountry.com/2019/4/11/18306646/leonard-fournette-arrested-for-an-unpaid-traffic-ticket
Már kiengedték azelőtt, hogy a tweet kijött volna, hogy letartoztatták. 😊

Tanulság: Ha gyors-hajtasz(15 km/órával a megengedett határ felett, szóval nem száguldozott szerencsére) és lebuksz, fizesd be a büntetést.

Holanpra elfelejtjük.
iktriad
De en azt olvasom, hogy a jogsijat is bevontak mar, errol o tudott is, aztan ezt leszarva vezetett most is.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1116417725688156160
Negritis
Csak nem fizetett be egy gyorshajtási büntetőcédulát
 www.bigcatcountry.com/2019/4/11/18306646/leonard-fournette-arrested-for-an-unpaid-traffic-ticket
Már kiengedték azelőtt, hogy a tweet kijött volna, hogy letartoztatták. 😊

Tanulság: Ha gyors-hajtasz(15 km/órával a megengedett határ felett, szóval szerencsére nem is száguldozott) és lebuksz, fizesd be a büntetést.

Holnapra elfelejtjük.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1116417725688156160

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb vizit, újabb falember.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1116313514367434752
Na ha ő picit csúszna, és ott lenne 1/7-en, annak NAGYON tudnék örülni.

Röhögök, de közbe sírok....
 twitter.com/tealtalk/status/1115972977588408321
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 461 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Biztos vagyok benne, hogy Yeldon kiaknázatlan képességeivel még közel sem vagyunk tisztában...BB majd kibányássza...ha trade-elik, a Sony gyerekkel ütős kis banda lesz!

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars is igazolt egy embert az AAF-ből. Természeten egy védőt... Brown elsősorban safety.
 twitter.com/Jaguars/status/1116064392909676545
A Salt Lake City Stallionsban játszott 8 meccsen 40 szerelést és egy 1 picket összehozva. Az Arkansas Staten, ahová járt egyetemre 25 meccs alatt 128 szerelés, 6 pick, és 18 leütött passz került bejegyzésre a neve mellé. Azért játszott ott ilyen kevés meccset, mert volt előtte JuCo-zni is Kansasben korábban.


Közben ASJ -> Pats. Érthető igazolás, hisz ellenük volt az egyetlen elkapott TD-je Jags mezben...

Mellesleg Yeldon is előkerül valamelyik kuka mögül és természetesen ő is a Patsnél van viziten. Jobban illik a Birodalomba, mint Darth Maul. Ha őt is leigazolják, olyan multifunkciós taktikai fegyvert fognak BB-ék csinálni belőle, hogy csak néz mindenki áll ejtve.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van előszezon menetrend.
 twitter.com/TDickman89/status/1115675790191091716
Kezdés Baltimoreban (lehet szervezni a közös edzést), utána Foles Bowl a Philyvel nálunk. Nem értem amúgy, hogy-hogy nem lett az USÁ-ban országosan adott meccs, főleg ha azt veszem, hogy a "fantasztikusnak" ígérkező Dolphins- Jaguars meg az lett az NFL Networkön, így gondolom itthon is látható lesz majd a 3. héten. Szezonzáró a Falcons ellen, akikkel az alapszakaszban is megmérkőzünk.


És itt van minden új emberünk új mezszáma:
2 - QB Alex MCGough
7 - QB Nick Foles
18 - WR Chris Conley
23 - RB Alfred Blue
29 - RB Benny Cunningham
34 - RB Thomas Rawls
47 - LB Jake Ryan
61 - OL Leonard Wester
75 - OT Cedric Ogbuehi
87 - TE Geoff Swaim

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre jött nem egy, de 2 olyan ember is TOp 30-as vizitre, aki NEM falember.

Az egyik vizitáló az az Irv Smith-re elég jó pénzt tennék, hogy a Jags viszi 2/6-on, ha még bent van (és falembert viszünk 1/7-re és nem Hockensont). A másik szintén egy Kovács, Jeff Smith, aki a Boston College elkapója. Onnan elég sok prospekt után érdeklődünk (hiába no Coughlin itt volt HC mielőtt a Jaguars első vezetőedzője lett). Az OT Aaron Monteiro, a TE Tommy Sweeney és a RG problémánk megoldása, Chris Lindstrom mind olyan játékos, akivel a Jags találkozott már valamilyen formában az elmúlt hetekben.


Ha már O fiatalemberek, A Locked On Jaguars másik irója, Demetrius Harvey megnézte, hogy mostanában milyen támadó falembereket vitt a Jaguars a drafton, és összevetette, hogy kik azok, akik leginkább illenek a sormintába az idei prospektek közül.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2019-nfl-draft-jaguars-pre-draft-visits-and-workouts-tracker/
Jawaan Taylor pl. tökéletesen illene ebbe a mintába, míg az általam jobban preferált Jonah Williams nagyon nem. NAGYON AJÁNLOTT ÍRÁS!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 AAF játékost hoztuk workoutra:
QB Brandon Silvers (Memphis Express),
DB Cody Brown (Salt Lake Stallions),
OL Jacob Ohnesorge (Arizona Hotshots)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én elfogadom, hogy te jobbra értékeled, nekem bőven elég, hogy Flowers a legnagyobb meccseken is marha jól teljesít (pl a Falcons elleni 2.5 sackje, ami nélkül sima zacsi lett volna), és a fal belsejében is lehet használni. Az egyetlen „hibája”, hogy a sackek száma nem volt kiemelkedő. Ngakouénak pl 64 összsiettetése volt tavaly, Trey Flowersnek pedig 64. Ennyire nincs hátrányban ezen a téren sem, viszont minden másban sokkal jobb 😊

Ha jövőre egy 17-18 misi körül megtartja a Jax, az nem rossz ár már

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon erre izgul mindenki a Coltsnál állandóan, csak azt nem tudom, mivel jobb, hogy Michel 5.4 yardos átlaggal 98 yardot és egy TD-t futott ellenetek, mintha fut még egy két yardosat... Szerintem ez így túl könnyű fal lenne, és lehetne vele gond hosszú távon, hogy nincs egy legalább átlagos (300 font) körüli emberke, nemhogy legalább egy 310-es.Wyatt
Azt kb a C védelem ellen futotta, az idény negyedik vagy ötödik meccsén. Ha a Jagsben is hiányzik a majdnem teljes secondary, a majdnem teljes LB sor és a fél front, akkor a legkevesebb gondjuk a súlyuk lesz. 😊

Szerintem meg nem, és nem kicsit nem, hanem sokkal nem. Btw, Flowers folyamatosan fejlődik, szóval ez nem tudom mennyire érv ebben a beszélgetésben. Én Flowersnek gond nélkül adnék 18-19 milliót, mert futás megállításában, szerelésben és pass rushban is elit. Janika egy dologban jobb, a sackek számában, de tudjuk jól, hogy önmagában ez a kategória még nem jelent semmit
Wyatt
Más típusú játékos a kettő. Flowers egy fiatal Calais Campbell, Ngakogue meg egy rich man's Jerry Hughes. (Utóbbinál sokkal jobb, ne Hughes árát hasonlítsd Campbelléhez.) Ízlés kérdése, hogy ki kit szeretne jobban a csapatába. Flowers a biztosabb bet, őt beteheted és ki is pipálhatsz egy jó-to-elit teljesítményt a falban. Ngakogue-t tudni kell használni, de ha valaki ki tudja aknázni, meg tudja adni neki a segítséget, akkor egy game wreckerré válhat. En utóbbit picit többre értékelem, de mindkettő ajándék egy csapatnak. Csak arra utalva írtam, hogy Yannick szerintem jobb, hogy ha egy Flowers féle szerződéssel "megússza" a Jags, akkor nagyon jól jártak. Ha annál is olcsóbban, akkor meg valaki megtanult aludozni ill. szerződést adni az FO-ban. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
Szerintem Janika jobb, mint Flowers. És még jobb lehet, mert még mindig folyamatosan fejlődik.
peterk2005
Szerintem meg nem, és nem kicsit nem, hanem sokkal nem. Btw, Flowers folyamatosan fejlődik, szóval ez nem tudom mennyire érv ebben a beszélgetésben. Én Flowersnek gond nélkül adnék 18-19 milliót, mert futás megállításában, szerelésben és pass rushban is elit. Janika egy dologban jobb, a sackek számában, de tudjuk jól, hogy önmagában ez a kategória még nem jelent semmit
Wyatt
Yannick is szintén fejlődik. Futás ellen egyre megbízhatóbb és a sackek mellett azért a QB hiteket se feledjük. Donald meg Fletcher Cox hozott össze nála többe tavaly és azt hiszem 22-ről emelkedett 33-ra ez a szám nála.

Ha évi 19 alatt megússzuk az új szerződését | (már ha alá tudjuk egyáltalán íratni...), | az már sikernek fog számítani.
iktriad
Én nem mondtam, hogy nem fejlődik, hanem hogy számomra ez nem érv (akkor lenne érv, ha Trey Flowers nem fejlődne, ami nincs így). Mondjuk Janikánál az előző idényben az elrontott szerelési kísérletek (7) és a stopnak minősülő szerelések száma (21) közötti reláció nem volt a legfényesebb a ligában. De csak elit pass rushernek is odaad az ember 18-19 millát egy-két éven belül az ember, úgyhogy annyira nem is lep meg majd jövőre a 20+, mint elsőre

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
Szerintem Janika jobb, mint Flowers. És még jobb lehet, mert még mindig folyamatosan fejlődik.
peterk2005
Szerintem meg nem, és nem kicsit nem, hanem sokkal nem. Btw, Flowers folyamatosan fejlődik, szóval ez nem tudom mennyire érv ebben a beszélgetésben. Én Flowersnek gond nélkül adnék 18-19 milliót, mert futás megállításában, szerelésben és pass rushban is elit. Janika egy dologban jobb, a sackek számában, de tudjuk jól, hogy önmagában ez a kategória még nem jelent semmit
Wyatt
Yannick is szintén fejlődik. Futás ellen egyre megbízhatóbb és a sackek mellett azért a QB hiteket se feledjük. Donald meg Fletcher Cox hozott össze nála többe tavaly és azt hiszem 22-ről emelkedett 33-ra ez a szám nála.

Ha évi 19 alatt megússzuk az új szerződését | (már ha alá tudjuk egyáltalán íratni...), | az már sikernek fog számítani.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Félreértesz, pláne rossz helyen. Szimplán csak azt nem tudom, hogy mennyivel lett volna jobb még egy kétyardos futást behívni a meccs végén. Ettől még a többi meccsen simán lehetett pöpec a futás elleni védekezés a rájátszásig, csak folyamatosan mindig ezt a számot látom 2-3 embertől, és kicsit fura 😊
Oké, a mindenki költői túlzás volt^^

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyaltalan nem erre izgul mindenki, en telibe se kakalom, ki fut 100 yardot es ki nem. Ami a lenyeg, hogy a Colts vedelmet alig-alig dominalta csapat futojatekkal az elozo idenyben, es amire peterk mutat, hogy ez ugy azert nagy szo, hogy akadtak elit futok es fallal rendelkezo csapatok.

Hiaba mutatsz Michelre, mert o szepen elfutkoraszott, de igazabol kis tulzassal talan csak o volt, aki azt csinalt, amit akart ellenunk. De szerintem o meg nem mervado, mivel nyilvanvaloan Brady miatt ott allandoan passzra kellett figyelni, meg ami azert eleg jelentos, hogy Leonard nem jatszott ugye epp a Pats–Coltson. Sokkal jobb persze nem lett volna, Michel ugy is kb. azt csinalt volna, amit csak akar, de ha van szezononkent ket meccs, ahol szetfutnak es azt csinalnak ellenunk, amit akarnak, szerintem az nem rossz.

De Eberflus ilyen, nala az atletikussag es a gyorsasag fontosabb faktor, mint hogy legyen „suly” a vedofalban. Es azert nem is faztunk erre ra, ebben a reszeben igaza van peterk-nak. De ugye Phillips is ugy pakolgat ossze allandoan elit vedelmeket, hogy 290 fontos DL-ekkel toltogeti a falat, tulajdonkeppen nozi nelkul jatszik folyamatosan. Szamara a sebesseg fontosabb, mint az ero.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oliver a jobb, de ő is marha jó 😊
Én szerintem ez a fal túl könnyű lenne NFL-szinten, mi legalábbis szerintem csak futnánk ellenetek
Wyatt
Miért könnyű ez a fal? Szerintem a mérettel nincs semmi gond. Négy emberes front, one gap system, két belső emberrel, ebbe nem kellenek 320 fontos elefántok. A Colts hasonlót játszik tavaly óta, és 270, 280 fontos emberkék védekeznek (Autry, Ward, Lewis) 3 tech-ben, egyedül a 0/1 tech éri el a 300 fontot, és nem futott egész idényben senki 100 yardot se, pedig játszottunk jópár meccset jó futók ellen (pl. Zeke).

Voltak gondok a Jags védelemben időnként futás ellen, de azok szerintem sematikusak voltak. Meg időnként a túlságos agresszivitás eredményezte az üresen hagyott sávokat. És a fegyelmezetlenség, ha igazak a tavalyi hírek, hogy időnként önállósította magát 1-2 játékos. Az állomány szerintem tud (tudna) futás ellen védekezni jól. Főleg három ilyen jó LB-el megtámogatva, mint ami itt van.
peterk2005
Nagyon erre izgul mindenki a Coltsnál állandóan, csak azt nem tudom, mivel jobb, hogy Michel 5.4 yardos átlaggal 98 yardot és egy TD-t futott ellenetek, mintha fut még egy két yardosat...

Szerintem ez így túl könnyű fal lenne, és lehetne vele gond hosszú távon, hogy nincs egy legalább átlagos (300 font) körüli emberke, nemhogy legalább egy 310-es.



Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
Szerintem Janika jobb, mint Flowers. És még jobb lehet, mert még mindig folyamatosan fejlődik.
peterk2005
Szerintem meg nem, és nem kicsit nem, hanem sokkal nem. Btw, Flowers folyamatosan fejlődik, szóval ez nem tudom mennyire érv ebben a beszélgetésben. Én Flowersnek gond nélkül adnék 18-19 milliót, mert futás megállításában, szerelésben és pass rushban is elit. Janika egy dologban jobb, a sackek számában, de tudjuk jól, hogy önmagában ez a kategória még nem jelent semmit

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyen egyszerű azért nem lesz 😊, de meg kell oldani. (Azért nem lesz "olyan könnyű, mert a lejövő pénzek mellett emelkedő fizetések is vannak - Foles egymaga bő 10 millióval kerül majd jövőre többe -, és Campbellt sem érdemes kitenni amíg így játszik). Mindegy, Yannickot bűn lenne nem megtartani. Egy-két éven belül a védelem legfontosabb embere lesz Ramsey mellett. Egy ilyen kaliberű saját nevelésű sztár játékos úgy kell ebbe a csapatba mint egy falat kenyér.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
29.5 sack 3 év alatt, 3. legtöbb B hit tavaly. Ha hasonló évet hoz, mint mondjuk 2017-ben megspékelve a 2018-as QB hit mennyiséggel, akkor kinézem, hogy kap évi 17-19 milla körül.
iktriad
Kb szinte mindegy, hogy mennyiért szerződtet valakit a Jags, az lesz róla az első benyomása mindenkinek, hogy tutira túlfizették. Mert ez ilyen reflex lett már, a Pats csal, a Jags túlfizet, a Phily jövőre összecsuklik stb 😊
Calais Campbell kapcsán is az volt, hogy 15 milla évente sok, nem is system fit, meg amúgy is.
Ő jövőre 2,5 milla deadmoneyval elengedhető és egyből 15 milla szabadul fel a capből, amiból Yannickra jutni fog nagyobb varázslat nélkül is. Amúgy Ngakoue eddigi 3 éve alatt 2,5 millát keresett összesen(!). Ennél olcsóbban nehéz lenne 30 sacket "vásárolni", szóval nem csodálom majd, ha tartja markát, mert egész eddig elég diszkont áron játszott. Ügynöke helyében én is rajzolgatnám a szívecskéket minden olyan naphoz a naptárba, amikor egy passrusher "hűha" pénzt kap és ezzel segít még pontosabban belőle Yannick növekvő árát.
Dareusból (20 milla) futja majd Ramseyre. Jövőre már nincs garantálja már Norwellnek se. Fornettin is lehet fogni 4 millát, ha idén is betlizik és akkor Jack se maradna hoppon.
Összességében szerintem szűken, de be lehet hozni mindenkit a sapi alá, akit csak kell.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
Szerintem Janika jobb, mint Flowers. És még jobb lehet, mert még mindig folyamatosan fejlődik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oliver a jobb, de ő is marha jó 😊
Én szerintem ez a fal túl könnyű lenne NFL-szinten, mi legalábbis szerintem csak futnánk ellenetek
Wyatt
Miért könnyű ez a fal? Szerintem a mérettel nincs semmi gond. Négy emberes front, one gap system, két belső emberrel, ebbe nem kellenek 320 fontos elefántok. A Colts hasonlót játszik tavaly óta, és 270, 280 fontos emberkék védekeznek (Autry, Ward, Lewis) 3 tech-ben, egyedül a 0/1 tech éri el a 300 fontot, és nem futott egész idényben senki 100 yardot se, pedig játszottunk jópár meccset jó futók ellen (pl. Zeke).

Voltak gondok a Jags védelemben időnként futás ellen, de azok szerintem sematikusak voltak. Meg időnként a túlságos agresszivitás eredményezte az üresen hagyott sávokat. És a fegyelmezetlenség, ha igazak a tavalyi hírek, hogy időnként önállósította magát 1-2 játékos. Az állomány szerintem tud (tudna) futás ellen védekezni jól. Főleg három ilyen jó LB-el megtámogatva, mint ami itt van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Flowers 18 misijéből indultam ki, amit a piacon kapott, ha ennyit ad az ember edge-re, akkor legyen legalább olyan szinten, mint ő. De egy 17-18 az inflációval együtt még bele is férhet, 21-22 azért szerintem sok lenne