NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jacksonville új álompárja

iktriad
Gratulálok! Az én véleményem szerint ez egy nagyon vállalható pick.
A kérdés szerintem szinte kizárólag arra korlátozódik mostantól,hogy milyen supportot tud köré tenni az FO.

Meg kell nézni mondjuk Luckot, aki az elmúlt x év legbiztosabb Qb pickje, de annyira neki kellett megnyerni a meccseket, hogy előfordul 3 INT/PO meccs line is nála, azaz a gunslinger mentalitás erőteljesen beépül, amit később talán nem tudnak majd kiírtani.

A meccsenkénti 45-50 kísérlettel szemben mondjuk Russellnek kell 20-25 passzt dobnia , ami lényegesen levette a terhet róla.
Itt is úgy érzem, hogy ha neki kell meccseket nyernie a semmiből, akkor elbukik a project, ha sikerül egy erős futójátékot mögé tenni, és nem a 45-50-es sávban passzoltatni, akkor jövőre már lehet egy NFL szinten jó irányítótok.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bizony, ezt szépen eljinxeltem, a másik 3 Southos csapat közül a Jax volt az, ahol nem számoltam QB-val. Caldwelléknél végig arra bazíroztam, hogy érdekelné őket QB, de mindegyiknél ott a risk, ők pedig nagyon a biztonságra akarnak törekedni. Ezért gondoltam Macket vagy Watkinst. És ez így meglepett! És teszem hozzá, hogy nálam is baromira nice pick volt ez, és szerintem rohadt jól csinálták Caldwellék az egész mizériát. Bortlesről alig hallottam a Jaxnél végig, ahogy szerintem a legtöbben szintén, nem véletlenül lepett ez meg mindenkit, Caldwellék remekül nyomták a smokeot. Ilyenkor ugye kiderül, hogy mennyire igaz az, amit draft előtt pár nappal elkezdenek tolni. A Jax esetében "hirtelen" szárnyra kapott a pletyka, hogy a safe pick az elsődleges, amit konkrétan mindenki ezerrel benyalt, aztán köszönték szépen Bortles Khanék.
Valóban Bortlesben nagy a risk, nem lehet nyugodtság. Viszont ez ahogy írtam hajnalban, szerintem egy kurva tökös pick volt, amire senki sem számított. Bortles engem sok játékelemében Roethlisbergerre emlékeztet, de amikor néztem, olykor felvillant egy kis Luck beütés is. A srác nagyon jó lehet, mert megvan benne minden, de jelenleg nagyon csiszolatlan még, emiatt is mondtam, hogy azért érdekes kérdés lesz, hogy milyen edzőt és mentort kap maga mellé, valamint hogy milyen WR-ekkel dolgozhat majd együtt. Ránézve a lábmunkájára szegénynek, hánynom kell egyébként, annyira ronda, meg annyira rossz a pali egész mechanizmusa. 😀 De ez az, ami azért rendbe rakható egy jó edzővel.
Szvsz benne megvan a clutch faktor, illetve nyomás alatt sem szarja magát össze meg jól is érzi azt, és ezek azok viszont, amiket azért annyira nem lehet tanulni.
Nem véletlen kezdtem fosni, amikor két napja szárnyra keltek a Titans-Bortles szerelem pletykák, nagyon nem akartam, hogy a mi csoportunkba kössön ki. Valaki írta korábban, hogy ez boom or bust pick volt, némileg igaza is van.
De jár a taps Caldwelléknek, tökös lépés volt. Ki akarják húzni a csapatot a gödörből, kockáztattak.
Remélem, hogy a középmezőnyig felkapaszkodtok, természetesen azért két sima Colts elleni L-el. 😀 De a csoport többi tagját fingathatjátok. 😛

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jacksonville új álompárja


Lindsay Duke népszerű lesz nálunk is:
Jaguars QB Blake Bortles will be in town for noon news conference. Highly touted girlfriend will be here, too. I might tweet a pic or two(Mark Long.- AP)
😀😀

Ha már tweetek - ez a hét legjobbja:
@MadebyTim I survived Blaine Gabbert!
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

Egyébként a New Yorkban nagy számban jelenlévő Bold City Brigade tagjai szerint Blake nagyon közvetlen volt mindenkivel, osztotta a high fiveokat és az autogramokat.
Valaki azt írta, hogy 5 perc alatt többet érintkezett a szurkolótáborunkkal, mint Stzöszi 3 év alatt.

Ez pedig a helyi draft partiról készült.

Mert nálunk alig vannak meccseken, meg nem lelkesek eléggé. (És még nem is látták a medencéket 😀😀)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sokak szerint a Texans is ezért fogja vélhetően vinni Clowneyt 1/1en és behúzni valakit (Carr? McCarron? Brad Smith?) a második körben.iktriad
Egész évben Jaguars lesz kedvenc csapatban beállítva a profilomnál, ha a Texans nem irányítót visz 1/1-re. Ha nem lenne tele kérdőjellel Clowney, akkor sem lenne más a Houstonnak, mint luxuspick. A draft elején az picit erős.DoM
üdv a csapatnálHöri
Gonosz (Tebow) vagy. 😀😀 😀😀 😀😀

Ja, amúgy vátesz/jós vagy.
3. Jacksonville: Blake Bortles, QB, UCF

Nagyon hitegetnek, hogy nekik nem sürgős a QB-draft, de ez nem az a poszt, amivel várni lehet.
Egy Manziel-pick felpezsdítené a várost, de errefelé ritkán választják az egyértelmű megoldást.
Bortles-ről nekem jó érzéseim vannak, és külön tetszik, hogy folyamatosan kiélezett helyzetben, nagy tét alatt kellett edződnie.
Ugyanitt egy Clowney-húzás se lenne elborult ötlet.
https://bowl.hu/images/cache/uploads/14b25b88bc46301b58e5b0122f485eda.jpg
Bowl.hu Mock Draft 3.0 | Bowl.hu
Egy héttel a combine előtt jósolunk egy merészet, hogy aztán az ott látottak teljesen átírhassák az erősorrendet. Három körös dolgozat olvasható lentebb.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sokak szerint a Texans is ezért fogja vélhetően vinni Clowneyt 1/1en és behúzni valakit (Carr? McCarron? Brad Smith?) a második körben.iktriad
Egész évben Jaguars lesz kedvenc csapatban beállítva a profilomnál, ha a Texans nem irányítót visz 1/1-re. Ha nem lenne tele kérdőjellel Clowney, akkor sem lenne más a Houstonnak, mint luxuspick. A draft elején az picit erős.DoM
üdv a csapatnál

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Folytassátok az egész draft alatt a rímgyártást, ha lehet!iktriad
Rinyálást olvastam elsőre 😛 amúgy gratula lesz itt csapat mindenki meglássa 😀dande
El ne jinxeld itt nekünk.iktriad
Annak pont te vagy a művésze 😉 😛dande
Nézz be a Colts topicba, Steznek is milyen jól megy már.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Folytassátok az egész draft alatt a rímgyártást, ha lehet!iktriad
Rinyálást olvastam elsőre 😛 amúgy gratula lesz itt csapat mindenki meglássa 😀dande
El ne jinxeld itt nekünk.iktriad
Annak pont te vagy a művésze 😉 😛
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Folytassátok az egész draft alatt a rímgyártást, ha lehet!iktriad
Rinyálást olvastam elsőre 😛 amúgy gratula lesz itt csapat mindenki meglássa 😀dande
El ne jinxeld itt nekünk.

Korábbi interjúm Bortles edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/29/the-coachs-view-blake-bortles/zolika26
Ezt nagyon köszi.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.Maka
Mert ha netán fél a zsebben, s futva menti bőrét,
nézhetjük a meccs helyett a medencében nőjét.
Kontinensnyi kivetítőn, mit a nagy Khan emelt,
annak örvendünk majd: legalább nem Gabbert.N-Drew
Erre vagy 10 likeot adnék, ha lehetne.
Folytassátok az egész draft alatt a rímgyártást, ha lehet!iktriad
Rinyálást olvastam elsőre 😛 amúgy gratula lesz itt csapat mindenki meglássa 😀
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Korábbi interjúm Bortles edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/29/the-coachs-view-blake-bortles/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.Maka
Mert ha netán fél a zsebben, s futva menti bőrét,
nézhetjük a meccs helyett a medencében nőjét.
Kontinensnyi kivetítőn, mit a nagy Khan emelt,
annak örvendünk majd: legalább nem Gabbert.N-Drew
Erre vagy 10 likeot adnék, ha lehetne.
Folytassátok az egész draft alatt a rímgyártást, ha lehet!
több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.Maka
Mert ha netán fél a zsebben, s futva menti bőrét,
nézhetjük a meccs helyett a medencében nőjét.
Kontinensnyi kivetítőn, mit a nagy Khan emelt,
annak örvendünk majd: legalább nem Gabbert.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A UCF felvételt elnézve, Storm Johnson jöhetne Gerhart cseréjének a 3. napon. Úgy tudom, hogy utána is érdeklődtünk az elmúlt hetekben. .
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???iktriad
ű Robinzonsága
sutianap
Elfeledkeztem róla. Elnézést.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???iktriad
ű Robinzonsága


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emiatt (is) kötött ki nálunk - Bortles game winning driveja a Louisville ellen. Az nem lehet mondani, hogy nem lenne clutch. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.iktriad
Helyes 😊 reméljük be is válik 😊darthmushroom
Ránk férne már egy igazi franchise QB.
több mint 9 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.iktriad
Helyes 😊 reméljük be is válik 😊

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis CBSes vállveregetés nekünk:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24555222/nfl-draft-jaguars-select-qb-blake-bortles-with-3rd-pick
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Science videója szerint egyátalán nem meglepő, hogy Blake lett az 1. kiválasztott QB.


És még egy highlight videó:
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???

Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.
több mint 9 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbasenàl bot leszz.Maka
Vagy 😉sutianap
Akkor nem jött volna ki a hexameter. 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbasenàl bot leszz.Maka
Vagy 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak