Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A UCF felvételt elnézve, Storm Johnson jöhetne Gerhart cseréjének a 3. napon. Úgy tudom, hogy utána is érdeklődtünk az elmúlt hetekben. .
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???iktriad
ű Robinzonsága
sutianap
Elfeledkeztem róla. Elnézést.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???iktriad
ű Robinzonsága


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emiatt (is) kötött ki nálunk - Bortles game winning driveja a Louisville ellen. Az nem lehet mondani, hogy nem lenne clutch. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.iktriad
Helyes 😊 reméljük be is válik 😊darthmushroom
Ránk férne már egy igazi franchise QB.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.iktriad
Helyes 😊 reméljük be is válik 😊

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis CBSes vállveregetés nekünk:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24555222/nfl-draft-jaguars-select-qb-blake-bortles-with-3rd-pick
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Science videója szerint egyátalán nem meglepő, hogy Blake lett az 1. kiválasztott QB.


És még egy highlight videó:
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???

Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbasenàl bot leszz.Maka
Vagy 😉sutianap
Akkor nem jött volna ki a hexameter. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbasenàl bot leszz.Maka
Vagy 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.Maka
Nyomasek Bobó Jr. ladies & gentleman.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
[ Kyle Van Noy lesz a pick nem fogok akkor se szomorkodni.iktriad
Alkesz mellé jöjjön egy Piás is?

nálam: a sok WR-ből egy nagyobb darab, rendes plug&play OG, aztán Nix lenne a sorrend!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell és Gus sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2014_Draft_LIVE_Blake_Bortles/c4bc1db4-63b3-4182-b6a0-a3632b0ebfa0
8:00tól kezdődik.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jójó, de én most azt mondtam, mi lenne Bortles számára nagy segítség. Mert ugye azért a QB mellé nem árt, ha van olyan célpont, akire számíthat is. Blackmon hiába jó, ha évente 4-6 meccset játszik, Shorts meg elég droppos, ráadásul folyamatosan megsérül.
Ez meg így elég vékony. Főleg, hogy a Jax OL sem valami acélos azért.Stez
2 WR és minimum 2 OL fog érkezni a következő 48 órában a draftról.

Hallorentől:
WRs still on the board: Matthews, Latimer, Adams, Lee, Robinson, Moncrief -- Jaguars in good position at 39.
De mindom, ha Xavier Su'a-Filo vagy Kyle Van Noy lesz a pick nem fogok akkor se szomorkodni.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Remélem bejön, hogy Bortles = Big Ben reloaded.
Úgy tűnik Bradley telefonált Seattle-be, hogy segítsenek nekünk csoporton belül és b*sszanak ki a Texans-al... a Houston szurkolók a fejüket foghatják, hogy az idősebbik után az ifjabbik Carr lehet a befutójuk QB fronton. Én mondjuk örülök, hogy Teddy kiment első körben, így kevésbé fájdalmas. Továbbra sem vagyok meggyőzve, hogy ez olyan jó döntés volt, de a puding próbája az evés, úgyhogy Üdv Jacksonville-ben Blake!

OFF: Stez, ha már benéztél... Nem szereted Te véletlenül a GTA San Andreas-t? Nem kicsit röhögtem a Clinton-Dix megjegyzéseden, tekintve, hogy kottára ugyanaz jutott eszembe mikor megláttam: "San Fierro Valet Parking" 😀

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Jójó, de én most azt mondtam, mi lenne Bortles számára nagy segítség. Mert ugye azért a QB mellé nem árt, ha van olyan célpont, akire számíthat is. Blackmon hiába jó, ha évente 4-6 meccset játszik, Shorts meg elég droppos, ráadásul folyamatosan megsérül.
Ez meg így elég vékony. Főleg, hogy a Jax OL sem valami acélos azért.Stez
A Mack-Thomas-Gordon induló csomagot Manziel kapta. Rengeteg pick van még, állítólag WR class különösen mély, célpontja lesz. Amúgy meg Bortles majd abból főz, amit ebben a konyhában talál és kész 😉
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jójó, de én most azt mondtam, mi lenne Bortles számára nagy segítség. Mert ugye azért a QB mellé nem árt, ha van olyan célpont, akire számíthat is. Blackmon hiába jó, ha évente 4-6 meccset játszik, Shorts meg elég droppos, ráadásul folyamatosan megsérül.
Ez meg így elég vékony. Főleg, hogy a Jax OL sem valami acélos azért.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A CBSen csak a Jaguars pickje kapott A+os érdemjegyet az 1. körben. 😀
 www.cbssports.com/nfl/draft/drafttracker

Utálom a Jaxet, mint a szart, de Bortlesnek nem tudok rosszat kívánni. Lee hatalmas pick lenne 2/1-re és neki is nagy segítség, kívánom azért, hogy ne ő legyen a következő Gabbert. 😊
Jax fan sosem leszek, de szereztetek egy jó pontot nálam ezzel biztosan. Azért remélem, hogy a középmezőnynél tovább nem kapaszkodtok. 😀Stez
Ha 2/1en választják ki, akkor a Texansba megy, szóval ha lehet ott ne draftolják.

Xavier Su'a-Filo, Van Noy vagy Lee lenne az ideális emberem 2/7re. Vagy esetleg a szintén Jags fan Nix. 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bekaphatjátok, nagyon nem örülök. Nagyon bírom Bortlest, meglepett ez a pick. Azt kell mondjam, hogy tökös választás volt, nem vártam, hogy kockáztatni fog Caldwell, safe Mack vagy Watkinsre számítottam. Bortles ha megfelelő edzőt kap, szvsz remek QB lesz. Én már sok ideje őt tartottam a #1 QB-nak a drafton, számomra Roethlisberger 2.0. Ha Henne kezd idén az első pár hétben, azt nagyon okosnak vélem Caldwelléktől, viszont ha már van QB, tele kéne lőni célpontokkal is, mivel Shorts üveg, Blackmon lehet nem játszik, más meg nincs, aki komoly fegyver lehet. És a fal sem valami tuti. Vicc, de annyira bírom Bortlest, hogy a végén még külön kell nézegetnem a Jax meccseket. Legyen jó, hozzon szép számokat, de csodát azért ne tegyen. 😀Stez
Ha gey Colts fan mérges az mindig jó jel. 😀
Jelen állás szerint az a terv, hogy Henne kezd, és Bortles tanul mögötte. Blake azt mondta, 100% ok, ha esetleg végig kell ülnie a rookie szezonját (nem fogja).
Marquise Lee még nbent van, szóval nem lennék meglepve, ha ő kötne ki nálunk 2/7re. Persze ha Morgan Moses(RG), Van Noy(OLB) vagy Richburg(C) jön, akkor sem leszek morcos.

Ahogy az várható volt. Ha a vezetőség beleszeret egy irányítóba, akkor azzal nem vacakol elviszi. Bortles kellett, Bortles a miénk, már csak jó játékost kell belőle faragni. Én pozitívan gondolok rá, vagy a barátnőjére. 😊
A képpel egy picit megcsúsztam. 😊npetiii
Reméljük, végre lett egy franchise QBnk. A 2 kép meg nem baj, olyan LOL-os, hogy 2× is berakható.iktriad
Utálom a Jaxet, mint a szart, de Bortlesnek nem tudok rosszat kívánni. Lee hatalmas pick lenne 2. körre és neki is nagy segítség, kívánom azért, hogy ne ő legyen a következő Gabbert. 😊
Jax fan sosem leszek, de szereztetek egy jó pontot nálam ezzel biztosan. Azért remélem, hogy a középmezőnynél tovább nem kapaszkodtok. 😀

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Meglepett rendesen a választás, de ez egyáltalán nem baj. Feltrade-del a 32. választással ment ki Teddy...
Viszont legalább a barátnő szépsége kategóriában rögvest szorongatja Bradyt, így várhatóan a QB statisztikája is hasonlóan alakul majd idővel 😉
Bortles, welcome on the board! GO JAGS!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bekaphatjátok, nagyon nem örülök. Nagyon bírom Bortlest, meglepett ez a pick. Azt kell mondjam, hogy tökös választás volt, nem vártam, hogy kockáztatni fog Caldwell, safe Mack vagy Watkinsre számítottam. Bortles ha megfelelő edzőt kap, szvsz remek QB lesz. Én már sok ideje őt tartottam a #1 QB-nak a drafton, számomra Roethlisberger 2.0. Ha Henne kezd idén az első pár hétben, azt nagyon okosnak vélem Caldwelléktől, viszont ha már van QB, tele kéne lőni célpontokkal is, mivel Shorts üveg, Blackmon lehet nem játszik, más meg nincs, aki komoly fegyver lehet. És a fal sem valami tuti. Vicc, de annyira bírom Bortlest, hogy a végén még külön kell nézegetnem a Jax meccseket. Legyen jó, hozzon szép számokat, de csodát azért ne tegyen. 😀Stez
Ha egy Colts fan mérges az mindig jó jel. 😀
Jelen állás szerint az a terv, hogy Henne kezd, és Bortles tanul mögötte. Blake azt mondta, 100% ok, ha esetleg végig kell ülnie a rookie szezonját (nem fogja).
Marquise Lee még nbent van, szóval nem lennék meglepve, ha ő kötne ki nálunk 2/7re. Persze ha Morgan Moses(RG), Van Noy(OLB) vagy Richburg(C) jön, akkor sem leszek morcos.

Ahogy az várható volt. Ha a vezetőség beleszeret egy irányítóba, akkor azzal nem vacakol elviszi. Bortles kellett, Bortles a miénk, már csak jó játékost kell belőle faragni. Én pozitívan gondolok rá, vagy a barátnőjére. 😊
A képpel egy picit megcsúsztam. 😊npetiii
Reméljük, végre lett egy franchise QBnk. A 2 kép meg nem baj, olyan LOL-os, hogy 2× is berakható.