NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Köszönöm!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hajnal egy
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bocsi offolok mivel nekem mindig keredés van az idő sáv miatt, mikor lesz a többi kör? Please europe time...thxm-bryo
Asszem éjjel 1. De lehet hogy tévedek.
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Bocsi offolok mivel nekem mindig keredés van az idő sáv miatt, mikor lesz a többi kör? Please europe time...thx
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bortles az Everbank Fielden(a háttérben látható Duke kisasszony is. 😀)!

iktriad
McCarron-t húzzátok még be, és biztos a nézőcsúcs 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 601 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valóban Bortlesben nagy a risk, nem lehet nyugodtság. Viszont ez ahogy írtam hajnalban, szerintem egy kurva tökös pick volt, amire senki sem számított. Bortles engem sok játékelemében Roethlisbergerre emlékeztet, de amikor néztem, olykor felvillant egy kis Luck beütés is. A srác nagyon jó lehet, mert megvan benne minden, de jelenleg nagyon csiszolatlan még, emiatt is mondtam, hogy azért érdekes kérdés lesz, hogy milyen edzőt és mentort kap maga mellé, valamint hogy milyen WR-ekkel dolgozhat majd együtt. Ránézve a lábmunkájára szegénynek, hánynom kell egyébként, annyira ronda, meg annyira rossz a pali egész mechanizmusa. 😀 De ez az, ami azért rendbe rakható egy jó edzővel.Stez
Én mindig is mondtam, hogy totál vak vagyok a prospectek felméréséhez (ha már itt tartunk szvsz mindenki, csak van aki azt hiszi, hogy nem 😀), de esküszöm, amikor mozog a gyerek, nekem is Luck ugrott be. Meg - le merjem-e írni - Istenfia. 😀

Nem viccelek, a gyerek dobómozdulata valami borzasztó lassú, és olyan timtíbós. 😀 De egy biztos, a srác egy anti-szöszi, ez a kölök nem fogja összesz*rni magát attól, hogy repül felé pár 250+ fontos test. Szöszi után amondó vagyok ez már maga főnyeremény, mert egyre inkább úgy látom, hogy a nyúl ösztönt nem nagyon lehet kinevelni. A dobómozdulatot és lábmunkát viszont lehet bőven csiszolni. (A TT szinten elcs*szettet már nem, de ez a srác azért csak inkább halványan emlékeztet rá, egész más kategória.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles az Everbank Fielden(a háttérben látható Duke kisasszony is. 😀)!



Egy kis előrejelzés a második napra:
2. kör
ha bent lesz még valamelyik, akkor Filo vagy Moses, ha nem, akkor Matthews (WR). Ha mind kimegy, akkor Richburg.
3.kör
O-line vagy WR a második kör függvényében. Ha valaki bent marad az előzőek közül, akkor nyilván ő. További lehetséges jelölteim:
Latimer
Anthony Steen
Fiedorowicz
Bryant
esetleg:
Van Noy
Attachouphylos
Van Noyt addigra szerintem simán kiviszik. Én Will Suttont raknám a helyére, őtr szívesen látnám nálunk. Szívesebben, mint Attaochut pl. Matthews mellett azért én reménykedem, hogy Lee bent marad még.
Akit ha lehet kerüljünk el, az Martin a USCről.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Egy kis előrejelzés a második napra:
2. kör
ha bent lesz még valamelyik, akkor Filo vagy Moses, ha nem, akkor Matthews (WR). Ha mind kimegy, akkor Richburg.
3.kör
O-line vagy WR a második kör függvényében. Ha valaki bent marad az előzőek közül, akkor nyilván ő. További lehetséges jelölteim:
Latimer
Anthony Steen
Fiedorowicz
Bryant
esetleg:
Van Noy
Attachou

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És így lett Ovideo, Florida teljes lakossága egy csapásra Jaguars fan. 😀😀


Hogy ne legyen minden rózsás, az NFL.com-os Adam Schein nem érti a Jags pickjét(pedig az nfl.com oldalán is ő volt a legmagasabban jegyzett QB)

4) The Jacksonville Jaguars select ... wait, what?
I don't understand what the Jaguars did, drafting UCF signal-caller Blake Bortles third overall. I don't get it. I disagree with it completely. Or, as an NFL general manager texted me after the pick: "Third overall? I didn't think he was a top-three quarterback!"

I love the combination of coach Gus Bradley and general manager David Caldwell in Jacksonville; I wrote a column earlier this offseason raving about their approach. However, a defensive-minded coach like Bradley must have a dominant defense, and the Jags' unit still has holes. Linebacker Khalil Mack -- whom the Raiders selected two picks later, at No. 5 overall -- would've been perfect for Bradley's system.

What Jacksonville did defies logic.

There was no franchise quarterback in this draft. There was no sure thing, no Andrew Luck. But even if the Jags really liked Bortles, they could've traded down.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/g6rsvlohd4aj1athjros
Browns, Cowboys dazzle while Jaguars baffle on Day 1 of draft
Adam Schein rounds up an action-packed first round of the 2014 NFL Draft, which included Jerry Jones' Dallas Cowboys *resisting* a chance to make a dramatic splash. (Yes, you read that correctly.)

Az ne zavarjon pajtás, hogy 3 Qb needes csapat jött a következő 4 helyen, plusz van az a tézis, miszerint ha kinézel magadnak egy franchise QBt,, akkor nem kockáztathatod, hogy elvigyék előled és draftlod. Ha bejön, mindenki leszarja, hol vitted. Ha mellélősz, akkor meg úgyis mindegy, mert kirúgnak miatta.
Best WR, best OL...Rolni
Sanszosan ez várható ma, valamilyen sorrendben.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha valaki nem 1/1 gyakran elmondjak hogy majd padozik a veteran mogott, aztan csodak csodaja, szezonkezdetkor mar o pislog az elsoszamu csapattal.
Ezek osztonzo dolgok. Kell a competition, harcolja ki a kezdot. En kifejezetten szeretem eddig is a JAXet, Hennet pedig eleg jol ismerem mind a Miami mind a Jax meccsek alapjan. lefogadom akarkivel, nem fog Bortles ulni egy evet sem a padon.

Egyetertek veled Rolni.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 624 — Raiders fan
En meg mindig is szerettem.

Ha Ratettek a voksukat biztos okkal tettek, mert sok mulik rajta.
En abban nem hiszek hogy eveket fog Henne mogott ulni. Sokkal jobb kepessegu jatekos mar most is nala.
Az hogy par hetet ul, majd egy gyengebb meccs utan kezdeni fog Bortles, ezt siman el birom kepzelni.

Remelem a pickek egy reszevel komfortosabba teszik az O linet es adnak neki uj fegyvereket is.Delonso_
Muszály lesz, mert enélkül neki sem lesz sok esélye sztem. Jó srác, jó QB lehet, de nem egy Luck azért (NFL ready-ség és bevethetőség kapcsán (sem)).
Azt gondolom, hogy a D-t elég jól megtűztétek FA piacról (ok inkább úgy mondom, h a Seahawksból 😊), így most már nagyjából full O draft kéne, főleg, h D guru a főnök...jó persze ez nem jelent reacheket, de nagyon kéne fókuszálni az O oldalra, mert kell a segítség Bortles köré. Ha nem sikerül jól ezt a drafton megoldani akkor lehet szükség arra, hogy minél többet játszon Henne, h ne törjék össze\meg BB-t sztem.

Best WR, best OL...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött Blake!



Sajtótájékotató 6 körül lesz!
En meg mindig is szerettem.

Ha Ratettek a voksukat biztos okkal tettek, mert sok mulik rajta.
En abban nem hiszek hogy eveket fog Henne mogott ulni. Sokkal jobb kepessegu jatekos mar most is nala.
Az hogy par hetet ul, majd egy gyengebb meccs utan kezdeni fog Bortles, ezt siman el birom kepzelni.

Remelem a pickek egy reszevel komfortosabba teszik az O linet es adnak neki uj fegyvereket is.Delonso_
Éveket nem fog padozni max idén teszi (el is mondta, ha idén ülnie kell, nem fog lázadozni, de mindent megtesz, hogy a kezdőcsapatba kerüljön.
I would have no problem doing that and taking a full year to learn, and soak up as much information as I can,” Bortles said.
A legtöbb szaki szerint ülnie kellene egy ideig, Caldwell úgy tűnik egyetért velük.
The Jaguars are committed to keeping Chad Henne as the starter for the foreseeable future, however long that might be, and not rushing Bortles.
"We can’t just throw him out there,” Caldwell said. “We’ve seen what happens when that happens.”
És ez a lényeg:
The moment Henne struggles — and we all know that’s going to happen with a quarterback who has more career interceptions than touchdowns — Jaguars’ fans are going to plead for Bortles to take over permanently.

Caldwell and Bradley insist they’re going to resist all temptation to rush Bortles into a starting job. That’s believable because Khan has given them the job security — four and three years, respectively, left on their contracts — to wait for the right time.

“We’re all on the same page,” said Caldwell. “This is the plan we set in place. We’re very convicted to that.”

Just as Smith hitched his wagon to Gabbert, and was ultimately fired for being wrong, so, too will Caldwell be tied to Bortles. It should be an interesting journey. Thankfully, the Jaguars didn’t delay the inevitable. When you have a quarterback you believe in, you must pull the trigger.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En meg mindig is szerettem.

Ha Ratettek a voksukat biztos okkal tettek, mert sok mulik rajta.
En abban nem hiszek hogy eveket fog Henne mogott ulni. Sokkal jobb kepessegu jatekos mar most is nala.
Az hogy par hetet ul, majd egy gyengebb meccs utan kezdeni fog Bortles, ezt siman el birom kepzelni.

Remelem a pickek egy reszevel komfortosabba teszik az O linet es adnak neki uj fegyvereket is.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyerekek tutira mondom hogy kezdem megszeretni a 1/3-at..komolyanm-bryo
Nagyobb potenciál van benne, mint az elődeiben.
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Gyerekek tutira mondom hogy kezdem megszeretni a 1/3-at..komolyan
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Johnny Who? 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meglepően jó elemző írás a Bortles pickről Varjú tollából (van egy SBNation videó is Blakeről mellette).
 www.bigcatcountry.com/2014/5/9/5698796/jaguars-draft-results-blake-bortles-jaguars

Blake annyira a radar alatt repült, hogy nem érzékelte ekkor még Höri se. 😀😀iktriad
Akkor már olajozták a Bortles = Luck bandwagonnak a kerekeit:

Ennek nyilván nem kell felülni, de ha lesz idén meglepetés irányító a drafton ill. 1-2 éven belül az NFL-ben, akkor én rá voksolok.DoM
DoM
Ment rá az utólagos +1. 😀😀
Lehetne az új rangod "vaccpáör fan/részmunkaidős jós"
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Blake annyira a radar alatt repült, hogy nem érzékelte ekkor még Höri se. 😀😀iktriad
Akkor már olajozták a Bortles = Luck bandwagonnak a kerekeit:

Ennek nyilván nem kell felülni, de ha lesz idén meglepetés irányító a drafton ill. 1-2 éven belül az NFL-ben, akkor én rá voksolok.DoM
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell néhány perce az ESPN Mike & Mike adásában az mondta, már régóta figyelte Bortlest, de hagyta hogy a scoutok és a Támadóedzők (Fisch, Scelfo) is meghozzák az értékítéletüket.
“This process started early on,” Caldwell said. “The quarterback process went early on in the fall last year and he was a guy that I always felt really strongly about, but I never let my intentions known. I let the process play out, and once our coaches got a hold of all the evaluations of our personnel staff, he became the consensus No. 1, without me influencing anybody. It became very clear to us that he was the guy at the quarterback position that we were going to target.”

Caldwell said he thinks Bortles will be the Jaguars’ starting quarterback for a decade or more, and Caldwell views Bortles as the kind of elite prospect who doesn’t come along very often.

“It was very easy,” Caldwell said. “There’s not a lot of 6-foot-5, 245-pound pro-style quarterbacks with the athleticism Blake has.”
Dave azt is elmondta, hogy mivel 5 olyan csaoat volt a Top 11ben, aki QBt is vihetett volna, ezért nem kockáztatott a letradedel.
Mint elmondta, poziciós posztokra találhatunk embert később is, de ilyen QBt csak az itt tudtunk elhozni.

Hú, még az ESPNnek is tetszik a pickünk - hiba van a mártixban.
Jacksonville Jaguars: UCF QB Blake Bortles at No. 3

I think the Jaguars may have finally found their answer at QB. We didn't have the highest grade on him in the world -- he was our top-ranked QB, but we only gave him a mid-to-late first-round grade -- and he'd be best-served to sit for a year so that he can acclimate to the NFL level and make the necessary improvements to his throwing mechanics. But he'll have the opportunity to do that in Jacksonville this season behind Chad Henne, and he has the potential to develop into a very good NFL quarterback in time. Moreover, the Jaguars did a very good job of keeping their intentions with the No. 3 pick under wraps, and were able to stay home and get the guy they wanted all along.(Todd McShay)
Úgy tűnik kezd konszenzus lenni, a "készüljön és tanuljon a padon még az első évben" vélemény mindenki között. Halloren azt tippelte twitteren, hogy majd a Miami ellen kezdhet (8. hét) először.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kérdés: szerintetek húzzunk majd még QBt a 3. napon, hogy majd meglegyen a hosszútávú cseréje Blakenek, vagy ne pazaroljuk picket irányítóra már idén?
Én alapból a nem mellett voksolnék, de egy Falest, Boydot vagy egy Murrayt azért begyűjthetnénk a 6. körben (mondjuk a Gabbertért kapott pickkel 😀). Vagy Logan Thomast, ha hajlandó TEt (is) játszani. Ő lehetne akkor az új Zach Miller.

Ezek után reméllem látunk egypár cicis #selfie-t jaguár tetkóval😍 😍m-bryo
Nem kell tetkó, elég a sapka vagy a jaguár logóval ellátott fehérnemű is.


nyilván Brückewasser lesz az első választott.
továbbá Manziel és Boyd tartják magukat az eddigi helyükön.
Hundley esélyei javulnak mert Mariota visszatér, Mettenberger pedig lesérült.
Az 5. helyre így becsúszhat Carr.
A top10-ben McCarron és Garoppolo helye még elég tuti, meg Mettenberger is.

A 9-10. hely már mindegy szerintem, Murray sérült, Falest én nem kultiválom, Morris meg csalódás.Höri
Bortlest még keresi az ausztrál haditengerészet.DoM
Blake annyira a radar alatt repült, hogy nem érzékelte ekkor még Höri se. 😀😀
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
üdv a csapatnálHöri
QB big board:

nyilván Brückewasser lesz az első választott.
továbbá Manziel és Boyd tartják magukat az eddigi helyükön.
Hundley esélyei javulnak mert Mariota visszatér, Mettenberger pedig lesérült.
Az 5. helyre így becsúszhat Carr.
A top10-ben McCarron és Garoppolo helye még elég tuti, meg Mettenberger is.

A 9-10. hely már mindegy szerintem, Murray sérült, Falest én nem kultiválom, Morris meg csalódás.Höri
Bortlest még keresi az ausztrál haditengerészet.
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ezek után reméllem látunk egypár cicis #selfie-t jaguár tetkóval😍 😍
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes cik,az mmqbről, misztzerint Bortlesnak az egés idei évet a padon kéne töltenie, hogy a hibáit, problémáit megoldják, kijavítsák.
 mmqb.si.com/2014/05/09/nfl-draft-blake-bortles-jacksonville-jaguars/
Ami érdekessé teszi a dolgot, hogy Caldwell a tegnapi nyilatkozatával azt suggalta, hogy valószinüleg ez a Jags terve vele idénre.
“This is not a quick journey and a race to the end. This is something we want to build for a long term,” Caldwell said. “Johnny [Manziel] is a heck of a player, but I felt like Johnny’s game wasn’t going to change a lot from year one to year two. We felt like Blake has some development from year one to year two, and this first year is going to be critical for him to develop. With Johnny, he is always going to be Johnny. He’s always going to be electric, he’s going to be dynamic and he’s a great player. But for our system and what we want to do offensively, we felt Blake was the best fit.

“We have a plan going forward. We talked at length with our coaching staff. Not only during the season but out of the season and how he’s going to take some extra reps after practice, get extra coaching, extra seven-on-seven and team reps and stuff like that to really have him develop. …We’re all on the same page. Our owner, Shad Khan, our president, Mark Lamping, myself, Gus Bradley, the coaching staff, this is the plan we set in place. It’s not something we’re just springing on our coaches now, and then the Thursday before the opening game I’m not going to say he’s got to play. That’s not going to happen. We are all on the same page from ownership all the way down.”
Én úgy vagyok vele, hogy ha nem kész szeptemberben, akkor ne kövessük el vele a az egyik nagy Gabbert hibát, és dobjuk mélyvízbe hamarabb mint kellett volna,főleg hogy Henne képes arra, hogy idén(az év nagyrészében) még tartsa a frontot.

Halloren a mai kilátásokról a 2. körben:
*The Jaguars start the day sitting at No. 39 and the board appears to be in good shape for them to get a receiver or interior offensive linemen.

At receiver, USC’s Marqise Lee, Vanderbilt’s Jordan Matthews, Indiana’s Cody Latimer, Fresno State’s Davante Adams and Mississippi’s Donte Moncrief remain on the board, a surprise considering how highly-regarded the receiver class was. Most thought there would be a run on receivers in the last half of the round. Instead, from picks 21-32, only Florida State’s Kelvin Benjamin (Carolina) was drafted.

*At offensive line, no centers or guards went in round 1. The top centers are USC’s Marcus Martin and Colorado State’s Weston Richburg.
WR poszton jöhet Lee, Latimer vagy Matthews is.Utóbbit mi edzettük a Seniorbowlon. A 2 center közül egyértelműen Richburgöt preferálom, nem szeretném ha Martin itt kötne ki. És ot van még G poszton Morgan Moses (aki ott volt a Seniorbowlon és játszhat Guardot idén, jövőre meg RTt), vagy Xavier Su'a Filo.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bizony, ezt szépen eljinxeltem, a másik 3 Southos csapat közül a Jax volt az, ahol nem számoltam QB-val. Caldwelléknél végig arra bazíroztam, hogy érdekelné őket QB, de mindegyiknél ott a risk, ők pedig nagyon a biztonságra akarnak törekedni. Ezért gondoltam Macket vagy Watkinst. És ez így meglepett! És teszem hozzá, hogy nálam is baromira nice pick volt ez, és szerintem rohadt jól csinálták Caldwellék az egész mizériát. Bortlesről alig hallottam a Jaxnél végig, ahogy szerintem a legtöbben szintén, nem véletlenül lepett ez meg mindenkit, Caldwellék remekül nyomták a smokeot. Ilyenkor ugye kiderül, hogy mennyire igaz az, amit draft előtt pár nappal elkezdenek tolni. A Jax esetében "hirtelen" szárnyra kapott a pletyka, hogy a safe pick az elsődleges, amit konkrétan mindenki ezerrel benyalt, aztán köszönték szépen Bortles Khanék.
Valóban Bortlesben nagy a risk, nem lehet nyugodtság. Viszont ez ahogy írtam hajnalban, szerintem egy kurva tökös pick volt, amire senki sem számított. Bortles engem sok játékelemében Roethlisbergerre emlékeztet, de amikor néztem, olykor felvillant egy kis Luck beütés is. A srác nagyon jó lehet, mert megvan benne minden, de jelenleg nagyon csiszolatlan még, emiatt is mondtam, hogy azért érdekes kérdés lesz, hogy milyen edzőt és mentort kap maga mellé, valamint hogy milyen WR-ekkel dolgozhat majd együtt. Ránézve a lábmunkájára szegénynek, hánynom kell egyébként, annyira ronda, meg annyira rossz a pali egész mechanizmusa. 😀 De ez az, ami azért rendbe rakható egy jó edzővel.
Szvsz benne megvan a clutch faktor, illetve nyomás alatt sem szarja magát össze meg jól is érzi azt, és ezek azok viszont, amiket azért annyira nem lehet tanulni.
Nem véletlen kezdtem fosni, amikor két napja szárnyra keltek a Titans-Bortles szerelem pletykák, nagyon nem akartam, hogy a mi csoportunkba kössön ki. Valaki írta korábban, hogy ez boom or bust pick volt, némileg igaza is van.
De jár a taps Caldwelléknek, tökös lépés volt. Ki akarják húzni a csapatot a gödörből, kockáztattak.
Remélem, hogy a középmezőnyig felkapaszkodtok, természetesen azért két sima Colts elleni L-el. 😀 De a csoport többi tagját fingathatjátok. 😛Stez
Érdekes - pár helye szegény ember Luckjának, Mayock meg fiatal Big Ben hasonmásnak titulálta, szóval jók a példáid.
Mentorok &edzők: Fisch remek, nagyon kreatív OC, Scelfo remélem jó QB coach lesz mellé. Mentornak meg ott van Henne és Stanzi. 😀
Az O-linejába hiányzik még 2 kezdő, WR poszton minimum 1(sanszosan mindenki majd a draftról jöhet majd).
Amúgy köszi a biztató szavakat, Stez.
Gratulálok! Az én véleményem szerint ez egy nagyon vállalható pick.
A kérdés szerintem szinte kizárólag arra korlátozódik mostantól,hogy milyen supportot tud köré tenni az FO.

Meg kell nézni mondjuk Luckot, aki az elmúlt x év legbiztosabb Qb pickje, de annyira neki kellett megnyerni a meccseket, hogy előfordul 3 INT/PO meccs line is nála, azaz a gunslinger mentalitás erőteljesen beépül, amit később talán nem tudnak majd kiírtani.

A meccsenkénti 45-50 kísérlettel szemben mondjuk Russellnek kell 20-25 passzt dobnia egy , ami lényegesen levette a terhet róla.
Itt is úgy érzem, hogy ha neki kell meccseket nyernie a semmiből, akkor elbukik a project, ha sikerül egy erős futójátékot mögé tenni, és nem az 45-50-es sávban passzoltatni, akkor jövőre már lehet egy NFL szinten jó irányítótok.undisputedly
Jelenleg még 10 pickünk van, ha marad is ennyi idénre, akkor szerintem olyan 6-4/7-3 arányban támadók jönnek majd.
Caldwell offense heavy draftot vizionált pár hete, remélem tartja a szavát. BÍár egy jó pass rusher, vagy legalább egy playmaker védő nagyon kéne, hogy jöjjön.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jacksonville új álompárja

iktriad
Gratulálok! Az én véleményem szerint ez egy nagyon vállalható pick.
A kérdés szerintem szinte kizárólag arra korlátozódik mostantól,hogy milyen supportot tud köré tenni az FO.

Meg kell nézni mondjuk Luckot, aki az elmúlt x év legbiztosabb Qb pickje, de annyira neki kellett megnyerni a meccseket, hogy előfordul 3 INT/PO meccs line is nála, azaz a gunslinger mentalitás erőteljesen beépül, amit később talán nem tudnak majd kiírtani.

A meccsenkénti 45-50 kísérlettel szemben mondjuk Russellnek kell 20-25 passzt dobnia , ami lényegesen levette a terhet róla.
Itt is úgy érzem, hogy ha neki kell meccseket nyernie a semmiből, akkor elbukik a project, ha sikerül egy erős futójátékot mögé tenni, és nem a 45-50-es sávban passzoltatni, akkor jövőre már lehet egy NFL szinten jó irányítótok.