Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan

Ahogy az várható volt. Ha a vezetőség beleszeret egy irányítóba, akkor azzal nem vacakol elviszi. Bortles kellett, Bortles a miénk, már csak jó játékost kell belőle faragni. Én pozitívan gondolok rá, vagy a barátnőjére. 😊
A képpel egy picit megcsúsztam. 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao és Bradley a Borrtles draft pillanatában. 😀😀 😀😀


GSN szerint Blake 4 év, 20.654.799 dolláros szerződésre számíthat tőlünk az idén.

Bortles váltott a draftja után pár perccel smset Cecil Shortssal és Chad Hennevel is.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bekaphatjátok, nagyon nem örülök. Nagyon bírom Bortlest, meglepett ez a pick. Azt kell mondjam, hogy tökös választás volt, nem vártam, hogy kockáztatni fog Caldwell, safe Mack vagy Watkinsre számítottam. Bortles ha megfelelő edzőt kap, szvsz remek QB lesz. Én már sok ideje őt tartottam a #1 QB-nak a drafton, számomra Roethlisberger 2.0. Ha Henne kezd idén az első pár hétben, azt nagyon okosnak vélem Caldwelléktől, viszont ha már van QB, tele kéne lőni célpontokkal is, mivel Shorts üveg, Blackmon lehet nem játszik, más meg nincs, aki komoly fegyver lehet. És a fal sem valami tuti. Vicc, de annyira bírom Bortlest, hogy a végén még külön kell nézegetnem a Jax meccseket. Legyen jó, hozzon szép számokat, de csodát azért ne tegyen. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új QBnk.


És itt az első interjú az új QBnkkal:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blake-Bortles-Conference-Call/1b93e3ca-adfe-45e8-b86c-d9062696ed0d
Még egy jó hír: Bortles gyerekkorában volt kint több Jags meccsen is, és kvázi Jags fannak tekinthető. Na ilyen se nagyon volt még szerintem.iktriad
Brady Quinn is nagy Browns-fan volt... 😊Joey Tribbiani
Akkor meg is van az ok, hogy miért nem lett sikeres az NFLben. (bocsi)
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Még egy jó hír: Bortles gyerekkorában volt kint több Jags meccsen is, és kvázi Jags fannak tekinthető. Na ilyen se nagyon volt még szerintem.iktriad
Brady Quinn is nagy Browns-fan volt... 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így került Blake Jacksonvillebe:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Inside-the-War-Room/c50f1331-5d29-4b36-a2be-09de377e8c7b
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Még egy jó hír: Bortles gyerekkorában volt kint több Jags meccsen is, és kvázi Jags fannak tekinthető. Na ilyen se nagyon volt még szerintem.iktriad
Kvázi QB-nek tekinthető😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy jó hír: Bortles gyerekkorában volt kint több Jags meccsen is, és kvázi Jags fannak tekinthető. Na ilyen se nagyon volt még szerintem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blake első szavai, mint Jags játékos:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blake-Bortles-Im-pumped-to-go-to-Jacksonville/6903ef94-e9b2-4f17-8b42-ed55894cb95d

Ja van még egy előnye Bortlesnek. Holnap hozza magával őt is. 😀😀
 intheneutralzone.com/ufc-qbs-girlfriend-lindsey-duke-is-getting-plenty-of-attention/
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem cseréltünk le vagy 8 helyet, ugyanúgy elvihettük volna.Maka
Azt szokták mondani, ha látsz egy franchise QBt, akkor vidd el, ott ahol draftolsz, ne kockáztass.

Bradley szerint 1/1en is őt vittük volna.,

Viszont mit Caldwell, mint Bradley azt mondta, hogy az idei évben még sanszosan Henne kezd a szezon egy részében. Persze lehet, hogy ez csak parasztvakítás.iktriad
Ez mind szép, de torzulni fog a fejem, amikor azt fogom látni, hogy a második körünknél még mindig benn van Bridgewater és vihettük volna Watkins-t, vagy Mack-et első körben... persze ez totál szubjektív részemről.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki nagyon lelkes volt. 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem cseréltünk le vagy 8 helyet, ugyanúgy elvihettük volna.Maka
Azt szokták mondani, ha látsz egy franchise QBt, akkor vidd el, ott ahol draftolsz, ne kockáztass.

Bradley szerint 1/1en is őt vittük volna.

Viszont mind Caldwell, mind Bradley azt mondta, hogy az idei évben még sanszosan Henne kezd a szezon egy részében. Persze lehet, hogy ez csak parasztvakítás.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem cseréltünk le vagy 8 helyet, ugyanúgy elvihettük volna.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ennyit a biztos pickekről, meg a sok draft előtti bullshitről. Nem mondom, hogy nem szaladt ráncba a homlokom. Annyiban vitatkoznék Makával, hogy tutira rögtön kezdeni fog, szvsz hacsak nem lesz zseniális, Henne indítja az évet. Aztán majd a harmadik meccstől jön Bortles 😉
Valamit nagyon kellett, hogy lássanak benne, ha behúzták. Bár megy a zrika rögtön, Caldwellnek és Bradleynek szerencsére köze nincs Gene Smith-hez...
Innentől végképp érdekes lesz a többi pickünk, mert az elképzelt papírformánk borult rendesen.

több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ez jó Texans select pass rusher Jaguars select target😛
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nah meg tobb Jax meccset kell neznem.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem Smith szelleme volt a szobába......
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
jep

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Akkor most indult el az óra Caldwell-éknek?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak nehogy Gabbert 2.0 legyen belőle. Jól tudunk altattni, még én is bealudtam.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Na ezért nem olvastam lófaszt sem. Minek? 😀

Boom or bust pick. Az is biztos, hogy kezdeni fog.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Hát, ez meredek nekem

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dave Caldwell 5 órával a draft előtt:



Remélem a pólója válasz arra válaszol, hogy mikor csinálunk legközelebb hatalmas baromságot a drafton....

Don Banks szerint az a hír járja, hogy a Top 3 Clowney-Robinson-Khalii Mack lesz.iktriad
Érdekes draft lesz nektek srácok, mivel idén mindenképpen meghatározó játékosokat kell húznotok, ami előre vetíti,hogy 1-2 kezdő/minőségi rotációnak ki kell jönnie a hátsó pickekből is, még ha nem is azonnali bevethetőséggel.undisputedly
Caldwell 4-5 kezdőt akar kihozni az idei draftból. A 4-5 nem azonnali kezdőt jelent, hanem 2015re kell mindenkinek azzá válnia(pl. a QB és a C pick lehet, hogy nem kezd idén szeptemberben, de jövőre már igen).
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Dave Caldwell 5 órával a draft előtt:



Remélem a pólója válasz arra válaszol, hogy mikor csinálunk legközelebb hatalmas baromságot a drafton....

Don Banks szerint az a hír járja, hogy a Top 3 Clowney-Robinson-Khalii Mack lesz.iktriad
Érdekes draft lesz nektek srácok, mivel idén mindenképpen meghatározó játékosokat kell húznotok, ami előre vetíti,hogy 1-2 kezdő/minőségi rotációnak ki kell jönnie a hátsó pickekből is, még ha nem is azonnali bevethetőséggel.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dave Caldwell 5 órával a draft előtt:



Remélem a pólója válasz arra válaszol, hogy mikor csinálunk legközelebb hatalmas baromságot a drafton....

Don Banks szerint az a hír járja, hogy a Top 3 Clowney-Robinson-Khalii Mack lesz.