Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes... Mostanában annyi helyen olvasni,hogy bust lesz, hogy a végén még tényleg jó NFL Qb lesz belőle 😊

Dinamizmust vinne a rendszerbe, plusz ugye Gus látta,hogy "hogyan kell kinéznie" egy mobilis Qb-nak, ha sikeres akar lenni a ligában, amikor Russ ellen edzette a védelmet. Persze,ha ez számít valamit 😀 Gondolom hátránynak nem hátrány.

Összességében mondjuk még így is alsó hamard a roster minősége, szóval a több pickben is van logika. Habár szerintem még idén pont benne vagytok abban a sávban amiatt,hogy tudtok más szezonkezdet előtti cutjaiból mazsolázni.


Amúgy azt mondd már meg nekem, hogy láttad-e interjúkban,hogy közvetlenül a csoport megnyeréséről, a csoportellenfelek legyőzéséről beszél a stáb vagy a vezetés?
Anno emlékszem, nálunk mentek a cikkek megszámlálhatatlanul,hogy magas CB-vel készülünk pl Fitz ellen, és hogy az elit védelem must, mert a Westben csak így lehet.

Itt annyira nem hallani,hogy aköré építenék a csapatot,hogy a divízió ellenfelek ellen építve akar csoportot győzni. Mert akkor elit védelem mondjuk a Colts ellen kell, de egyelőre a Texans és a Titans is Qb gondokkal kűzd, tehát náluk lehet inkább a védelem réseit keresni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren és a BCC is elgondolkodott azon, hogy Caldwell tegnapi kijelentése nyomán ("Manziel áll a leginkább készen az NFLre" ) ez a kép valósággá válhat-e péntek hajnalban.


Íme Varjú cikke a BCCn:
 www.bigcatcountry.com/2014/5/3/5677740/johnny-manziel-nfl-draft-jacksonville-jaguars

Ezt meg Halloren írta a témával kapcsolatban.
And offensive coordinator Jedd Fisch wouldn’t have to overhaul his system for when Manziel would start?

“We talked about that a lot,” Caldwell said. “It wouldn’t be anything where he would have to change it substantially.”

The Manziel-Jaguars talk probably means nothing: The Jaguars are still expected to go receiver or pass rusher if they stay put at No. 3 and then address quarterback at No. 39 or later.

Or the Manziel-Jaguars talk could mean something: Maybe he has made enough of an impression since he first met the Jaguars in late February that they could shock the league by taking him at No. 3 or later in the top 10 if they trade down.

If Jadeveon Clowney goes first and Sammy Watkins second, the Jaguars’ best option wouldn’t be Khalil Mack — they can find a pass rusher next year, especially one who wouldn’t have to learn a new position. Plus, the Jaguars need players who can score touchdowns more than they need players who can play defense.

In the aforementioned scenario, quarterback makes the most sense, particularly Manziel or Bortles, because of how many teams will be interested in passers before the second round is complete.

The Jaguars draft third and then not until No. 39.

Caldwell said he doesn’t expect a run on quarterbacks late in the first round.

“Not in the 20s,” he said. “I could see early second round.”

For that reason, if the Jaguars don’t go Manziel or another passer at No. 3, Caldwell doesn’t feel he’s gambling by waiting.

“I think there will be guys [available], not only in the second round, but all the way down through the end of the draft, to be honest with you,” he said.

Drafting a late-round quarterback remains an option because the Jaguars have eight picks in rounds 4-7. But adding Manziel and putting Johnny Jaguar’s No. 2 jersey up for sale hours later would create a buzz in the city and drive ticket sales and television ratings. Who knows if it would be successful, but it would be interesting.

Last November, Manziel was on the Jaguars’ radar — a source said the team thought he was “intriguing,” but they were concerned about his over-freelancing and the lack of blitzes he faced.

But maybe that intrigue has turned to definite interest. Caldwell and coach Gus Bradley were among the Jaguars’ personnel who attended Manziel’s Pro Day March 27 and he was one of 27 players to visit Jacksonville last month.

Manziel dazzled during his workout, choosing to wear shoulder pads and a helmet.

“That showed who Johnny is — he’s unique,” Caldwell said.

The Pro Day and hosted visit have been the Jaguars’ contact with Manziel. But they did extra homework with Bridgewater.

The Jaguars met him at the Combine, watched him at his Pro Day March 17, hosted him April 9 and traveled late last month to conduct a private workout. Bridgewater wore a glove, which he didn’t at the Pro Day.

“When we were there for his Pro Day, we felt like he did some good things and then he struggled on some things,” Bradley said. “We just wanted to see him do more of the stuff that we do.”
Én azt mondom ez az egész smokescreen, de ugyanezt mondtam, mikor előkerültek az első hangok, hogy OTt viszünk a 1/2n pár nappal a draft előtt...Érdekes, hogy Halloren azt mondja, a Jags kihagyhatja Macket akkor is, ha Watkins kimegy 1/2n. Szerintem (hacsak neincs bent még Clowney) szerintem valami támadó lesz a pickünk. Már csak az a kérdés ki lesz az, ha netán Watkins már nem elérhető....
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mennyivel előrébb lennénk, ha legalább a draftboard egy részét látnánk.
Ugye az idei draft a szakik és a legtöbb FO szerint mély a WR/OL posztokon, szóval talán ez egy + Mack oldalára.

Azon sem lepődnék meg,ha mondjuk a 9ers feljönne Watkinsért.
Elsőre nonszensznek tűnik, de rengeteg pickjük van, a ligában talán a legtöbb nekik van, és erős annyira a rosterük,hogy a most húzandó játékosok fele alapból cut legyen szezonkezdetre.
Nekik meg ugye pont a WR az, amit upgradelni akarnak, persze lehet,hogy végül a Qb upgrade mellett döntenek 😛
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tehát biztos benne,hogy kit húztok 1/3-on.
Ez nem lesz Qb, mert Henne-vel számol, ergo csak meglepetés esetben jön a draftról top prospec Qb, akkor,ha lecsúszik.
Clowney jön,ha lecsúszik,de szerinte nem fog.

Marad Mack, vagy Watkins.undisputedly
Ha valahogy le tudnánk tradelni, én nem zárom ki a QB picket. De ha maradunk a helyünkön, akkor a 2 úr körül valaki lesz a befutó. Azt kell mondjam, hogy én most már egyértelműen Watkinst preferálnám kettőjük közül.iktriad
Gratulálok a mérföldkőhöz 😊

Szerintem is inkább Watkins az esélyes, mert Mack nem tudom hogy lenne kiaknázva snapszám tekintetében. Most van jelenleg Clem, Branch és Babin, ha jól tudom,arra meg luxus lenne,hogy kb 2 év múlva kell pótolni Clem-et.

Ráadásul ugye úgy számol a Jax vezetése,hogy Blackmon nem játszhat az idényben.undisputedly
Köszi.

Mack mondjuk a prototipikus LEO, ami nekünk nagyon fontos lenne. És idén Babin és Clemons (és esetleg Branch) miatt még nem lenne akkora rajta még a teher, könnyeben bele tudna szokni a szerepébe. Emellett még hatalmas erősítés lehetne az LB sorba is.

De Watkinsszal megint lenne egy olyan támadó, akitől komolyan tartania kellene az ellenfélnek, plusz így Shorts és Sanders kevesebb figyelmet kapna. Ha meg Alkesz a szezon 2. felében visszatérhet, és Cecil még egészséges, ez a WR kvartett még Hennevel QBben is életveszélyes lenne szinte bárkire nézve.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tehát biztos benne,hogy kit húztok 1/3-on.
Ez nem lesz Qb, mert Henne-vel számol, ergo csak meglepetés esetben jön a draftról top prospec Qb, akkor,ha lecsúszik.
Clowney jön,ha lecsúszik,de szerinte nem fog.

Marad Mack, vagy Watkins.undisputedly
Ha valahogy le tudnánk tradelni, én nem zárom ki a QB picket. De ha maradunk a helyünkön, akkor a 2 úr körül valaki lesz a befutó. Azt kell mondjam, hogy én most már egyértelműen Watkinst preferálnám kettőjük közül.iktriad
Gratulálok a mérföldkőhöz 😊

Szerintem is inkább Watkins az esélyes, mert Mack nem tudom hogy lenne kiaknázva snapszám tekintetében. Most van jelenleg Clem, Branch és Babin, ha jól tudom,arra meg luxus lenne,hogy kb 2 év múlva kell pótolni Clem-et.

Ráadásul ugye úgy számol a Jax vezetése,hogy Blackmon nem játszhat az idényben.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
20000. Hsz! Naná, hogy ide írom. 😀

szeretne a Top 10ben maradni, ha ez bekövetkezne, de ha jön egy nagyon jó ajánlat a top 10en kivül, azt is megfontolnánk*
iktriad
gondolom a csillaghoz 2015-ös 1r picket gondoltál 😊phylos
Nem. Azt akartam írni, hogy bár annyiszor pofázunk 1. körös letraderől, de a Jags egész történetében mindösszesen 1× jött ez össze, még 2007ben. És a vicc az, hogy Vic Ketchman infója szerint igazából akkor is fel akartunk tradelni (Darrelle Revisért). A Steelersszel már meg is volt a bolt a tradedel kapcsolatban, de a Jets valahogy megtudta a dolgot és betradelt a Steelers elé, ezért ugrott a kútba a dolog. Majd a Denverrel összejött egy 4 helyes letrade amiből aztán a Regge Nelson pick lett. Pedig állítólag Del Rio nagyon komolyan lobbizott Shaq Harrisnél Brady Quinnért. 😀😀

Ja, ha már 1. kör - az nfl.comon összegyűjtötték minden drafthelyre 1től 32ig, hogy ki volt a legjobb és a legrosszabb húzás. Sajnos 4 emberrel is képviseljük magunkat a legrosszabbak közt. Ami 10 pickből baromi rossz arány, főleg, hogy a Top 10ben 3 embert is adunk...
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qwjjsf1hn9656a9llknw
Best, worst picks for first 32 draft slots over last 10 years
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

A legjobbak között 3 említésre méltó Jags által draftolt játékos szerepel. Marcedes, Monroe, és amin nagyot röhögtem, Reggie Nelson. Anno ugye kb annyira volt népszerű játékos Reggie nálunk legendásan rossz szerelései miatt, mint Szőszi és Harvey. De Cincyben megragadt, sőt stabil kezdő lett. Igen, őt Del Rio akkori DB edzői kúrták el, Reggie szerencséjére csak átmenetileg.

Tehát biztos benne,hogy kit húztok 1/3-on.
Ez nem lesz Qb, mert Henne-vel számol, ergo csak meglepetés esetben jön a draftról top prospec Qb, akkor,ha lecsúszik.
Clowney jön,ha lecsúszik,de szerinte nem fog.

Marad Mack, vagy Watkins.undisputedly
Ha valahogy le tudnánk tradelni, én nem zárom ki a QB picket. De ha maradunk a helyünkön, akkor a 2 úr körül valaki lesz a befutó. Azt kell mondjam, hogy én most már egyértelműen Watkinst preferálnám kettőjük közül.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Újabb roster cutok: Stephen Milhim és Danny Noble lett elküldve. Utóbbi John Brussard karrierjét másolja(1 elkapás, óriási nagy TD, és kb ennyi volt a pályája).
Caldwell azt mondta 10-12 UDFA rookie lesz leigazolva a draft után. Ha ezt a számot vesszük és a 11 draft picket si, akkor még kb 3 embernek kell elmennie a draftig.

Megvolt a draft előtti Caldwell sajtótájékoztató:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Draft-luncheon-press-conference-David-Caldwell/bc2ebf02-c191-46c7-938c-daa5432bd903
iktriad
Tehát biztos benne,hogy kit húztok 1/3-on.
Ez nem lesz Qb, mert Henne-vel számol, ergo csak meglepetés esetben jön a draftról top prospec Qb, akkor,ha lecsúszik.
Clowney jön,ha lecsúszik,de szerinte nem fog.

Marad Mack, vagy Watkins.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
szeretne a Top 10ben maradni, ha ez bekövetkezne, de ha jön egy nagyon jó ajánlat a top 10en kivül, azt is megfontolnánk*
iktriad
gondolom a csillaghoz 2015-ös 1r picket gondoltál 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb roster cutok: Stephen Milhim és Danny Noble lett elküldve. Utóbbi John Brussard karrierjét másolja(1 elkapás, óriási nagy TD, és kb ennyi volt a pályája).
Caldwell azt mondta 10-12 UDFA rookie lesz leigazolva a draft után. Ha ezt a számot vesszük és a 11 draft picket si, akkor még kb 3 embernek kell elmennie a draftig.

Megvolt a draft előtti Caldwell sajtótájékoztató:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Draft-luncheon-press-conference-David-Caldwell/bc2ebf02-c191-46c7-938c-daa5432bd903

36 embert vettünk le a draft boardunkól sérülés vagy személyiségi problémák miatt. 180 prospect van a boardunkon.
Caldwell szerint tavalyhoz képest több esély van a letradere, (már 2 csapat is hívta), szeretne a Top 10ben maradni, ha ez bekövetkezne, de ha jön egy nagyon jó ajánlat a top 10en kivül, azt is megfontolnánk*
Azt mondta, ha maradunk 1/3on, nagyon biztos benne, hogy kit hozunk el.
Azt is elmondta meglepődne, ha Clowney még bent lenen 1/3on. Cloney vagy LEO lenne vagy 3 technique DE (pass rusher) a mi szisztémánkban. Mack ideális LEO, aki játszahatna mellette LBt is.
QB ügyében beszélt Teddyről, a vizitjén sokkal jobban dobált mint a Pro Dayén. A mi offenzünkre szabott workouton jól teljesített (ez biztató, ha netán tényleg nagyot csúszna - legyen így).Azt is elmondta, hogy Teddy nagyon jól megértette magát Fischel és Scelfoval(hm...). Szerinte a legtöbb idei QB nem kész arra, hogy már rögtön kezdjen az NFLben. Érdekes, hogy azt moondta Manziel szerinte a legkészebb az NFLre(!). Szerinte Johhny tudna futtatni a mi offensünket, de a play calling alaposan megváltozna. Mielőtt mindenki spekulálni kezdene, azt s mondta, hogy úgy számól Chad Hennenek hívják a Jags kezdő QBját a Phily ellen szeptember 7.-én.
Végül 27 embert hívtunk el vizitre a 30ból.
Caldwell szeretne 4-5 kezdőt elhozni a draftról.
Idén nem zárkózunk el a feltradetől, a 11 pick nagy flexibilitást jelent.
Bradley szerint fogunk néhány OLt draftolni, ez biztos.
Blackmon ügyében annyit mondott Caldwell, hogy a Jags nem igazán számol idén a játékával(Sammy Watkins 1/3?...). Erősen meg lenne lepve, ha mégis Alkesz pályára kerülne (egyesek szerint 8 meccses eltiltással, de a liga a nyáron visszaengedi majd hozzánk).
Caldwell nagyon jónak nevezte összességében az idei draft classt. Szerinte olyan posztokon, ahol nagyobb needjeink vannak (OL, WR) bővel lehet jó játékosokat szerezni.

*Lásd a 20000. hszemet a magyarázatért. 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason Babin Khalil Macket látná legszívesebben nálunk, mint az utódja.
The Jaguars could add another pass rusher on the first round if they draft Jadeveon Clowney or Khalil Mack and Babin feels Mack is a better fit in the Jaguars defense.

“That’s the guy I like,’’ Babin said of Mack. “If they’re going to find my replacement, that’s him. I like the way the guy plays.’’
Azt is elmondta, miért maradt itt a paycut ellenére:
“The first thing is I enjoy being here, working here. I’ve never been around a coach like Gus [Bradley] so that opportunity was important to me,’’ he said

“The second thing is simple. It’s a free market and you’re only worth what somebody is willing to pay you. No matter how you feel about your abilities, that’s the cold hard fact.’’

Babin said he talked to other teams about some “rough numbers,’’ which were in the same ballpark.
Szerinte hiába van már 3 LEO a kereten, mindenkinek lesz elég játékideje a rotáció maitt.
He noted there are now three Leos (pass rushers) competing for a starting role now that Clemons has joined Babin and Andre Branch in the mix. He believes all three will play.

“There’s going to be enough meat for everybody,’’ he said. “Nobody is going to go hungry.’’
Babich is a rotáció fontosságát hangoztatat szerdán, úgyhogy valószínűleg igaza lesz ebben.

Tudom hogy ezek a csatornák adják de lesz e adhe vagy a firstrow neten streamen...egyébkén nem a bowl-os ra gondoltamm-bryo
Miért ne lenne. Az NFL Networkhöz van egy 24 órás link, elég arra kattintani. Jobban is jársz, vele mint ha az ESPNest néznéd.iktriad
Úgy közvetítik mind a Combine-ot? Az jó lenne....m-bryo
Igen és mindig a Jags pickje előtt fognak elmenni reklámozni(ők és az ESPN is, persze véletlenül)... :😐
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Tudom hogy ezek a csatornák adják de lesz e adhe vagy a firstrow neten streamen...egyébkén nem a bowl-os ra gondoltamm-bryo
Miért ne lenne. Az NFL Networkhöz van egy 24 órás link, elég arra kattintani. Jobban is jársz, vele mint ha az ESPNest néznéd.iktriad
Úgy közvetítik mind a Combine-ot? Az jó lenne....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brad Meester fogja bejelenteni, ki lesz a 2. körös pickünk jövő héten. Vagy ha esetleg az elcserélnénk egy 1. kör végire, akkor gondolom majd a 3. körös picket mondja majd be. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom hogy ezek a csatornák adják de lesz e adhe vagy a firstrow neten streamen...egyébkén nem a bowl-os ra gondoltamm-bryo
Miért ne lenne. Az NFL Networkhöz van egy 24 órás link, elég arra kattintani. Jobban is jársz, vele mint ha az ESPNest néznéd.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ik: köszi a Höri interjút, Höri: kösz a válaszokat 😊phylos
😊

Közös draftnézés egy hét múlva?
Mondjuk az Endzone-ban?phylos
Én passzolnám a dolgot.
Közös draftnézés egy hét múlva?
Mondjuk az Endzone-ban?phylos
Ha tudnék elmennék 😕 dehát.....
Egyébként lesz stream???? és hol???Végre megnézném már az xbmc-n is!m-bryo
Bowl.hus közvetítésre gondolsz? Mert az idén is lesz. Egyébként meg szokás szerint az NFL Network és ESPN adja a draftot élőben (kíváncsi leszek elmennek-e most is reklámozni a Jags pickje előtt, mint ahogy szokták...)iktriad
Tudom hogy ezek a csatornák adják de lesz e adhe vagy a firstrow neten streamen...egyébkén nem a bowl-os ra gondoltam
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
you welcome

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik: köszi a Höri interjút, Höri: kösz a válaszokat 😊phylos
😊

Közös draftnézés egy hét múlva?
Mondjuk az Endzone-ban?phylos
Én passzolnám a dolgot.
Közös draftnézés egy hét múlva?
Mondjuk az Endzone-ban?phylos
Ha tudnék elmennék 😕 dehát.....
Egyébként lesz stream???? és hol???Végre megnézném már az xbmc-n is!m-bryo
Bowl.hus közvetítésre gondolsz? Mert az idén is lesz. Egyébként meg szokás szerint az NFL Network és ESPN adja a draftot élőben (kíváncsi leszek elmennek-e most is reklámozni a Jags pickje előtt, mint ahogy szokták...)
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Ik: köszi a Höri interjút, Höri: kösz a válaszokat 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Közös draftnézés egy hét múlva?
Mondjuk az Endzone-ban?phylos
Ha tudnék elmennék 😕 dehát.....
Egyébként lesz stream???? és hol???Végre megnézném már az xbmc-n is!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Közös draftnézés egy hét múlva?
Mondjuk az Endzone-ban?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Babich és Alex Marvez(Fox Spors) voltak tegnap Oesher és Shadrick vendégei tegnap.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguarscom-LIVE-Bob-Babich--Alex-Marvez/ea268a3b-f92a-4d2d-8c0a-bfda0b6a8dfa
Babicht különösen érdemes meghallgatni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mock draftolók többsége Khalil Macket várja a Jaguars 1. körös pickjének jövő héten:


Khalil Mack 24.5% 42.6%
Johnny Manziel 14.3% 18.5%
Sammy Watkins 10.2% 16.7%
Blake Bortles 10.2% 7.4%
Teddy Bridgewater 24.5% 7.4%
Jadeveon Clowney 16.3% 7.4%
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha Telvin Smith bent lesz a 3. napon is, akkor hiba van a mátrixbanHöri
Majd akkor figyelem, hogy lesz-e deja vum május 10.-e első óráiban. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Telvin Smith bent lesz a 3. napon is, akkor hiba van a mátrixban

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maurice, te tényleg nem tudod, hogy mikor kell befogni, ugye?

Running back Maurice Jones-Drew has changed teams, but not his habit of speaking his mind.
The former Jaguars running back signed as a free agent with the Oakland Raiders this year after the Jaguars signed Toby Gerhart from Minnesota to replace him.
Gerhart got $10.5 million for three years from the Jaguars and Jones-Drew had to take $7.5 million from the Raiders in a three-year deal.
And Jones-Drew noted that Ben Tate got $6.2 million from the Cleveland Browns in a two-year deal.
Pointing out that both Gerhart and Tate “have been backups,’’ he told the San Francisco Chronicle, “Why would a team give them a bunch of money?’’
Nem is tudom, az egyik 27 éves, a másik 26, te meg 29 vagy egy Lisfranc sérüléssel a lábadban... Mellesleg nem voltál te véletlenül csere Fred mögött, mikor őt elengedtük, téged meg előre kifizettünk?.... Na ugye.


Caldwell és Bradley arról, hogy mik a szempontjaik az LB prospectekkel kapcsolatban.

“We’re very scheme specific, especially the outside linebackers,” Jaguars general manager Dave Caldwell said. “I would say it’s typical [the overall linebacker class]. Lately, there haven’t been a lot of great linebackers. I would rather have us teach them how to cover. If you can find a guy that can rush, you will always be getting some value.”
“I think basically you’re looking at movement skills,” Bradley said. “Do they have good instincts? Do they have good speed? Those are the two qualities. At our linebacker spot, we put a heavy emphasis on speed, and we need guys that can run.”

Bradley is a big believer that player development doesn’t stop at the NFL level. The Jaguars are willing to take a raw prospect and teach him.
Az FTU cikkében a 3. napos linebacker prospectek közül név szerint megemlítették az FSU LBjét, Telvin Smitht (akivel a Jags dolgozott együtt a Seniorbowl alatt), Ronald Powellt a Floridából, Kevin Pierre-Louist a Boston Collegeból, Avery Williamsont a Kentuckyból (őt nem is olyan rég más is emlegette, hogy nem lenne rossz nálunk), Christian Kirksey az Iowából és az LSUs Lamin Barrowt. Mindegyikük 4.67 alatt futotta a 40 yardot, (smith 4.51et pl.) és 1.60 alatt teljesítették a 10 yardot a combineon.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet jön valaki Lajosfalváról a drafton hozánk, csak nem Brückenwasser lesz az.

Jaguars looking at mid-to-late round LBs this month, including Louisville's Preston Brown per source. LB coach Robert Saleh worked him out.(Halloren)
4. -5. körös picknek mondják.