Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeff Darlington az NFL Networkről az írta, csak Dave és Gus tudja kit draftolunk holnap. Caldwell ma mondja el Shaonak, hogy kivel fog majd egy pódiumon ülni a pénteki bemutatáson.

Ha már Darlington és Caldwell szóba került, ma őlk voltak Oesher és Shadrick vendégei:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguarscom-LIVE-Dave-Caldwell/ed0f9c04-8a49-4707-903d-500c864261a2

Végső mock helyzetjelentés -a mock draftolók majd fele továbbra is Macket várja hozzánk:

Khalil Mack 42.6% 47.6%
Sammy Watkins 16.7% 27.0%
Johnny Manziel 18.5% 15.9%
Teddy Bridgewater 7.4% 4.8%
Blake Bortles 7.4% 3.2%
Jadeveon Clowney 7.4% 1.6%

 www.jaguars.com/news/unionjax/article-unionjax/JAGUARS-LIVE--WESTFIELD/8157ce19-64e8-473c-8606-48643c127660

Akit érdekel esetleg. A Jax Londonban lesz a Westfield Stratford -ban. Lehet találkozni csapattagokkal és a cheerleaderekkel. Játékok, értékes nyeremények stb. Aki nem akar Amerikáig utazni, hogy lássa a kedvenceket, esetleg Angliában él itt a lehetőség. Cheers Guys 😀Tomcsik
Cyprien, Denard és Gratz megy a héten Londonba.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre jobban terjed a pletyka a média munkatársai között, hogy ez a kép itt valóság lehet holnap éjjel...

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 www.jaguars.com/news/unionjax/article-unionjax/JAGUARS-LIVE--WESTFIELD/8157ce19-64e8-473c-8606-48643c127660

Akit érdekel esetleg. A Jax Londonban lesz a Westfield Stratford -ban. Lehet találkozni csapattagokkal és a cheerleaderekkel. Játékok, értékes nyeremények stb. Aki nem akar Amerikáig utazni, hogy lássa a kedvenceket, esetleg Angliában él itt a lehetőség. Cheers Guys 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NFL Network draft prospectekkel foglalkozó "Pressure Points" sorozatának legújabb részébe a Jagsnek is elég sok screen time jut:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Gillette-Pressure-Points-Episode-Six/e066acf3-dc94-4ef8-aa41-23c41a27768c
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hacsak nem tiltják el/sérül meg Kaep, cseszhetjük azt az extra picket Gabbertért a 49erstől. Halloren infói szerint kezdéshez van kötve és nem is 1 meccsen. 😕

Érdekes hallgatni a csapatot jobban ismerők véleményét, hogy mit csináljunk.

Halloren nagyon nem akarja Macket, viszont Watkinst igen, és kitart Mettenberger mellett is, mint 2. QB
Ryan nem is nagyon draftolna LEPt a 3. napig, ha Clowney nem jönne össze! o_o

Lageman szerint Mettenberger egy szobor, és ha igaz a kis ügye drog teszteli, akkor le is venné a nevét a boardról, ellenben Aaron Murrayt szeretné begyűjtetni Caldwellel a 3. vagy a 4. körben. És valamelyik elit Wrt (Watkins vagy Evans) az elsőben .

Gene Frenette (szintén FTU) meg eleresztette ezt a tweetet:

Two predictions for Jaguars draft: they will trade out of either the #3 pick (down) or the #39 pick (up). An SEC QB will be taken somewhere
Szóba jövők SECs QBk: Johnny Football, Mettenberger, McCarron (meg Murray és Shaw, de nem hiszem, hogy rájuk gondolt).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bills és a Lions is állítólag fel akar tradelni a Top 5be. Jó hír a Ramsnek és akár nekünk is.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ladevrcjqsajh5kt5b9j
Bills, Lions looking for bargain to get into draft's top 5
Ian Rapoport reports the Lions and Bills are looking to move into the draft's top five, but they want a bargain to do so. Will the Detroit and Buffalo GMs get the deals they desire?


Az FSU WRe Kelvin Benjamin megerősítette, hogy nálunk (is) járt viziten.

Mi és a Giants állítólag nagyon érdeklődünk az East Carolina SSe, Chip Thompson iránt Aaron Wilson szerint. UDFA jelöltnek tűnik a srác.

Gus Bradley  www.jaguars.com/media-gallery/videos/Gus-Bradley-joins-NFL-AM/8b7ba220-f2f2-429f-9126-9a094c1c109a és Cecil Shorts  www.jaguars.com/media-gallery/videos/Cecil-Shorts-Our-identity-is-to-get-better/f345ea03-8f91-4f57-a42f-646def1f3cbb interjú az NFL Networkön.

És ha már NFL Network, Daniel Jeremiah és Charles Davis elmélkedik a draft lehetőségeinken
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/NFL-Network-Draft-Preview/35364710-d383-4cac-b771-3ce23c59cd41
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags eddig 19 szezonjának meghatározó irányítói 1 képen(a ma már inkább CBSes szakértőként jobban ismert Steve Beuerlein, Mark Brunell, Byron Leftwich, David Garrard, Blaine Gabbert, Chad Henne - sajna Rob Johnson, Quinn Gray, Trent Edwards, Todd Bouman és Luke McCown nem fértek rá a képre):

Ami feltűnő, hogy a felük 7esben játszott, és ami az igazán szívás, mindössze egy igazi franchise QB volt köztük(Brunell)... 😕
Egyébként érdekesség, hogy az 1. körös QB pickjeink mind besültek (Lefty, Szöszi) és a csapat eddigi legjobb QBjai hátsó körös pickek voltak (Brunellt anno az 5.körben draftolta a Packers, Garrard 4.körös pick volt, és a bűnrossz 2002es QB class toronymagasan legsikeresebb irányítója lett).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár King mockja megmosolyogtató*, érdekes, hogy más GMek így látják Caldwellt.

3. JACKSONVILLE: SAMMY WATKINS, WR, CLEMSON

All along I’ve thought it’d be Watkins or Mack here. One GM told me, “Take the safest guy here. David Caldwell will go safe.” Nobody truly is a safe pick in the NFL, but in the Watkins-versus-Clowney game, Watkins seems safer to me. And talk about a need pick.
 mmqb.si.com/2014/05/06/nfl-mock-draft-peter-king-khalil-mack-houston-texans/
Pár nap múlva kiderül, tényleg ennyire óvatos a front officeunk vagy sem.

*Ha Clowney bent lesz 1/3on, akkor hacsak nem akarnak minimum egy extra első körös picket tartalmazó csomagot hozzánk vágni egy esetleges letradeért, akkor a Jags rohan a Jadeveon nevét tartalmazó cetlivel Goodellhez.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Július 26.-án kerül bemutatásra az NFL legnagyobb eredményjelzője az Everbank Fielden.

Mellette/előtte lesz még egy Fulham - D. C. United soccermeccs, majd helyi idő szerint este 6kor (nálunk éjfélkor) leleplezik a monstrumot. Majd, hogy a helyi redneckek is örüljenek(?) valaminek, Carrie Underwood koncert lesz az avatóünnepség után.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes szösszenet Pete Priscotól a csütörtöki éjjeli terveinkkel kapcsolatban:

• I think when Jaguars general manager Dave Caldwell said last week that Johnny Manziel is the most NFL-ready quarterback, it could have been a hint at what the Jaguars might do if they trade back Thursday night. The word around the league is Caldwell is intrigued by Manziel, but wouldn't take him at No. 3. He might if they moved down to No. 6 or No. 7 in the first round. If the Jaguars stay put, indications are they likely would face a decision between Buffalo linebacker Khalil Mack and Clemson receiver Sammy Watkins. It is believed that Caldwell would prefer Mack, the safer pick and some others in the organization want Watkins. And don't go to sleep on Central Florida quarterback Blake Bortles. The Jaguars could pick him and sit him and play Chad Henne for half a season before handing over the job to Bortles. Remember, it's all about year three for this Jaguars management team.
Szóval letrade esetén Johnny Football is benne van a pakliban(ha letradelünk tuti valamelyik Texas A&Mest visszük - de nem fogunk úgysem letradelni 😀). Mondjuk azt nem egészen értem, hogyha vinnénk az első körben(sőt akár a Top 10ben) Futball Janit (vagy Bortlest) akkor miért nem akarjuk megtenni 1/3ra?. Szép dolog a BPA, de ha franchise QBként tekintünk valamelyikükre, akkor már vigyük őket és nem Watkinst vagy Macket.
Persze az is lehet hogy túl sok füstöt fújtak Prisco irányába is a front officeunkból, és ezért ír ilyeneket. 😀😀

Legyen már péntek hajnal 2:25 (sanszosan péntek hajnal 2:35kor azt fogom mondani, bár visszamehetnék az időben 😀😀)!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Evans tetszetős, szép nagy darab célpont. Mellé még Shorts és JB14, valamint Lewis és meg is vagyunk elkapások terén. De Alkesz kéne nagyon!Húsrágó
Lehagytad Ace Sanderst (meg Mike Brownt), ejnye-bejnye.
Amúgy szinte biztos, hogy 2 WR érkezni fog a draftról. Egyszerűen olyan mély és jó az idei elkapó class, hogy muszáj betárazni belőlük.

én örülnék egy letradenek, persze megfelelő ellenérték mellett.phylos
Én is, csak nem hiszem, hogy meg fog történni. Viszont, ha valami kisebb csoda folyamán ez megtörténik, remélem minimum egy extra 2. köröst begyűjtünk a csere nyomán.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
Mike Evans tetszetős, szép nagy darab célpont. Mellé még Shorts és JB14, valamint Lewis és meg is vagyunk elkapások terén. De Alkesz kéne nagyon!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
én örülnék egy letradenek, persze megfelelő ellenérték mellett.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden Jagausr fan egyik "kedvenc" szakija" Jason LaCanfora arról, hogy mit vár a Jagstől 1/3on

No. 3: Jacksonville Jaguars -- You would have to be incredibly naïve not to comprehend the allure of Johnny Football here. His presence could transform the persona of the franchise, sell tickets, make them more viable nationally, alter their brand, open unique marketing and sales opportunities and get them prime-time home games. All that stuff matters, as this is a business. And plenty of people believe Manziel is going to help them win plenty of football games as well. If you want to go safer -- and the Jags have been pragmatic and measured in their rebuild under Dave Caldwell and Gus Bradley -- then Mack is the pick.

Bradley knows what a great fit the kid could be in his scheme. He is one of few sure-fire pass rushers in this draft and would add bite to this defense. They did the left tackle thing a year ago, so that route doesn't make sense now. If I am owner Shahid Khan, I make a push for Manziel. However, I am going to slide Mack to the Jaguars here and fully expect them to then take a quarterback at the top of the second round.
Úgy látszik mindenki beállt erre a "Mack vagy Watkins, de a Jags jobban tenné, ha Manzielt vinné 1/3on" narratívára. Mondjuk ha igaz, hogy Caldwell nem akar nagyon kockáztatni, akkor Manzielt el is felejthetjük.

Ha meg valamilyen kisebb csoda folytán sikerül letradelni a Top 10ben, akkor már inkább jöjjön a csapattársa, (nem, nem Johhny) Mike Evans.iktriad
én is elsősorban őt várnám, de sztem ki fog menni előttünk, ha tényleg letradelünk a 8-10-es sávbaphylos
Szerintem azért van rá sansz, hogy bent maradjon még ott, de a kérdés hipotetikus, mert mi idén sem fogunk letradelni az 1. körben.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Ha meg valamilyen kisebb csoda folytán sikerül letradelni a Top 10ben, akkor már inkább jöjjön a csapattársa, (nem, nem Johhny) Mike Evans.iktriad
én is elsősorban őt várnám, de sztem ki fog menni előttünk, ha tényleg letradelünk a 8-10-es sávba

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jake-et nem szívesen látnám #3-ként. Ha esetleg letradelünk 10 környékére, akkor BPA-ként talán... talán. Bár már akkor is inkább egy playmaker (pl. Donaldot Marks mellé)phylos
Én nagyon nem örülnék Matthewsnak. Pasztor UDFA volt. Nem a világ legjobb RTje, de annyira nem is gáz, a posztját megoldja.
Lefogadom, ha netán Matthews mégis itt kötne ki, tuti az lesz a magyarázat, hogy akkor Pasztor megy RGbe, és ezzel megoldottunk 2 posztot is. De ha lehet, inkább ne tegyük.

Ha meg valamilyen kisebb csoda folytán sikerül letradelni a Top 10ben, akkor már inkább jöjjön a csapattársa, (nem, nem Johnny) Mike Evans.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Jake-et nem szívesen látnám #3-ként. Ha esetleg letradelünk 10 környékére, akkor BPA-ként talán... talán. Bár már akkor is inkább egy playmaker (pl. Donaldot Marks mellé)

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King mai MMQBjából:

No. 3, Jacksonville. A peer of GM David Caldwell said Sunday he knows a big Jag priority will be to play it safe with this pick. Sammy Watkins or Jake Matthews … quite safe.
Talán Macket akartál írni Matthews helyett, kedves Peter?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár lehetséges 3. napi pick:
 blackandteal.com/2014/05/05/jacksonville-jaguars-draft-late-round-targets/
Az offenseből jelöltekből szívesen látnám nálunk Crockettet(őt nagyon!), Norwoodot, Storm Johnsont és a 2 Thomast.
A defenses jelöltekből Walt Aikens ésAvery Williamson a 2 kedvencem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem ez nem okoz gondot, sőt szeretem ezeket a találgatásokat hisz ez is hozzá tartozik ehez a sporthoz.......m-bryo
Makáé a jó módszer, mert nekem (és ahogy olvasom/hallgatom, szinte mindenkinek Goodellen kívül) már a tököm ki van a találgatásokkal, de mivel NFL junkie vagyok, ezért csak olvasgatom ezeket.
Részemről megtarthatnák a draftot április elején is. Remélem Goodell hallgat a tömegekre, és visszarakja jövőre április végére.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nekem ez nem okoz gondot, sőt szeretem ezeket a találgatásokat hisz ez is hozzá tartozik ehez a sporthoz.......
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Én megfogadtam, hogy egy hétig semmit nem fogok olvasni NFL témában, kurvára nem ölöm az időm bullshitelésre, smokescreenre, meg találgatásokra.

Leülök a draft elé a jelenleg kialakult várakozásommal, aztán puszipá, ha jól húzunk örülök, ha szarul, akkor majd elolvasom, hogy mi az indoklás, és eldöntöm elfogadom-e. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt annyira nem hallani,hogy aköré építenék a csapatot,hogy a divízió ellenfelek ellen építve akar csoportot győzni. Mert akkor elit védelem mondjuk a Colts ellen kell, de egyelőre a Texans és a Titans is Qb gondokkal kűzd, tehát náluk lehet inkább a védelem réseit keresni.undisputedly
Azért Russell Wilson meg Manziel nem egészen ugyanaza. Az egyik pocket passer, aki ha kell megiramodik. Johnny hogy ha a 2. opciója sem üreg, már nyargal fel-alá a pályán
Fejlődés és előrelépés a cél. Most még szerintem a playoff nincs kitűzve, mint elérendő cél .
iktriad
PErsze, idén még nem is igen lehet a cél. Amire céloztam, az az,hogy Gus kapott mondjuk 4 évet, ami alatt el kell juttatnia a csapatot a PO kaliber szintre.
Na most anno nálunk, ahol Ő is ott volt ekkor, szintén ebben az 1-2 évvel a program indulása után lévő folyamatban arról írtak a szakik,és a stáb is sokszor nyilatkozta,hogy készülni kell a csoportellenfelek ellen = a PO-ba úgy vezet az út, ha megverjük őket, mivel évi 6 meccs ellenük van, ami ráadásul kb duplán számít, a leghelyesebb út talán,ha úgy épülünk,hogy őket legyőzzük, mert ha söpörjük mondjuk a csoportot, akkor valószínűleg a PO is összejön.

Itt most kezdődik a 2. év, a draft után szerintem itt is előjönnek ezek a hangok. "Hogyan juthatunk jövőre PO-ba".undisputedly
3 év alatt már komoly playoff esélyes csapatot illik összerakni, szóval jövőre már igenis a playoff a kitűzött cél. A (ma a Premier Legaueből kiesett...) Fulham idei szezonja a példa rá, hogy Shao nem éppen a türelmes emberek közé tartozik, bár azt ő is érti, hogy 3-4 év kell, hogy felépüljön valami komolyabb az NFLben. De hamarosan el kell kezdődnie jönni az eredményeknek is, különben Caldwell és Gus is bajba kerülhet állásügyileg.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt annyira nem hallani,hogy aköré építenék a csapatot,hogy a divízió ellenfelek ellen építve akar csoportot győzni. Mert akkor elit védelem mondjuk a Colts ellen kell, de egyelőre a Texans és a Titans is Qb gondokkal kűzd, tehát náluk lehet inkább a védelem réseit keresni.
Azért Russell Wilson meg Manziel nem egészen ugyanaza. Az egyik pocket passer, aki ha kell megiramodik. Johnny hogy ha a 2. opciója sem üreg, már nyargal fel-alá a pályán
Fejlődés és előrelépés a cél. Most még szerintem a playoff nincs kitűzve, mint elérendő cél .
iktriad
PErsze, idén még nem is igen lehet a cél. Amire céloztam, az az,hogy Gus kapott mondjuk 4 évet, ami alatt el kell juttatnia a csapatot a PO kaliber szintre.
Na most anno nálunk, ahol Ő is ott volt ekkor, szintén ebben az 1-2 évvel a program indulása után lévő folyamatban arról írtak a szakik,és a stáb is sokszor nyilatkozta,hogy készülni kell a csoportellenfelek ellen = a PO-ba úgy vezet az út, ha megverjük őket, mivel évi 6 meccs ellenük van, ami ráadásul kb duplán számít, a leghelyesebb út talán,ha úgy épülünk,hogy őket legyőzzük, mert ha söpörjük mondjuk a csoportot, akkor valószínűleg a PO is összejön.

Itt most kezdődik a 2. év, a draft után szerintem itt is előjönnek ezek a hangok. "Hogyan juthatunk jövőre PO-ba".

Szerk: A lényeg: Ha tudjuk,hogy mondjuk Gus a Colts dominancia ellen készül, akkor abből jöhet némi infó a pickre vonatkozóan.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thunder & Lightning reunited avagy Keenan McCarddell meglátogatta az asszem még mindig házi őrizetben lévő(?) Jimmy Smitht.



Nehéz mai fejjel elhinni(mikor annyit küszködünk WR és QB problémákkal évek óta), de volt olyan idő (a franchise első éveiben), amikor ez a 2 úriember (+ Mark Brunell) rettegésen tartotta az NFL védelmeit.

Érdekes... Mostanában annyi helyen olvasni,hogy bust lesz, hogy a végén még tényleg jó NFL Qb lesz belőle 😊

Dinamizmust vinne a rendszerbe, plusz ugye Gus látta,hogy "hogyan kell kinéznie" egy mobilis Qb-nak, ha sikeres akar lenni a ligában, amikor Russ ellen edzette a védelmet. Persze,ha ez számít valamit 😀 Gondolom hátránynak nem hátrány.

Összességében mondjuk még így is alsó hamard a roster minősége, szóval a több pickben is van logika. Habár szerintem még idén pont benne vagytok abban a sávban amiatt,hogy tudtok más szezonkezdet előtti cutjaiból mazsolázni.


Amúgy azt mondd már meg nekem, hogy láttad-e interjúkban,hogy közvetlenül a csoport megnyeréséről, a csoportellenfelek legyőzéséről beszél a stáb vagy a vezetés?
Anno emlékszem, nálunk mentek a cikkek megszámlálhatatlanul,hogy magas CB-vel készülünk pl Fitz ellen, és hogy az elit védelem must, mert a Westben csak így lehet.

Itt annyira nem hallani,hogy aköré építenék a csapatot,hogy a divízió ellenfelek ellen építve akar csoportot győzni. Mert akkor elit védelem mondjuk a Colts ellen kell, de egyelőre a Texans és a Titans is QB gondokkal küzd, tehát náluk lehet inkább a védelem réseit keresni.undisputedly
Azért Russell Wilson meg Manziel nem egészen ugyanaza. Az egyik pocket passer, aki ha kell megiramodik. Johnny hogy ha a 2. opciója sem üreg, már nyargal fel-alá a pályán

Fejlődés és előrelépés az idei célkitűzés szerintem. Most még szerintem a playoff szereplést nem várja el Shao, de az idei évben jobb teljesítményt kell felmutatni, mint tavalyt.(mondjuk az nem egy átugorhatatlan akadály...).