Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy néz ki most a Top 5öt/Top 10es QB big boardod jelenleg a jövő évi draftra?iktriad
nyilván Brückewasser lesz az első választott.
továbbá Manziel és Boyd tartják magukat az eddigi helyükön.
Hundley esélyei javulnak mert Mariota visszatér, Mettenberger pedig lesérült.
Az 5. helyre így becsúszhat Carr.
A top10-ben McCarron és Garoppolo helye még elég tuti, meg Mettenberger is.

A 9-10. hely már mindegy szerintem, Murray sérült, Falest én nem kultiválom, Morris meg csalódás.Höri
Köszi.
Én Hundley helyében én inkább visszamennék a UCLAre.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy néz ki most a Top 5öt/Top 10es QB big boardod jelenleg a jövő évi draftra?iktriad
nyilván Brückewasser lesz az első választott.
továbbá Manziel és Boyd tartják magukat az eddigi helyükön.
Hundley esélyei javulnak mert Mariota visszatér, Mettenberger pedig lesérült.
Az 5. helyre így becsúszhat Carr.
A top10-ben McCarron és Garoppolo helye még elég tuti, meg Mettenberger is.

A 9-10. hely már mindegy szerintem, Murray sérült, Falest én nem kultiválom, Morris meg csalódás.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Derek Carr - róla mi a véleményetek??
 www.bigcatcountry.com/2013/12/3/5170170/nfl-mock-draft-2014-jaguars-derek-carrm-bryo
Alapvetően nem rossz, nekem nagyon tetszenek a deep balljai. A readjei és a döntései annyira nem jó, és a zsebben sem úgy mozog, ahogy kéne. Az offese wild-spread alapú, nálunk szerintem inkább run-heavy-t akarnak Gusék. phylos
Carrt azért nehéz mérlegelni mert a passzai fele screen.
Náluk nincs futójáték, állandó 4 WR van és a screenek helyettesítik a futást. Emiatt a statjait is nehéz összehasonlítani a riválisaival.

Kicsit váratlanul ért, hogy lassan minden szervezet top10 környékére jelöli, miközben az ilyesfajta offense-ek irányítóit nem szokták szeretni. | Sőt, inkább a top elkapó szokott karriert csinálni. (Crabtree-Harrell, Bess-Brennan, Blackmon-Weeden, Patton-Cameron). Talán Keenum az egyetlen, akinek egyik 1000 yardos elkapójából se lett semm | i.

Na mind1, én szurkolok neki.Höri
Hogy néz ki most a Top 5öt/Top 10es QB big boardod jelenleg a jövő évi draftra?

deszarmunkátvégezgusbradleykikellrúgniHelmut Zimmer
Jól hangzik, de Bradley kirúgása mindig olyan környezetben merült fel, hogy maradhat-e a csapatnál 0-16-ot követően. Hacsak győzelmeket nem kezd el az NFL elszedni tőlük ez már nem fog megtörténni.DoM
0-16nál sem volt szinte semmi esély a kirúgására, most meg minden szaki neki tulajdonítja, hogy elkezdtünk nyerni.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Derek Carr - róla mi a véleményetek??
 www.bigcatcountry.com/2013/12/3/5170170/nfl-mock-draft-2014-jaguars-derek-carrm-bryo
Alapvetően nem rossz, nekem nagyon tetszenek a deep balljai. A readjei és a döntései annyira nem jó, és a zsebben sem úgy mozog, ahogy kéne. Az offese wild-spread alapú, nálunk szerintem inkább run-heavy-t akarnak Gusék. phylos
Carrt azért nehéz mérlegelni mert a passzai fele screen.
Náluk nincs futójáték, állandó 4 WR van és a screenek helyettesítik a futást. Emiatt a statjait is nehéz összehasonlítani a riválisaival.

Kicsit váratlanul ért, hogy lassan minden szervezet top10 környékére jelöli, miközben az ilyesfajta offense-ek irányítóit nem szokták szeretni. | Sőt, inkább a top elkapó szokott karriert csinálni. (Crabtree-Harrell, Bess-Brennan, Blackmon-Weeden, Patton-Cameron). Talán Keenum az egyetlen, akinek egyik 1000 yardos elkapójából se lett semm | i.

Na mind1, én szurkolok neki.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
deszarmunkátvégezgusbradleykikellrúgniHelmut Zimmer
Jól hangzik, de Bradley kirúgása mindig olyan környezetben merült fel, hogy maradhat-e a csapatnál 0-16-ot követően. Hacsak győzelmeket nem kezd el az NFL elszedni tőlük ez már nem fog megtörténni.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Cyprien jelölve lett a hét újonca címre!
 www.nfl.com/voting/rookies/2013/REG/13

És Caldwell megint megerősítette, hogy eszünk ágában sincs tankolni idén:
 www.nationalfootballpost.com/Jaguars-GM-Caldwell-sees-no-value-in-losing.html
“There is no guarantees (in the draft),” Caldwell said. “Shad Khan pays us on a daily basis to make this the best franchise that we can do and then in the draft he pays us to make good decisions wherever we’re picking and make the best of that situation. We’re focused on becoming a better team here and hopefully that translates into wins.”
iktriad
deszarmunkátvégezgusbradleykikellrúgni
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cyprien jelölve lett a hét újonca címre!
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/njmxp4unooadbposqs3t.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


És Caldwell megint megerősítette, hogy eszünk ágában sincs tankolni idén:
 www.nationalfootballpost.com/Jaguars-GM-Caldwell-sees-no-value-in-losing.html
“There is no guarantees (in the draft),” Caldwell said. “Shad Khan pays us on a daily basis to make this the best franchise that we can do and then in the draft he pays us to make good decisions wherever we’re picking and make the best of that situation. We’re focused on becoming a better team here and hopefully that translates into wins.”
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végső injury report:
Burton, Sanders és Forsett nem játszik, mindenki más bevethető holnapra.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mincey bizos játszani fog holnap, de emellett Abry Jones is katív lesz.

A jövő évi Jaguars - Cowboys meccs a szokott időben fog kezdődni (itteni idő szerint 19:00-kor).

Ja és így kell alakulnia a hátralévő meccsek eredményeinek, hogy a Jags bejusson az idei rájátszásba:
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/2660/how-the-jaguars-make-the-playoffs
Nem is kell "olyan sok" upset hozzá. 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cyprien bemikrofonozva a Browns meccsen
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-Sounds-from-Sunday/b3578022-ea58-40de-b0d7-095b8b52b414
Nagyon jól sikerült az eheti videó. Minden benne van, még Weeden "C'mon man" díjas rúgása is. 😀


Ja és íme a statisztikai bizonyíték, hogy Bradley (és Babich) alaposan gatyába rázta a védelmet a bye week óta.
Első 8 meccs: 3 INT, 1 safety, 8 Turnover, 11 sack, 6 FF, 5 Fumble Recovery

Bye Week óta lejátszott 4 meccs: 4 INT, 2 safety, 8 Turnover, 9 sack, 5 FF, 4 Fumble Recovery
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Játékidő elemzés - Cleveland

OFFENSE (74 snaps)

QB: Chad Henne 74.

OL: Uche Nwaneri 74, Brad Meester 74, Austin Pasztor 74, Cam Bradfield 74, Will Rackley 71, Mike Brewster 3.

RB: Maurice Jones-Drew 59, Will Ta’ufo’ou 22, Jordan Todman 16, Denard Robinson 1.

WR: Cecil Shorts 73, Mike Brown 60, Ace Sanders 48, Kerry Taylor 3.

TE: Marcedes Lewis 64, Clay Harbor 15, Danny Noble 9.

A 74 snap szezoncsúcs az offense számára idén. Meester és Uche továbbra is minden playnél a pályán volt idén. Brewster Rackley sérülése miatt jött be 3 snapre. MJD 59 snapje szintén idénycsúcs.
Ta’ufo’ou zsinórban hetedszer volt legalább 20 playnél a pályán. Todman az elmúlt 3 mérkőzésen 49 snappet játszott, előtte 5 meccsen összesen 26. Végre tényleg megvan a 2. számú futónk. Denard "legnagyobb örömére". Noble amióta felkerült az 53ba, most játszotta a legtöbbet. Az első hét meccsén összesen 7 playnél játszott, most 9ben volt fent. Shorts most volt a pályán a legtöbbször, Ace és Brown 2. legtöbb játékidejét könyvelhette el (mindketten a Denver ellen voltak fent a legtöbbet eddig idén).

DEFENSE (75 snaps)

DL: Sen’Derrick Marks 59, Andre Branch 55, Jason Babin 53, Roy Miller 40, Tyson Alualu 37, Brandon Deaderick 23, Ryan Davis 18, Abry Jones 13.

LB: Paul Posluszny 75, Geno Hayes 65, Russell Allen 43, J.T. Thomas 10, John Lotulelei 2.

DB: Johnathan Cyprien 75, Alan Ball 74, Dwayne Gratz 73, Winston Guy 66, Mike Harris 30, Josh Evans 9, Chris Prosinski 4, Will Blackmon 1.

A védelemből Cyprien továbbra is minden védelmi playnél játszott idén. Andre Branch elöször játszott több snappet, mint Babin. Mondjuk most sokat nem tett hozzá, ellenben a veterán passrusherünkkel, akinek baromi jó napja volt a múlt vasárnapi. Hayes és Allen viszonylag többet voltak pihentetve, előbbi azért, hogy Thomas és Lotulelei is játsszon, utóbbi azért, mert sokszor 5, néha pedig 6 DBvel álltunk fel. Amint Evans megsérült, onnantól Guy Winston minden snappet a pályán volt. Prosinski akkor volt fent, mikor 6 DBvel (dime) álltunk fel. Blackmon azért játszott csak 1 snappet, mert még mindig nem 100%-os. Amikor bent volt, Gordon akkor szerezte az 1. TDjét....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@iktriad hello, kicsit off, de talán mégsem. A  blackandteal.com/about/ -ban a Bowl.hu -ból kimaradt egy "l" betű a rólad szóló részben. Csak gondoltam megemlítem 😊KmetyG
Majd kijavítattom.

Ha már B& T itt vannak a Pro Football Focusos érdemjegyek a Browns meccsről:
 blackandteal.com/2013/12/03/jacksonville-jaguars-vs-cleveland-browns-pro-football-focus-recap/

És ha már Pro Football Focus - Alan Ball bekerült náluk az elmúlt hónap csapatába CB poszton!
 www.profootballfocus.com/blog/2013/12/03/team-of-the-month-q3/

És Dwayne Gratz felkerült a rookie of the year watchlistre!
 www.profootballfocus.com/blog/2013/12/03/race-for-rookie-of-the-year-week-13-2/
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
@iktriad hello, kicsit off, de talán mégsem. A  blackandteal.com/about/ -ban a Bowl.hu -ból kimaradt egy "l" betű a rólad szóló részben. Csak gondoltam megemlítem 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Forsett - Burton -Evans trió nem edzett, MJD veterán pihenőnapot kapott.
Limitált volt Mike Brown, Branch, Hayes, Roy Miller, Stupar, Shorts, Rackley, Mike Harris, Lewis és Pasztor.

Nem lenne rossz választás, és lehet hozzá elég lenne egy 3. körös pick is, hogy felszedjük. Tehát hozhatunk egy passrushert meg valakit az O-falba addig.iktriad
tudom, RW is 3. körös volt, Brady meg 6, de ennyi év cumi után komolyan elégedett lennél egy középső körös QB pickkel ? @)Joey Tribbiani
simán követhetik a Skins taktikáját is, 1. körben is QB draft meg pár körrel később még egy
a JAX-nél simán benne van a pakliban ez szerintem, ha a rengeteg cap space miatt végre hajlandó lesz a csapat odatenni magát az FA-piaconjjncaa
Iktriad legújabb szcenáriójában nem látok első körös QB-t.Joey Tribbiani
Majd Caldwell eldönteni, mit akar. Még az FA időszakot is meg kell várni, hogy ott mit csinálunk (Szerzünk-e komoly DEt, meghosszabbítjuk-e Hennet, stb.)

Én kiegyeznék egy Barr (vagy letrade és Murphy), Cyrill Richardson, Garoppolo drafttal 😊 (nem vagyok egy nagy Clowney fan)
negyedik körben meg RB + O-linephylos
Ez nem hangzik rosszul. Mondjuk lehet Garoppolo draft stockja fel fog menni a következő hónapban az FCS playoff és a Senior Bowl miatt(szerintem biztos meg fogják oda hívni).
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem lenne rossz választás, és lehet hozzá elég lenne egy 3. körös pick is, hogy felszedjük. Tehát hozhatunk egy passrushert meg valakit az O-falba addig.iktriad
tudom, RW is 3. körös volt, Brady meg 6, de ennyi év cumi után komolyan elégedett lennél egy középső körös QB pickkel ? @)Joey Tribbiani
simán követhetik a Skins taktikáját is, 1. körben is QB draft meg pár körrel később még egy
a JAX-nél simán benne van a pakliban ez szerintem, ha a rengeteg cap space miatt végre hajlandó lesz a csapat odatenni magát az FA-piaconjjncaa
Iktriad legújabb szcenáriójában nem látok első körös QB-t.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Nem lenne rossz választás, és lehet hozzá elég lenne egy 3. körös pick is, hogy felszedjük. Tehát hozhatunk egy passrushert meg valakit az O-falba addig.iktriad
tudom, RW is 3. körös volt, Brady meg 6, de ennyi év cumi után komolyan elégedett lennél egy középső körös QB pickkel ? @)Joey Tribbiani
simán követhetik a Skins taktikáját is, 1. körben is QB draft meg pár körrel később még egy
a JAX-nél simán benne van a pakliban ez szerintem, ha a rengeteg cap space miatt végre hajlandó lesz a csapat odatenni magát az FA-piacon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem lenne rossz választás, és lehet hozzá elég lenne egy 3. körös pick is, hogy felszedjük. Tehát hozhatunk egy passrushert meg valakit az O-falba addig.iktriad
tudom, RW is 3. körös volt, Brady meg 6, de ennyi év cumi után komolyan elégedett lennél egy középső körös QB pickkel ? @)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Josh Evans biztos nem játszik csütörtökön. Mincey 90% hogy igen Gus szerint.


Derek Carr - róla mi a véleményetek??
 www.bigcatcountry.com/2013/12/3/5170170/nfl-mock-draft-2014-jaguars-derek-carrm-bryo
Pénteken David Fales jobban játszott nála vasárnap. Mellesleg ő is senior.

Derek Carr - róla mi a véleményetek??
 www.bigcatcountry.com/2013/12/3/5170170/nfl-mock-draft-2014-jaguars-derek-carrm-bryo
Alapvetően nem rossz, nekem nagyon tetszenek a deep balljai. A readjei és a döntései annyira nem jó, és a zsebben sem úgy mozog, ahogy kéne. Az offese wild-spread alapú, nálunk szerintem inkább run-heavy-t akarnak Gusék.
Nekem Garoppolo játéka (látsd a 2014 Draft topic) jobban tetszik, az egy picit közelebb áll a play-action-ön alapuló offense-hez.phylos
Nem lenne rossz választás, és lehet hozzá elég lenne egy 3. körös pick is, hogy felszedjük. Tehát hozhatunk egy passrushert meg valakit az O-falba addig.iktriad
Én kiegyeznék egy Barr (vagy letrade és Murphy), Cyrill Richardson, Garoppolo drafttal 😊 (nem vagyok egy nagy Clowney fan)
negyedik körben meg RB + O-line

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Evans biztos nem játszik csütörtökön. Mincey 90% hogy igen Gus szerint.


Derek Carr - róla mi a véleményetek??
 www.bigcatcountry.com/2013/12/3/5170170/nfl-mock-draft-2014-jaguars-derek-carrm-bryo
Pénteken David Fales jobban játszott nála vasárnap. Mellesleg ő is senior.

Derek Carr - róla mi a véleményetek??
 www.bigcatcountry.com/2013/12/3/5170170/nfl-mock-draft-2014-jaguars-derek-carrm-bryo
Alapvetően nem rossz, nekem nagyon tetszenek a deep balljai. A readjei és a döntései annyira nem jó, és a zsebben sem úgy mozog, ahogy kéne. Az offese wild-spread alapú, nálunk szerintem inkább run-heavy-t akarnak Gusék.
Nekem Garoppolo játéka (látsd a 2014 Draft topic) jobban tetszik, az egy picit közelebb áll a play-action-ön alapuló offense-hez.phylos
Nem lenne rossz választás, és lehet hozzá elég lenne egy 3. körös pick is, hogy felszedjük. Tehát hozhatunk egy passrushert meg valakit az O-falba addig.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Derek Carr - róla mi a véleményetek??
 www.bigcatcountry.com/2013/12/3/5170170/nfl-mock-draft-2014-jaguars-derek-carrm-bryo
Alapvetően nem rossz, nekem nagyon tetszenek a deep balljai. A readjei és a döntései annyira nem jó, és a zsebben sem úgy mozog, ahogy kéne. Az offese wild-spread alapú, nálunk szerintem inkább run-heavy-t akarnak Gusék.
Nekem Garoppolo játéka (látsd a 2014 Draft topic) jobban tetszik, az egy picit közelebb áll a play-action-ön alapuló offense-hez.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Derek Carr - róla mi a véleményetek??
 www.bigcatcountry.com/2013/12/3/5170170/nfl-mock-draft-2014-jaguars-derek-carr
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Evans játéka kérdéses csütörtökre. A könyöke rendben van, de a válla nem. Gus nagyon kérdésesnek nevezte a játékát. A Josh Gordon 95 yardos TDjénél nagyot híbázó Guy Winston kezdhet a helyén.
Evanson kívül mindenki egészséges.
Mincey valószínűleg játszik a Texans ellen.
Gus dicsérte Chad Henne, MJD, Ace Sanders, Brad Meester, Poz, Marks és Jason Babin vasárnapi játékát.Utóbbi a Pro Football Focus szerint magasan legjobb teljesítményét nyújtotta idén. Remélem csütörtökön is így játszik majd.
Bradley kiemelte, hogy a bye week után nagyon koncentráltunk a futójátékra és a futás megfogására, mindkét területen eléggé jól megy az elmúlt hetekben. Nem engedtünk 1 csapatot se 100 futott yard fölé, és az elmúlt 2 meccsen 100 futott yard fölött zártunk, két igen jó védelem ellen.

Ma Forsett, Burton és Evans nem edzett.
Limitált volt Mike Brown, Branch, Hayes, Roy Miller, Stupar, Shorts, Rackley, Mike Harris, Lewis és Pasztor.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, most már Pete Prisco is azon a véleményen van, hogy a Jags érdekeit az szolgálja a legjobban, ha minél jobban játszik és nyer. Ő is mostanáig egy véleményen volt Makával, hogy tankolni kellene.

A few weeks ago, I had a chat with Jacksonville Jaguars general manager Dave Caldwell after his team won for the first time.
"Don't win too many, you will blow your draft pick," I said to him.
Caldwell laughed and said that he wanted his team to win as many games as possible. A month ago, I didn't think that was wise thinking. Now I do.

The biggest reason for that change is I don't think there is a true slam-dunk, can't-miss passer in next year's draft.
Now that the Jaguars have won three out of their past four games, including beating the Cleveland Browns on Sunday, it's almost becoming a moot point. They would pick third right now.
I also think Caldwell is good enough at evaluating talent that he will find good players, including a good quarterback, no matter where he is drafting.

Winning isn't losing in this case. If Andrew Luck were in this draft, it would be, but with six months until the draft it sure doesn't look as if there is a quarterback of that caliber at the top.


Credit the Jaguars' coaches for keeping this thing moving forward when it could have been all-time-low bad. And credit Caldwell for being patient and doing it the right way: Through the draft. Two years from now, this team could be a good one.
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/24314941/monday-musings-break-up-the-jaguars
Jó cikk, ajánlom minden jags fan figyelmébe!

A cikkben azt is írja, hogy jelenleg pénzfeldobás döntene köztünk és a Redkins/Rams közöt, hogy kié a 2. pick a drafton.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabban imádom a hétfői címlapokat - ezúttal Clevelandből jött ez(Shorts Clevelandből való ugyebár)



Jót röhögtem a jobb alsó sarkon olvasható kis cikk címén is: "Defense no match for the mighty Jags." 😀😀 😀😀 😀😀

Gratu!!! Szimpatikus "kis" csapat vagytok! véleményem szerint is inkább győzettek még párszor ha tudtok és max feltradeltek drafton.darthmushroom
Köszönjük! Gombával csak csínján 😀 Ami a feltrade-et illeti, Pats drukkerként nyilván nem kell tudnod, hogy irtózunk tőle, mint ördög a tömjénfüsttől. Derrick Harvey, Blaine Gabbert, Justin Blackmon mind feltrade... szőr mentén fogalmazva sem jártunk jól velük (JB-nél ugyebár legalább nem a tehetséggel van a baj), szurkolóként félünk, hogy az olyan elátkozott nálunk, mint a DE draft...N-Drew
oké benne a bukás lehetősége, bár én szerintem Manziel ha csúszik lefele is jó volna Nektek, bár egy "idióta" szerintem a foci tudása megvan hozzá h egy sztár legyen az nflbe is. mellette ha nem is Ő, de sok jó irányító lehet most a drafton, főleg úgy h mint top 10-be lesztek a drafton.darthmushroom
Manziel "swing big" prospect. Vagy szupersztár lesz az NFLben, vagy megabust. Szerintem nem lesz nála középút. Pont ezért tartok a draftjától. Mert amilyen szerencsénk van a QB draftjainkkal, biztos utóbbi lesz. Bár Joeckel mondjuk jól ismerné, ez nagy előny.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Gratu!!! Szimpatikus "kis" csapat vagytok! véleményem szerint is inkább győzettek még párszor ha tudtok és max feltradeltek drafton.darthmushroom
Köszönjük! Gombával csak csínján 😀 Ami a feltrade-et illeti, Pats drukkerként nyilván nem kell tudnod, hogy irtózunk tőle, mint ördög a tömjénfüsttől. Derrick Harvey, Blaine Gabbert, Justin Blackmon mind feltrade... szőr mentén fogalmazva sem jártunk jól velük (JB-nél ugyebár legalább nem a tehetséggel van a baj), szurkolóként félünk, hogy az olyan elátkozott nálunk, mint a DE draft...N-Drew
oké benne a bukás lehetősége, bár én szerintem Manziel ha csúszik lefele is jó volna Nektek, bár egy "idióta" szerintem a foci tudása megvan hozzá h egy sztár legyen az nflbe is. mellette ha nem is Ő, de sok jó irányító lehet most a drafton, főleg úgy h mint top 10-be lesztek a drafton.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!