Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Statok: Poz továbbra is 3. tackleökben, MJD 18. futott yardokban (megleőzte Rashad Jenningst), Shorts 25 elkapott yardokban, és 236 yardra(meccsenként 59) van az ezertől.

A Jags tökutolsó sackekben (20), de vezetjük az egész ligát szerzett safetykben(3)! 😀😀 😀😀 😀😀

Lapszemle - MMQB

Jacksonville’s 3-1 in the last month. The bronze statue of Gus Bradley outside EverBank Field will be unveiled this morning at 11.
😀😀

Coach of the Week
Bill Musgrave, offensive coordinator, Minnesota and Jedd Fisch, offensive coordinator, Jacksonville. This is not about winning. This is about being creative when your offense is struggling. Which both of these offenses are. Musgrave and Fisch both created touchdowns out of whole cloth on Sunday. Fisch called an end sweep-turned-halfback-pass for a touchdown, an eight-yard strike from Maurice Jones-Drew to Marcedes Lewis to tie Cleveland at 14 in the second quarter at Cleveland. In Minneapolis, Musgrave lined up wide receiver Cordarrelle Patterson as the I-back in a two-back formation, a fullback in front of him, and had Christian Ponder hand the ball to him as if he were Adrian Peterson. Patterson zoomed through the hole and scored on a 31-yard gallop. Smart coaches improvise when their players are stuck in neutral. That’s what Musgrave and Fisch did Sunday—and it helped both of their teams win.
4. I think if you want to measure the value of a good coach, look at what Gus Bradley is doing in Jacksonville. In the last month, the formerly 0-8 Jaguars are 3-1. They’re feisty on defense, imaginative on offense and the thing you notice is even though they have nothing to play for, they play as though a playoff spot was on the line. Shad Khan has to be thrilled with the hire.
Péntek hajnalban visszaszerezhetjük az 1/1est is. Már ha akarjuk. Szóval jön a Teddy Bridgewater Bowl a TNFen.iktriad
miközben Teddy épp a Cincinnati ellen fog játszani :p 😊jjncaa
Tudom, láttam a schedulet pár hete. Ironikus, mi?


Péntek hajnalban visszaszerezhetjük az 1/1est is. Már ha akarjuk. Szóval jön a Teddy Bridgewater Bowl a TNFen.
iktriad
Valami ilyesmire számítok a meccsen 😊:

DC
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

Én kemény összecsapásra számítok. A Houstonnak is lesz miért játszani, elég ha Andre Johnson meccs utáni szavai jutnak eszembe.

N-Drew
Na körülbelül én is így érzek a helyzetünkkel kapcsolatban, mint ahogy itt leírtad. Köszi, hogy olvasol a gondolataimban!
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Az összes közhellyé nemesült igazságot el lehetne sütni ebben a helyzetben. Örülök, hogy nyertünk, de az egyik szemem együtt sír Makával... tudja fene mi lenne a jó. Az én vesszőparipámat a zéró W-s szezont, lélektelen, szar játékkal már hál' Istennek elfelejthetjük. Viszont, ha onnan nézzük, hogy ez a 3 W szinte egymás után jött, nem 3-4 meccsenként elosztva a szezon kezdetétől, tekinthetjük úgy is, hogy valóban kezd beérni Gus-ék munkája és kezd összeérni a csapat. Esetleg - kívánom, hogy így legyen! - Helmut Zimmer maestronak lesz igaza. Visszajön a powerhouse. Kelvin Taylor-ra még várnunk kell vagy két évet (az lesz a tökéletesen kézenfekvő választás...), addigra már egy tehetséges csapat is lehet majd hozzá, normális QB-vel, ha Caldwell-ék ügyesen dolgoznak. Sir Khan meg csengeti a lovettát néha egy-két jó FA-re, nem csak medencére, meg Jumbotronra. Bár azt én a "külsősökhöz" képest sokkal inkább megértettem, miért nem kezdtek el ész nélkül agyatlan pénzeket kivágni az ablakon nagynevű free agent-ekért, akik jót nyaraltak volna a floridai napfényben minimális erőbedobással, mondván örüljetek, hogy a nevemet adom ehhez a káoszhoz. Most legalább tényleg lesz hely a sapka alatt dögivel. El lehet azt költeni ésszel is. Egyszerűen Gene bátyó 4 éves nem túl jó, viszont kurva rossz GM-i ténykedése után, szinte minden hiányzott egy valamirevaló csapathoz, ég(ett) minden, mint a Reichstag...
Idén meg, már többször pedzegettük itt, hogy sajnos a Jax nem tankolt, egyszerűen ennyire volt elég a csapat. A híresen remek médiabeli megítélésünknek biztosan nem árt, ha kevésbé úgy kerülünk szóba, mint a szar csapat szinonimája (amit súlyosbít, hogy egyesek úgy írnak rólunk, mintha legalábbis mindig kutyaütő lett volna a Jaguars...), hanem egy olyan brigád, ahol kezdenek életjelek mutatkozni. Nem tudom mi lesz, de remélem nem faragunk rá, ha kivág a csapatunk egy huszáros decembert. Vicces lenne, tekintve, hogy a nagy leolvadásaink rendszerint ilyenkor jöttek, ellenben akkor számítottak a PO miatt, most meg ilyen szempontból a világon semmit. A Texans elleni meccs igencsak érdekes lesz, DC remek videója után, vajon a 0-0-ás döntetlenért mennyit fizetnek a fogadóirodák? 😉
Továbbra is Bridgewater-t szeretném, de hogy ezért (most már igazából) szándékoltan szívjunk... főleg, ha tényleg kezdenek belejönni a srácok, szinte bűn lenne! Szóval abszolút megértem Makát is, de a tank is csúnyán visszaüthet, Teddy (akárki kihagyhatatlannak tűnő játékos bármikor) ide, vagy oda. Max. az lesz Maka, hogy anyázunk és leírjuk, hogy Neked lett igazad. Tudom, Te sem lennél tőle boldogabb...
Én meg jelen esetben vagyok a "mocsár", de mégis inkább anti-tank. 😉

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Péntek hajnalban visszaszerezhetjük az 1/1est is. Már ha akarjuk. Szóval jön a Teddy Bridgewater Bowl a TNFen.iktriad
miközben Teddy épp a Cincinnati ellen fog játszani :p 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Péntek hajnalban visszaszerezhetjük az 1/1est is. Már ha akarjuk. Szóval jön a Teddy Bridgewater Bowl a TNFen.
iktriad
Valami ilyesmire számítok a meccsen 😊:

több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Gratu!!! Szimpatikus "kis" csapat vagytok! véleményem szerint is inkább győzettek még párszor ha tudtok és max feltradeltek drafton.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
én k.rva mérges vagyok, hogy nem láttam ezt a meccset!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg az 1/2es draft hely a mienk. A Redskins (egész pontosan a Rams) feljött 3.nak mögénk.
 stevielovesthejaguars.com/draftorder/
Péntek hajnalban visszaszerezhetjük az 1/1est is. Már ha akarjuk. Szóval jön a Teddy Bridgewater Bowl a TNFen.

A game winning TD sztorija - a kiemelt rész alapján Henne és Shorts között rendeződtek a nézeteltérések (ha voltak). Ez örömteli.

"I had some drops with nobody around me," Shorts said. "I think I was pressing a little bit because I was home, trying to make something happen."

Seeing his distress, teammates came over to Shorts to counsel him. From Ace Sanders, to Mike Brown, to Will Blackmon, to Marcedes Lewis and Henne, they all told him not to worry. Be patient, the Jaguars would call his number again.

Henne told Shorts: "You're the playmaker. I trust you. We'll come back to you."

Shorts then caught a sideline pass for a 16-yard gain. He scooted past cornerback Joe Haden, who had been shadowing him most of the day, a precursor of things to come.

Later, with 45 seconds left and facing third-and-9, the Jaguars decided to call Shorts' favorite play: "Sluggo." It's a double move, so named because it's a slant-and-go.

"I was excited when I heard the call because I knew the play was for me," said Shorts. "It's a dream come true. When the game is on the line, you want the ball."

Given the game circumstances, offensive coordinator Jedd Fisch thought it would work against Haden since the University of Florida product likes to be aggressive and jump routes. Bradley told Fisch he wanted to go after the win, not just settle for a game-tying field goal.

"There's a couple options on that play-call, but in that situation, we were only thinking about going to Cecil," said Fisch. "We weren't going to hold the ball. We didn't want anything negative to occur. If it's not there, just throw the ball away and we try to tie the game.

"Cecil knew that ball was going to him. He had to do a great job of selling the slant in order to have that [separation from the defender]. Haden was hanging on Cecil pretty good all game. We didn't think Haden was going to back up in that situation. Traditionally, slant is a good call there. We just wound up going with the double move off of it."

It turned out to be the ideal call in that instance because, as Shorts pointed out, Haden "jumped the mess out of that route and Chad [Henne] threw a great ball."

The first important thing was the offensive line gave Henne a clean pocket. He trained his eyes on the left side immediately after the snap. Shorts faked a slant route for five yards, then darted toward the end zone corner. Haden took the bait, leaving him a step or two behind.

Henne couldn't have put the ball in a better spot. He floated a perfect spiral over Shorts' shoulder, and this time, there'd be no drop.

"Sometimes when you come home, it's a jinx," said receivers coach Jerry Sullivan. "A players tries too hard to do too much. I was just so happy the way it ended. It was a great throw by Chad, and a great job by Cecil controlling the ball and keeping his feet in [bounds]."

Offensive tackle Cam Bradfield was the first teammate to arrive, grabbing Shorts from behind and bear-hugging him. A few seconds before, the receiver from Division III national power Mount Union couldn't resist a celebratory gaze at the stunned Browns' fans in the west end zone.

"I was just staring at the crowd," said Shorts. "I'm not going to tell you what I said."

Another game at Mount Union, a 24-7 win over Wesley College in the 2009 NCAA semifinals, also holds a special place for Shorts. That's because he scored two running touchdowns in the fourth quarter after being forced to fill in for the injured starting quarterback.

But none of those moments — also with his parents, Cecil Jr. and Priscilla, and dozens of family members in attendance — compared with the euphoria of coming home and putting a dagger in the Cleveland Browns.

"This is probably my favorite [football memory]," said Shorts. "Being in my hometown."

Hollywood couldn't have written it any better.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradley beszéde az öltözőben a meccs után.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Gus-Bradley-Postgame-Speech/282c84dd-4ec8-4dbc-a3b4-410bce63fa1c
Annyira örülök, hogy Gusnak 12 meccs után már több győzelme van, mint Mularkeynak, mint Jags HC! 😀

Lageman, OC Jedd Fisch, Oesher, Boselli és Henne elemez a meccs után:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_Postgame_Report/b7483365-a925-4e4a-80c5-3946aef1d329
Lagemanék megjegyezték, hogy a Jags jelentős részén (teljes 3. negyed)játszott túl jól, és mégis nyert. Ez is egy lépés előre, hogy nem a legjobb játékunkkal is tudtunk nyerni. Persze kellett hozzá az ellenfél(az a 3 turnover 150 mp alatt). Fisch megerősítette, hogy egész héten gyakoroltuk az MJD - Marcedes passzjátékot.

MJD, Ace (SIxo!!!), Poz, Gratz és Cyp a meccs után
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Open_Locker_Room/b03d298c-18fb-45f3-8ee6-01eaf671c4ad
MJD a TD passzról.
“I’m glad Marcedes made me look good, because it was a horrible throw.”
😀😀 😀😀 😀😀

Folytatódott még egy sorozat is. Delanie Walker (Titans)és Andre Johnson=Texans) után ezúttal Joe Haden akadt ki a vereség miatt, majdnem sírva is fakadt.

"I fucking can't stand losing. It hurts. I go out there and put my fucking heart out there every time, every time. And we end up coming up short."
Mondjuk szép lassan nem lesz olyan nagy szégyen kikapni tőlünk.
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Nagyon örültem a mai győzelemnek is, úgy ugráltam a tévé előtt egy Jax meccs miatt, mint régen. Képtelen vagyok felfogni, hogyan lehet a csapat vereségéért szorítani ha Jaguars drukker vagy...

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD TD passza az első nem QB által dobott 6 pontos játék volt a franchise történetében. Íme a play
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Week-13-Cant-Miss-Play-MJDoing-it-all/5842248d-1b28-42a0-88f0-fecc865cd2da

És íme Cecil amúgy borzalmas napjának végül csodás vége. Jó látni, hogy most az offense hozta össze a meccsnyerő playt!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_WR_Cecil_Shorts_20yard_gamewinning_TD/81162f52-0dd0-4743-a91b-694f61640f87
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
alig várom a TNF-t 😀

aki fosik, hogy nem lehet megerősíteni a csapatot 1/1 nélkül, ezt nézze meg  overthecap.com/nfl-cap-space.php?Year=2013
2. legnagyobb cap space, és a QB-k kivágása után csak nőni fog.Höri
Plusz Mincey. Plusz Babin. Ők szerintem biztosan mennek, hiába van utóbbinak 4.5 sackje már idén és ezzel jelenleg csapaton belüli sack leader. Ez már szép nagy spórolást jelent cap space ügyben.
Plusz talán Marcedes és Alualu is menni fog, egyik helye sem biztos, és nagyon sok pénzt keresnek, főleg Marcedes.

Az egyik QB szerintem maradni fog, mint csere, sanszosan Henne, bár ő FA lesz.

Viszont Marksot újra kell igazolni: Mai statjai: 3 tackle, 1 sack, FF, fumble recovery és 1 újabb PD.
Én MJDt is itt tartanám egy RACIONÁLIS szerződéssel( 3 millió max / év). Plusz Pasztort és Will Blackmont. Valamint Shortsnak most kéne új szerződést adni.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
alig várom a TNF-t 😀

aki fosik, hogy nem lehet megerősíteni a csapatot 1/1 nélkül, ezt nézze meg  overthecap.com/nfl-cap-space.php?Year=2013
2. legnagyobb cap space, és a QB-k kivágása után csak nőni fog.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Evans könyökéről negatív lett a röntgen, de holnap megy MRire is.

Holnap és holnapután edzés, szerdán walkthrough lesz. Csütörtök TNF.

Az MJD - Lewis playt betervezett volt, a héten 1. gyakorolták is.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No, mit jobb olvasni, egy másik Jags szurkoló rinyálását a tankról vagy a Texans és Colts szurkolók közti szájkaratét?Maka
Természetesen előbbi.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
No, mit jobb olvasni, egy másik Jags szurkoló rinyálását a tankról vagy a Texans és Colts szurkolók közti szájkaratét?Maka
nem lesz szájkaraté, részemről el se kezdem inkább 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
No, mit jobb olvasni, egy másik Jags szurkoló rinyálását a tankról vagy a Texans és Colts szurkolók közti szájkaratét?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oké, hogy franchise QB, de ha leadnátok az ilyen meccseket, az szvsz a szurkolók arconköpése lenne. Borbinho
Vicces ilyet egy Colts fantól olvasniDC
Miért, szerinted a Painter/Orlovsky duó többre volt hivatott?Borbinho
Ők nem, de Kerry "nagypapi" Collins igen. 😀😀
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Oké, hogy franchise QB, de ha leadnátok az ilyen meccseket, az szvsz a szurkolók arconköpése lenne. Borbinho
Vicces ilyet egy Colts fantól olvasniDC
Miért, szerinted a Painter/Orlovsky duó többre volt hivatott?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Oké, hogy franchise QB, de ha leadnátok az ilyen meccseket, az szvsz a szurkolók arconköpése lenne. Borbinho
Vicces ilyet egy Colts fantól olvasni
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még hogy nem fontos az 1/1... nézzetek rá a Chiefsre. 😀Maka
Nem Fisher miatt állnak úgy, ahogy ma sem. 😀😀 Az a D brutális ma.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Még hogy nem fontos az 1/1... nézzetek rá a Chiefsre. 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csoportriválisként kezdek parázni, vérszemet kaptatok, bár a meccset nem láttam ,de grat nektek. 😊

Draftról meg annyit, hogy szerintem ez a legjobb amit tehet a csapat, küzd, és szerez 1-2 W-t. Oké, hogy franchise QB, de ha leadnátok az ilyen meccseket, az szvsz a szurkolók arconköpése lenne. "Ki se gyertek idén a meccsekre, Tank 4 Teddy szezon van, majd jövőre nyerünk!" Ha idén találtok pár remek playát, akik hozzák a meccseket, és jó formában maradnak, sokkal egyszerűbb lesz az offseasonotok. Az meg,hogy nem 1/1esek lesztek, nem jelent annyira sokat. Ha annyira franchise QB kell, akkor odaadjátok a jövő évi 1. körötöket is, vagy valamit. 1/3ról nem lehetetlen 1/1re menni. + még elég sok idő van draftig, ha jól számolok 4 hónap, az alatt lehet valakinek akit 1/1nek néztek career ending injuryja, vagy éppen kinőhet egy sztár is, mert lesérül a kezdő QB, és sorra nyeri a meccseket, aztán elmegy a kombájnra és fut egy 3,95ös 40 yardot...(túlzuk természetesen az utolsó 2 sorban).

A tavalyi draft nem volt fontos, mert idén kell a franchise QB, és ezért nem gáz ugye a Joeckel pick, mert nem volt olyan QB prospect. Ha idén lesz, akkor miért ne adnátok + picket,ha úgy is kell a franchisenak? Persze visszafelé is elsülhet, sztem a Skinsnél páran (már) bánják, hogy RG III-ért annyi mindent megadtak.

Sztem elkezdtetek jó irányba haladni, így tovább. (Bár azért ellenünk 1x még hajtsatok fejet idén 😛)Borbinho
Már playoffban vagytok, szerintem padozni fog a fél csapat az utolsó héten. Bár majd Donald kacsa szokás szerint megnyeri azt a találkozót egyedül.

És köszi!
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csoportriválisként kezdek parázni, vérszemet kaptatok, bár a meccset nem láttam ,de grat nektek. 😊

Draftról meg annyit, hogy szerintem ez a legjobb amit tehet a csapat, küzd, és szerez 1-2 W-t. Oké, hogy franchise QB, de ha leadnátok az ilyen meccseket, az szvsz a szurkolók arconköpése lenne. "Ki se gyertek idén a meccsekre, Tank 4 Teddy szezon van, majd jövőre nyerünk!" Ha idén találtok pár remek playát, akik hozzák a meccseket, és jó formában maradnak, sokkal egyszerűbb lesz az offseasonotok. Az meg,hogy nem 1/1esek lesztek, nem jelent annyira sokat. Ha annyira franchise QB kell, akkor odaadjátok a jövő évi 1. körötöket is, vagy valamit. 1/3ról nem lehetetlen 1/1re menni. + még elég sok idő van draftig, ha jól számolok 4 hónap, az alatt lehet valakinek akit 1/1nek néztek career ending injuryja, vagy éppen kinőhet egy sztár is, mert lesérül a kezdő QB, és sorra nyeri a meccseket, aztán elmegy a kombájnra és fut egy 3,95ös 40 yardot...(túlzuk természetesen az utolsó 2 sorban).

A tavalyi draft nem volt fontos, mert idén kell a franchise QB, és ezért nem gáz ugye a Joeckel pick, mert nem volt olyan QB prospect. Ha idén lesz, akkor miért ne adnátok + picket,ha úgy is kell a franchisenak? Persze visszafelé is elsülhet, sztem a Skinsnél páran (már) bánják, hogy RG III-ért annyi mindent megadtak.

Sztem elkezdtetek jó irányba haladni, így tovább. (Bár azért ellenünk 1x még hajtsatok fejet idén 😛)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags több meccset nyert a bye week óta, mint az előtte lévő 24 találkozón összesen. Ja és több Wnk már van idén, mint tavaly.

És ha nyer a Texans ellenünk csütörtökön, már 1/2n vagyunk és a "QB needes" Atlanta van csak előttünk.
.iktriad
Nyer a Texans?

Jön zsinórban négy W, playoff baby! Woooo!Maka
Tudod mi a vicc? Hogy a win-out még simán benne van a pakliban, valamint még van asszem matematikai esélyünk (á lá magyar soccerválogatott) a playoffra is. 😀😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
És ha nyer a Texans ellenünk csütörtökön, már 1/2n vagyunk és a "QB needes" Atlanta van csak előttünk.
.iktriad
Nyer a Texans?

Jön zsinórban négy W, playoff baby! Woooo!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom