Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Chiefs is milyen jól járt Eric Fisherrel idén...iktriad
Másfélszer volt fosabb draft az idei, ezen tényleg nem volt jelentősége - ezt remekül fel is fedezte Caldwell, nem ment rá fölöslegesen Geno-ra a média nyomása miatt sem.Maka
Na akkor mégsem hulye a gyerek 😀...bízzunk benne hogy jól választunk :-Pm-bryo
Abba belejátszott az is, hogy meg akarták nézni Gabbert mit tud, ha normális O-fal és jó WRek vanank körülötte. Viszont a stáb hamar belátta, hogy Szöszi nem megoldás, és leültették.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A vikings nyert 😊phylos
Per pill 1/3m-bryo
És ha nyer a Texans ellenünk csütörtökön, már 1/2n vagyunk és a "QB needes" Atlanta van csak előttünk.
.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Maka:
Lehet, hogy hátrébb fogunk draftolni, ezt nyilván én sem szeretném, DE: a free-agent piacon több normális játékost tudunk hozni, ha látszik a csapaton, hogy jó, fejlődőképes. Plusz azok az embereket is könnyebb lesz itt tartani, akik megszokták azt a kultúrát, amit Gus megteremtett.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Chiefs is milyen jól járt Eric Fisherrel idén...iktriad
Másfélszer volt fosabb draft az idei, ezen tényleg nem volt jelentősége - ezt remekül fel is fedezte Caldwell, nem ment rá fölöslegesen Geno-ra a média nyomása miatt sem.Maka
Azt ugye tudod, hogy anno Caldwell hozta össze a Julio Jones feltradet? Ez azt jelenti, ha van olyan játékos, aki NAGYON akarunk, akkor azért feltradelhetünk. Van legalább 10 pickünk hozzá jelenleg.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A Chiefs is milyen jól járt Eric Fisherrel idén...iktriad
Másfélszer volt fosabb draft az idei, ezen tényleg nem volt jelentősége - ezt remekül fel is fedezte Caldwell, nem ment rá fölöslegesen Geno-ra a média nyomása miatt sem.Maka
Na akkor mégsem hulye a gyerek 😀...bízzunk benne hogy jól választunk :-P
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A Chiefs is milyen jól járt Eric Fisherrel idén...iktriad
Másfélszer volt fosabb draft az idei, ezen tényleg nem volt jelentősége - ezt remekül fel is fedezte Caldwell, nem ment rá fölöslegesen Geno-ra a média nyomása miatt sem.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A vikings nyert 😊phylos
Per pill 1/3
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
A vikings nyert 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
!!! 3/75 re is lehet franchise QB-t húzni, és ahogy az ábra mutatja életképesebbet, mint a legtöbb 1/kevlésre!

Amúgy az a baromi rossz hírem, hogy azért álltok át a létező legkorszerűbb Zone, illetve Field blockingra, mert futó csapat lesztek, és biztos, hogy vérgőzös lesz a D!

Én csak bandwagoner vagyok, de baromira örülök, hogy nyert a Jags, főleg annak, hogy látszik az edzői stáb munkája, és ez szerintem minden szurkoló számára pozitív! Ettől függetlenül nem félek attól , hogy 1/3-on kívül fogg draftolni!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
mi a fene, meglódult a csapat felfelé?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd az idő eldönti kinek lesz igaza.
iktriad
Nagy bölcsesség, de szerintem 5 év múlva se foglak kiröhögni a zsinórban kilencedik negatív mérleges szezonunk után, cserébe remélem sírhatunk majd a másik vállán. De legalább lesz tartásunk! (Bazdmeg, mintha a magyar labdarúgó-válogatottat hallanám.)Maka
Ez egy szerethető csapat. 😀😀 Na jó, nem húzlak ezzel.

Ki mondta hogy franchise QB-lesz az 1/1...vagy akármennyi???? Költőim-bryo
Senki, viszont inkább választok az első helyen, mint a negyediken.Maka
A Chiefs is milyen jól járt Eric Fisherrel idén. Miatta tartanak ott, ahol. Oh, wait.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ki mondta hogy franchise QB-lesz az 1/1...vagy akármennyi???? Költőim-bryo
Senki, viszont inkább választok az első helyen, mint a negyediken.Maka
Értem én......
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ki mondta hogy franchise QB-lesz az 1/1...vagy akármennyi???? Költőim-bryo
Senki, viszont inkább választok az első helyen, mint a negyediken.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Majd az idő eldönti kinek lesz igaza.
iktriad
Nagy bölcsesség, de szerintem 5 év múlva se foglak kiröhögni a zsinórban kilencedik negatív mérleges szezonunk után, cserébe remélem sírhatunk majd a másik vállán. De legalább lesz tartásunk! (Bazdmeg, mintha a magyar labdarúgó-válogatottat hallanám.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mondjuk azt én továbbra se értem, hogy épeszű, reálisan gondolkodó szurkoló, hogy a faszomba tud örülni egy-egy JELENTÉKTELEN győzelemnek (amire jó esetben maximum januárig emlékszel), mikor a csapat következő X éve forog kockán.

Légyszi magyarázzátok meg.Maka
Kerdezd meg Gust...majd elmagyarazza mirol szol a sport.m-bryo
Nem ez volt a kérdés.

Én azt megértem, hogy a játékosok küzdenek, hisz ezért fizetik őket. Azt nem értem, hogy ennek mi, szurkolók miért kéne örüljünk? Sokkal jobb a 3-13 a 2-14-nél ha lemaradsz a következő franchise QB-ról?

Költői.Maka
Ki mondta hogy franchise QB-lesz az 1/1...vagy akármennyi???? Költői
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora meccs volt. Tudom sokan most morognak, hogy távolra kerültünk az 1/1es picktől, de ez a csapat jelenleg nem úgy játszik, mint a legrosszabb alakulat a ligában. Igen tehetségileg még mindig mi vagyunk a legrosszabbak, de van a csapatnak tartása végre.

És igen, nem kis adag szerencsénk is volt (a safety, a 3 Browns TO 2 perc alatt), de ilyen a futball.

Első back- to-back W 2010 óta, első idegenben nyert 3 meccs 2007 óta.

4 nap múlva jön a ma nagyoot játszó, de 10. meccsét zsinórban elbúkó Teyans. Ideje lenne végre otthon is jól játszani (nem azt mondom, hogy nyerni!)

Grat a csapatnak, bár picit úgy érzem, hogy nem mi nyertük meg, hanem a Browns vesztette el.
A Houston a mai játék eredményét ismerve még fog nyerni, a Vikings jelenleg tie, a Washington meg a Tampa is nyer még meccset idén sztem. A Falcons-t meg tudja a fene, a redskinst talán elkapják.phylos
Nem hiszem, hogy ebből 1. pick lesz. Mert ez a csapat szerintem még fog nyerni idén. Remélem Caldwell jól dönt majd, hogy kire(melyik iráyítóra) teszi a voksát.
Ace ma játszotta élete NFLes meccset! 8 elkapás , egy 31 yardos kick return, egy 4 yardos futás, csak így tovább.Sixo67
Nagyon jól játszott, kéne a TD.


Mondjuk azt én továbbra se értem, hogy épeszű, reálisan gondolkodó szurkoló, hogy a faszomba tud örülni egy-egy JELENTÉKTELEN győzelemnek (amire jó esetben maximum januárig emlékszel), mikor a csapat következő X éve forog kockán.

Légyszi magyarázzátok meg.Maka
Höri már elmondta, NINCS kihagyhatatlan QB prospect jövőre. Teddy nagyon jó, és nagyon szeretném, hogy itt játsszon, de lehet lesz más tehetséges QB is a drafton (Manziel? Fales? McCarron? Garoppolo? Boyd?). A lényeg hogy mit csinálunk az offseasonban és nem csak a drafton. Megértem, hogy el vagy keseredve, de lehet ennek a csapatnak kivételesen többet számít jelenleg ez a pár W, mint egy jobb drafthely. Majd az idő eldönti kinek lesz igaza.


Nem ez volt a kérdés.

Én azt megértem, hogy a játékosok küzdenek, hisz ezért fizetik őket. Azt nem értem, hogy ennek mi, szurkolók miért kéne örüljünk? Sokkal jobb a 3-13 a 2-14-nél ha lemaradsz a következő franchise QB-ról?

Költői.Maka
Te biztos vagy abban, hogy csak 1 potenciális franchise QB van a következő drafton? Nem hiszem, hisz a szakik sem tudják ezt jelenleg.
Nézd meg hol lett kiválasztva a jelenlegi legjobb fiatal franchise QB(Rodgers) a drafton. Megsúgom, nem a Top 10ben. A jelenlegi Superbowl MVP nem Top 10 es pic volt. Brady szintén. Big Bent is ott vitték ki, ahol mi simán bent leszünk.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Mondjuk azt én továbbra se értem, hogy épeszű, reálisan gondolkodó szurkoló, hogy a faszomba tud örülni egy-egy JELENTÉKTELEN győzelemnek (amire jó esetben maximum januárig emlékszel), mikor a csapat következő X éve forog kockán.

Légyszi magyarázzátok meg.Maka
Kerdezd meg Gust...majd elmagyarazza mirol szol a sport.m-bryo
Nem ez volt a kérdés.

Én azt megértem, hogy a játékosok küzdenek, hisz ezért fizetik őket. Azt nem értem, hogy ennek mi, szurkolók miért kéne örüljünk? Sokkal jobb a 3-13 a 2-14-nél ha lemaradsz a következő franchise QB-ról?

Költői.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mondjuk azt én továbbra se értem, hogy épeszű, reálisan gondolkodó szurkoló, hogy a faszomba tud örülni egy-egy JELENTÉKTELEN győzelemnek (amire jó esetben maximum januárig emlékszel), mikor a csapat következő X éve forog kockán.

Légyszi magyarázzátok meg.Maka
Kerdezd meg Gust...majd elmagyarazza mirol szol a sport.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Mondjuk azt én továbbra se értem, hogy épeszű, reálisan gondolkodó szurkoló, hogy a faszomba tud örülni egy-egy JELENTÉKTELEN győzelemnek (amire jó esetben maximum januárig emlékszel), mikor a csapat következő X éve forog kockán.

Légyszi magyarázzátok meg.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szavakba nem tudom önteni, hogy milyen kibaszottul utálom ezt a szerencsétlen, elátkozott csapatot.

Tapsvihar!

Jó lesz a negyedik pickkel egy újabb defensive end, azok eddig is minden évben beváltak. Megyek okádni.Maka
Figyi ha utallod van meg 31 mas....
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Ace ma játszotta élete NFLes meccset! 8 elkapás , egy 31 yardos kick return, egy 4 yardos futás, csak így tovább.

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szavakba nem tudom önteni, hogy milyen kibaszottul utálom ezt a szerencsétlen, elátkozott csapatot.

Tapsvihar!

Jó lesz a negyedik pickkel egy újabb defensive end, azok eddig is minden évben beváltak. Megyek okádni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Grat a csapatnak, bár picit úgy érzem, hogy nem mi nyertük meg, hanem a Browns vesztette el.
A Houston a mai játék eredményét ismerve még fog nyerni, a Vikings jelenleg tie, a Washington meg a Tampa is nyer még meccset idén sztem. A Falcons-t meg tudja a fene, a redskinst talán elkapják.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mincey ma sem aktív, Ryan Davisnek megint lehetősége van alkotni, mint múlt héten.

Mike Brown aktív, ez jó hír az elkapóinknak.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Nem tudom, feltünt-e egyeseknek, de az ST egységünk kezd egész jó lenni:
Pár statisztika, amiben Top 10esek vagyunk:
Net punting average: 8.(40.8).
Kickoff returns: 4. (25.7).
Kickoff coverage: 10 (22.2).
Punt coverage: 6 (6.8).
Mi vagyunk az egész NFLben az egyedüli csapat, akinek a kickoff és a puntreturn coverage egysége a Top 10ben van jelenleg!
Mondjuk punt returnökben egyelőre utolsók vagyunk (4.3-yard átlagban), szóval Ace még ott egyelőre nem ász Sixo....

Viszont ami Caldwelt dicséri a ST coverage alakulatokban mindőssze Prosinski és Will Ta’ufo’ou (+ Scobee és Anger) az egyedüli meghatarázó emberek azok közül, akik már legalább tavaly is itt voltak. A többiek (Clay Harbor, Danny Noble, Nate Stupar, az eltiltott LaRoy Reynolds, J.T. Thomas, Winston Guy és John Lotulelei) mind új fiúk. Mike Mallorey nagyon jó munkát végez velük!iktriad
Még keveset játszott, de majd ma retek jó lesz, tudja , hogy nézni fogom.