Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most látom, hogy dec. 5-én a texans elleni meccs csütörtökre esik. Lehet már tudni, hogy a sporttv közvetíti azt a meccset?phylos
Majdnem biztos, hogy nem fogja.Höri
Hála az égnek. Inkább ne kerüljünk idehaza képernyőre, ha lehet.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most látom, hogy dec. 5-én a texans elleni meccs csütörtökre esik. Lehet már tudni, hogy a sporttv közvetíti azt a meccset?phylos
Majdnem biztos, hogy nem fogja.

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Most látom, hogy dec. 5-én a texans elleni meccs csütörtökre esik. Lehet már tudni, hogy a sporttv közvetíti azt a meccset?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brunell driftelt egy 180 fokost tegnapi kijelentéséhez képest.
"I caused quite a stir and upset a lot of Jaguars fans. Let me tell you guys, I regret those comments, it was a poor choice of words. I had an opportunity up there to speak to all that Shad Khan has done in this community, his investments, his plans and all the great things that are going on with the Jacksonville Jaguars and I didn't do it. That certainly will not happen again."

"I'm the last guy, obviously all of us want the Jaguars to stay in Jacksonville, I do not want this team to leave. I love this team, I love this franchise, I love the direction it's headed in, I love this community. I think I got caught up a little bit."

"My quote was 'All indications are that the team is headed in that direction' toward London. Really those comments were based on what's being said and what the perspective is outside this community. Inside this community, we all know what's going on with stadium renovations and all that."

"So it was a poor choice of words, I regret it, I'd love to have it back, I upset a lot of people and that was certainly not my intention. I feel terrible about it and I wish I could do it all over again. It's unfortunate."

"I can certainly sympathize with the fans. We have a great fan base and this team is very important to this community. I had an opportunity, I will get more opportunities, of which I'm looking forward to, to defend Jacksonville. I really do believe that I represent this city and I did not do a good job of that yesterday on Mike & Mike. Going forward, there will be more opportunities and I will correct the mistakes I made."
Mondjuk körülbelül annyira "örömteli" lesz a Pride of the Jaguarsba való beiktatása pár hét múlva ezek után, mint az idei szezon.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren elemzése arról, hogy elsősorban miért is vagyunk 0-8on. iktriad
mert rossz játékosok alkotják a csapatot.Höri
Ez sajna tény.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Halloren elemzése arról, hogy elsősorban miért is vagyunk 0-8on. iktriad
mert rossz játékosok alkotják a csapatot.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A trade deadline lejártának van 1 előnye - innentől akit kirak egy csapat, azt mi claimelhetjük elsőként(amíg nyeretlenek leszünk persze).

Halloren elemzése arról, hogy elsősorban miért is vagyunk 0-8on.

1. The rebuilt defense has nose-dived in the last month.

The Jaguars were careful in free agency last March, opting to sign under age-30 players — at a reasonable term and salary — who the Jaguars thought would improve under their watch.

In particular, this was the strategy on defense. Added were cornerback Alan Ball, outside linebacker Geno Hayes and defensive tackles Sen’Derrick Marks and Roy Miller.

Combined with drafting safety Johnathan Cyprien (second round) and cornerback Dwayne Gratz (third round), the Jaguars hoped their defense could help an offense that was expected to labor.

Instead, the Jaguars have allowed an NFL-high 264 points, including a whopping 155 in the first half. In the last six games, they’ve allowed 400 or more yards four times. Has the defense regressed that much?

“That’s a fair question,” Bradley said. “We’ve faced some good opponents and good offenses, but that’s no excuse. That’s why we need to re-evaluate things and see where we’re at.”

2. The Jaguars don’t make any plays … in any facet.


Offense: Has scored only seven touchdowns and been held to 10 or fewer points five times — the other 31 teams have combined to do that 28 times (the Jets are closest at three games).

The Jaguars have had 11 drives this year of 10 or more plays … and scored a combined 19 points on those possessions (a total of 144 plays). They either can’t get a big play early in a drive to flip the field and/or can’t get a drive in the red zone to finish a drive.

Defense: Eleven sacks (fourth-fewest in the NFL), three interceptions (tied with four other teams for fewest) and eight total takeaways (fifth-fewest).

Special teams: The Jaguars have blocked three punts, but their return game is non-existent, averaging 2.7 yards on punts and 23.0 yards on kickoffs.

3. Hard to believe, but the pass rush might be worse than last year.

Old friend Mel Tucker was lambasted last year for his vanilla approach to the Jaguars’ pass rush — his final defense finished last with 20 sacks.

To paraphrase Larry David in “Curb Your Enthusiasm,” that total currently looks, “pretty, pretty good.”

The Jaguars’ 11 sacks rank ahead of the Giants (10 in eight games), Pittsburgh (10 in seven games) and Tucker’s Chicago defense (nine in seven games).

The Jaguars established from the start they weren’t going to be a blitz-happy defense — they rushed four or fewer players on 62 of 70 drop-backs in Weeks 1-2 against Oakland and Kansas City.

That strategy, which has varied at some points during the season, put an even larger emphasis on Jason Babin (early downs) and Babin/Andre Branch (third downs) to create a pass rush.

They’ve combined for three sacks (Babin two, Branch one) and eight defensive penalties (Babin seven, Branch one).

4. The Jaguars will have to spend in free agency earlier than they maybe envisioned.

The preseason belief was the Jaguars were saving salary cap space so when 2015 rolled around, they could be active in free agency.

They can no longer afford to do that.

Owner Shad Khan was prepared for a dreary season, a few wins but visible progress and being competitive on a weekly basis. Instead, the Jaguars are halfway to the second 0-16 season in league history and players they thought could be “bridge starters” while the cupboard of talent was filled up have proven to be of a backup quality.

The Jaguars have 10 draft picks next May and would like to add to that total, but what these eight games has shown is they better be active in free agency — chiefly, the offensive line — so whichever quarterback they draft has a chance to succeed.
Úgy tűnik, legalábbis szerinte, hogy bár 2015ben akartunk nagybevásárolni FAkből, lehet az idei sikertelenség miatt 1 évvel ezt előre fogjuk hozni. Remélem így lesz. Belső falembereket és normális DEt jó lenne hozni jövőre.


Vidámabb téma - ki mit fog csinálni a bye week alatt:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Kickin-it-with-Scobee/45e8271b-36f6-4a86-8174-c6da58d79d15
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi a magyar vonatkozása Austin Pasztornak (már ha van)? Mélyen nem ástam bele magam, első blikkre nem találtam semmit (CFL, Virginiai college stb amit találtam). Nekem most hétvégén tünt fel, hogy létezik ilyen nevű srác nálatok.diverdoc
Langton, Ontario, Canada Population 2012 62562, ethnic: hungarian 5,1% az egészen pontosan 3190 fő, maybe baby!
P.S.
Parish Pastor/Priest-Chaplain: Rev. Maurice Charbonneau
Hungarian Ministry: Rev. Ferenc Mak (Ph. 519-688-2210)
Sure SHOT!sutianap
köszi. Mondjuk a PS utáni rész pöttyet homáloys, mit akartál mondani.diverdoc
 nshs.bhncdsb.ca/files/17f1a5cab28a6c421c6104b89ecf22ef.pdf
Valami Sacred Heart Roman Catholic Church meg School van, amik egyértelmű magyar hivatkozások Mak Ferenc lelkész, Rapai Zoltán igazgató, és pont azt nemtalálom, DE - miszisz Heidi,
 nshs.bhncdsb.ca/pages/staffsutianap
thxdiverdoc
el is kaptam, jiháó
Miszisz Heidi volt a kulcs, ehun-e
 www.verhoevefuneralhomes.com/fh/obituaries/obituary.cfm?o_id=1488067&fh_id=13777


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mi a magyar vonatkozása Austin Pasztornak (már ha van)? Mélyen nem ástam bele magam, első blikkre nem találtam semmit (CFL, Virginiai college stb amit találtam). Nekem most hétvégén tünt fel, hogy létezik ilyen nevű srác nálatok.diverdoc
Langton, Ontario, Canada Population 2012 62562, ethnic: hungarian 5,1% az egészen pontosan 3190 fő, maybe baby!
P.S.
Parish Pastor/Priest-Chaplain: Rev. Maurice Charbonneau
Hungarian Ministry: Rev. Ferenc Mak (Ph. 519-688-2210)
Sure SHOT!sutianap
köszi. Mondjuk a PS utáni rész pöttyet homáloys, mit akartál mondani.diverdoc
 nshs.bhncdsb.ca/files/17f1a5cab28a6c421c6104b89ecf22ef.pdf
Valami Sacred Heart Roman Catholic Church meg School van, amik egyértelmű magyar hivatkozások Mak Ferenc lelkész, Rapai Zoltán igazgató, és pont azt nemtalálom, DE - miszisz Heidi,
 nshs.bhncdsb.ca/pages/staffsutianap
thx


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi a magyar vonatkozása Austin Pasztornak (már ha van)? Mélyen nem ástam bele magam, első blikkre nem találtam semmit (CFL, Virginiai college stb amit találtam). Nekem most hétvégén tünt fel, hogy létezik ilyen nevű srác nálatok.diverdoc
Langton, Ontario, Canada Population 2012 62562, ethnic: hungarian 5,1% az egészen pontosan 3190 fő, maybe baby!
P.S.
Parish Pastor/Priest-Chaplain: Rev. Maurice Charbonneau
Hungarian Ministry: Rev. Ferenc Mak (Ph. 519-688-2210)
Sure SHOT!sutianap
köszi. Mondjuk a PS utáni rész pöttyet homáloys, mit akartál mondani.diverdoc
 nshs.bhncdsb.ca/files/17f1a5cab28a6c421c6104b89ecf22ef.pdf
Valami Sacred Heart Roman Catholic Church meg School van, amik egyértelmű magyar hivatkozások Mak Ferenc lelkész, Rapai Zoltán igazgató, és pont azt nemtalálom, DE - miszisz Heidi,
 nshs.bhncdsb.ca/pages/staff


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mi a magyar vonatkozása Austin Pasztornak (már ha van)? Mélyen nem ástam bele magam, első blikkre nem találtam semmit (CFL, Virginiai college stb amit találtam). Nekem most hétvégén tünt fel, hogy létezik ilyen nevű srác nálatok.diverdoc
Langton, Ontario, Canada Population 2012 62562, ethnic: hungarian 5,1% az egészen pontosan 3190 fő, maybe baby!
P.S.
Parish Pastor/Priest-Chaplain: Rev. Maurice Charbonneau
Hungarian Ministry: Rev. Ferenc Mak (Ph. 519-688-2210)
Sure SHOT!sutianap
köszi. Mondjuk a PS utáni rész pöttyet homáloys, mit akartál mondani.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi a magyar vonatkozása Austin Pasztornak (már ha van)? Mélyen nem ástam bele magam, első blikkre nem találtam semmit (CFL, Virginiai college stb amit találtam). Nekem most hétvégén tünt fel, hogy létezik ilyen nevű srác nálatok.diverdoc
Langton, Ontario, Canada Population 2012 62562, ethnic: hungarian 5,1% az egészen pontosan 3190 fő, maybe baby!
P.S.
Parish Pastor/Priest-Chaplain: Rev. Maurice Charbonneau
Hungarian Ministry: Rev. Ferenc Mak (Ph. 519-688-2210)
Sure SHOT!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mi a magyar vonatkozása Austin Pasztornak (már ha van)? Mélyen nem ástam bele magam, első blikkre nem találtam semmit (CFL, Virginiai college stb amit találtam). Nekem most hétvégén tünt fel, hogy létezik ilyen nevű srác nálatok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Amikor elkezdődött a preseason már kíváncsian vártam, hogy milyen blitzekkel fogjuk támadni a qb-kat. Aztán rájöttem, hogy olyan korán még nem fogja ezeket megmutatni Gus. A helyzet sajnos azóta sem változott. A rams meccsen kívül láttam mindegyiket, de nem jut eszembe egyetlen D# play sem, ahol nem csak a szokásos 4men rush lett volna. Tudom, hogy a 4-3-nak nem a blitzelés a lényege, de egy hibrid defense-nek, pláne egy Leo-val, nem ártana, hogyha így is generálna némi nyomást. Ik, te mit gondolsz erről? Tartalékolás? hová?phylos
A LEOink már szezon kezdet óta téli álmot alszanak. A nyomás nálunk jelenleg meg egyelő Sen' Derrick sz....iktriad
Mondjuk még így is megelőzitek a Bears, Giants és Steelers csapatát elért sackek számában. 😊
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Ez mondjuk téged minősít. 😊

Maka
Pfff... és milyen nagy ívű következtetést vontál le belőle? 😀silent7939
Megbántani nem akartalak, de szerintem te is érzed, hogy nem az a normális, ha az ember a meccs előtt elindul. Sürgős dolgod volt, vagy mi? 😊

Főleg nekünk, akiknek csak évi pár alkalommal jut esély, hogy végignézzünk egy-egy meccset kéne megbecsülni minden egyes pillanatát. Nagyon messze nem kell menni, szerintem Iktriad a bal heréjét odaadta volna, hogy azt az utolsó negyedet megnézze, amiről te elmentél...Maka
én konkrétan feltartottam a sort, mert nem akartam elmenni a helyemről amig játékos van a pályán 😀 ki akartam élvezni minden pillanatot 😊 még a Jaguars-os zászlót is eltettem emlékbe

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor elkezdődött a preseason már kíváncsian vártam, hogy milyen blitzekkel fogjuk támadni a qb-kat. Aztán rájöttem, hogy olyan korán még nem fogja ezeket megmutatni Gus. A helyzet sajnos azóta sem változott. A rams meccsen kívül láttam mindegyiket, de nem jut eszembe egyetlen D# play sem, ahol nem csak a szokásos 4men rush lett volna. Tudom, hogy a 4-3-nak nem a blitzelés a lényege, de egy hibrid defense-nek, pláne egy Leo-val, nem ártana, hogyha így is generálna némi nyomást. Ik, te mit gondolsz erről? Tartalékolás? hová?phylos
A LEOink már szezon kezdet óta téli álmot alszanak. A nyomás nálunk jelenleg meg egyelő Sen' Derrick sz....
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Amikor elkezdődött a preseason már kíváncsian vártam, hogy milyen blitzekkel fogjuk támadni a qb-kat. Aztán rájöttem, hogy olyan korán még nem fogja ezeket megmutatni Gus. A helyzet sajnos azóta sem változott. A rams meccsen kívül láttam mindegyiket, de nem jut eszembe egyetlen D# play sem, ahol nem csak a szokásos 4men rush lett volna. Tudom, hogy a 4-3-nak nem a blitzelés a lényege, de egy hibrid defense-nek, pláne egy Leo-val, nem ártana, hogyha így is generálna némi nyomást. Ik, te mit gondolsz erről? Tartalékolás? hová?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ó, Mark ez elég ostoba kijelentés volt a részedről és még finoman fogalmaztam...
 www.bigcatcountry.com/2013/10/29/5042796/mark-brunell-jaguars-london-relocation

Gus és a stáb ma és holnap délelőtt alaposan elemzik a keretet.
Igazolások, keretbeli változások nem várhatóak, inkább a depth charon lehet változás.(Délután Gus megy Minnesotába eltemetni az apját. )
Továbbra is Henne a kezdő QB, de azt a posztot is újraértékelik.
A mai sajtótájékoztató képben és hangban:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Gus-Bradley/d50f946b-0999-49cd-ac6a-a04e8ee4ad9f
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
- A Wembley előtt jó kis NFL hangulat volt, kaják-piák-merchandise, vettem egy mini Jagses sisakot. Mezt nem akartam, mert csak MoJo (már van tealben), Poz és Blackmon volt, előbbit bármikor elcserélhetjük, utóbbi meg alkoholista. Majd jövőre megveszem Teddyt.

- Lehetett Fred Taylorral bratyizni, képet csinálni, meg aláírást kérni, sajnos karszalagot kellett szerezni rá, mire odaértünk már elfogytak.
Maka
😀😀 Zseniális. Ezért volt drága az a Captain Morgan az alapozáshoz. Rendes tőled, hogy kihagytad azt a részt, amikor a JAX szállodájához érve bejött a terv, és Blackmon azonnal lezúzott a rumért, egy hajtásra megitta, ezután meg olyan részeg volt, hogy még egy autogramot se tudott adni. Nehogy felfüggesszék szegényt.

A kettes számú pont értelmében pedig, már ketten áldozták volna be a bal heréjüket az itthoni fórumozók közül. Lassan töketlenebbek lennénk, mint Gabbert a zsebben 😉 Ha Te átugrottad a Niners-es papát a pólóért, akkor én kb. fullback-ként törtem volna az utat a karszalagért... Láttál más ex-jaguárt is, vagy "csak" Freddy volt ott?

Lényeg, hogy sikerült a túra és jól érezted magad! Sportmajom-blogra esetleg írsz majd Londonról? (hm, közben látom teljesen átalakult, csak NBA, sportfogadás, úgyhogy gondolom nem).

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BCCs nagy félidei elemzés posztonként.
 www.bigcatcountry.com/2013/10/29/5041090/jaguars-bye-week-review-analysis

Pro Football Focusos érdemjegyek a 49er meccsről
 blackandteal.com/2013/10/29/jacksonville-jaguars-vs-san-francisco-49ers-pro-football-focus-recap/
Pasztor továbbra is elég jó RTben(A 49ers ellen is csak 1 QB hurryt engedett). Örülnék, ha ő stabil pont lenne jövőre, már csak a név miatt is 😀😀 és 1 poszttal kevesebbre kéne embert találni.

A borzasztó meccset záró Marcedes bemikrofonozva a 49ers ellen.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-Marcedes-Lewis/5cae47dd-f697-43cf-9298-23f4123d2bc1

Az FTUsok szerint nem tervezünk tradelelni, persze ha csörög a telefon, meghallgatunk bárkit.

Rackleynek agyrázkódása van.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Főleg nekünk, akiknek csak évi pár alkalommal jut esély, hogy végignézzünk egy-egy meccset kéne megbecsülni minden egyes pillanatát. Nagyon messze nem kell menni, szerintem Iktriad a bal heréjét odaadta volna, hogy azt az utolsó negyedet megnézze, amiről te elmentél...Maka
Nagyjából helyesen lőtted be az ellenértéket. 😀😀

A beszámolót meg nagyon köszi és várom én is videókat (A Todman returnös oltári jó, már vagy 30szor láttam).
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Ez mondjuk téged minősít. 😊

Maka
Pfff... és milyen nagy ívű következtetést vontál le belőle? 😀silent7939
Megbántani nem akartalak, de szerintem te is érzed, hogy nem az a normális, ha az ember a meccs előtt elindul. Sürgős dolgod volt, vagy mi? 😊

Főleg nekünk, akiknek csak évi pár alkalommal jut esély, hogy végignézzünk egy-egy meccset kéne megbecsülni minden egyes pillanatát. Nagyon messze nem kell menni, szerintem Iktriad a bal heréjét odaadta volna, hogy azt az utolsó negyedet megnézze, amiről te elmentél...Maka
Azért ne áldozd be a férfiasságát 😀

A Vikings-Steelers meccset végignéztem 😊 ott volt izgalom a végén is. Viszont látszott hogy a Niners takarékra kapcsolt és nem sok potencia volt a Jags-ben. Ha a Cards játszott volna és ennyi az állás azt is otthagytam volna, csak akkor morcosan.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Ez mondjuk téged minősít. 😊

Maka
Pfff... és milyen nagy ívű következtetést vontál le belőle? 😀silent7939
Megbántani nem akartalak, de szerintem te is érzed, hogy nem az a normális, ha az ember a meccs előtt elindul. Sürgős dolgod volt, vagy mi? 😊

Főleg nekünk, akiknek csak évi pár alkalommal jut esély, hogy végignézzünk egy-egy meccset kéne megbecsülni minden egyes pillanatát. Nagyon messze nem kell menni, szerintem Iktriad a bal heréjét odaadta volna, hogy azt az utolsó negyedet megnézze, amiről te elmentél...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Ez mondjuk téged minősít. 😊

Maka
Pfff... és milyen nagy ívű következtetést vontál le belőle? 😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Egyelőre ennyi, ígérem tolok fel képeket meg videókat, de ha valamit nem írtam le és érdekel titeket, akkor lőjjétek.Maka
Mennyiből hoztad ki a túrát, szállással meg néhány mentes vízzel, ajándékkal mindennel?Húsrágó
32 ezer volt a repülő odavissza.
60 ropi volt a szállás csütörtöktől hétfő reggelig. A Baker Streethez közel laktunk, tehát minden metró közel volt, a belváros széle.
Kinn 160 fontot költöttem, ebből 20 volt a reptér-transit odavissza, a napi all day metró pass 7.30 font, a szállodánkban a wifi 10 font. Nem gazdálkodtam jól, első napokban ment a durva Subway zabálás, meg a pizzarendelés a hotelszobába, utolsó előtti nap már a kisboltban vettünk kiflit meg virslit, mackósajttal. 😊))

Voltunk bulizni, az volt a hiba, a város legdurvább szórakozóhelyén (Fabric) 20 fontos beugró várt, benn 3 deci sör került 5 fontba, meg hát az alapozásnak szánt üveg Captain Morgan sem a legolcsóbb volt.

Az extrák: vettem egy West Ham mezt (50 font), meg a mini Jags sisakot (25 font), ezeket kártyáról álltam.Maka
Ja igen, 65 font volt a meccsre a jegy, a pálya közvetlen közelében, az end zone sarkában, a 11. sorban ültünk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom