Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végső sérültlista:
Stephen Williams játéka kétséges (nem fog játszani)
Rackley és Noble játéka kérdéses.
MJD, Miller, Marks, Shorts és Denard valószínű besorolást kapott.

Változások.
Gratz lesz újra a kezdő CB Alan Ball társaként. Will Blackmont rotálni fogjuk vele.
Winston Guy több játéklehetőséget kap mostantól FSben. Evans és ő kb 50-50%ban osztozott a snapeken az eheti edzéseken az első csapatnál. A kezdő természetesen marad Evans.
Ha Rackley nem játszhat (sanszosan nem fog) Brewster lesz a kezdő LG:
Bradley még mindig nem döntött afelől, hogy Burton vagy Todman lesz a KR vasárnap, lehet mindketten kapnak lehetőséget a visszahordásra.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb remek írás Adam Stitestól egy olyan játékosról, aki előtt most itt a nagy lehetőség hogy megragadjon a csapatban akár hosszabb távon is - a 49ers ellen 1. TDjét elkapó Mike Brownról.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/7/5066558/mike-brown-jaguars-journey-liberty-nfl
Amióta visszajött az elég komoly hátsérüléséből 3 meccsen 12 elkapást, 212 yardjot és 1 TDt ért el. Nem rossz egy olyan sráctól, akit tavaly mint rookie tryoutost hoztunk ide....
Nagyon ajánlom ezt a cikket!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai nem edzők:
Shorts és Miller (veterán pihenőnap), Rackley, Stephen Williams
limitált volt MJD, Marks és Noble, a gyakorlócsapatból a héten felhozott TE is összeszedett egy térdsérülést.

Khan ma jelent meg a várisi tanács előtt az Everbank Fielden tervezett felújítások és az eredményjelző miatt. Még kedden még egy meghallgatás lesz, és ha az is jól meg, a város még kedd este jóvá hagyhatja az általa vállalt pénzösszeget.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 428 — #NoStress
1. Az 1/1 (1/2) pickkel ez orvosolva lesz.
2. Szerintem Bradley az, de neki is bele kell szoknia ebben a teljesen új feladatkörbe. Az öltözőt még mindig egyben tartja, ami mondjuk Schianoval összehasonlítva nem rossz.
3. Szerintem Caldwell is az, csak rá is ugyanaz igaz, mint Bradleyre.
4. Ez az elsővel együtt jönni fog. Jedd Fisch nagyon kevés kap OCként. Nem rajta múlik, hogy a QB helyzet olyan amilyen.
5. A D motivált, csak kevés a tehetséges játékos ott. Még.iktriad
Ja jó, akkor minden oké...

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai injury report
Meester, Babin, Jones-Drew, Marks veterán pihit kapott.Miller, Rackley, Denard, Shorts és Stephen Williams limitált volt.

Todman mellett a héten Burtont próbálgatjuk KRben.

Mike DiRocco félidei posztonkénti osztályzatai - a legjobb érdemjegy C (WR, ST)
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/1858/midseason-report-jacksonville-jaguars
..
Halloren 5 ötlete arra, hogy mit kéne a Jaguarsnak másként tennie a szezon 2. felében.
.....
iktriad
Az enyém, belevéve az offseasont is.:
1. szerezni egy használható QB-t.
2. szerezni egy kreatív HC-t.
3. szerezni egy kompetens GM-t.
4. szerezni egy ambíciózus O-t.
5. szerezni egy motivált D-t.Sobri Jóska
1. Az 1/1 (1/2) pickkel ez orvosolva lesz.
2. Szerintem Bradley az, de neki is bele kell szoknia ebben a teljesen új feladatkörbe. Az öltözőt még mindig egyben tartja, ami mondjuk Schianoval összehasonlítva nem rossz.
3. Szerintem Caldwell is az, csak rá is ugyanaz igaz, mint Bradleyre.
4. Ez az elsővel együtt jönni fog. Jedd Fisch nagyon kevés kap OCként. Nem rajta múlik, hogy a QB helyzet olyan amilyen.
5. A D motivált, csak kevés a tehetséges játékos ott. Még.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 428 — #NoStress
Halloren 5 ötlete arra, hogy mit kéne a Jaguarsnak másként tennie a szezon 2. felében.
.....
iktriad
Az enyém, belevéve az offseasont is.:
1. szerezni egy használható QB-t.
2. szerezni egy kreatív HC-t.
3. szerezni egy kompetens GM-t.
4. szerezni egy ambíciózus O-t.
5. szerezni egy motivált D-t.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DeMarcus Love visszajött a practice squadba.

Dwight Loweryt nem claimelte senki! Kicsit meglepő, bár FAként olcsóbban lehet majd megszerezni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren 5 ötlete arra, hogy mit kéne a Jaguarsnak másként tennie a szezon 2. felében.

1. USE CYPRIEN MORE AS A BLITZER

Johnathan Cyprien, the Jaguars’ rookie strong safety, hasn’t missed a snap this year, posting totals of 47 tackles, two forced fumbles and one sack.

That sack and one of those forced fumbles — of Seattle’s Russell Wilson in Week 3 that resulted in a Jaguars turnover — should be used as a prototype.

At this stage, the best way for Cyprien to play is moving forward, using his speed, athleticism and hitting ability to make plays.

In the future, the feeling is Cyprien will be good enough to cover tight ends, but for now, use him as an enforcer at the line of scrimmage.

2. USE JONES-DREW MORE AS A RECEIVER

It was no coincidence that Maurice Jones-Drew’s best game of the year — in Week 8 against San Francisco — came when he was heavily involved as a receiver. He caught six passes for 47 yards after having only 10 catches in the first seven games.

Because there simply isn’t a lot of room to run between the tackles and the stretch plays have been inconsistent, the best way to get Jones-Drew more involved is as a receiver.

Against the 49ers, only one of Jones-Drew’s catches was on a pass that crossed the line. The Jaguars should continue to use him on the swing pass and also incorporate a wheel route to see if the defense is sleeping.

3. PLAY MORE NICKEL ON EARLY DOWNS

The Jaguars can’t stop the run up front and that problem isn’t going away, especially this week because Tennessee’s Chris Johnson looks to be finding a groove.

But a big problem, even though the Jaguars are in semi-denial about this, is their inability to account for any receiver who runs through the middle of the field in general and tight ends who run through the middle of the field in particular. The Jaguars have used nickel (five defensive backs) on about 40 percent of their snaps.

To try something different, the Jaguars should take a linebacker (Geno Hayes or Russell Allen) or a defensive tackle (particularly Roy Miller) off the field and use either cornerback Mike Harris or seldom-used safety Winston Guy regardless of the opponent’s personnel.

4. FIND OUT ABOUT SOME YOUNG PLAYERS

The ideal situation entering the second half: The Jaguars would have at least one win, allowing them to experiment with young players.

The reality entering the second half: The Jaguars’ only goal should be to avoid 0-16.

But can any of those young players perform markedly poorer? On defense, the Jaguars should consider using Guy to spell Josh Evans, promoting Ryan Davis from the practice squad to see if he can add a pass-rushing dimension, giving linebacker LaRoy Reynolds a look.

On offense, they should create a role for recently-promoted tight end Danny Noble, see if tackle Sam Young can play and find out if guards Jacques McClendon and practice squader Drew Nowak can do anything.

5. TAKE THE FOOTBALL EVERY TIME

The Jaguars are 5-3 this year … on the coin toss.

They won the toss against Kansas City, Seattle, Indianapolis, San Diego and San Francisco but only against the Chiefs did they elect to take the opening kickoff.

The last two games, the Jaguars deferred and the Chargers and 49ers promptly marched down the field (touchdown drives of 76 and 80 yards).

At this point, why not put the offense out there first and see if there is some instant lightning in the offing?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem. Amit múltkor néztem, azon pont kikapott.
És a vezetőség nem akar tankolni. Mi alapból vagyunk ilyen rosszak. 😀iktriad
Őszintén bevallom, hogy nem láttam még idén Jaguars meccset. 😀
Teddy-től meg egy meccs, ahol kikapnak, de jól tolja belefér. 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap Boselli és Prisco is azt mondta, hogy ha most kéne nekik választani valakit az 1/1es pickkel, az Marcus Mariota lenne....

Én kitartok Teddy mellett.iktriad
Akárhol olvasgatom Mariota megítélése mindenhol emelkedik pozitív irányba. Könnyen megeshet, hogy öldöklő harc lesz az 1/1 és 1/2-es jogokért, értem ezalatt h Luck és RGIII szintű 2 QB jönne ki draftra.Beki
Remélem mindkettő kijön és mindkettő nagyon jó lesz. De továbbra is "Tank for Teddy" bandwagoner vagyok.

Péntek hajnalban Stanford - Oregon lesz, aki Mariotát szeretné megnézni egy elit csapat ellen.iktriad
Ahogy elnézem a sorsolásotokat nincs kizárva, hogy egy W ne jöjjön össze, de kérdés h a vezetőség akarja-e.
Gondolom Teddy minden meccsét nézed? 😊Beki
Nem. Amit múltkor néztem, azon pont kikapott.
És a vezetőség nem akar tankolni. Mi alapból vagyunk ilyen rosszak. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tegnap Boselli és Prisco is azt mondta, hogy ha most kéne nekik választani valakit az 1/1es pickkel, az Marcus Mariota lenne....

Én kitartok Teddy mellett.iktriad
Akárhol olvasgatom Mariota megítélése mindenhol emelkedik pozitív irányba. Könnyen megeshet, hogy öldöklő harc lesz az 1/1 és 1/2-es jogokért, értem ezalatt h Luck és RGIII szintű 2 QB jönne ki draftra.Beki
Remélem mindkettő kijön és mindkettő nagyon jó lesz. De továbbra is "Tank for Teddy" bandwagoner vagyok.

Péntek hajnalban Stanford - Oregon lesz, aki Mariotát szeretné megnézni egy elit csapat ellen.iktriad
Ahogy elnézem a sorsolásotokat nincs kizárva, hogy egy W ne jöjjön össze, de kérdés h a vezetőség akarja-e.
Gondolom Teddy minden meccsét nézed? 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap Boselli és Prisco is azt mondta, hogy ha most kéne nekik választani valakit az 1/1es pickkel, az Marcus Mariota lenne....

Én kitartok Teddy mellett.iktriad
Akárhol olvasgatom Mariota megítélése mindenhol emelkedik pozitív irányba. Könnyen megeshet, hogy öldöklő harc lesz az 1/1 és 1/2-es jogokért, értem ezalatt h Luck és RGIII szintű 2 QB jönne ki draftra.Beki
Remélem mindkettő kijön és mindkettő nagyon jó lesz. De továbbra is "Tank for Teddy" bandwagoner vagyok.
Aki Mariotát szeretné megnézni egy elit csapat ellen, annak mondom, hogy péntek hajnalban Stanford - Oregon lesz.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tegnap Boselli és Prisco is azt mondta, hogy ha most kéne nekik választani valakit az 1/1es pickkel, az Marcus Mariota lenne....

Én kitartok Teddy mellett.iktriad
Akárhol olvasgatom Mariota megítélése mindenhol emelkedik pozitív irányba. Könnyen megeshet, hogy öldöklő harc lesz az 1/1 és 1/2-es jogokért, értem ezalatt h Luck és RGIII szintű 2 QB jönne ki draftra.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg a Tampa az 1/1 birtokosa, hogyan lesz ebből Bridgewater? 😛Beki
Mint a Seahawks meccs mutatta, képesek jó ellenfeleket megszorongatni, szerintem 1-2 meccset nyernek.

És nem olyan nagy a difi a 2 csapat közt jelenleg.
1 Tampa Bay Buccaneers 0-8 75-59 0.560
2 Jacksonville Jaguars 0-8 75-58 0.564
Mondjuk a mi 2. félidei sorsolásunk nem túl acélos (Csak a Coltsnak van jelenleg pozitív mérlege a hátralévő 6 csapat közül), nem tudom ez jó vagy rossz azonos mérlegűdraftpozició szempontjából.

Bár nem tudom elképzelni, hogy mindkét csapat 16 vereséggel zárja a szezont. A Tampa biztos hogy nyer legalább 1 meccset. Mi talán fogunk egyet.iktriad
Nah meg aztán Teddy is lezúghat 1/1 esélyesről, mint Barkley és Geno. 😊Beki
Tegnap Boselli és Prisco is azt mondta, hogy ha most kéne nekik választani valakit az 1/1es pickkel, az Marcus Mariota lenne....

Én kitartok Teddy mellett.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg a Tampa az 1/1 birtokosa, hogyan lesz ebből Bridgewater? 😛Beki
Mint a Seahawks meccs mutatta, képesek jó ellenfeleket megszorongatni, szerintem 1-2 meccset nyernek.

És nem olyan nagy a difi a 2 csapat közt jelenleg.
1 Tampa Bay Buccaneers 0-8 75-59 0.560
2 Jacksonville Jaguars 0-8 75-58 0.564
Mondjuk a mi 2. félidei sorsolásunk nem túl acélos (Csak a Coltsnak van jelenleg pozitív mérlege a hátralévő 6 csapat közül), nem tudom ez jó vagy rossz azonos mérlegűdraftpozició szempontjából.

Bár nem tudom elképzelni, hogy mindkét csapat 16 vereséggel zárja a szezont. A Tampa biztos hogy nyer legalább 1 meccset. Mi talán fogunk egyet.iktriad
Nah meg aztán Teddy is lezúghat 1/1 esélyesről, mint Barkley és Geno. 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg a Tampa az 1/1 birtokosa, hogyan lesz ebből Bridgewater? 😛Beki
Mint a Seahawks meccs mutatta, képesek jó ellenfeleket megszorongatni, szerintem 1-2 meccset nyernek.

És nem olyan nagy a difi a 2 csapat közt jelenleg.
1 Tampa Bay Buccaneers 0-8 75-59 0.560
2 Jacksonville Jaguars 0-8 75-58 0.564
Mondjuk a mi 2. félidei sorsolásunk nem túl acélos (Csak a Coltsnak van jelenleg pozitív mérlege a hátralévő 6 csapat közül), nem tudom ez jó vagy rossz azonos mérlegűdraftpozició szempontjából.

Bár nem tudom elképzelni, hogy mindkét csapat 16 vereséggel zárja a szezont. A Tampa biztos hogy nyer legalább 1 meccset. Mi talán fogunk egyet.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg a Tampa az 1/1 birtokosa, hogyan lesz ebből Bridgewater? 😛
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 428 — #NoStress
Pár félreértést eloszlatva:
Az alkoholizmus szenvedélybetegség.
Betegség.
Vagyis egyfajta függőség, melynek kialakulása nem az alkoholista saját akarata, vagyis szabad döntése, hanem sok tényező összejátszása (családi, szociális környezet, genetikai hajlam, egyéb behatások), vagy esetenként ezek közül valamelyiké.
De ami a lényeg, hogy betegség, nem pedig egyfajta rossz szokás vagy tudatos választás.
Az alkoholista betegsége következtében olyan irracionális viselkedést mutat, mely akár saját maga számára is káros, úgy cselekszik, hogy a következményeket figyelmen kívül hagyja, ignorálja.
Ezért badarság az a fajta nem-alkoholista, logikus megközelítés, hogy "dehát milliomos", vagy "abból él amit szeret, miért iszik?", vagy "hát nem tudja, hogy ez menyire káros?". Tudja, abból él, milliomos, mégis beteg, és nem racionálisan gondolkodik, cselekszik, ezügyben nem képes kontrollálni önmagát.
Nem akarom túlragozni, bárki utánaolvashat bárhol, csak ne tessék az alkoholizmust úgy tekinteni mint egy rossz szokást, vagy egy hibás döntést.
Ahogy egy cukorbeteg vagy alzheimeres embernél el tudjuk fogadni, hogy beteg, és a problémáira betegségként tekintünk, ugyanazt kell tenni egy alkoholistánál is.
(És ahogy irreleváns, hogy pl. valakinél genetikailag alakul ki a cukorbetegség, vagy a fiatalkori étrend, környezeti hatások, esetleg a mértéktelen csokizabálás következtében, az is lényegtelen a megoldás szempontjából, hogy valaki miért lesz szenvedélybeteg, hiszen a megoldásnak vajmi kevés köze van a kiváltó okokhoz.)

Ezt érdemes átgondolni, amikor valakinek a betegségén megy a viccelődés.
Ahogy nem illő egy dongalábún, nyúlszájún vagy szemüvegesen viccelődni, úgy felesleges egy alkoholbetegen is.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Életjel Gene Smithről. Mike C Wright infói szerint Tennesseeben él, és ápolja a beteg feleségét.

Épp eszembe jutott Blackmonnalk kapcsolatban, az összes eddigi 1. körös WRünknek volt valami nagyobb baja.
R Jay Soward 1 évet volt a ligában, mind Reggie Williamsnek, mind Matt Jonesnak kábítószerügyei voltak. És most Blackmon csatázik az alkohollal (nem mondja ki senki, de állítólag tényleg ez a baja, de a piáláson kívül állítólag nagyon rendes gyerek, aki keményen dolgozik - Boselliék legalábbis ezt mondták róla).
És akkor még Jimmy Smithről nem is beszéltünk, akinek ha nem lenne (lett volna) szintén drog és alkohol problémája, még sokkal többre vihette volna, mint amit elért(valószínűleg komoly esélye lenen a Hall of Famere...). .
Szerintem a legjobb prevenció az lenne, ha Blackmont elvinnék pár napra Jimmyhez, és megmutatnák neki, mi várhat rá ha nem kapja össze magát. Ráadásul azt hiszem Jimmy még mindig szabad lábon (házi őrizetben) van, tehát még a börtönbe se kellene elmennie hogy találkozzanak....
Ha az meg az elvonó nem segít rajta akkor semmi sem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb változás a keretben.

Megszereztük waiverről az LB Nate Stupart. A 49ers rakta ki. 5 meccsen játszott és 5 ST tackleje volt idén San Fransiscoban. A Raiders 7., körös pickje volt tavaly, ott és a Philyben is volt rövid ideig practice squados, míg San Fransiscoba került. A Penn Statere járt.

Az OT DeMarcus Love lett elküldve, hogy helyet csináljunk neki.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell után Bradley is azt mondta, mindent szeretnének megtenni, hogy Alkeszt visszahúzzák a helyes útra és továbbra sem mondanak le róla.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Gus-Bradley/0025b937-ad03-4f46-a696-6fd1c9473175
Shorts beszélt Blackmonnak szombaton. Így kommentálta Alkesz helyzetét ma.

“It’s not about us,” Shorts said. “It’s not about the football, the NFL, Jacksonville – it’s about him and him getting better. That’s all I care about. Football’s going to be here forever. It’s life after that. He needs to take care of himself and get better and I think he’s doing the right thing.”
MJD megdöbbent a híren, hogy Blackmont eltiltották, Henne reméli, hogy rendezni tudja a dolgokat.

Gus arra a kérfésre, hogy Alkesz 50%al növelte az offense produktumát yardokban, és hogy ezt hogy váltjuk ki , azt válaszolta, hogy Stephen Burton és Mike Brown próbálja majd helyettesíteni.
Erre annyit tudok mondani, hogy remélem Shorts egészséges tud maradni a maradék 8 meccsre...

Amin csak röhögni tudok: Denard lett az új 2. számú RB a depth charton MJD mögött. Ami azért érdekes, hogy hivatalosan ő még mindig a WR...

Ma tartott Gus egy alapos helyzetértékelőt a csapatnak mindennel kapcsolatban, amin javítani kell (főleg a mistacklök, a redzone hatékonyságot, és lehetőségek kihasználást hangsúlyozta ki).
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Amennyiben úgy vesszük, hogy ebben az évben eddig a JAX-nek minden vasárnap "Black Sunday", akkor:

Justin barátunk gondoskodott róla, hogy legyen "Black-mon-day"...

Ha már egyszer idén nem éghet le a csapat MNF-meccsen, mivel olyat nem játszik a Jags, azért akad, aki biztosítja a konstans szopórollert a pihenőhétre is.

Így következetes nem?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keretváltozás!

Jött egy WR a Cardinals practice squadjából, Kerry Taylor. UDFAként megfodult már pár helyen mióta a ligában van (Packers, Pats, Vikings, 49ers) mielőtt Arizonába került. Idén játszott 3 meccset, 3 elkapással zárt. Az Arizona Statere járt.
Fun Fact: amikor a Minnesota leigazolta, azt azért tette, mert épp akkor igazolta az aktív keretbe Stephen Burtont, akivel most Taylor újra egy csapatba került.

A TE Danny Noble feljött a practice squadból, a szintén TE DJ Williams lett kirakva, hogy helye legyen a rosteren.

Loweryt ha minden igaz ma fogjuk elengedni, szóval a safety needes csapatok készülhetnek.

Alkesz bevonul a héten elvonókúrára valami szanatóriumba.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9921486/justin-blackmon-jacksonville-jaguars-enter-rehab-facility

Azért el kell ismerni, a szezon első felében brutális sorsolásunk volt. Az első 8 ellenfelünk eddigi mérlege összesen 43-18. Összehasonlításként a maradék 6 csapat (hiszen a Texans, Titans duóval 2× játszunk még) mérlege jelenleg 29-37.

Off. Jack Del Rio lett átmenetileg a HC Denverben, amíg Fox fel nem gyógyul. Kíváncsi vagyok mire lesz képes.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King mai MMQBjából:

"Why Jacksonville is so … well, troubled.

I was going to use a stronger word. But the suspension of their best player, wide receiver Justin Blackmon, for the rest of the season is an exclamation point on what a disaster the four-year reign of Gene Smith (2009-’12) as general manager was.

Smith’s an honorable man and was a solid scout before the Jags promoted him to GM before the 2009 draft. But he chose 26 players in his four drafts, and only three figure to be Jaguars starters (not including punter Bryan Anger) when the team comes off the bye Sunday at Tennessee. Who they are, and how they rated versus their peers by Pro Football Focus, which grades every NFL players relative to his position:

• Defensive end Tyson Alualu, a first-round pick in 2010, is rated the 42nd of 47 4-3 defensive ends.

• Guard Will Rackley, a third-round pick in 2011, is the 69th of 71 guards.

• Wide receiver Cecil Shorts III, a fourth-rounder in 2011, is rated the 36th-best wideout in the league, of 108 receivers ranked by PFF.

Smith made four top-10 picks in his tenure. Tackle Eugene Monroe (ninth overall, 2009) was a marginal starter who was traded to Baltimore last month. Alualu (10th, 2010) would be a backup on many NFL teams. Quarterback Blaine Gabbert (10th, 2011) has been a disaster and may not make the 2014 roster. And Blackmon (fifth, 2012) came into the draft with one DUI charge and has had three more substance-abuse-related occurences since, the latest of which resulted in his banishment for the rest of the season. It’s in serious doubt whether Blackmon will ever play another snap for Jacksonville."
No comment.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 428 — #NoStress
Legjobb megoldás az lenne, ha északnyugatra jönne a friss levegőre, új környezetbe 😊
Kaptok érte egy 6. kört, és még ti is jól jártok 😛undisputedly
Earl Thomas, Richard Sherman vagy Russell Wilson nevét lehagytad, mint trade ellenérték. 😀iktriad
A reális trade ellenértéke ha már Russell, akkor JaMarcus lenne.
És ez nem a tehetségéről szól, mindnyájan tudjuk.