Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Will Blackmont jelölték a "hét jelenete" díjra:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/rw9q7stkqewu65cxyix7.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Dwayne Gratz pedig versenyben van a Rookie of the Week címért.
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/rw9q7stkqewu65cxyix7.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Ha tehetitek szavazzatok rájuk, kedves Jags szurkolótársak!

Jaguars 24-17 Colts 😀😀 nice tryBorbinho
Jövőre már nem Henne/Gabbert dobál majd. És még Szöszivel is sikerült ellenetek nyerni 3× is! Szóval annyira nem sci-fi kategória a dolog. Plusz nem most vert titeket otthon a Rams laposra 8-38ra? Bármi megtörténhet ebben a ligában. Ezért szeretjük/gyűlöljük néha ennyire!
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hogy jó hír is legyen mára a városi tanács jóváhagyta a 63$ millió dolláros stadionátépítési tervet, és beszáll a költségekbe, így jövőre felépülhet a az NFL legnagyobb eredményjelzője és a nézőtéri medencék is az Everbank Fielden!!!

 www.bigcatcountry.com/2013/11/12/5097556/jaguars-scoreboards-everbank-upgrades

Jaguars 24-17 Colts 😀😀 nice tryiktriad

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy jó hír is legyen mára a városi tanács jóváhagyta a 63$ millió dolláros stadionátépítési tervet, és beszáll a költségekbe, így jövőre felépülhet a az NFL legnagyobb eredményjelzője és a nézőtéri medencék is az Everbank Fielden!!!

 www.bigcatcountry.com/2013/11/12/5097556/jaguars-scoreboards-everbank-upgrades

Will Blackmon megmondta a meccs előtt hogy lesz fumbleja a mérközésen, állítólag van írásos bizonyítéka is erre.
"It was cool. I wrote that on a little piece of paper-I said, ‘Get a game ball for Gus.' It was one of my goals today, and it was really cool," Blackmon told reporters after the game, as he pulled a piece of paper out of his sock to show them. "I'll show you one of the other goals on the paper, ‘I will have one caused fumble'-see it right there."
A lényeg, hogy meglett a W, ennek örömére itt van az új kedvenc novemberi gifem. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy jó kis videó vasárnapról - az öltözős rés sem rossz. 😀
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-Sounds-from-Sunday/58261702-db34-46fc-aada-cc492f655c1f

Dansby és D-Wash fel fogja zabálni Hennet reggelire 😊silent7939
Tartok tőle, hogy így lesz...

na megvan a győzelem oka.

LaRoy Reynoldsot eltiltották 4 meccsre mert megbukott a doppingtesztenHöri
Na akkor tényleg nem lesz ő MLB vasárnap...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na megvan a győzelem oka.

LaRoy Reynoldsot eltiltották 4 meccsre mert megbukott a doppingteszten

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
1 indok arra, amiért nem táplálok túl nagy reményeket az Arizona elleni meccsre:
Under pressure, Chad Henne’s passer rating was just 25.6 on Sunday(Pro Football Focus)
Az O-line közepe elég gyenge és most Pasztornak is viszonylag rosszabb meccse volt. A Cards defense(különösen a front 7) pedig még a Titansénél is nagyobb falat lesz és láttuk Jurrell Casey mit művelt főleg a 2. félidőben(azt csinált, amit akart).

Dansby és D-Wash fel fogja zabálni Hennet reggelire 😊
iktriad
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így néz ki most a draft sorrend. Szépet előztünk múlt héthez képest, minden szempontból (Ellenfelek mérlege és sorsolási erősség alapján is)

# Team Record Opp. Record SoS
1 Jacksonville Jaguars 1-8 79-68 0.537
2 Tampa Bay Buccaneers 1-8 84-64 0.568
3 Atlanta Falcons 2-7 79-68 0.537
4 Minnesota Vikings 2-7 80-68 0.541
5 Houston Texans 2-7 81-65 0.555
6 Buffalo Bills 3-7 75-70 0.517
7 Pittsburgh Steelers 3-6 72-75 0.490
8 Washington Redskins* 3-6 76-72 0.514
9 Oakland Raiders 3-6 79-67 0.541
10 New York Giants 3-6 83-66 0.557
*Az a pick a St Louis Ramsé az RGIII trade miatt.

Durva, hogy a Falcons 1/3as, a Texans meg 1/5 jeneleg.

Köszi a listát Höri, ettől függetlenül is úgy érzem, hogy jobb pozicíó az 1/1. 😊 A Tampa győzelmére nem lehetett alapozni, pont emiatt kellett volna kikapnunk.

Akkor fogok agyvérzést kapni, ha nyerünk még egyet.Maka
Szerintem nem kell aggódnod, a mostani Falcons-t szerintem biztosan meg fogják verni.
Amúgy sztem nekünk erősebb az idei sorsolásunk, tehát valószínű, hogy a döntetlen nekik kedvezne.phylos
És még játszanak a Billsel is.
Mondjuk (megint csak ne nézz ide Maka!) szerintem nyerünk idén még mi is 1 mecccset....
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
gondolom a tippjátékon megint ilyen 3-4 pontom lesz. de grautálok!Ventura
"A(z) NFL 10. forduló játékon 4 pontot értél el a maximális 14 pontból."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Köszi a listát Höri, ettől függetlenül is úgy érzem, hogy jobb pozicíó az 1/1. 😊 A Tampa győzelmére nem lehetett alapozni, pont emiatt kellett volna kikapnunk.

Akkor fogok agyvérzést kapni, ha nyerünk még egyet.Maka
Szerintem nem kell aggódnod, a mostani Falcons-t szerintem biztosan meg fogják verni.
Amúgy sztem nekünk erősebb az idei sorsolásunk, tehát valószínű, hogy a döntetlen nekik kedvezne.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Köszi a listát Höri, ettől függetlenül is úgy érzem, hogy jobb pozicíó az 1/1. 😊 A Tampa győzelmére nem lehetett alapozni, pont emiatt kellett volna kikapnunk.

Akkor fogok agyvérzést kapni, ha nyerünk még egyet.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyertünk, és mienk az 1/1 pick is jelenleg. Tökéletes hétvége! 😀😀iktriad
és nem maradtunk Blekkmon TéDé nélkül se 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 indok arra, amiért nem táplálok túl nagy reményeket az Arizona elleni meccsre:
Under pressure, Chad Henne’s passer rating was just 25.6 on Sunday(Pro Football Focus)
Az O-line közepe elég gyenge és most Pasztornak is viszonylag rosszabb meccse volt. A Cards defense(különösen a front 7) pedig még a Titansénél is nagyobb falat lesz és láttuk Jurrell Casey mit művelt főleg a 2. félidőben(azt csinált, amit akart).

Azért, ha a Tampa egy győzelemmel jobban állna, nagyobb lenne az öröm nem? 😀Beki
Fognak még ők nyerni szerintem.

Nyertünk, és mienk az 1/1 pick is jelenleg. Tökéletes hétvége! 😀😀iktriad
és a power ranking 32. hely is megmarad, tovább él a széria!Höri
Egy 1/1eshez az illik.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nyertünk, és mienk az 1/1 pick is jelenleg. Tökéletes hétvége! 😀😀iktriad
és a power ranking 32. hely is megmarad, tovább él a széria!

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nyertünk, és mienk az 1/1 pick is jelenleg. Tökéletes hétvége! 😀😀iktriad
Azért, ha a Tampa egy győzelemmel jobban állna, nagyobb lenne az öröm nem? 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyertünk, és mienk az 1/1 pick is jelenleg. Tökéletes hétvége! 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rossz hír: Poznak agyrázkódása van. Ja és Burtonnek is. Utóbbinak ugye ez már 2. Rackleyvel kiegészülve a trió most az agyrázkódás programban van.

Még nem tudni hogy a védelem vezére tudja-e vállalni a játékot vasárnap. Ha nem, Russell Allen lehet az MLB, És Lotulelei lehet a 3. kezdő LB. Esetleg még az is előfordulhat, hogy LaRoy Reynolds (aki hivatalosan Poz 1. számú cseréje) kaphat néhány snappet.

Játékidő - Titans
OFFENSE (60 snaps)

OL: Uche Nwaneri 60, Brad Meester 60, Austin Pasztor 60, Mike Brewster 60, Cam Bradfield 59, Sam Young 1.

QB: Chad Henne 60.

RB: Maurice Jones-Drew 46, Will Ta’ufo’ou 13, Jordan Todman 9, Denard Robinson 4.

TE: Marcedes Lewis 53, Clay Harbor 24, Danny Noble 9.

WR: Cecil Shorts 59, Mike Brown 51, Stephen Burton 22, Ace Sanders 10.

Bradfieldnek be kellett kötnie a cipőjét, a helyére bejövő Young atzonnal egy holding büntivel mutatkozott be a Jagsben. Meester és Uche minden snapet a pályán volt eddig. Forsett idén elöször 1 snappet se játszott, a depth charton 2. Denard meg alig kapott lehetőséget. "Király" az RB depthünk... Noble bemutatkozott a Jagsben. Ace Sanders továbbra is keveset játszik, bár most hogy Burton sem lesz, szerintem végre több játéklehetőséget fog kapni. Mike Brown egyértelműen a 2. számú WRünk jelenleg..

DEFENSE (73 snaps)

DL: Sen’Derrick Marks 61, Jason Babin 49, Roy Miller 42, Andre Branch 42, Tyson Alualu 41, Jeremy Mincey 34, Brandon Deaderick 20.

LB: Geno Hayes 73, Paul Posluszny 61, Russell Allen 36, John Lotulelei 8.

DB: Johnathan Cyprien 73, Alan Ball 73, Dwayne Gratz 72, Josh Evans 49, Winston Guy 27, Will Blackmon 23, Mike Harris 19.

Poz Branchcsel ütközött amikor az agyrázkódását szerezte. Andre tényleg csak kolonc... Lotulelei Allen helyett volt fent pár egy driveban. Már csak Cyprien az, aki minden snapet fent volt a Dben a 9 meccs alatt. A tegnap remekül játszó Hayes 2t hagyott ki idén. Wil Blackmon lett az 1. számú nickel CB, de ott is rotálódnak Mike Harrissel, igaz pár olyan felállás, hogy 6 DB játszott egyszerre tegnap. Evans és Guy kb 2/3 - 1/3 arányban osztoztak a snappek számában..


na Iktriad, megy a party hard?Amadeus91
Nem, de ma végre bele mertem olvasni a hétvégi összefoglalókba. És ilyesmiket találtam:

MMQB:
The Jags aren’t quite relevant, but they had a good day

“You know me,” coach Gus Bradley was saying over the phone from Nashville, where his formerly 0-8 Jags hung on to beat Tennessee 29-27. “We don’t talk about wins. We talk about steady improvement every week.”

Bradley gave every player a game ball, and he said it was because of the improvement of so many players in so many little things. “We came back from the bye this week,” he said, “and the attitude at practice was unbelievable. It wasn’t like an attitude you’d see around the NFL very much. I had a couple of people in to watch practice this week and they told me, ‘Gus, it’s like a high school.’ You’d never know we were 0-8.”

I told him the play in the game that most impressed me was cornerback Will Blackmon breaking through to steal the ball from Tennessee quarterback Ryan Fitzpatrick and run it back for a touchdown. It was a strange play, Blackmon charging in from the secondary and ripping the ball from a shocked Fitzpatrick, scoring what turned out to be the winning touchdown.

“I mean, how great is that?” said Bradley. “Will Blackmon was playing nickel for us for the first time today, and he makes such a huge play to help us win. It was a designed blitz from the nickel spot, and he executed it perfectly. That’s what I mean—we’re starting to do things right, to make the corrections we need to make to play winning football.”

This is what you always heard about Bradley. He’s a teacher. He didn’t let the team get depressed after so many dispiriting losses. There’s still a huge talent gap between Jacksonville and the rest of the league, but if they’re going to work this hard at 0-8, imagine how they’ll be when they’re playing a game that counts for something significant?
Defensive Players of the Week
Will Blackmon, cornerback, Jacksonville.
In the grand scheme of things, a Jacksonville victory is scintillating and fun but has little impact on the football world. However, the play by Blackmon to seal this victory is one of the best individual plays in the league this year and deserves major props, particularly since it clinched the first win by the last winless team in the AFC. With 2:32 left and the Jags nursing a 22-20 lead, Jacksonville sent Blackmon on a corner blitz, and he strip-sacked quarterback Ryan Fitzpatrick, recovered the ball at the Titans’ 21 and ran it in for what turned out to be the winning score.

Coach of the Week
Gus Bradley, head coach, Jacksonville.
See above. The Jags lost to fall to 0-8 two weeks ago in London, and they lost decisively. Coming off the bye, Bradley focused on what he’s hounded the team about all season—personal improvement, not winning or losing. “This team loves playing for Gus,” said Maurice Jones-Drew, the veteran running back. It showed in Nashville, in the first win of Bradley’s NFL coaching career.
6. I think there’s not an NFL coach who knows Gus Bradley who isn’t very happy for the relentlessly optimistic teacher of football this morning.
😀

Pete Prisco
• Despite the 0-8 start to the season, there was no panic in the Jaguars building. Not from coach Gus Bradley. Not from general manager Dave Caldwell. Not from the owner Shad Khan. There is a plan in place to build something for the longterm. But they needed to win a game. There are so many young players on the roster that they had to feel what it's like to win an NFL game. That's what beating Tennessee means to the Jaguars. In terms of getting the first overall pick, they probably will still get that. But, for now, winning is important even if it might be losing down the road.
Még Jason "A Jaguars londoni csapat lesz pár év múlva" LaCanfora is képes volt pár jó szót írni rólunk

Let's hear it for the Jags
I wasn't sure the Jaguars were going to win a game this season. Actually, I was pretty much starting to doubt it.

So kudos to them for knocking off the Titans on Sunday. Tennessee had every reason to want, if not need, this win, trying to stay in the playoff picture and not let their fast start slip away. They had starting quarterback Jake Locker back -- well, before he suffered a season-ending injury in the second quarter -- and were coming off one of their best offensive performances.

Yet the Jags outplayed them in every facet and simply seemed more motivated to get this victory. Coach Gus Bradley had them fired up despite their lost season. In comparison to what the first half of the season was like for Jacksonville, this was a complete turnaround. Jacksonville had never built a lead of more than one score all season long, so this was new terrain, going up 10-0.

Previously, the Jags' only leads this season had been 3-0 against the Colts in Week 4 and 7-0 and 10-7 against the Rams in Week 5. That's it. You could fit it in a tweet and still have like 24 characters to spare. Trust me, I did. The Jags had also not held a lead of any sort beyond three minutes into the second quarter of any game this season.

For the Jags to clinch Sunday's win with a late defensive touchdown, after nearly blowing that lead they had held all day, after giving the Titans the ball back up by only two with about four minutes to play, was pretty special for them. With all of their lopsided losses, it was cool to see them react to this first victory, especially within the division and against a very physical opponent. I'm not sure there will be too much celebrating for the group this season, but as GM Dave Caldwell and Bradley try to shape this flagging organization, the victories will certainly be savored.
Ez pedig a mai Florida Times Union valamint a mai USA Today papír alapú kiadása. Az FTU főcíme tökéletes.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Én nagyon örülök, hogy nyertetek! 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
na Iktriad, megy a party hard?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hörihez egy kérdés. Itt tulajdonképpen offtopic, de lényegében az egész év suck for a good QB-ről szól, szerintem elfér: Nincs-e annak veszélye, hogy ez a Manziel gyerek egy Ryan Leaf féle véget érhet esetleg? Leaf is hasonlóan nagy tehetség volt annak idején, és nála is ismertek voltak a karakter problémák a draftja előtt. Ráadásul elég hasonló problémák, mint Manzielnél.peterk2005
Ezt nem tudom, a 98-as draft idején a sportolói ismereteim még le voltak ragadva Ronald de Boernál.

Én Johnny Footballnál kissé felfújva látom ezt a történetet - amire én is szeretek persze rájátszani. Szerintem ő egyszerűen frusztrált volt amiatt, hogy nem állhat profinak, miközben kinőtte a mostani szintet. Mivel már rég az NFL-ről álmodozik, nem hiszem, hogy ne venné komolyan a lehetőséget mikor kiválasztják.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Először is had gratulálja, nem csak az első győzelemhez, de ahhoz főleg, hogy ezt csoport ellenfél ellen értétek el! Nagy szívességet tettetek, amit remélem nem tervez visszaadni a csapat az utolsó fordulóban. 😊 A többi meccsen viszont van egy die hard jaguár fanotok a személyemben. 😀

Hörihez egy kérdés. Itt tulajdonképpen offtopic, de lényegében az egész év suck for a good QB-ről szól, szerintem elfér: Nincs-e annak veszélye, hogy ez a Manziel gyerek egy Ryan Leaf féle véget érhet esetleg? Leaf is hasonlóan nagy tehetség volt annak idején, és nála is ismertek voltak a karakter problémák a draftja előtt. Ráadásul elég hasonló problémák, mint Manzielnél.

Alapjában nem nézek NCAA-t, de Mariota-t és Manzielt már jópárszor megnéztem a hype miatt, és amennyit én meg tudok állapítani - nem sokat - tényleg jogos mindkettőnél a hype. Ennél a Manzelnél is, rendkívül tehetséges a srác, élmény nézni. De még a meccseken is lerí róla ez a kihaénnem, pökhendi stílus. Namost Leaf pont ilyen volt. Pedig - erre nem tudom ki emlékszik már - tulajdonképpen még az NFL-ben is sokkal jobban kezdett, mint Manning. De aztán jöttek az első pickek, az elrontott playek, majd a rajta elment meccsek, és összeomlott. Ordítozott, számonkérte a csapattársait, stb. A college-ben annyira kimagaslott, hogy félválról megoldotta, de bekerülve az NFL-be, egyszerűen nem bírta a személyisége a kritikát, illetve azt a tényt, hogy hirtlelen sztárból rookie lett, körülötte még mindenki jobb nála, és nem elég a tehetség, de kőkemény munka és türelem kell. Nem kívánok magunknak új konkurrenciát a csoportba 😊, de azok után, ahogy Blackmonnal is megjárták Ik-ék, igazán kijárna már ennek a csapatnak egy jól sikerült pick egy jó munkamorálú, problémamentes franchise QB személyében.

(A .500-ért meg szurkolok - hogy a Texans és a Titans ellen elérjétek. 😊)peterk2005
Én meg remélem, hogy a Colts-ot jól elveri a Jags!!! Ha már ennyire köszönget nektek! 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Először is had gratulálja, nem csak az első győzelemhez, de ahhoz főleg, hogy ezt csoport ellenfél ellen értétek el! Nagy szívességet tettetek, amit remélem nem tervez visszaadni a csapat az utolsó fordulóban. 😊 A többi meccsen viszont van egy die hard jaguár fanotok a személyemben. 😀

Hörihez egy kérdés. Itt tulajdonképpen offtopic, de lényegében az egész év suck for a good QB-ről szól, szerintem elfér: Nincs-e annak veszélye, hogy ez a Manziel gyerek egy Ryan Leaf féle véget érhet esetleg? Leaf is hasonlóan nagy tehetség volt annak idején, és nála is ismertek voltak a karakter problémák a draftja előtt. Ráadásul elég hasonló problémák, mint Manzielnél.

Alapjában nem nézek NCAA-t, de Mariota-t és Manzielt már jópárszor megnéztem a hype miatt, és amennyit én meg tudok állapítani - nem sokat - tényleg jogos mindkettőnél a hype. Ennél a Manzelnél is, rendkívül tehetséges a srác, élmény nézni. De még a meccseken is lerí róla ez a kihaénnem, pökhendi stílus. Namost Leaf pont ilyen volt. Pedig - erre nem tudom ki emlékszik már - tulajdonképpen még az NFL-ben is sokkal jobban kezdett, mint Manning. De aztán jöttek az első pickek, az elrontott playek, majd a rajta elment meccsek, és összeomlott. Ordítozott, számonkérte a csapattársait, stb. A college-ben annyira kimagaslott, hogy félválról megoldotta, de bekerülve az NFL-be, egyszerűen nem bírta a személyisége a kritikát, illetve azt a tényt, hogy hirtlelen sztárból rookie lett, körülötte még mindenki jobb nála, és nem elég a tehetség, de kőkemény munka és türelem kell. Nem kívánok magunknak új konkurrenciát a csoportba 😊, de azok után, ahogy Blackmonnal is megjárták Ik-ék, igazán kijárna már ennek a csapatnak egy jól sikerült pick egy jó munkamorálú, problémamentes franchise QB személyében.

(A .500-ért meg szurkolok - hogy a Texans és a Titans ellen elérjétek. 😊)peterk2005
Na ez lenne szerintem Teddy. Tudom, hogy unalmas a játéka, de olyan éretten játszik, amire lehet alapozni. Manziel nekem egy extra rizikós boom or bust projectnek tűnik, és nem tudom mennyire engedhetünk meg egy ilyet jelenleg. Még Mariota is elég kockázatos lenne szerintem, Johhny meg aztán pláne. Mondjuk utóbbit Joeckel már jól ismerné.

Egyébként köszi a méltató szavakat.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Először is had gratulálja, nem csak az első győzelemhez, de ahhoz főleg, hogy ezt csoport ellenfél ellen értétek el! Nagy szívességet tettetek, amit remélem nem tervez visszaadni a csapat az utolsó fordulóban. 😊 A többi meccsen viszont van egy die hard jaguár fanotok a személyemben. 😀

Hörihez egy kérdés. Itt tulajdonképpen offtopic, de lényegében az egész év suck for a good QB-ről szól, szerintem elfér: Nincs-e annak veszélye, hogy ez a Manziel gyerek egy Ryan Leaf féle véget érhet esetleg? Leaf is hasonlóan nagy tehetség volt annak idején, és nála is ismertek voltak a karakter problémák a draftja előtt. Ráadásul elég hasonló problémák, mint Manzielnél.

Alapjában nem nézek NCAA-t, de Mariota-t és Manzielt már jópárszor megnéztem a hype miatt, és amennyit én meg tudok állapítani - nem sokat - tényleg jogos mindkettőnél a hype. Ennél a Manzelnél is, rendkívül tehetséges a srác, élmény nézni. De még a meccseken is lerí róla ez a kihaénnem, pökhendi stílus. Namost Leaf pont ilyen volt. Pedig - erre nem tudom ki emlékszik már - tulajdonképpen még az NFL-ben is sokkal jobban kezdett, mint Manning. De aztán jöttek az első pickek, az elrontott playek, majd a rajta elment meccsek, és összeomlott. Ordítozott, számonkérte a csapattársait, stb. A college-ben annyira kimagaslott, hogy félválról megoldotta, de bekerülve az NFL-be, egyszerűen nem bírta a személyisége a kritikát, illetve azt a tényt, hogy hirtlelen sztárból rookie lett, körülötte még mindenki jobb nála, és nem elég a tehetség, de kőkemény munka és türelem kell. Nem kívánok magunknak új konkurrenciát a csoportba 😊, de azok után, ahogy Blackmonnal is megjárták Ik-ék, igazán kijárna már ennek a csapatnak egy jól sikerült pick egy jó munkamorálú, problémamentes franchise QB személyében.

(A .500-ért meg szurkolok - hogy a Texans és a Titans ellen elérjétek. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
.500-as csoporton belüli mérleg nem rossz azért ettől a csapattól 😉Húsrágó
És tudod mi a vicc (Maka most ne nézz ide), akár ez lehet a mérlegünk év végére is a divízióban... Nem nagyon valószínű, de lehetséges.iktriad
De ezt most senki nem hiszi el neked, azt tudod ugye?

A lényeg a Győzelem! Reméljük levesz a játékosokról egy kis terhet.ulpianus
Legyen igazad. Egyébként érdekes lesz, hogy miként hat a győzelem (főleg a fiatal) játékosokra.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
.500-as csoporton belüli mérleg nem rossz azért ettől a csapattól 😉Húsrágó
És tudod mi a vicc (Maka most ne nézz ide), akár ez lehet a mérlegünk év végére is a divízióban... Nem nagyon valószínű, de lehetséges.iktriad
De ezt most senki nem hiszi el neked, azt tudod ugye?

A lényeg a Győzelem! Reméljük levesz a játékosokról egy kis terhet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
.500-as csoporton belüli mérleg nem rossz azért ettől a csapattól 😉Húsrágó
És tudod mi a vicc (Maka most ne nézz ide), akár ez lehet a mérlegünk év végére is a divízióban... Nem nagyon valószínű, de lehetséges.