Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
.500-as csoporton belüli mérleg nem rossz azért ettől a csapattól 😉
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szoval akkor meg van remenyunk!(egy jo QB-ra) 8-) 😀

Grat a W-hez!De nem emiatt... 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Höri ezt a listát. Most hogy néz ki a value boardod a drafton várhatóan részvevő QBkból?iktriad
Nehéz helyzetbe hozol. A legújabb hírek szerint Hundley maradni akar, nem lesz Jay-Z az ügynöke (még). Ha ebből indulok ki, akkor könnyebb a lista, de nem sokkal. Sorrend nélkül:

Mariota nagyon impresszív, nem rajta múlott a Stanford elleni bukta se. Gondolom láttad kiírva, hogy azelőtt pont ellenük volt pickje utoljára, tehát 1 éve kb. Szerintem jogos a hype.
Én Manzielt nagyon szeretem, idő kell ugyan hozzá, hogy az ember megbékéljen a karakterével, de annyira szórakoztató nézni, hogy az Aggies meccseit ellenféltől függetlenül mindig várom. Most ennek a profi karrierhez persze sok köze nincsen, de a gyerekben akkora tehetség szorult, hogy nem létezik, hogy a profik között kiöljék belőle. Holtszezonban lesz vele baj, de amíg csak kurvákra költi a pénzét, addig belefér.
A két senior ász közül mind Boydban, mind McCarronban látom a lehetőséget, hogy sikeres legyen. Főleg utóbbi számít megosztónak, de én semmiképp se írnék le egy olyan játékost, aki eddig mindig megoldotta a rábízott feladatot. Nincs olyan nehéz helyzete mint másoknak, de a W az W. Gyenge csapatban lehet, hogy szenvedne mondjuk. Boyd alacsony még mindig, de továbbra is elit. Vele is jól járnak majd mert olcsó lesz.
És ott van ugye Teddy B. aki sose adja el a labdát és alázza az AAC mezőnyt. Biztonságos megoldásnak látszik, az meg elég.Höri
Nagyon köszi a szakvéleményt.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi Höri ezt a listát. Most hogy néz ki a value boardod a drafton várhatóan részvevő QBkból?iktriad
Nehéz helyzetbe hozol. A legújabb hírek szerint Hundley maradni akar, nem lesz Jay-Z az ügynöke (még). Ha ebből indulok ki, akkor könnyebb a lista, de nem sokkal. Sorrend nélkül:

Mariota nagyon impresszív, nem rajta múlott a Stanford elleni bukta se. Gondolom láttad kiírva, hogy azelőtt pont ellenük volt pickje utoljára, tehát 1 éve kb. Szerintem jogos a hype.
Én Manzielt nagyon szeretem, idő kell ugyan hozzá, hogy az ember megbékéljen a karakterével, de annyira szórakoztató nézni, hogy az Aggies meccseit ellenféltől függetlenül mindig várom. Most ennek a profi karrierhez persze sok köze nincsen, de a gyerekben akkora tehetség szorult, hogy nem létezik, hogy a profik között kiöljék belőle. Holtszezonban lesz vele baj, de amíg csak kurvákra költi a pénzét, addig belefér.
A két senior ász közül mind Boydban, mind McCarronban látom a lehetőséget, hogy sikeres legyen. Főleg utóbbi számít megosztónak, de én semmiképp se írnék le egy olyan játékost, aki eddig mindig megoldotta a rábízott feladatot. Nincs olyan nehéz helyzete mint másoknak, de a W az W. Gyenge csapatban lehet, hogy szenvedne mondjuk. Boyd alacsony még mindig, de továbbra is elit. Vele is jól járnak majd mert olcsó lesz.
És ott van ugye Teddy B. aki sose adja el a labdát és alázza az AAC mezőnyt. Biztonságos megoldásnak látszik, az meg elég.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratulálok a győzelemhez. Sanjnos ez az év nem visz közelebb a válaszhoz,hogy milyen HC lesz Bradley-ből, de legalább nem lesz nyertlen a szezon.
Szerintem a Tampa még fog meccset nyerni, és ha "összehúzzátok" magatokat, lehet ebből 1/1 😛undisputedly
Az, hogy ma egy küzdeni akaró CSAPAT benyomást keltettük, már nagy eredmény tőle ilyen 8 meccses kezdés után. És a D nyerte meg a meccset, ami valószínűleg elsősorban az ő munkája. A héten ezközölt változtatásai itt bejöttek. Szóval ez reményre ad okot, legalábbis nekem.

Jó lenne egy szoros hazai meccsel követni ezt a mostani sikert. Nem mondom, hogy ott is meglesz a W, mert ez a remek Cards D brutálisan nagy falat lesz ennek az offensenek, de remélem ott is 1 TDnyi lesz a difi a két csapat közt. Ha csak annyival kapunk ki, azt már nekem sikernek fog számítani.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratulálok a győzelemhez. Sanjnos ez az év nem visz közelebb a válaszhoz,hogy milyen HC lesz Bradley-ből, de legalább nem lesz nyertlen a szezon.
Szerintem a Tampa még fog meccset nyerni, és ha "összehúzzátok" magatokat, lehet ebből 1/1 😛
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell (és Henne meg John Oesher) reakciója a meccs után
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Postgame-Report/681269b7-284c-44b7-9743-3a9c3a4d0e7d

MJD, Marks, és Shorts az öltözőben.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Open-Locker-Room/84e85460-190f-4262-8558-e170a8742ce1
Marks hogy örülhet, hogy pont a Titans ellen nyertünk, ahol lemondtak róla.

Szívből gratulálok magunknak! Micsoda győzelem!

(Igaz 10 év múlva visszaemlegetjük majd, hogy ha ezt a jelentéktelen fos meccset elbukjuk, akkor egy franchise QB menetelését láttuk volna a csapattal (talán gyűrűkkel), nem pedig továbbra is a középszerűségbe ragadva szenvedtünk volna, mint az NFL legátkozottabb franchise-a, de sebaj, lényeg a győzelem!)Maka
Mivel a Vikings nyert, így a Tampával valószínűleg leboltoljátok az első 2 helyet.

Kiválasztott irányítók az elmúlt 15 évben, mint a class legjobb két helyezettje:
1998: 1/1 Peyton Manning, 1/2 Ryan Leaf 1-0
1999: 1/1 Tim Couch 1/2 Donovan McNabb 1-1
2000: 1/18 Chad Pennington 3/3 Giovanni Carmazzi 2-1 (bár ez nehezen beszámítható év volt 😀)
2001: 1/1 Michael Vick 2/1 Drew Brees 2-2 (bár Breest nem eredeti klbuja tette naggyá)
2002: 1/1 David Carr 1/3 Joey Harrington 3-2 (GYP harc)
2003: 1/1 Carson Palmer 1/7 JAX Byron Leftwich 4-2? (Boldogok lennétek Palmerrel? 😀)
2004: 1/1 Eli Manning 1/4 Phillip Rivers 5-2
2005: 1/1 Alex Smith 1/24 Aaron Rodgers 5-3
2006: 1/3 Vince Young, 1/10 Matt Leinart - hagyjuk inkább. (1/11 Jay Cutler!)
2007: 1/1 Jamarcus Russell 1/22 Brady Quinn - hagyjuk ezt is
2008: 1/3 Matt Ryan 1/18 Joe Flacco 5-4 (a Super Bowl az Super Bowl, de nyilván Atlantában nem nyert volna Flacco)
2009: 1/1 Matthew Stafford 1/5 Mark Sanchez 6-4
2010: 1/1 Sam Bradford 1/25 Tim Tebow 7-4 (de Bradfordot minden Ram utálja, inkább csak fél pontot ér)
2011: 1/1 Cam Newton 1/8 Jake Locker 8-4
2012: 1/1 Andrew Luck 1/2 Robert Griffin III ez egyelőre X

Szóval a beválási esély csökken ugyan ha nem 1. pickre visz valaki franchise irányítót, de nem a komplett tehetetlenség állapotát jelenti. Illetve 6 esetben igen közel van a 2 játékos szintje.
(Három esetben pedig még 1/2-n is elérhető volt a legjobb QB prospect, ami szintén a 0-16 elkerülése melletti érv)Höri
Köszi Höri ezt a listát. Most hogy néz ki a value boardod a drafton várhatóan részvevő QBkból?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szívből gratulálok magunknak! Micsoda győzelem!

(Igaz 10 év múlva visszaemlegetjük majd, hogy ha ezt a jelentéktelen fos meccset elbukjuk, akkor egy franchise QB menetelését láttuk volna a csapattal (talán gyűrűkkel), nem pedig továbbra is a középszerűségbe ragadva szenvedtünk volna, mint az NFL legátkozottabb franchise-a, de sebaj, lényeg a győzelem!)Maka
Mivel a Vikings nyert, így a Tampával valószínűleg leboltoljátok az első 2 helyet.

Kiválasztott irányítók az elmúlt 15 évben, mint a class legjobb két helyezettje:
1998: 1/1 Peyton Manning, 1/2 Ryan Leaf 1-0
1999: 1/1 Tim Couch 1/2 Donovan McNabb 1-1
2000: 1/18 Chad Pennington 3/3 Giovanni Carmazzi 2-1 (bár ez nehezen beszámítható év volt 😀)
2001: 1/1 Michael Vick 2/1 Drew Brees 2-2 (bár Breest nem eredeti klbuja tette naggyá)
2002: 1/1 David Carr 1/3 Joey Harrington 3-2 (GYP harc)
2003: 1/1 Carson Palmer 1/7 JAX Byron Leftwich 4-2? (Boldogok lennétek Palmerrel? 😀)
2004: 1/1 Eli Manning 1/4 Phillip Rivers 5-2
2005: 1/1 Alex Smith 1/24 Aaron Rodgers 5-3
2006: 1/3 Vince Young, 1/10 Matt Leinart - hagyjuk inkább. (1/11 Jay Cutler!)
2007: 1/1 Jamarcus Russell 1/22 Brady Quinn - hagyjuk ezt is
2008: 1/3 Matt Ryan 1/18 Joe Flacco 5-4 (a Super Bowl az Super Bowl, de nyilván Atlantában nem nyert volna Flacco)
2009: 1/1 Matthew Stafford 1/5 Mark Sanchez 6-4
2010: 1/1 Sam Bradford 1/25 Tim Tebow 7-4 (de Bradfordot minden Ram utálja, inkább csak fél pontot ér)
2011: 1/1 Cam Newton 1/8 Jake Locker 8-4
2012: 1/1 Andrew Luck 1/2 Robert Griffin III ez egyelőre X

Szóval a beválási esély csökken ugyan ha nem 1. pickre visz valaki franchise irányítót, de nem a komplett tehetetlenség állapotát jelenti. Illetve 6 esetben igen közel van a 2 játékos szintje.
(Három esetben pedig még 1/2-n is elérhető volt a legjobb QB prospect, ami szintén a 0-16 elkerülése melletti érv)

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt is megéltük - miután jövő heti ellenfelünk, a Cards legyőzte a Houstont, csak a Jaguars nyert ezen a héten ebben a divízióból! Jövünk fel, mint a kibaszott higany. Nem.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.
Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...Nandito
meglep, hogy annak szurkolok, hogy a csapatom megnyerje a csoportját?
mégis mit kellett volna tenni? hüvős távolságtartással figyelni a gamecentert?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao és Gus az öltözőben a meccs után!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Gus-Bradley-post-game-speech/f3c92229-64f0-4416-9588-ef4046c3ea86
"Kicsit" fel van mindenki dobva!!! 😀😀 😀😀 😀😀

Mind Stephen Burton, mind Poz fejsérülést szerzett, remélhetőleg egyik sem agyrázkódás (Burtonnek ez lenne a 2. idén). DiRocco szerint Poz rendben volt az öltözőben, szóval reméljük a legjobbakat.

Mike Brown, Clay Harbor és Stephen Burton 4 elkapással és 64 yarddal próbálta helyettesíteni Alkeszt. Mike Brown egyértelműen a csapat 2. legjobb Wre jelenelg Shorts után. De hová tűnt Ace Sanders?

nem írtam bele a hozzászólásba, hogy "idén".

azt hittem egyértelmű.Höri
Egy szócska lemaradása miatt koptattam ennyit a klaviatúrát? Aaaahhh. 😀😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem írtam bele a hozzászólásba, hogy "idén".

azt hittem egyértelmű.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hopp, kicsit félreértettük egymást, nyilván van kihagyhatatlan prospect, én arra utaltam, hogy nem minden classban van ilyen és mivel jelen állás szerint most is ez a helyzet, nem értettem miért akkora tragédia egyeseknél ha nem X, hanem Y érkezik "megmentőnek"kristof
Á, értem. Teddyt kezdjük/kezdtük már így kezelni itt, és most félünk, hogy másvalaki viszzi el a drafton. 😀😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hopp, kicsit félreértettük egymást, nyilván van kihagyhatatlan prospect, én arra utaltam, hogy nem minden classban van ilyen és mivel jelen állás szerint most is ez a helyzet, nem értettem miért akkora tragédia egyeseknél ha nem X, hanem Y érkezik "megmentőnek"
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem erre vonatkozott a kérdés, hanem arra, hogy van-e kihagyhatatlan QB prospect. A válasz, igenis van. Az, hogy Teddy ilyen-e, az megint másik kérdés (valószínűleg nem, de az is igaz, hogy ő is HATALMAS előrelépés lenne ahhoz képest, ami most van).iktriad
na erről szívesen olvasnék egy mélyebb indoklást, hogy miért van. ha meg szerinted Teddy sem biztosan az, akkor ki? (az meg, hogy a mostani helyzethez képest ki előrelépés tök irreleváns, olyat FA-n is találnátok)kristof
Mármint hogy Manning miért volt kihagyhatatlan? Kb sehol nem lenne az Indy nélküle, körülbelül ott lenne mint a Tennessee vagy a Kansas - egy szimpi vidéki csapat semmi több. Manning országos szinten több mint egy évtizedig meghatározó csapattá, igazi powerhouseá tette az Indyt, amíg ott volt. Mellesleg Denverben is lehet látni, mit jelent a jelenéte. Ha mondjuk a Colts kihagyja, és beérik Ryan Leaffel, kicsit máshol tartanának ma...Lehet hogy pl nem lenne Lukács Olaj Stadion...

Teddyt én ennek a classnak a legjobbjának látom, de néhányan már ezt kikezdték a kinti szakik közül is (sokaknak Mariota sérüléséig már Marcus számított az első számú QBnak a boardokon). És Höri az elmúlt napokban többször is azt írta twitteren mostanában, hogy ő inkább vinné Manzielt, mint Bridgewatert. (Hogy ezt poénnak szánta vagy komolyan gondolja, azt tőle kell megkérdezni.)
Ez mutatja, hogy sokaknál azért nem vitathatatlan, hogy Teddy lenne az 1. számú Qb prospect.
Nekem az, de én nem vagyok se szaki, se Caldwell.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem erre vonatkozott a kérdés, hanem arra, hogy van-e kihagyhatatlan QB prospect. A válasz, igenis van. Az, hogy Teddy ilyen-e, az megint másik kérdés (valószínűleg nem, de az is igaz, hogy ő is HATALMAS előrelépés lenne ahhoz képest, ami most van).iktriad
na erről szívesen olvasnék egy mélyebb indoklást, hogy miért van. ha meg szerinted Teddy sem biztosan az, akkor ki? (az meg, hogy a mostani helyzethez képest ki előrelépés tök irreleváns, olyat FA-n is találnátok)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Luck és főleg Peyton se volt az? Utóbbi egyértelmúen az a kategória. iktriad
és? ettől még nem kell minden classban lennie egy ilyen játékosnak, egy Bradford szintű irányítónak pl. örülnétek?kristof
Nem erre vonatkozott a kérdés, hanem arra, hogy van-e kihagyhatatlan QB prospect. A válasz, igenis van. Az, hogy Teddy ilyen-e, az megint másik kérdés (valószínűleg nem, de az is igaz, hogy ő is HATALMAS előrelépés lenne ahhoz képest, ami most van).
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Luck és főleg Peyton se volt az? Utóbbi egyértelmúen az a kategória. iktriad
és? ettől még nem kell minden classban lennie egy ilyen játékosnak, egy Bradford szintű irányítónak pl. örülnétek?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...Nandito
Csütörtökön lehet revansot venni rajtuk.iktriad
Nem célom revansot venni, szerencsére nem az a stílusom. Az viszont gyomorforgató, hogy azok, akik az elmúlt hetekben röhögtek a Jaguarson, most csöpögő nyállal vigyorognak, és igen hosszúra nyújtják a nyelvüket. Most menjek a Rams topikba, aztán írjam le, hogy de jó fejek, hogy nyertek a Colts ellen? Nem hinném, hogy az lenne a megoldás. Arról nem is beszélve, hogy ki, s milyen minőségben teszi ezt. De ez más lapra tartozik.Nandito
Embere válogatja, hogy ki hogy reagálja le a dolgokat. És ha csütörtökön nyertek ellenük, akkor nem lesznek vidámak.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...Nandito
Csütörtökön lehet revansot venni rajtuk.iktriad
Nem célom revansot venni, szerencsére nem az a stílusom. Az viszont gyomorforgató, hogy azok, akik az elmúlt hetekben röhögtek a Jaguarson, most csöpögő nyállal vigyorognak, és igen hosszúra nyújtják a nyelvüket. Most menjek a Rams topikba, aztán írjam le, hogy de jó fejek, hogy nyertek a Colts ellen? Nem hinném, hogy az lenne a megoldás. Arról nem is beszélve, hogy ki, s milyen minőségben teszi ezt. De ez más lapra tartozik.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
gondolom a tippjátékon megint ilyen 3-4 pontom lesz. de grautálok!Ventura
Köszi. Még 1 kérés. Kapjatok ki holnap a Bucstól! Lécci, lécci, lécci.iktriad
a tampa bay-re tetted??
amúgy nem csodálkoznék ha igen szoros lenne a meccs. az OL-nek beb****tt rendesen az ügy.Ventura
Jó lenne. Kéne a Bucs W. 😀😀
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
gondolom a tippjátékon megint ilyen 3-4 pontom lesz. de grautálok!Ventura
Köszi. Még 1 kérés. Kapjatok ki holnap a Bucstól! Lécci, lécci, lécci.iktriad
a tampa bay-re tetted??
amúgy nem csodálkoznék ha igen szoros lenne a meccs. az OL-nek beb****tt rendesen az ügy.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...Nandito
Csütörtökön lehet revansot venni rajtuk.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Luck és főleg Peyton se volt az? Utóbbi egyértelmúen az a kategória.

De remélhetően találunk a drafton jövőre olyan QBt, akivel végre versenyképesek leszünk mindegy hogy hol visszük az 1. körben.

Viszont az FAre költésre remélem sor kerül, mert mindent a draftin nem lehet megoldani. A belső O-line és a pass rush katasztrófa, és az legjobb FAről orvosolni.