Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ebből lett egy 91 yardos TD...



A kép a Cards 30 yardosánál készült, 70 yardnyira az endzoneunktól...

De szerintem sokan már Stanzit szeretnék megnézni akcióban.iktriad
én is szívesebben megnézném Stanzit, gondolom ebbe a vonatba Höri is felszállna 😊phylos
Felszállna? Ő lenne a vezérszurkoló.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
A kinti reakciók alapján az a konszenzus, hogy Shorts tegnapi kifakadása elsősorban Hennenek szólt, és nem az edzőknek. Végül is Henne dönti el, ki felé dob. Az elmúlt két meccsen -tehát amikor Alkesz már nem volt - összesen 9szer dobott Shorts felé Henne. Azt megelőzőleg mindig legalább 10× vették legalább célba. Meccsenként.

A BCC cikke az ügyben.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/18/5117498/cecil-shorts-jaguars-offense-complaint-targets

A tegnapi "remek" teljesítménye számokban:
Henne's 42 passes against Arizona, 27 didn't travel more than 5 yards downfield (including 16 that didn't cross line).(Halloren)
Ez már-már Gabbert szint. És kb mindent elmond Henne formájáról, hogy egyre többen mondogatják, hogy kezdjen megint inkább Szöszi helyette...

De szerintem sokan már Stanzit szeretnék megnézni akcióban.iktriad
én is szívesebben megnézném Stanzit, gondolom ebbe a vonatba Höri is felszállna 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kinti reakciók alapján az a konszenzus, hogy Shorts tegnapi kifakadása elsősorban Hennenek szólt, és nem az edzőknek. Végül is Henne dönti el, ki felé dob. Az elmúlt két meccsen -tehát amikor Alkesz már nem volt - összesen 9szer dobott Shorts felé Henne. Azt megelőzőleg mindig legalább 10× vették legalább célba. Meccsenként.

A BCC cikke az ügyben.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/18/5117498/cecil-shorts-jaguars-offense-complaint-targets

A tegnapi "remek" teljesítménye számokban:
Henne's 42 passes against Arizona, 27 didn't travel more than 5 yards downfield (including 16 that didn't cross line).(Halloren)
Ez már-már Gabbert szint. És kb mindent elmond Henne formájáról, hogy egyre többen mondogatják, hogy kezdjen megint inkább Szöszi helyette...

De szerintem sokan már Stanzit szeretnék megnézni akcióban.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap jó híre - akkor is nálunk marad az 1/1es pick, ha netán legyőznénk a Texanst vasárnap.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/18/5116756/jaguars-nfl-draft-2014-tiebreaker-order
Ha meg (várhatóan) kikapunk, akkor egy újabb QB needes csapatot sikerül elhessegetni az első pick közeléből.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ki a fene az a MSW?phylos
Ne viccelj, már el is felejtetted THE Mike Sims-Walkert?Jakehomer
Nem volt nehéz mióta elment "nagy pénzt" keresni ( amit aztán a Ramstől nem kapott meg, ellenben az útilapuval 6 meccs után, ekkor még 1 találkozó erejéig visszajött, hogy utána azonnal IRre tegyük ami kb. az NFL karrierje végét is jelentette). Manapság már csak akkor jut eszembe, ha néhanapján meglátom egy bejegyzését twitteren. 😀😀

De mikor MSW rinyált, egyrészt MJDről szólt az offense, ő és a többi elkapó nem sok vizet zavart(plusz akkor még Marcedesnek is jobban ment az elkapás). Most Shorts megkérdőjelezhetetlenül a legveszélyesebb támadónk (lenne, ha tudnánk normálisan használni megint). Lehet a végén ő meg Hennet fogja megpuccsolni, hogy Szöszi visszajöjjön az utolsó pár meccsre. 😀😀

Henne-nek, azért mert az Ő karrierjének már úgy is vége, bele kéne menni minden kínos szituba és akkor is Shortsnak passzolni, ha nem sikerült elszakadnia, csak azért, hogy Shortsnak több elkapása lehessen? Meg több INT, több drop stb, mert nem játszotta magát tisztára? Én megértem, hogy Shorts a koronaékszer, aki Jerry Rice és Randy Moss szerelemgyereke, de Henne-t is meg tudom érteni, hogy nem erőlteti a passzokat Shorts felé, ha nem áll úgy a játék. Így lesz egy Noble nevű srácnak TD-je... Btw: azzal hogy Alkesz kivált, Shorts kapja a maximális figyelmet és legjobb CB-t maga mellé. El tudom képzelni, hogy Henne pedig nem a legjobb CB felé akar dobálni örökké, mert Ő már felkutatta a családfát és nincs benne egy icipici Manning vagy Brady vagy Brees sem... ilyen ez a popszakma... Nem olyan régen még Szöszi nem akart sose Alkesz felé dobálni, bár Ő leginkább csak a 2,7-ik másodpercre várt, csak ritkán állt még a lábán, amikor odáig jutott az óra.Húsrágó
Shorts már tavaly is megkapta ezt a figyelmet az év második felében, és így is majdnem összejött neki az 1000 yard - 14 meccsen, idén meg 630nál jár, úgy hogy 1 meccset kihagyott, és mostanában nem igazán dobálnak felé. Plusz míg Hennenek (is) lefőtt a kávé a Jagsnél, Shorts még a karrierje elején tart. Utóbbi megtartása enyhén fontosabb prioritásnak kellene lennie a csapatnak.

Emlékeztetnék mindenkit, mit összeszenvedett a Jags, hogy találjon valahogy normális elkapókat, mióta Jimmy Smith visszavonult(Ismerősek valakinek ezek a nevek? Reggie Williams, Matt Jones, Ernest Wilford, Dennis Northcutt, Troy Williamson, Jerry Porter, MSW, Mike Thomas, Jarrett Dillard, Jason Hill, Chastain West, Laurent Robinson -igazi ki kicsoda az NFL bust elkapói közt 😀 ). Most lenne végre 2 olyan, ami a liga legtöbb helyén is kezdene WR poszton, erre az egyik szenvedélybeteg, a másikat meg basztatjuk. Nem kéne.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
MJD megszerezte 80. TDjét. Kb ez az egyedüli aminek örülhet(beérte Reggie Waynet és Clinton Portist az örökranglistán). Megint 1.9 yard/carry lett tartva(jó a Cards run D elit), de idén nagyon belassult. Még tavaly is 4.8 yard/carry átlaga volt. Idén uygyanez 2.9(157 carry/455 yard)....
iktriad
MJD teljesítménye nem a sebességétől csökkent, hanem attól, hogy az első védőkkel még a LOS előtt találkozik. MJD középen szeret futni, ami momentán a fal leggyengébb része.

Shorts kicsit MSW-re emlékeztet ezzel a hisztivel. És MSW és nagyot profitált belőle... Azért annyit még nem tett le az asztalra, hogy már hisztizhetnékje lehessen, ha kevés labda megy felé. Fitznek 3 elkapása volt az előző meccsén, de Ő van akkora név, hogy akár még panaszkodhatna is. (és bár nincs rajta az ujjam a Cards verőerén) de arra tippelnék, hogy nem kap hisztirohamokat emiatt.

Shorts legyen egy kicsit alázatosabb.Húsrágó
MJD is sokat lassult sajnos. Mindig és mindenki ellen Meester és Uche sem szar - plusz gyakorlatilag ugyanezzel az O- fallal lett rushing leader két éve.

Shorts - én egyetértek Makával ebben és szerintem nem MSW 2.0val állunk szemben. Mondjuk ki - Cecil Shorts (főleg, most hogy nincs Alkesz) az egész offense legjobb játékosa. A legnagyobb playmaker. 53 percig egyszer felé dobni, amikor Kerry "Who?" Taylor felé többször ment labda Hennetől idiotizmus, akkor is ha Patrick Peterson őrizte CS3at.
Nem tudom, hogy ez Fisch döntése-e vagy Henne és Shorts között valami nincs rendben (gyanítom lehet az utóbbi a probléma...) de nagyon gyorsan rendezni kéne a félreértéseket és ezt az egész szitut.
Henne nem alapköve a jövő Jaguarsjának. Shorts az. És Így kéne tekinteni mindenkinek erre a szituációra...Arról nem is beszélve hogy Hennenek ez volt zsinórban a 4. nagyon rossz meccse...

Plusz ez a két rész a nyilatkozatból azt mutatja, hogy nem csak a mostani meccs miatt akadt ki Cecil.
"I'm not holding my tongue anymore,"
"I have to say something and sit down with them because it's getting ridiculous, in my opinion,"
A két kiemelt rész azt mutatja, hogy ez már pár meccs óta így megy. Szóval sanszosan nem csak most érezteti valaki Shortsal, hogy ő nem éppen az 1. számú opció, pedig különösen most már annak kéne lennie.iktriad
Henne-nek, azért mert az Ő karrierjének már úgy is vége, bele kéne menni minden kínos szituba és akkor is Shortsnak passzolni, ha nem sikerült elszakadnia, csak azért, hogy Shortsnak több elkapása lehessen? Meg több INT, több drop stb, mert nem játszotta magát tisztára? Én megértem, hogy Shorts a koronaékszer, aki Jerry Rice és Randy Moss szerelemgyereke, de Henne-t is meg tudom érteni, hogy nem erőlteti a passzokat Shorts felé, ha nem áll úgy a játék. Így lesz egy Noble nevű srácnak TD-je... Btw: azzal hogy Alkesz kivált, Shorts kapja a maximális figyelmet és legjobb CB-t maga mellé. El tudom képzelni, hogy Henne pedig nem a legjobb CB felé akar dobálni örökké, mert Ő már felkutatta a családfát és nincs benne egy icipici Manning vagy Brady vagy Brees sem... ilyen ez a popszakma... Nem olyan régen még Szöszi nem akart sose Alkesz felé dobálni, bár Ő leginkább csak a 2,7-ik másodpercre várt, csak ritkán állt még a lábán, amikor odáig jutott az óra.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
ki a fene az a MSW?phylos
Ne viccelj, már el is felejtetted THE Mike Sims-Walkert?

Perception is reality.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
ki a fene az a MSW?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD megszerezte 80. TDjét. Kb ez az egyedüli aminek örülhet(beérte Reggie Waynet és Clinton Portist az örökranglistán). Megint 1.9 yard/carry lett tartva(jó a Cards run D elit), de idén nagyon belassult. Még tavaly is 4.8 yard/carry átlaga volt. Idén uygyanez 2.9(157 carry/455 yard)....
iktriad
MJD teljesítménye nem a sebességétől csökkent, hanem attól, hogy az első védőkkel még a LOS előtt találkozik. MJD középen szeret futni, ami momentán a fal leggyengébb része.

Shorts kicsit MSW-re emlékeztet ezzel a hisztivel. És MSW és nagyot profitált belőle... Azért annyit még nem tett le az asztalra, hogy már hisztizhetnékje lehessen, ha kevés labda megy felé. Fitznek 3 elkapása volt az előző meccsén, de Ő van akkora név, hogy akár még panaszkodhatna is. (és bár nincs rajta az ujjam a Cards verőerén) de arra tippelnék, hogy nem kap hisztirohamokat emiatt.

Shorts legyen egy kicsit alázatosabb.Húsrágó
MJD is sokat lassult sajnos. Mindig és mindenki ellen Meester és Uche sem szar - plusz gyakorlatilag ugyanezzel az O- fallal lett rushing leader két éve.

Shorts - én egyetértek Makával ebben és szerintem nem MSW 2.0val állunk szemben. Mondjuk ki - Cecil Shorts (főleg, most hogy nincs Alkesz) az egész offense legjobb játékosa. A legnagyobb playmaker. 53 percig egyszer felé dobni, amikor Kerry "Who?" Taylor felé többször ment labda Hennetől idiotizmus, akkor is ha Patrick Peterson őrizte CS3at.
Nem tudom, hogy ez Fisch döntése-e vagy Henne és Shorts között valami nincs rendben (gyanítom lehet az utóbbi a probléma...) de nagyon gyorsan rendezni kéne a félreértéseket és ezt az egész szitut.
Henne nem alapköve a jövő Jaguarsjának. Shorts az. És Így kéne tekinteni mindenkinek erre a szituációra...Arról nem is beszélve hogy Hennenek ez volt zsinórban a 4. nagyon rossz meccse...

Plusz ez a két rész a nyilatkozatból azt mutatja, hogy nem csak a mostani meccs miatt akadt ki Cecil.
"I'm not holding my tongue anymore,"
"I have to say something and sit down with them because it's getting ridiculous, in my opinion,"
A két kiemelt rész azt mutatja, hogy ez már pár meccs óta így megy. Szóval sanszosan nem csak most érezteti valaki Shortsal, hogy ő nem éppen az 1. számú opció, pedig különösen most már annak kéne lennie.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
MJD megszerezte 80. TDjét. Kb ez az egyedüli aminek örülhet(beérte Reggie Waynet és Clinton Portist az örökranglistán). Megint 1.9 yard/carry lett tartva(jó a Cards run D elit), de idén nagyon belassult. Még tavaly is 4.8 yard/carry átlaga volt. Idén uygyanez 2.9(157 carry/455 yard)....
iktriad
MJD teljesítménye nem a sebességétől csökkent, hanem attól, hogy az első védőkkel még a LOS előtt találkozik. MJD középen szeret futni, ami momentán a fal leggyengébb része.

Shorts kicsit MSW-re emlékeztet ezzel a hisztivel. És MSW és nagyot profitált belőle... Azért annyit még nem tett le az asztalra, hogy már hisztizhetnékje lehessen, ha kevés labda megy felé. Fitznek 3 elkapása volt az előző meccsén, de Ő van akkora név, hogy akár még panaszkodhatna is. (és bár nincs rajta az ujjam a Cards verőerén) de arra tippelnék, hogy nem kap hisztirohamokat emiatt.

Shorts legyen egy kicsit alázatosabb.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leszarom, hogy kikaptunk.

Sokkal nagyobb baj, hogy Shorts kifakadt. Le akar ülni Bradleyékkel, hogy kevés targetje volt. Igaza van.

Faszom is ki lesz, ha elhozzuk Bridgewatert és az év eleji két sztár elkapónkból egy se marad neki jövőre. Kapjunk ki hetvennel, de Shorts felé legyen 20 labda dobva. Fosok rá.Maka
Egyetértek. A többi WR nem sokat csinált tegnap, leszámítva talán Sanderst. Fisch 7 perccel a meccs vége előtt veszi észre, hogy jé, Cecil is pályán van. Jó Patrick Peterson elit corner, de akkor is legalább 7-8 alkalommal célba lehetett volna venni Cecilt. Egy biztos, ha újra akanánk a holtszezonban igazolni, (amit szerintem meg kéne lépni, mert egy jó QBval elég durva számokat produkálhat jövőre) hát az most biztos sokkal nehezebbé vált.

Aki esetleg lemaradt volna a dologról:
The Jaguars suffered another loss on Sunday, falling to 1-9 after losing to the Cardinals. This development didn't make wide receiver Cecil Shorts happy, particularly since he wasn't targeted heavily in the passing game.

And the wideout, who finished with just two catches for 22 yards, called his lack of receptions "f-----g dumb."

"I'm not holding my tongue anymore," Shorts said. "To have one target until seven minutes left in the game, that's [bleeping] dumb. That's dumb, period."

Shorts then went on to say he would have to "sit down" with Gus Bradley and the Jaguars coaching staff because his lack of attention in the game plan is "ridiculous."

"I have to say something and sit down with them because it's getting ridiculous, in my opinion," Shorts said.

Shorts, who was taken in the fourth round of the 2011 draft, has 58 catches on the season for 629 yards now. He's only caught four balls the past two weeks total though, and clearly isn't happy with the way he's trending.

It might have something to do with Chad Henne as well. Asked whether or not he took issue with the guy throwing him the ball, Shorts clammed up in a "plead the fifth" kind of way.

"I've said too much already," Shorts said.
Lehet ő és Henne nem jönnek ki jól egymással?.... Ha igen, akkor Chad nagyon hülye, ha így próbál keresztbe tenni neki.

A tegnapi 14 engedett futott yard a 2. legkevesebb volt a franchise történetében. 2007ben a Chiefst tartottuk 10 yardon. Viszont a több mint 4000 beszedett passzolt yard 9 hellyel vetett hátrébb a pass defenseünket.
10 meccs alatt -189 pont a szerzett és kapott pontok közti különbség. Ez a 9. legtöbb az NFL történetében 10 találkozó után....

MJD megszerezte 80. TDjét. Kb ez az egyedüli aminek örülhet(beérte Reggie Waynet és Clinton Portist az örökranglistán). Megint 1.9 yard/carry lett tartva(jó a Cards run D elit), de idén nagyon belassult. Még tavaly is 4.8 yard/carry átlaga volt. Idén uygyanez 2.9(157 carry/455 yard)....

A Texans (a 8 meccset zsinórban elvesztő Texans) 11 pontos favorit vasárnap ellenünk....
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Leszarom, hogy kikaptunk.

Sokkal nagyobb baj, hogy Shorts kifakadt. Le akar ülni Bradleyékkel, hogy kevés targetje volt. Igaza van.

Faszom is ki lesz, ha elhozzuk Bridgewatert és az év eleji két sztár elkapónkból egy se marad neki jövőre. Kapjunk ki hetvennel, de Shorts felé legyen 20 labda dobva. Fosok rá.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Brown váll, Dwayne Gratz hamstring sérülést szedet össze. Megint kezdenek elfogyni a WReink, és Gratz egyelőre nem bizonyul túl tartósnak, bár egyiknél sem tudni, kell-e kihagyniuk meccset.

Azért szépen fogtátok a futásunkat.... nem gondoltam volna.
Egy jó Qb a draftról és öröm boldogság...silent7939
Meg kéne egy teljesen új belső O-fal. Meg egy új kezdő RB. Meg egy igazi pass rusher DE. Meg egy kezdő cornerback. Meg...iktriad
RB ügyben beszéljetek a Tampával.... mára is előkukáztak egy 190 yardos futót 😀silent7939
Mert brutálisan jó O-faluk van. Nekünk olyan nincs jelenleg...
Plusz a tavaly nálunk óriásit szenvedő Rashad Jennings ma 150 yardot futott az Oaklandben.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért szépen fogtátok a futásunkat.... nem gondoltam volna.
Egy jó Qb a draftról és öröm boldogság...silent7939
Meg kéne egy teljesen új belső O-fal. Meg egy új kezdő RB. Meg egy igazi pass rusher DE. Meg egy kezdő cornerback. Meg...iktriad
RB ügyben beszéljetek a Tampával.... mára is előkukáztak egy 190 yardos futót 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért szépen fogtátok a futásunkat.... nem gondoltam volna.
Egy jó Qb a draftról és öröm boldogság...silent7939
Meg kéne egy teljesen új belső O-fal. Meg egy új kezdő RB. Meg egy igazi pass rusher DE. Meg egy kezdő cornerback. Meg...iktriad
10 év múlva azért elfogynak a needek végre? 😊Beki
Talán. 😀😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Azért szépen fogtátok a futásunkat.... nem gondoltam volna.
Egy jó Qb a draftról és öröm boldogság...silent7939
Meg kéne egy teljesen új belső O-fal. Meg egy új kezdő RB. Meg egy igazi pass rusher DE. Meg egy kezdő cornerback. Meg...iktriad
10 év múlva azért elfogynak a needek végre? 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért szépen fogtátok a futásunkat.... nem gondoltam volna.
Egy jó Qb a draftról és öröm boldogság...silent7939
Meg kéne egy teljesen új belső O-fal. Meg egy új kezdő RB. Meg egy igazi pass rusher DE. Meg egy kezdő cornerback. Meg...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért szépen fogtátok a futásunkat.... nem gondoltam volna.
Egy jó Qb a draftról és öröm boldogság...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pozítivumok:

Nyert a Tampa, nem kell számolgatni jelenleg az 1/1hez. #Tank
A Run defense ma fantasztikus volt, plusz 3 sack is összejött.
Végre volt 2 TDnk otthon.
Ace Sanders kezdi bontogatni a szárnyait.

Negatívumok:
Pass defense teljes csődje.
Henne megint elveszett a 2. félidőben (Gabbert visszajön a jövő héten?...)
Megint 10+ ponttal kaptunk ki otthon.


Következő vasárnap 1. Houston meccs. Ha tőlük is kikapunk egy közvetlen 1/1es riválist taszítunk arrébb Bridgewatertől.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poz nem játszik ma. Allen kezd MLBben, és Lotulelei kezd Allen eredeti helyén.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pénteki edzésen 500an voltak jelen a tengerészgyalogosokról és a hadseregtől. Mi most vasárnap tartjuk a veteránok megünneplését. Lesz flyover és a nap veteránja Hank Frampton lesz, aki harcolt a 2. világháborúban, Koreában és Vietnamban is.

A 2 WR Stephen (Williams és Burton) biztos nem játszik vasárnap, Rackley játéka kétséges.
Poz szereplése kérdéses, Bradley szerint szombaton eldől, játszik.-e vagy sem.
Mindenki más (így a pénteken csak limitáltan edző Shorts, Mike Brown, Danny Noble trió) játéka valószinű.

A Jags felhozta az aktív keretbe a DE Ryan Davist, kíváncsi leszek holnap ugyanezt megtesszük-e Jermy Eberttel, ugyanis kicsit megint vékonyak vagyunk WR poszton.

Lageman elemzi a felvételeket - Titans kiadás:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/d3f71cd7-73a0-419c-832e-05ba8457cd84
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Posluszny, Stephen Burton and Stephen Williams nerm edzett, és Poz még mindig nem kapott zöld jelzést a dokiktól. Akik csütörtökön nem tudtak edzeni ilyen probléma miatt, nem játszottak egyszer sem vasárnap... Szóval sajnos egyre valószinűbb, hogy Poz nélkül kell kiállnunk a Cards ellen.
Shorts és Roy Miller veteránpihenőnapot kapott.

Kerry Taylor, akit nem olyan rég hoztuk a Cardstól bizakodva várja hogy vasárnap pályára lépjen volt csapata ellen. Mivel Burton és Williams is maródi, Taylor számít jelenleg a 4. számú WRnek, tehát előkerülhet pár snap erejéig vasárnap.

Kinek mi a kedvenc filmje ette fel a kérdést Josh Scobee - akik válaszolnak Henne, Branch, Shorts és.... Vito Stellino?! 😀😀
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Kickin-it-with-Scobee/f8a98502-ac91-457a-a1fe-a7793aff588c
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
More people watched NCIS in Jacksonville this week than watched the Jags beat the Titans.

😊Maka
Soha nem értettem, mitől olyan nézett az NCIS.iktriad
Attól hogy jó, és izgalmas 8)

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike DiRocco listája 6 offseason igazolásról/waiver claimről, akik a Jags hasznára voltak idén.

CB Alan Ball (unrestricted free agent, Houston): Ball has started eight of the team’s nine games (he missed one with a groin injury) and has been a solid player. He has five pass breakups, second among all secondary players, and 30 tackles. The sixth-year player from Illinois has been a good example for rookie cornerback Dwayne Gratz.

CB Will Blackmon (street free agent): He joined the team Aug. 28 and has started seven games because of Gratz’s ankle injury and worked as a punt returner early in the season while Ace Sanders eased into the role. Blackmon delivered the biggest defensive play of the season on Sunday with his forced fumble and 21-yard recovery for a touchdown.

TE Clay Harbor (claimed off waivers from Philadelphia): He did a solid job filling in as a pass catcher while Marcedes Lewis was out with a calf injury and has 13 catches for 166 yards and one touchdown. He hasn’t seen much action since Lewis’ return but can help make up for some of Justin Blackmon’s production.

LB Geno Hayes (unrestricted free agent, Chicago): Though he has been somewhat inconsistent, Hayes has had his moments. Last Sunday against Tennessee was certainly one of them, when he led the Jaguars with 11 tackles and had one pass breakup in the 29-27 victory. Head coach Gus Bradley said Hayes has played better lately but has to be someone upon which the defense can depend each week.

DT Sen’Derrick Marks (unrestricted free agent, Tennessee): Marks has been the team’s best free-agent signing and the team’s best defensive lineman. He’s on pace for a career year, too. He already has 2.0 sacks and four pass breakups and he entered the season with 3.0 career sacks and eight career pass breakups. He signed a one-year deal and it would be a surprise if he were not resigned.

LB LaRoy Reynolds (undrafted rookie free agent): Though he was just suspended for four games for violating the league’s performance enhancing drugs policy, Reynolds has been a key special teams player all season. He’s tied for the team lead with six special teams tackles and made a huge play against Tennessee when he downed a punt at the 1-yard line, which led to a safety.
Érdekes hogy a legnagyobb tavaszi igazolásnak tartott Roy Miller vált be (az RB depth charton egyre hátrébb eső Justin Forsett mellett) a legkevésbé, valamint az UDFA rookiek hiánya a lstáról, kivéve Reynoldsot és ő is az STben villog(ott) leginkább.
Egy nagy plusz pont Hörinek, aki a kerethirdetés idején megszerzett 7 claimünk közül azt mondta, Harbor lesz legnagyobb segítség belőlük. Egyelőre nagyon így áll a dolog.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
More people watched NCIS in Jacksonville this week than watched the Jags beat the Titans.

😊Maka
Soha nem értettem, mitől olyan nézett az NCIS.