Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nos, akkor a legfontosabb rossz hír, hogy DMC nek is eltört egy csontja, mégpedig az arcán, így minimálisan két hét kihagyás vár rá is...

Denarius Moore-ról nagyon jókat írkálnak, hogy meglepetést okozhat már idén is. Kíváncsi leszek rá, de örülnék neki, ha tényleg meglepetést okozna. Saját magától meccsenként 5 elkapást vár minimum, ami éves szinten 80 elkapást jelentene, ami szép teljesítmény lenne egy rookie-tól 😊

Those out of action were: Bruce Campbell, Lou Eliades, Trevor Scott, Alan Pelc, Rolando McClain, Jacoby Ford, Louis Murphy, Darren McFadden, Joe Porter, Michael Bennett, Mike Mitchell, Chekwa, Taiwan Jones and James McCluskey. Receiver Derrick Jones was carted from the field with a leg injury early in practice.


"Cornerback Stanford Routt restructred his contract Thursday as a means of helping the Raiders reach compliance with the salary cap by 1 p.m. on Friday.

Routt signed a three-year deal during the offseason that guarantees him $20 million over the next two seasons. He stopped short of saying his deal has been reworked.

“Oh, yeah, I’m down to do anything to help the team,” Routt said"

Valszeg akkor még jön Seymour szerződésmódosítása is és akkor cap alatt leszünk már.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Kicsit át lehetne pofozgatni még Lechler és Jano szerződését is + ha belemegy Seymour ebbe az átstrukturálásba, akkor Kelly is jó lenne ha követné a példáját.

Tudom hogy mindenki érzékeny a pénzre, de azért valamilyen szinten a siker is érdekli őket szerintem és ezekkel a lépésekkel, simán csinálhatnánk helyet a cap alatt a Boss és Gaither féle igazolásokra, amivel a csapat is sikeresebb lehetne...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/08/04/raiders-resolving-salary-cap-situation-moving-forward-with-additions/
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
No már nem olyan biztos, hogy Wiz lesz a starter C, mert azt írják, hogy Satele versenyben lesz a kezdő pozícióért és még nem biztos, hogy Wiz a fix kezdő. Ez szerintem jó, hogy harcolhatnak a kezdő helyért és a jobbik fogja megnyerni és azzal jól jár a csapat 😊

Trevor Scott hamarosan lekerülhet a PUP listáról, mert már nagyon jó állapotban van és alig várja hogy visszatérhessen a rendes munkába! Ez jó hír! Remélem Campbell is követi hamarosan!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
@ClaytonESPN: Expect Richard Seymour to redo his contract _$15 million base _ and save the #Raiders $11.2 million of cap room.Raider89
Még egy Eugene+Carlisle cut és jó is lesz...


http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d82027574/Reece-challenges-Groves-to-40-yard-dash
Az offense titkos fegyvere 😛
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
@ClaytonESPN: Expect Richard Seymour to redo his contract _$15 million base _ and save the #Raiders $11.2 million of cap room.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Amúgy tudjátok, hogy Schefter friss adatai 15,5 millió $-al van a Raiders a salary cap plafon fölött, és asszem szombatig ezt le kéne vinni a 0 alá?....iktriad
pont most akartam bemásolni amit írtál Fa topikba. Hát akkor fenti 2 playa storno, sőt még dobálhatunk is ki.. Ezek szerint azoknak volt igazuk, akik azt írták hogy nagyon nagy szarba vagyunk cap ügyileg.. Akkor ezért adtuk olyan könnyen Millert..



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
OMG


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy tudjátok, hogy Schefter friss adatai 15,5 millió $-al van a Raiders a salary cap plafon fölött, és asszem szombatig ezt le kéne vinni a 0 alá?....
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Boss, Gaither nem lenne rossz, de kérdés Gai. mennyire van szar kondicioban és mennyi kell neki hogy visszanyerje..Ha az idény jórészében backup lenne akkor hosszútávon még beválhat, ha jól tudom nem olyan öreg még..Walker meg addig nyomja starterként, már ha visszahozzuk, ha nem akkor BCt ki tacklebe, Lop és Smiley Gbe rotálva.. A szükség törvényt bont.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Campbell szerint mindketten jó célpontok, Boss magassabb, nehezebb és eredményesebb is volt mint Miller, igaz a Giantsban volt eredményesebb, de ez már más kérdés! 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most már hivatalosan is bejelentették, hogy újra felvettük a kapcsolatot Gaither-el, akinél azt feltételezik, hogy nem orvosi problémával küszködik, hanem kondicionál problémái vannak. És azért volt az első tárgyalás, hogy leverjék az árát. Ezt igazából én nem hiszem el, mert azért egy ilyen nagy piacon, nem lehetne megtenni, azért a többi csapat is elviheti olcsó pénzért, mert potenciál van benne azért.

Másik hír hogy Boss-szal is felvettük a kapcsolatot, sőt ő meg is érkezett az edzőtáborba.

Ha ez a két ember viszonylag olcsón kerülne hozzánk, akkor azért nem lenne olyan szörnyű az offseason.

Egy Gaither - Loper - Wiz - Satele/Campbell - Veldheer fal nem lenne annyira rossz szerintem, aztán még Barksdale is ott van...

Meglátjuk...Bruce
Én megértem amit mondasz, de Miller és Boss közt elég nagy a különbség szerintem.
De olvasható sajnos az is, hogy borzalmasan nagy a cap problémánk.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Most már hivatalosan is bejelentették, hogy újra felvettük a kapcsolatot Gaither-el, akinél azt feltételezik, hogy nem orvosi problémával küszködik, hanem kondicionál problémái vannak. És azért volt az első tárgyalás, hogy leverjék az árát. Ezt igazából én nem hiszem el, mert azért egy ilyen nagy piacon, nem lehetne megtenni, azért a többi csapat is elviheti olcsó pénzért, mert potenciál van benne azért.

Másik hír hogy Boss-szal is felvettük a kapcsolatot, sőt ő meg is érkezett az edzőtáborba.

Ha ez a két ember viszonylag olcsón kerülne hozzánk, akkor azért nem lenne olyan szörnyű az offseason.

Egy Gaither - Loper - Wiz - Satele/Campbell - Veldheer fal nem lenne annyira rossz szerintem, aztán még Barksdale is ott van...

Meglátjuk...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Hát eddig botrányosan szar az offseasonunk.. Aso és Miller off, és semmi upgrade FArol.. Nemtom Al mit akar,de ezt most nagyon benézte (vagy a crewja) . A friss cbk közül szerintetek valamelyik beverekedheti magát a kezdőbe,vagy CJ,Routt maradnak. DVDból lehet vmi?azt tudom h baszott gyors..



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Most olvastam, hogy DHB idei cap-be beleszámító fizetése 8.5 millió 😮

Ebből 7.5 valamiféle roster bonus....

Azért kicsit már ezek a szerződések nonszenszek...

Huff 8 milla
Wimbley 9 milla
Routt 10 milla
Seymour is elég nagy fizut kap
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Közben leigazoltuk Darryl Blackstock-ot
http://www.rotoworld.com/player/nfl/3302/player?r=1
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Most arról megy az egyik fórumon a cikkezés, hogy Gaither mégis hozzánk igazol. Ebből indult ki a pletyka:

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Satele-ről azt írják, hogy lehet használni mindhárom belső poszton a falban, szóval lehet hogy még az egyik G posztot megnyerheti, ha már Wiz első napon starterkedhet C poszton. Szóval ennek azért örülök, hogy szóba került mint G.
Ugye én nagy Satele fan vagyok! 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Huff állítólag 4 évre 32 milliót kapott, garantált nem ismert.gsn
Szupi :S

De akkor meg miért nem baszunk már ki egy két nagyobb szerződéssel rendelkező emberkét. Akikről tudjuk, hogy nem kell. Pl Eugene meg hasonlók...
több mint 12 éve
gsn 3 548
Huff állítólag 4 évre 32 milliót kapott, garantált nem ismert.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Atya ég.... de még ha olyan remek lenne a csapat....
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
John clayton reported that the Raiders are still $10 million over the cap after resigning wimbley.

Ez a nagy baj :S
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Bruce! Eddig is sok passz ment futóknak. Sztem a liga egyik legtöbb ilyen passza arányában. Persze ahhoz kell egy Reece. De pesze a két HB is nagyon sok passzt kap. Nem tudom fejből, de mernék rá egy sört tenni, hogy TOP3ban vagytok e téren.
Szóval ezt már lényegesen növelni az ésszerűség határain belül nem lehet. Legalábbis én ezt gondolom.
Én pont azért gondoltam, hogy Reece-t leigazolja a Chiefs, mert tökéletesen megfelelne H-backnek. Jobban, mint Leron McClain, akit állandóan mondanak hozzánk. Mert mi meg azt használjuk, és Reece tökéletes lenne, és fiatal is. Na mindegy, nem álmodozok pont itt erről tovább. 😀ulpianus
Az kéne még tényleg! 😀

Meg hogy DMC is elmenjen mondjuk a Denverbe! Bush meg mindegy hogy hová. Aztán már egy célpont sem lenne és lehet az lenne a jó.

Most hogy elment Miller égetőbb lett a WR kérdése, de én úgy gondolom, hogy egy esélyt még a mostani srácok WR poszton kapjanak, aztán ha nem megy, akkor az offense-ben úgyis átalakításokat kell eszközölni.

Jövőre egy TOP WR-t kell draftolni. Főként akkor, ha beérne jövő évre a fal, amire van sansz. Meg hát még lényegi kérdés, hogy a védelmet hogy tudjuk együtt tartani jövőre, mert azt én is úgy vélem hogy azért elég jó.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Bruce! Eddig is sok passz ment futóknak. Sztem a liga egyik legtöbb ilyen passza arányában. Persze ahhoz kell egy Reece. De pesze a két HB is nagyon sok passzt kap. Nem tudom fejből, de mernék rá egy sört tenni, hogy TOP3ban vagytok e téren.
Szóval ezt már lényegesen növelni az ésszerűség határain belül nem lehet. Legalábbis én ezt gondolom.
Én pont azért gondoltam, hogy Reece-t leigazolja a Chiefs, mert tökéletesen megfelelne H-backnek. Jobban, mint Leron McClain, akit állandóan mondanak hozzánk. Mert mi meg azt használjuk, és Reece tökéletes lenne, és fiatal is. Na mindegy, nem álmodozok pont itt erről tovább. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
A Gaither szerződtetése belassult vagy meg is állt?A kezdeti hírek után nagy a csend róla.kátrány
Megallt. Nem ment at az orvosin...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!