Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát elvitték a Főnökök Gaithert, így már nem jön hozzánk. Pedig titkon nagyon bíztam benne, hogy hozzánk kerül. Na de mindegy, akkor vissza kell hozni Walkert és idén még vele megoldani és bízni abban hogy Barksdale a szezon végére beilleszkedik...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Louis Murphy will not play in Thursday's preseason opener due to an undisclosed injury.
Murphy's injury is likely not serious, but he's facing stiff competition for snaps at wide receiver. He's already behind Jacoby Ford and Darrius Heyward-Bey on the depth chart while Chaz Schilens and Denarius Moore are moving up as well. Murphy is untouchable in fantasy leagues right now.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
– Jackson even had a few Raiders go on to the field for a simulation of pregame introductions and practice standing for the National Anthem.

Ahhoz mennyire kell agyhalottnak lenni hogy gyakoroltassák veled a himnusznál vigyázállást. 😛Döme
😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
– Jackson even had a few Raiders go on to the field for a simulation of pregame introductions and practice standing for the National Anthem.

Ahhoz mennyire kell agyhalottnak lenni hogy gyakoroltassák veled a himnusznál vigyázállást. 😛Döme
Jeeezusoom! 😀 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
– Jackson even had a few Raiders go on to the field for a simulation of pregame introductions and practice standing for the National Anthem.

Ahhoz mennyire kell agyhalottnak lenni hogy gyakoroltassák veled a himnusznál vigyázállást. 😛
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Seven unlikely to play in first preseason game

Wed, 10 Aug 2011 22:44:19 -0700

Oakland Raiders OG Bruce Campbell, CB Chimdi Chekwa, LB Bruce Davis, RB Taiwan Jones, SS Michael Mitchell, OL Alan Pelc and DL Trevor Scott are each expected to miss the preseason opener Friday, Aug. 12, against the Arizona Cardinals due to undisclosed injuries.



Raiders | Nick Miller back at practice

Wed, 10 Aug 2011 22:44:43 -0700

Oakland Raiders WR Nick Miller (undisclosed) was back at practice Wednesday, Aug. 10, and he is expected to see time returning punts and kickoffs in the preseason opener Friday, Aug. 12, against the Arizona Cardinals.



Raiders | Derek Hagan, Chad Jackson showing well

Wed, 10 Aug 2011 22:45:14 -0700

Oakland Raiders WR Derek Hagan and Chad Jackson, signed last week, are making the wide receiver competition interesting with their play in practice, although the favorites to be the top six wideouts remains WRs Jacoby Ford (arm), Darrius Heyward-Bey, Nick Miller (undisclosed), Denarius Moore, Louis Murphy (undisclosed) and Chaz Schilens.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
http://www.csnbayarea.com/08/10/11/QA-with-DC-Chuck-Bresnahan/landing_gutierrez.html?blockID=547191&feedID=7638

Chuch is beszélt multiple coverage-ről 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
twitterről egy párbeszéd Huff és DVD között:


»

D_VanDyke8 DeMarcus Van Dyke
@Huffy247 guess how much I was today hahaha
1 hour ago Favorite Retweet Reply

Huffy247 Michael Huff
@
@D_VanDyke8 168
1 hour ago

D_VanDyke8 DeMarcus Van Dyke
@
@Huffy247 haha 180
1 hour ago
in reply to ↑

@Huffy247
Michael Huff
@D_VanDyke8 the scales must have been messed up....imma check it when I head back over there.

180 az már CB súly 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
henderson tavaly nálunk is járt próbaképpen
amúgy valószínűleg alkalmatlan lenne NT-nek 3-4be
a tömeg azért nem elégehh
Viszont ha őt kettőzik, akkor vagy Seymourra vagy Kellyre egy ember jut amit sztem megoldanának szinte bárki ellen egy az egyben. Szóval a fal nem működne rosszul még akkor sem ha annyira nem alkalmas Henderson NT-nek.

A hátsó LB sor meg brutális lenne ebben a formájában szóval sztem nem lenne ez így olyan rossz!Bruce
Van benne ráció...kell kicsit kavargatni...

Egy cserével amúgy a base 4-3ból is lehetne így 3-4et varázsolni...

Houston-Seymour-Kelly-Shaughnessy
Wimbley-------McClain--------Goethel

Houston-Seymour-Kelly
Wimbley-McClain-Tatupu-Shaughnessy

Mondjuk ez Goethellel is megoldható csere nélkül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
henderson tavaly nálunk is járt próbaképpen
amúgy valószínűleg alkalmatlan lenne NT-nek 3-4be
a tömeg azért nem elégehh
Viszont ha őt kettőzik, akkor vagy Seymourra vagy Kellyre egy ember jut amit sztem megoldanának szinte bárki ellen egy az egyben. Szóval a fal nem működne rosszul még akkor sem ha annyira nem alkalmas Henderson NT-nek.

A hátsó LB sor meg brutális lenne ebben a formájában szóval sztem nem lenne ez így olyan rossz!
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Nem értem én sem annyira ezt a Tatupu dolgot. Inkább egy veterán RT/LT leigazolásán ügyködhetnénk. LB sorban teljesen megvagyunk sztem és igazából csak backup lehetne de majd meglátjuk mit találnak ki.

Mondjuk én Goethelt raknám Groves helyére a kezdőbe. Egyébként Goethel mindenhol bevethető, mindhárom LB spotban, tehát amolyan Jolly Joker a fiú! Scott mint OLB még szóba jöhet.Bruce
Elvileg WLBnek nézzük...de lehet, h ilyen 3-4 look-okhoz kell ILBnek...fasz tudja...sztem is inkább OL kellene még...Rolni
Jaja, most néztem én is utána, hogy WLB-nek írkálják mindenütt, de biztos lesz tényleg ilyen 3-4-es felállás is.

Kelly - Hendo - Seymour
Wimbley - McClain - Tatupu - Scott

Ez azért zorall lenne 😀

Egyébként ha ez összejönne és még walkert olcsó pénzért visszahoznánk, akkor sztem teljesen korrekt lenne a csapatunk. Simán TOP 10 def!Bruce
henderson tavaly nálunk is járt próbaképpen
amúgy valószínűleg alkalmatlan lenne NT-nek 3-4be
a tömeg azért nem elég
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nem értem én sem annyira ezt a Tatupu dolgot. Inkább egy veterán RT/LT leigazolásán ügyködhetnénk. LB sorban teljesen megvagyunk sztem és igazából csak backup lehetne de majd meglátjuk mit találnak ki.

Mondjuk én Goethelt raknám Groves helyére a kezdőbe. Egyébként Goethel mindenhol bevethető, mindhárom LB spotban, tehát amolyan Jolly Joker a fiú! Scott mint OLB még szóba jöhet.Bruce
Elvileg WLBnek nézzük...de lehet, h ilyen 3-4 look-okhoz kell ILBnek...fasz tudja...sztem is inkább OL kellene még...Rolni
Jaja, most néztem én is utána, hogy WLB-nek írkálják mindenütt, de biztos lesz tényleg ilyen 3-4-es felállás is.

Kelly - Hendo - Seymour
Wimbley - McClain - Tatupu - Scott

Ez azért zorall lenne 😀

Egyébként ha ez összejönne és még walkert olcsó pénzért visszahoznánk, akkor sztem teljesen korrekt lenne a csapatunk. Simán TOP 10 def!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Nem értem én sem annyira ezt a Tatupu dolgot. Inkább egy veterán RT/LT leigazolásán ügyködhetnénk. LB sorban teljesen megvagyunk sztem és igazából csak backup lehetne de majd meglátjuk mit találnak ki.

Mondjuk én Goethelt raknám Groves helyére a kezdőbe. Egyébként Goethel mindenhol bevethető, mindhárom LB spotban, tehát amolyan Jolly Joker a fiú! Scott mint OLB még szóba jöhet.Bruce
Elvileg WLBnek nézzük...de lehet, h ilyen 3-4 look-okhoz kell ILBnek...fasz tudja...sztem is inkább OL kellene még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nem értem én sem annyira ezt a Tatupu dolgot. Inkább egy veterán RT/LT leigazolásán ügyködhetnénk. LB sorban teljesen megvagyunk sztem és igazából csak backup lehetne de majd meglátjuk mit találnak ki.

Mondjuk én Goethelt raknám Groves helyére a kezdőbe. Egyébként Goethel mindenhol bevethető, mindhárom LB spotban, tehát amolyan Jolly Joker a fiú! Scott mint OLB még szóba jöhet.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az a DC sztem szart se ér 😊

Érdekes Tatupu pletyók

Rolni
És hol használnánk?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Az a DC sztem szart se ér 😊

Érdekes Tatupu pletyók

EastBay_Sports James Robert Sanos
source: #Raiders are on the verge of signing loaf tatupu

EastBay_Sports James Robert Sanos
if the #raiders do intact land tatupu, which it looks like they are going too, u can take that as confirmation morrison isn't coming home

EastBay_Sports James Robert Sanos
@
@B1ackAlloy92 I'm hearing they are pretty damn close. something could be official within the next 24 hours. have no news on hayden

EastBay_Sports James Robert Sanos
I'm hearing the #raiders could possibly announce a tatupu deal within 24 hours. but like everything else, nothing is official until its done

EastBay_Sports James Robert Sanos
for those asking, if tatupu signs with #raiders he would move to weak side linebacker.

EzraRuiz Ezra Ruiz
Able to confirm report by @EastBay_Sports... The Raiders are within striking distance with Tatupu. Not done deal yet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Raiders unofficial depth chart:

http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/08/09/raiders-unofficial-depth-chart-for-2011/
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
http://www.csnbayarea.com/08/08/11/img-srchttpcsnbayareacomcommonglobal_ima/l_raiders.html?blockID=546863&feedID=2539&awid=5902002195247268307

Érdekes interjú Rod-al...azt sejteti, hogy nem a megszokott fölényben lesz a 4 man rush man-to-man D látható idén...

Lehet sikerült az öreget meggyőzni, h Aso nélkül ebben a szisztémában szarrá szopatnak minket?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ha Barnes vmi folytán kezdő lesz akkor nagy cumi vár ránk, de főleg JCre. Nem értem miért nem Walkert hoztuk vissza, mondjuk akkora upgrade ő se lenne, de Khalifnál jobb. Az offseasonban az lett volna a legnagyobb need, hogy egy jó, vagy átlagos falat összerakjanak, de én nem nagyon érzem ezt, pláne ennyi kérdőjellel, h BC mennyire sérült, ha felépül mit várhatunk tőle..a rookiek hogy fognak teljesíteni, stb... Közben gyengült a Sec. is, egyedül a Dline brutál, és a lbcorps faya, szóval kulcskérdés az OL, hogy mit várhatunk tőlük, van egy átlag irányítónk és egy elit futónk.. Ratyi fallal viszont ne várjunk sokat tőlük(tav. mondjuk Dmc állatkodott így is) Kiváncsian várom a Ps. meccseket. Nemsokára minden kérdésünkre választ kapunk, és eszmefuttatásaink bebuknak vagy értelmet nyernek 😊 Bármi is lesz, Go RAIDEEERS!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
TST: Aso nem akart visszajönni hozzánk...ez jól látszott már az előző szerződéséből...nagyon durván túl kellett volna licitálni egy Eagles-t ahhoz, h visszajöjjön és erre nem volt pénz. Routt ettől függetlenül nagyon túl lett fizetve, de neki meg segített a tény, h Aso lelép...


OL téren sztem a nagy harc nem a C posztért van, hanem a C-RG duo-ért. Wiz Hue szerint az egyik legjobb OLünk és kezdeni fog. Az 5 legjobb OL kell a pályára és emiatt megy a sakk a C-RG posztokon, hogy a legjobb combot kiállítsuk. Ha ez úgy jön létre, hogy Satele C és Wiz RG, ám legyen, bár én szeretném ha Wiz C poszton kezdhetne, hogy minél hamarabb beleszokjon a dologba. RG posztért megy ugye Cooper, Schuening, Barnes és még Heyer is, illetve a sérült Campbell is ide várható...TC-t Cooper kezdte, de az, hogy Schuening átvette a stafétát jelezhet vmit. Pre-meccseken kell majd figyelgetni őket...kapjon mindenki esélyt és a legjobb 5ös kezdjen.
A jó, hogy több poszton bevethető playából van sok, mert könnyebb forgatni és a legjobb csapatot megtalálni. A rossz az, hogy első ránézésre 2 poszton átlag alatti kezdőnk lesz, 2 poszton rookie kezdőnk lesz, míg az utolsó poszton átlag alatti kezdőnk...ez így nem túl fényes, de egy oofseason-TC sokat lökhet egy-egy playán...várni kell még.

A bal oldal elvileg fix ugyebár. Veldheer-Loper duo elég biztosnak tűnik, még úgy is, hogy Wiz kapott LG playeket is.

C poszton nagy gondunk nem lesz ígyse, úgyse...

A jobb oldalon meg a fasz se tudja mi lesz 😊
RG poszton sztem a Satele\Cooper\Schuening trioból kerül ki majd a kezdő.
Cooper mellett a rutin szólhat egyedül, de én is el tudom képzelni amit peter ír, hogy TC végén kuka lesz. Satele gyengusz volt Cnek, így ez nem annyira tűnik optimálisnak, de ha nem kell a C poszt mentális részével foglalkoznia talán jobban oda tudja tenni magát, illetve Coopernél nem gyengébb sztem és nála is ott a rutin ami fontos lehet főleg 2 rookie között. Schueningről olvastam ma egy érdekes draftkori elemzést. Akkor azt írták róla, hogy technikailag rendben van és szolid kezdő is lehet belőle, de kell neki 2-3 év mire beérik a profik között...na most kiderülhet igaz volt-e ez az elemzés. Az nagyon nem lenne baj, ha némi szerencse folytán találnánk személyében egy szolid kezdő RG-t aki nem öreg 1 szezonos megoldás. Campbelnél a kérdés először, hogy mikorra épül fel...amíg sérült nem igazán van értelme vele foglalkozni...

RT poszton én komoly reményeket fűzök Barksdalehez, de realitások talaján maradva 1-2 meccsen lehet még Barnes kell majd. Eddig csak jókat olvastam Joe-ról fontos lesz a pre-season neki is.

Ideális esetben ez lehet idén a falunk:
Veldheer-Loper-Wiz-Satele\Schuening-Barksdale kezdő sor
Barnes-Parsons-Satele-Schuening\Campbell-Heyer csere sorral.

Első meccsen egy Veldheer-Loper-Wiz-Satele-Barnes vonalnak komoly esélye lehet, de egyenlőre várnunk kell még.

Ami nagyon kiverné a biztosítékot nálam az egy Veldheer-Loper-Satele-Cooper-Barnes ötösfogat lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A legnagyobb harc a C pozícióért van jelenleg. Ahol Satele és Wiz harcolhat, mivel mindkettő elég jó benyomást tett Hue-ra, így azt nyilatkozta, hogy valszeg a pozíció vesztese nyerheti meg az RG posztot...Bruce
Ha ez így lenne, akkor én azt mondom, hogy inkább legyen Satele a C és Wiz a RG. Így legalább a bal oldal az ami stabil lehetne, mert ugye az említett 3 játékos már szerepelt ebben a formában. Carlisle mellett már csak a tapasztalat van, de sztem cut lesz, a TC-ben még megmutatja/elmondja a fiataloknak, hogy élesben milyen, de sztem az 53-as roster-t nem éri meg. Wiz elvinné sztem a RG posztot is, egyetemen is nyomta, futásnál hasznos lehet. Satele meg futásnál gyenge, nem hiszem, hogy pont az a poszt ahol szóba jöhetne, ha nem C-ként kerülne a pályára. Barnes és Hoyer remélem nem kerül nagyon pályára. Barnes-t láttuk mit tud, ha nem fejlődött valami csoda folytán, akkor inkább backup szerep jusson neki, Hoyer-t meg sztem JC rémisztgetésére hozták, hogy gyakorolja a menekülést a jobbról jövő nyomás elől! Barksdale ha nem is nyer a 2 veteránnal szemben akkor is remélem, hogy a bye week után már övé lesz a kezdő szerep.


Boss leigazolása nagyon jó húzás, frankón helyettesítette Shockey-t is NY-ban. Most itt egy hasonló helyzet előtte.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
16 falember van most a campben, hogy bejelentette visszavonulását Smiley.

A legnagyobb harc a C pozícióért van jelenleg. Ahol Satele és Wiz harcolhat, mivel mindkettő elég jó benyomást tett Hue-ra, így azt nyilatkozta, hogy valszeg a pozíció vesztese nyerheti meg az RG posztot, de azért ott van Carlisle és Schuening. Jelenleg Veldheer az LT és Loper az LG. Az RT poszt várományosa Barnes, Barksdale és Stephon Heyer (négy évig volt a Redskinsben ahol 33 meccsen kezdett, szép nagy állat 6-6 magas és 332 font súlyú) közül kerülhet ki.

Nekem azért a legjobb fal valahogy így nézne ki:

Veldheer - Loper - Wisniewski - Campbell - Barksdale

és ebben sajnos az a baj, hogy Loper a legtapasztaltabb és ő azért egészen biztos hogy nem NFL kezdő szint, bár ha úgy nyomja mint a 4 meccsén amikor kezdő volt, akkor azért nem lesz baj.
Veldheer ha tartja a tavalyi teljesítményét, sőt javít rajta, akkor a bal oldal rendben lesz.

Wiz nekem kérdőjel azért, mert ha Satele visszajövetelével máris kiesett a biztos kezdő kategóriából, akkor azért annyira nem lehet olyan jó, bár azt sem szabad elfelejteni, hogy ugye a lockout miatt duplán hátrányos a helyzete, így itt el tudom képzelni hogy Satele lesz a szezon elején.

Campbell megint csak kérdőjel, egyrészt a sérülése miatt, másrészt hogy tavaly nem próbálták ki rendesen, azért valamit az is jelent, de ő Al Davis kegyeltje, így előbb vagy utóbb kezdő lesz. Itt is azt gondolom, hogy a szezon elején Carlisle lesz a kezdő vagy ez a Heyer gyerek is odaérhet, mert próbálgatták őt is G-ben, sőt ha mégis Wiz lesz a kezdő C akkor még Satele-t sem vetném el ide.

Barksdale-re meg ugyanaz igaz mint Wisniewskire, hogy kimaradt egy offseason, ami nagy hátrány, így nem biztos hogy ő lesz a kezdő, de nem írnak rosszakat róla, szóval bizakodó vagyok ebben is.

A valószínűsíthető kezdő fal meg így lesz szezon elején:

Veldheer - Loper - Satele - Carlisle - Barnes

Így a jobb oldalunk elég gyengus...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Lehet, hogy bagatell hülyeséget kérdezek, de vállalom tudatlanságom! smile Aso helyett miért Routtot akartuk leigazolni ha a fene fenét eszik? (Csak Routt kurva sok dellás szerződése miatt kérdezem)
http://www.youtube.com/watch?v=7n0bVriEq34&feature=related
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8214e83b/article/raiders-qb-campbell-has-never-been-in-a-better-position-to-succeed

Egy jó OL azért elengedhetetlen lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Hagan egy vicc