Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
A beszámolók szerint csak egy drive-ot volt fent a kezdő D, és akkor nem is nagyon tudtak mit kezdeni Kolbék, ez jó hír...
A cserék viszont nem muzsikáltak túl jól.
De kevesebb büntetést kaptunk, mint a Cards. 😀

Gyakorlatilag csak a 2-ik és 3-ik csapat játszott, hogy megtudjuk, hogy ténylegesen hogy áll a csapat, még várnunk kell 4 hetet.BMG
Hát talán már az utolsó héten, amikor már kirúgnak pár embert, utána már a kezdők is kapnak egy teljes negyedet, bár akkor meg a sérülés miatt nem fogják kockáztatni. De a negyedik héten a roster helyekért nagy harc fog dúlni.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
A beszámolók szerint csak egy drive-ot volt fent a kezdő D, és akkor nem is nagyon tudtak mit kezdeni Kolbék, ez jó hír...
A cserék viszont nem muzsikáltak túl jól.
De kevesebb büntetést kaptunk, mint a Cards. 😀

Gyakorlatilag csak a 2-ik és 3-ik csapat játszott, hogy megtudjuk, hogy ténylegesen hogy áll a csapat, még várnunk kell 4 hetet.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jah és ami még jó volt, Petersont eléggé szopattuk, Hagan asszem őt hagyta ott de nagyon. Meg talán Ausberry is mellőle nyomott 1 nice playt.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
😂
Tökéletesre sikerült fejlesztenie ezt a technikáját..hülye idióta, -3pont, mert fgtávban voltunk és akkor mozdult be harmadszor.. És még csak alig kezdődött el a 2. negyed.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Állítólag Barnes együtt gyakorolt a lockout ideje alatt Kwame Harris-el és Cornell Green-el. Úgy látszik valami azért csak ragadt rá, mert false startban már nagyon nagyon jól nyomja... 😀 😀 😀

Remélem hamarosan visszaigazoljuk Langstont, mert kell, mint egy falat kenyér!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Most az összefoglalók alapján láttam egy két dolgot még.

Campbell egész jól mozgott és dobált.
Van Dyke elég szar volt, igaz Fitzgeraldot fogta egyik alkalommal, amikor az egy 44 yardos elkapást mutatott be. Azt egy tapasztalt CB nem szívja be. Valamint kicsit elment az emberétől az első TD-nél és így már nem ért oda a labda előtt. De hát ő rookie és nem idén fog robbantani az tuti. WMC gyengeségét nem láttam, de ha így van, akkor az is elég baj, mert ő már azért tavaly játszogatott.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Én nem láttam a meccset, csak reggel "belenéztem" az nfl.com-on a végébe. Ami nem tettszett, hogy kétszer is végiggyalogoltak rajtunk az utolsó negyedben, de persze itt már a cserék cseréi voltak fenn, de akkor is zavart.

Ami tényleg nagyon jól működött az a Condo - Lechler - Janikowski trojka. Hibátlan teljesítményt nyújtottak.
Sajnos tényleg nem jön át az O-line teljesítménye rendesen, de a gyenge futásteljesítmény (3,5 yardos átlag) nekem kicsit gyengének tűnik. De van még idő fejlődni ezen a téren. Meglepően sok volt a passzjátékunk (27/36), de ezt kell gyakorolni mindenképpen.
Moore remélem tényleg olyan fasza lesz, mint amilyen a híre, mert még azt is olvastam, hogy volt egy 57 yardos punt returnje, csak egy illegal block miatt visszafújták.

Mindegy no, a lényeg az hogy sérülések ne legyenek és azok akiknél még kérdőjel van, hogy bekerül e az 53-as keretbe, azok teljesítsenek jól.

A védelemről meg egyáltalán nem tudok nyilatkozni, mert nem láttam élő képet...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Aki végig akarja izgulni az ismétlést az most tekerjen tovább.





Nem volt egy jó meccs, de voltak jó teljesítmények is. Aki nálam a meccs embere, nem más mint Janó. 4/4, köztük egy 57! yardos fg
Kezdőkből nem sokat láttam, de Moore egész ügyesnek tűnt, többi átlag, fal botrány. Barnes CUT! Dből nem láttam a kezdőket, szal róluk nem tudok mit, illetve olvastam hogy volt egy Kelly sack és egy Huff int(?)
2. Védősorban Moss kurvajó volt szerintem, és egész szépen dolgozott az a dline
??-Hendo,Bryant,Moss
DVD nem igazán nyújtott jó benyomást, WMC ritkaszar volt, 1jó megmozdulása volt kb. Goethel tetszett. Eugene sajnos megsérült, hordággyal kellett levinni, elég komolynak tűnt.
Ausberry jó volt. Volt 1 szép elkapása, Haganra is ment 1 nagy play, ügyesen otthagyta a cornert és elkapta. Kb ennyi. Jah és nem reprezentatív a véleményem, mert sokszor befagyott a stream, és lemaradhattam erről arról, de kiváncsian várom hogy ti hogy láttátok 😊
"Spoiler" Off



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Gyökér Barnes 3 false start. És még csak a 2. negyed
eleje. Ja és emiatt kiszorultunk fg távból. Moore srác yooo!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
olvastam az nfl.com-n egy szakértést, hogy T.O. -nak a Raiders és a Raiders-nek T.O. lehet egy opció. Van erről valami konkrétum is felétek, vagy csak egy sima mezei szakértés volt?Amadeus91
Igazából volt már róla szó, hogy ide jön, de csak pletyka szinten. Elvileg benne van a pakliban, mert ugye a Raidersnek igazi nr.1 receivere nincsen, igaz már TO sem elit kategória, de még talán egy évet rutinból tudna hozni. Én mondjuk annyira nem örülnék neki, mert szinte már csak a nevével elvenné a fiatalok elől a lehetőséget, ami hosszú távon nem jó sztem. De hát ott azért nálam okosabbak vannak, szóval ők tudják mi jó a csapatnak!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
olvastam az nfl.com-n egy szakértést, hogy T.O. -nak a Raiders és a Raiders-nek T.O. lehet egy opció. Van erről valami konkrétum is felétek, vagy csak egy sima mezei szakértés volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
– Jackson even had a few Raiders go on to the field for a simulation of pregame introductions and practice standing for the National Anthem.

Ahhoz mennyire kell agyhalottnak lenni hogy gyakoroltassák veled a himnusznál vigyázállást. 😛Döme
OMG... 😂
-
Már csak pár óra 😛 úgy várom mint kisCarimi a hanukát 😀 bár "csak preseason" de máá hiányzik a csapat jan óta 😕 DVDre,Moorera,Chazre,Ausberryre,meg a rookie OLekre kiv. leszek. Remélem stream lesz, és nézni is tudom psen mert gépem nincs :s
Countdooown!JUST WIN BABY



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Hát elvitték a Főnökök Gaithert, így már nem jön hozzánk. Pedig titkon nagyon bíztam benne, hogy hozzánk kerül. Na de mindegy, akkor vissza kell hozni Walkert és idén még vele megoldani és bízni abban hogy Barksdale a szezon végére beilleszkedik...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Louis Murphy will not play in Thursday's preseason opener due to an undisclosed injury.
Murphy's injury is likely not serious, but he's facing stiff competition for snaps at wide receiver. He's already behind Jacoby Ford and Darrius Heyward-Bey on the depth chart while Chaz Schilens and Denarius Moore are moving up as well. Murphy is untouchable in fantasy leagues right now.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
– Jackson even had a few Raiders go on to the field for a simulation of pregame introductions and practice standing for the National Anthem.

Ahhoz mennyire kell agyhalottnak lenni hogy gyakoroltassák veled a himnusznál vigyázállást. 😛Döme
😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
– Jackson even had a few Raiders go on to the field for a simulation of pregame introductions and practice standing for the National Anthem.

Ahhoz mennyire kell agyhalottnak lenni hogy gyakoroltassák veled a himnusznál vigyázállást. 😛Döme
Jeeezusoom! 😀 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
– Jackson even had a few Raiders go on to the field for a simulation of pregame introductions and practice standing for the National Anthem.

Ahhoz mennyire kell agyhalottnak lenni hogy gyakoroltassák veled a himnusznál vigyázállást. 😛
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Seven unlikely to play in first preseason game

Wed, 10 Aug 2011 22:44:19 -0700

Oakland Raiders OG Bruce Campbell, CB Chimdi Chekwa, LB Bruce Davis, RB Taiwan Jones, SS Michael Mitchell, OL Alan Pelc and DL Trevor Scott are each expected to miss the preseason opener Friday, Aug. 12, against the Arizona Cardinals due to undisclosed injuries.



Raiders | Nick Miller back at practice

Wed, 10 Aug 2011 22:44:43 -0700

Oakland Raiders WR Nick Miller (undisclosed) was back at practice Wednesday, Aug. 10, and he is expected to see time returning punts and kickoffs in the preseason opener Friday, Aug. 12, against the Arizona Cardinals.



Raiders | Derek Hagan, Chad Jackson showing well

Wed, 10 Aug 2011 22:45:14 -0700

Oakland Raiders WR Derek Hagan and Chad Jackson, signed last week, are making the wide receiver competition interesting with their play in practice, although the favorites to be the top six wideouts remains WRs Jacoby Ford (arm), Darrius Heyward-Bey, Nick Miller (undisclosed), Denarius Moore, Louis Murphy (undisclosed) and Chaz Schilens.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
http://www.csnbayarea.com/08/10/11/QA-with-DC-Chuck-Bresnahan/landing_gutierrez.html?blockID=547191&feedID=7638

Chuch is beszélt multiple coverage-ről 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
twitterről egy párbeszéd Huff és DVD között:


»

D_VanDyke8 DeMarcus Van Dyke
@Huffy247 guess how much I was today hahaha
1 hour ago Favorite Retweet Reply

Huffy247 Michael Huff
@
@D_VanDyke8 168
1 hour ago

D_VanDyke8 DeMarcus Van Dyke
@
@Huffy247 haha 180
1 hour ago
in reply to ↑

@Huffy247
Michael Huff
@D_VanDyke8 the scales must have been messed up....imma check it when I head back over there.

180 az már CB súly 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
henderson tavaly nálunk is járt próbaképpen
amúgy valószínűleg alkalmatlan lenne NT-nek 3-4be
a tömeg azért nem elégehh
Viszont ha őt kettőzik, akkor vagy Seymourra vagy Kellyre egy ember jut amit sztem megoldanának szinte bárki ellen egy az egyben. Szóval a fal nem működne rosszul még akkor sem ha annyira nem alkalmas Henderson NT-nek.

A hátsó LB sor meg brutális lenne ebben a formájában szóval sztem nem lenne ez így olyan rossz!Bruce
Van benne ráció...kell kicsit kavargatni...

Egy cserével amúgy a base 4-3ból is lehetne így 3-4et varázsolni...

Houston-Seymour-Kelly-Shaughnessy
Wimbley-------McClain--------Goethel

Houston-Seymour-Kelly
Wimbley-McClain-Tatupu-Shaughnessy

Mondjuk ez Goethellel is megoldható csere nélkül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
henderson tavaly nálunk is járt próbaképpen
amúgy valószínűleg alkalmatlan lenne NT-nek 3-4be
a tömeg azért nem elégehh
Viszont ha őt kettőzik, akkor vagy Seymourra vagy Kellyre egy ember jut amit sztem megoldanának szinte bárki ellen egy az egyben. Szóval a fal nem működne rosszul még akkor sem ha annyira nem alkalmas Henderson NT-nek.

A hátsó LB sor meg brutális lenne ebben a formájában szóval sztem nem lenne ez így olyan rossz!
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Nem értem én sem annyira ezt a Tatupu dolgot. Inkább egy veterán RT/LT leigazolásán ügyködhetnénk. LB sorban teljesen megvagyunk sztem és igazából csak backup lehetne de majd meglátjuk mit találnak ki.

Mondjuk én Goethelt raknám Groves helyére a kezdőbe. Egyébként Goethel mindenhol bevethető, mindhárom LB spotban, tehát amolyan Jolly Joker a fiú! Scott mint OLB még szóba jöhet.Bruce
Elvileg WLBnek nézzük...de lehet, h ilyen 3-4 look-okhoz kell ILBnek...fasz tudja...sztem is inkább OL kellene még...Rolni
Jaja, most néztem én is utána, hogy WLB-nek írkálják mindenütt, de biztos lesz tényleg ilyen 3-4-es felállás is.

Kelly - Hendo - Seymour
Wimbley - McClain - Tatupu - Scott

Ez azért zorall lenne 😀

Egyébként ha ez összejönne és még walkert olcsó pénzért visszahoznánk, akkor sztem teljesen korrekt lenne a csapatunk. Simán TOP 10 def!Bruce
henderson tavaly nálunk is járt próbaképpen
amúgy valószínűleg alkalmatlan lenne NT-nek 3-4be
a tömeg azért nem elég
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Nem értem én sem annyira ezt a Tatupu dolgot. Inkább egy veterán RT/LT leigazolásán ügyködhetnénk. LB sorban teljesen megvagyunk sztem és igazából csak backup lehetne de majd meglátjuk mit találnak ki.

Mondjuk én Goethelt raknám Groves helyére a kezdőbe. Egyébként Goethel mindenhol bevethető, mindhárom LB spotban, tehát amolyan Jolly Joker a fiú! Scott mint OLB még szóba jöhet.Bruce
Elvileg WLBnek nézzük...de lehet, h ilyen 3-4 look-okhoz kell ILBnek...fasz tudja...sztem is inkább OL kellene még...Rolni
Jaja, most néztem én is utána, hogy WLB-nek írkálják mindenütt, de biztos lesz tényleg ilyen 3-4-es felállás is.

Kelly - Hendo - Seymour
Wimbley - McClain - Tatupu - Scott

Ez azért zorall lenne 😀

Egyébként ha ez összejönne és még walkert olcsó pénzért visszahoznánk, akkor sztem teljesen korrekt lenne a csapatunk. Simán TOP 10 def!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Nem értem én sem annyira ezt a Tatupu dolgot. Inkább egy veterán RT/LT leigazolásán ügyködhetnénk. LB sorban teljesen megvagyunk sztem és igazából csak backup lehetne de majd meglátjuk mit találnak ki.

Mondjuk én Goethelt raknám Groves helyére a kezdőbe. Egyébként Goethel mindenhol bevethető, mindhárom LB spotban, tehát amolyan Jolly Joker a fiú! Scott mint OLB még szóba jöhet.Bruce
Elvileg WLBnek nézzük...de lehet, h ilyen 3-4 look-okhoz kell ILBnek...fasz tudja...sztem is inkább OL kellene még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!