Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
most DMC kezdő vagy bust?
teljesen össze vagyok zavarodva :Sbriareos
Jóvanmá, javítottam! 😊
Ma nem mennek ezek a nevek nekem. :/
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
most DMC kezdő vagy bust?
teljesen össze vagyok zavarodva :S

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Igen a 2010-es draft elég jónak néz ki! 😊

Kíváncsiságból meg is néztem a korábbi évek draftjait is:

- A 2007-es draftból már csak Michael Bush maradt hírmondónak
- A 2008-as draft viszont megint nem volt rossz, bár csak 5 embert húzhattunk, de abból kettő kezdő (DMC és Branch), van egy elég jó kiegészítő ember (Scott), és van Shilens, aki ha nem lenne üvegből, akkor akár jó is lehetne.
- A 2009-es draft megint kicsit felemás, mert ugye ott a nagy bust húzás DHB (de még idén bizonyítha, ha nem akkor kuka), az akkor nagyon korainak tűnő Mitchell húzás (bár azért utólag nagyjából bejött), illetve Shaughnessy és Murphy akik kezdők lettek.

Nem olyan rossz ez, meg ha nem megy el Miller, akkor a 2007-es draft is jónak ítélhető lenne tulajdonképpen, de arra nagyon rányomja a bélyegét a JMR húzás...
Ha a 2011-es draftból is bejön mondjuk 4 ember (Wiz, Barksdale, Moore és mondjuk valamelyik CB), akkor nagyon jól draftolunk az utóbbi időben.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 712 — Sworn to the Black
Pre-meccsen félidőben aki nem látta: http://www.youtube.com/watch?v=hXJ8o_v0CnoRolni
Ez kurvajó. 😀

Ez a négyes (McClain, Ford, Houston, Veldheer) szerintem évekig felülmúlhatatlan lesz.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Sorry Cartwright 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Pre-meccsen félidőben aki nem látta: http://www.youtube.com/watch?v=hXJ8o_v0Cno

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Nekem tulajdonképpen mindegy, hogy milyen lesz a fal, csak mindig a lehető legjobb játékosok alkossák és ne az döntsön, hogy valaki már régóta Raider! (pl Carlisle vagy mint Al-nak Bruce Campbell)

Egyébként meg úgy érzem a többi offense poszt rendben lesz így első blikkre:

- QB Ott van JC, aki jól mozgott, remélem a tavalyinál egy kicsit erősebb szezont tud csinálni és akkor fajin lesz és elkerülik a sérülések is, Edwards meg jó backup, sőt még lehet hogy több is.

- RB: Bush jó erőben van, sztem jó lesz idén is. DMC-t nem tudom, de bízom benne hogy igazak a pletykák és kirobbanó formában van. Harmadik futónak meg ott van Cartwright, aki kiváló spec játékos is.

- FB: Reece nagy fegyver, tud futni, elkapni és még blokkban is jó. Szóval tőle is nagy évet várok

- TE: Azzal hogy elment Zach, azt gondoltam hogy gyengülni fogunk, de sztem ez nem lesz annyira nagy gyengülés, mert Boss jobban blokkol és így többet lehet fenn a pályán mint Miller lett volna. Így állandó fenyegetést jelent, mivel elkapni is tud. Backupjai meg vannak szóval itt sincs gond.

- WR: a végére hagytam a legkényesebbet, de mivel én itt bízom abban, hogy Schilens nem fog megsérülni, így ő lesz az első számú WR-ünk. A legbiztosabb pont pedig Murphy, ő stabilan hozza a számait, amik ugyan nem kiugróak, de legalább vannak. DHB-tól idén többet várok egy kicsivel, igaz így is már bustnak minősül, de még ezt az évet megvárnám vele kapcsolatban. Fordtól visszaesést várok, sophomore slump vagy hogy nevezik ezt. De idén is ott lesz Moore aki kiváló újonc szezont produkálhat. Meg hát ne feledkezzünk el Nick Millerről sem a kis fehér WR-ről. 😊 Azt gondolom, hogy mindig lesz olyan srác a pályán aki nagy napot fog ki. Nem képzelem, hogy akármelyikük is 1000 yardos szezont produkál, de többen is lehetnek 600 yard fölött, ami jó teljesítmény lenne.

53-as keretembe most így lennének:

9 falember
3 QB: JC, Edwards, Boller
3 HB: DMC, Bush, Carpenter
1 FB: Reece
3 TE: Boss, Ausberry, Myers
6 WR: Schilens, Ford, Murphy, DHB, Moore, Nick Miller

Fontosabb emberek akik kimaradhatnak: Bennett, Tonga, Bodiford valamint a falemberekből Heyer/Schuening közül egy

Így az offense 25 fő lenne + a rúgók és Condo = 28
A Def-nek maradna 25 helyeBruce
Ki a tököm az a Carpenter?? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Nekem tulajdonképpen mindegy, hogy milyen lesz a fal, csak mindig a lehető legjobb játékosok alkossák és ne az döntsön, hogy valaki már régóta Raider! (pl Carlisle vagy mint Al-nak Bruce Campbell)

Egyébként meg úgy érzem a többi offense poszt rendben lesz így első blikkre:

- QB Ott van JC, aki jól mozgott, remélem a tavalyinál egy kicsit erősebb szezont tud csinálni és akkor fajin lesz és elkerülik a sérülések is, Edwards meg jó backup, sőt még lehet hogy több is.

- RB: Bush jó erőben van, sztem jó lesz idén is. DMC-t nem tudom, de bízom benne hogy igazak a pletykák és kirobbanó formában van. Harmadik futónak meg ott van Cartwright, aki kiváló spec játékos is.

- FB: Reece nagy fegyver, tud futni, elkapni és még blokkban is jó. Szóval tőle is nagy évet várok

- TE: Azzal hogy elment Zach, azt gondoltam hogy gyengülni fogunk, de sztem ez nem lesz annyira nagy gyengülés, mert Boss jobban blokkol és így többet lehet fenn a pályán mint Miller lett volna. Így állandó fenyegetést jelent, mivel elkapni is tud. Backupjai meg vannak szóval itt sincs gond.

- WR: a végére hagytam a legkényesebbet, de mivel én itt bízom abban, hogy Schilens nem fog megsérülni, így ő lesz az első számú WR-ünk. A legbiztosabb pont pedig Murphy, ő stabilan hozza a számait, amik ugyan nem kiugróak, de legalább vannak. DHB-tól idén többet várok egy kicsivel, igaz így is már bustnak minősül, de még ezt az évet megvárnám vele kapcsolatban. Fordtól visszaesést várok, sophomore slump vagy hogy nevezik ezt. De idén is ott lesz Moore aki kiváló újonc szezont produkálhat. Meg hát ne feledkezzünk el Nick Millerről sem a kis fehér WR-ről. 😊 Azt gondolom, hogy mindig lesz olyan srác a pályán aki nagy napot fog ki. Nem képzelem, hogy akármelyikük is 1000 yardos szezont produkál, de többen is lehetnek 600 yard fölött, ami jó teljesítmény lenne.

53-as keretembe most így lennének:

9 falember
3 QB: JC, Edwards, Boller
3 HB: DMC, Bush, Carpenter
1 FB: Reece
3 TE: Boss, Ausberry, Myers
6 WR: Schilens, Ford, Murphy, DHB, Moore, Nick Miller

Fontosabb emberek akik kimaradhatnak: Bennett, Tonga, Bodiford valamint a falemberekből Heyer/Schuening közül egy

Így az offense 25 fő lenne + a rúgók és Condo = 28
A Def-nek maradna 25 helye
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Ha BC kezd (csak akkor tudnék örülni ha a hátralévő pre-meccseken virít) akkor Satele és Barnes elképzelhető, hogy marad C, RT kezdő...BC gyakorlatilag rookie. A Wiz-BC-Joe jobb oldal pont 0 meccsrutinnal halál lenne a Jets, Pats ellen, de még lehet a Denveri siettetők is nehéz helyzetbe hoznák őket. Ha Satele-BC-Barksdale van fenn esetleg, bár a jobb szél így is nagyon tapasztalatlan...a gond csak az, hogy Barnes egy penality láda a tapasztalata mellett...ha köv meccseken nem hibázik lehet vele kell kezdeni és szép lassan integrálni be Joe-t...

Az, hogy Wiz hol kezd nem érdekel amíg jól játszik és az 5 legjobb ember van fenn...offseason rövidsége miattlehet kell Satele rutinja ami nem baj. Jó szezon után LG poszton majd köv szezonban betoljuk középre...

Amúgy Schuening-et kellene figyelgetni még, mert RG posztra beérhet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 617 — Sin City Raiders fan
Ha jól láttam a Bills eltrédelné Evanst, lehet rá kéne repülni ha Chaz nem lesz egészséges, mert DHB kitudja mit nyom idén, Ford és Murph kevés lesz Moore meg kérdőjel, bár eddig bíztató.Raider89
Evans már a Ravens-é és pont amiatt nem kellett a Bills-nek mert nem alkalmas No1 WR-nek. Sztem már nem jön erősítés a csapathoz, max ha egy kezdő komoly sérülést szed össze.

Az úgy nagyon rizikós lesz, ha BC kezdp RG lesz. Pályán még nem volt, talán 1-2 pre meccsen majd szóhoz is juthat... remélem igazolja az öreg elvárásait. Amúgy a Veldheer - Wiz - Satele - BC - Joe fal nekem még tetszene is, bár nem valószínű, hogy ennyi rookie-val örömteli is lenne. Mindenesetre sokkal szimpatikusabb lenne, mint a Coop és Barnes által erősített? jobb oldal.

több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Off
Én csináltam 11be, mostani depthünk szerint, 12es ratingek alapján. Gordont kivéve össz újoncal.
On
Ha jól láttam a Bills eltrédelné Evanst, lehet rá kéne repülni ha Chaz nem lesz egészséges, mert DHB kitudja mit nyom idén, Ford és Murph kevés lesz Moore meg kérdőjel, bár eddig bíztató.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Ezt adnám. Maddenben én ezzel tolom: Veldheer-Wiz-Satele-Joe-BC
és atomjó a futás 😀 és a legkevesebb sacket engedtük, mondjuk JC extraszar de Edwards zsír 😀 tudom, ez csak játék, de jó lenne.. 😊Raider89
Mondjuk ez off, de honnan van '11-es rostered?
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ezt adnám. Maddenben én ezzel tolom: Veldheer-Wiz-Satele-Joe-BC
és atomjó a futás 😀 és a legkevesebb sacket engedtük, mondjuk JC extraszar de Edwards zsír 😀 tudom, ez csak játék, de jó lenne.. 😊



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Nekem Goethel és Moss sem annyira meglepi. Igaz egyik sem erős kezdő szint, de kiváló back-up playerek. Moss ugye egy fos volt a Denverben, de nálunk már tavaly sem volt rossz.
Goethel meg ugye már tavaly is bizonyította, hogy bevethető és nem lóg ki a sorból, szóval ha akár kezdőként, akár backupként számíthatunk rá meg fogja tenni amit meg kell.

Most olvastam, hogy Wiz-t nagyon kezdőbe akarja rakni Hue és lehet hogy C vagy LG helyen, mert az RG poszt most úgy néz ki hogy Campbellé lesz, mert az öreg őt nagyon a kezdőben akarja már látni. És mivel Barnes meg elég sokat hibázott, bár még mindig tartom, hogy nem játszott rosszul, így lehet hogy Barksdale lesz a kezdő RT, mert vele is nagyon meg van elégedve az edzői team,

Ha ez lesz a legjobb OL sorunk, akkor ez lesz:
Veldheer - Wiz - Satele - Campbell - Barksdale
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Chazről tavaly is azt mondták, hogy hamarosan visszatér, aztán 15.hét lett belőle talán..
Kéne, nagyon kéne! Moore atom steal, én mondtam, h idén Ford féle impactje lesz 😊
Ausberryről vélemény?
Goethel és Moss is poz. meglepi 😊



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Nekem egyébként Barnes nem volt rossz, de a büntik a teljesítményét nagyon beárnyékolják. De amúgy sztem jól blokkolt, talán egyszer ment el mellette úgy ember, hogy nem kellett volna.

Eugene meg tényleg nagyon fog hiányozni az ST-ből, mert baromi jól nyomja ott.

Chazről azt mondják, hogy nem súlyos sérülést szenvedett és hamarosan visszatérhet. Ha így lenne akkor azért egész jó kis WR corpunk lenne, nem kell ide TO.

Bush az elején tetszett és Cartwright is amíg láttam jó volt. Ha még DMC is visszajön, akkor a futókkal sem lesz baj. Reece nagyon fajinul kap el, teljesen természetesen csinálta az egykezes elkapását, zorkó volt nagyon 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Na ma visszanéztem a meccset playenként...
Írok róla egy kevés észrevételt, mert kurvára unatkozom 😊

1.negyed
Jano kirúgása sztem FG volt 😊, de tényleg hosszra biztosan, de azt beszélték Papa-ék is, h benn volt-e a "kapuban"
Huff volt nickel Cb-ként a kezdő Dben Stevie Brown volt center field FS ekkor...
Matt Shaughnessy majdnem csinált egy INT-et...nem kicsit atletikus a srác 😊
4 man rush-al is komoly volt a nyomás...Seymour és Kelly állatok
N.Miller szép KR
Reece szélen is veszélyes, ha "csak" S-t raknak rá...nagyon komoly mismatch gyár a srác...fal jó volt a hosszú passz előtt
Satele harapós kedvében kis balhéval...pörög a kezdő posztért...ez jó 😊
Loper-Satele-Cooper belső 3as gyengének tűnt az első FG előtt 2szer is...Heyer-Wiz-Schuening???
DVD jól rajta volt Fitz-en...kezét kellett volna még belerakni, de amúgy nem sok WR fogta volna meg azt a laszdit sztem...
2szorra is jól rajta volt DVD...
Henderson-Bryant duo nem ér fel a kezdő párossal...hiányzik a belső nyomás
DVD futás ellen rossz szögben érkezett és lepattant roppant tömegével 😊
1st O-juk tud haladni a mi már könnyített Dnk ellen...se Seymour, se Kelly, se Rolando, se Routt, se Huff, se CJ, se Tyvon
Henderson futás ellen még ott van
Houston nagy goal line stop!
Heyer LG posztról Veldheer mellett erős futás blokknál!
DHB korrekt elkapás...
Reece durva egykezes elkapás! Ha DHBnek lenne ilyen keze bazzz
OL jó pass protectionban!
Barnes gyökér
JC sharp

2.negyed
jó pass protection...szép passz...szép Moore elkapás...meg tudnám szokni 😊
jó prot...jó dobás...szép CB play
Barnes gyökér!
szolid pass prot...Bush jó elkapás
Barnes gyökér vol.3...nem akar ez kezdő RT lenni...
teljesen csere D van már fenn, de náluk még kezdő OL ahogy nézem...
Moss gyors indulás!
Boyd jó blitz, rossz befejezés
Brown,Ware dupla blitz...sikeres is...kell majd év közben is sztem...
Rock szép futás...Heyer-Parsons szép utat csinált, Wiz szépen tartotta saját emberét...
jó prot...jó Boller passz...szép Myers catch
Moore 2 jó elkapás! Nagyon ígéretes a fiú!
Wiz sípig tolja keményen...
Jó OL munka ismét...persze ez már csere D ellen...Wiz-Schuening-Barksdale jól muzsikál együtt és külön-külön is!!
Boller jól mozog
Moss, Goethel szép futás elleni play
Heap szép elkapás, de Hiram elüthette volna...
DVD sok helyett hagyott, de visszaért, szolid szerelés...
Walter McFadden sucks...
Ismét szép Moss play futás ellen...jó kis back up lesz ő
Goethel szintén jó futás ellen...jó back up MLB és még WLB kezdő poszthoz odaérhet...
TD sztem inkább Hiramé, mint DVDé...elcsúszott Eugene és nem jött alul...
Jó OL munka...
Sack Heyer-Parsons közül...Wiz és jobb oldal rendben...

3.negyed
WMC a Hiram sérülés előtt csúnyán a futó mellé ugrott...
WMC sucks again
Sam Williams csak STbe való
kb egyetlen értelmes WMC megmozdulás...
Gordon false start rookie hiba...
Jó OL play...futó rossz irányba indult...
szép Edwards pass jó OL play
Deflectionból futás 😀
Moore első gyenge megmozdulása...
Heyer-Parsons közül ismét blitz jön be...sztem inkább Heyer a ludas...nem megy neki ez az LT dolog...
szép prot, jó dobás...Joe és Schuening jók együtt...fal jobb oldala a jövőre nézve???
rossz snap...rookie hiba
jó prot...jó dobás...szép Hagan catch
Moore...Marshall szép def.
Moore szép PR...bazi gyors
Edwards elég pontos...
Joe szépen tartja az emeberét
TD!!
2pt conv. nem az OLen múlott
Boyd beszopta a passzt rendesen...
#43 Zac rossz szög a TDnél...
Ol futásnál is jó

4.negyed
Gordon szép blokkBenneth szolid vet
Heyer ismét szopik LTben...
Sterling Moore back to back big plays 😊 Szép deflection, majd szép sack...
Jól blitzel a csapat...
Rankins idén sem lesz kerettag 😊
Parson embere jött át sztem...back upnak viszont jó lehet a srác...
Jano 57yardos FG!! És sztem 60ról is beverte volna azt...
Stevie Brown kurva nagy misstackle
Boyd hogy nem ért oda TD előtt???

Amin magam is meglepődtem most, hogy ide beírtam, hogy sok szép OL play volt...összességében Barnes RT poszton nem tettszett büntik miatt, valamint Heyer LT posztra alkalmatlan, de a többiek megállták a helyüket. Persze jön, hogy kik ellen. Épp azok ellen akik ott voltak. Arizona kezdő DLine nem szar azért és az elején őket nagyon letolták a mieink...Wiz-Schuening-Barksdale meg hát rutintalanok még, így ennek is örülni kell, hogy 2.,3. emberek ellen legalább jók voltak...köv meccsen jöhet a próba akár első számú védők ellen. Nagy kérdés lesz majd még a blitz pick-up, mert abból sokat nem láttunk most...
QBk tetszettek...jól mozogtak, jókat dobáltak. Elkapók jól mozogtak...Moore steal gyanús eddig...DHB talán beindul...kell azért Murphy és Ford, főleg, hogy Cahz megint sérült. TE poszton sztem erősek vagyunk, ami nem rossz Miller távozása után!

Barnes és walter McFadden aki nálam nagyon visszafelé játszotta magát a DCn...

Kezdő OL témához:
LT poszton Veldheer simán hozta a meccset...eddig tuti a helye...jöjjön vmi erősebb próba neki!!
LG poszton Loper hibát nem vétett és Heyer is jól mozgott. Érdekes battle lehet az övék.
C poszton Satele rendben volt, míg Wiz is jól tolta...Fontos lenne Wizt elsők ellen is nézegetni majd...aki kimarad C poszton jó eséllyel mehet RG posztért...
RG poszton Cooper nem volt rossz, de nem erősödött 😊 Vmelyik fiatal átvehetné a helyét. Schuening jó volt, a kieső C is ideérhet és Bruce Campbell is szóhoz jutha akár...már edzébe állt.
RT poszton már Heyer volt kezdő csapattal edzésen és Barksdale jól játszott. Én drukkolok Barksdalenek, hogy minél hamarabb kezdő legyen.

Még a végén éppkézláb OL-ünk lesz...

Veldheer-Loper\Heyer\BC-Wiz\Satele-Cooper\Schuening\BC\Wiz\Satele-Barksdale\Barnes\Heyer...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 712 — Sworn to the Black
Ahogy nézegettem meg ahogy ismerem Janót, nem sok kirúgását fogják tudni visszahordani, így az új 35 yardról történő kickoff szabály miatt....Bruce
Mondjuk eddig is több volt a touchback, mint a visszahordás.
Szerintem ez neki már FG táv 😛BMG
Az tuti 😊Delonso_
Egyébként párszor biztos be fogja rakni poénból. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahogy nézegettem meg ahogy ismerem Janót, nem sok kirúgását fogják tudni visszahordani, így az új 35 yardról történő kickoff szabály miatt....Bruce
Mondjuk eddig is több volt a touchback, mint a visszahordás.
Szerintem ez neki már FG táv 😛BMG
Az tuti 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Ahogy nézegettem meg ahogy ismerem Janót, nem sok kirúgását fogják tudni visszahordani, így az új 35 yardról történő kickoff szabály miatt....Bruce
Mondjuk eddig is több volt a touchback, mint a visszahordás.
Szerintem ez neki már FG táv 😛
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ahogy nézegettem meg ahogy ismerem Janót, nem sok kirúgását fogják tudni visszahordani, így az új 35 yardról történő kickoff szabály miatt....
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 617 — Sin City Raiders fan
Chaz is sérült kicsit...ami nála egy fél szezont jelent majd 😕
Kiváncsi leszek Gaither játszik-e idén...Rolni
Hajlamos vagyok megfeledkezni róla, mert csoda, hogy nem az első edzésen sérült le. Sztem már nem éri meg a roster-t, ha van egy enyhébbnél komolyabb sérülése(max PUP). Sajnálom, mert topWR lehetne.

Gaither-rel kapcsolatban én arra leszek kíváncsi, hogy ha játszik melyik poszton? Albert az LT, de az mondják, hogy RT-nek sokkal jobb lehetne, míg Gaither prototipus LT. Vajon bevállalják a sérülékenységével a vakoldalra?

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Már elérhető a meccs a szokásos oldalon. Mivel nem láttam, nagyon várom, hogy megnézhessem, hogy mit mutatott a csapat. Barnes szerencsétlenkedésére már készülök lelkileg 😀 De ami a lényeg, hogy Eugen-en kívül mindenki megúszta sérülés nélkül.

Nagyon sajnálom, hogy lemaradtunk Gaither-ről, de így legalább Joe bizonyíthat!peterbadbone
Chaz is sérült kicsit...ami nála egy fél szezont jelent majd 😕
Kiváncsi leszek Gaither játszik-e idén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 617 — Sin City Raiders fan
Már elérhető a meccs a szokásos oldalon. Mivel nem láttam, nagyon várom, hogy megnézhessem, hogy mit mutatott a csapat. Barnes szerencsétlenkedésére már készülök lelkileg 😀 De ami a lényeg, hogy Eugen-en kívül mindenki megúszta sérülés nélkül.

Nagyon sajnálom, hogy lemaradtunk Gaither-ről, de így legalább Joe bizonyíthat!

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
VittorioTafur Vittorio Tafur
Jackson singled out 5 OL: (in order) Satele, Wiz ("unbelievable"), Heyer (at LG), Barksdale ("battling") and Veldheer

érdekes...
Veldheer-Heyer-Satele-Wiz-Barksdale??

inkább akkor egy:
Veldheer-Heyer-Wiz-Satele-Barksdale hogy a 2 rookie ne egymás mellett legyen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!