Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ez a Bush elcserélős dolog remélem nem lesz komoly, de ha a jövő évi pickeket nézem akkor nem lenne ostobaság meghúzni egy trade-et.peterbadbone
Ez minden évben előjön, de sosem lesz belőle semmi. Remélem most sem...
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pryor fellebbezni fog az eltiltása ellen, ha bejön neki akkor Edwards nem tér vissza.

A 4RB soknak tűnik, de hogy DMC mennyire lesz 100%-os az első meccsre az még kérdéses sztem, így nem baj ha Bennett is ott van a rosteren.

A 4.TE Gordon azért kellett mert kidobtuk Williams-t aki ST-ben eddig alapember volt, gondolom elsődlegesen az ő helyét veszi majd át.

Schuening remélem hadra fogható lesz és Wand helyén ott lesz a szezonban a rosteren.

Egyenlőre az LB sor kicsit vékonynak tűnik, de ha Scott megint besegít majd WLB poszton akkor egy fokkal jobb a helyzet ott is.

A leggázabb a CB depth, főleg ha Chekwa safety-ként lesz használva. Nálam Moore előrébb volt a listán mint Porter, remélem marad PS-en és nem viszi el senki előlünk.

Ez a Bush elcserélős dolog remélem nem lesz komoly, de ha a jövő évi pickeket nézem akkor nem lenne ostobaság meghúzni egy trade-et.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Érdekes dolgokat fejtegetnek a fórumokon a kerettel kapcsolatosan.

- Edwards azért került ki, hogy az első meccsen ne legyen rosteren és utána visszavesszük, mert akkor nem lesz garantált a fizetése vagy mi és így olcsóbban megússzuk.

- Azért van a sok futó a rosteren, mert valszeg Bush-t áruljuk, hiszen Taiwan elég jó benyomással volt az edzőkre és így ha netán el tudnánk cserélni Bush-t akkor is maradna elég futónk

- Joe Porter valszeg azért került a keretbe Sterling Moore helyett, mert gyorsabb....

- Nekem túl sok a 7 WR és a 4 TE, itt is valami változást sejtenek még. (valaki írta viccesen, hogy DHB nagyon jó CB lehetne, mert neki volt a legtöbb deflectionja a csapatban 😀 😀 )

- Ricky Brown-t kivágta a Pats, szóval őt elhozhatnánk vissza, mert egyrészt jó backup, ismeri a rendszert és a specben is hatákony...

- Roy Shuening waived/injured listára lett téve, szóval ő még jöhet, remélem Wand helyett.

- meg azt írják hogy ez csak ilyen próba 53-as roster és a végleges majd később lesz, tehát kockáztatnak egy kicsit és ha bejön akkor jó (gondolom fizetésileg), ha meg nem akkor szopás...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Ausberry elküldése kacsa volt úgy látszik. Aztán nem tudom mi a faszomnak 5 futó. Valamint azt sem tudom hogy Seth Wand mit keres a keretben... 5 LB, no comment... 4 CB, jóvan ott van még chekwa, de az is elég kevés, főként hogy CJ elég üveg. Nagy bajban leszünk ha a falon kívül valaki megsérül a védelemben... Semmi pótlás nincs.


Quarterbacks: Jason Campbell, Kyle Boller and Terrelle Pryor (suspended for first five games and doesn’t count toward 53-man roster)

Running backs: Darren McFadden, Michael Bush, Taiwan Jones, Michael Bennett and Rock Cartwright.

Fullback: Marcel Reece

Wide receivers: Chaz Schilens, Louis Murphy, Darrius Heyward-Bey, Denarius Moore, Derek Hagan, Jacoby Ford and Nick Miller

Tight ends: Kevin Boss, Brandon Myers, David Ausberry and Richard Gordon

Offensive linemen: Jared Veldheer, Stefen Wisniewski, Samson Satele, Cooper Carlisle, Khalif Barnes, Bruce Campbell, Stephon Heyer, Joseph Barksdale and Seth Wand.

Defensive linemen: Matt Shaughnessy, Lamaar Houston, Trevor Scott, Tommy Kelly, Richard Seymour, Desmond Bryant, John Henderson and Jarvis Moss

Linebackers: Kamerion Wimbley, Rolando McClain, Quentin Groves, Darryl Blackstock and Bruce Davis II

Safeties: Tyvon Branch, Michael Huff, Mike Mitchell, Jerome Boyd and Chimdi Chekwa

Cornerbacks: Stanford Routt, Chris Johnson, DeMarcus Van Dyke and Joe Porter

Kicker: Sebastian Janikowski

Punter: Shane Lechler

Long-snapper: Jon Condo
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok! Lenne egy kérdésem.
Egy Chris Morris C/G nevű játékos megcsinálta nálunk az 53as rostert.
Mivel karrierje nagy részét nálatok töltötte így itt érdeklődnék róla.
Milyen player?Bazzani
Backup szintű játékos volt nálunk és nem sok vizet zavart. Azért szerették az edzők, mert a belső posztok mindegyikén otthonosan mozgott és így egy játékossal lehetett megoldani a belső cseréket, szóval mindenképpen hasznos, de sztem kezdő szintet még mostanra sem érte el.Bruce
Köszi.
Nálunk is egyértelműen cserének kell.
Márha nem jön helyette valaki.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Srácok! Lenne egy kérdésem.
Egy Chris Morris C/G nevű játékos megcsinálta nálunk az 53as rostert.
Mivel karrierje nagy részét nálatok töltötte így itt érdeklődnék róla.
Milyen player?Bazzani
Backup szintű játékos volt nálunk és nem sok vizet zavart. Azért szerették az edzők, mert a belső posztok mindegyikén otthonosan mozgott és így egy játékossal lehetett megoldani a belső cseréket, szóval mindenképpen hasznos, de sztem kezdő szintet még mostanra sem érte el.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok! Lenne egy kérdésem.
Egy Chris Morris C/G nevű játékos megcsinálta nálunk az 53as rostert.
Mivel karrierje nagy részét nálatok töltötte így itt érdeklődnék róla.
Milyen player?

több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
azt írják hogy Ausberry és loper is out 😮Bruce
Ausberry akkor gondolom PS, de ez is meglepő. Loper azért nem villantott semmi extrát, ettől függetlenül nálam biztos backup lett volna.


Brown kidobása azért meglepő számomra, mert Mitchell igencsak kérdőjeles, hogy pályára léphet-e. Talán Boyd lesz helyette rosteren?

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
azt írják hogy Ausberry és loper is out 😮
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Elvileg CJ visszatér és nem akarják elvenni a lehetőséget a fiatalok elől, aminek én örülök. Ha viszont CJ megint nem hozza azt amit várnak tőle, akkor lesz baj.

Na ez meglepett:

Jeremy Ware és Stevie Brown is ki lett dobva.peterbadbone
Brown tavaly is ki lett rakva, csak sérülések után jött vissza, de akkor nem volt rossz. Idén viszont nem teljesített olyan jól, szóval ő annyira nem meglepő
Ware más tészta, mert ő azért nem olyan rossz játékos szerintem, de úgy látszik hogy DVD és Chekwa nem mehet le a rosterről, mivel idén draftoltuk őket.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálunk is elkezdődött:

WMC és Lito távozott. Remélem ezzel Sterling Moore-nak megnőttek az esélyei az 53-ra.peterbadbone
Lito-t azért sajnálom!
WMC nem tudta beverekedni magát, az nem olyan nagy probléma, mert vannak nála jobbak, de hogy Lito Sheppardnál is jobb DVD meg a többi szutyok, azt azért nehezen hiszem el...Bruce
Nem jobb DVD hanem gyorsabb. 😉

több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Elvileg CJ visszatér és nem akarják elvenni a lehetőséget a fiatalok elől, aminek én örülök. Ha viszont CJ megint nem hozza azt amit várnak tőle, akkor lesz baj.

Na ez meglepett:

Jeremy Ware és Stevie Brown is ki lett dobva.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nálunk is elkezdődött:

WMC és Lito távozott. Remélem ezzel Sterling Moore-nak megnőttek az esélyei az 53-ra.peterbadbone
Lito-t azért sajnálom!
WMC nem tudta beverekedni magát, az nem olyan nagy probléma, mert vannak nála jobbak, de hogy Lito Sheppardnál is jobb DVD meg a többi szutyok, azt azért nehezen hiszem el...
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nálunk is elkezdődött:

WMC és Lito távozott. Remélem ezzel Sterling Moore-nak megnőttek az esélyei az 53-ra.

több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Briggs trade érdekes lenne, mert ugye ő több pénzt akar. Ahogy néztem most is szép kis szerződése van, nekünk meg pont helyünk nincs a cap alatt, szóval nem hiszem, hogy nyerők lehetnénk... mondjuk az 5. kört én odaadnám érte 😀

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
És akkor jövőre no 1,2,3.?Az szép lenne. De tény, mindenképpen kell egy lb.Raider89
Azt hiszem 4. kör sincs már 😀
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
És akkor jövőre no 1,2,3.?Az szép lenne. De tény, mindenképpen kell egy lb.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Amúgy nevek alapján valóban nem lesz olyan gyenge a csapatunk, talán csak az O-Line ami nem elég veretes és a csere Lb-k akik nem túl jók, de ott még erősíthetünk mert ugye már korábban többször is hírbe hoztak minket Tatupuval és most felreppent, hogy cserélnénk Briggs-t a Bearsból. Bár remélem nem az első körös draftcédulánkért, de ha a legutolsó ilyen cserénket nézem, Seymour is megérte, lehet hogy Briggs is megérné...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ha jól emlékszem legutóbb amikor 0-4el kezdtünk, SBt nyertünk.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát... Itt egy nagy büdös lóf@asz lesz! Nem Playoff...!!!TST
Az előszezon teljesen más. Attól függetlenül sok jót én sem várok, de legalább lesz min idegeskedni a meccsek alatt 😀Bruce
Már alig várom... :/ 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Hát... Itt egy nagy büdös lóf@asz lesz! Nem Playoff...!!!TST
Az előszezon teljesen más. Attól függetlenül sok jót én sem várok, de legalább lesz min idegeskedni a meccsek alatt 😀
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát... Itt egy nagy büdös lóf@asz lesz! Nem Playoff...!!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Basszameg. BC lesérült... Nem tud lábraállni :s
Ja és az előbb Blackstock is lennmaradt. Egyébként hulla szarok vagyunk. Talán J.Mosst, Scottot és Hagant lehetne kiemelni akik mutattak is valamit.
Ez a Hagan srác kurvajó fogás volt. Fontos szitukban képes villanni, ez még jól jöhet. Na megvárom Pryort azt alvás mert ez már fáj, kb csak miatta maradtam fenn miután kuvvagagyik vagyunk, kiváncsi vagyok rá.
---Update
jóvan hálistennek nincs para, Bruce megint pályán.
Blackstockot nem vágom h komolyabb e az injury, de az gáz lenne ha őis kidőlne a Döme által írt igen keskeny lbsorból!
Hagan első dropja kb. Mondjuk 2en voltak rajta a levegőben, sisakkal a veséjében kb 😀 és így is majdnem catch..



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Hát nem tudom, LB-ben kurvára nincs depth... A 3 kezdő utáni Darryl Blackstock, Bruce Davis, Sam Williams trió az kb lószart sem ér...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Erről a wonderlicról mit kell tudni? Milyen féle kérdések vannak benne, és mi az "átlagpontszám" meg a max, és mennyi alatt nagyon buta az ember 😀 OMG ha a dagi több pontot ért el.. Amúgy én bízom Pryorban, azért ő nem olyan lassú gec mint a dagi, futásai életveszélyesek amit láttam highlightokból, és azért neki is van 1 bomba karja.. Csakhát a pontosság.. A jövőben talán viheti valamire, persze ha nem egy jellemtelen agyhalott geci mint az elődje. Amúgy mit is csinált amiért eltiltották?



Just Win Baby!