Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Azért, ha nincs az Orton fumbli lehet más a meccs vége...Rolni
+ a rengeteg drop a denveri WR-ektől.

Azért azon a mozdulaton percekig röhögtem 😂
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Na nézzük:

Offense:
Playcalling többnyire tettszett, bár helyenként az volt az érzésem kicsit túltrükközzük.
WR posztról DHB volt jó. Sok esélyt nem kaptak mondjuk, de ő élt a kevéssel. Moore és Chaz mellőzését furcsállom kicsit, Ford meg nem volt 100as vagy a sync nem volt meg a kiesett TC, preseason miatt...
DMC állat. Reece szintén. Bush nagyon nehezen indult be, de a végén nagyon fontos szerepe volt és ott nagyot játszott.
JC okos volt, vigyázott a laszdira, de volt 1-2 helyzet amikor több kellett volna. DHB sideline passz pl simán TD lehetett volna, ha jó a passz...
OL vegyes volt. Futás segítésében többnyire szolid volt, bár kérdéses ez mostani teszt, mert ugye a Denver DT duo liga szinten bottom 5ben van sztem. Az, hogy ennek ellenére és DJ hiányával együtt néha komolyan megfogták a futást nem jó. Kérdés, hogy a Wiz-Satele-Cooper trio mire megy majd vmi bitang DL ellen. Wiz hibázgatott, de hát istenem rookie. A játéka sztem jó volt, csak a büntiket elhagyni. Satele tegnap jó volt. Végén egyik Bush futásnál kiosztott egy gyönyörű dupla blokkot. Brutál 3-4NTk ellen mire lesz elég az még kérdés. Cooper hiba nélkül játszott sztem, így kell még ebbe a falba, de erősebb nem lett...
Veldheer nekem tetszett. A Denveri pass rush papíron nem rossz és fogta ő Elvist is jól és ha jól emlékszem Millert is. Néha azért még be lett tolva a zsebbe, de sztem látszik, hogy erősődött. Reméljük tovább javul meccsről meccsre.
Barnes a büntiktől eltekintve vállalható volt, de gyorsan kéne Joe beépítése a jobb oldalra. Heyer szar volt...
TE posztról hiányzott nagyon Boss. Myers back upnak OK, de kezdőnek kevés. Gordon egész jó volt blokkban.

Összességében run O rendben volt. OL büntiket leszámítva nem volt vállalhatatlan, de azért ez a front 7 nem egy top alakulat volt. Pass protection is kell, h javuljon, de nem volt vészes sztem. WR fronton kell jobbat nyújtani. Hamarabb kellene elszakadniuk...Boss és Murphy, Ford(sérülését nem ismerjük) visszatérte után és Joe vagy\és BC beillesztése után azért lehet lesz vmi az alakulatból. Az azért látszik, hogy akkor leszünk kurva nagy szarban, ha vki megfogja a futásunkat.
Bills ellen lehet azért keresni való, mert a Chiefs jól futott rajtuk csak keveset. Utána más tészta jön...

Defense:
DL elején megijesztett, de aztán bepörögtek...Jó lesz ez a csapategység. Base kezdő fal erős. Nickel, siettető felállások is jók Scott, Wimbley jól mozgott kinn, Bryant és Houston benn. Futás ellen a bitang beállás is jó volt.
Run D jó volt, de itt megintcsak ne ragadtassuk el magunkat...Denver tavaly sem tudott futni...
Wimbley és Groves jók voltak, míg McClain nem volt meggyőző, sőt...ennek nem örülök.
Nickel felállásnál Boyd egész jó volt...azért Mitchell upgrade lesz...
Routt és CJ sztem rendben volt. CJ-t Lloyd azért beszopatta kicsit, de alapvetően jók voltak sztem. Nickelbe sem volt égető a szitu attól függetlenül, hogy Huff, DVD, Branch vagy Porter volt ott...bár nem rossz a denver pass O, azért itt se hamarkodjuk el a dícséretet. Bills ellen jó teszt lesz...
S játék sztem rendben volt, Gio megelpően jó volt...

Több kell Rolandotól és nem szabad hasra esni. Azért, ha nincs az Orton fumbli lehet más a meccs vége...Jobb csapatok ellen több kell majd, de azért az nem volt rossz, hogy Aso hiánya egyenlőre nem annyira érezhető.

ST:
Jano és Lechler állatok, Rock szintén, de a puntreturn nagyon csúnya volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
A DL-ben az is tetszett, hogy nagyon jól keverték a dolgokat. Mondjuk úgy láttam, hogy Shaughnessy végig nyomta szinte a meccset, sztem ő volt fenn a legtöbbet.
Aztán volt hogy így álltunk fel: Wimbley - Houston - Bryant - Shaughnessy (itt 3 játékos sem az eredeti posztján volt)

Sokat volt benn Houston helyett Scott. De végeredményben, szinte mindegy hogy ki volt benn, nagyjából jól működött a fal.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Két rekordbeállítás, és 9 év után győzelem szezonnyitón...
DE ez a játék kevés lesz a továbbiakban.
Főleg McClaintől. Mindenki lenyilatkozta, mekkora ász, erre kemény egy assistot jegyzett a meccsen (meg volt egy szép deflectionje). Rendszerint elszállt a ballcarrier előtt, lehet azt hitte, összeesnek a félelemtől.
Csalódás volt a játéka.
A DL kicsit lassan indult be, de utána jól tolták.
Futás ellen javult a D, szerintem a passD se romlott sokat, legalábbis nem olyan feltűnőek a CBk gyengeségei így, hogy megoszlanak a passzok.
Az offense-től sem ájultam el, DMC-ben mindig ott van a nagy play lehetősége, de a passzjáték gyakorlatilag nulla volt.
Össze kell szednie a csapatnak magát, mert könnyen negatív szezon lehet ebből.
A Jets, Patriots, Packers triótól csúnya vereségekre számíthatunk...

De legalább 1-0 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Just a win és csoportellenfél ellen.
Végre egy kis öröm.
B Campbellel meg mi a szar van.....
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lement az első meccs és győztünk, ez fontos. A mutatott játék olyan volt amilyen, ez egy szinte offseason nélküli idényben nem volt akkora gáz. Őszintén megvallva én rosszabbra számítottam. Igaz csak a 3. negyedtől tudtam nézni, de ami elsőre lejött, hogy a DL mennyire penge volt! Látszik, hogy egy összeszokott, jó erőkből álló alakulat. Az összes többi csapatrésznek nagyot kell fejlődnie, hogy utolérje őket! Jano és Lechler minden centet megérnek és Cartwright is igazi ST playa, az egyik legjobb FA igazolás a szememben. DHB is fontos elkapásokat mutatott be, DMC meg hozta amit tud. Az utolsó denveri rohamnál, folyamatosan Porterre mentek a passzok, viszont egy szerelése sincs, ha jó láttam a statokat, ez azért sokat elmond. A lényeg, hogy behúztuk az első meccset, ráadásul idegenben, csoportriválissal szemben remélhetőleg komolyabb sérült nélkül.

Amúgy nem értem a Broncost mert nekünk nem fekszenek a futkosós QB-k, az, hogy Tebow egy playre sem állt be... furcsa.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ford sérülése a legkomolyabb, mert ő nem is tért már vissza a 3. negyed után. Hamstring injury. 😕
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Barnes és Heyer a két All American Pro Bowler OLinemanünk! IMÁDOM ŐKET! Főleg a két 1mást követő playben elért Heyer false start volt frenetikus! :cool:
CJ helyet jó lenne valaki, mert kétségeim vannak afelől, hogy valamit is mutatni fog a 2 évvel ezelőtti formájából... Routtnál sok a bünti mert nem képes a seggét fél centivel lejjebb baszni, így csak nyalni, meg csapkodni tud a WRen... De legalább a pofájuk nagy...!!!! McLain... Inkább meg se szólalok! Routtnak meg tudtam volna bocsátani, ha nem ejti ki a kezéből azt a felpattant labdát...
Mondjuk ha Orton nem fumblizza el és odaokádja a középen levő töküres szamárnak, akkor lett volna itt nemulass!
Nembaj! Lényeg a W!!!! 😉 De, hogy legközelebb ez nem lesz elég a csapattól az tuti! Úgy kell ide Murphy meg Boss mint 1 falat kenyér!
Ezektől függetlenül örülök ám! 😊
több mint 12 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Nem volt ez rossz, van mit javítani, de lényeg a győzelem.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Kíváncsi vagyok a sérüléseinkre.

Remélem egyik sem komoly. Seymour saját lábon ment le, de ez nem jelent igazából semmit.
Chris Johnson visszatért, de ő is elég üveg.
McFadden nyaksérülése remélem nem komoly, bár akkor nem küldték volna vissza egyáltalán.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Na Győztünk!

Amin javítani kell!

RT poszt (egyik buzi sem volt megoldás, jöjjön Barksdale)
A többi fal poszt többé kevésbé jó volt. Veldheernek is volt azért gondja és Wiz sem éppen volt toppon, de elment a teljesítményük. Meg persze azért a 190 yard futáshoz kellettek ők is.

A passzjáték gyalázatos volt, még a 100 yardot sem értük el... Ebben javulást várok. Egyedül DHB volt értékelhető.

De ugye tudvalévő volt, hogy futással lehet megverni ezt a Broncos-t és azt is csináltuk.

A védelemre nem nagyon tudok mit mondani, mert voltak nagyon jó momentumaik, de voltak elképesztő hibák is, főként a passzjáték terén. A 38 rushing yard az azért elég impresszív. Viszont a passzvédekezésen lesz mit javítani. Kicsit erősebb pass rush támogatás kell és nem lesz ez olyan nagyon szörnyű.
Aki egyértelműen csalódás, az McClain, semmit se tudott csinálni, szar volt egyszerűen. Ha ő nem javul, akkor baj lesz. Akkor nincs mese, hozni kell Tatupu-t.

Spec teamben azért az a bekapott punt ret TD nem kellett volna, akkor azt mondom, hogy csillagos 5ös, legalábbis Jano miatt, de így van mit javítani.

Na de tényleg csak a győzelem a lényeg! Most már a Billsre kell figyelni!

GO RAIDERS!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Nem volt szép meccs. Geci sok a bünti, pass O még mindig nem él, de azért voltak bíztató részek is.
Azért ha nincs az Orton fumbli...😊

A lényeg, hogy 1-0!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jó kis meccs volt, bár lehetett bőven izgulni, na meg a buzi büntik... De lényeg a W! 1-0.
Poz: DMC, Giordano, Boyd, DHB, DLINE, JANO63! Lechler77
Negativum is sok volt sajnos...



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
The Oakland Raiders have declared OG Bruce Campbell, LB Bruce Davis, TE David Ausberry, WR Derek Hagan, TE Kevin Boss, WR Louis Murphy, SS Michael Mitchell inactive for Week 1

Nekem fura hogy Ausberry, Hagan és Campbell inaktív...Bruce
nekem is 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders have declared OG Bruce Campbell, LB Bruce Davis, TE David Ausberry, WR Derek Hagan, TE Kevin Boss, WR Louis Murphy, SS Michael Mitchell inactive for Week 1

Nekem fura hogy Ausberry, Hagan és Campbell inaktív...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ausberry és Hagan is inaktív, most olvasom :o



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jah tényleg, Dhb.. Őt kifelejtettem így a nagy meccsdrukkban.
Sztem Ausberry fog kapni labdákat Te-k közül, azért ő elég jó kezű, elkapó is volt egyetemen ha jól tudom. Myers meg blokkban jobb, kiegészíthetik egymást. Már csak 1 óra!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Akkor most Ford az 1., Schilens a 2., Hagan a 3.? Vagy MooreRaider89
Hagan nem a 3.
Moore előtte van és valszeg DHB is, de sztem ez annyira nem számít, mert mindenki pályára fog kerülni és majd kiderül, hogy ki milyen formában van.
Azért jó lenne egy kiemelkedő WR játék, mert ez annyira ritka nálunk mint a fehér holló. És mivel most TE játék nagyon nem lesz sztem, így ha valamiféle passzjátékot akarunk, akkor annak egy WR-től kell származni, persze lehet hogy egyik futó fog kiemelkedni.

Jajj de várom már...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Akkor most Ford az 1., Schilens a 2., Hagan a 3.? Vagy Moore



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ha Hueék is paráznak ennyire a 'hoes pass rushától akkor biztos kitalálnak valamit, mondjuk kibaszottsok screen play, stb...Nem szabad félni, oda kell baszni nekik!
Végre gameday, de vártam már! Gondolom hajnalban leszünk azért. Vagy aki pesti, esetleg össze lehetne hozni valami közös mókát valahol 😉Raider89
Én nézni fogom mindenképpen, de csak itthon, mert utána melóba kell mennem!

Bruce
Ugyanez a terv, ugyanezen ok miatt, egyedül az szólhat közbe, ha nem tudok 4.15kor felkelni...Rolni
Én is itthon nézem, de 10-re menni kell Pestre, előadásra 😛

Én a passzoktól annyira nem félek, pont Aso hiánya miatt. Legalább már nem csak Routtra fornak dobálni.
A passzjáték érdekes lehet, de tavaly sem a vertikális passzokból lettek a nagy játékok.
Bízzunk DMC-ben és, ha szorul a hurok, akkor ott van Ford 😀

McClainre vagyok a legkíváncsibb, mire lesz képes egy év tapasztalattal a háta mögött...
És rengeteg sacket várok!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2011/09/12/SP9I1L1S8T.DTL&feed=rss.raiders&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Valóban az lesz a lényeg, hogyan megy a futásunk? Hogy bírjuk a pass rushereiket tartani?, mit tud a run, ill passz D?...
Nem egy bonyolult játék ez 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ha Hueék is paráznak ennyire a 'hoes pass rushától akkor biztos kitalálnak valamit, mondjuk kibaszottsok screen play, stb...Nem szabad félni, oda kell baszni nekik!
Végre gameday, de vártam már! Gondolom hajnalban leszünk azért. Vagy aki pesti, esetleg össze lehetne hozni valami közös mókát valahol 😉Raider89
Én nézni fogom mindenképpen, de csak itthon, mert utána melóba kell mennem!

Bruce
Ugyanez a terv, ugyanezen ok miatt, egyedül az szólhat közbe, ha nem tudok 4.15kor felkelni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ha Hueék is paráznak ennyire a 'hoes pass rushától akkor biztos kitalálnak valamit, mondjuk kibaszottsok screen play, stb...Nem szabad félni, oda kell baszni nekik!
Végre gameday, de vártam már! Gondolom hajnalban leszünk azért. Vagy aki pesti, esetleg össze lehetne hozni valami közös mókát valahol 😉Raider89
Én nézni fogom mindenképpen, de csak itthon, mert utána melóba kell mennem!

Sérültlista:

Out:
Kevin Boss
Mike Mitchell
Louis Murphy

Probable:
Darryl Blackstock
Derek Hagan
Chris Johnson
Taiwan Jones
Chaz Schilens
DeMarcus Van Dyke
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ha Hueék is paráznak ennyire a 'hoes pass rushától akkor biztos kitalálnak valamit, mondjuk kibaszottsok screen play, stb...Nem szabad félni, oda kell baszni nekik!
Végre gameday, de vártam már! Gondolom hajnalban leszünk azért. Vagy aki pesti, esetleg össze lehetne hozni valami közös mókát valahol 😉



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Gradkót én is figyeltem, hogy nyomott egy fajin TD-t.

Igazából én azért félek egyrészt a mostani Broncos meccstől, hogy nem tudjuk megfogni a pass rushukat és rengetek sack vagy hurry lesz, ami miatt a passzjátékunk nem fog működni egyáltalán, de ha nincs passzjáték, akkor a futás sem úgy megy.

A Bills ellen meg az a félelmem, hogy ha ilyen jól tud passzolni Fitzpatrick, akkor ellenünk is tud így és az nagyon nem lesz jó, mert általában nyelni szoktuk a passzokat, főként hogy most már nincs Aso sem...

Ha most kikapunk, könnyen lehet hogy 4 vereséggel nyitunk, ami nagyon csúnya lenne...Bruce
Jogos félelem mindegyik sajnos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!