Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem elég fájó volt ez a meccs, mert a győzelem a kezünkben volt.
És 2-0 mint kezdés remek lett volna. Erre .....
Ennyire nem lehet elbénázni, most már tolja az O is keményen.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders TE Kevin Boss (knee), WRs Jacoby Ford (hamstring), Darrius Heyward-Bey (knee) and SS Michael Mitchell (knee) are all likely candidates to return in Week 3. Head coach Hue Jackson said he expects to get back some more healthy bodies this week.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen! Én is ezen a véleményen vagyok! 3. negyed katasztrofális volt, de azért 1 negyed alatt össze rakták az O-t! Viszont a D-t nem, és ez aggasztó... Igazából az miatt, hogy a következő meccseken nem hugyospisták ellen játszunk (semelyik csapat ne vegye magára) hanem a Jets, Pats és a Texans... :/
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.zavi27
Pont leírod, hogy milyeneket passzolt Campbell, tehát van irányító. Vannak elkapók, Moore és Hagan.
Boss is hamarosan visszatér és ő azért csak jobb lesz mint Myers volt, tehát még egy plusz opció.

Mondjuk én a PO-ban nem hiszek, de azért jó lenne minél több meccset nyerni. Meg egyszer kétszer azt is megnézném, hogy mindkét (mindhárom) csapatrészünk jól működik!Bruce
+1
Hue Jackson meg fogja oldani a támadójátékot! Szerintem remek szakember.
Én simán úgy érzem, hogy a Raiders sok sok év után megérett arra, hogy elinduljon a rájátszás felé, és amilyen link a Chargers, erre van reális esély.Helmut Zimmer
Hue-t én is remek szakembernek tartom és a mostani produkció után nem is annyira az O miatt aggódok.
Boss, Ford és Murphy nélkül ilyen légi attackot összeraktak, akkor ez innentől már csak jobb lehet elvileg. Ha a futást is hozzávesszük, akkor igen veszélyes kis támadóegység kezd kialakulni.

A D az ami aggaszt. Denver ellen rendben voltunk, de ez a mostani azért megmutatta,h jó O ellen még kevesek vagyunk...Pass ellen még értem is a dolgot, mert Routt mellett van egy gyökér(CJ) és 3 tök kezdő( DVD,Chekwa,Porter) CBnk. De hogy a run D mitől nem ment ennyire azt nem értem. A front 4 papíron igen bivaly és Denver ellen meg is mutatták...nem értem...sokkal több kell a faltól is és Rolando-tól is a futás ellen...és sajnos eddig a DC választásunk nem győzött meg túlzottan...sokkal több kell Chuck-tól is...az, hogy ennyire nem tudtunk a 2. félidőre váltani sztem leginkább rajta múlott...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.zavi27
Pont leírod, hogy milyeneket passzolt Campbell, tehát van irányító. Vannak elkapók, Moore és Hagan.
Boss is hamarosan visszatér és ő azért csak jobb lesz mint Myers volt, tehát még egy plusz opció.

Mondjuk én a PO-ban nem hiszek, de azért jó lenne minél több meccset nyerni. Meg egyszer kétszer azt is megnézném, hogy mindkét (mindhárom) csapatrészünk jól működik!Bruce
+1
Hue Jackson meg fogja oldani a támadójátékot! Szerintem remek szakember.
Én simán úgy érzem, hogy a Raiders sok sok év után megérett arra, hogy elinduljon a rájátszás felé, és amilyen link a Chargers, erre van reális esély.Helmut Zimmer
Hat bizom benne en is, jo lenne mar nagyon! Meglatjuk, en nem bizom Campbellben amiota idejott gyenge. Es nincs egy playmaker wr sem mar evek ota, talan majd Moore.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.zavi27
Pont leírod, hogy milyeneket passzolt Campbell, tehát van irányító. Vannak elkapók, Moore és Hagan.
Boss is hamarosan visszatér és ő azért csak jobb lesz mint Myers volt, tehát még egy plusz opció.

Mondjuk én a PO-ban nem hiszek, de azért jó lenne minél több meccset nyerni. Meg egyszer kétszer azt is megnézném, hogy mindkét (mindhárom) csapatrészünk jól működik!Bruce
+1
Hue Jackson meg fogja oldani a támadójátékot! Szerintem remek szakember.
Én simán úgy érzem, hogy a Raiders sok sok év után megérett arra, hogy elinduljon a rájátszás felé, és amilyen link a Chargers, erre van reális esély.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.zavi27
Pont leírod, hogy milyeneket passzolt Campbell, tehát van irányító. Vannak elkapók, Moore és Hagan.
Boss is hamarosan visszatér és ő azért csak jobb lesz mint Myers volt, tehát még egy plusz opció.

Mondjuk én a PO-ban nem hiszek, de azért jó lenne minél több meccset nyerni. Meg egyszer kétszer azt is megnézném, hogy mindkét (mindhárom) csapatrészünk jól működik!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Miller... Remélem meccs után a zuhany alatt lehajolt szappanért... TST
Azért ez csak egy focicsapat, nem börtön 😂BMG
Van ott annyi néger... Biztos jut egyvalaki a kis fehér srácra!
Mondjuk a Kandó Hendó!: Most lesújtok reád HATALMAS haragommal! 😂
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintem Heyernek és DHBnek köszönhetjük, hogy az O kircsi volt! 😂
Miller... Remélem meccs után a zuhany alatt lehajolt szappanért... Kritikán aluli...
Jó volt ez a meccs! Igazából most fele annyira nem vagyok elkeseredve az L ellenére, mint hétfőn a W-nél. Elég paradox, de ez van! 😊

Jah! Amúgy gondolkoztam, hogy beszólok a félidőben Helmutnak a fennkölt hangvételű leveléért, de jobb, hogy nem tettem! 😛 (gáz volt a fórum fogaskerekei közt) 😊TST
Tényleg jobb hogy nem tetted 😛 😀
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Miller... Remélem meccs után a zuhany alatt lehajolt szappanért... TST
Azért ez csak egy focicsapat, nem börtön 😂
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem Heyernek és DHBnek köszönhetjük, hogy az O kircsi volt! 😂
Miller... Remélem meccs után a zuhany alatt lehajolt szappanért... Kritikán aluli...
Jó volt ez a meccs! Igazából most fele annyira nem vagyok elkeseredve az L ellenére, mint hétfőn a W-nél. Elég paradox, de ez van! 😊

Jah! Amúgy gondolkoztam, hogy beszólok a félidőben Helmutnak a fennkölt hangvételű leveléért, de jobb, hogy nem tettem! 😛 (gáz volt a fórum fogaskerekei közt) 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyon nagy meccs volt, tudom a vereség az vereség.Ugyanolyan L, ha 1 ponttal kapsz ki vagy ha 50 ponttal.Ebben a Raidersben nagy potenciál van, drukkolok nektek.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Jó kis klasszik velőtrázó sódáun volt.
Én a vereség ellenére gratulálok. Oaklandben Ti nyertetek volna.
Jó lesz ez a Raiders!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Egyébként gondolkoztam azon is, hogy lehetne fajin 5 WR-es, 4 WR-es 1 TE-s felállásokat alkalmazni úgy, hogy (Murphy, Ford, Hagan, Moore és DHB vagy Boss) sztem ezzel is lehetne szépen haladni, lásd egész jó volt a Bills is az ilyen felállássokkal. Ez gyilkos lenne ha a futásokkal jól kombinálnánk illetve a trükkös playekkel.
Bruce
A Bills alapvetően mást játszik.

Sztem ahhoz ,hogy jó 5WR shotgunt lehessen tolni, kell 2 deep target (Ford+Moore), + kell két nagydarab possession WR, vagy 3. De az ötödik target lehet akármi végül is. Szal inkább akkor 4WR+elkapó TE. Csak itt egy jó possession WR sincs sztem. Mármint aki 16 meccsen jó várhatóan. Nemhogy kettő (és egy csere).

Másik, hogy Reece+RDMC és tsaik sztem többet érnek hosszútávon, mint a Raiders elkapósor. Őket kár lenne limitálni.ulpianus
Hát persze, hogy sokat érnek a futóink, de nem is a limitálásukra gondoltam, hanem a playek keverésére, hogy legyen még egy ilyen sok elkapós felállás is. Reece-t egyébként lehet possessionként is használni, mert elkapó volt a lelkem 😊
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Moore isten 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyébként gondolkoztam azon is, hogy lehetne fajin 5 WR-es, 4 WR-es 1 TE-s felállásokat alkalmazni úgy, hogy (Murphy, Ford, Hagan, Moore és DHB vagy Boss) sztem ezzel is lehetne szépen haladni, lásd egész jó volt a Bills is az ilyen felállássokkal. Ez gyilkos lenne ha a futásokkal jól kombinálnánk illetve a trükkös playekkel.
Bruce
A Bills alapvetően mást játszik.

Sztem ahhoz ,hogy jó 5WR shotgunt lehessen tolni, kell 2 deep target (Ford+Moore), + kell két nagydarab possession WR, vagy 3. De az ötödik target lehet akármi végül is. Szal inkább akkor 4WR+elkapó TE. Csak itt egy jó possession WR sincs sztem. Mármint aki 16 meccsen jó várhatóan. Nemhogy kettő (és egy csere).

Másik, hogy Reece+RDMC és tsaik sztem többet érnek hosszútávon, mint a Raiders elkapósor. Őket kár lenne limitálni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az említett Bills TD-nél az kezek-lábak között végig látni lehetett a goalline-t, de azon a futó, sőt a labda sem ment át. Az új szabályok miatt a kétes pontszerzéseket meg kéne vizsgálni, és ha Hue is bedobta a pirosat, akkor az biztos nem volt egyértelmű TD. Ezt még most sem értem :/

A meccs a 3-ik negyeden ment el. Tavaly is ez ment, a szünet után impotens lett a támadójáték és a D is benyelte a nagy play-eket. Nem hiszem, hogy ezen nem tudunk javítani.

Vicces volt, hogy a "csere" WR-ek produktívabbak voltak, mint múlthéten a kezdősor. Moore tényleg nagyot játszott, még a meccset is majdnem megnyerte...

A D nem volt most formában.
Az alap pass rush megvolt, de nem sikerült komly hibára kényszeríteni Fitzpatrickot.
A DB-kel az a bajom, hogy mindig kifutnak a képből, így nem látom, mit csinálnak.
McClain általában mindig jó helyen jár, csak mindig elbassza a tackle-t. Viszont passzvédekezésnél ki tudja használni a magasságát.

A végén kb. 51 yardon voltunk. Én odaadtam volna a labdát Janonak, ugyanannyi esélye lett volna, mint a HMnek. Rúghatott volna egy 68 yardos FG-t és akkor hosszabbítás...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
DHB is mutatott azért pozitív életjeleket az előző meccsen, ha ez a teljesítménye folytatódik, ha visszatér, akkor sztem maradni fog.

Akinek viszont menni kell a WR sorból az Nick Miller, mert az egy lúzer gyökér. Elesik mindig és egyszerűen fos volt. Ha ő elindult a kickoffal, akkor még a kurva 20 yardos vonalat sem értük el.

A másik aki tőlem mehet, az Chaz, bár őt nagyon imádom, de egyszerűen, ha még ebben a garnitúrában sem tud kitűnni, akkor mi lesz később, ha itt lesz Ford és Murphy is.

Egyébként gondolkoztam azon is, hogy lehetne fajin 5 WR-es, 4 WR-es 1 TE-s felállásokat alkalmazni úgy, hogy (Murphy, Ford, Hagan, Moore és DHB vagy Boss) sztem ezzel is lehetne szépen haladni, lásd egész jó volt a Bills is az ilyen felállássokkal. Ez gyilkos lenne ha a futásokkal jól kombinálnánk illetve a trükkös playekkel.

Jah és előbb elfelejtettem kiemelni Campbell-t, aki sztem nagyon jól nyomatta a passzokat, pontos is volt (69,7%), produktív is (323 yard, 2 TD). Az utolsó dobás, meg INT lett, bár valahol írták, hogy azt vissza kellett volna néznie a bíróknak, mert ugye idéntől minden ilyen kétes szitut megnéznek videón. Sőt a sporik az egyik Bills futott TD-t se nézték meg pedig az sem volt egyértelmű azért...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Csalódott voltam nagyon, hogy elszórtunk majd 3 TD előnyt. De ma már nem vagyok annyira felbaszva, mert nagyon jó jelek is voltak. A 2. félidei D az kritikán aluli volt, CJ pedig egy hányinger. Nem tud embert fogni, helyette folyamatosan szabálytalankodik. Mondjuk az edzők részéről is fasság volt egy az egyben Steve Johnsonon hagyni, amikor világos volt hogy úgy eteti ahogy akarja...

Viszont az O, Denariussal az élen hatalmas volt, tényleg nem voltak alaptalanok az edzőtábori hírek. Ez egy playmaker. Murphy-Ford-Moore: nagyon korrekt trió lesz, DHB meg ne foglalja a helyet. Neki kellene olyan TD-ket csinálni mint amilyen Moore-é volt.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ez szép volt!

előttem van, hogy Bruce teli torokból üvöltött minden flagnél 😉

Jó kis csapat ez a Raiders, ha a hiányzók is csatlakoznak remélem elkapjátok otthon a Jets-t!!!BillsFan
Én nem a flageknél üvöltöttem csak! 😀

A 3. negyedben sík ideg lettem aztán onnantól már kész voltam teljesen. Ennek tetézésére a stream elkezdett laggolni, ami miatt szinte semmit sem láttam a záró driveokból. De mindegy ettől függetlenül jó meccs volt és mindkét csapat megérdemelte volna a győzelmet, de ugye csak egy győztes lehet. 😊

Nekem nagyon tetszett a pass protection. Az első félidőben a futás, a másodikban a passzjáték, meg a trükkös dupla reverse az nagyon ott volt. Moore remélem hasonlóképpen folytatja és akkor Chaz mehet a picsába, mert papíron most ő volt a legjobb receiver-ünk a pályán aztán egy kilenc yardos elkapása volt. Egyszerűen nem tudta magát tisztára játszani. Még Myers is hatékonyabb volt nála. Haganról és Moore-ról nem is beszélve.
McFadden-t sajnos megfogták futásban a második félidőre, de elkapásban azért még odatette magát, a 143 yardos, 2 TD-s teljesítményét nem nagyon kell magyarázni. Moore 171 yardos 1 TD-sét sem. 😊

A védelem viszont nem fogott ki jó napot. Egyrészt a pass rush nem igazán ment, bár toltuk rendesen, de rendre el tudta dobni a labdát Fitz. Egy sacket csináltunk, csak elvették egy buta szabálytalanság miatt. Dömével beszéltük meccs közben, hogy McClain tényleg néha olyan fogalmatlannak tűnik, hogy nem is hiszem el. De azért csak ő lett a tackling leader, meg volt három pass deflectionja is.

Egyébként nem volt ez rossz, mert végig partiban voltunk, sőt az első félidőben nagyon jól játszottunk és ugye az is a meccs része volt azért. Csak a 3. negyed, csak azt tudnám feledni 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Ez szép volt!

előttem van, hogy Bruce teli torokból üvöltött minden flagnél 😉

Jó kis csapat ez a Raiders, ha a hiányzók is csatlakoznak remélem elkapjátok otthon a Jets-t!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Hát nyerni kellett volna...nem tudom mi történt az öltözőben félidőnél, de ott vmi nem volt az igazi. Álmosan jöttünk ki. Sztem már elhitték, h megnyertük aztán a végén hiába vettük fel újra a fonalat addigra a Bills túlpörgött minket.

Defensen ment el a meccs egyértelműen sztem, bár a DMC fumble is igen kritikus mozzanat volt.
21-3 után nem lehet egyszerűen 21 pontot beengedni...ezzel a 35 szerzett ponttal hozni kellett volna a meccset.
JC sztem nagyon jó volt. Moore egy állat...AJ mögött 2. rookie eddig...ha visszatér Murphy, Ford, DHB és Boss egész pofás O lesz itt sztem. Hue playcallingja tettszett.
Futás azt hittem jobban fog menni...kemény csapat ez a Bills...
OL passz protectionban igen jó volt sztem. Bünti se igen volt rájuk...talán 1 db??

Defense jól indult, de 2. félidőben szétestek, illetve Chan rájött mivel vagyunk verhetők. Gyors passzokkal...szívtuk is őket. CJ ma is bizonyította, h nem megy ez neki...sajnos az, hogy DVD és\vagy Chekwa előtt Huff a nickel azt sejteti, hogy idény nagy részében CJ marad a kezdő, de emiatt szopni fogunk sokat...
Routt sem tündökölt, de azért jól játszott...őt kéne végig az elsőkön tartani, mert amit Stevie Johnson művelt CJvel az szánalmas volt...

Branch neve mellé is felirtam egy kurva nagy fekete pontot. Azt a TD-t hogy a faszba engedhette a TEnek...sima INT kellett volna, h legyen, de min egy deflection...
McClain továbbra sem meggyőző...coverageban jó helyen van többnyire, de nem értem ezt a sok miss tacklet...tavaly ezzel nem volt gond...kicsit Morrisonra emlékeztetett időnként...
Utolsó Bills TD egy vicc volt. Sztem az CJ és Giordano hibája volt...McClain jött ki Spillerre, míg a kér gyökér ott ácsorgott és hagyta az elkapót üresen besétálni...
Nem tudjuk mi volt a hívás, de sztem a CB vagy S kellett volna, hogy menjen Spillerrel a szélre, másik emberre, míg McClain hátra megy zónázni középre...nem értettem a dolgot...

Rettenetes DLünktől nem voltam hasra esve...kevés volt a nyomás és futás ellen nagyon csúnya hibák voltak...

Kérdés, hogy mennyire a rövid hét, utazás hatása volt ez a teljesítmény...

Jövő héten home-opener a 2-0-s Jets ellen...na ott sok minden kiderül majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Gratulálok srácok, nagyon jó kis meccset játszottunk! További sok sikert, nálatok is elkezdődött valami Jacksonnal... 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Janot bevádolta vmi muff...remélem rendezik okosba...Rolni
Pont most vádolják be amikor már rekordot tart! 😀 Eddig meg szartak rája, most lehet lehúzni már nagy zsével a lengyel fattyút 😀