Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders RB Darren McFadden was named AFC Player of the Week for Week 3.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
DNP közül Shaughnessy az aggasztó számomra...ő nagyon kéne jó formában, mert a Pats ellen kelleni fog a bully!!

Nézzük egy kicsit ezt a Pats meccset:

Az esélyes egyértelműen a Patriots, még úgy is, hogy otthon játszunk a remek Jets meccs után és elvileg meg lesz a sell out. Ehhez sok kétség nem férhet. Lehet hasonlítgatni a csapatrészeket, de amíg ott egy Tom Brady az irányító, míg a mi csapatunk (reméljük) még "csak" feljövőben van mindig ott lesz az előny. Az a Pats O igen nehezen megállítható és a Bills meccs után nem hiszem, hogy TB ismét nekiáll INT-eket szórni...nem szokása ez neki...
Ezzel együtt van esélyünk nyerni! Ezt pont a Jets meccs kapcsán lehet kijelenteni. Megmutattuk, hogy jó csapatot is tudunk verni (csoporton kívül) és a Jets ellen mutatott 2. félidővel sokmindenki ellen lehet esélyünk.
A Pats ellen azért is van esélyünk, mert a védelmük igencsak döcög...Ezt kell kihasználni és hiba nélkül játszani és akkor összejöhet a W.

Nagyon fontos lenne, hogy az elején ne kerüljünk hátrányba és akkor szép hosszú futós driveokkal lehet haladni. DMC és a fal eddigi hírek szerint egészséges, Ford elvileg visszatérhet, szóval O oldalon számíthatunk szép dolgokra, pontokra, de nem lenne szerencsés egy shoot outba keveredni Bradyvel...

Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.

A lényeg, hogy végre nem tuti bukta előszele van egy ilyen meccsnek, bár azért lehet jön a kijózanító pofon...
Ami még fontos, hogy nem ezen a meccsen, de még csak nem is a Houston ellenin fog múlni a szezonunk...
Ha 2-3-al állunk majd, de jó mutatott játékkal akkor azért nem kell még temetni magunkat...

Persze addig sokmindne változhat, de:
Wk 6. Cleveland ellen itthon...nyerhető meccsnek tűnik most. Nem rossz csapat, de otthon jó játékkal hozható
Wk 7. KC itthon. Berry, Charles, Moaki IR után és látva az érdekes O play hívást most igencsak nyerhető meccsnek tűnik
Wk 8. Bye 4-3 sztem simán reális lenne, aminek tudnék örülni...persze minden ennél jobb eredmény szuper lenne
Wk 9. Denver itthon sztem W. Első meccs nem volt szép, de jobbak voltunk és nem látom, hogy mitől fordulna ez addig
Wk 10. SD idegenben már kicsit mástészta. Persze tavaly megvoltak, de azért itt nem mi leszünk a favoritok.
Wk 11. Min most még idegenben is verhetőnek tűnik
Wk 12. Chicago itthon nagy falat, de ha az az OL nem áll össze Cutlert megölik Seymourék
Wk 13. Miami idegenben megintcsak nem tuti buli, de az eddig látottak alapján verhetőek
Wk 14. GB idegenben nagyon bukta szagú
Wk 15. Detroit itthon nagyon jó meccs lehet. Kiderül addig Stafford egyben marad-e, de még vele is jók lehetünk itthon
Wk 16. KC idegenben jelen állapot sztem hozható, de addig már tényleg kurva sok minden változik majd
Wk 17. Itthon nagy hirig lesz a meccs, lehet nagy tétje is lesz (csoport elsőség esetleg vagy WC spot). Itthon hozható

8-8-tól11-5-ig sok féle dolog bejöhet. Most igen optimista hangulatban vagyok és a 10-6-ot lőném be, ami kurva szép eredmény lenne...

Na de először jöjjön a Pats!!!

Go Raiders!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
J Ford, hamstring, limited (in practice)

L Murphy, groin, Did Not Participate

D McFadden, groin, full (participant)

M Reese, ankle, DNP

J Campbell, heel, limited

R Brown, concussion, DNP

Q Groves, quad contusion, full

M Shaughnessy, shoulder DNP

J Boyd, knee, full

C Chekwa, hamstring, limited

M Giardano , shoulder, full

M Huff, concussion, ankle, body, everything, limited

C Johnson, hamstring, DNP

M Mitchell, knee, limited

D Van Dyke, knee, full

Tehát Ford már lehet játszik, de Murphy még nem. És nagyon talán játszhat Mitchell.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Wiz-re lehet szavazni: http://www.nfl.com/voting/rookies

DMC-re is: http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground

Wiznek nincs sok esélye (persze rá szavazok 😊 ), de DMC-nek igenis van!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Buffalo meccs lehet hogy az ev egyik legjobb meccse volt egy semleges nezonek, de a masodik felidoben rossz volt nezni, hogy a Bills 5 tamadasabol mind az 5 touchdown lett....
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
Gyerekek, ez fantasztikus győzelem volt, kezdek egyre jobban hinni a csapatnak!! Egyre szimpibb Hue Jackson is, a támadójátékban nem hittem eddig, ahogy Campbellben sem, de most kezd annyira összeszedett, változatos lenni, a bomba speciaális csapat, és erős védelem mellé, hogy ha így marad, akkor idén újra érdemes, élvezet Raiders meccset nézni végre, akármi is lesz az eredmény! Ezt az eddig 3 meccs is mutatja, hiszen a Buf ellen is talán az év egyik elgjobb meccsét játszottuk! Amit Mcfadden művel arra meg nincsenek szavak. Szóval ha most neadjisten jön egy 45-as zakó akkor valami elindul, megmozdult az offenseben ez mostmár egyértelmű! Silver and Black!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JUST WIN BABY!
Greetings from Oakland, the home of Al Davis and the geatest organization in all of professional sports!
Commitment to excellence....
McFadden = MVP
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Azt írták, hogy DMC-t a meccs végén azért nem küldték már vissza, mert nem akartak kockáztatni, hogy a kis sérülése ne váljon komoly sérüléssé. Szükségtelen volt beküldeni, bár beküldhették volna, ha nagyon muszáj, mert nem volt olyan komoly a baja, szóval teljesen biztos, hogy a Patriots ellen játszani fog.

Aztán hogy ebből mennyi a valóság, az majd vasárnap kiderül...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Darren McFadden expected to be fine

Oakland Raiders head coach Hue Jackson said RB Darren McFadden (groin) should be fine for Week 4 after suffering a groin injury in Week 3.


Raiders | Marcel Reece dealing with ankle injury

Oakland Raiders FB Marcel Reece (ankle) suffered an ankle injury in Week 3 against the New York Jets. Head coach Hue Jackson said Monday, Sept. 26, that it will take a couple of days to see how Reece responds to treatment.


Raiders | Jacoby Ford ready to test injury

Oakland Raiders WR Jacoby Ford (hamstring) is hopeful of returning to game action in Week 4 against the New England Patriots. He will test his injury this week once he is cleared by trainers. "Right now, it's day to day," Ford said. "This week is definitely day to day. I ran today, and that was the best I've felt (since the injury Week 1). So far, it's looking good for playing this week."


Raiders | Sterling Moore cut

The Oakland Raiders released CB Sterling Moore from the practice squad Monday, Sept. 26.


Raiders | Ron Parker signed

The Oakland Raiders signed free-agent SS Ron Parker (Seahawks) to their practice squad Monday, Sept. 26.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
A Pats ellen remélhetőleg visszatér majd Murphy és Ford, így még veszélyesebb lehet a támadójáték.
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Nagyon örülök az eredménynek! Amit meccseken produkálunk az csak DMC-el értékelhető , nélküle kuka az egész!
Szóval jó lenne ha ő ott lenne a Pats ellen.... egy szoros meccsnek már tudnék örülni!

picit bosszant a Bills elleni vereség ... milyen szépen festene az a 3:0 szezon kezdés

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szerintem a Patsben benne lesz még az ütés. Ti pont az a fizikális csapat vagytok, ami nagyon tud fájni a Patsnek. Túlvilági csoda kéne ahhoz, hogy meg tudják állítani a Támadójátékotokat. És Brady is ember!
Gratu a győzelemhez. 😊
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Én bevallom h mindig szkeptikus voltam JC-vel de idén egyáltalán nem úgy játszik mint tavaly főleg a szezon elején, Hue meg ő már kezd hasonlítani egy tábornokra és hadvezérére. Minden pozitívum ellenére félek a Pats-től, ha nem kapkodunk le néhány passzt futhtunk(vagyis inkabb passzolhatunk) az eredmény után, meg lennék lepődve ha golden boy 300 alatt maradna


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Nos hol is kezdjem! 😊

A lényeg hogy nyertünk, illetve nem csak a győzelem a fontos, hanem a mutatott játék is helyenként már nagyon jó volt.

PASSZ
JC-vel én eddig nagyon elégedett vagyok. Ezt a meccset is szépen lehozta. A Jets sec. ellen ha ment a futás, fölösleges lett volna légi parádét erőltetni, mert annak könnyen pick lett volna az eredménye. Jó döntéseket hozott, amikor passzolni kellett elég pontos volt...Rolni
FUTÁS
DMC tényleg egy állat. Simán a top5 RB között van és nálam ott is inkább elől mint hátul 😊. Bush amikor fontos, hozza a yardokat, Jones bevonása is tettszik...DMC és Reece sérülése remélem nem komoly...ez a 4-es sztem liga legjobb backfieldje...Rolni
ELKAPÁS
Stat szempontból nem volt nagy meccs, de amikor kellett, többnyire jó helyen voltak és megvolt a catch is. Sok szabálytalanság (Cro) sem segítette a statokat, illetve annyira ment DMC, hogy nem kellett és ahogy már írtam egy Jets ellen, ha megy a futás hülye lennél dobálni...Moore remek WR lesz, Boss rendben lesz...Murphy és Ford visszatérése után igen jó lesz a WR sor...ezt azért nem gondoltam volna 😊Rolni
O-LINE
El vagyok ájulva...Wiz az egyetlen új arc a falban és sokkal jobbak eddig mint tavaly...edzői stáb vagy a full PBS rendszer?? A lényeg, hogy eddig remek munkát végeznek. Persze jön még komolyabb teszt is, de azért a Jets ellen 1 engedett sack nem rossz...azért 1, mert ha JC nem esik el DMC lábába akkor is sack lett volna vszeg, mert nyakán voltak...
Veldheer eddig sztem hiba nélkül játszik...nem szabad elkiabálni, de lehet megvan az LTnk.
Wiz remek volt...egyre jobb meccsről meccsre...a TDnél akkorát blokkolt, h beszartam...egyetlen kérdés vele kapcsolatban, h marad-e LG vagy jövőre C posztra csúszik...a lényeg, hogy sztem franchise playa lesz belőle is...
Satele eddig szintén nagyon rendben van...ha így tud játszani lehet kell neki év végén egy hosszabb távú deal és megvan a falunk...
Cooper eddig hiba nélkül játszik. Ez azért jó, mert nem kell BC-t behajítani a mélyvízbe...kiváncsi leszek, hogy idén szóhoz jut-e...short yardage szituknál benn volt mint plusz blokkoló...kiváncsi leszek, de ezzel a coaching staffal sztem neki is jó esélye van jövőre jó kezdő szintre kerülni...
Barnes pre seasonhoz képest szárnyal...jobb pass rush ellen érdekes lesz, de eddig fasza...ez megint azért jó, mert Joe-t nem kell siettetni...Joe tudásáról viszont sokat sejtet, hogy be merik hozni RTnek amikor Barnes TE...ez ugye azért lényeges, mert ilyenkor Barnes ki kell, hogy menjen és Joe legalább egy play erejéig marad RT...eddig szépen megoldotta a helyzetet...nagyon bízom benne, hogy ő legkésőbb jövőre szintén stabil, jó kezdő lesz...

A Veldheer-Wiz-Satele-BC-Joe fal mondjuk jövőév elejétől évekre bitang erős, fiatal fal lehetne, ami megalapozhatna jópár sikeres évet...Rolni
D-LINE
Tegnap amit a 2. félidőben műveltek az állat volt. Denver ellen is a 2. félidőben éltek inkább...addigra kezd elfáradni az OL, mi meg ugye rotáció miatt frissek vagyunk és kurva kemények 😊
Kezdő négyes zorall, de az is iszonyat fontos, hogy a rotációval is nagyon hasznos emberek érkeznek...Moss parádézott, Henderson nem szarozik futás ellen, Scott is jól siettetett...most egyedül Bryant volt szürkébb...
Remélem ettől kezdve minden meccsen így pörögnek, mert akkor sok mindenki orra alá borsot törhetünk...Rolni
LB-CORPS
Groves sztem igen jól játszik idén...LT passz TDnél nem sok sansza volt, de azt leszámítva jó. McClain sok misstacklet csinál, de tagadhatatlan, hogy jól vezényli a D-t és coverageban nagyon jól helyezkedik sokszor. Futás ellen az a gond, hogy nem elég gyors ahhoz, hogy a külső futásokhoz jó szögben odaérjen, de belül nem könnyű kikerülni...fejlődnie kell még, de nem veszett ügy. Wimbley mókás volt endzone cov szituban, de siettetésben igen otthonos volt...nem rossz alakulat ez, bár egy kis speed elférne még ide...Groves remélem tud játszani jöv héten...Rolni
SECONDARY
Sok volt a yard, de amúgy meglepően jók voltak, főleg úgy, hogy Huff, CJ és DVD hiányzott...Chekwa sztem várakozásokon felül teljesített...azt a TDt ekkora méretkülönbség esetén igen nehéz lett volna kivédeni...ott inkább az S(Gio) hibázott/érkezett későn...Huff kell vissza hamar, de CJ-t leszarom...A Routt-Chekwa-DVD-Porter 4-es Huff-al kiegészülve tud annyit, hogy ne hiányozzon az ő sok büntije...Rolni
SPEC. TEAMS
Jano és Lechler ok, de a többi nem tettszett...Jano hibáért kár volt, de szerencsére nem ütött vissza...Az, hogy a cover team-ek ennyire szarok voltak puntnál érthetetlen...Lechler akkorát rúg, hogy be kéne érni alá...vagy lehet Lechlernek kéne még egy kicsit inkább magasat rúgni mint hosszút, hogy odaérjen mindenki...Rolni
Bruce
Azért ettől függetlenül a Pats ellen nem mi leszünk az esélyesek...nem segít, hogy a Bills verte őket, mert így sztem komolyabban veszik a meccset, de az is igaz, hogy most vertük a Jets nevű csapatot akik POban verték őket... 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az eddigi meccsek alapján - függetlenül az eredménytől - nekem nagyon tetszik, hogy az O képes alkalmazkodni, mindig megfelelő arányban vannak a futások-passzok, nem erőltetjük, ami nem megy.
Hue nagyon jól hívja a play-eket.

A D megint lassan indult, viszont amikor kellett, nagyon jól teljesítettek.
McClainnel az a baj, mint Huffal: rengeteg tackle-t csinál, de mikor nagyon kéne, hibázik. Viszont pass coverage-ben - amiben a darftkor gyengének mondták - egész jó.

Jó lenne megverni a Pats-et is, főleg hogy TV- s meccs lesz, és a két csapat eheti teljesítménye alapján van is rá esély.
Majd meglátjuk!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Ami egy kicsit aggasztó, hogy a 3rd downok tekintetében nagyon impotensek voltunk. 8-ból egy sem sikerült. Viszont ennek fényében a győzelem még jobban felértékelődik.
Ami viszont pozitív, hogy két 4. down-os próbálkozását megfogtuk a Jetsnek.

Valamint rossz hír, hogy Reece is megsérült és nem tudom, hogy Groves sérülése mennyire komoly...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhh durva meccs volt.
A legfontosabb a győzelem.
A második legfontosabb meg, hogy egy Sanchez ne passzoljon már kedvére...

De W és ennek nagyon örülök.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nos hol is kezdjem! 😊

A lényeg hogy nyertünk, illetve nem csak a győzelem a fontos, hanem a mutatott játék is helyenként már nagyon jó volt.

PASSZ

JC nagyon jól menedzselte a játékot, a futás volt az alap, de kellettek a passzai is nagyon. 18/27 66,7%, igaz nem adott TD passzt, de se int-je se fumble-ja nem volt. Fontos pillanatokban adott pontos passzokat, úgyhogy teljesen meg vagyok vele elégedve. Osztályzat: 7/10

FUTÁS

DMC állatkirály volt megint 19 futásból 179 yard, 2 TD. Ennél többet nem is kell elmondani. Bush és Jones is kapott szerepet, utóbbi csak egy futást, de az 8 yard volt. Bush pedig a keményebb futásokat oldotta meg. Illetve itt kell még megemlíteni Moore end-around futását, ami TD-t ért. JC-nek volt még egy 10 yardos futása, ami akkor a végén extra fontosságú volt. 32 futásból 225 yard a Jets védelme ellen. Osztályzat 10/10

ELKAPÁS

Sajnos ezen a téren nem voltunk olyan kimagaslóak mint a múlt héten, de már fentebb is említettem, hogy fontos szitukban azért megvoltak azok az elkapások. A legkiemelkedőbb játékosunk Boss volt a maga 36 yardjával, de sokan hasonló teljesítményt nyújtottak (Bush 35 yard, Moore 34 yard, Schilens 31 yard). Most kb ennyire volt szükség, de gondolom, ha nem ment volna a futójáték, akkor azért átálltunk volna passzoló üzemmódba. Osztályzat: 6/10

O-LINE

Le a kalappal az O-line falmunkája előtt. Passz protection terén kiemelkedőt nyújtottak. Végülis ha úgy vesszük, sacket nem engedélyeztek, csak JC elcsúszása miatt írtak be egy sacket, szóval a fal nem engedélyezett egyet sem. Futás támogatásban a 225 yard szintén magáért beszél. Igazából mindenkit ki lehet emelni, mindenki hozzá tette a magáét. Veldheer király volt, hiba nélkül, Wiz megint csak hiba nélkül tolta és volt egy hatalmas blokkja ami TD-t ért. Satele az end-around futásnál osztott ki olyan blokkot, hogy csak lestem. Carlisle-t nem is vettem észre. Barnes meg most megmutatta, hogy miért hittek benne. És most nem vagyok biztos benne, de mintha Barksdale is játszott volna. Osztályzat: 10/10

D-LINE

Az elején ránk ijesztettek, mert alig volt nyomás Sanchezen és a futásokat is elkezdtük benyelni. Azt hittem ekkor, hogy hasonló adok kapok lesz, mint a Bills meccsen volt. Aztán lassan kezdett összeállni a dolog. A harmadik negyedben pedig sikerült is áttörni a Jets falát. Moss két sack, Wimbley egy sack és Kelly, Seymour páros pedig fél-fél sack-el vette ki a részét. 100 yardot futottak ellenünk, ami nem olyan jó, de nem is rossz. A 4 yardos átlagnál viszont kicsit lehettünk volna jobbak. Mindenesetre ha a második félidő teljesítményét tudjuk átmenteni, akkor nem lesz baj. Osztályzat 6/10 az első félidő miatt.

LB-CORPS

Újfent nem vagyok elégedett teljesen McClainnel, holott tackle-leader volt a csapatban 12 tackle-el, amiből 7 solo tackle, bár kiegyeztem volna, ha mondjuk 4-gyel kevesebb tackle-je van és megcsinálja Tomlinsonon a szerelést. Wimbley és Groves kicsit láthatatlanok voltak LB-ből, de ugye vagy a sec fogta meg az embereket vagy a fal, szóval széleken jócskán ki voltak segítve. Kicsit javuló teljesítménnyel itt sem lesz gond. Osztályzat: 6/10

SECONDARY

Sokan játszottak a secondaryban. Huff és Johnson sérülés miatt korán kiállni kényszerültek. Huff agyrázkódást szenvedett, CJ-nek pedig hamstring injuryja lett... Egyébként nem játszott rosszul az alakulat. Giordano kemény volt, Branch nagyon hasznos (Int és 10 tackle), Boyd fontos pillanatban csinált pass deflectiont. Routt megint elég jó volt, csak a sok szabálytalanság miatt vegyesek az érzéseim. Chekwa helyettesítette CJ-t, néha jól, néha nem teljesen jól, de mutatott azért olyan jeleket ami a jövőre nézve kecsegtetőek. Azért a 339 yard nem túlzottan jó teljesítmény és ennél kicsivel jobb teljesítményre lesz szükség a passz happy Patriots ellen. Osztályzat 5/10.

SPEC. TEAMS

Nem voltam elégedett. A punt rúgások jók voltak, de valahogy mindig azt a veszélyt hordozzák magukban, hogy nagy visszahordás van belőle. A kickoffoknál ez a veszély nem áll fenn, sőt amikor direkt kisebbet rúgott Jano, akkor jól jöttünk ki belőle. A kickoff visszahordások terén Taiwan sem győzött meg. A punt visszahordásnál, Moore árnyalatnyival jobb volt, de semmi veszélyt nem hordoztak magukban a visszahordásaink. Az első hibája is megvolt Janonak, de hát 56 yardról nem szégyen hibázni és azért kettőt berakott ma is, szóval ez a rész azért rendben van. Osztályzat: 5/10


Kíváncsi leszek hogy a sérülések mennyire komolyan, mert olyan hírek jöttek, hogy McFadden is megsérült (groin injury). Ha komolyabb baj van, akkor komoly baj van...

De ezt majd csütörtök táján meglátjuk.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Vezetjük a csoportot 😀

Érdekes az AFC

Bills
Browns (mondjuk itt a pits lesz az első most)
Texans (ez meg annyira nem érdekes azért)
Raiders
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem láttam a meccset csak nfl.comon néztem az eredményt.

Gratulálok!

Nem sokan fogadtak volna erre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Köszönjük, köszönjük, köszönjük 😊 Jók voltatok!lucas
Mi is köszönjük 😊

Jövőhéten találkozunk 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Kurva boldog vagyok!!!!

Elemzés majd később, most gyors szunya kéne, mondjuk amennyire felpörögtem érdekes lesz... 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Köszönjük, köszönjük, köszönjük 😊 Jók voltatok!

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders RB Taiwan Jones was working on kick returns during practice Friday, Sept. 23, and WR Denarius Moore was working as a punt returner. Both could take over those jobs from WR Nick Miller in Week 3.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Denarius Moore lett a második hét legjobb rookie játékosa! 😊 Grat neki!