Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Azért elég sok itt a ha...

Mindegy.
Rolni, legyen igazad! 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Úgy legyen! Ámen 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
Nem tudom miért, de én győzelmet várok...illetve nem is várom a győzelmet, mert azért a józan ész nem ezt diktálja, de vhogy úgy érzem kellemesen meglepődünk...

Tudom, hogy a Jets jóval erősebb csapat papíron...stabil PO résztvevő, komoly meccsekkel a háta mögött és remek road team, de mégis...az is igaz, hogy utánunk 2 igen komoly meccs vár rájuk ami kétféle képpen is elsülhet sztem...vagy kurvára készülnek, hogy 3-0ról várhassák a folytatást, vagy esetleg már fejben kicsit túlnéznek rajtunk és akkor pofára eshetnek...

Ha külön külön elkezdem összeütköztetni a csapatrészeket akkor nem sok jót találok, de egybe vhogy mégis mást érzek...

DL VS. OL
A liga egyik legjobb C-e dőlt ki a kezdőből, ez a mi oldalunkra billentheti a mérleg nyelvét, de ehhez a Denver elleni (Bills első félidei) DL kell tőlünk...A mi OLunk bár nem egy top egység, de eddig nem rajtuk múlik a dolog. A Jets nem a sima pass rush-al veszélyes, hanem a blitzekkel inkább...ha az egész front 7-t figyeljük akkor azért komoly teszt lesz az OL számára a meccs...
MJD-t egész jól fogták, de azért a mese része, hogy 8-9 ember volt boxba...megtehették, mert McCown Jr. volt a QB, de JC múltheti játéka alapján ez ellenünk nem lesz életbiztosítás...Ha túlságosan DMC-re koncentrálnak ráfázhatnak, mert DHB és főleg Boss visszatérése sokat segíthet a pass On ami Bills ellen se volt éppen rossz...

CB VS. WR
Hamár passz O-t emlegetek jöjjön a nehéz része a dolognak...Revis és Cro a liga jobb CB duó-i közé tartoznak és nagyon veszélyesek. Amiatt mégis úgy gondolom, hogy fog működni a passz az az, hogy több mint 2 használható WRünk van, van egy jó TEnk és a backfieldből 4 igen jókezű embert tudunk kiszabadítani...DHB, Moore, Hagan, Chaz elvileg játszik majd, Boss mellett ott lesz Myers aki Bills ellen nem volt rossz és akár Ausberry is szóhoz juthat. DMC mellett Bush, Reece és Jones is veszélyforrás lehet...

Másik oldalt nézve igen komoly teszt lesz ez a mi secondarynknek...Routt eddig rendben van és emiatt szeretném, ha Holmes végig vele szemben lenne...ha ez meg is történik még mindig van egy Keller akit igen nehéz lesz fogni...talán Huff-ot kéne rajta tartani...most kéne Mitchell azért...Plax meg RZban igazi nightmare lehet a méretével, mert nincs akit nyugodt szívvel ráraknék. CJ szar, a fiatalokat lenyomja rutinból és erőből, míg Branch láttunk mit csinált end zoneban TE ellen...

Nagy kérdés lesz sztem mennyire szórnak szét minket 4-5 WRes felállásokkal...ha egy old-school fizikális futós, majd passzolós meccset játszunk sztem több esélyünk van...

Miért érzem, hogy jók lehetünk?
JC és a WR közt kezd vmi igencsak megindulni...DHB, Moore, Hagan mind mutatott szép elkapásokat, van chemistry és QB, WR részről is önbizalom ami kurva fontos...
Futás még mindig erősségnek számít, bár ehhez nem a Bills 2. félidei forma kell...nem kell 150yard DMCtől(nem is lesz), de ha annyi tudunk futni, hogy komolyan kelljen rá figyelniük esetleg 8 kelljen a boxba az nagyon sokat segíthet a passz terén...
OL eddig számomra meglepően rendben van...
Defense remélem nagyon fel lesz pörögve...összes nyilatkozatból lejött, hogy vágják, hogy rajtuk ment el és kurvára bassza a csőrüket...Seymour sztem gatyába rázza őket és azért ha ez a front 7 agresszív és pörög Sanchezt hibá(k)ba lehetne üldözni...
Coaching staff is még fókuszáltabb lesz, főleg a félidőnél...
Nem lesz blackout, ami iszonyatos hangulatot jelenthet. Ha nem gyors megzuhanással kezdünk, akkor tombolni fog a tömeg, ami plusz erőt adhat pl a kritikus 3. negyedben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!


Ebből arra a következtetésre jutok, hogy csak a csütörtökön nem edzők nem fognak játszani, a többiek igen, vagy esetleg egy kettő a limitáltak közül nem lesz aktív.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Az imáim meghallgatásra találtak, hiszen Taiwan Jones fogja a kickoffokat visszahordani a Jets ellen. Miller 15.3-as átlagával nem voltak elégedettek. De persze nem is az a baj, hogy ennyi volt az átlaga, hanem a nagy igyekezetében mindig elcsúszott meg olyankor futott amikor nem biztos hogy kellett volna... Remélem Jones jó lesz!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Érdekes mérkőzés lesz ez a Jets elleni. Sok esélyt nem adok magunknak még hazai pályán sem, de amiben esélyünk lehet az a következő.

A Jets igen keveset futott eddig a két meccsén, hiszen 73 yardot futottak átlagosan és Mangold sérülése miatt nem sok erősödés várható etéren, bár azt tudjuk, hogy Tomlinson komának mindig nagyon jól szokott menni a Raiders ellen valamint kérdés, hogy melyik arcát fogja mutatni a Raiders D. A Broncos elleni kurva jó futás elleni védelmet avagy a Bills elleni harmatos teljesítményt.

A Jets futás elleni védelme viszont kiváló, hiszen 88 yardot engedtek meccsenként ebben a szezonban. És a legutóbbi 25 mérkőzésen csak egy futó jutott 100 yard fölé ellenük, mégpedig a múlt év 16. hetén Matt Forte. Ugyanakkor RunDMC 111 yardos átlagteljesítményével a liga második legproduktívabb futója, kérdés, hogy mire megy ez ellen az erős védelem ellen, hisz tudjuk, hogy a második félidőben gyakorlatilag levették a pályáról a Bills meccsen. Valamint idén eddig mindkét meccsen 20nál több cipelést vállalt, ami eddig nem volt jellemző rá és kisebb sérüléssel is bajlódik.

A passzjátékok terén is a Jets van előnyben, hiszen a védelme is elég korrekt és a támadásuk is nagyon eredményes ezen a téren. Itt is az elkapók formáján fog múlni a mi részünkről, hogy tudunk e a passzjátékkal eredményesek lenni. Az hogy ők tudnak e, az szerintem nem igazán kérdés, mert ha a pass rush nem fog működni, akkor Sanchez simán szétszedi a védelmünket, Holmes-szal, Buress-szel és Keller-rel.

Ebből egy nagyon csúnya vereség is lehet részünkről, ha nem fog működni a futójáték (erre azért megvan az esély sajnos)
De reméljük a 2009-es meccsünknél (0-38) szorosabbat sikerül összehozni a hétvégén...

GO Raiders!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Stanford Routt - DB - Raiders

Opposing quarterbacks have completed just 4-of-14 passes against Raiders CB Stanford Routt this season.
Routt's "burn rate" (completion percentage for defenders) of 28.6 percent leads the NFL through the season's first two weeks. If he can be similarly successful against Santonio Holmes this weekend, it could be a long day for the Jets' passing attack.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ez a janós sztori elég lol 😀 😀

Szerdai sérült lista:

WR Jacoby Ford (hamstring) DNP
WR Louis Murphy (groin) DNP
CB C. Johnson (groin) DNP
S Mike Mitchell (knee) DNP
CB DeMarcus Van Dyke (knee) DNP

WR Darrius Heyward-Bey (knee) limited
RB Darren McFadden (shoulder) limited
QB Jason Campbell (foot) limited
K Sebastian Janikowski limited
S Jerome Boyd limited

TE Kevin Boss (knee) full

Azért így a CB poszt elég vékony lesz...
Murphy az, aki biztos hogy nem fog játszani a hétvégén sem...
És Ford is elég valószínű, hogy kihagyja még ez a meccset, bár ha visszatér, akkor legalább a kickoff return posztot átvehetné Millertől, mert az egy fasz. Helyette hozhatnánk egy CB-t inkább.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Jani ügyéről részletek vannak, igazából nem egy nagy kaland, egy nőt bezárt egy szobába és üvöltözött vele, mert szerinte képeket csinált róla... Semmi nemi erőszak vagy ahhoz kísérlet nem volt. Mondjuk ez így egy értelmetlen fasság...

Ami a vicces rész nekem a sztoriban, válasz arra hogy miért csak 9 hónap múlva lett ügy:
"Nicholson says she reported the incident, but had trouble remembering what Janikowski looked like and didn't know police were still investigating the case.
"
Ne bassz föl, hogy nem tudsz visszaemlékezni egy 120 kilós 190 centi magas kopasz lengyel akcentusú csávóra. 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
D oldalon a gondot abban látom, h félidőben/meccsközben nem tud Chuck váltani, reagálni...
Most is fasza volt a meccs első felében, de nem tudott váltani amikor a Bills váltott és ezen ment el a meccs...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem elég fájó volt ez a meccs, mert a győzelem a kezünkben volt.
És 2-0 mint kezdés remek lett volna. Erre .....
Ennyire nem lehet elbénázni, most már tolja az O is keményen.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders TE Kevin Boss (knee), WRs Jacoby Ford (hamstring), Darrius Heyward-Bey (knee) and SS Michael Mitchell (knee) are all likely candidates to return in Week 3. Head coach Hue Jackson said he expects to get back some more healthy bodies this week.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen! Én is ezen a véleményen vagyok! 3. negyed katasztrofális volt, de azért 1 negyed alatt össze rakták az O-t! Viszont a D-t nem, és ez aggasztó... Igazából az miatt, hogy a következő meccseken nem hugyospisták ellen játszunk (semelyik csapat ne vegye magára) hanem a Jets, Pats és a Texans... :/
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.zavi27
Pont leírod, hogy milyeneket passzolt Campbell, tehát van irányító. Vannak elkapók, Moore és Hagan.
Boss is hamarosan visszatér és ő azért csak jobb lesz mint Myers volt, tehát még egy plusz opció.

Mondjuk én a PO-ban nem hiszek, de azért jó lenne minél több meccset nyerni. Meg egyszer kétszer azt is megnézném, hogy mindkét (mindhárom) csapatrészünk jól működik!Bruce
+1
Hue Jackson meg fogja oldani a támadójátékot! Szerintem remek szakember.
Én simán úgy érzem, hogy a Raiders sok sok év után megérett arra, hogy elinduljon a rájátszás felé, és amilyen link a Chargers, erre van reális esély.Helmut Zimmer
Hue-t én is remek szakembernek tartom és a mostani produkció után nem is annyira az O miatt aggódok.
Boss, Ford és Murphy nélkül ilyen légi attackot összeraktak, akkor ez innentől már csak jobb lehet elvileg. Ha a futást is hozzávesszük, akkor igen veszélyes kis támadóegység kezd kialakulni.

A D az ami aggaszt. Denver ellen rendben voltunk, de ez a mostani azért megmutatta,h jó O ellen még kevesek vagyunk...Pass ellen még értem is a dolgot, mert Routt mellett van egy gyökér(CJ) és 3 tök kezdő( DVD,Chekwa,Porter) CBnk. De hogy a run D mitől nem ment ennyire azt nem értem. A front 4 papíron igen bivaly és Denver ellen meg is mutatták...nem értem...sokkal több kell a faltól is és Rolando-tól is a futás ellen...és sajnos eddig a DC választásunk nem győzött meg túlzottan...sokkal több kell Chuck-tól is...az, hogy ennyire nem tudtunk a 2. félidőre váltani sztem leginkább rajta múlott...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.zavi27
Pont leírod, hogy milyeneket passzolt Campbell, tehát van irányító. Vannak elkapók, Moore és Hagan.
Boss is hamarosan visszatér és ő azért csak jobb lesz mint Myers volt, tehát még egy plusz opció.

Mondjuk én a PO-ban nem hiszek, de azért jó lenne minél több meccset nyerni. Meg egyszer kétszer azt is megnézném, hogy mindkét (mindhárom) csapatrészünk jól működik!Bruce
+1
Hue Jackson meg fogja oldani a támadójátékot! Szerintem remek szakember.
Én simán úgy érzem, hogy a Raiders sok sok év után megérett arra, hogy elinduljon a rájátszás felé, és amilyen link a Chargers, erre van reális esély.Helmut Zimmer
Hat bizom benne en is, jo lenne mar nagyon! Meglatjuk, en nem bizom Campbellben amiota idejott gyenge. Es nincs egy playmaker wr sem mar evek ota, talan majd Moore.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.zavi27
Pont leírod, hogy milyeneket passzolt Campbell, tehát van irányító. Vannak elkapók, Moore és Hagan.
Boss is hamarosan visszatér és ő azért csak jobb lesz mint Myers volt, tehát még egy plusz opció.

Mondjuk én a PO-ban nem hiszek, de azért jó lenne minél több meccset nyerni. Meg egyszer kétszer azt is megnézném, hogy mindkét (mindhárom) csapatrészünk jól működik!Bruce
+1
Hue Jackson meg fogja oldani a támadójátékot! Szerintem remek szakember.
Én simán úgy érzem, hogy a Raiders sok sok év után megérett arra, hogy elinduljon a rájátszás felé, és amilyen link a Chargers, erre van reális esély.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.zavi27
Pont leírod, hogy milyeneket passzolt Campbell, tehát van irányító. Vannak elkapók, Moore és Hagan.
Boss is hamarosan visszatér és ő azért csak jobb lesz mint Myers volt, tehát még egy plusz opció.

Mondjuk én a PO-ban nem hiszek, de azért jó lenne minél több meccset nyerni. Meg egyszer kétszer azt is megnézném, hogy mindkét (mindhárom) csapatrészünk jól működik!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Oriasi meccset jatszottunk, kar a zakoert, de nem hittem a szemennek miekt passzolt neha Campbell, es milyen hosszu es eredmenyes driveokat vezettunk. Ha vegre lenne egy normalis iranyito, meg elkaposor akkor lehetne po-ba remenykedni, igy azert ez a Mcfadden fut azt annyi, eleg keves, bar ezen a meccsen volt passz is kivetelesen. Zach Miller nagyon hianyzik! A 3. negyedet rontottuk el nagyon, ott minden nagy jatekot folyamatosan benyaltunk, pedig elotte szepen mukodott a vedelem.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Miller... Remélem meccs után a zuhany alatt lehajolt szappanért... TST
Azért ez csak egy focicsapat, nem börtön 😂BMG
Van ott annyi néger... Biztos jut egyvalaki a kis fehér srácra!
Mondjuk a Kandó Hendó!: Most lesújtok reád HATALMAS haragommal! 😂
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szerintem Heyernek és DHBnek köszönhetjük, hogy az O kircsi volt! 😂
Miller... Remélem meccs után a zuhany alatt lehajolt szappanért... Kritikán aluli...
Jó volt ez a meccs! Igazából most fele annyira nem vagyok elkeseredve az L ellenére, mint hétfőn a W-nél. Elég paradox, de ez van! 😊

Jah! Amúgy gondolkoztam, hogy beszólok a félidőben Helmutnak a fennkölt hangvételű leveléért, de jobb, hogy nem tettem! 😛 (gáz volt a fórum fogaskerekei közt) 😊TST
Tényleg jobb hogy nem tetted 😛 😀
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Miller... Remélem meccs után a zuhany alatt lehajolt szappanért... TST
Azért ez csak egy focicsapat, nem börtön 😂
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem Heyernek és DHBnek köszönhetjük, hogy az O kircsi volt! 😂
Miller... Remélem meccs után a zuhany alatt lehajolt szappanért... Kritikán aluli...
Jó volt ez a meccs! Igazából most fele annyira nem vagyok elkeseredve az L ellenére, mint hétfőn a W-nél. Elég paradox, de ez van! 😊

Jah! Amúgy gondolkoztam, hogy beszólok a félidőben Helmutnak a fennkölt hangvételű leveléért, de jobb, hogy nem tettem! 😛 (gáz volt a fórum fogaskerekei közt) 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyon nagy meccs volt, tudom a vereség az vereség.Ugyanolyan L, ha 1 ponttal kapsz ki vagy ha 50 ponttal.Ebben a Raidersben nagy potenciál van, drukkolok nektek.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jó kis klasszik velőtrázó sódáun volt.
Én a vereség ellenére gratulálok. Oaklandben Ti nyertetek volna.
Jó lesz ez a Raiders!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Egyébként gondolkoztam azon is, hogy lehetne fajin 5 WR-es, 4 WR-es 1 TE-s felállásokat alkalmazni úgy, hogy (Murphy, Ford, Hagan, Moore és DHB vagy Boss) sztem ezzel is lehetne szépen haladni, lásd egész jó volt a Bills is az ilyen felállássokkal. Ez gyilkos lenne ha a futásokkal jól kombinálnánk illetve a trükkös playekkel.
Bruce
A Bills alapvetően mást játszik.

Sztem ahhoz ,hogy jó 5WR shotgunt lehessen tolni, kell 2 deep target (Ford+Moore), + kell két nagydarab possession WR, vagy 3. De az ötödik target lehet akármi végül is. Szal inkább akkor 4WR+elkapó TE. Csak itt egy jó possession WR sincs sztem. Mármint aki 16 meccsen jó várhatóan. Nemhogy kettő (és egy csere).

Másik, hogy Reece+RDMC és tsaik sztem többet érnek hosszútávon, mint a Raiders elkapósor. Őket kár lenne limitálni.ulpianus
Hát persze, hogy sokat érnek a futóink, de nem is a limitálásukra gondoltam, hanem a playek keverésére, hogy legyen még egy ilyen sok elkapós felállás is. Reece-t egyébként lehet possessionként is használni, mert elkapó volt a lelkem 😊