Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Kicsit már előbbre tekintve, most nézem a PIT - HOU meccset, ezzel a Fosterrel nem tudom mit fogunk kezdeni...Bruce
Viszont nem lesz Andre Johnson, ami azért nagy könnyebbség lesz.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na meccset nem láttam, de az eredményt követtem azért...

Ha majd megnézem a meccset lehet mást mondok, de ez nem nagyon rázott meg engem. Nem a Pats ellen kell nekünk még megváltani a világot...sőt még csak nem is köv meccsen Houstonban...

Persze jó lett volna nyerni, de ha reálisan nézzük ők a jobb csapat...szezon előtt ezt mindenki sima L-nek mondta...

Azért eddigi meccsek alapján látszik és ez ahogy olvasgatok most is kiderült, hogy az Offense valódi!!
Van végre OL, futás jól megy és JC egyre inkább megtalálja az elkapókat és végre úgy néz ki, hogy lesz egy pofás WR corp itten. Ha még fejlődnek az elkapók és az OL, RBk maradnak akkor JC elég jó ahhoz, hogy PO csapat legyünk...nem tudom, hogy mi másra elég Ő, de 1-2 évig sztem amíg fejlődik a sok fiatal sztem megoldás...

Defense kicsit már nehezebb falat. Pozitívum akad itt is, de ez a csapatrész igen hullámzó teljesítményt nyújt. DLtől indul minden, mert amikor ők állatok akkor megy a szekér, de nem tudnak minden héten 60 jó percet lehozni...nem tudom, hogy ez miért van így...

Ha kicsit előre szaladok akkor offseasonban, drafton amúgy sztem D-t kell erősíteni főleg. Persze BPA alapon egy csúszó O tehetség elfér bőven a csapatban, de nekem úgy tűnik, hogy D oldalra kell még az emberanyag.
DL elvileg és sokszor gyakorlatilag is erősségünk, de ennek ellenére nem megy annyira a run D, így ide sztem főleg ha a Seymour-Kelly-Henderson 3-as korát is megnézzük elférhet depth...persze kérdés, hogy DT vagy DE kell...ez főleg attól is függ sztem mi a terv Houstonnal. Ő sztem simán UTbe áttolható és ott is nagyon hasznos lenne...
LB sorba WLB poszt ami ugye nem fix és bár Groves idén sztem egész jó, valamint van egy Gothelünk is IRen egy tehetséges fiatal aki gyors és tud coverage-ba visszalépni elférhet...itt persze ha marad lehet, hogy Mitchell és\vagy Boyd miatt nem gondolkodnak erősítésbe...futás ellen Groves\Goethel és passz ellen meg a hybridek...
Secondaryba is elférne a depth...S poszt a jobb, mert ha nincs sérülés a Huff-Branch kezdő a Mitchell, Boyd, Gio cseresor rendben van. A CB poszt ahol lyukasak vagyunk, de ezt tudtuk is. Itt év végéig még sokminden kiderül...DVD, Chekwa, POrter is nagyon fiatalok és egy év tapasztalat rengeteget számíthat...DVD és Chekwa is mutatott azért pozitív dolgokat, ahogy Porter is. CJ kuka sztem, de ha a 3 fiatal fejlődik akkor elég lenne depth és nem kezdőt kellene szerezni...

Na de előbb jöjjön a szezon és most a Houston 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
kissé csalódott vagyok a mutatott játék miatt, de ha jobban megnézzük a csapatot, akkor azért lehet pozitívumokat is találni szép számmal.

A passz játék szépen ment egy ideig, nagyjából jól kavartuk a futásokkal és állítom, hogy az első félidőben az INT-ig jobbak is voltunk a Patsnél, de legalábbis partiban voltunk velük. A fal ismét szépen védte meg Campbell-t, bár sokszor kellett futnia, de ez inkább az elkapók miatt volt, mert nem tudtak elszakadni. Campbell pontos volt, csak a két INT nem kellett volna.

A futójáték most nem igazán volt kirobbanó, legalábbis nem a megszokott volt, de így is 160 yard lett. Kicsit kevesebb lehetőséget kapott RunDMC, mert ugye a sérülése még teljesen nem volt rendben. Bush pedig mostanában nem tudja felvenni a ritmust csak a végére. Mindenesetre szép volt Ford end-around futása is, tehát voltak szép jelentetek.

Az elkapókat nehéz értékelni. Moore kevés lehetőséget kapott, Schilens egyáltalán nem kapott lehetőséget, de volt a pályán, csak gondolom elszakadni nem tudott. Hagan is hasznos volt 4 elkapásával. Boss volt az egyik legjobb elkapónk, úgy találom, hogy nem nagy visszaesés Millerhez képest, tehát nem volt rossz csere. DHB nagyon jól játszott, termelékeny volt, meg lehetett találni a pályán, igaz volt két dropja is, de nála már ez is fejlődés. Elég sok volt a futóknak célzott passz, amiből jöttek is a yardok.

A védelem amin szerintem elment a meccs. Először is simán megállítottuk volna az első támadásukat, ha nincs Seymour túlpörgése. De igazából ami furcsa volt, hogy se passz se futás ellen nem ment túlzottan a védekezés. A passzra még lehetett számítani, hogy nem fog menni, de én bíztam abban, hogy a gyengébb falukkal a futásaikat meg tudjuk ölni. Sajnos ez nem jött össze, nagyon nem. A passz siettetés sem igazán akart működni, talán egyedül Moss volt kiemelkedő ezen a téren. Shaughnessy hiánya azért látszott egy kicsit. Az LB sor kicsit láthatatlan volt, bár azért megint volt egy szép deflectionja McClainnek és egyre jobban kezdi megtalálni azért a helyét, ami biztató, csak valahogy össze kéne állnia a futás elleni védekezésnek. Jó teszt lesz a Houston elleni meccs erre.
A sec-ből nagyon hiányzott Huff, de nem lehet csak erre fogni. Sajnos nem tudtuk megoldani Welker semlegesítését és ez lett a vesztünk. Ha őt lefogtuk volna, akkor ez egy hozható meccs, de nincsen ha.

Spec teamban nem nagyon találtam kivetni valót, de jó lenne már ha a punt visszahordásaink kicsit jobbak lennének, mert mindig nagyon hátulról indulunk, illetve ha van egy jobb visszahordás, akkor egyből történik valami szabálytalanság.

Houston elég kemény dió lesz így a jövőhéten, de hát melyik meccs nem az...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na srácok ma kurvára drukkoljatok, mert én nem nagyon fogom látni a meccset...

Go Raiders!!Rolni
szerencsed volt, hogy nem lattad a meccset...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Kicsit már előbbre tekintve, most nézem a PIT - HOU meccset, ezzel a Fosterrel nem tudom mit fogunk kezdeni...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Na srácok ma kurvára drukkoljatok, mert én nem nagyon fogom látni a meccset...

Go Raiders!!Rolni
Meglesz, TV-ben nyerni kell!
De azért remélem győzelmet érzel, mert az múlthéten is bejött! 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na srácok ma kurvára drukkoljatok, mert én nem nagyon fogom látni a meccset...

Go Raiders!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
http://blog.sfgate.com/raiders/2011/10/01/mcfadden-veldheer-a-winning-combination/Bruce
Nem semmi az a 14 yardos átlag 😀
Remélem ma növelni fogja DMC!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
http://blog.sfgate.com/raiders/2011/10/01/mcfadden-veldheer-a-winning-combination/
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=dPa4-Nftfyg&feature=related

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Passz Onak segíteni fog a lyukas sec a másik oldalon...

Bodden and Dowling join Haynesworth as out...
McCurty playing bad so far this season...
Chung coming back from injury...
Kyle Arrington is also questionable with a chest injury so even if he plays he won't be 100%...

Kezdő 4-esből 2 out 1 sérült 1 pedig nagyon tavalyi formája alatt játszik...emelett kezdő S is sérülésből jön vissza...
Haynesworth kiesése se éppen rossz hír a futás szempontjából...

Ez mondjuk semmit sem ér, ha Brady lubickolhat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
most van a Pats-Raiders "TUCK RULE" meccs 10. evforduloja. (Playoffs meccs volt)
Regi motoros vagyok, jol emleXem a tortentekre.
Erdemes megnezni ennyi ev utan is, hogy pontosan mi tortent, elkepeszto, hogy Al Davis miatt
ilyen nyilt kozutalatnak orvend a csapat.manutebol
Vagy legrosszabb esetben visszaadták a sporik a '76-os meccset, hogy a Pats is tudjon egy Super Bowlt nyerni.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
most van a Pats-Raiders "TUCK RULE" meccs 10. evforduloja. (Playoffs meccs volt)
Regi motoros vagyok, jol emleXem a tortentekre.
Erdemes megnezni ennyi ev utan is, hogy pontosan mi tortent, elkepeszto, hogy Al Davis miatt
ilyen nyilt kozutalatnak orvend a csapat.manutebol
Hát én közutálatot még nem nagyon fedeztem fel, inkább mindenkinek szimpatikus egy kicsit a csapat. Na jó, a KC fanoknak talán nem 😊
Al Davis meg Al Davis, tőle olyan ez a csapat, amilyen.
Jó és rossz értelemben is...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ron Parker, CB --> roster
Nick Miller, WR --> waiver

Menő, Parkert múlthéten kirakták Seahawks PS-ből, hétfőn látogatóban járt nálatok, majd PS tag lett, ma pedig felkerült 53-as keretbe is. Ez a karrier!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
most van a Pats-Raiders "TUCK RULE" meccs 10. evforduloja. (Playoffs meccs volt)
Regi motoros vagyok, jol emleXem a tortentekre.
Erdemes megnezni ennyi ev utan is, hogy pontosan mi tortent, elkepeszto, hogy Al Davis miatt
ilyen nyilt kozutalatnak orvend a csapat.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊Bruce
Wiz díjját annyira esélytelennek gondoltam, hogy nem is figyeltem...kurva ritka sztem, hogy OL kap ilyen díjjat...
Grat nekik!Rolni
Pont ezeken látszik, hogy mekkora is a Raider Nation 😀
Általában, ha lehet egy Raiders játkosra szavazni, akkor ő fog nyerni. 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Most nagyon azt írkálják mindenhol, hogy passzal (és ezt a statisztikai is igazolja) sebezhető a Pats, ugyanis a legtöbb yardot ők engedték passzból. Futás ellen viszont meglepően kemények, mert 10. helyen vannak, bár ez csalóka, mert ugye a legtöbb esetben ők vezetnek és az ellenfél nem futtathatja az órát, hanem passzokkal kell előre menniük. Ezzel el is érkeztünk oda, amit Rolni is írt, hogy ha sikerül futással az elején szépen haladni és nem kerülünk hátrányba, akkor nem kényszerülünk sok passzos játékokra. Bruce
32 százalékban futnak csak a Pats ellen a csapatok az eddigi három meccs alapján, de ez inkább szól a ponthátránynak, mint a kemény futás elleni D-nek, ami nem több városi legendánál. Ez a harmadik legkisebb arány, csak az Oakland és a Green Bay ellen futnak arányában kevesebbet az ellenfelek.

A Pats futás elleni védelme futásonként (támadó oldalról) kellemes 4.3 yardot enged (középmezőny alja). Minden csak nem jó. Ezen Haynesworth játéka nem tudom mennyit változtatna, de úgysem egészséges.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊Bruce
Wiz díjját annyira esélytelennek gondoltam, hogy nem is figyeltem...kurva ritka sztem, hogy OL kap ilyen díjjat...
Grat nekik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
^
off: a Detroit Red Wings csak egy kicsit zavar, de a Fakers az nagyon! 😊manutebol
Ne zavarjanak ezek a dolgok 😊
Ha minden igaz, akkor hamarosan lesz másik aláírásom, aztán akkor majd nem látod 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
^
off: a Detroit Red Wings csak egy kicsit zavar, de a Fakers az nagyon! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Most nagyon azt írkálják mindenhol, hogy passzal (és ezt a statisztikai is igazolja) sebezhető a Pats, ugyanis a legtöbb yardot ők engedték passzból. Futás ellen viszont meglepően kemények, mert 10. helyen vannak, bár ez csalóka, mert ugye a legtöbb esetben ők vezetnek és az ellenfél nem futtathatja az órát, hanem passzokkal kell előre menniük. Ezzel el is érkeztünk oda, amit Rolni is írt, hogy ha sikerül futással az elején szépen haladni és nem kerülünk hátrányba, akkor nem kényszerülünk sok passzos játékokra. Bár most hogy Ford is visszatér, egyel bővül a lehetséges célpontok száma (Moore, Hagan, Schilens, DHB, Boss, Ford, Myers és a futók, de Reece hiánya nagyon rosszul jött).

Olvastam valahol egy érdekes adatot, hogy a csapatunk idén csak 1 db 21 yardnál hosszabb passzt nyelt be, a 21 yardot úgy kell érteni, hogy annyit tett meg a labda a levegőben. És az is igaz, hogy sokszor történt az ilyen passzok során valamiféle szabálytalanság, úgyhogy ez a szám is, mint minden statisztika, csalóka.

Én amiatt, hogy se futás ellen, se passz ellen nem vagyunk jók, azt mondom, hogy ez egy viszonylag sima vereség lesz, de reménykedem benne, hogy mondjuk passz ellen feljavulunk ezen a meccsen és meglepjük a Pats-et, de erre vajmi kevés az esély a sérülések miatt is, meg úgy egyébként is, mert Brady bárki ellen képes extraklasszis teljesítményre...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
A sérültlistánk:



Huff sem edzett már, ez nem jó jel, mert ő is nagyon kéne. Shaughnessy-nél is úgy néz ki, hogy súlyosabb a probléma. Reece valószínűleg nem fog játszani, a helyén Gordon gyakorolt. Murphy ugye még mindig nem edzett, ő tuti kimaradó. Ricky hiányozni fog a spec teamból. CJ pedig szintén nem fog játszani, bár ha Chekwa is Limited marad még pénteken is, akkor azért elég vékonyak leszünk CB poszton, annak ellenére hogy DVD visszatér. Kemény ez a sok sérülés...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.
Rolni
Középen pont jók vagyunk, szerintem a 2. legjobb DT páros a miénk a ligában.
Ha az eddigi egy-két negyedes DL dominanciát állandósítani tudnánk egész meccsen, akkor Bradynek kellemetlen napja lenne.
Welker megállítása - inkább visszafogása - a legnagyobb feladat. Nem hiszem, hogy Routtot végig ráállítják.
A legjobb esélyünk akkor van, ha el se dobják felé a labdát.
Gronkowskira meg állitsuk rá McClain-t, a passzvédekezés úgyis jobban megy neki...
BMG
Welker legtöbbször slotban mozog és Routtnak nem nagyon megy a slot...neki a külső rész az erőssége...

Gronkra ha McClain rakjuk az akkora missmatch mint a ház...Rolando jóval lassabb...S kell rá...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.
Rolni
Középen pont jók vagyunk, szerintem a 2. legjobb DT páros a miénk a ligában.
Ha az eddigi egy-két negyedes DL dominanciát állandósítani tudnánk egész meccsen, akkor Bradynek kellemetlen napja lenne.
Welker megállítása - inkább visszafogása - a legnagyobb feladat. Nem hiszem, hogy Routtot végig ráállítják.
A legjobb esélyünk akkor van, ha el se dobják felé a labdát.
Gronkowskira meg állitsuk rá McClain-t, a passzvédekezés úgyis jobban megy neki...

Oakland Raiders RB Darren McFadden was named AFC Player of the Week for Week 3.Bruce
Nem is nagyon volt ellenfele ezen a szavazáson 😀