Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=dPa4-Nftfyg&feature=related

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Passz Onak segíteni fog a lyukas sec a másik oldalon...

Bodden and Dowling join Haynesworth as out...
McCurty playing bad so far this season...
Chung coming back from injury...
Kyle Arrington is also questionable with a chest injury so even if he plays he won't be 100%...

Kezdő 4-esből 2 out 1 sérült 1 pedig nagyon tavalyi formája alatt játszik...emelett kezdő S is sérülésből jön vissza...
Haynesworth kiesése se éppen rossz hír a futás szempontjából...

Ez mondjuk semmit sem ér, ha Brady lubickolhat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
most van a Pats-Raiders "TUCK RULE" meccs 10. evforduloja. (Playoffs meccs volt)
Regi motoros vagyok, jol emleXem a tortentekre.
Erdemes megnezni ennyi ev utan is, hogy pontosan mi tortent, elkepeszto, hogy Al Davis miatt
ilyen nyilt kozutalatnak orvend a csapat.manutebol
Vagy legrosszabb esetben visszaadták a sporik a '76-os meccset, hogy a Pats is tudjon egy Super Bowlt nyerni.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
most van a Pats-Raiders "TUCK RULE" meccs 10. evforduloja. (Playoffs meccs volt)
Regi motoros vagyok, jol emleXem a tortentekre.
Erdemes megnezni ennyi ev utan is, hogy pontosan mi tortent, elkepeszto, hogy Al Davis miatt
ilyen nyilt kozutalatnak orvend a csapat.manutebol
Hát én közutálatot még nem nagyon fedeztem fel, inkább mindenkinek szimpatikus egy kicsit a csapat. Na jó, a KC fanoknak talán nem 😊
Al Davis meg Al Davis, tőle olyan ez a csapat, amilyen.
Jó és rossz értelemben is...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ron Parker, CB --> roster
Nick Miller, WR --> waiver

Menő, Parkert múlthéten kirakták Seahawks PS-ből, hétfőn látogatóban járt nálatok, majd PS tag lett, ma pedig felkerült 53-as keretbe is. Ez a karrier!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
most van a Pats-Raiders "TUCK RULE" meccs 10. evforduloja. (Playoffs meccs volt)
Regi motoros vagyok, jol emleXem a tortentekre.
Erdemes megnezni ennyi ev utan is, hogy pontosan mi tortent, elkepeszto, hogy Al Davis miatt
ilyen nyilt kozutalatnak orvend a csapat.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊Bruce
Wiz díjját annyira esélytelennek gondoltam, hogy nem is figyeltem...kurva ritka sztem, hogy OL kap ilyen díjjat...
Grat nekik!Rolni
Pont ezeken látszik, hogy mekkora is a Raider Nation 😀
Általában, ha lehet egy Raiders játkosra szavazni, akkor ő fog nyerni. 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Most nagyon azt írkálják mindenhol, hogy passzal (és ezt a statisztikai is igazolja) sebezhető a Pats, ugyanis a legtöbb yardot ők engedték passzból. Futás ellen viszont meglepően kemények, mert 10. helyen vannak, bár ez csalóka, mert ugye a legtöbb esetben ők vezetnek és az ellenfél nem futtathatja az órát, hanem passzokkal kell előre menniük. Ezzel el is érkeztünk oda, amit Rolni is írt, hogy ha sikerül futással az elején szépen haladni és nem kerülünk hátrányba, akkor nem kényszerülünk sok passzos játékokra. Bruce
32 százalékban futnak csak a Pats ellen a csapatok az eddigi három meccs alapján, de ez inkább szól a ponthátránynak, mint a kemény futás elleni D-nek, ami nem több városi legendánál. Ez a harmadik legkisebb arány, csak az Oakland és a Green Bay ellen futnak arányában kevesebbet az ellenfelek.

A Pats futás elleni védelme futásonként (támadó oldalról) kellemes 4.3 yardot enged (középmezőny alja). Minden csak nem jó. Ezen Haynesworth játéka nem tudom mennyit változtatna, de úgysem egészséges.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊Bruce
Wiz díjját annyira esélytelennek gondoltam, hogy nem is figyeltem...kurva ritka sztem, hogy OL kap ilyen díjjat...
Grat nekik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
^
off: a Detroit Red Wings csak egy kicsit zavar, de a Fakers az nagyon! 😊manutebol
Ne zavarjanak ezek a dolgok 😊
Ha minden igaz, akkor hamarosan lesz másik aláírásom, aztán akkor majd nem látod 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
^
off: a Detroit Red Wings csak egy kicsit zavar, de a Fakers az nagyon! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Most nagyon azt írkálják mindenhol, hogy passzal (és ezt a statisztikai is igazolja) sebezhető a Pats, ugyanis a legtöbb yardot ők engedték passzból. Futás ellen viszont meglepően kemények, mert 10. helyen vannak, bár ez csalóka, mert ugye a legtöbb esetben ők vezetnek és az ellenfél nem futtathatja az órát, hanem passzokkal kell előre menniük. Ezzel el is érkeztünk oda, amit Rolni is írt, hogy ha sikerül futással az elején szépen haladni és nem kerülünk hátrányba, akkor nem kényszerülünk sok passzos játékokra. Bár most hogy Ford is visszatér, egyel bővül a lehetséges célpontok száma (Moore, Hagan, Schilens, DHB, Boss, Ford, Myers és a futók, de Reece hiánya nagyon rosszul jött).

Olvastam valahol egy érdekes adatot, hogy a csapatunk idén csak 1 db 21 yardnál hosszabb passzt nyelt be, a 21 yardot úgy kell érteni, hogy annyit tett meg a labda a levegőben. És az is igaz, hogy sokszor történt az ilyen passzok során valamiféle szabálytalanság, úgyhogy ez a szám is, mint minden statisztika, csalóka.

Én amiatt, hogy se futás ellen, se passz ellen nem vagyunk jók, azt mondom, hogy ez egy viszonylag sima vereség lesz, de reménykedem benne, hogy mondjuk passz ellen feljavulunk ezen a meccsen és meglepjük a Pats-et, de erre vajmi kevés az esély a sérülések miatt is, meg úgy egyébként is, mert Brady bárki ellen képes extraklasszis teljesítményre...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
A sérültlistánk:



Huff sem edzett már, ez nem jó jel, mert ő is nagyon kéne. Shaughnessy-nél is úgy néz ki, hogy súlyosabb a probléma. Reece valószínűleg nem fog játszani, a helyén Gordon gyakorolt. Murphy ugye még mindig nem edzett, ő tuti kimaradó. Ricky hiányozni fog a spec teamból. CJ pedig szintén nem fog játszani, bár ha Chekwa is Limited marad még pénteken is, akkor azért elég vékonyak leszünk CB poszton, annak ellenére hogy DVD visszatér. Kemény ez a sok sérülés...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.
Rolni
Középen pont jók vagyunk, szerintem a 2. legjobb DT páros a miénk a ligában.
Ha az eddigi egy-két negyedes DL dominanciát állandósítani tudnánk egész meccsen, akkor Bradynek kellemetlen napja lenne.
Welker megállítása - inkább visszafogása - a legnagyobb feladat. Nem hiszem, hogy Routtot végig ráállítják.
A legjobb esélyünk akkor van, ha el se dobják felé a labdát.
Gronkowskira meg állitsuk rá McClain-t, a passzvédekezés úgyis jobban megy neki...
BMG
Welker legtöbbször slotban mozog és Routtnak nem nagyon megy a slot...neki a külső rész az erőssége...

Gronkra ha McClain rakjuk az akkora missmatch mint a ház...Rolando jóval lassabb...S kell rá...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.
Rolni
Középen pont jók vagyunk, szerintem a 2. legjobb DT páros a miénk a ligában.
Ha az eddigi egy-két negyedes DL dominanciát állandósítani tudnánk egész meccsen, akkor Bradynek kellemetlen napja lenne.
Welker megállítása - inkább visszafogása - a legnagyobb feladat. Nem hiszem, hogy Routtot végig ráállítják.
A legjobb esélyünk akkor van, ha el se dobják felé a labdát.
Gronkowskira meg állitsuk rá McClain-t, a passzvédekezés úgyis jobban megy neki...

Oakland Raiders RB Darren McFadden was named AFC Player of the Week for Week 3.Bruce
Nem is nagyon volt ellenfele ezen a szavazáson 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders RB Darren McFadden was named AFC Player of the Week for Week 3.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
DNP közül Shaughnessy az aggasztó számomra...ő nagyon kéne jó formában, mert a Pats ellen kelleni fog a bully!!

Nézzük egy kicsit ezt a Pats meccset:

Az esélyes egyértelműen a Patriots, még úgy is, hogy otthon játszunk a remek Jets meccs után és elvileg meg lesz a sell out. Ehhez sok kétség nem férhet. Lehet hasonlítgatni a csapatrészeket, de amíg ott egy Tom Brady az irányító, míg a mi csapatunk (reméljük) még "csak" feljövőben van mindig ott lesz az előny. Az a Pats O igen nehezen megállítható és a Bills meccs után nem hiszem, hogy TB ismét nekiáll INT-eket szórni...nem szokása ez neki...
Ezzel együtt van esélyünk nyerni! Ezt pont a Jets meccs kapcsán lehet kijelenteni. Megmutattuk, hogy jó csapatot is tudunk verni (csoporton kívül) és a Jets ellen mutatott 2. félidővel sokmindenki ellen lehet esélyünk.
A Pats ellen azért is van esélyünk, mert a védelmük igencsak döcög...Ezt kell kihasználni és hiba nélkül játszani és akkor összejöhet a W.

Nagyon fontos lenne, hogy az elején ne kerüljünk hátrányba és akkor szép hosszú futós driveokkal lehet haladni. DMC és a fal eddigi hírek szerint egészséges, Ford elvileg visszatérhet, szóval O oldalon számíthatunk szép dolgokra, pontokra, de nem lenne szerencsés egy shoot outba keveredni Bradyvel...

Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.

A lényeg, hogy végre nem tuti bukta előszele van egy ilyen meccsnek, bár azért lehet jön a kijózanító pofon...
Ami még fontos, hogy nem ezen a meccsen, de még csak nem is a Houston ellenin fog múlni a szezonunk...
Ha 2-3-al állunk majd, de jó mutatott játékkal akkor azért nem kell még temetni magunkat...

Persze addig sokmindne változhat, de:
Wk 6. Cleveland ellen itthon...nyerhető meccsnek tűnik most. Nem rossz csapat, de otthon jó játékkal hozható
Wk 7. KC itthon. Berry, Charles, Moaki IR után és látva az érdekes O play hívást most igencsak nyerhető meccsnek tűnik
Wk 8. Bye 4-3 sztem simán reális lenne, aminek tudnék örülni...persze minden ennél jobb eredmény szuper lenne
Wk 9. Denver itthon sztem W. Első meccs nem volt szép, de jobbak voltunk és nem látom, hogy mitől fordulna ez addig
Wk 10. SD idegenben már kicsit mástészta. Persze tavaly megvoltak, de azért itt nem mi leszünk a favoritok.
Wk 11. Min most még idegenben is verhetőnek tűnik
Wk 12. Chicago itthon nagy falat, de ha az az OL nem áll össze Cutlert megölik Seymourék
Wk 13. Miami idegenben megintcsak nem tuti buli, de az eddig látottak alapján verhetőek
Wk 14. GB idegenben nagyon bukta szagú
Wk 15. Detroit itthon nagyon jó meccs lehet. Kiderül addig Stafford egyben marad-e, de még vele is jók lehetünk itthon
Wk 16. KC idegenben jelen állapot sztem hozható, de addig már tényleg kurva sok minden változik majd
Wk 17. Itthon nagy hirig lesz a meccs, lehet nagy tétje is lesz (csoport elsőség esetleg vagy WC spot). Itthon hozható

8-8-tól11-5-ig sok féle dolog bejöhet. Most igen optimista hangulatban vagyok és a 10-6-ot lőném be, ami kurva szép eredmény lenne...

Na de először jöjjön a Pats!!!

Go Raiders!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
J Ford, hamstring, limited (in practice)

L Murphy, groin, Did Not Participate

D McFadden, groin, full (participant)

M Reese, ankle, DNP

J Campbell, heel, limited

R Brown, concussion, DNP

Q Groves, quad contusion, full

M Shaughnessy, shoulder DNP

J Boyd, knee, full

C Chekwa, hamstring, limited

M Giardano , shoulder, full

M Huff, concussion, ankle, body, everything, limited

C Johnson, hamstring, DNP

M Mitchell, knee, limited

D Van Dyke, knee, full

Tehát Ford már lehet játszik, de Murphy még nem. És nagyon talán játszhat Mitchell.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Wiz-re lehet szavazni: http://www.nfl.com/voting/rookies

DMC-re is: http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground

Wiznek nincs sok esélye (persze rá szavazok 😊 ), de DMC-nek igenis van!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Buffalo meccs lehet hogy az ev egyik legjobb meccse volt egy semleges nezonek, de a masodik felidoben rossz volt nezni, hogy a Bills 5 tamadasabol mind az 5 touchdown lett....
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Gyerekek, ez fantasztikus győzelem volt, kezdek egyre jobban hinni a csapatnak!! Egyre szimpibb Hue Jackson is, a támadójátékban nem hittem eddig, ahogy Campbellben sem, de most kezd annyira összeszedett, változatos lenni, a bomba speciaális csapat, és erős védelem mellé, hogy ha így marad, akkor idén újra érdemes, élvezet Raiders meccset nézni végre, akármi is lesz az eredmény! Ezt az eddig 3 meccs is mutatja, hiszen a Buf ellen is talán az év egyik elgjobb meccsét játszottuk! Amit Mcfadden művel arra meg nincsenek szavak. Szóval ha most neadjisten jön egy 45-as zakó akkor valami elindul, megmozdult az offenseben ez mostmár egyértelmű! Silver and Black!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JUST WIN BABY!
Greetings from Oakland, the home of Al Davis and the geatest organization in all of professional sports!
Commitment to excellence....
McFadden = MVP
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Azt írták, hogy DMC-t a meccs végén azért nem küldték már vissza, mert nem akartak kockáztatni, hogy a kis sérülése ne váljon komoly sérüléssé. Szükségtelen volt beküldeni, bár beküldhették volna, ha nagyon muszáj, mert nem volt olyan komoly a baja, szóval teljesen biztos, hogy a Patriots ellen játszani fog.

Aztán hogy ebből mennyi a valóság, az majd vasárnap kiderül...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Darren McFadden expected to be fine

Oakland Raiders head coach Hue Jackson said RB Darren McFadden (groin) should be fine for Week 4 after suffering a groin injury in Week 3.


Raiders | Marcel Reece dealing with ankle injury

Oakland Raiders FB Marcel Reece (ankle) suffered an ankle injury in Week 3 against the New York Jets. Head coach Hue Jackson said Monday, Sept. 26, that it will take a couple of days to see how Reece responds to treatment.


Raiders | Jacoby Ford ready to test injury

Oakland Raiders WR Jacoby Ford (hamstring) is hopeful of returning to game action in Week 4 against the New England Patriots. He will test his injury this week once he is cleared by trainers. "Right now, it's day to day," Ford said. "This week is definitely day to day. I ran today, and that was the best I've felt (since the injury Week 1). So far, it's looking good for playing this week."


Raiders | Sterling Moore cut

The Oakland Raiders released CB Sterling Moore from the practice squad Monday, Sept. 26.


Raiders | Ron Parker signed

The Oakland Raiders signed free-agent SS Ron Parker (Seahawks) to their practice squad Monday, Sept. 26.