Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
ilyen win csak a mesébe n van 😊Hurka
Tetszik az ilyen mese 😀

Tyíííí..... még most se hiszem el :cool:

több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Ezt nagyon megérdemeltük ...
De a vége de meleg volt!

SZÉP VOLT FIÚK!

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ilyen win csak a mesébe n van 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez is komoly skalp! Just Win Al!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
JUST WIN BABY!!!!!!!!!! :cool:
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :SBarb
Milyen edzés van vasárnap este 7-kor?

Murphy is inaktív, ezek szerint még nincs teljesen rendben.BMG
Van egy egyetemi kosárcsapatunk volt nb2es haverokkal és régi gimimbe ilyenkor szereztem protektiósan termet 😊


több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
kicsit morcos vagyok mert közben nem sugároz jelet az a szutyok csatorna vagy valami gáz lehet ahol a meccsünket adnák ...

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :SBarb
Milyen edzés van vasárnap este 7-kor?

Murphy is inaktív, ezek szerint még nincs teljesen rendben.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :S


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Se CJ se Chekwa nem játszik... Még jó hogy nem lesz Andre Johnson, különben csúnya szoptatás nézne ki. Most az nem tudom ki lesz a másik Cb, Van Dyke, esetleg Porter?Döme
Pontosan ezt a két embert mondták, illetve többet fogjuk látni Huffot CB szerepkörben. Szóval így hárman oldják meg a dolgokat.

CJ-t egyébként sem hiányolom annyira, de Chekwa-t igen. Bár ha majd CJ visszatér, azért az nem lesz baj, mert legalább lesz depth ezen a poszton is. Bár annak azért örülnék, ha a teljesítményével Chekwa kiszorítaná év közben CJ-t.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Se CJ se Chekwa nem játszik... Még jó hogy nem lesz Andre Johnson, különben csúnya szoptatás nézne ki. Most az nem tudom ki lesz a másik Cb, Van Dyke, esetleg Porter?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Ricky Brown IR-re, Manase Tonga pedig az aktív rosterre került.


Amúgy kíváncsi leszek, hogy fognak tovább menni a dolgok a csapat körül. Mert az oké, hogy a tulajdonos Davis fia lesz, de hogy ő annyira nem fanatikus mint az apja volt, abban is biztos vagyok. Tehát fel kell venni egy General Managert, kérdés hogy kit és kérdés, hogy mennyire fog változásokat eszközölni ez a bizonyos GM...Bruce
Érdekes lesz hogyan alakulnak a dolgok...
Amy mégnagyobb feladatkört kap vszeg és ha nem is idény közben, de várható egy GM érkezése...az se lepne meg, ha az öreg megjelölte volna ezt a bizonyos embert...egy korábbi Raider lesz sztem...
Öreg 2006ban nyilatkozta, hogy ha eljön az idő Madden-re és más korábbi Raiderekre biztosan számíthat majd a fia, illetve a felesége...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nyugodjék békében Al Davis!
A csapat drukkereinek idegeit hajlamos volt próbára tenni, de vitathatatlanul egy igazi egyéniség távozott személyében...

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
R.I.P

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nyugodjék békében!
Azért ránézésre és a kinézete alapján lehetett sejteni, hogy közel járunk ahhoz a bizonyos naphoz amikor..., de valahogy mégis hideg zuhanyként ért. Valahol azt hittem örökké élni fog ez a gazfickó! 😊
Remélem ezért porig alázza a csapat a soron következő ellenfelet (bárki is legyen az a csapat!), vagyis a Houstont.
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Sajnos én nem tudom ma ezt megoldani, de egyszer már tényleg össze lehetne hozni egy ilyen fajin kis meccsnézést közösen. Remélem elmegy valaki azért közülünk, majd jelentkezzetek! 😊Bruce
Sajnos a tapasztalat az hogy kevesen mozdulnak meg egy ilyen eseményre...

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Sajnos én nem tudom ma ezt megoldani, de egyszer már tényleg össze lehetne hozni egy ilyen fajin kis meccsnézést közösen. Remélem elmegy valaki azért közülünk, majd jelentkezzetek! 😊
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
R.I.P Al "hosszúpassz" Davis

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Nyugodj békében Al!

Mostantól semmi sem lesz olyan mint eddig volt

több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
RIP AL!

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Nyugodjék békében!

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
RIP Al!