Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
7. körös a draft pick!
Meg majd lesz valami 2013-as évi pick közepes értékűBruce
Azért egy ex 1/4ért (asszem ennyi volt) ez nem rossz. Mert nem sérült, és még fiatal.
Én azt nem tudom ,hogy ebben a rendszerben lehet-e ő jobb? Sztem 3-4be kellett volna tenni, ott látok benne fantáziát egyértelműen.
De LBként nem mindenki indul be azonnal. McClain például kicsit lassan pörög fel. DE ha mindketten hozzák amit vártak tőlük anno, akkor brutális lesz az LB sor.ulpianus
Én már annak is örülnék, ha olyan fordulatot látnék tőle, mint Jarvis Mosstól. Azért Moss elég gyenge volt Denverben, aztán most nálunk nem fut olyan rossz szezont, ha Groves-t ki tudja szorítani és nem játszik rosszul, akkor mindenképpen jól jártunk vele.

Azt írják hogy maximum 5. körös draft jog lehet a 2013-as.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
7. körös a draft pick!
Meg majd lesz valami 2013-as évi pick közepes értékűBruce
Azért egy ex 1/4ért (asszem ennyi volt) ez nem rossz. Mert nem sérült, és még fiatal.
Én azt nem tudom ,hogy ebben a rendszerben lehet-e ő jobb? Sztem 3-4be kellett volna tenni, ott látok benne fantáziát egyértelműen.
De LBként nem mindenki indul be azonnal. McClain például kicsit lassan pörög fel. DE ha mindketten hozzák amit vártak tőlük anno, akkor brutális lesz az LB sor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Seabass ismét a hét legjobb spec team játékosa lett! 😊Bruce
Cassel meg az airforce one lett. Erről ennyit.ulpianus
De Seabass már volt egyszer hét legjobb spec teamerje és még a szeptemberi hónapban is ő nyerte a díjat 😛
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
7. körös a draft pick!
Meg majd lesz valami 2013-as évi pick közepes értékű
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Schefter: Source involved in trade says Raiders acquired former Seahawks LB Aaron Curry for an undisclosed pick in 2012 and undisclosed pick in 2013.vassadi
Komoly készletek nincsenek 2012es pickekből azért.
ulpianus
Lassan már csak első körös marad.
Mondjuk Aso meg Miller után kapunk még pár compensatory-t is.

Fenntartásokkal kezelem az ilyesmit. Aki valahol bust, az itt miért lenne más?
Bár van Matuszak és Plunkett ellenpéldaként. Hátha bejön...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Schefter: Source involved in trade says Raiders acquired former Seahawks LB Aaron Curry for an undisclosed pick in 2012 and undisclosed pick in 2013.vassadi
Komoly készletek nincsenek 2012es pickekből azért.

Seabass ismét a hét legjobb spec team játékosa lett! 😊Bruce
Cassel meg az airforce one lett. Erről ennyit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Schefter: Source involved in trade says Raiders acquired former Seahawks LB Aaron Curry for an undisclosed pick in 2012 and undisclosed pick in 2013.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Seabass ismét a hét legjobb spec team játékosa lett! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Raiders have three quarterbacks at practice for first time this season. - Tehát Terrelle Pryor is edz!

Satele and Giordano both practicing
Murphy and Chekwa at practice

Shaughnessy and Reece still not practicing for Raiders. Neither is Cartwright, Gordon. CJohnson goes through individual, then on bike.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Direkt csináltuk! Köztudott, hogy AL volt a 11.! :cool:
Jah! Most látom, hogy a kolléga már írta! Nembaj! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Itt van, hogy 10 játékosunk volt a pályán:



Az alábbi képen meg az látszik, hogy a Texans pedig 11 játékossal állt fel, hiszen a fenti képből látszik az, hogy a bal oldalon még két elkapó áll.



Így már azt mondom, hogy tényleg csodát láttunk! Hiszen teljesen lefogtuk mindegyik játékosukat és még Branch tudott is menni Schaubra!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Kellyn csinálták a szabálytalanságot és nem Seymouron.
Egyébként én sem értettem mert így tulajdonképpen őket büntették 25 yarddal, pedig ugye a facemask az play közben volt, de azt meg nem vették figyelembe.

De majd Döme úr leírja az észrevételét, hisz ő játékvezető 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
mindkettő bünti volt, de fészmaszk felültírta a túltöltést, ezért az volt a vonatkozó bünti


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem tudom igazából ki lenne a legmegfelelőbb... :/

Amúgy srácok! Tudja valaki, hogy mi történt szabályilag amikor Seynek csináltak egy facemaskot, meg 12en voltunk a pályán? A zebrák döntését ott nem nagyon értettem... Ha valaki felvilágosítaná elmémet hálás lennék! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Itt egy lista, hogy kik a jelöltek:

-- Mike Lombardi, the former Raiders senior personnel executive who didn't get along with former coach Art Shell but didn't burn any bridges with the Davises.

-- John Madden (see below), the former Raiders coach.

-- George Kokinis, the Ravens director of personnel and former Browns general manager.

-- Ron Wolf, the former Raiders personnel executive and former Packers general manager, maybe in an interim role.

-- Dave McCloughan, the former 49ers director of college scouting, currently in the Raiders' personnel department.

-- Scot McCloughan, Dave's brother, a Wolf disciple, who was the 49ers' general manager and is a personnel executive for the Seahawks.

-- Trask. There are those who think the 24-year team employee and league's first female CEO could do it, with a little bit of help from ...

-- Jackson. He says Davis trained him to make personnel moves in Jackson's two years on the staff.

-- Bill Parcells. What, you believed he was really retired this time? He's another old Davis friend who could want to help out for a little while.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Azt írják, hogy az utolsó playben 10-en voltunk a pályán. :o
Megnéztem az összefoglalót, valóban 10-en vagyunk, de akkor a Texans is 10-en van, mert nem látszik csak 10 támadó az összefoglalóból és 10 védő. Tehát lehet a kép alján ott a 11. ember mindkét csapatból, csak akkor nem értem miért írják?

Biztos azért, hogy írhassák, hogy Al Davis volt a 11. fő a pályán.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Azzal vitáznék egyedül, hogy Moore iszonyat veszélyes. Kapott hat passzt most. Ebből ugye aki jól teljesít, az elkap 4-5-öt. Esetleg nagy ritkán 6ot. 3 már elfogadható csak, ha nem állandó, kettő meg rossz. Moore nullát kapott el. (DHBnak 12/7 58% egyedül Bowe volt kihívója 11/7 65%. A csapatból Ford 7/3 43%)

Week 4
Moore 5/3 60% még okés.
Boss, Hagan 5/4
DMC 6/4
DHB 7/4 (ez a legrosszabb %ban)

Week 3
Itt egyedül Moore kapott 5 vagy több passzt. Konkrétan 6/4 66% ami jó.

Week 2
Moore (és Hagan) 8/5 jó
DMC 8/7 kiváló
Reece 5/3

Week 1
DHB 7/4
Myers 5/2

Összegezve: jó volt, hozta amit illik, de semmi extra.
Inkább az instant TD veszély az ami nála faktor. 2 TD lett a 12 elkapásból és 199 yardot, ami 16.6os átlag (leghosszabb 50). Ellenben előző héten (is) bemutatta, hogy tud nagyon eltűnni is. pont most arról beszélni ,hogy iszonyat veszélyes, sztem maxx akkor igaz, ha úgy vesszük ,hogy ő így hullámzik majd, mint Pom-Pom aki ül az ágon, fel meg le ...
De annyira meg nem hullámzó, csak egyszerűen ő sztem egy deep target, és Ford mellé sztem teljesen felesleges taktikailag, hogy kettő ilyen legyen a pályán egyszerre. Inkább egymás váltva kapsz egy friss embert (azért itt loholni kell ám végig, senki nem gyors, ha nem ad bele mindent, ez nem Possession lötyögő, ott lehet 80%on is futni minden második utat az elején).

Nyilván nem hoz még egy ilyen borzalom nullát, de azért számomra kérdés, hogy milyen formát mutat.ulpianus
Amit írsz abban van igazság, de azért a mostani meccsen elég necces laszdikat kapott...
A srácnak jó kezei vannak ez nem vitatható sztem...nézd meg miket kapott el eddig...hullámzónak hullámzó, de egy 5. körös rookieról beszélünk...
Azért iszonyat veszélyes sztem, mert a sebessége miatt bárhonnan TD veszély lehet egy jó lefordulás után, illetve a Bills ellen is láthatott módon igen nehéz elkapásokat is be tud mutatni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Azzal vitáznék egyedül, hogy Moore iszonyat veszélyes. Kapott hat passzt most. Ebből ugye aki jól teljesít, az elkap 4-5-öt. Esetleg nagy ritkán 6ot. 3 már elfogadható csak, ha nem állandó, kettő meg rossz. Moore nullát kapott el. (DHBnak 12/7 58% egyedül Bowe volt kihívója 11/7 65%. A csapatból Ford 7/3 43%)

Week 4
Moore 5/3 60% még okés.
Boss, Hagan 5/4
DMC 6/4
DHB 7/4 (ez a legrosszabb %ban)

Week 3
Itt egyedül Moore kapott 5 vagy több passzt. Konkrétan 6/4 66% ami jó.

Week 2
Moore (és Hagan) 8/5 jó
DMC 8/7 kiváló
Reece 5/3

Week 1
DHB 7/4
Myers 5/2

Összegezve: jó volt, hozta amit illik, de semmi extra.
Inkább az instant TD veszély az ami nála faktor. 2 TD lett a 12 elkapásból és 199 yardot, ami 16.6os átlag (leghosszabb 50). Ellenben előző héten (is) bemutatta, hogy tud nagyon eltűnni is. pont most arról beszélni ,hogy iszonyat veszélyes, sztem maxx akkor igaz, ha úgy vesszük ,hogy ő így hullámzik majd, mint Pom-Pom aki ül az ágon, fel meg le ...
De annyira meg nem hullámzó, csak egyszerűen ő sztem egy deep target, és Ford mellé sztem teljesen felesleges taktikailag, hogy kettő ilyen legyen a pályán egyszerre. Inkább egymás váltva kapsz egy friss embert (azért itt loholni kell ám végig, senki nem gyors, ha nem ad bele mindent, ez nem Possession lötyögő, ott lehet 80%on is futni minden második utat az elején).

Nyilván nem hoz még egy ilyen borzalom nullát, de azért számomra kérdés, hogy milyen formát mutat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Döme jó lett az anyag!!


Cleveland ellen nagyon fontos lesz, hogy ismét ez a run D jöjjön ki játszani...John Henderson többet volt fenn a pályán és azért ő még mindig nagyon jó futás ellen...Rolando lényegesen jobb tudott lenni, hogy a DL nem engedett át annyi OL-t...ha ilyen fegyelmezetten tud játszani a DL akkor jók lehetünk, bár Hillis igen erős futó, de azért eddig nem a tavalyi formájában játszik. Ha a futójátékot kivesszük akkor azért McCoy, bár jó kis fiatal irányítónak tartom "egyedül" kevés lesz sztem. Főleg ha run hiányába jönnek a biztos passz playek és a DL megnyomogatja...

Persze nem lesz könnyű a megszorongatás, hiszen Thomas és Mack személyében 2 top játékosuk van a falon, de Mack lehet nem játszik és a jobb oldal ahogy olvasom eddig szenved, illetve verhető...Houston mögül érkező Wimbley vagy DB blitz ott komoly gondot okozhat.

Érdekes lesz nézni mit tudnak ők kezdeni a mi futójátékunkkal. Houston szépen levette DMC-éket, de azért az a front 7 jóval erősebb sztem mint a Cleveland-é...

Passz védekezésünk remélem javul...CJ kérdéses, de bízom benne, h Chekwa visszatér...ha jó nyomás lesz a QBn várható néhány INT is akár...Greg Little-re komolyan kell majd figyelni...remélem Routt veszi fel legtöbbször...

Haden játéka is kérdéses náluk. Ha ő nincs az sokat segíthet a mi passz Onkon, bár vele együtt is jók lehetünk, ha JC visszatér a szezon elején nyújtott okos, labdára vigyázó formájához. DHB eddig szépen pörög, Moore iszonyat veszélyes, Chaz kezdi felvenni a ritmust, sztem Ford is kezdi majd felvenni a fonalat a kihagyás után, Boss rendben van és visszatérhet Murphy is, aki elsőre vszeg rozsdás lesz, de azért amióta draftoltuk ő a legeredményesebb WRünk...

Én most itt ki merem jelenteni, hogy mi vagyunk az esélyesek!! Otthon verni kellene őket, remélhetőleg jó játékkal.
Kell a győzelem, mert ebben a köv pár hétben tudnánk a szezonunknak komoly lökést adni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Szerintem szörnyű teljesítményt nyújtott tegnap a csapat, egyedül az ST hozta az elvártat.
DHB teljesítménye még említésre méltó, úgy látszik nála is bejön a 3. év.

Többször felmerült bennem, hogy nem nézem tovább a meccset, de mégis folytattam.
A végén már a "Sikerült megverni magunkat..." végére írtam a három pontot, mikor Huff leszedte a labdát.
Azért a 7 másodpercért megérte...
😊

ui.:
Jó lett az írás Döme, és persze somoskovig.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez a tegnapi meccs nem volt senmmi.....
Just win baby!
Raiders style.....
😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Amcsiban nincsen ilyen örökösödési mentesség elsőági leszármazott esetén?

De amúgy majd kiderül, hogy mi lesz, csak már mennek az okosságok a fórumokon.Bruce
Csak a feleség esetében lehet szó teljes mentességről.gsn
Nem hiszem, hogy ne készültek volna fel jól mindenre...
Terv van a további működésre Amy szerint, így gondolom terv van az adó elkerülésre, minimalizálásra is...

Al bátyó negyvenvalahány %-a megy a feleségének, fiának és ezzel maradnak többségben, irányító pozícióban...innentől rajtuk áll a dolog. Sztem marad hosszútávon Mark kezében a gyeplő és jön egy GM Amy, Hue és a staff mellé...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ez a meccs egyértelműen a speciális csapatrészeknek köszönhető sztem.

Jano 4 FG-t vágott be, ebből 3 50 yardon túli volt, ez kitűnő teljesítmény. Aztán még betett egy XP-t is, tehát "egymaga" vállalta a szerzett pontjaink több mint felét.

Ugyanakkor Rock 35 yardos futása punt felállásból is hatalmas momentum volt. Azzal is sikerült még 3 pontot szerezni és ezzel 8 pontosra növelni az előnyt.

Illetve Ford egyik visszahordása 45 yardos lett, amiből szintén 3 pontot sikerült szereznünk.

De sajnos továbbra is gond a sok bünti. Meccsenként minimum 10 büntit kapunk, ami kurva sok, ezt valahogy redukálni kellene, de valamiért nagyon ránk vannak szállva a bírók. Bár azért azt mondom, hogy elég sok bünti jogos sajnos.

A futójáték sajnos kevés volt tegnap, de a Houston egyik játékosa elmondta, hogy ez volt a céljuk, hogy McFaddent és a futójátékot semlegesítsék. Ez sikerült is nekik, bár az még hozzátartozik, hogy két 20+-os futását annulálták bünti miatt.

A passzjáték sem volt eget rengető. Campbell szokatlanul pontatlan volt 35/15 (42,9%) és még a 200 yardot sem érte el passzolt yardok tekintetében. A legjobb elkapónk DHB volt a maga 7 elkapásával és 99 yardjával és 1 TD-vel. Sajnos Moore felé 6szor ment labda, de egy elkapása sem lett, ez annak köszönhető, hogy Joseph fogta és elég jól, illetve sokszor túldobta Campbell (egyébként ez jellemző volt egész meccsen JC-re).

A védelemről is felemás a véleményem. A futást egészen jól fogtuk, de ugye a héten volt is róla többször szó, hogy ez lesz a kulcs. Nos ez sikerült, de így meg a passzjátékuk élt nagyon, 416 yardot passzolt Schaub. Igaz fogtunk két INT-et, meg egy csomószor beleütöttünk a labdába (7-szer), de valahogy Fosterrel nem bírtunk (nem volt rajta ember soha...) Dreessennek is volt egy hosszú elkapása ami TD lett és a végén is ő kapta el az 5 yardunkon a labdát. Daniels és Walter meg olyanokat kaptak el, hogy nem hittem a szememnek. Szóval a passz védekezés most fos volt.

Illetve még volt egy fordulópont a meccsen vagyis ami nagy hatással volt a végkimenetelre, hogy Mario Williams megsérült. Mondjuk nem figyeltem, hogy visszajött e, de ha ő végig egészségesen játszik akkor kemény lett volna a passz rush.

Na de nyertünk és ha előre tekintünk 3 nyerhető hazai meccs van előttünk. Időrendben: Browns, Chiefs, Bye, Broncos

A Browns most jön vissza Bye-ról. Amúgy kemény csapatnak tartom, akiknek nincs kimondott erőssége, hanem ilyen kiegyensúlyozott. Ha a jobbik arcukat mutatják, akkor lehet esélyük. (Passing O 17. 235,2 yard/game, Rushing O 26. 85,8 yard/game, D-ben pedig pass ellen 4. 195,6 yard/game, futás ellen 26. 124,5 yard/game) Ha menni fog a futás, akkor verhetjük őket.
A Chiefs kezd feléledni, szóval ők nehezebb dió lehetnek. Ha Cassell jó formát mutat, akkor bajban leszünk, mert két olyan célpontja van, akiket nehéz fogni. Illetőleg a futójátékuk attól, hogy Charles megsérült, még mindig brutális. (PassO 30., RushO 7., PassD 17., RushD 20.)

Nagyon fontos lenne, hogy a Bye week előtt sikerüljön pozitív mérleggel állni és aztán jön a Denver, akiket a jelenelgi állás szerint verni kellene, de ez már távol van. Aztán jön 3 mérkőzés ami megmutatja hogy milyen szinten állunk valóban. (Chargers (i), Vikings (i), Bears (o))
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Akkor lehet hogy csak a feleségére hagyta a többségi tulajdont és ezt az 5 millió dolláros részt meg a fiára. Bár nem tudom, de biztosan megoldotta ezeket az öreg, úgyis nagy mágus volt ebben a tekintetben mindig 😊

Ettől fogok félni inkább, hogy most ott vannak a nagy szerződések és nem lesz aki majd ezt rendbe tudja szedni. Mert Al volt ennek a mestere 😊

Bár egy páran biztos tanultak tőle dolgokat és megoldják.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Amcsiban nincsen ilyen örökösödési mentesség elsőági leszármazott esetén?

De amúgy majd kiderül, hogy mi lesz, csak már mennek az okosságok a fórumokon.Bruce
Csak a feleség esetében lehet szó teljes mentességről.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness