Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
A Show-nak muszáj folytatódnia ...Big L
... Los Angelesben 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Az az érdekes, hogy DHB mostanában olyan jeleket mutat, hogy már-már azt lehet mondani, hogy megérte azt az első kört, persze még korai kijelenteni, de két meccse egészen fajinul teljesít 😊
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.Bruce
A Show-nak muszáj folytatódnia ...

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.Bruce
Kitől hallasz Te ilyeneket 😊 ??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez a csapat idén egyszerűen megérdemli a PO-t és kész. Reméljük össze is jön. 😉 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Ez tényleg meseszerű volt!

Nem játszottunk jól vagy szépen, de az akarás odaért!

Milyen érzelmek voltak itt bakker...Hue ott zokogott a végén...

Huff aki kvázi lezárta a meccset szintén az a kategória aki AL kedvence volt, sokat köszönhet az öregnek...neki is hatalmas lehetett ez így...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Húúú de ideges voltam ezen a meccsen. Elején a stream is szaggatott meg a játék is szarul ment, már a falba vertem a kezemmel, olyan idegesítő volt.
Aztán lett egyre jobb a stream és a játékunk is. Bár a mutatott játék egész végig elég lagymatag volt.

De tényleg csak a győzelem számít, nagyon jól mondta Al. Az elemezgetésekre majd ráérünk később!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
nagyon jó volt ma a Raiders, teljesen megérdemelt győzelem, nem nagyon szimpatikus az edzőtök nekem de látszott hogy ez a csapat ma szívvel játszott, jól motiválta őket. vicces hogy megraktam a Houstont de a végén már nektek drukkoltam - tácsdán réjdörsz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
ilyen win csak a mesébe n van 😊Hurka
Tetszik az ilyen mese 😀

Tyíííí..... még most se hiszem el :cool:

több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Ezt nagyon megérdemeltük ...
De a vége de meleg volt!

SZÉP VOLT FIÚK!

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ilyen win csak a mesébe n van 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Ez is komoly skalp! Just Win Al!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
JUST WIN BABY!!!!!!!!!! :cool:
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :SBarb
Milyen edzés van vasárnap este 7-kor?

Murphy is inaktív, ezek szerint még nincs teljesen rendben.BMG
Van egy egyetemi kosárcsapatunk volt nb2es haverokkal és régi gimimbe ilyenkor szereztem protektiósan termet 😊


több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
kicsit morcos vagyok mert közben nem sugároz jelet az a szutyok csatorna vagy valami gáz lehet ahol a meccsünket adnák ...

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :SBarb
Milyen edzés van vasárnap este 7-kor?

Murphy is inaktív, ezek szerint még nincs teljesen rendben.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :S


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Se CJ se Chekwa nem játszik... Még jó hogy nem lesz Andre Johnson, különben csúnya szoptatás nézne ki. Most az nem tudom ki lesz a másik Cb, Van Dyke, esetleg Porter?Döme
Pontosan ezt a két embert mondták, illetve többet fogjuk látni Huffot CB szerepkörben. Szóval így hárman oldják meg a dolgokat.

CJ-t egyébként sem hiányolom annyira, de Chekwa-t igen. Bár ha majd CJ visszatér, azért az nem lesz baj, mert legalább lesz depth ezen a poszton is. Bár annak azért örülnék, ha a teljesítményével Chekwa kiszorítaná év közben CJ-t.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Se CJ se Chekwa nem játszik... Még jó hogy nem lesz Andre Johnson, különben csúnya szoptatás nézne ki. Most az nem tudom ki lesz a másik Cb, Van Dyke, esetleg Porter?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Ricky Brown IR-re, Manase Tonga pedig az aktív rosterre került.


Amúgy kíváncsi leszek, hogy fognak tovább menni a dolgok a csapat körül. Mert az oké, hogy a tulajdonos Davis fia lesz, de hogy ő annyira nem fanatikus mint az apja volt, abban is biztos vagyok. Tehát fel kell venni egy General Managert, kérdés hogy kit és kérdés, hogy mennyire fog változásokat eszközölni ez a bizonyos GM...Bruce
Érdekes lesz hogyan alakulnak a dolgok...
Amy mégnagyobb feladatkört kap vszeg és ha nem is idény közben, de várható egy GM érkezése...az se lepne meg, ha az öreg megjelölte volna ezt a bizonyos embert...egy korábbi Raider lesz sztem...
Öreg 2006ban nyilatkozta, hogy ha eljön az idő Madden-re és más korábbi Raiderekre biztosan számíthat majd a fia, illetve a felesége...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nyugodjék békében Al Davis!
A csapat drukkereinek idegeit hajlamos volt próbára tenni, de vitathatatlanul egy igazi egyéniség távozott személyében...

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
R.I.P

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018