Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Palmer a 3-as számú mezt fogja viselni.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
A FO-nak két kérdésre kellett válaszolnia: szükségünk van-e franchise QB-ra, és egyébként nagyjából rendben van-e a keret? tomi-tomi
Kiemeltem ezt a kérdést, mert ez fogott meg leginkább.
franchise QB:
A csapatnak így hogy megsérült JC, így valóban szüksége van egy QB-ra. Az hogy most 6 hét múlva visszatérhet JC, az még korántsem biztos, szóval erre nem apellálhattak. Így csinálhatták volna azt, hogy hoznak egy backup szintű játékost, aki már tapasztalt az NFL-ben valamennyire és megpróbálják Bollerral megcsinálni a JC visszatéréséig terjedő időszakot. Vagy ami történt, hogy a lehető ??legjobb?? opciót kiválasztják és megszerzik bármi áron. Ez utóbbit választották, meglátjuk mi lesz.

Nagyjából rendben van-e a keret:
Én úgy gondolom hogy igen, nagyjából rendben van a keret. A QB poszt nem játszik most, mert azt elvileg most rakták rendbe.
RB poszton úgy gondolom nincs gond egyáltalán: DMC, Bush, Jones, Cartwright, Reece, Tonga. Igaz Jones-ból még nem sokat láttunk és nem is volt olyan átütő mint vártuk, de mivel előtte olyan emberek vannak, így még ráér beleerősödni a dolgokba. És úgy az egész RB corp fiatal még, tehát nem nagyon kell új ember.
WR poszt: régen volt kiemelkedő első számú WR-ünk, de most úgy néz ki, hogy van 3-4 hasonló képességű játékos ezen a poszton és valamelyikük mindig kiemelkedik egy kicsit és előlép aznap első számú WR-nek. Nekem tetszik ez a rotációs rendszer, még ha nem is biztos hogy tudatos. Mivel fiatalok is többnyire, így azt mondom ide egy-két évig nem kell senki.
TE poszt: 4 játékosunk van itt, Boss elég jól kezd játszani, hasznos a blokkolásban is, szóval ő még sokáig jó lehet, aztán ott van Myers, aki jól blokkol és elkapni is tud azért. Valamint a két fiatal, Gordon és Ausberry, ők még azért kérdőjelek, de játszott már mindkettő és nem volt különösebb baj velük. Szóval ez is pipa!
OL poszt: Nem sok szót fecsérelek ide, vannak fiatalok és vannak rutinos játékosok, egyelőre jól működik a dolog, remélhetőleg a fiatalok beépítése folyamatos lesz és lesz egy fiatal és összeszokott OL ötösfogatunk akikre több évig lehet támaszkodni. Ide mondjuk egy két idősebb játékost azért szerezni kell a depth miatt, de az úgysem draft kérdés.

DL: Itt jelenleg elég erősek vagyunk és itt is ugyanaz igaz mint az OL-re, hogy fiatalok és veteránok kiváló kombinációja van. A veteránok pótlását kell megoldani vagy szerepüket csökkenteni és a fiatalokat előtérbe helyezni. Azt mondom, hogy Kelly és BigSey még két évet együtt tud játszani. Mögéjük kell majd valaki fiatal, aki átveszi a helyét valamelyiküknek. Mert DT poszton vagyunk a legöregebbek. De ide is van megoldás, mert Houston is tud benn játszani meg ugye ott van Bryant. De egy NT szerű futógyilkos csak kellene mindenképpen. Egyébként meg Waufle megoldja úgyis, persze ha itt lesz még egy pár évig.
LB: fiatalok, erősek mi kell még. Szerintem ha ez a Wimbley-McClain-Curry sor összeáll, akkor nagyon brutál lehet, valamint ott vannak csereként ilyenek, hogy Goethel, aki mindenhol bevethető és Groves, aki eddig kezdő volt és azért nem volt olyan rossz szerintem.
DB: Itt van talán a legnagyobb baj, de sok a fiatal és ez még alakulhat. DVD-nek erősödni kell és szokni még a légkört, de már mutat jó dolgokat. Routt, az még nem olyan öreg és meg is van fizetve, szóval itt lesz még egy ideig. Aztán ott van Chekwa, aki megint csak szép dolgokat mutatott már nem egyszer. 3 jó fiatal CB-vel akikhez szerzünk tapasztaltabb játékosokat FA-ról, már lehet mit kezdeni. Aztán ott az S poszt, ahol sztem egyáltalán nincs gond. Huff, Mitchell, Branch, Giordano, meg még most is jött egy új srác, szóval ezen a poszton sincs baj.
Spec: Lechler és Janikowski meg már Raiderként fog visszavonulni szerintem és ők még egy ideig itt lesznek.

Tehát ha úgy nézzük, akkor most kell feltenni mindent egy lapra, aztán vagy bejön, vagy nem. Sokkal szarabb helyzetben nem leszünk mint kb 4 éve. Szóval azt mondom hogy a keret adva van, a QB is adva van mostmár. Meglátjuk, hogy ebből mi sül ki.Bruce
Jól szóltál Bruce 😊

Sok fiatal van itt rengeteg potenciállal és végre van olyan edzői stáb aki úgy néz ki ki tudja ezt hozni belőlük...Ha ez a trade bejön akkor nagyot szólhat a csapat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Palmer az egyetlen Bengals QB, aki egy idényben passzolt 4000+ yardot - kétszer is, és egy idényben passzolt 30+ TD-t - egy harmadik idényben. Miket írsz... :/tomi-tomi
Azt nézd meg, hogy mikor. Tavaly annyi célpontja volt, hogy ihaj és akkora besülés lett belőle, hogy tényleg már rossz volt nézni a végén.
Ndukwe viszont nagy nyereség lehet Oakland-ben.Amadeus91
Nem leszek pikírt és nem mondom azt, hogy nézd meg Ocho és TO idei számait. 😊
Én sokkal inkább azokat az éveket (2005-06-07) tekintem mintának, mérvadónak, mint a tavalyit.tomi-tomi
teljesen igazad van!!! Palmer állat lesz meglátjátok! és pont. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A FO-nak két kérdésre kellett válaszolnia: szükségünk van-e franchise QB-ra, és egyébként nagyjából rendben van-e a keret? tomi-tomi
Kiemeltem ezt a kérdést, mert ez fogott meg leginkább.
franchise QB:
A csapatnak így hogy megsérült JC, így valóban szüksége van egy QB-ra. Az hogy most 6 hét múlva visszatérhet JC, az még korántsem biztos, szóval erre nem apellálhattak. Így csinálhatták volna azt, hogy hoznak egy backup szintű játékost, aki már tapasztalt az NFL-ben valamennyire és megpróbálják Bollerral megcsinálni a JC visszatéréséig terjedő időszakot. Vagy ami történt, hogy a lehető ??legjobb?? opciót kiválasztják és megszerzik bármi áron. Ez utóbbit választották, meglátjuk mi lesz.

Nagyjából rendben van-e a keret:
Én úgy gondolom hogy igen, nagyjából rendben van a keret. A QB poszt nem játszik most, mert azt elvileg most rakták rendbe.

Tehát ha úgy nézzük, akkor most kell feltenni mindent egy lapra, aztán vagy bejön, vagy nem. Sokkal szarabb helyzetben nem leszünk mint kb 4 éve. Szóval azt mondom hogy a keret adva van, a QB is adva van mostmár. Meglátjuk, hogy ebből mi sül ki.Bruce
A QB kérdésnél a szinten van a hangsúly. Game menedzser szintű, vagy elit közeli potenciállal rendelkező kell ennek a csapatnak. Szvsz ez a választás perspektivikusabb, nagyobb eredménnyel kecsegtető, s természetesen nagyobb kockázattal is jár.
De a fontosabb kérdés a keret, amire ilyen kimerítően válaszoltál. (Köszönöm, képbe hoztál alaposan.) Az elemzésed alapján nincs olyan need, amit csak draftról lehet megoldani. Ráadásul tényleg elég mélyről jön kifelé a franchise, olyan nagy veszítenivaló nincs, max a mostanra elért középszint. Illetve még az sem nagyon. Az erős futójáték miatt itt egy Orton, Campbell kaliberű QB is eredményt érhet el. Olyat meg lehet horgászni középső körökért is. Akkor meg miért ne lépték volna meg?
Egy lapra van feltéve bizonyos szempontból, de nem 19-re kérték és egyértelműen 20-ra, 21-re mennek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ezzel Jason Campbell kuka... Szerencsétlen gyerek! Sajnálom! Jólelkű, meg okos ember, de ennyit tud meg a nevét sajnos...! A túrórudi megoldásai elmentek, de vicc, hogy annak örülni kell, hogy nem veszti el a labdát! Hmmm... Ha jól emlékszem egy meccset sem hozott nekünk! Mármint "A klasszisával"! Értitek! 😊
TST
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem volt rá szükség, hogy ő nyerje meg a meccseket.
Pl. Denver ellen minden összejött, KC ellen Ford mindent elkapott... a nagy fordítások viszont nem tartoznak az erősségei közé.
Igen, ő az a játékos, aki ha jók a körülmények, nincs nagy nyomás, jól tud teljesíteni, jól menedzseli a játékot - nem pedig egy Manning kaliber, aki a szarból is várat épít.
Ez a trade biztos nem tett jót a karriere mellett az önbizalmának se.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
erre mit lehet mondani? Köszi. 😀 Egy elit futójátékkal még jó is ez a húzás, de attól nem félek, hogy szétpasszolja az NFL-t...Amadeus91
Palmer az egyetlen Bengals QB, aki egy idényben passzolt 4000+ yardot - kétszer is, és egy idényben passzolt 30+ TD-t - egy harmadik idényben. Miket írsz... :/tomi-tomi
Azt nézd meg, hogy mikor. Tavaly annyi célpontja volt, hogy ihaj és akkora besülés lett belőle, hogy tényleg már rossz volt nézni a végén.
Ndukwe viszont nagy nyereség lehet Oakland-ben.Amadeus91
Nem leszek pikírt és nem mondom azt, hogy nézd meg Ocho és TO idei számait. 😊
Én sokkal inkább azokat az éveket (2005-06-07) tekintem mintának, mérvadónak, mint a tavalyit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Jah és múltkor volt, hogy 12 játékos van aki első körös választott volt, így most már egyel nőtt ez a szám is:

Off:
- DHB
- DMC
- Jason Cambpell
- Kyle Boller
- Carson Palmer
- Sebastian Janikowski

Def:
- Seymour
- Moss
- Wimbley
- McClain
- Curry
- Huff
- Henderson
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A FO-nak két kérdésre kellett válaszolnia: szükségünk van-e franchise QB-ra, és egyébként nagyjából rendben van-e a keret? tomi-tomi
Kiemeltem ezt a kérdést, mert ez fogott meg leginkább.
franchise QB:
A csapatnak így hogy megsérült JC, így valóban szüksége van egy QB-ra. Az hogy most 6 hét múlva visszatérhet JC, az még korántsem biztos, szóval erre nem apellálhattak. Így csinálhatták volna azt, hogy hoznak egy backup szintű játékost, aki már tapasztalt az NFL-ben valamennyire és megpróbálják Bollerral megcsinálni a JC visszatéréséig terjedő időszakot. Vagy ami történt, hogy a lehető ??legjobb?? opciót kiválasztják és megszerzik bármi áron. Ez utóbbit választották, meglátjuk mi lesz.

Nagyjából rendben van-e a keret:
Én úgy gondolom hogy igen, nagyjából rendben van a keret. A QB poszt nem játszik most, mert azt elvileg most rakták rendbe.
RB poszton úgy gondolom nincs gond egyáltalán: DMC, Bush, Jones, Cartwright, Reece, Tonga. Igaz Jones-ból még nem sokat láttunk és nem is volt olyan átütő mint vártuk, de mivel előtte olyan emberek vannak, így még ráér beleerősödni a dolgokba. És úgy az egész RB corp fiatal még, tehát nem nagyon kell új ember.
WR poszt: régen volt kiemelkedő első számú WR-ünk, de most úgy néz ki, hogy van 3-4 hasonló képességű játékos ezen a poszton és valamelyikük mindig kiemelkedik egy kicsit és előlép aznap első számú WR-nek. Nekem tetszik ez a rotációs rendszer, még ha nem is biztos hogy tudatos. Mivel fiatalok is többnyire, így azt mondom ide egy-két évig nem kell senki.
TE poszt: 4 játékosunk van itt, Boss elég jól kezd játszani, hasznos a blokkolásban is, szóval ő még sokáig jó lehet, aztán ott van Myers, aki jól blokkol és elkapni is tud azért. Valamint a két fiatal, Gordon és Ausberry, ők még azért kérdőjelek, de játszott már mindkettő és nem volt különösebb baj velük. Szóval ez is pipa!
OL poszt: Nem sok szót fecsérelek ide, vannak fiatalok és vannak rutinos játékosok, egyelőre jól működik a dolog, remélhetőleg a fiatalok beépítése folyamatos lesz és lesz egy fiatal és összeszokott OL ötösfogatunk akikre több évig lehet támaszkodni. Ide mondjuk egy két idősebb játékost azért szerezni kell a depth miatt, de az úgysem draft kérdés.

DL: Itt jelenleg elég erősek vagyunk és itt is ugyanaz igaz mint az OL-re, hogy fiatalok és veteránok kiváló kombinációja van. A veteránok pótlását kell megoldani vagy szerepüket csökkenteni és a fiatalokat előtérbe helyezni. Azt mondom, hogy Kelly és BigSey még két évet együtt tud játszani. Mögéjük kell majd valaki fiatal, aki átveszi a helyét valamelyiküknek. Mert DT poszton vagyunk a legöregebbek. De ide is van megoldás, mert Houston is tud benn játszani meg ugye ott van Bryant. De egy NT szerű futógyilkos csak kellene mindenképpen. Egyébként meg Waufle megoldja úgyis, persze ha itt lesz még egy pár évig.
LB: fiatalok, erősek mi kell még. Szerintem ha ez a Wimbley-McClain-Curry sor összeáll, akkor nagyon brutál lehet, valamint ott vannak csereként ilyenek, hogy Goethel, aki mindenhol bevethető és Groves, aki eddig kezdő volt és azért nem volt olyan rossz szerintem.
DB: Itt van talán a legnagyobb baj, de sok a fiatal és ez még alakulhat. DVD-nek erősödni kell és szokni még a légkört, de már mutat jó dolgokat. Routt, az még nem olyan öreg és meg is van fizetve, szóval itt lesz még egy ideig. Aztán ott van Chekwa, aki megint csak szép dolgokat mutatott már nem egyszer. 3 jó fiatal CB-vel akikhez szerzünk tapasztaltabb játékosokat FA-ról, már lehet mit kezdeni. Aztán ott az S poszt, ahol sztem egyáltalán nincs gond. Huff, Mitchell, Branch, Giordano, meg még most is jött egy új srác, szóval ezen a poszton sincs baj.
Spec: Lechler és Janikowski meg már Raiderként fog visszavonulni szerintem és ők még egy ideig itt lesznek.

Tehát ha úgy nézzük, akkor most kell feltenni mindent egy lapra, aztán vagy bejön, vagy nem. Sokkal szarabb helyzetben nem leszünk mint kb 4 éve. Szóval azt mondom hogy a keret adva van, a QB is adva van mostmár. Meglátjuk, hogy ebből mi sül ki.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
erre mit lehet mondani? Köszi. 😀 Egy elit futójátékkal még jó is ez a húzás, de attól nem félek, hogy szétpasszolja az NFL-t...Amadeus91
Palmer az egyetlen Bengals QB, aki egy idényben passzolt 4000+ yardot - kétszer is, és egy idényben passzolt 30+ TD-t - egy harmadik idényben. Miket írsz... :/tomi-tomi
Azt nézd meg, hogy mikor. Tavaly annyi célpontja volt, hogy ihaj és akkora besülés lett belőle, hogy tényleg már rossz volt nézni a végén.
Ndukwe viszont nagy nyereség lehet Oakland-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én sem merek egyenlőre semmit sem mondani... Igazából én titkon reménykedtem Palmerben, de nem ennyiért! Azt azért valljuk be, hogy mégse JMR kell ide na! 😊
Az ára tényleg relatív! Főleg ha Raider pickekben mérjük akkor lehet nem drága... De így első hallásra/látásra igen! Én személy szerint kíváncsian várom mit tudunk kezdeni vele... És akkor kiderül mit is áldozott fel vele a csapat... Ha látható tőle egy faintos kis passzjáték, akkor én még a karomat is a fűrész alá raknám! Ja a másikat pedig egy sósavval teli hordóba mártanám! 😉

Ezzel Jason Campbell kuka... Szerencsétlen gyerek! Sajnálom! Jólelkű, meg okos ember, de ennyit tud meg a nevét sajnos...! A túrórudi megoldásai elmentek, de vicc, hogy annak örülni kell, hogy nem veszti el a labdát! Hmmm... Ha jól emlékszem egy meccset sem hozott nekünk! Mármint "A klasszisával"! Értitek! 😊
(Emlékezzetek arra, hogy egy "tehetségtelen" ámde lelkes játékos, hogy meg tudta leckéztetni, nem is! Lejátszani a pályáról= Bruce Gradkowski) Bocsi az elfogultságomért de iszonyatosan szimpi a Partyszemöldökös! 😉
Ja és JC kamikaze vetődéséi meg...! Ilyen bután vetődni... Hát most nem csak a kispadra üttette ki magát a szezonra a Brownsal hanem valószínű, hogy a csapatból is! :/

Én tényleg sajnálom a srácot, mert tényleg van esze a játékhoz, TÉNYLEG!!! csak hát néha ez kevés... Most meg ne adj isten bejön Palmer...! :rolleyes:
Ha meg nem akkor év végén Palmer kuka (lehet majd csak utána lévő szezon) és JC vissza, csak hát a drafcetlik...

Na mind1! 1 szó mint 100! JC kakukk idén! Carsonban bízok, mert ezek a hülyék megen kitaláltak valamit... 😀 Aztán ENNYI! Kíváncsi leszek vasárnap estére! 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
Amúgy a 2012-es draftot úgy is lehet vizsgálni, hogy van egy Barksdale, Jones, Pryor trio akik egy évvel többet edzenek NFL körülmények között mintha abban az évben választottuk volna őket\vagy a helyükre mást...van egy JCnk aki előző évben és eddig azért tett hozzá szépen, hogy a csapat elinduljon fölfele...van egy Currynk akit korai lenne értékelni, de az is biztos, hogy azokkal a kései pickekkel ilyen embert nem hoztunk volna...és potenciálisan van egy jó QBnk 2015ig...

Ami még érdekes lesz az CP fizetése, mert a mostani számokkal necces lesz sapi alá rakni...idén keres 11.5öt, míg szezon előtt az a hír járta, h 6M volt nekünk sapi alatt...

Ja és Aso, Miller, Gallery sztem 1 vagy 2 3.körös picket és egy 4. agy 5. köröst hozhat még nekünk a '12es draftra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
erre mit lehet mondani? Köszi. 😀 Egy elit futójátékkal még jó is ez a húzás, de attól nem félek, hogy szétpasszolja az NFL-t...Amadeus91
Palmer az egyetlen Bengals QB, aki egy idényben passzolt 4000+ yardot - kétszer is, és egy idényben passzolt 30+ TD-t - egy harmadik idényben. Miket írsz... :/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
Na elég sok helyen olvasom azt, hogy a mi mostani terminológiánk eléggé hasonló ahhoz amit CP jól ismer, így azt mondják egyesek, hogy akár már a Chiefs ellen is bevethető lehet...Ha fizikailag tényleg toppon van egy meccsnyi csökkentett playbookot Hueval és Saunderssel tényleg átrághat...mondjuk az is igaz, hogy nem edzett, játszott csapattal jó ideje, így van némi rozsda amit le kell rázni...Bízom benne,h Hue teljesen képben van azzal, h mennyire egészséges, bevethető CP...

Amúgy meg a trade anyagi(fizetés, cap) és feláldozott draftcetli részével úgy döntöttem nem foglalkozok. Ezt már azért sikerült eddig is megtanulni mint Raider fan 😊
Ha idehoztuk, van terv arra,h leszünk sapi alatt vele együtt és draft cetlit meg mindig lehet szerezni draft napon is ha nagyon kell...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nagyon remelem Palmer jol szerepel majd nalatok es kozel hasonlo lesz ahhoz amit regen vartak tole. Ndukwe is raider, kenytelen leszek mostmar rendszeresen nezni az Oakland meccseket


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Van ilyen is:
"Former Cincinnati Bengals safety Chinedum Ndukwe said via Twitter that he has signed with the Raiders."

---

Azért voltak már, akik itt végre/újra kivirágoztak. Remélem Palmer is ilyen lesz.
Képességei alapján jobb (volt) szerintem, mint JC, szóval lehet, hogy még jobban megindul a szekér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Azt gondolom most a fél nfl világ kíváncsi arra, hogy mennyit is ér valójában Palmer :o, szóval egy Raiders MNF gyanúsan nézettségi rekord körül lenne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hmm ha belegondolok abba h van egy ligaelit futójáték Run DMC-vel, majd erre alapozva mehet a play action Palmertől a rahedli deep threat vmelyikéhez...empty taxi
... akik egyre jobban futják a route-jaikat és egyre biztosabban kapják el a passzokat...

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A konvenciókon kívül mi szól a dolog ellen?
Elnézést, nem ez a franchise húzta be minden idők legnagyobb bust-ját irányító pozícióra? Az idei drafton hányan röhögtünk-röhögtetek az 1. körös QB run-on? (Magyarán mennyire bizonyos, hogy egy első köröst ténylegesen a későbbi teljesítményének megfelelő helyen húzzák be?) Nem ez a franchise mondta és tapasztalta meg, hogy az utóbbi évek legjobb első körös húzása BigSey volt? (Aki végül nem is lett Top5 pick - pofáraesés a Pats-nek.)
A FO-nak két kérdésre kellett válaszolnia: szükségünk van-e franchise QB-ra, és egyébként nagyjából rendben van-e a keret? Ha mindkét válasz igen, akkor ez egy teljesen jó döntés lehet. Szvsz ez is lehet egy csapatépítési filozófia. Bizonytalan jövőjű ám drága draftolt játékosok helyett szerezzünk be már bizonyított, (sokkal) kevésbé kockázatos játékosokat kulcspozíciókra.
Palmer azzal az edzővel dolgozhat, akinél jobban nem sokan ismerik. Egy hasonló karakterű csapatban szocializálódott. Ha az OL jól védi meg (biztonságban érzi magát), akkor ismét kimagasló QB lesz belőle. Remélem. (Én már tavaly is képtelen voltam a Raiders ellen szurkolni, pedig hivatalból minden meccsükön megpróbáltam, max. tíz percig sikerült. Mostantól elkötelezett Raiders bandwagon-ista vagyok.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
erre mit lehet mondani? Köszi. 😀 Egy elit futójátékkal még jó is ez a húzás, de attól nem félek, hogy szétpasszolja az NFL-t...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
peter:
Barksdale rendszeresen játszik RT-t amikor Barnes TE, illetve ő játszott többet LGben amikor Satele lement...belőle sztem jövőre akár kezdő is lehet, de még a pass proton kell dolgozni...
BC kicsit volt benn LGben, de futás ellen nem nagyon ment neki...sztem ő lehet back up marad...


QB ügyben engem a 2013-as pick dühít nagyon...mert egy 1. kör még azt mondom, hogy tökös maverick húzás de 2 (vagy 1 és egy 2....)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
AL NEM HALT MEG!!!!!!!!!!!!!! AL DAVIS ÉL!!!! ÉN MONDOM!!!!!!!!! ÉN!!!! ÉL!!!!! 😂 😂
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mostanában nem volt úgy időm mint eddig és se a meccseket se a híreket nem nagyon tudtam követni. De a hétvége előtt elhatároztam, hogy most írni fogok pár szót, mert lenne pár kérdésem, észrevételem.

Mindenek előtt R.I.P Al! Nem hiszem el, hogy az Öreg itt hagyta a csapatot. Valahogy úgy voltam vele, mint sokan mások is, hogy jó pár évig fogja még húzni és csak megnyeri azt a 2 SB-t! Nem így történt, meglepett és elszomorított, mert sokszor felháborodtunk a döntésein, de azért csak szerettük! Ő volt és marad is örökké az első számú Raider! Azóta már biztos megalakította az új csapatát a Fallen Angels-t!!! 😀

Felvételről, innen-onnan amit láttam a meccsekből és amit a reakcióitokból levettem, az az h Hue irányításával megindult a csapat és főleg az O# fölfelé! JC és DMC és az OL is jól játszik. Ráadásul DHB is kezd mutatni valamit. Kicsit para volt amikor a hétvégi meccsen JC helyett Boller került a pályára. Pont azért is amit ti írtatok, h az O# bízott Campbell-ben és amikor beállt, Kyle közel sem mutatott magabiztosságot, de lehet csak az összhang hiányzott.

A D# közel sem tökéletes, de hoznak egy elfogadható szintet, persze örvendetes lenne, ha jobban játszanának, de ahogy én láttam a tavalyihoz képest kicsit mást játszunk és olyan mintha egy kicsit még nehezen vennék föl az új sémát a srácok.
Curry érkezése érdekes húzás, de illik a Raiders filozófiájába.

Ahogy Palmer érkezése is. Igaz baromi drága húzás és egy kicsit megdöbbentő, de én is azt olvastam, hogy egész eddig végig dolgozott amíg nélkülözte a Bengals. Régen nagyon szerettem mint QB és a Palmer - Housh - Chad hármas nálam a legjobb QB-WR trio volt. Nagyon sajnáltam amikor a sérülése után nem játszott úgy ahogy előtte. Egyenlőre nem ítélkeznék, drága üzlet volt, de bízom abbanHue és a stáb többi tagja tudja, hoyg mit csinálnak. Arra azért kíváncsi leszek, hogy a nem túl rózsás cap-et, hogy fogják úgy manipulálni, hogy CP szerződése beleférjen, mert ha jól emlékszem akkor egész durva fizuja van, vagy az a contract már nem él amit a Bengals-nál kötöttek vele?

Ha a futójáték hasonlóan sikeresen fog működni akkor ha nem is az első meccsen, de az utolsó 5-6-ra remélhetőleg jobb lesz, mint Kyle lenne.


Kérdésem is lenne. Mivel én nem tudtam a meccseket nézni és sok info-t nem találtam, de B.Campbell és Barksdale játszanak a meccseken? Ha igen hogy látjátok, lehet belőlük a jövőben kezdő playa?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Más magyarázatot nem látok erre, mint az SB-ért minden Al halálának évében.
Ha bejön senki nem mondhatja azt, sokba került.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem lesz rossz ez a Raiders, sajna 😀 csak egy vereséggel vagytok lemaradva a Chargers mögött. Ebből még bármi lehet. 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 697 — Scream and scout
Hmm ha belegondolok abba h van egy ligaelit futójáték Run DMC-vel, majd erre alapozva mehet a play action Palmertől a rahedli deep threat vmelyikéhez...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...