Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez igaz.
Elfogadható évben 3100 yard, 21 TD, 83,6 QB rating. Igazán nem jó években (zárójelben Manning adatai): 2006: 4035 yard (4397), 28 TD (31), 93,9 QB rating (101) 36(!) sack mellett, 2007:4131 yard (4040), 26 TD (31), 86,7 QB rating (98). Tényleg nem egy Manning.tomi-tomi
Nézzél meccseket, talán relevánsabb lesz a véleményed. 😉 Az INT-eket meg ne felejtsd ki a statisztikádból, mert így hiteltelen az írásod, vagy jól láthatóan ismét csak a kötözködés a cél. 😊

Én Palmer meccseinek legalább 2/3-t láttam. Mellesleg nagyon jól látszik, hogy a 2009-es éve "elfogadható" volt. 3100 yd nem akkora szám, az volt az az év amikor Benson szárnyalt és a Cincy D mindenkit meglepve brutál jó volt. Palmer meg ehhez volt egy tökéletes game manager, aki a végén, ha kellett megnyerte a meccset. De nagyon messze van ez attól, amit egy franchise QB-tól vár az ember. 😉 Az utolsó franchise QB-nak megfelelő éve 2006, ez 5 éve volt...Soldados
Jesszus, már azt is tudod, hogy mikor, milyen meccseket nézek, néztem?!
Vajh, mitől lett alacsonyabb a rating nagyjából ugyanannyi passzolt yard és TD mellett? Menjünk vissza néhány szintet, íme a segítség: 2006-ban 13 INT, 2007-ben 20 INT (ligaelső).
De azért alakul. Eddig az utóbbi öt évben nem volt franchise QB-hoz hasonló éve, most már azért találtál egyet. Érdemes Veled kötözködni. Miért is nem felel meg kényes ízlésednek a 2007-es teljesítmény?
A lelked megnyugtatása kedvéért még egyszer leírom külön is: 2009-ben nyújtott teljesítményének értékelésében egyetértek Veled.
Fókuszt ne veszítsünk, onnan indultál, hogy Orton>>>Palmer.
Te, szakértők szakértőinek Istene!tomi-tomi
Eddig is 5 évet mondtam. Utolsó nagy év 2006, ami ugye 5 éve volt. 2007 miért nem felel meg? 20 INT, no playoffs, többek között az ő eladott labdái miatt. 2008 és 2010 egyenesen szörnyű év, 2009 adhat okot némi bizakodásra.

Az INT kihagyása pedig egy nagyszerű manipulatív módszer volt, fura pont azt nem írtad le nagyszerű statisztikáidba ami miatt elég gáz Palmer szereplése, mert le van szarva a 4000 yard ha mellé dob 20 picket. 😉 2007-ben többek között emiatt nem voltak PO közelében sem. 😉

De mindegy, nem győzködlek, hidd azt, hogy Palmer egy csodálatos franchise QB. 😊 Én láttam elégszer ahhoz, hogy tudjam, 2007 óta ennek jelét sem adta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Én nem nagyon láttam Palmer meccseit, de mostantól amin játszik, látni fogom. Új korszak kezdődik az életében. Az hogy hogyan él vele, az a jövő zenéje. Azt meg senki nem mondhatja, hogy nincs meg benne a potenciál. Azért csak 1/1 volt és visszavonultatták a mezét az USC-nél. Ha kijön a teljesítménye, akkor örülünk Vincent, ha meg nem jön ki akkor nem örülünk.

Ennyi a történet, ez a football 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez igaz.
Elfogadható évben 3100 yard, 21 TD, 83,6 QB rating. Igazán nem jó években (zárójelben Manning adatai): 2006: 4035 yard (4397), 28 TD (31), 93,9 QB rating (101) 36(!) sack mellett, 2007:4131 yard (4040), 26 TD (31), 86,7 QB rating (98). Tényleg nem egy Manning.tomi-tomi
Nézzél meccseket, talán relevánsabb lesz a véleményed. 😉 Az INT-eket meg ne felejtsd ki a statisztikádból, mert így hiteltelen az írásod, vagy jól láthatóan ismét csak a kötözködés a cél. 😊

Én Palmer meccseinek legalább 2/3-t láttam. Mellesleg nagyon jól látszik, hogy a 2009-es éve "elfogadható" volt. 3100 yd nem akkora szám, az volt az az év amikor Benson szárnyalt és a Cincy D mindenkit meglepve brutál jó volt. Palmer meg ehhez volt egy tökéletes game manager, aki a végén, ha kellett megnyerte a meccset. De nagyon messze van ez attól, amit egy franchise QB-tól vár az ember. 😉 Az utolsó franchise QB-nak megfelelő éve 2006, ez 5 éve volt...Soldados
Jesszus, már azt is tudod, hogy mikor, milyen meccseket nézek, néztem?!
Vajh, mitől lett alacsonyabb a rating nagyjából ugyanannyi passzolt yard és TD mellett? Menjünk vissza néhány szintet, íme a segítség: 2006-ban 13 INT, 2007-ben 20 INT (ligaelső).
De azért alakul. Eddig az utóbbi öt évben nem volt franchise QB-hoz hasonló éve, most már azért találtál egyet. Érdemes Veled kötözködni. Miért is nem felel meg kényes ízlésednek a 2007-es teljesítmény?
A lelked megnyugtatása kedvéért még egyszer leírom külön is: 2009-ben nyújtott teljesítményének értékelésében egyetértek Veled.
Fókuszt ne veszítsünk, onnan indultál, hogy Orton>>>Palmer.
Te, szakértők szakértőinek Istene!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
idézem: 😊
Az elmúlt 4 év alapján Orton >>> Palmer. Ez van, pont. Boom or bust, ez igaz, csak az elmúlt 4-5 év alapján sokkal nagyobb az esély a bustra és ezért két 1. kört adni sztem fájdalmas. Persze benne van a boom is, ezt elismerem, csak az ár miatt túl nagy kockázatot vállalt sztem a Raiders. De mivel szeretem őket, remélem, bejön nekik, csak bennem túl élénken él Palmer elmúlt évekbeli szenvedése, igaz itt legalább nincs Steelers és Ravens D. smile "

Soldados : neemáár! 😊
elmúlt évekbeli szenvedés: azt gyorsan elfelejtetted, amikor söpörtük a csoportot... az is az elmúlt években volt, akkor is Palmer irányított, illetve ott volt a csapatod is meg a hollók is... csakhát... 😊nhm
Nem felejtettem el, írtam is, hogy a 2009-es egy elfogadható éve volt. De azt a csapatot nagyrészt a védelem vezette, nem Palmer. Neki 5 éve egyetlen igazán jó éve sem volt, amikor úgy játszott volna, mint azt egy franchise QB-tól várják.Soldados
Ez igaz.
Elfogadható évben 3100 yard, 21 TD, 83,6 QB rating. Igazán nem jó években (zárójelben Manning adatai): 2006: 4035 yard (4397), 28 TD (31), 93,9 QB rating (101) 36(!) sack mellett, 2007:4131 yard (4040), 26 TD (31), 86,7 QB rating (98). Tényleg nem egy Manning.tomi-tomi
Nézzél meccseket, talán relevánsabb lesz a véleményed. 😉 Az INT-eket meg ne felejtsd ki a statisztikádból, mert így hiteltelen az írásod, vagy jól láthatóan ismét csak a kötözködés a cél. 😊

Én Palmer meccseinek legalább 2/3-t láttam. Mellesleg nagyon jól látszik, hogy a 2009-es éve "elfogadható" volt. 3100 yd nem akkora szám, az volt az az év amikor Benson szárnyalt és a Cincy D mindenkit meglepve brutál jó volt. Palmer meg ehhez volt egy tökéletes game manager, aki a végén, ha kellett megnyerte a meccset. De nagyon messze van ez attól, amit egy franchise QB-tól vár az ember. 😉 Az utolsó franchise QB-nak megfelelő éve 2006, ez 5 éve volt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
2007ben Palmer megsérült a végére, nem?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
idézem: 😊
Az elmúlt 4 év alapján Orton >>> Palmer. Ez van, pont. Boom or bust, ez igaz, csak az elmúlt 4-5 év alapján sokkal nagyobb az esély a bustra és ezért két 1. kört adni sztem fájdalmas. Persze benne van a boom is, ezt elismerem, csak az ár miatt túl nagy kockázatot vállalt sztem a Raiders. De mivel szeretem őket, remélem, bejön nekik, csak bennem túl élénken él Palmer elmúlt évekbeli szenvedése, igaz itt legalább nincs Steelers és Ravens D. smile "

Soldados : neemáár! 😊
elmúlt évekbeli szenvedés: azt gyorsan elfelejtetted, amikor söpörtük a csoportot... az is az elmúlt években volt, akkor is Palmer irányított, illetve ott volt a csapatod is meg a hollók is... csakhát... 😊nhm
Nem felejtettem el, írtam is, hogy a 2009-es egy elfogadható éve volt. De azt a csapatot nagyrészt a védelem vezette, nem Palmer. Neki 5 éve egyetlen igazán jó éve sem volt, amikor úgy játszott volna, mint azt egy franchise QB-tól várják.Soldados
Ez igaz.
Elfogadható évben 3100 yard, 21 TD, 83,6 QB rating. Igazán nem jó években (zárójelben Manning adatai): 2006: 4035 yard (4397), 28 TD (31), 93,9 QB rating (101) 36(!) sack mellett, 2007:4131 yard (4040), 26 TD (31), 86,7 QB rating (98). Tényleg nem egy Manning.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nem felejtettem el, írtam is, hogy a 2009-es egy elfogadható éve volt. De azt a csapatot nagyrészt a védelem vezette, nem Palmer. Neki 5 éve egyetlen igazán jó éve sem volt, amikor úgy játszott volna, mint azt egy franchise QB-tól várják.Soldados
De ez csak azért van így, mert nálad túl magas a mérce. Kis franchise-oknál kevesebb is elég a korszakos QBvé váláshoz 😊

Persze abban igazad van, hogy PO győzelem nélkül elég vicces valakit PMmel vagy Bradyvel hasonlítgatni. Palmer sajnos nem lett ez a kaliber, de ettől még az elérhető legjobb megoldás volt Jacksonnak és nem is rossz megoldás. Top15 QB, az alsó harmadban. Év közben még ilyet is nehéz lőni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na én is beszólok ide, mivel belecsöppent az a bizonyos utolsó csepp a pohárba, és felszállok a Bandwagonra 😛😀

1) Orton jött volna 3. körért is. Azért egy valamit szerintem többen nem vesztek számításba. Ha teszem azt 2 hónapja megkérdezem, hogy szerintetek Palmernek mi az ára, mit mondtatok volna? Itt jöttök vele, hogy Orton jobb, mint Palmer, Palmer gigaszerződés, nagy bustesély, stb... Palmer ára talán két első kör volt? Szerintem Palmer áraként még egy 3. kört se mondtatok volna, de talán 6-ot sem, és tessék ennyiért ment el. Lehet Ortont holnap ugyanennyiért veszi meg valaki. Ha Palmerért ennyit kellett adnia a Raidersnek, kétlem, hogy egy laza 3. körért megkapták volna Ortont a riválistól.

2) Pryor-éra. Namost én nem tudom a Raidersben tett-e már le valamit az asztalra, de Ohio State fanként azért ezt olvasva félrenyeltem rendesen 😀 Ha a Raidersben lesz egy -sikeres- Pryor-éra, akkor itt az edzők valamit mocskos mód tudnak.. 😊

3) Nagyon tetszik ez a Palmer-trade. Leszámítva, hogy Troy és Vick mellett Palmer a top kedvenc QB-m, nagyon szimpatikus az, hogy nem egy valószínű nem bust, de csak középszerű QB-t, hanem egy talán bust, talán elit QB-t vettetek. Drágán vettétek? Szerintem ez nem lehet téma. Mert ha Palmer beválik -amiben én nagyon is hiszek-, akkor bőven megérte, ha meg netán bebustul, akkor meg egy 7. kör is sok lett volna érte. Legalábbis szerintem nem lesz átlagos, akiért 2-3. kör oké, de 1. már sok, és egy Boom or Bustért ezért nincs szvsz nagy ár. Mivel közel sem kell újjáépíteni a csapatot, nincs akkora szükség a pickekre, amit meg egyébként sokan túlértékelnek. Egy draftolt játékos minimum ekkora bustesély, sőt szerintem jóval nagyobb.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
idézem: 😊
Az elmúlt 4 év alapján Orton >>> Palmer. Ez van, pont. Boom or bust, ez igaz, csak az elmúlt 4-5 év alapján sokkal nagyobb az esély a bustra és ezért két 1. kört adni sztem fájdalmas. Persze benne van a boom is, ezt elismerem, csak az ár miatt túl nagy kockázatot vállalt sztem a Raiders. De mivel szeretem őket, remélem, bejön nekik, csak bennem túl élénken él Palmer elmúlt évekbeli szenvedése, igaz itt legalább nincs Steelers és Ravens D. smile "

Soldados : neemáár! 😊
elmúlt évekbeli szenvedés: azt gyorsan elfelejtetted, amikor söpörtük a csoportot... az is az elmúlt években volt, akkor is Palmer irányított, illetve ott volt a csapatod is meg a hollók is... csakhát... 😊nhm
Nem felejtettem el, írtam is, hogy a 2009-es egy elfogadható éve volt. De azt a csapatot nagyrészt a védelem vezette, nem Palmer. Neki 5 éve egyetlen igazán jó éve sem volt, amikor úgy játszott volna, mint azt egy franchise QB-tól várják.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Az első körös most ment el Palmerért
A második körös a draft során ment a Patriotshoz a 2011-es draft 3. és 4. köréért.
A 3. körös draftjog ment el Terrelle Pryor miatt a supplemental draft során augusztusban.
A 4. körös meg a Redskinshez ment még Cambellért
A 7. pedig most Curryért.Bruce
ok Pryort nem írja a Wiki és az nem ugrott be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az első körös most ment el Palmerért
A második körös a draft során ment a Patriotshoz a 2011-es draft 3. és 4. köréért.
A 3. körös draftjog ment el Terrelle Pryor miatt a supplemental draft során augusztusban.
A 4. körös meg a Redskinshez ment még Cambellért
A 7. pedig most Curryért.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀somoskovig
Jelenleg van egy 5. és egy 6. körös draftcetlink a 2012-es draftra! 😀
Bár még kapunk minimum két compensatory pick-et, mondjuk egy 3. és 4. köröset. Tehát azért pár project depth érkezhet a csapatba, amire most ténylegesen szükségünk van. Pl a legjobb elérhető NT-t elhozhatjuk a 3. körben, akinek még van ideje bejátszania magát. Illetve OL depth ami még elfér.


Nagyon sok függ attól egyébként, hogy Barksdale és Bruce Campbell mit mutat még idén és az offseason alatt. Előbbibe bízok, hogy be tud férkőzni akár RG-be, akár RT-be, de utóbbiban sajnos nem és lehet hogy ez lesz a kulcs. Ha ő mondjuk meg tudná oldani az RG posztot, akkor azt mondom, hogy sok évre nem lenne gondunk.

Veldheer (24 éves) - Wisniewski (22) - Satele (26) - Campbell (23) - Barksdale (22)
depthnek maradhat:
Barnes (29), Carlisle (34), meg egy újonc, aki max 24 éves lehet, meg FA-ról kell szerezni egy olyat aki olcsó és van rutinja.
Szóval jövőre egy 24,4 átlagéletkorú kezdő OL sor állhat rendelkezésre, ami azért fincsi lenne nagyon.Bruce
A 3. körös picketek hova tűnt? Nem emléxek a bizniszre és a wiki se írja h wtf.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Lombardi szerint a második körös pickből akkor lesz első körös, ha a Raiders a következő két év valamelyikében az AFC-döntőig jut.vassadi
Ez így jobban hangzik mint a nyer 1 PO meccset verzió...mondjuk akkor legyen már AFC döntő és menjen az az 1.kör 😊Rolni
Ha már AFC döntőig jutunk, kit fog érdekelni, hogy most 1. vagy 2. körös az a pick? 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem mondom, hogy jobb, mint Palmer, mert ezt még én se hiszem el, viszont ő egy 3. kör környéki pick-ért vihető lett volna, annyival viszont nem rosszabb, mint Palmer, mint amennyivel olcsóbb, ezzel szerintem nehéz lenne vitatkozni...StormST
Ez így van. Adtátok volna egy csoport riválisnak? Mennyire nyomta volna fel az árat, hogy a Raiders-hez ment volna? Illetve a fontosabb kérdés: A kettejük közti potenciál különbség megéri-e a Raiders FO számára a felárat?tomi-tomi
Lehet, hogy adtuk volna, mivel szezon végén már semmit se kapunk érte, ahogy Lloyd-ért se kaptunk volna. Persze nem nyilatkozhatok Elway-ék helyében, de úgy gondolom, hogy egy 2013/2-3 környéki pick-ért vihető lett volna, még akár a Raiders-nek is.

Persze ez most már teljesen hipotetikus... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Palmer elé egy jó fal kell és akkor ilyen futójáték mellett nagyon stabil QB lesz. A fontos drive-okra nagyon össze tudja szedni magát akkor is, ha az egész meccsen szenved.

Az sem igaz, hogy a durva D-k ellen gyenge. A Hollók ellen pl mindig jó volt. A Steelers ellen viszont ritkán. Inkább fejben voltak gondjai a sérülését követően. Én nagyon várom már, hogy bemutatkozzon nálatok!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀somoskovig
Jelenleg van egy 5. és egy 6. körös draftcetlink a 2012-es draftra! 😀
Bár még kapunk minimum két compensatory pick-et, mondjuk egy 3. és 4. köröset. Tehát azért pár project depth érkezhet a csapatba, amire most ténylegesen szükségünk van. Pl a legjobb elérhető NT-t elhozhatjuk a 3. körben, akinek még van ideje bejátszania magát. Illetve OL depth ami még elfér.


Nagyon sok függ attól egyébként, hogy Barksdale és Bruce Campbell mit mutat még idén és az offseason alatt. Előbbibe bízok, hogy be tud férkőzni akár RG-be, akár RT-be, de utóbbiban sajnos nem és lehet hogy ez lesz a kulcs. Ha ő mondjuk meg tudná oldani az RG posztot, akkor azt mondom, hogy sok évre nem lenne gondunk.

Veldheer (24 éves) - Wisniewski (22) - Satele (26) - Campbell (23) - Barksdale (22)
depthnek maradhat:
Barnes (29), Carlisle (34), meg egy újonc, aki max 24 éves lehet, meg FA-ról kell szerezni egy olyat aki olcsó és van rutinja.
Szóval jövőre egy 24,4 átlagéletkorú kezdő OL sor állhat rendelkezésre, ami azért fincsi lenne nagyon.Bruce
Wis hosszú távon is LG marad?somoskovig
Maradhat én ezt mondanám.
Satele 1 éves dealen van. Ha ő megy Wiz megy Cbe, de ha marad, esetleg hosszú deallel akkor marad LG...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Wis hosszú távon is LG marad?somoskovig
Na hát én ezt nem tudom megmondani, de ha Satele így teljesít, ahogy most, nincs értelme meghúzni a váltást. Viszont ha beteszik C-nek Wiz-t, akkor meg kell oldani az LG kérdést, ami viszont vagy egy FA vagy egy korábbi draftpozíciót kíván, ez utóbbi ugye nem teljesen kivitelezhető. Én nem tartanám logikusnak ezt a lépést a jelenlegi helyzetben. De ez csak az én véleményem.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az elmúlt 4 év alapján Orton >>> Palmer. Ez van, pont. Soldados
Nem tudok és lassan nem is akarok mit kezdeni a dogmatikus kijelentéseiddel, isteni kinyilatkoztatásaiddal.
igaz itt legalább nincs Steelers és Ravens D. 😊 Soldados
Ez bizony lehetett egy szempont a döntésben. Bár mindhárom csoporttárs elég jó pass rush-ban, de talán nem annyira brutálisak. Hajkurászni fogják keményen, az elején kiemelten, nehogy visszajöjjön a kedve.

Én nem mondom, hogy jobb, mint Palmer, mert ezt még én se hiszem el, viszont ő egy 3. kör környéki pick-ért vihető lett volna, annyival viszont nem rosszabb, mint Palmer, mint amennyivel olcsóbb, ezzel szerintem nehéz lenne vitatkozni...StormST
Ez így van. Adtátok volna egy csoport riválisnak? Mennyire nyomta volna fel az árat, hogy a Raiders-hez ment volna? Illetve a fontosabb kérdés: A kettejük közti potenciál különbség megéri-e a Raiders FO számára a felárat?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀somoskovig
Jelenleg van egy 5. és egy 6. körös draftcetlink a 2012-es draftra! 😀
Bár még kapunk minimum két compensatory pick-et, mondjuk egy 3. és 4. köröset. Tehát azért pár project depth érkezhet a csapatba, amire most ténylegesen szükségünk van. Pl a legjobb elérhető NT-t elhozhatjuk a 3. körben, akinek még van ideje bejátszania magát. Illetve OL depth ami még elfér.


Nagyon sok függ attól egyébként, hogy Barksdale és Bruce Campbell mit mutat még idén és az offseason alatt. Előbbibe bízok, hogy be tud férkőzni akár RG-be, akár RT-be, de utóbbiban sajnos nem és lehet hogy ez lesz a kulcs. Ha ő mondjuk meg tudná oldani az RG posztot, akkor azt mondom, hogy sok évre nem lenne gondunk.

Veldheer (24 éves) - Wisniewski (22) - Satele (26) - Campbell (23) - Barksdale (22)
depthnek maradhat:
Barnes (29), Carlisle (34), meg egy újonc, aki max 24 éves lehet, meg FA-ról kell szerezni egy olyat aki olcsó és van rutinja.
Szóval jövőre egy 24,4 átlagéletkorú kezdő OL sor állhat rendelkezésre, ami azért fincsi lenne nagyon.Bruce
Wis hosszú távon is LG marad?

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀somoskovig
Jelenleg van egy 5. és egy 6. körös draftcetlink a 2012-es draftra! 😀
Bár még kapunk minimum két compensatory pick-et, mondjuk egy 3. és 4. köröset. Tehát azért pár project depth érkezhet a csapatba, amire most ténylegesen szükségünk van. Pl a legjobb elérhető NT-t elhozhatjuk a 3. körben, akinek még van ideje bejátszania magát. Illetve OL depth ami még elfér.


Nagyon sok függ attól egyébként, hogy Barksdale és Bruce Campbell mit mutat még idén és az offseason alatt. Előbbibe bízok, hogy be tud férkőzni akár RG-be, akár RT-be, de utóbbiban sajnos nem és lehet hogy ez lesz a kulcs. Ha ő mondjuk meg tudná oldani az RG posztot, akkor azt mondom, hogy sok évre nem lenne gondunk.

Veldheer (24 éves) - Wisniewski (22) - Satele (26) - Campbell (23) - Barksdale (22)
depthnek maradhat:
Barnes (29), Carlisle (34), meg egy újonc, aki max 24 éves lehet, meg FA-ról kell szerezni egy olyat aki olcsó és van rutinja.
Szóval jövőre egy 24,4 átlagéletkorú kezdő OL sor állhat rendelkezésre, ami azért fincsi lenne nagyon.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
idézem: 😊
Az elmúlt 4 év alapján Orton >>> Palmer. Ez van, pont. Boom or bust, ez igaz, csak az elmúlt 4-5 év alapján sokkal nagyobb az esély a bustra és ezért két 1. kört adni sztem fájdalmas. Persze benne van a boom is, ezt elismerem, csak az ár miatt túl nagy kockázatot vállalt sztem a Raiders. De mivel szeretem őket, remélem, bejön nekik, csak bennem túl élénken él Palmer elmúlt évekbeli szenvedése, igaz itt legalább nincs Steelers és Ravens D. smile "

Soldados : neemáár! 😊
elmúlt évekbeli szenvedés: azt gyorsan elfelejtetted, amikor söpörtük a csoportot... az is az elmúlt években volt, akkor is Palmer irányított, illetve ott volt a csapatod is meg a hollók is... csakhát... 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Igazából már mindegy, hogy mi van, mert ez megtörtént és visszacsinálni nem lehet. És nem is fog kiderülni, hogy mi lett volna ha Ortont hozzuk. Ez van és ezt kell szeretni. Azonban beszélni lehet és kell is róla, mert ez a dolga a szurkolóknak és az ellenszurkolóknak is.

Én most olyan várakozó állásponton vagyok. Látnom kell, hogy hogyan képes játszani, addig nem tudok normális véleményt alkotni. Addig csak a vágyaimat tudom leírni, meg természetesen a csalódottságomat leplezni azzal, hogy pozitívan állok ehhez a számomra egyelőre túl drága trade-hez.

Jelenleg úgy látom, hogy 60% a bukás esélye. Ezen majd csak Palmer mutatott játéka tud változtatni valamelyik irányba. Meg egyébként, ha igaz Campbell felgyógyulása és Palmer bukás lesz, akkor jó két hónap múlva visszatér minden a régi kerékvágásba. Persze ehhez az is kell, hogy JC-t ne tegyék IR-re! Szóval ha így alakul, akkor buktunk egy első és egy második kört, de a csapat nem változott. Viszont ez a jövőnk szempontjából rossz irányba vezethet. Ha bejön Palmer, akkor meg senkit nem érdekel hogy mennyibe fájt ez nekünk. (Plusz egy jó pont, hogy nem kell fennmaradnom a draftra 😀 )
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Orton-ról én már leírtam többször, hogy ha nem hozzuk Tebow-t a draft-on, akkor sokkal kevesebb lenne az ellene szóló hang. Részben persze azért, mert Tebow Tebow, részben viszont azért, mert Orton teljesítményére 100%-ig biztos, hogy negatív hatással volt, hogy akkor is rezgett alatta a léc, amikor jól játszott...

Én nem mondom, hogy jobb, mint Palmer, mert ezt még én se hiszem el, viszont ő egy 3. kör környéki pick-ért vihető lett volna, annyival viszont nem rosszabb, mint Palmer, mint amennyivel olcsóbb, ezzel szerintem nehéz lenne vitatkozni...StormST
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
Orton-ról én már leírtam többször, hogy ha nem hozzuk Tebow-t a draft-on, akkor sokkal kevesebb lenne az ellene szóló hang. Részben persze azért, mert Tebow Tebow, részben viszont azért, mert Orton teljesítményére 100%-ig biztos, hogy negatív hatással volt, hogy akkor is rezgett alatta a léc, amikor jól játszott...

Én nem mondom, hogy jobb, mint Palmer, mert ezt még én se hiszem el, viszont ő egy 3. kör környéki pick-ért vihető lett volna, annyival viszont nem rosszabb, mint Palmer, mint amennyivel olcsóbb, ezzel szerintem nehéz lenne vitatkozni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Palmert lehet kopkodni, hogy hogy jatszott az utobbi evekben, de az biztos hogy a potencial megvan benne, meg igy 31 evesen is. A Bengalsban nem volt konzosztens, hogy miert azt nem tudom, szerintem a kornyezet kiolte belole azt a motivaciot ami egy iranyitot jova tehet, de igy is evrol evre megmutatta mit tud nehany meccsen.

Raiders fanok, aki hinni akar Palmerben az gyorsan nezze meg a tavalyi Chargers elleni meccset a 16 (?) hetrol, ahol uj elkapokkal jatszott egy eros (mostmar csoport-) ellenfellel tokeletesen!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November