Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
ott van neki Boss


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Palmer max taktikailag van lemaradva (az is épp elég). A lockout miatt amúgy se csiszolódhattak össze a csapatok még, így ez a hátrány viszonylag gyorsabban orvosolható. Fizikailag pedig - szerinte - megfelelő erőállapotban van. Persze a középiskolások és Houshmandzadeh nem nagy segítség, de azért játékban volt, valamennyire.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Palmert betettem fantasyn kezdő QBnak, Matt Ryan helyett! Mi ez ha nem bizalom?😊))
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Erdekes lesz a vasarnapi meccs, Carson a kezdo QB..... Talan ki is megyek... JUST WIN BABY! 😊manutebol
Te ott laksz? 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Erdekes lesz a vasarnapi meccs, Carson a kezdo QB..... Talan ki is megyek... JUST WIN BABY! 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 633 — Raiders fan
Giordano az akinek kifele áll sztem...időről időre van egy-egy jó,nagy playe, de amúgy sztem nem egy ász...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Branch-et szerintem nem szorítja ki senki és nem is ezért hozták szerintem, hanem mostanában megfigyelhető, hogy 4 embert játszatunk S poszton össze vissza kavargatva, nincs tipikus SS és FS poszt, hanem játszanak mindenhol. Mivel ez a falban elég jól bejött, itt is bejöhet. Ha van négy-öt egyforma képességű Safety, akkor abból nagyon jó dolgok kisülhetnek. Eddig ugye volt négy egész jó (Huff - Branch - Mitchell - Giordano) és most melléjük még érkezett egy potenciális kezdő szintű játékos. Ez vagy azt vetíti előre hogy Huffot többet látjuk CB-ben vagy azt, hogy ebből a négyesből valakit nem tartanak alkalmasnak hosszú távon.Bruce
Köszi az összefoglalót. Huff tavalyi és idei játéka engem eléggé meglepett. Nagyon tetszik. Annak örülök, hogy ezek szerint lesz lehetősége Ndukwenek bizonyítani. Ha teljesen meggyógyult, akkor sok örömötök lesz benne.nasheem
Egyetértek, hasznos játékos Ndukwe, kár, hogy már nem nálunk van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Branch-et szerintem nem szorítja ki senki és nem is ezért hozták szerintem, hanem mostanában megfigyelhető, hogy 4 embert játszatunk S poszton össze vissza kavargatva, nincs tipikus SS és FS poszt, hanem játszanak mindenhol. Mivel ez a falban elég jól bejött, itt is bejöhet. Ha van négy-öt egyforma képességű Safety, akkor abból nagyon jó dolgok kisülhetnek. Eddig ugye volt négy egész jó (Huff - Branch - Mitchell - Giordano) és most melléjük még érkezett egy potenciális kezdő szintű játékos. Ez vagy azt vetíti előre hogy Huffot többet látjuk CB-ben vagy azt, hogy ebből a négyesből valakit nem tartanak alkalmasnak hosszú távon.Bruce
Köszi az összefoglalót. Huff tavalyi és idei játéka engem eléggé meglepett. Nagyon tetszik. Annak örülök, hogy ezek szerint lesz lehetősége Ndukwenek bizonyítani. Ha teljesen meggyógyult, akkor sok örömötök lesz benne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Branch-et szerintem nem szorítja ki senki és nem is ezért hozták szerintem, hanem mostanában megfigyelhető, hogy 4 embert játszatunk S poszton össze vissza kavargatva, nincs tipikus SS és FS poszt, hanem játszanak mindenhol. Mivel ez a falban elég jól bejött, itt is bejöhet. Ha van négy-öt egyforma képességű Safety, akkor abból nagyon jó dolgok kisülhetnek. Eddig ugye volt négy egész jó (Huff - Branch - Mitchell - Giordano) és most melléjük még érkezett egy potenciális kezdő szintű játékos. Ez vagy azt vetíti előre hogy Huffot többet látjuk CB-ben vagy azt, hogy ebből a négyesből valakit nem tartanak alkalmasnak hosszú távon.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Chinny mire számíthat Branch mögött? Gondolom eleinte sokat nem lesz pályán, aztán majd szépen bejátssza magát a kezdőbe 😊
Boller mindenesetre örülhet, hogy egy csapatban lesznek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
találtam adatokat a pass coverage-ről:

huff 6/1 12 yard
routt 4/1 12 yard 1 TD
dvd 12/5 63 yard

Jah és Rock sem edzett, így Hagan lesz personal protector poszton a punt rúgások során.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Raiders kick returner Jacoby Ford named AFC Special Teams Player of the Week. This is his third such honor.

😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Zach Hurd érkezett a PS-be Shaughnessy IR-re kerülése miatt.

Egyébként nem edzett McClain és Chris Johnson.

Gordon, Satele edzett.

Reece és Chekwa viszont az edzői stábbal dolgozott, szóval ők is visszatérhetnek. Nem is kell mondanom, hogy mennyire fontos láncszemek ők azért. Chekwa ha nem is második számú, de nickelbe nagyon kell. Reece meg hát azért jobb kezű és gyorsabb is mint Tonga (bár nekem vele sincs bajom). Satele-nek remélem tényleg semmi baja és akkor a fal marad a megszokott, ami nem hátrány Palmernek sem. Gordon meg mindegy mit csinál, ő max 3. számú TE, sőt lehet hogy időközben már csak 4. és esetleg a specben juthat neki szerep, de akkor is jobb hogy egészséges újra.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Basszus Shaughnessy 😕 Ezt nagyon sajnálom, de akkor tényleg komoly volt az a sérülés. Egyébként Moss nem rossz azon a poszton, de így rövidebb lesz a depth és ez az év végén visszaüthet.
Scottot egyébként mostanában alig látom, valahogy nem hozza azt a formát amit várok/vártam tőle és ez nem tetszik. Egy 91-estől nem ezt várná az ember 😊

Durva hogy Palmert akarják kezdetni, azért én ezzel még várnék. Meg még délelőtt így is volt, hogy Boller lesz a kezdő, azt hiszem a Chiefs topikba írtam is. Érdekes lesz.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 633 — Raiders fan
Na Shaughnessy nélkül azért szívás lehet még ebből a dologból...

Boyd összevissza lepkézett nem sajnálom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
utánanéztem
CarlsonPalmerRaider = Cardiopulmonary resuscitation
hát épp ez kellet Al-nek!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders placed RE Matt Shaughnessy (shoulder) on injured reserve, ending his season.

Na ez szívás! Az egyik legjobb DL ember volt idén is. Scott és Moss a közelébe sem érhet!


Igen, az egyik meccsen Ricsiék ki is emelték, hogy az összes csütörtöki meccs élőben lesz a sportTV-ben, elsőnek rögtön a Raiders - Chargers.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintetek a 10. héten a csütörtöki meccset leadja a SportTV? San Diegoban vizitál a Raiders. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a Raiders topic bázzeh! Itt minden belefér (szigorúan csak hetero szinten!!!!)! 😉

Úgyhogy... PIRÍTSATOK CSAK!!!! 😉 😂
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 653
Ebben a vitában nekem egy dolog nem tetszik. A számokra való hatalmas mértékű támaszkodás.
Mikey
Szerintem már meg is kaptad közben a választ. Te úgy emlékszel, hogy győztes típus (s óhatatlanul felhoztad, hogy vezetett 6 GW drive-ot), más nem. Emlékekre nehéz támaszkodni egy vitában. Így is elég szubjektív, képzeld mi lenne itt számok nélkül! 😊tomi-tomi
Egyrészt ld. #3568, másrészt akkor fogalmazok úgy, hogy: meccs közben cefet volt, de a végén mindig csillogott, és megnyerte a meccset. Hogy ne legyenek számok benne. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 653
Szerintem sokkal fontosabb, hogy egy QB győztes típus legyen. ...

Palmer 2009-ben pont ilyen volt. Meccs közben cefet, de a végén csillogott és hozott 6 game winning drive-ot ...Mikey
...
Palmerre pont azt nem mondanám, hogy győztes típus. ...Soldados
A lényeget kiemeltem. 😊
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders waived S Jerome Boyd... így csináltak helyet Ndukwe-nak. Sajnálom, mert Boyd-ot bírom. Remélem még PS-be visszahozzuk.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sokat adtunk Palmerért, de én így is hihetetlenül örülök neki, '06 körül top5, elit irányító volt. Már nem az, de még így is bőven átlag fölötti.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdekes a vita és szerintem eldönthetetlen, hogy megérte-e. Ez az elkövetkezendő 2-3 év alatt derül majd ki. De! Egy kicsit elfelejtettétek azt a tényt, hogy Brown nem akarta elengedni Palmer-t. peterbadbone
itten van az ásott kutya. A CP contra MákBró többszörös körbeszivatás, zwei a "ráerőltetett" primadonna WR-ek, akiknek folyton rivaldafényben kell lenniük. DRei - magam részirűl nyuszifülnek tartom CP-t, mert a borzalmas sérülése után igenis remegett a keze, de ez az adott csoportot nézve érthető ( tehát ezzel is beljebb van) 1-minusz Brown 2-minusz bohócok 3-minusz pápá AFCN difenzek

Fir - irgalmatlan nagy parasztság ráhúzni valakire, hogy nem tudja a PO-ban segiteni a csapatát, mikor faszikámnak szénné szakadt a lába, én kérek elnézést.............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Érdekes lesz a Raiders playbook a 7végén 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...