Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Rolni te több falat építesz itt föl egy fél szezon alatt, mint 3 sztahanovista kőműves együtt.ulpianus
😂 Ez hatalmas!
Aranyköpésekbe vele!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Rolni te több falat építesz itt föl egy fél szezon alatt, mint 3 sztahanovista kőműves együtt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Billick aszongya T.O. hozzánk jöhet ha már valakihez (+kis esély a Titans)

Nyilván médiaszar, de azért mégiscsak 😀 én imádom mint egyéniséget, de h Palmer mennyire örülne neki arra kiváncsi vagyokBarb
Nagyon. Tavaly nálunk leginkább rá dobált. TO statisztikái nem is voltak rosszak, de az eredményeik akkor javultak, amikor kikerült a csapatból és jöttek a fiatal WRek.nasheem
Szerintem semmi szüksége a csapatnak egy ilyen egóhuszárra, akármilyen tehetséges játékos is...BMG
Nálunk tavaly szinte egész évben ment a vita, hogy árt-e a csapatnak, annak ellenére, hogy a statjai tök jók. Ahogy kikerült, eldőlt a kérdés. Ártott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Pár hír a Raiders háza tájáról:

Bruce Campbellre a jövőben inkább tackle-ként számítanak mint guard-ként, ebből nekem az következik, hogy Barksdale lesz RG és BC meg RT majd, ha már készen állnak.

A tegnapi edzésen a következők nem edzettek:
RB Darren McFadden (foot), TE Kevin Boss (concussion), CB Chris X. Johnson (hamstring), S Matt Giordano (neck) and LB Rolando McClain (foot, leg), DL Richard Seymour (undisclosed), S Michael Huff (undisclosed) and DL John Henderson (undisclosed)

A korábbi sérültekből tehát Reece már felépült, Janikowski is mozgott (Rayner-t waiveltük is), Chekwa edzett.

Murphy még mindig nem nyerte el az igazi formáját, igaz azért elég sokat kihagyott és így kell hozzá az idő. Már a második hét telt el úgy hogy nem kapott el labdát, igaz kevés dobás is ment felé és keveset is volt a pályán, de most neki is itt az idő, hogy kicsit szokja a dolgokat.

McFadden sérülése nem komoly, így ezen a héten még pihentetik az edzések alól, aztán játszhat a Denver ellen minden valószínűség szerint.Bruce
Reméljük Denver ellen kb mindenki felépül...DMC, McClain nagyon fontosak lesznek sztem...
Reece jókor tér vissza, mert legalább CP-vel összeszokhat ő is valamennyire...
Chekwa visszatérése is jó, de vele ne kapkodjanak, mert most már jó lenne ha maradna is egészséges...amúgy DVD játéka sztem javul meccsről meccsre, csakúgy mint Chekwa-é...így CJ ha nem épül fel nem akkora érvágás...

BC Tbe történő visszamozgatása érdekes...rossz esetben, sztem letettek arról, h kezdő playa lesz belőle és T back up lesz...
Jó esetben azt tudom elképzelni, hogy Barksdaleből G-t faragnak(nagyon jól futás blokkol, de pass prot nem annyira erős még) és ezért forgatják vissza BC-t Tbe, ahol majd lesz vele vmi...

A falunk sztem köv szezonban így néz majd ki:
Veldheer-Wiz-Satele-Barksdale-Barnes BC meg mint T back up kap több lehetőséget...
Ehhez mondjuk nagyon fontos 1. Satele visszaigazolása és 2. Barnes visszaigazolása(ezt sem gondoltam volna szezon előtt)...a kérdés, h lesz-e pénz mindkettőre...ha Barnes nem fér bele akkor jöhet szóba a helyére BC vagy ha még mindig nincs kész Barksdale és Cooper marad még 1 évet kezdő...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
http://insidesportsillustrated.com/2011/10/25/jamarcus-russell-the-most-maligned-figure-in-football-tells-his-side-of-the-story/

Dagi interjú, nem egyszerű a gyerekBarb
Nekem ebből az jött le, hogy szerinte a csapattal voltak a bajok, nem vele...
Annyi pénzből meg tellett pulykára.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Billick aszongya T.O. hozzánk jöhet ha már valakihez (+kis esély a Titans)

Nyilván médiaszar, de azért mégiscsak 😀 én imádom mint egyéniséget, de h Palmer mennyire örülne neki arra kiváncsi vagyokBarb
Nagyon. Tavaly nálunk leginkább rá dobált. TO statisztikái nem is voltak rosszak, de az eredményeik akkor javultak, amikor kikerült a csapatból és jöttek a fiatal WRek.nasheem
Szerintem semmi szüksége a csapatnak egy ilyen egóhuszárra, akármilyen tehetséges játékos is...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Billick aszongya T.O. hozzánk jöhet ha már valakihez (+kis esély a Titans)

Nyilván médiaszar, de azért mégiscsak 😀 én imádom mint egyéniséget, de h Palmer mennyire örülne neki arra kiváncsi vagyokBarb
Nagyon. Tavaly nálunk leginkább rá dobált. TO statisztikái nem is voltak rosszak, de az eredményeik akkor javultak, amikor kikerült a csapatból és jöttek a fiatal WRek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Pár hír a Raiders háza tájáról:

Bruce Campbellre a jövőben inkább tackle-ként számítanak mint guard-ként, ebből nekem az következik, hogy Barksdale lesz RG és BC meg RT majd, ha már készen állnak.

A tegnapi edzésen a következők nem edzettek:
RB Darren McFadden (foot), TE Kevin Boss (concussion), CB Chris X. Johnson (hamstring), S Matt Giordano (neck) and LB Rolando McClain (foot, leg), DL Richard Seymour (undisclosed), S Michael Huff (undisclosed) and DL John Henderson (undisclosed)

A korábbi sérültekből tehát Reece már felépült, Janikowski is mozgott (Rayner-t waiveltük is), Chekwa edzett.

Murphy még mindig nem nyerte el az igazi formáját, igaz azért elég sokat kihagyott és így kell hozzá az idő. Már a második hét telt el úgy hogy nem kapott el labdát, igaz kevés dobás is ment felé és keveset is volt a pályán, de most neki is itt az idő, hogy kicsit szokja a dolgokat.

McFadden sérülése nem komoly, így ezen a héten még pihentetik az edzések alól, aztán játszhat a Denver ellen minden valószínűség szerint.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
http://insidesportsillustrated.com/2011/10/25/jamarcus-russell-the-most-maligned-figure-in-football-tells-his-side-of-the-story/

Dagi interjú, nem egyszerű a gyerek


több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Billick aszongya T.O. hozzánk jöhet ha már valakihez (+kis esély a Titans)

Nyilván médiaszar, de azért mégiscsak 😀 én imádom mint egyéniséget, de h Palmer mennyire örülne neki arra kiváncsi vagyok


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Mindenki írjon pozitívumokat a meccsről:

+ Palmer beállítása (abban a szituációban jó döntés volt sztem)
+ Bush (remekül helyettesítette DMC-t, de már ismerjük eme jó szokását tavalyról)
+ Curry (4 edzéssel a háta mögött az első félidőben remek teljesítményt nyújtott)
+ DHB (sorozatban a negyedik jó meccse és mindhárom irányítótól kapott passzt)

Most egyelőre nekem ennyi jut eszembe...Bruce
Nem is nagyon volt több...BMG
DVD sztem fejlődik...pick szép volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mindenki írjon pozitívumokat a meccsről:

+ Palmer beállítása (abban a szituációban jó döntés volt sztem)
+ Bush (remekül helyettesítette DMC-t, de már ismerjük eme jó szokását tavalyról)
+ Curry (4 edzéssel a háta mögött az első félidőben remek teljesítményt nyújtott)
+ DHB (sorozatban a negyedik jó meccse és mindhárom irányítótól kapott passzt)

Most egyelőre nekem ennyi jut eszembe...Bruce
Nem is nagyon volt több...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hali nem rossz 😂

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát nem kezdődött a legszebben a Raiders és az én közös életem 😊. Szerencsére a Bengalson edződve nem nagyon rázott meg a dolog.
Boller méltó volt híráhez, Palmer meg a Soldi által festett képhez. Szerencsére lesz jobb. Az első INT nagyon durva hiba volt és egyébként is elég rozsdásnak tűnt.

Leginkább mégis az Oline és a passrush okozott csalódást. Az előző meccseken sokkal jobbnak tűnt mindkettő. Hali nem rossz, de illett volna jobban tartani. Az S alakulat sem muzsikált túl jól. Huff eddig hihetetlen jónak tűnt, most pedig pont ellenkezőleg. Igen szar meccse volt.
A D többi része viszont rendben volt. Routt ugyan néha lemaradt, de Van Dyke egész jó volt. Az LB sor nagyon egységes Curry pedig pusztított amerre járt. Még Blackstock sem lógott ki, pedig neki nem is láttam értelmes meccsét Cincyben.

A fénypont persze Chinny INTje volt. 😊

Munkás és fontos 2 hét jön.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az első INTje kiváló védőmunka volt! Nem az ő hibája
A második tiszta passz volt Moore-nak, aki nem tudta elkapni és szerencsétlenségére felpattant, amit a védő szépen összeszedett, szintén nem az ő hibája
A 3. INT viszont az Ő lelkén szárad, nyomás volt rajta és ekdobta, ugyan majdnem jó irányba, de mégsem.


Mindenki írjon pozitívumokat a meccsről:

+ Palmer beállítása (abban a szituációban jó döntés volt sztem)
+ Bush (remekül helyettesítette DMC-t, de már ismerjük eme jó szokását tavalyról)
+ Curry (4 edzéssel a háta mögött az első félidőben remek teljesítményt nyújtott)
+ DHB (sorozatban a negyedik jó meccse és mindhárom irányítótól kapott passzt)

Most egyelőre nekem ennyi jut eszembe...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Kár volt végigszenvedni ezt a meccset, inkább kialudhattam volna magam.
Egyértelműen bebizonyosodott, hogy Boller még backup QBnak is szar. Jó hogy DMC kiesett, de akinek minden 20 yardnál hosszabb passza Int lesz, annak nincs helye az NFL-ben.
Volt itt egy kopasz srác, aki 3x fordított az akkori címvédő ellen...
Inkább őt kellett volna megtartani és ha a kezdő feszélyezve érzi ettől magát, az az ő nyomorultsága!
Graddal ez most win lett volna, ha csak Jano van, legalább 9 pont.

A legbosszantóbb az egészben , hogy a KC szerintem egy centivel sem volt jobb nálunk - a passzjátéktól eltekintve.

Palmer legalább újra pályán volt.
A pickek szerintem egyértelműen nem az ő hibái, csak hiányzott az a bizonyos chemistry.
Ahogy én láttam, nagyon magabiztosan dobál, még a fal is mintha jobban védte volna... és kurva hangos 😀

Most van két hetük összeszokni, Jano, DMC és McClain visszatér és így hozható lesz a Denver.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jah! Semmi nem jött be... Murphy törvénye... Ez van!

De ahogy néztem túlzottan nagy erőfeszítéseket nem is tettek a játékosok, hogy fel álljanak a padlóról (mivel nem ők tehettek róla ELSŐSORBAN).

Eddig se volt kérdés, hogy Boller (nem akarok EGY bűnbakot találni, de az az igazság, hogy nem nehéz... 😕 ) nem egy ász, de az, hogy ennyire meg akarta Ő nyerni a meccset... Hát ez lett a vége! Köszönjük Boller! Persze Hue nem akarta behozni Palmert, ami teljesen érthető csak hát ez a részeg Böllér elintézte! Saját önös érdekű f@sz! Csak rossz döntéseket hozott! Volt egy hosszabb futása ami bejött, de én azt se csináltam volna meg... (ez már tényleg a legszubjektívebb véleményem)
Simán partiban lehettünk volna a D részéről, hiszen az első félidőben csak 1 TD-t engedtek ugye...
Na mind1! Most van 2 hete Palmernek... Remélem azért majd felpaprikázzák magukat a fiúk! Palmernek "bemelegítésnek" jó lesz a Denver aztán az SD ellen megmutathatja! 😉
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az a helyzet, hogy tegnap nagyon rossz kedvem lett a meccs alatt, de aztán arra jutottam, hogy jobb e vagy rosszabb lesz az életem attól, hogy nyer vagy kikap a csapat. A válasz az, hogy nem változtat semmit, max meccs közben kicsit jobb a hangulatom ha vezetünk és kicsit rosszabb ha vesztésre állunk. Úgyhogy szarom lefele. A következő meccsen majd javítunk.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Picit sok ez a 6 INT 😊Fa
Picit?
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Picit sok ez a 6 INT 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Én nem néztem végig a meccset, mert elaludtam az utolsó negyedben de nem is bánom annyira. Örültem, hogy bejött Palmer, mert legalább kicsit játszott, igaz nem volt túl jó, de legalább kicsit visszarázódott, aztán ha még lesz ideje tanulni a playbookot, akkor majdcsak jobb lesz.

Amúgy is úgy vagyok vele, hogy 3 INT-tel nem lehet meccset nyerni nagyon, főleg ha abból az ellenfél 14 pontot szerez és ugye ez állt fenn az első félidő után. Innen, három dolog történhetett volna:
1. bennmarad Boller és folytatja azt a teljesítményt amit elkezdett és ugyanígy kikapunk
2. bejön Palmer és feltámad vele a Raiders
3. bejön Palmer és ő se tud semmit csinálni.

Mint tudjuk az utolsó történet, amire kb legnagyobb volt a sansz, de legalább megpróbáltuk. Nem véletlenül mondtam, hogy nem hinném hogy nagyobb esélyünk van Palmerrel mint Bollerrel. Azért a playbook nem ismerete és az hogy idén még nem játszott, az rányomja a bélyegét egy játékos teljesítményére. Meg persze az is, hogy hátrányban kellett bemennie.
A másik kulcsmomentum DMC sérülése volt, igaz Bush jól nyomta, de mégis csak DMC-ről van szó.

Jön a bye week, ahol Palmernek megvan a feladata, hogy tanulni, tanulni, tanulni. A sérülteknek fel kell épülni amennyire lehet, aztán meglátjuk mire megyünk a Broncos és Tebow ellen. Fontos lenne, hogy a két sérült CB-nk visszatérjen, mert a KC ellen ketten voltak aktívak összesen. DMC-nek is meg kell gyógyulnia, illetve McClain sem 100%-os. Reece fontos eleme a passzjátékunknak, bár én úgy érzem lead block-ban Tonga jobb nála, de Reece meg sokoldalúbb játékos, tehát ő kell mindenképpen.

Igazából az esély még megvan a csoport megnyerésére. De ehhez a két következő meccset mindenképpen meg kell nyerni, mert ugye Broncos és Chargers jön majd a bye után.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most viszont faszául bemutatkozott a közönségnek 😛
Én tuti nem raktam volna be.tenorx
Nem láttad a meccset ugye? 😛 Nagyjából az volt a kérdés, hogy berakják-e a Palmert, aki vagy ilyet hoz, tehát ami várható, vagy csodát csinál és legalább pontot szereznek vagy a másik lehetőség, hogy lehozzák Bollert, és Michael Bush lesz a QB. Vagy épp senki sem lesz QB.

Szerintem a tőle látható dolgok pozitív érzelmeket kell kiváltsanak a szurkolókból, mert ha összeszokik a WR-ekkel és visszarázódik a kerékvágásba, szvsz nagyon jó lesz.

Az meg a másik, hogy akkora hangja van, hogy suttogva is túlüvölt egy stadionnyi szurkolót 😂
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teljes K.O.?
Egyébként szvsz faszság volt bedobni Palmert 0 playbookkal meg kb. 0 összeszokással, de hát a coach biztos jobban tudja.tenorx
nem volt fasság.
a közönség azt akarta, hogy palmer álljon be.
bollerrel nem volt esély a fordításra, valamit lépni kellett.

nem hinném, hogy emiatt palmernek elmenne az önbizalma és emiatt lenne a jövőben gyenge.Höri
Most viszont faszául bemutatkozott a közönségnek 😛
Én tuti nem raktam volna be.tenorx
mer az jobb ha boller dob 6 picket?

az ő pályán hagyása kb a vereségbe való beletörődést mutatta volna Jackson részéről

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Teljes K.O.?
Egyébként szvsz faszság volt bedobni Palmert 0 playbookkal meg kb. 0 összeszokással, de hát a coach biztos jobban tudja.tenorx
nem volt fasság.
a közönség azt akarta, hogy palmer álljon be.
bollerrel nem volt esély a fordításra, valamit lépni kellett.

nem hinném, hogy emiatt palmernek elmenne az önbizalma és emiatt lenne a jövőben gyenge.Höri
Most viszont faszául bemutatkozott a közönségnek 😛
Én tuti nem raktam volna be.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teljes K.O.?
Egyébként szvsz faszság volt bedobni Palmert 0 playbookkal meg kb. 0 összeszokással, de hát a coach biztos jobban tudja.tenorx
nem volt fasság.
a közönség azt akarta, hogy palmer álljon be.
bollerrel nem volt esély a fordításra, valamit lépni kellett.

nem hinném, hogy emiatt palmernek elmenne az önbizalma és emiatt lenne a jövőben gyenge.